המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד הפועל ב"ש, 20 באפריל, שבת, 20:40

רבע גמר גביע המדינה: מכבי ת"א - הפועל ירושלים, שני, 21:00

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: רבע גמר גביע המדינה: מכבי ת

הודעהעל ידי שמואל1 » 26 נובמבר 2019, 01:40

Jack55 כתב:לסיכום, אני חושב שבעיקר השחקנים צריכים להתבייש בעצמם על איך שהם נראו היום, חוץ מסקוטי והאנטר אף אחד לא שיחק כדורסל אמיתי.
הדחה בגביע בבית מול יריבה כמו ירושלים זה סופר מרתיח ומרגיז, ואין ספק שזה אחד ההפסדים היותר מעצבנים ומאכזבים בעונות האחרונות, אבל שוב לדעתי צריך למתן פה את כמות הביקורת ולקבל קצת יותר פרופורציות.

רק להזכיר שמכבי של היום זאת לא מכבי האמיתית, זאת מכבי שמשחקת ללא 3 שחקנים חשובים בסגל כאשר שניים מהם הם שחקנים חמישייה, ומכבי שמשחקת תחת חוק רוסי מפגר שמאלץ אותנו לשחק עם חמישיות מעצבנות.
וזה ממש לא תירוץ להפסד היום, אני חוזר ואומר שהקבוצה באמת שיחקה נורא היום בלי קשר, אבל אני מציין את זה בשביל להזכיר שמה שראינו היום זה לא באמת מה שהקבוצה והשחקנים האלה מסוגלים, לכן אני חושב שכדאי שנשמור קצת על פרופורציות למרות העצבים.

שנה שלישית בלי גביע, זה נשמע נורא ומעצבן אבל עדיין הפנים עכשיו הם לרצף משחקי הבית ביורוליג, בחמישי הקבוצה מקבלת מתנה והזדמנות פז להתפוצץ בהיכל נגד וילרבאן, נקווה שזה מה שיקרה.

לא מקבל את זה, גם ירושלים מתמודדת עם אותם חוקים. עם זה צריך לצאת לקרב ולהביא תארים בישראל. בינתיים מכבי הפסידה שני תארים מתוך שלושה אפשריים (גביע ווינר וגביע המדינה).
רק האליפות נשארה.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי Jack55 » 26 נובמבר 2019, 01:42

שמואל1 כתב:
Jack55 כתב:לסיכום, אני חושב שבעיקר השחקנים צריכים להתבייש בעצמם על איך שהם נראו היום, חוץ מסקוטי והאנטר אף אחד לא שיחק כדורסל אמיתי.
הדחה בגביע בבית מול יריבה כמו ירושלים זה סופר מרתיח ומרגיז, ואין ספק שזה אחד ההפסדים היותר מעצבנים ומאכזבים בעונות האחרונות, אבל שוב לדעתי צריך למתן פה את כמות הביקורת ולקבל קצת יותר פרופורציות.

רק להזכיר שמכבי של היום זאת לא מכבי האמיתית, זאת מכבי שמשחקת ללא 3 שחקנים חשובים בסגל כאשר שניים מהם הם שחקנים חמישייה, ומכבי שמשחקת תחת חוק רוסי מפגר שמאלץ אותנו לשחק עם חמישיות מעצבנות.
וזה ממש לא תירוץ להפסד היום, אני חוזר ואומר שהקבוצה באמת שיחקה נורא היום בלי קשר, אבל אני מציין את זה בשביל להזכיר שמה שראינו היום זה לא באמת מה שהקבוצה והשחקנים האלה מסוגלים, לכן אני חושב שכדאי שנשמור קצת על פרופורציות למרות העצבים.

שנה שלישית בלי גביע, זה נשמע נורא ומעצבן אבל עדיין הפנים עכשיו הם לרצף משחקי הבית ביורוליג, בחמישי הקבוצה מקבלת מתנה והזדמנות פז להתפוצץ בהיכל נגד וילרבאן, נקווה שזה מה שיקרה.

לא מקבל את זה, גם ירושלים מתמודדת עם אותם חוקים. עם זה צריך לצאת לקרב ולהביא תארים בישראל. בינתיים מכבי הפסידה שני תארים מתוך שלושה אפשריים (גביע ווינר וגביע המדינה).
רק האליפות נשארה.

אבל שים לב למה שכתבתי פסקה אחריי זה :
וזה ממש לא תירוץ להפסד היום, אני חוזר ואומר שהקבוצה באמת שיחקה נורא היום בלי קשר

ושוב אני אדגיש, אין תירוץ לאיך שהקבוצה שיחקה היום כי זה היה פשוט מביך.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי toja27 » 26 נובמבר 2019, 01:44

לא אכפת לי מהמשחק הזה האמת, בגביע הכל יכול לקרות במיוחד מול קבוצה כמו ירושלים ששיחקה טוב. אולי כי אני לא מייחס חשיבות מיוחדת לתואר הזה.
כן חשוב יותר לדעתי איכות המשחק של הקבוצה וסגנון המשחק במשחק הזה ולעתיד וההחלטות ומסקנות אם ישנן שיתקבלו לעתיד.
מעבר לזה , המשחק הזה הרבה יותר רעש ודרמה ממה שצריך לייחס לו.
סמל אישי של המשתמש
toja27

הודעהעל ידי שמואל1 » 26 נובמבר 2019, 01:47

toja27 כתב:לא אכפת לי מהמשחק הזה האמת, בגביע הכל יכול לקרות במיוחד מול קבוצה כמו ירושלים ששיחקה טוב. אולי כי אני לא מייחס חשיבות מיוחדת לתואר הזה.
כן חשוב יותר לדעתי איכות המשחק של הקבוצה וסגנון המשחק במשחק הזה ולעתיד וההחלטות ומסקנות אם ישנן שיתקבלו לעתיד.

פעם שנייה ברציפות שמכבי עפה ברבע הגמר.
היו ימים שהדחה ברבע גמר הייתה גורמת לרעידת אדמה, פיטורי מאמנים, חגיגות אל תוך הלילה של היריבה.
היום? עוד הפסד. אף אחד לא מתרגש, פדרמן עדיין עם החיוך הזחוח. עוד תואר שהולך. איפה המכביזם? על זה גדלנו?
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי toja27 » 26 נובמבר 2019, 01:55

שמואל1 כתב:
toja27 כתב:לא אכפת לי מהמשחק הזה האמת, בגביע הכל יכול לקרות במיוחד מול קבוצה כמו ירושלים ששיחקה טוב. אולי כי אני לא מייחס חשיבות מיוחדת לתואר הזה.

פעם שנייה ברציפות שמכבי עפה ברבע הגמר.
היו ימים שהדחה ברבע גמר הייתה גורמת לרעידת אדמה, פיטורי מאמנים, חגיגות אל תוך הלילה של היריבה.
היום? עוד הפסד. אף אחד לא מתרגש, פדרמן עדיין עם החיוך הזחוח. עוד תואר שהולך. איפה המכביזם? על זה גדלנו?

כמובן שיש חשיבות גדולה יותר לגביע מאשר משחק רגיל אבל שוב בעיני מייחסים לתואר הזה יותר חשיבות ממה שצריך.
לי ברמה האישית יותר חשובים היורוליג והאליפות . שני התארים הגדולים שמגיעים בסוף העונה ולא באמצע או בהתחלה כמו הגביע במשחקים של להיות או לחדול.
סמל אישי של המשתמש
toja27

הודעהעל ידי toja27 » 26 נובמבר 2019, 01:57

אבל היי...זאת הסתכלות אישית בלבד.
סמל אישי של המשתמש
toja27

הודעהעל ידי NY boy » 26 נובמבר 2019, 02:55

למה אליפות שמוכרעת באותה צורה בדיוק יותר חשובה? אין שום הבדל (הרי על זה הטענה לגביי פיינל פור). הגביע הוא תואר חשוב באותה המידה וזה שכבר 3 שנים המועדון לא זוכה בו וזה מתקבל בהבנה אומר המון.
NY boy

הודעהעל ידי toja27 » 26 נובמבר 2019, 03:10

NY boy כתב:למה אליפות שמוכרעת באותה צורה בדיוק יותר חשובה? אין שום הבדל (הרי על זה הטענה לגביי פיינל פור). הגביע הוא תואר חשוב באותה המידה וזה שכבר 3 שנים המועדון לא זוכה בו וזה מתקבל בהבנה אומר המון.

כי מבחינתי הדרך הארוכה לאליפות והעובדה שמשוחקת בסוף העונה עושים את ההבדל.
אבל שוב זאת הסתכלות אישית שלי.
סמל אישי של המשתמש
toja27

הודעהעל ידי שמואל1 » 26 נובמבר 2019, 08:47

NY boy כתב:למה אליפות שמוכרעת באותה צורה בדיוק יותר חשובה? אין שום הבדל (הרי על זה הטענה לגביי פיינל פור). הגביע הוא תואר חשוב באותה המידה וזה שכבר 3 שנים המועדון לא זוכה בו וזה מתקבל בהבנה אומר המון.

+1
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי Bluesman » 26 נובמבר 2019, 08:55

אכן מאז שיש פיינל בלוף גם באליפות, אז הזכיה בה פחות משמעותית. עדיין מרתיח כשלא קורה, אבל זה לא אותו דבר כמו בפלייאוף.
Bluesman

הודעהעל ידי מקאדו 3 » 26 נובמבר 2019, 09:57

היו הרבה בעיות אתמול והשופטים שפטו מחריד ל שני הצדדים ועם כל הכבוד לא בגללם מכבי הפסידה , ירושלים שלטה במשחק סה'כ ומוכרחים להודות בזה גם אם קשה .

הדבר הכי בולט אתמול זה צמד ' שחקני העתיד ' של הכדורסל הישראלי שהסריחו את הפרקט , קווינסי אייסי שהוא במקרה הטוב שחקן ליגה בינוני וטיפש לא קטן , במה הוא עדיף על קולויארו אנינלא מבין אולי כי מישהוא עדיין מאמין שהוא יכול לשחק כ 5 .

גם סקוטי למרות ה 22 נקודות לא היה כזה גדול ואיבד 2 כדורים חשובים ממש התקפה אחרי התקפה , מה גם שאפשר להגיד תירוץ עד מחר אבל כששני שחקני חמישיה שאחד מהם הוא הישראלי המוביל והטוב יותר חסרים זה בהחלט משפיע .
תמונה
מקאדו 3

הודעהעל ידי קובי » 26 נובמבר 2019, 10:19

מישהו ראה שוב את המהלך האחרון שווילבקין היה פנוי לחלוטין ואייסי מסר ליציע?
הייתי מעלה תמונה, אבל קשה בפורום...
הסגל שלי:
PG-שארונאס יאסיקביצ'יוס
SG-מיקי ברקוביץ'
SF-אנטוני פארקר
PF-ארל וויליאמס
C-ניקולה וויצ'יץ'
מחליפים:דרק שארפ, קווין מגי, נייט האפמן, אריאל מקדונלד, ג'ים בוטרייט, עודד קטש, דורון ג'מצ'י, מייסאו באסטון
מאמן:פיני גרשון
עוזרים:רלף קליין ודיוויד בלאט
סמל אישי של המשתמש
קובי

Re: רבע גמר גביע המדינה: מכבי ת"א - הפועל ירושלים, שני, 21:0

הודעהעל ידי Jack55 » 26 נובמבר 2019, 10:21

קובי כתב:מישהו ראה שוב את המהלך האחרון שווילבקין היה פנוי לחלוטין ואייסי מסר ליציע?
הייתי מעלה תמונה, אבל קשה בפורום...

תקבלו גיף בצהריים
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי ankram » 26 נובמבר 2019, 10:23

מקאדו 3 כתב:היו הרבה בעיות אתמול והשופטים שפטו מחריד ל שני הצדדים ועם כל הכבוד לא בגללם מכבי הפסידה , ירושלים שלטה במשחק סה'כ ומוכרחים להודות בזה גם אם קשה .

הדבר הכי בולט אתמול זה צמד ' שחקני העתיד ' של הכדורסל הישראלי שהסריחו את הפרקט , קווינסי אייסי שהוא במקרה הטוב שחקן ליגה בינוני וטיפש לא קטן , במה הוא עדיף על קולויארו אנינלא מבין אולי כי מישהוא עדיין מאמין שהוא יכול לשחק כ 5 .

גם סקוטי למרות ה 22 נקודות לא היה כזה גדול ואיבד 2 כדורים חשובים ממש התקפה אחרי התקפה , מה גם שאפשר להגיד תירוץ עד מחר אבל כששני שחקני חמישיה שאחד מהם הוא הישראלי המוביל והטוב יותר חסרים זה בהחלט משפיע .

שיחקנו מול מילאנו ללא הסנטר המוביל שלהם וללא דה לה וולה , מול בארסה ללא פאנגוס והרטל , מול חימקי ללא 3-4 שחקנים שלהם מול ריאל ללא תומפקינס , לכל הקבוצות יש חוסרים ופצועים , אבל במכבי , פציעה של שחקן שיודעים שהוא פציע כבר שנים , והכל מתפרק. בלי כספי אין למכבי משחק פנים , אין לה קשיחות ואנרגיות , כמה עצוב שככה בנו קבוצה.
סמל אישי של המשתמש
ankram

הודעהעל ידי שמואל1 » 26 נובמבר 2019, 10:26

ankram כתב:
מקאדו 3 כתב:היו הרבה בעיות אתמול והשופטים שפטו מחריד ל שני הצדדים ועם כל הכבוד לא בגללם מכבי הפסידה , ירושלים שלטה במשחק סה'כ ומוכרחים להודות בזה גם אם קשה .

שיחקנו מול מילאנו ללא הסנטר המוביל שלהם וללא דה לה וולה , מול בארסה ללא פאנגוס והרטל , מול חימקי ללא 3-4 שחקנים שלהם מול ריאל ללא תומפקינס , לכל הקבוצות יש חוסרים ופצועים , אבל במכבי , פציעה של שחקן שיודעים שהוא פציע כבר שנים , והכל מתפרק. בלי כספי אין למכבי משחק פנים , אין לה קשיחות ואנרגיות , כמה עצוב שככה בנו קבוצה.
למכבי יש היום את עמדה 3-4 הגרועה ביותר ביורוליג וכנראה גם ביורוקאפ.
זו שערורייה ממדרגה ראשונה.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי yellowaura » 26 נובמבר 2019, 10:46

לדעתי ההפסד היום היה בעיקר בגלל 2 משחקי חוץ קשים מאוד ואינטנסיביים. ההפסדים שם גרמו לירידה חדה.
לאחר מכן הגישה למשחק הייתה של משחק לא חשוב שבלאק ובראיינט מחוץ לסגל. לדעתי הבחירה הגרועה ביותר.
בנוסף היעדרות של כספי בכל הנוגע לליגה/גביע בישראל משמעותית.

מבחינתי לא קרה שום דבר. מסגרת היורוליג הפכה ל 2 מסגרות רגילות ומכבי כמעט בחרה לוותר על הגביע.
ווילרבאן זה משחק מאוד חשוב. מכבי אמורה וחייבת לנצח למרות שמדובר בקבוצה לא פשוטה.

כספי מצדיק את מה שאמרתי.
מאחל לו רק בריאות אבל ברור לי שלמעשה זרקנו כסף מיותר לכמה עונות..
אם הוא משלים 40% מהמשחקים בשנתיים הקרובות של החוזה אני אהיה מופתע לחיוב.
אני חושב שחוץ מהבעיה הפיזית זה לא בוער בו לחזור.
סגל (שנה הבאה):
C- בלאק*, האנטר*
PF- אנתוני גיל*, כספי, כהן
SF- קאליניץ'*, בראיינט*, זוסמן
SG- ווילבקין*, דורסי*
PG- וולטרס*, גוני די
yellowaura

הודעהעל ידי yellowaura » 26 נובמבר 2019, 12:43

אגב,
אני חשבתי (ורשמתי) שמכבי הייתה צריכה להחתים בתחילת השנה את גייקובן בראון.
מאוד לא מפתיע היכולת שלו בקלאצ.
מדובר בשחקן אידיאלי למכבי.
1. יודע לעלות מהספסל בלי אגו
2. נותן תפוקה מיידית. לא צריך הרבה זמן להתחמם
3. טוב מאוד בקלאצ
4. מאוד ורסטילי וחכם בהתקפה
5. לא אתלט אבל חזק יחסית בזכות מבנה גוף יותר צאבי.

לדעתי יותר מפוינט גארד ראשון צריך גארד מחליף (יחסית זול) שידע להתעלות בקלאצ. ווילבקין מצויין אבל לא מספיק ורסטילי ל 2 דקות האחרונות.

את הכסף הייתי משקיע בשימור רוב הסגל ולהביא 3 טבעי הגנתי+ 4 הגנתי ברמה יותר גבוהה מאייסי (כמו גיל)
סגל (שנה הבאה):
C- בלאק*, האנטר*
PF- אנתוני גיל*, כספי, כהן
SF- קאליניץ'*, בראיינט*, זוסמן
SG- ווילבקין*, דורסי*
PG- וולטרס*, גוני די
yellowaura

הודעהעל ידי ankram » 26 נובמבר 2019, 14:28

yellowaura כתב:אגב,
אני חשבתי (ורשמתי) שמכבי הייתה צריכה להחתים בתחילת השנה את גייקובן בראון.
מאוד לא מפתיע היכולת שלו בקלאצ.
מדובר בשחקן אידיאלי למכבי.
1. יודע לעלות מהספסל בלי אגו
2. נותן תפוקה מיידית. לא צריך הרבה זמן להתחמם
3. טוב מאוד בקלאצ
4. מאוד ורסטילי וחכם בהתקפה
5. לא אתלט אבל חזק יחסית בזכות מבנה גוף יותר צאבי.

לדעתי יותר מפוינט גארד ראשון צריך גארד מחליף (יחסית זול) שידע להתעלות בקלאצ. ווילבקין מצויין אבל לא מספיק ורסטילי ל 2 דקות האחרונות.

את הכסף הייתי משקיע בשימור רוב הסגל ולהביא 3 טבעי הגנתי+ 4 הגנתי ברמה יותר גבוהה מאייסי (כמו גיל)

עד העונה הזאת בראון לא היה משהו מיוחד , מאד פציע , מאד לא יציב , העונה זה כבר משהו אחר אבל לא הייתי מהמר עליו בכלל , הוא לא פציע פחות מכספי. בכל אופן אם היתה לי אפשרות הבחירה על כדור אחרון , בינו לבין סקוטי , אין לי ספק שהייתי בוחר בראשון.
סמל אישי של המשתמש
ankram

הודעהעל ידי שמואל1 » 26 נובמבר 2019, 15:32

אני אף פעם לא החזקתי יותר מידי מג'ייקובן בראון, אבל הוא מאוד הרשים בשני המשחקים נגד מכבי.
הוא חתיכת סוס.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי MTAbasket » 26 נובמבר 2019, 15:34

הוא כמו שור רק שהוא נדלק כשרואה צהוב
MTAbasket

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר