המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד הפועל ב"ש, 20 באפריל, שבת, 20:40

יורוליג מחזור 10 : שאר המשחקים

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: יורוליג מחזור 10 : שאר המשחקים

הודעהעל ידי toja27 » 22 נובמבר 2019, 01:22

my man כתב:
toja27 כתב:
my man כתב:
toja27 כתב:
felix_r כתב:
שבד הסוציומאט גם לא פגע בהתקפה וגם לא עזר בהגנה

ממה ששמתי לב, מאז חזרתם של יוביץ' וקרמר מהפציעות, הדקות של שבד ירדו קצת (לא בטוח, צריך לבדוק את זה) ואם אני קולט נכון את השפת גוף שלו, יש לי הרגשה שהוא לא לגמרי מרוצה..

אני גם ראיתי את זה..וזה ממש לא שפת גוף - הוא ממש מתווכח עם המאמן הרבה יותר לאחרונה..

כנראה שלא בא לקורטיינטיס ששבד ישחק את האנטי כדורסל שלו כמו ששיחק אצל ברצוקאס. שחקן אגואיסט מאוד שבד שמרוכז בעצמו יתר על המידה , לפחות מנקודת מבטי.

זה השחקן..לטוב ולרע..חימקי בנויה עליו וסביבו..

כשאתה משלם כל כך הרבה על שחקן אז ברור שהיא תהיה בנויה סביבו. אם היה פחות מרוכז בעצמו אז הוא היה יכל להיות גורם חיובי כי הוא שחקן מוכשר מאוד, אבל בעיני הוא גורם שלילי גם במשחקים היותר מוצלחים שלו. חימקי לא יכולה להצליח באמת ולהיות קבוצה רצינית בצורה ששבד רוצה שהדברים יתנהלו קרי- שהוא ישחק כל משחק מעל 30 דק' וכל המשחק יתנהל סביבו והוא יסיים עם סטט' מנופחת שכל חובבי הפנטזי יכללו אותו בקבוצתו בגללה. הרעיון של המאמן שלו נכון בעיני, אני רק לא יודע אם התוצאה הסופית תהיה טובה כשהשחקן המרכזי יתחיל לעשות שביתות איטלקיות.
סמל אישי של המשתמש
toja27

הודעהעל ידי A.Parker » 22 נובמבר 2019, 14:21

מעניין כמה ההפתעות האלה מעידות על כך שהיורוליג התחזקה או נחלשה. אני עדיין לא בטוח אילו מהאופציות נכונה.
A.Parker

הודעהעל ידי התנין 2 » 22 נובמבר 2019, 14:28

חד משמעית התחזקה. לפחות בכל מה שקשור לקבוצות התחתית ומרכז.
דווקא בצמרת הגבוהה יש מעט ירידה, בגלל צסק"א ופנרבחצ'ה, אבל גם זה די מתאזן עם אלו שכן התחזקו.
התנין 2

הודעהעל ידי Jack55 » 22 נובמבר 2019, 14:33

אתמול כמעט בכל המשחקים השחקנים הפחות בולטים והלא "כוכבים" הפגיזו :
סטפן יוביץ' - מדד 33
טיבור פלייס - מדד 28
קווינו קולום - מדד 22
אוגוסטין רוביט - מדד 21

כיף לראות גם דברים כאלה, שהשחקנים הפחות מובילים מצליחים להתלבט במשחקים ולהוביל את הקבוצות לניצחונות.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי A.Parker » 22 נובמבר 2019, 15:43

התנין 2 כתב:חד משמעית התחזקה. לפחות בכל מה שקשור לקבוצות התחתית ומרכז.
דווקא בצמרת הגבוהה יש מעט ירידה, בגלל צסק"א ופנרבחצ'ה, אבל גם זה די מתאזן עם אלו שכן התחזקו.

לא יודע, מה תגיד על אולימפיאקוס או ז'לגיריס לדוגמא? גם באסקוניה ופאו לא הכי מרשימות ביחס לעצמן.
העובדה שוילרבאן מדורגת 9 עם מאזן חיובי לא כל כך מחמיאה למפעל.
A.Parker

הודעהעל ידי התנין 2 » 22 נובמבר 2019, 16:43

A.Parker כתב:

לא יודע, מה תגיד על אולימפיאקוס או ז'לגיריס לדוגמא? גם באסקוניה ופאו לא הכי מרשימות ביחס לעצמן.

אבל במקום אלה קח בחשבון שיש התחזקות של ממש של קבוצות שבעונות האחרונות נראו נורא ואיום, כמו מילאנו, חימקי ומכבי.
וקבוצות אחרות כמו פנא' עוד יכולות להשתפר מאוד בהמשך העונה. כבר היום הם לא במצב נוראי, אפילו די טוב, ואני בטוח שעם פיטינו זה ילך וישתפר.
ברור שאם מגמת השיפור של אולימפיאקוס תימשך, ואם איכשהו בפנרבחצ'ה יזכרו שיש להם את אחד הסגלים המרשימים ביורוליג, אז הליגה תיראה טוב יותר אבל השורה התחתונה כשמסתכלים על איכות הקבוצות שמרכיבות את השמינייה הראשונה יש שיפור. בעונה שעברה, לכל אורכה, היו בערך 5-6 קבוצות טובות, קבוצות פלייאוף, כשמכבי ומילאנו (הנוראית!) היו בתמונת הפלייאוף עד הרגע האחרון.
העונה לעומת זאת, ברור שהולכת להיות לך מלחמה קשה על המקום השמיני. פרט לריאל, בארסה, אפס, צסק"א, מכבי, מילאנו וחימקי, צפויה לך בהמשך מלחמה קשה על המקום השמיני בין פנא', בסקוניה (שלטעמי עוד תשתפר) ולך תדע אולי גם פנרבחצ'ה וז'לגיריס.

פרט לכך, שים לב שאין נמושות העונה ביורוליג. אפילו וילרבאן שכולנו חששנו מכך שתבייש את המפעל נראית בהחלט טוב. אה, ותהיה בטוח שהיא לא תמשיך להיות בחלק העליון של הטבלה לאורך זמן, תהיה רגוע.
התנין 2

הודעהעל ידי A.Parker » 22 נובמבר 2019, 17:12

התנין 2 כתב:
A.Parker כתב:

אבל במקום אלה קח בחשבון שיש התחזקות של ממש של קבוצות שבעונות האחרונות נראו נורא ואיום, כמו מילאנו, חימקי ומכבי.
וקבוצות אחרות כמו פנא' עוד יכולות להשתפר מאוד בהמשך העונה. כבר היום הם לא במצב נוראי, אפילו די טוב, ואני בטוח שעם פיטינו זה ילך וישתפר.
ברור שאם מגמת השיפור של אולימפיאקוס תימשך, ואם איכשהו בפנרבחצ'ה יזכרו שיש להם את אחד הסגלים המרשימים ביורוליג, אז הליגה תיראה טוב יותר אבל השורה התחתונה כשמסתכלים על איכות הקבוצות שמרכיבות את השמינייה הראשונה יש שיפור. בעונה שעברה, לכל אורכה, היו בערך 5-6 קבוצות טובות, קבוצות פלייאוף, כשמכבי ומילאנו (הנוראית!) היו בתמונת הפלייאוף עד הרגע האחרון.
העונה לעומת זאת, ברור שהולכת להיות לך מלחמה קשה על המקום השמיני. פרט לריאל, בארסה, אפס, צסק"א, מכבי, מילאנו וחימקי, צפויה לך בהמשך מלחמה קשה על המקום השמיני בין פנא', בסקוניה (שלטעמי עוד תשתפר) ולך תדע אולי גם פנרבחצ'ה וז'לגיריס.

פרט לכך, שים לב שאין נמושות העונה ביורוליג. אפילו וילרבאן שכולנו חששנו מכך שתבייש את המפעל נראית בהחלט טוב. אה, ותהיה בטוח שהיא לא תמשיך להיות בחלק העליון של הטבלה לאורך זמן, תהיה רגוע.

לגבי השיפור של קבוצות האמצע אני מסכים. אני גם נוטה יותר לדעה שהליגה התחזקה, אבל זה עוד לא כל כך בטוח. צריך שפנר ולפחות עוד קבוצה או שתיים יתעוררו כדי שהליגה תתחזק כמו שחשבנו בקיץ. ואגב, אמנם אין נמושות (זניט?), אבל כן יש 4-5 קבוצות שהן לא באמת יורוליג (במתכונת החדשה) מבחינתי. וזה בדיוק הקטע, הניצחונות שלהן גורמות לי להרהר אם זה בשל התעלות שלהן או יכולת נמוכה של היריבות שאמורות להיות חזקות יותר.
A.Parker

הודעהעל ידי התנין 2 » 22 נובמבר 2019, 17:21

מה זה "לא באמת יורוליג". יש לך 4-5 קבוצות שהן הפחות טובות במפעל, שנופלות לא במעט מאלה שמעליהן, אבל הן לא נמושות מהסוג שראינו בשנה שעברה. בכל ליגה יש את הנמושות שלה, כולל ב NBA, זה בלתי נמנע.
התנין 2

הודעהעל ידי שמואל1 » 23 נובמבר 2019, 01:27

אז וילרבאן עם שבוע קשה של שני הפסדי בית, כולל תבוסה מול פנר השבורה.
צסק"א גם עם הפסד כפול לספרדיות באסקוניה ומדריד (תבוסה)
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי Jack55 » 23 נובמבר 2019, 03:27

תמונה

תמונה
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי Jack55 » 23 נובמבר 2019, 14:52

Turkish Airlines EuroLeague Regular Season Round 10 Top 10 Plays

דני אבדיה במקום השני(!) במצעד של המחזור.

תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי A.Parker » 23 נובמבר 2019, 23:23

התנין 2 כתב:מה זה "לא באמת יורוליג". יש לך 4-5 קבוצות שהן הפחות טובות במפעל, שנופלות לא במעט מאלה שמעליהן, אבל הן לא נמושות מהסוג שראינו בשנה שעברה. בכל ליגה יש את הנמושות שלה, כולל ב NBA, זה בלתי נמנע.

הכוונה היא שהן בינוניות מאוד ביחס לאחרות, סוג של קבוצות תחתית בשלב הטופ 16 שהיה. לדעתי הן מורידות את הרמה ואם הליגה היתה נותרת עם 16 משתתפות, ההחסרה של שתי קבוצות כאלה היתה מעלה את הרמה הממוצעת של הליגה.
A.Parker

הקודם

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־66 אורחים