המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד הפועל ב"ש, 20 באפריל, שבת, 20:40

משחק התחזיות V3 - העונה בוטלה - הודעה לעונה הבאה

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: משחק התחזיות V3 - רק נגמר וכבר התחיל

הודעהעל ידי Jack55 » 07 פברואר 2020, 01:23

toja27 כתב:אראל וmta basket , תודה על ההבנה והניסיון לעזור, אבל אני אוותר על הנקודות האלו.
זה בעיני יצא לגמרי מפרופורציות.

שי תרשום לי 2- על המשחק, סוף סיפור.

אחלה טוז'ה, אפשר להתקדם הלאה אחי (:
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי שמואל1 » 07 פברואר 2020, 01:34

toja27 כתב:אראל וmta basket , תודה על ההבנה והניסיון לעזור, אבל אני אוותר על הנקודות האלו.

מקווה שזה מאחורינו ולא נפגעת ממני או משירי, זה לא אישי ואני באמת מאמין שההחלטה שהתקבלה היא ההחלטה ההגיונית בהתחשב בכל הנסיבות.
בוא נמשיך לשחק בכיף, יש עוד 12.5 מחזורים לסיום המשחק ועוד המון נקודות על השולחן.
דרך אגב גם אני באחד המחזורים שיניתי הימור על מכבי ואיבדתי 10 נקודות.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי toja27 » 07 פברואר 2020, 01:40

Jack55 כתב:

אחלה טוז'ה, אפשר להתקדם הלאה אחי (:

אתם אכן תתקדמו הלאה.
ובכל אופן אחי תודה לך וmtabasket שוב.
סמל אישי של המשתמש
toja27

הודעהעל ידי Shay_uzan » 07 פברואר 2020, 02:29

הודעת מערכת: ההצבעה
טוב, על מנת למנוע מקרי עתיד אני מעלה פה הצעה לביטול ה10 דקות בדד לין ושינויו לתחילת הזמן הרשמי של המשחק. נעשה את זה מסודר לפי עקרונות התחרות ולפי איך שפעלנו בעבר (רק שעכשיו זה היה טיפה יותר מסודר).
מי שרוצה להביא את דעתו בנושא מכל האנשים שעדיין קיימים בטבלה הראשית ולא רק לנחשבים "פעילים" (קיבלתי גם תגובות מאנשים שהפסיקו לשחק ובגלל שזה נוגע גם לכל העונה ושהם תמיד יכולים לחזור אני מחשיב אותם) ירשמו כתגובה לתגובה הזאת אם הם בעד, נגד, נמנעים או שהם רוצים להציע הצעה אחרת בנושא, במידה ויש להם טיעונים לבעד, נגד, נמנעים או הצעה שירשמו את ההצבעה שלהם ואחריה ירשמו את דעתם, עריכה תהיה כמו עריכת תחזיות.
במידה ורוב מבעלי הדעה יהיו בעד ההצעה, היא תעבור ותהפוך לחלק רשמי מחוקי התחרות, במידה ולא ההצעה תיפסל ותוקפא לזמן הקרוב. אם יהיו עוד הצעות בנושא ההצעה שתשיג את רוב הקולות תתקבל.
חשוב לציין שלי אין קול מכיוון שאני לא משחק וקול של אראל שווה לאחרים בדיוק כמו שהיה בהצעות קודמות ולפי העיקרונות שהתחרות היא תחת כולם וכולם שווים בה. גם ההחלטה שלא לכלול את הניקוד של טוזה נעשתה לפני דעתו של אראל והוויתור של טוזה מכיוון שהיו תקדימים ומה שנעשה למעשה זה עירעור על החלטה קיימת ושינוי תקדים דורש פה אחד ומכיוון שיותר מאדם אחד התנגד הערער נפל.
יש להגיש את תשובתכם עד מחר בחצות (להבא זה 24 שעות מרגע ההודעה הרשמית אבל עכשיו 1 וחצי בלילה) וההחלטה תיכנס לתוקף בסיבוב ה25
במידה ובעתיד יהיו לכם הצעות, תודיעו והעלה את ההצעה.
אם תרצו לעקוב אחר ההצבעות, נפתח גיליון נוסף שממוקם אחרון ששמו הצבעות
*למרות שעכשיו זה לא רלוונטי, משתמש פעיל נחשב למי ששלח תוצאות ב2 הסבבים שקדמו לסבב הפעיל או ששלחו לסבב של אותו שבוע.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי ShiriV » 07 פברואר 2020, 02:57

שמואל1 כתב:

מקווה שזה מאחורינו ולא נפגעת ממני או משירי, זה לא אישי ואני באמת מאמין שההחלטה שהתקבלה היא ההחלטה ההגיונית בהתחשב בכל הנסיבות.
בוא נמשיך לשחק בכיף, יש עוד 12.5 מחזורים לסיום המשחק ועוד המון נקודות על השולחן.

+1
באמת שאין לאף אחד שום סיבה שבעולם לקחת את הויכוח הזה למקום האישי. זה בסה"כ נעשה לטובת הכלל.
אני מקווה שבעתיד דברים כאלה לא יחזרו על עצמם ואם צריך (וצריך), נשתדל לשנות כל חוק אבסורדי שלא משרת את המשחק ואף מכביד עליו או גורם לו ל"פצעים" מיותרים.
מחליקה על מדבקה
סמל אישי של המשתמש
ShiriV

הודעהעל ידי Shay_uzan » 07 פברואר 2020, 03:17

ShiriV כתב:
שמואל1 כתב:

+1
באמת שאין לאף אחד שום סיבה שבעולם לקחת את הויכוח הזה למקום האישי. זה בסה"כ נעשה לטובת הכלל.
אני מקווה שבעתיד דברים כאלה לא יחזרו על עצמם ואם צריך (וצריך), נשתדל לשנות כל חוק אבסורדי שלא משרת את המשחק ואף מכביד עליו או גורם לו ל"פצעים" מיותרים.
אם את כבר פה, לא רוצה להצביע?

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי yellowaura » 07 פברואר 2020, 07:10

נכנסתם קצת יותר מדי עמוק למשחק..
יש פרס כספי שאני לא יודע עליו?

אני מבין את העיקרון שלא לאשר משהו שנקבע לפני בחוק..אבל המטרה המרכזית היא שכמה שיותר אנשים יהיו משתתפים פעילים ותהיה אווירה טובה וכיפית כמו שהיה עד עכשיו.

לדפוק לבנאדם עונה שלמה של משחק פנטזי בגלל טעות לא משמעותית זה לא נראה לי נכון..במיוחד אם יש כאן יחס חברי ושאין פגיעה מהותית/תחבולה בתוצאות.

מבחינתי לאשר.

שירי, שמואל מבין את העמדה העקרונית אבל אתם באמת רוצים שהוא יפרוש או יתבאס בגלל זה?? הייתה אחלה אווירה עד עכשיו בו נפרגן.

אגב מבחינה חוקית אני דווקא תומך בחוק שצריך לפרסם את כל התוצאות לפני תחילת המחזור..
אם רציתי לסבך עניינים הייתי חוזר לפנטזי יורוליג
סגל (שנה הבאה):
C- בלאק*, האנטר*
PF- אנתוני גיל*, כספי, כהן
SF- קאליניץ'*, בראיינט*, זוסמן
SG- ווילבקין*, דורסי*
PG- וולטרס*, גוני די
yellowaura

הודעהעל ידי שמוליק » 07 פברואר 2020, 08:57

Shay_uzan כתב::sorry

שי, אמנם פעם ראשונה שאני בודק את החישוב שלך, אבל, בדוק שנית את הניקוד שלי.
טעיתי בזהות המנצחות במשחקים 3-4, במשחק של ריאל צדקתי כולל הפרש ובאנדולו צדקתי בזהות מנצחת.
לא חסר לנו פאוורד? האם הסיבה לכך היא שיש לנו הנעלה שלא מסוגלת להכניס יד לכיס? שמסתתרת מאחורי "תקציב מאוזן" סטייל נס ציונה? לא הגיע הזמן שישחררו לנו את חיבוק הדוב של הלא יוצלחים האלה? לא הגיע הזמן שהגייט יראה להם את הדלת החוצה?
שמוליק

הודעהעל ידי offry » 07 פברואר 2020, 11:05

אנשים מה נסגר?
כיף לי לשלוח הימורים, לראות כמה פגעתי וכמה לא, מאיפה כל האמוציות? מה זה משנה כל כך?
אני בעד וגם בעד לאשר את הנקודות, במדינה הזאת אפשר להחליק מיליונים בממשלה "כי ככה", אז לאשר לבנאדם עריכה במשחק של פורום?
אם המשחק הזה מוציא כל כך הרבה רגשות מהאנשים פה אני לא כל כך בטוח שאני אמשיך להשתתף, חבל על האנרגיות.
offry

הודעהעל ידי שמואל1 » 07 פברואר 2020, 13:25

yellowaura כתב:נכנסתם קצת יותר מדי עמוק למשחק..
יש פרס כספי שאני לא יודע עליו?

אני מבין את העיקרון שלא לאשר משהו שנקבע לפני בחוק..אבל המטרה המרכזית היא שכמה שיותר אנשים יהיו משתתפים פעילים ותהיה אווירה טובה וכיפית כמו שהיה עד עכשיו.

לדפוק לבנאדם עונה שלמה של משחק פנטזי בגלל טעות לא משמעותית זה לא נראה לי נכון..במיוחד אם יש כאן יחס חברי ושאין פגיעה מהותית/תחבולה בתוצאות.

מבחינתי לאשר.

שירי, שמואל מבין את העמדה העקרונית אבל אתם באמת רוצים שהוא יפרוש או יתבאס בגלל זה?? הייתה אחלה אווירה עד עכשיו בו נפרגן.

אגב מבחינה חוקית אני דווקא תומך בחוק שצריך לפרסם את כל התוצאות לפני תחילת המחזור..
אם רציתי לסבך עניינים הייתי חוזר לפנטזי יורוליג

לדפוק עונה שלמה? בוא לא נצא מפרופורציות. המשחק לא נגמר.
וכן, אפשר להתבאס. אני גם התבאסתי כי שיניתי הימור 15 דקות לפני משחק וכתוצאה מכך הפסדתי 10 נקודות.
זה המשחק, קורה שמאבדים נקודות בגלל טעויות, ממשיכים הלאה.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי שמואל1 » 07 פברואר 2020, 13:28

offry כתב:אנשים מה נסגר?
כיף לי לשלוח הימורים, לראות כמה פגעתי וכמה לא, מאיפה כל האמוציות? מה זה משנה כל כך?
אני בעד וגם בעד לאשר את הנקודות, במדינה הזאת אפשר להחליק מיליונים בממשלה "כי ככה", אז לאשר לבנאדם עריכה במשחק של פורום?
אם המשחק הזה מוציא כל כך הרבה רגשות מהאנשים פה אני לא כל כך בטוח שאני אמשיך להשתתף, חבל על האנרגיות.

זה משחק עם תחרות וחוקים וצריך לשחק בצורה הוגנת, אחרת מה הטעם?
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי ShiriV » 07 פברואר 2020, 15:30

Shay_uzan כתב:
ShiriV כתב:
שמואל1 כתב:

+1

מה, בעד או נגד חוק 10 הדקות?
נגד כמובן. אפשר בכיף להוריד ל-5
מחליקה על מדבקה
סמל אישי של המשתמש
ShiriV

הודעהעל ידי שמואל1 » 07 פברואר 2020, 15:33

Shay_uzan כתב:הודעת מערכת: ההצבעה
טוב, על מנת למנוע מקרי עתיד אני מעלה פה הצעה לביטול ה10 דקות בדד לין ושינויו לתחילת הזמן הרשמי של המשחק. נעשה את זה מסודר לפי עקרונות התחרות ולפי איך שפעלנו בעבר (רק שעכשיו זה היה טיפה יותר מסודר).
מי שרוצה להביא את דעתו בנושא מכל האנשים שעדיין קיימים בטבלה הראשית ולא רק לנחשבים "פעילים" (קיבלתי גם תגובות מאנשים שהפסיקו לשחק ובגלל שזה נוגע גם לכל העונה ושהם תמיד יכולים לחזור אני מחשיב אותם) ירשמו כתגובה לתגובה הזאת אם הם בעד, נגד, נמנעים או שהם רוצים להציע הצעה אחרת בנושא, במידה ויש להם טיעונים לבעד, נגד, נמנעים או הצעה שירשמו את ההצבעה שלהם ואחריה ירשמו את דעתם, עריכה תהיה כמו עריכת תחזיות.
במידה ורוב מבעלי הדעה יהיו בעד ההצעה, היא תעבור ותהפוך לחלק רשמי מחוקי התחרות, במידה ולא ההצעה תיפסל ותוקפא לזמן הקרוב. אם יהיו עוד הצעות בנושא ההצעה שתשיג את רוב הקולות תתקבל.
חשוב לציין שלי אין קול מכיוון שאני לא משחק וקול של אראל שווה לאחרים בדיוק כמו שהיה בהצעות קודמות ולפי העיקרונות שהתחרות היא תחת כולם וכולם שווים בה. גם ההחלטה שלא לכלול את הניקוד של טוזה נעשתה לפני דעתו של אראל והוויתור של טוזה מכיוון שהיו תקדימים ומה שנעשה למעשה זה עירעור על החלטה קיימת ושינוי תקדים דורש פה אחד ומכיוון שיותר מאדם אחד התנגד הערער נפל.
יש להגיש את תשובתכם עד מחר בחצות (להבא זה 24 שעות מרגע ההודעה הרשמית אבל עכשיו 1 וחצי בלילה) וההחלטה תיכנס לתוקף בסיבוב ה25
במידה ובעתיד יהיו לכם הצעות, תודיעו והעלה את ההצעה.
אם תרצו לעקוב אחר ההצבעות, נפתח גיליון נוסף שממוקם אחרון ששמו הצבעות
*למרות שעכשיו זה לא רלוונטי, משתמש פעיל נחשב למי ששלח תוצאות ב2 הסבבים שקדמו לסבב הפעיל או ששלחו לסבב של אותו שבוע.

אני נגד ביטול חוק ה 10 דקות.
הייתי גם נגד ביטול חוק הגשת ההימורים לפני תחילת מחזור (שבסוף בוטל)
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי ShiriV » 07 פברואר 2020, 15:36

yellowaura כתב:שירי, שמואל מבין את העמדה העקרונית אבל אתם באמת רוצים שהוא יפרוש או יתבאס בגלל זה?? הייתה אחלה אווירה עד עכשיו בו נפרגן.

סתם דוגמה: לפני כמה מחזורים הערתי את תשומת ליבו של שי על נקודות יתר שהוא העניק לי בטעות בחישוב. יכולתי בכיף להעלים עין וליהנות מזה אבל בחרתי שלא. בעיניי מי שמתבאס כי מנסים לשמור פה על החוקים, זו לגמרי בעיה שלו. תהיו בוגרים ותהיו הוגנים כי כמו שאתם אומרים זה רק משחק..
מחליקה על מדבקה
סמל אישי של המשתמש
ShiriV

הודעהעל ידי Shay_uzan » 07 פברואר 2020, 16:11

שמוליק כתב:

טעיתי בזהות המנצחות במשחקים 3-4, במשחק של ריאל צדקתי כולל הפרש ובאנדולו צדקתי בזהות מנצחת.
אבדוק עוד מעט

תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי Shay_uzan » 07 פברואר 2020, 16:16

ShiriV כתב:
Shay_uzan כתב:
ShiriV כתב:
שמואל1 כתב:

+1

מה, בעד או נגד חוק 10 הדקות?
נגד כמובן. אפשר בכיף להוריד ל-5
בעד או נגד ביטולו...
אבל הבנתי את הכוונה שלך

תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי Shay_uzan » 07 פברואר 2020, 17:15

Shay_uzan כתב:
שמוליק כתב:

אבדוק עוד מעט

אין לי מושג למה, ב2 הסבבים האחרונים עשיתי טעויות בהזנה של ההימורים שלך, בגלל שזה היה סיבוב שעבר אז הייתי אמור אתמול לבדוק את ההימור שלך פעמים אבל כל הדיון הסיח אותי מזה.
תיקנתי, אבדוק את עצמי ואשלח לכם את התיקון בדקות הקרובות
אם אני צריך לנחש מה קרה אז פשוט רשמתי את ההימור של מי ששלח לפניך עליך
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי Shay_uzan » 07 פברואר 2020, 17:29

טוז'ה, מה עם ההימורים להיום?
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי שמוליק » 07 פברואר 2020, 17:46

:thumbup
Shay_uzan כתב:
Shay_uzan כתב:
שמוליק כתב:

אבדוק עוד מעט

אין לי מושג למה, ב2 הסבבים האחרונים עשיתי טעויות בהזנה של ההימורים שלך, בגלל שזה היה סיבוב שעבר אז הייתי אמור אתמול לבדוק את ההימור שלך פעמים אבל כל הדיון הסיח אותי מזה.
תיקנתי, אבדוק את עצמי ואשלח לכם את התיקון בדקות הקרובות
אם אני צריך לנחש מה קרה אז פשוט רשמתי את ההימור של מי ששלח לפניך עליך

:thumbup
לא חסר לנו פאוורד? האם הסיבה לכך היא שיש לנו הנעלה שלא מסוגלת להכניס יד לכיס? שמסתתרת מאחורי "תקציב מאוזן" סטייל נס ציונה? לא הגיע הזמן שישחררו לנו את חיבוק הדוב של הלא יוצלחים האלה? לא הגיע הזמן שהגייט יראה להם את הדלת החוצה?
שמוליק

הודעהעל ידי Hujirat » 07 פברואר 2020, 17:47

שי אתה גבר אמיתי
Hujirat

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: gamer777, Google [Bot] ו־51 אורחים