המשחק הקרוב: פנאתינייקוס נגד מכבי Playtika ת"א, 25 באפריל, חמישי, 21:15

ת׳רד המלפפונים - עד החיזוק הבא

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: ת׳רד המלפפונים - #התחלנו

הודעהעל ידי er79 » 11 דצמבר 2019, 18:20

הבנתי שיאניס אישר במסעת שאניס סירב להצעת מכבי כי רוצה להשיג חוזה נבא
er79

הודעהעל ידי MTAbasket » 11 דצמבר 2019, 18:21

שמוליק כתב:
yellowaura כתב:מכבי צריכה למצוא מישהו שונה מווילבקין וולטרס עם התכונות הבאות (לדעתי):
1. מסוגל לעלות מהספסל
2. חזק בקלאצ ושהוא לוקח על עצמו את המשחק (ווילבקין חזק שהוא לוקח את ההזדמנויות שיש לו לאורך כל המשחק ולא מתעקש)
3. עדיף שחקן הגנתי עם זריקה ל 3.

עדיין לא החלטתי עם עצמי אם עדיף שהוא יהיה חזק יותר בניהול משחק ריצה (מתאים לאופי של הקבוצה) או במשחק עומד (שם אנחנו יותר בבעיה)

מסוגל לעלות מהספסל? זוהי הזדמנות להביא את הרכז הכי טוב שאתה מסוגל להחתים כדי שוולטרס יהיה רכז מחליף שלו?
רכז בכיר. עושה משחק. פליימייקר. שיפעיל את כולם ויהפוך אותם מקבוצת הגנה לקבוצת כדורסל עם דגש הגנה. שלא נראה יותר את וולבקין מראה תרגיל של 4 טפיחות ראש (מקפיץ עד 4 שניות לפני הבאזר והשאר רק חוסמים לו או מפנים לו את הבמה ובדרך לועסים פופקורן).

ארון ג’קסון זה שם טוב שלדעתי אם יגיע יענה על מה שמכבי צריכה לפחות כרגע
MTAbasket

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 11 דצמבר 2019, 18:25

er79 כתב:הבנתי שיאניס אישר במסעת שאניס סירב להצעת מכבי כי רוצה להשיג חוזה נבא

כן. התייחס רק אליו באופן ספציפי.
אמר שקשה לשחרר שחקנים מקבוצות עם שאיפות.
גם לכאלה שהודחו מאירופה, יש שאיפות ברמה המקומית.

אמר שהבעלים מוכנים להכניס את היד לכיס כדי להביא שחקן נכון שיתאים להם.
לא יביאו שחקן סתם בשביל להביא שחקן.

סה״כ מתכתב עם מה שאמר אתמול שקדי.
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הודעהעל ידי שופי שוף » 11 דצמבר 2019, 18:38

חייב לציין שיש שיפור אמיתי בהתנהלות בתקופה הזו (על אף שעוד לא נחת פה שחקן ואני מתבסס על דיבורים בלבד).
אם בעונה שעברה הנשמה יצאה עד שהביאו שחקן נוראי כמו סשנס וקל וחומר כשחיכינו עד שפארגו יחזור, העונה נראה שבצוות המקצועי ובהנהלה מבינים שאם לא נגיב ברצינות לפציעות הללו, אז כל מה שנעשה עד כה יילך לפח.
לא יודע אם זה יאניס, התבגרות של ההנהלה, או שסתם החליטו שמוציאים יותר כסף כי השנה יש אשכרה סיכוי למשהו.
סמל אישי של המשתמש
שופי שוף

הודעהעל ידי Jack55 » 11 דצמבר 2019, 18:41

החציל האצטקי כתב:
er79 כתב:הבנתי שיאניס אישר במסעת שאניס סירב להצעת מכבי כי רוצה להשיג חוזה נבא

כן. התייחס רק אליו באופן ספציפי.
אמר שקשה לשחרר שחקנים מקבוצות עם שאיפות.
גם לכאלה שהודחו מאירופה, יש שאיפות ברמה המקומית.

אמר שהבעלים מוכנים להכניס את היד לכיס כדי להביא שחקן נכון שיתאים להם.
לא יביאו שחקן סתם בשביל להביא שחקן.

סה״כ מתכתב עם מה שאמר אתמול שקדי.

אז בתכלס, נשארנו עם אארון ג'קסון כאופציה הכי טובה ורלוונטית נכון לעכשיו.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 11 דצמבר 2019, 18:45

Jack55 כתב:אז בתכלס, נשארנו עם אארון ג'קסון כאופציה הכי טובה ורלוונטית נכון לעכשיו.

לא יודע כמה האופציה שלו רצינית באמת. נשמע שזה תלוי בעיקר בסינים. לא הייתי בונה על זה.
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הודעהעל ידי A.Parker » 11 דצמבר 2019, 18:51

שופי שוף כתב:חייב לציין שיש שיפור אמיתי בהתנהלות בתקופה הזו (על אף שעוד לא נחת פה שחקן ואני מתבסס על דיבורים בלבד).
אם בעונה שעברה הנשמה יצאה עד שהביאו שחקן נוראי כמו סשנס וקל וחומר כשחיכינו עד שפארגו יחזור, העונה נראה שבצוות המקצועי ובהנהלה מבינים שאם לא נגיב ברצינות לפציעות הללו, אז כל מה שנעשה עד כה יילך לפח.
לא יודע אם זה יאניס, התבגרות של ההנהלה, או שסתם החליטו שמוציאים יותר כסף כי השנה יש אשכרה סיכוי למשהו.

או שפשוט יותר קל להתנהל במילים. בוא נחכה לראות מה יעשו בפועל.
A.Parker

הודעהעל ידי felix_r » 11 דצמבר 2019, 18:53

החציל האצטקי כתב:
Jack55 כתב:אז בתכלס, נשארנו עם אארון ג'קסון כאופציה הכי טובה ורלוונטית נכון לעכשיו.

לא יודע כמה האופציה שלו רצינית באמת. נשמע שזה תלוי בעיקר בסינים. לא הייתי בונה על זה.

הבנתי שדווקא הסינים רוצים להחליף אותו, ולא בגלל פניה של מכבי. השאלה היא עד כמה הוא עדיין מתאים לרמת היורוליג לאחר שלוש עונות בסין.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי er79 » 11 דצמבר 2019, 19:08

felix_r כתב:
החציל האצטקי כתב:

הבנתי שדווקא הסינים רוצים להחליף אותו, ולא בגלל פניה של מכבי. השאלה היא עד כמה הוא עדיין מתאים לרמת היורוליג לאחר שלוש עונות בסין.

אין בעיה. מוכן להציע להם טרייד דורסי תמורתו :D
er79

הודעהעל ידי MTAbasket » 11 דצמבר 2019, 20:04

er79 כתב:
felix_r כתב:
החציל האצטקי כתב:

אין בעיה. מוכן להציע להם טרייד דורסי תמורתו :D

+1
MTAbasket

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 11 דצמבר 2019, 20:05

http://maccabi.co.il/news.asp?id=7372

"ג'ון עבר ניתוח, הכל עבר בסדר ואנחנו מצפים להחלמתו", סיפר ניקולה וויצ'יץ' לכתבים שהגיעו לאימון המסכם. "אנחנו עומדים מאחורי ג'ונדי ונתמוך בו לאורך כל התהליך. נעקוב אחרי מצבו פעם בכמה זמן. מדובר בהחלמה ארוכה ואנחנו מאחלים לו את המיטב ולהחלים כמה שיותר מהר".

המנהל הספורטיבי נשאל בנוגע לשמועות על אפשרות צירופם של טיילר אניס ואלכס פרס, והשיב: "אתם צודקים לגבי רוב השמות שפורסמו, אנחנו בשוק ולא נחים. אנחנו מנסים למצוא את השחקן הטוב ביותר האפשרי עבור הקבוצה הזאת. אני חושב שיש לנו חבורה מדהימה של בחורים שהם קודם כל קבוצה טובה. אנחנו רוצים למצוא קודם כל מישהו שיתאים לחבורה הזאת כדי להמשיך לשחק ברמה ששיחקנו עד כה ויעזור לקבוצה בתקופה הזאת".

"כפי שכולם יודעים, קשה למצוא רכז אפילו בקיץ ככה שזה אפילו קשה יותר עכשיו בדצמבר. יש עוד כמה קבוצות שמחפשות שחקנים באותה עמדה. אנחנו מחפשים ונעדכן", הבהיר וויצ'יץ'. "השוק יבש בחודשים האחרונים. המון ליגות פתוחות ואין ייצור שחקנים, במיוחד בתקופה הזאת. אין תירוצים, אנחנו רוצים להוסיף שחקן שיוסיף איכות לקבוצה ואדם נהדר כי יש לנו חבורה מדהימה שנלחמת יחד ועושה תוצאות יפות. גם מבחינה סטטיסטית הם עושים דברים מדהימים ביורוליג".

גם המאמן יאניס ספרופולוס התייחס לנושא במסיבת העיתונאים לקראת צסק"א: "אמרתי זאת ואגיד שוב: אנחנו בשוק ויש לנו את כל הגיבוי מהבעלים. הם תומכים בקבוצה ומוכנים לתת תקציב בגלל הסיטואציה של חוסר המזל, אבל זה לא קל למצוא שחקן עכשיו. יש קבוצות שיש להם שחקנים והן לא רוצות לשחרר אותם. יש שם שהיה בחוץ, טיילר אניס, וגם הוא רוצה להישאר בארצות הברית כדי לנסות ולעשות חוזה ב-NBA. אנחנו לא רוצים להביא שחקן רק כדי להגיד 'הבאנו'".
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הודעהעל ידי cifkcv » 11 דצמבר 2019, 20:09

איזה באסה עם אניס
cifkcv

הודעהעל ידי MTA2311 » 11 דצמבר 2019, 20:15

1. השוק יבש
2. חשש לפגוע בכימיה
3. יש עוד קבוצות שמחפשות
4. לא רוצים להביא סתם כדי להגיד הבאנו
5. סיטואציה של חוסר מזל

10\10 במחולל הקלישאות והתירוצים
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי שמוליק » 11 דצמבר 2019, 20:21

MTA2311 כתב:1. השוק יבש
2. חשש לפגוע בכימיה
3. יש עוד קבוצות שמחפשות
4. לא רוצים להביא סתם כדי להגיד הבאנו
5. סיטואציה של חוסר מזל

10\10 במחולל הקלישאות והתירוצים

לגמרי.
אבויצ'יץ' ממשיך לבכות': "...למצוא פוינט גארד זה לא דבר קל , זה היה קשה כבר בקיץ - על אחת כמה וכמה בדצמבר...."
אני לא יודייע היכן היה אבויצ'יץ' בקיץ אבל הוא היה אחד הפוריים אי פעם. היו על המדף אינספור אפשרויות.
לא חסר לנו פאוורד? האם הסיבה לכך היא שיש לנו הנעלה שלא מסוגלת להכניס יד לכיס? שמסתתרת מאחורי "תקציב מאוזן" סטייל נס ציונה? לא הגיע הזמן שישחררו לנו את חיבוק הדוב של הלא יוצלחים האלה? לא הגיע הזמן שהגייט יראה להם את הדלת החוצה?
שמוליק

הודעהעל ידי Shay_uzan » 11 דצמבר 2019, 20:26

שאני אבין, מה אתם רציתם שיגידו? לפחות הם אמרו שהם מחפשים ומשקיעים כסף... זה לא משהו קל להשיג רכז ואת כל הסיבות שוויציץ אמר הוזכרו פה בפורום, סתם ביקורת קטנונית

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי TAYO » 11 דצמבר 2019, 20:37

Shay_uzan כתב:שאני אבין, מה אתם רציתם שיגידו? לפחות הם אמרו שהם מחפשים ומשקיעים כסף... זה לא משהו קל להשיג רכז ואת כל הסיבות שוויציץ אמר הוזכרו פה בפורום, סתם ביקורת קטנונית

שלא יגידו, שהמעשים ידברו. לא יודע, אבל נשמע כאילו הם החליטו שאם זה לא השמות שדוברו אז זה לא אף אחד כרגע ושאין להם עוד מועמדים בקנה. אז נשאר רק לקוות שג׳קסון ישתחרר מסין.

Sent from my iPhone using Tapatalk
סמל אישי של המשתמש
TAYO

הודעהעל ידי שמוליק » 11 דצמבר 2019, 21:03

Shay_uzan כתב:שאני אבין, מה אתם רציתם שיגידו? לפחות הם אמרו שהם מחפשים ומשקיעים כסף... זה לא משהו קל להשיג רכז ואת כל הסיבות שוויציץ אמר הוזכרו פה בפורום, סתם ביקורת קטנונית

אלו אותם זמירות שנוגנו בקיץ, אותו לחן כשלא הביאו גיבוי לאחר פציעת פארגו, אותו ריקוד שמאחז את עיניך פעם אחר פעם.
לא חסר לנו פאוורד? האם הסיבה לכך היא שיש לנו הנעלה שלא מסוגלת להכניס יד לכיס? שמסתתרת מאחורי "תקציב מאוזן" סטייל נס ציונה? לא הגיע הזמן שישחררו לנו את חיבוק הדוב של הלא יוצלחים האלה? לא הגיע הזמן שהגייט יראה להם את הדלת החוצה?
שמוליק

הודעהעל ידי Jack55 » 11 דצמבר 2019, 21:10

בינתיים זה נראה כמו הכנות לתירוצים שיגידו בעוד שבוע, אם עד יום ראשון לא יוחתם רכז, אז גם לא יהיה.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי שמואל1 » 11 דצמבר 2019, 21:57

Jack55 כתב:

בינתיים זה נראה כמו הכנות לתירוצים שיגידו בעוד שבוע, אם עד יום ראשון לא יוחתם רכז, אז גם לא יהיה.
+1
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי Shay_uzan » 11 דצמבר 2019, 22:43

TAYO כתב:

שלא יגידו, שהמעשים ידברו. לא יודע, אבל נשמע כאילו הם החליטו שאם זה לא השמות שדוברו אז זה לא אף אחד כרגע ושאין להם עוד מועמדים בקנה. אז נשאר רק לקוות שג׳קסון ישתחרר מסין.

Sent from my iPhone using Tapatalk
אבל שאלו אותם במסיבת עיתונאים, לא היו עונים גם הייתם מתעצבנים

תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: felix_r ו־53 אורחים