המשחק הקרוב: פנאתינייקוס נגד מכבי Playtika ת"א, 25 באפריל, חמישי, 21:15

סקר פארגו

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

פארגו להילחם או לשחרר

להילחם משפטית על מנת לשמר אותו עד הרגע האחרון
5
26%
לוותר ולמצוא מחליף
14
74%

סך הכול הצבעות : 19

סקר פארגו

הודעהעל ידי yellowaura » 29 אוגוסט 2011, 14:21

אם הייתם בהנהלה של מכבי מה אתם הייתם עושים בנושא פארגו ?

הדעה שלי שבמידה ויש למכבי עילה חוקית צריך לנסות להשאיר אותו בכל האמצעים האפשריים. הוא השריד החשוב ביותר לעונה שעברה מוצלחת ביותר. שחקן עם אופי טוב מאוד למרות ההסתבכות הנוכחית. במידה והוא יישאר מדובר במקצוען שייתן את הכל על מנת להוכיח את עצמו. אין היום שחקנים בשוק עם יתרון אתלטי גדול על היריבים שלהם בנוסף להשתלבות הידועה שלו בקבוצה. מכבי יתקשו מאוד למצוא מחליף ראוי לעונה שלמה. ההרכב כרגע מאוד נפיץ. אם השביתה תגמר גם הסיפור של מכבי יגמר רע. לכן חייבים בכל האמצעים להשאיר את פארגו. לא צריך לקחת את הצעדים של פארגו באופן אישי גם אם אתם הייתם מקבלים הצעה מאוד גבוהה מקבוצה אחרת כנראה שהייתם מנסים להתחמק (מאמין שזה כל הסיפור). אני מאמין שאם נגרור את ההליכים המשפטיים גם פארגו יאבד את ההצעה שלו ויהיה יותר קל לשמר אותו.

מה דעתכם ?
סגל (שנה הבאה):
C- בלאק*, האנטר*
PF- אנתוני גיל*, כספי, כהן
SF- קאליניץ'*, בראיינט*, זוסמן
SG- ווילבקין*, דורסי*
PG- וולטרס*, גוני די
yellowaura

Re: סקר פארגו

הודעהעל ידי Chen » 29 אוגוסט 2011, 14:26

לדעתי צריך לוותר, אם נילחם נגדו לא יצא מזה שום דבר, הוא צריך להבין לבד שהוא עשה טעות.
הבעיה היא שאם מוותרים צריך למצוא מחליף, אין כאלה. אבל באופן כללי, צריך לוותר עליו כל עוד הוא לא מתנצל ומודה בטעות.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Chen

הודעהעל ידי שחר.ג. » 29 אוגוסט 2011, 14:27

להשאיר בכול מחיר,שחקן כזה לא מוצאים כל יום.
תמונהg]
"כדורסל זה משחק שבחודשיים אתה יכול לעבור ממינוס 25 באוסישקין לפלוס 44 על בולוניה. אנחנו רק באוקטובר."
סמל אישי של המשתמש
שחר.ג.

הודעהעל ידי Mta_atic » 29 אוגוסט 2011, 14:31

אם אפשר לרדת מהעץ - טוב לו וטוב לנו,
אם לא, אני הולך על אופציה ג' - להילחם משפטית בלי לשמר אותו לעונה הבאה.
סמל אישי של המשתמש
Mta_atic
חבר כבוד

הודעהעל ידי yarinsaky » 29 אוגוסט 2011, 14:34

לא רוצה את פארגו במכבי ולא צריך להכריח אף שחקן לשחק במכבי בכוח. הוא כבר הוציא עצמו מהקבוצה ברגע שהחליט שהוא לא מתייצב לאימונים
( כל הזרים כבר נחתו ) ובטח כשהגיש את כתב התביעה נגד מכבי .

השחקן הזה , בהחלטה שלו, גרם נזק עצום בזה שמכבי בנתה עליו כשחקן מרכזי והשקיעה בו שכר גבוה .

לא חושב שיש שחקנים שאין להם תחליף ( אלא אם כן קוראים להם אנתוני פארקר ). שחקנים אתלטיים אמריקאיים זה לא משהוא שאי אפשר למצוא
ואי אפשר לעצב במכבי, בטח תחת בלאט.
זה לא שהוא היה איזה שחקן חכם או אישיות מיוחדת במינה. נכון שהמשכיות בקבוצה זה דבר חשוב, אבל גם כבוד עצמי זה דבר שאי אפשר לזלזל
בו.
עם פארגו כבר דיברו כולם, בלאט, גודס, ההנהלה, אף אחד לא הצליח לשכנע אותו. עכשיו צריך לקוות שהשביתה תימשך עד ינואר, העונה תתבטל, פארגו יאכל אותה ומכבי תישאר עם פארמר.

חוץ מזה, יש שחקנים טובים בשוק היום. צריך לחפש את המתאים ותהיה לנו עונה טובה. גם אם היינו מחזיקים בפארגו הוא היה עוזב בקיץ הבא .
דווקא הקיץ הזה התמזל מזלנו ויש אופציות טובות בגלל השביתה.
הסגל של מכבי ת"א :

רכזיות - בר רפאלי, אליזבת הארלי
קלעיות - מורן אטיאס, ליב טיילור
סמוליות - ג'יזל, קים קרדישיאן
פאווריות- מייגן פוקס, אולגה קורילנקו
סנטריות - פנלופה קרוז, קייט ווינסלט

מאמנות- שרון סטון, - מישל פייפר, ברוק שילדס
yarinsaky

הודעהעל ידי JasonWilliams12 » 29 אוגוסט 2011, 14:34

שחר.ג. כתב:להשאיר בכול מחיר,שחקן כזה לא מוצאים כל יום.

+1

להוסיף להצבעה :insist
סגל לעונה הבאה:
מקאלב הלפרין
לאנגפורד לאנסברג
סאן אמטריו פניני
אליהו בלו מצ'באן
שחורצי בורוסיס הנדריקס

לשחרר את סמית' אוחיון בורשטיין ופאפס!!!
סמל אישי של המשתמש
JasonWilliams12

הודעהעל ידי rc4991 » 29 אוגוסט 2011, 15:33

לוותר,אבל רק לאחר שנסחוט ממנו פיצוי גבוה
סמל אישי של המשתמש
rc4991
חבר צוות

הודעהעל ידי jol9 » 29 אוגוסט 2011, 17:36

אני לא חושב שמכבי צריכה לוותר. בקבוצה הוא לא יישחק, אבל אין סיבה שמכבי תוותר, אם היא חושבת שיש לה קייס כאן.
שיישלם את החוזה שלו וייצא ממנו - אין בעיה, אבל לא בחינם.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי חביב אורנג'ד » 29 אוגוסט 2011, 18:06

הבחירות בסקר לא קשורות אחת לשניה.
מכבי בכל מקרה צריכה ללכת לבוררות, שהרי אין לה מה להפסיד.
פארגו בכל מקרה לא יהיה כאן, אבל זכיה בבוררות תוכל לגרום למכבי לקבל פיצויים ולצאת עם עוד כמה גרושים מהסיפור.
תמונה
חביב אורנג'ד
חבר כבוד

הודעהעל ידי where is the love? » 29 אוגוסט 2011, 18:46

האמת זו שאלה קשה..אני אענה בתשובה דיפלומטית, מה שהכי טוב לקבוצה.

האמת שאני בעד שישאירו אותו, אבל מצד שני להשאיר בכוח זו גם בעיה.

אם צריך לבחור אני אלך על האפשרות שישאר בכל הכוח.

בכל מקרה לדעתי בימים הקרובים נהיה חכמים יותר!

שימו לב מה כתוב אצלי בחתימה: וזה חשוב לכול האוהדים ולכל הקבוצה באשר היא!

אנחו מכבי, מי שאתנו אתנו ואם זה אנחנו יוצאים לקרב!
תמונה

אנחנו מכבי ואנחנו יוצאים לקרב ומי שאתנו אתנו !!!! אז המון בהצלחה!!!
where is the love?

הודעהעל ידי קובי » 30 אוגוסט 2011, 06:03

לא הבנתי את הסקר.
שתי התשובות לא מנוגדות האחת לשנייה.
בקשר לאפשרות הראשונה, אין קשר בין הליכה לבוררות, לבין הנסיון לשמר את פארגו.

בכל מקרה מכבי חייבת ללכת לבוררות בעניין פארגו, מאחר והוא, לטענתה, מפר חוזה.
אין קשר בין זה לבין שימורו בקבוצה, כי הרי פארגו אמר לראשי הקבוצה כי הוא איננו מתכנן להגיע לאימונים. אם תרצו, ניתן להוסיף - "ולא יעזור בית דין".

כמובן שמכבי צריכה למצוא לפארגו תחליף ראוי, מאחר ובלעדיו הקו האחורי של מכבי עלול להיות רעוע לאחר עזיבתו המיועדת של פארמר.

בנוגע לשניים שאמרו ש"חייבים להשאיר בכל מחיר" - לא מדובר על משחק מחשב. שחקן כדורסל הוא אדם עם רצונות ושאיפות. פארגו לא מעוניין להיות פה והוא כנראה יודע שזה "יעלה לו". הוא יודע שזה עלול לעלות לו בכסף, בכוחות נפשיים של סחבת משפטית, אולי גם במוניטין ניזוק באירופה ובתרחיש הגרוע ביותר - עונש חמור של השעייה מפעילות רשמית בקבוצת כדורסל.
הסגל שלי:
PG-שארונאס יאסיקביצ'יוס
SG-מיקי ברקוביץ'
SF-אנטוני פארקר
PF-ארל וויליאמס
C-ניקולה וויצ'יץ'
מחליפים:דרק שארפ, קווין מגי, נייט האפמן, אריאל מקדונלד, ג'ים בוטרייט, עודד קטש, דורון ג'מצ'י, מייסאו באסטון
מאמן:פיני גרשון
עוזרים:רלף קליין ודיוויד בלאט
סמל אישי של המשתמש
קובי

הודעהעל ידי שחר.ג. » 30 אוגוסט 2011, 11:52

שמתכוונים בכול מחיר,לא הכוונה רק על כסף,שמכבי תוותר על הכבוד והגאווה ותחזיר אותו.
לא הכול זה כסף...
תמונהg]
"כדורסל זה משחק שבחודשיים אתה יכול לעבור ממינוס 25 באוסישקין לפלוס 44 על בולוניה. אנחנו רק באוקטובר."
סמל אישי של המשתמש
שחר.ג.

הודעהעל ידי Ofir@ » 30 אוגוסט 2011, 12:44

שחר.ג. כתב:שמתכוונים בכול מחיר,לא הכוונה רק על כסף,שמכבי תוותר על הכבוד והגאווה ותחזיר אותו.
לא הכול זה כסף...

לפני שאני כותב מה אני חושב על האמירה הזאת, תן לי להבין.. איך המשפט הזה בא לידי ביטוי בפועל?
סמל אישי של המשתמש
Ofir@

הודעהעל ידי ankram » 30 אוגוסט 2011, 13:01

Ofir@ כתב:
שחר.ג. כתב:שמתכוונים בכול מחיר,לא הכוונה רק על כסף,שמכבי תוותר על הכבוד והגאווה ותחזיר אותו.
לא הכול זה כסף...

לפני שאני כותב מה אני חושב על האמירה הזאת, תן לי להבין.. איך המשפט הזה בא לידי ביטוי בפועל?

לא התכוונת בהפועל?
סמל אישי של המשתמש
ankram

הודעהעל ידי ankram » 30 אוגוסט 2011, 13:09

לא הכול זה כסף...

א. הוא לא רוצה לחזור והוא הבהיר את זה בעצם מה שהוא עשה.
ב.על איזה כבוד וגאווה אתה מדבר? הבחור לא רוצה לחזור!!
ג. כמובן שלא הכל זה כסף , שמדובר כמובן בכסף שלא שלך. ד"א המשפט לא הכל זה כסף הוא בדר"כ משפט של קמצנים , רק שתדע.
ד. אם ברצונך לפתוח פורום המהלל את קצה ה **** של פארגו , אתה מוזמן בהחלט, בפעם האחרונה שבדקתי זה "פורום האוהדים של מכבי אלקטרה תל אביב" , וככזה
מתפקידנו בין השאר (כפי שאני רואה זאת) הוא להגן ולשמור על כבוד המועדון מפני שחקנים שמפרים חוזה , אחרי שהגדילו אותו פי 4.
ה. גם ההתרפסות הכי מבזה ומשפילה של מכבי לא תחזיר לפה את פארגו , אבל אולי אתה מוכן לשכב על הגדר בשביל המועדון , וללכת אליו להתנצל אישית, אחרי שתסיים איתו קפוץ שנייה לטורקיה , ארדואן כבר שמע שיש מי שמוכן להתנצל בשם הישראלים.
סמל אישי של המשתמש
ankram

הודעהעל ידי jol9 » 30 אוגוסט 2011, 13:12

ankram כתב:
לא הכול זה כסף...

א. הוא לא רוצה לחזור והוא הבהיר את זה בעצם מה שהוא עשה.
ב.על איזה כבוד וגאווה אתה מדבר? הבחור לא רוצה לחזור!!
ג. כמובן שלא הכל זה כסף , שמדובר כמובן בכסף שלא שלך. ד"א המשפט לא הכל זה כסף הוא בדר"כ משפט של קמצנים , רק שתדע.
ד. אם ברצונך לפתוח פורום המהלל את קצה ה **** של פארגו , אתה מוזמן בהחלט, בפעם האחרונה שבדקתי זה "פורום האוהדים של מכבי אלקטרה תל אביב" , וככזה
מתפקידנו בין השאר (כפי שאני רואה זאת) הוא להגן ולשמור על כבוד המועדון מפני שחקנים שמפרים חוזה , אחרי שהגדילו אותו פי 4.
ה. גם ההתרפסות הכי מבזה ומשפילה של מכבי לא תחזיר לפה את פארגו , אבל אולי אתה מוכן לשכב על הגדר בשביל המועדון , וללכת אליו להתנצל אישית, אחרי שתסיים איתו קפוץ שנייה לטורקיה , ארדואן כבר שמע שיש מי שמוכן להתנצל בשם הישראלים.

העיקר שכל הקלפים הם אצל פארגו...

בדיחה כפולה כל מה שקרה כאן, והיא ברובה על חשבונה של מכבי. כאחד כזה שמנסה להשתלב בסעיף ד' שלך, אני כן מקווה שמכבי תלך עד הסוף בסיפור הזה ולא תוותר
לו על שקל, גם אם זה אומר שהוא יושבת מכדורסל במשך שנה.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי Ofir@ » 30 אוגוסט 2011, 13:13

ankram כתב:
Ofir@ כתב:
לא הכול זה כסף...

לא התכוונת בהפועל?

לא, אני רוצה להבין מה הוא בדיוק מצפה ממכבי? שתתחנן לג'רמי שיישאר? להבטיח לו ששמעון יצחצח לו את הנעליים לפני כל משחק? ומי זה בכלל פארגו שמכבי צריכה לוותר על הכבוד שלה בשבילו? שחקן טוב, שהיו ועתידים להיות כמוהו באירופה ובמכבי.
סמל אישי של המשתמש
Ofir@

הודעהעל ידי ankram » 30 אוגוסט 2011, 13:17

בהחלט.
מאד מאד הייתי רוצה שהעניין יסתדר איכשהו , אפילו אם יעלו את הסוכן שלו לעולה.
אבל לדעתי אנחנו אחרי נקודת האל חזור. ממה ששמעתי את שמעון , נראה לי שפארגו ימצא את עצמו מתחנן לעבודה ב דאנג'ן ביפו. אני כלל לא אהיה עצוב אם פיבא תרחיק אותו לשנתיים מכל פעילות.
אני גם לא הייתי פוסל לתבוע אותו על החזרים על כך שהכסף לא ישב בבנק וצבר ריבית.....
ד"א דבר מעניין , הרי יש עמלת סוכן בוודאי אחרי שפארגו חתם על חוזה של 900K , האם הסוכן מחוייב להחזיר את העמלה הזאת?
סמל אישי של המשתמש
ankram

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot], עידן ו־147 אורחים