המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד פנאתינייקוס, 30 באפריל, שלישי, 20:00

סקאוטינג V4

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: סקאוטינג V4

הודעהעל ידי MTAbasket » 24 דצמבר 2019, 17:04

חציל חייב לומר שאני מאוד נהנה לראות שחקנים שאתה מפרסם, זה מראה לי שלא כל השחקנים צריכים להיות מוכחים כדי שיחתימו אותם.
אשמח אם תוכל להמשיך עם הפרסומים
MTAbasket

הודעהעל ידי A.Parker » 24 דצמבר 2019, 17:15

גל גל כתב:
A.Parker כתב:
גל גל כתב:אתה לא חייב להוציא מיליון דולר

או אפילו 500 אלף על שחקן כזה.

אפשר להביא איזה הימור טוב.

על סנדי כהן אני ממש לא בונה כרגע.

זה שהקבוצה עדיין מתפקדת טוב זה לא אומר כלום, לא צריך להסתפק הזה, אם רוצים פיינל פור, צריך להתקדם ולהשתפר ולא להסתפק בזה שכרגע אנחנו טובים.

אבל זאת בדיוק הנקודה שלי - אתה תביא מישהו נחמד לעמדה 3 וזה יבוא על חשבון שחקנים חשובים ואיכותיים יותר בעמדות אחרות. אני יכול להבין את הרצון בשלוש נוסף במידה מוכנים לוותר על דורסי או בראיינט, אבל אני מעדיף להשאיר את שניהם.

אתה מבין את זה שאתה מאבד 2 שחקנים בעמדה מספר 3 -4

ולא מביא אף אחד אחר

כשהשחקן שלך בעמדה 4 די פציע

כמו שרואים יש המון פציעות בעונה כזאת ארוכה.

אתה מתאר סגל לא מאוזן לטעמי לפחות, במידה ולא מביאים עוד שחקן בעמדה 3-4

קודם כל אחד מאותם שחקנים שאתה "מאבד" הוא אבדיה, שהוא ממש לא אבידה וסנדי יקבל את המקום שלו. גם קלויארו לא היה חלק מהסגל עד שמכבי הוכרחה לכך.

אני לא אמרתי שאני לא מביא אף אחד במקום. אני אומר שעדיף להביא 4 נוסף, רק שמוקדם לדעת איזה בדיוק כי זה תלוי בהמשך העונה של הקו הקדמי.
A.Parker

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 24 דצמבר 2019, 17:18

MTAbasket כתב:חציל חייב לומר שאני מאוד נהנה לראות שחקנים שאתה מפרסם, זה מראה לי שלא כל השחקנים צריכים להיות מוכחים כדי שיחתימו אותם.
אשמח אם תוכל להמשיך עם הפרסומים

חכה, אף אחד עוד לא מחתים אותם. אבל כדאי להכיר אותם. פשוט עדיף עכשיו, ולא בעוד שנה-שנתיים, כשכולם יכירו אותם.
אם אתה מביא שחקן אנונימי, כדאי שהוא יהיה מאוד טוב או יתאים בדיוק למה שאתה צריך.

בכל מקרה, פעם הייתי כותב הרבה דוחות כאלה. היום זה כבר פחות יוצא. כנראה שאני מזדקן...
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הודעהעל ידי שמוליק » 24 דצמבר 2019, 17:43

MTAbasket כתב:
החציל האצטקי כתב:
גל גל כתב:הבעיה
שנה הבאה אבדיה וקלואירו כנראה לא יהיו פה
וכספי פציע

אתה חייב שחקן בעמדה 3 שיכול לשחק 4

השאלה הגדולה לטעמי תיהיה איך מכבי תמשיך עם דיבה

יביאו עוד רכז זר ?
יאניס ירצה לתת לדיבה את הבמה כמו מה שהיה עד הפציעה ?

תסתכל על דקר. הוא באמת נראה לי כמו ההתאמה הכי מעניינת ״על הנייר״.
זה עוד לא מגובה במשחקים גדולים מול יריבות חזקות. גם ההישגים הקבוצתיים העלובים של קובאן באירופה לא עוזרים. קבוצה רעה מסביב.
צריך לבדוק איך הוא שומר על שחקני חוץ ואיך הקליעה שלו נופלת. מבחינת סייז וסקיל סט, הוא די מה שהייתי מחפש. חיבור של דני ואנג׳לו.

מוקדם להבין מה יהיה עם רכזים זרים, אבל בוודאי שחייבים להסתכל. ג׳ונדי חשוב, אבל הוא גם יכול להיות סוג של ג׳ייסי קארול. גארד חמישי כזה.
אסטרטגית לטווח של יותר מחצי-עונה, מה שיש למכבי כרגע בעמדה הזאת לא בדיוק שם אותנו בטופ-יורוליג.

אני ידע שאני חופר עליו בקטע אחר אבל, בסוף העונה הזו אולנובס שחקן חופשי, אין לו סייז אדיר אבל הוא פיזי, יוכל לתת גם דקות ב3 וגם ב4 וכמו שאתם אומרים, צריך שילוב של דני ואנגלו והוא כזה, רק פחות 3-4 סנטימטרים.

גם גרג ויטינגטון אופציה טובה, אבל הוא בלי ניסיון יורוליג ואין לדעת איך ישתלב ברמות הגבוהות

ויטינגטון לא שומר. בגליל היה פער אדיר בין היכולת ההתקפית וההגנתית. לא יודע על מה זה ישב, האם חוסר מוטיבציה או יכולת הגנתית נמוכה.
לא חסר לנו פאוורד? האם הסיבה לכך היא שיש לנו הנעלה שלא מסוגלת להכניס יד לכיס? שמסתתרת מאחורי "תקציב מאוזן" סטייל נס ציונה? לא הגיע הזמן שישחררו לנו את חיבוק הדוב של הלא יוצלחים האלה? לא הגיע הזמן שהגייט יראה להם את הדלת החוצה?
שמוליק

הודעהעל ידי שמוליק » 24 דצמבר 2019, 17:47

החציל האצטקי כתב:גיידרייטיס ופוניטקה לא צעירים. הם די בשיא שלהם כרגע בגיל 26-7. לוצ׳יץ׳ בכלל סוגר 31 בקיץ.

לוציץ מאוד נייד ובשיא שלו. יכול לתת לפחות עוד 3 עונות בעצימות גבוהה.
לא חסר לנו פאוורד? האם הסיבה לכך היא שיש לנו הנעלה שלא מסוגלת להכניס יד לכיס? שמסתתרת מאחורי "תקציב מאוזן" סטייל נס ציונה? לא הגיע הזמן שישחררו לנו את חיבוק הדוב של הלא יוצלחים האלה? לא הגיע הזמן שהגייט יראה להם את הדלת החוצה?
שמוליק

הודעהעל ידי Adam » 24 דצמבר 2019, 17:49

אפשר לזרוק פה עד מחר הרבה שמות של שחקנים זרים, אך בסופו של דבר אם מכבי ימשיכו לתת ביצועים כאלה טובים לאורך כל העונה - לא תהיה שום סיבה לשחרר שחקן מהסגל הזה. יאניס יעדיף המשכיות, בטח כשהיא מצליחה.
עם זאת, כן צריך ורצוי להעלות כאן שמות של שחקנים ישראלים פוטנציאליים (לא שיש לצערנו): אבדיה לא נשאר עונה הבאה, כספי פציע ולא ידוע איך ג'ונדי יחזור מהפציעה.

בשלב הזה של העונה השינויים היחידים שהייתי עושה הם-
במקום דורסי מביא רכז בכיר שיכול לקלוע (אם ג'קסון ייתן תפוקה טובה - אני משאיר אותו על חשבון דורסי).
צריך להביא בעיקרון שחקן במקום קלויארו, למרות שעד לפני 3 שבועות הוא לא היה שחקן מכבי בפועל ודי לא היה לו מקום ברוטציה. לכן הייתי מביא על המשבצת שלו שחקן ישראלי, שהיחיד שעולה לי לראש לצערי הוא תומר גינת.
במקום אבדיה מאזרח את סנדי כהן (כאן אנחנו דווקא נחלשים).

ואת כל שאר הסגל אני משאיר (אייסי מתנדנד, אבל אם ימשיך כמו עכשיו - לדעתי צריך להשאיר).
תמונה
מכבי תל אביב 23/24:
PG: בראון, בלאט
SG: בולדווין, דיברתולומאו, קליבלנד
SF: קולסון, מנקו, פניני
PF: ווב, סורקין, כהן
C: ניבו, ריברו
Adam

הודעהעל ידי שמוליק » 24 דצמבר 2019, 18:35

דווקא הוזכרו לאחרונה:
ליף
וויטי שיכול להתאזרח והביע רצון לכך+נבחרת (עשה התקדמות מרשימה מתחילת העונה. לדעתי, אחרי האנטר, הסנטר הטוב בליגה)
תמיר בלאט/ים מדר שיכולים להיות מחליפים טובים יותר מוולטרס לעמדת הרכז. וולטרס הרבה יותר טוב כסקנד גארד מעושה משחק ומתפקד בלית ברירה כרכז רק כי יאניס נאלץ לבקש/לדרוש זאת ממנו.
בנוסף, מכבי צריכה לבחון להחתים לטווח ארוך את גבי ציציאשווילי. שחקן מאוד כשרוני.
שמוליק

הודעהעל ידי MTAbasket » 24 דצמבר 2019, 19:47

שמוליק כתב:דווקא הוזכרו לאחרונה:
ליף
וויטי שיכול להתאזרח והביע רצון לכך+נבחרת (עשה התקדמות מרשימה מתחילת העונה. לדעתי, אחרי האנטר, הסנטר הטוב בליגה)
תמיר בלאט/ים מדר שיכולים להיות מחליפים טובים יותר מוולטרס לעמדת הרכז. וולטרס הרבה יותר טוב כסקנד גארד מעושה משחק ומתפקד בלית ברירה כרכז רק כי יאניס נאלץ לבקש/לדרוש זאת ממנו.
בנוסף, מכבי צריכה לבחון להחתים לטווח ארוך את גבי ציציאשווילי. שחקן מאוד כשרוני.

וויטי צריך להיות פה (אם הוא יתאזרח) כל השאר או לא צריכים או לא יכולים להביא אותם
MTAbasket

הודעהעל ידי תומר ט » 24 דצמבר 2019, 21:03

אם מחפשים 3 שעושה הגנה וקולע שלשות, טרנט לוקט מירושלים יכול להיות אופציה מעניינת

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
תומר ט

הודעהעל ידי MTAbasket » 24 דצמבר 2019, 21:20

תומר ט כתב:אם מחפשים 3 שעושה הגנה וקולע שלשות, טרנט לוקט מירושלים יכול להיות אופציה מעניינת

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

הוא בדיחה, דיאנדרה קיין של קאזאן בעונה שעברה
MTAbasket

הודעהעל ידי גל גל » 24 דצמבר 2019, 22:16

חציל אם כבר אנחנו מקשקשים על שחקן בעמדה 3, ידעת ש

Troy williams שדיברנו פה עליו די הרבה סוף סוף הגיע לאירופה

חתם בפאזארו לפני שבועיים והספיק לתת במשחק הראשון 17 נקודות 3 ריבאונדים ו 2 אסיסטים

וואלה שווה מאוד מאוד מאוד ! לעקוב אחריו ולראות איך הוא מתפתח באירופה

הוא הגיע לקבוצה שנמצאת במקום האחרון באיטליה ! מאמין שיהיה אפשר להרים אותו בגרושים יחסית לשחקן ברמתו בסוף העונה.
מכבי 2024

בלאט,מדר
בולדווין,דיבה,גאי
קולסון,מנקו,קליבלנד
סורקין,סמיתס,כהן
בירץ,זר נפיל
גל גל

הודעהעל ידי felix_r » 24 דצמבר 2019, 22:24

אם כבר 3, השחקן שכתבו שצסקא מתעניינת בו, הוא שחקן מעניין.

- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי MTAbasket » 24 דצמבר 2019, 22:39

felix_r כתב:אם כבר 3, השחקן שכתבו שצסקא מתעניינת בו, הוא שחקן מעניין.

באמת אחד מהשחקנים היותר מעניינים לעמדה 3, צריך לשים לב אליו
MTAbasket

הודעהעל ידי גל גל » 24 דצמבר 2019, 23:13

גם סיינט רוס שחקן טוב

היה משמעותי בדארושפאקה שזכו ביורוקאפ
ואיכשהו לא עשה את קפיצת המדרגה לרמת יורוליג
מכבי 2024

בלאט,מדר
בולדווין,דיבה,גאי
קולסון,מנקו,קליבלנד
סורקין,סמיתס,כהן
בירץ,זר נפיל
גל גל

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 25 דצמבר 2019, 13:03

גל גל כתב:חציל אם כבר אנחנו מקשקשים על שחקן בעמדה 3, ידעת ש

Troy williams שדיברנו פה עליו די הרבה סוף סוף הגיע לאירופה

חתם בפאזארו לפני שבועיים והספיק לתת במשחק הראשון 17 נקודות 3 ריבאונדים ו 2 אסיסטים

וואלה שווה מאוד מאוד מאוד ! לעקוב אחריו ולראות איך הוא מתפתח באירופה

הוא הגיע לקבוצה שנמצאת במקום האחרון באיטליה ! מאמין שיהיה אפשר להרים אותו בגרושים יחסית לשחקן ברמתו בסוף העונה.

שנה-שנתיים באיחור, לדעתי.
זו גם לא סיטואציה טובה כדי לקפוץ ממנה לרמות הגבוהות.
נעקוב, אבל לא ממש הייתי מסמן אותו כמועמד.
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הודעהעל ידי MTAbasket » 25 דצמבר 2019, 13:13

חציל, מה דעתך על אולנובס בעונה הבאה?
MTAbasket

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 25 דצמבר 2019, 13:15

MTAbasket כתב:חציל, מה דעתך על אולנובס בעונה הבאה?

אף פעם לא התלהבתי ממנו.
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הודעהעל ידי Cobra » 25 דצמבר 2019, 14:35

מה דעתכם על פורייה שהיה נהדר בבאסקוניה שנה שעברה ולא נראלי שישאר בבוסטון שנה הבאה , אולי במקום בלאק ?
Cobra

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 25 דצמבר 2019, 14:37

Cobra כתב:מה דעתכם על פורייה שהיה נהדר בבאסקוניה שנה שעברה ולא נראלי שישאר בבוסטון שנה הבאה , אולי במקום בלאק ?

כשיחזור לאירופה, ילך לכסף הגדול של צסק״א או לפנר.
בלאק פה כדי להשאר...
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 25 דצמבר 2019, 16:13

עוד ״כוכב״ שחשוב לשים אליו לב בליגה האוסטרלית הוא החבוב ממרילנד, מלו טרימבל. MTAbasket - זה בשבילך.

מלו היה פרוספקט מאוד רציני לקראת דראפט 2015.
הוא נקלט היטב במסגרת יוקרתית, וכבר בעונה הראשונה שלו בקולג׳ הרשים מאוד עם 16.2 נקודות (עם קרוב ל-7 טיולים לקו ב86%, ו-1.7 שלשות ב41%), 3.9 ריבאונדים, 3 אסיסטים ו1.3 חטיפות למשחק.
הקבוצה סיימה שנייה בקונפרנס הביג-טן החזק (שניה רק לויסקונסין של קמינסקי, דקר ונייג׳ל הייז שהגיעה עד הגמר), רצו יפה בטורניר המכללות, וההייפ סביבו היה אדיר.
התחזיות דירגו אותו בסוף סיבוב ראשון, תחילת שני. אבל טרימבל החליט שהוא צריך עוד זמן, ושהוא חוזר לעוד שנה קולג׳.

לצערו, כסופמור, הוא חווה ירידה קלה במספרים. ההגנות הקשו עליו להגיע לקו, האחוזים משלוש צנחו ב10%, מס׳ הנקודות ירד מעט ו4.9 האסיסטים שחילק לא ממש הוכיחו שמדובר במנהל משחק מבריק.
סימנים רעים לשחקן שלא ממש נחשב לאתלט יוצא דופן, והוא יותר רכז-סקורר מפליימייקר קלאסי. הסקאוטים התחילו לתהות מה הוא באמת מסוגל להביא לקבוצת NBA.
אז הוא אמנם עזר למרילנד לעבור עוד סיבוב בטורניר המכללות, אבל כשהוציא את השם שלו לדראפט והבין שהביקוש שלו רק יורד- הבין שאין מנוס מלהשאר. שוב.

העונה השלישית כבר הייתה כמעט מפח נפש.
טרימבל אמנם קלע 16.9 נקודות, אבל רק ב-32% לשלוש, עם עוד פחות טיולים לקו, ורק 3.7 אסיסטים. אכזבה אדירה מהפרשמן שהוציא לכולם את העיניים.
חילופי הדורות בקולג׳ והמפגש עם זייבייר המפתיעה גרמו למרילנד ליפול כבר בערב הראשון של טורניר המכללות, ומלו החליט שזה הזמן שלו להתחפף.

לצערו, את השם שלו הוא לא שמע בערב הדראפט.
הוא כמובן השיג הזדמנות בליגת הקיץ, ואפילו הראה קצת ניצוצות בפילדלפיה, אבל לא מספיק בשביל להרוויח חוזה.
מינסוטה נתנה לו צ׳אנס בסגל המורחב בקדם העונה, אבל חתכה אותו לפני תחילת העונה בלי שקיבל הזדמנות אמיתית.
שנה סבירה באייווה בג׳י-ליג (16.2 נק׳ באחוזים לא מרשימים במיוחד ו5.3 אסיסטים) הפכה אותו כבר לכמעט פאסה.

בקיץ שעבר הוא קיבל החלטה חכמה ולקח את הרגליים הכי עמוק מתחת לראדאר- לליגה האוסטרלית.
לא ספרד, טורקיה, איטליה, רוסיה. לא יורוקאפ או פיב״א. מקום שבו יוכל לעבוד ולהזכיר לעצמו מה הוא שווה.

הקבוצה שלו, קיירנס, שהייתה גם התחנה הראשונה של סקוטי ווילבקין בקריירה, היא אפילו לא קבוצה בכירה בליגה האוסטרלית.
אבל זו הייתה חממה מעולה מבחינתו. הוא סיים כמלך הסלים של הליגה עם 22.5 נקודות (41% לשלוש, 6 טיולים לקו עם 83%), 4.6 אסיסטים, 4.1 ריבאונדים ובעיקר- בטחון משוחזר.
השנה הוא כבר קיבל מקום בקבוצה אטרקטיבית יותר- מלבורן, וגם בה הוא נותן את הטון עם 22 נקודות לערב, 4.8 אסיסטים ו-4.1 ריבאונדים מדי משחק.
מכאן, כך נראה- הוא כבר יוכל לקחת את הזינוק קדימה. אם דרך ליגת הקיץ או דרך הרמות הגבוהות יותר של הכדורסל מעבר לים.

הנתונים שלו טובים למדי: 1.91 מ׳, חזק (90 ק״ג) וגם אם לא מאוד אתלטי או ארוך (ידיים קצרות) בסטנדרטים של NBA- בהחלט בנוי מצויין לאירופה.
משחק ההגנה וניהול המשחק שלו תמיד עמדו בסימן שאלה- אבל היכולות בהחלט קיימות.
לתחושתי, זה בעיקר עניין של סיסטם נכון ומאמן שיכוון אותו. אני בהחלט חושב שיאניס יכול לקחת בחור כזה ולהוציא ממנו המון.

היכולת שלו בפיק-אנד-רול קטלנית, כי הוא באמת מסוגל לעלות לזריקה מכדרור כמעט בכל מצב.
נראה שגם פיתח פלואטר, למרות שהוא לא בוחל במגע כשחודר לסל.
יהיה מעניין לעקוב אחריו בשלבים המתקדמים יותר של העונה בליגה האוסטרלית, ולראות איך הוא מתמודד בלחץ של פלייאוף.

מקווה לתפוס שידור שלו בערוץ הספורט מתישהו בקרוב.
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־180 אורחים