המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד פנאתינייקוס, 30 באפריל, שלישי, 20:00

קובי בריאנט נהרג בהתרסקות מסוק

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: קובי בריאנט נהרג בהתרסקות מסוק

הודעהעל ידי שמואל1 » 28 ינואר 2020, 19:19

Holiday_Armadillo כתב:
Holiday_Armadillo כתב:אני בעד אגב
https://www.change.org/p/nba-petition-t ... w-nba-logo
אתמול היה לזה בשעה הזאת בערך 200 אלף חתימות
היום כבר קרוב ל-2 מיליון

ה-nba אגב הודיעו שהם מוותרים על ההצבעה להיכל התהילה בשבילו והוא ייכנס אוטומטית, לא שזה היה משנה הרבה
אף פעם לא הבנתי למה לוקח כל כך הרבה זמן להיכנס להיכל התהילה. הוא פרש לפני 4 שנים.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

Re: קובי בראיינט נהרג בהתרסקות מסוק

הודעהעל ידי ShiriV » 28 ינואר 2020, 21:52

MTA2311 כתב:https://twitter.com/naima/status/1221593723290759168?s=19

גאונות עריכתית מהסוג שמעולם לא ראיתי. זה פשוט מדהים
מחליקה על מדבקה
סמל אישי של המשתמש
ShiriV

הודעהעל ידי Jack55 » 28 ינואר 2020, 21:54

תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי BIG sofo » 28 ינואר 2020, 22:37

אני אוהד הלייקרס כבר הרבה שנים.
התחלתי לאהוד את הלייקרס בתקופת קובי ברייאנט.
זאת הייתה אהבה ממבט ראשון.
אני מקווה שהעונה ניקח אליפות שכמובן תוקדש לזיכרו של קובי.
BIG sofo

הודעהעל ידי BIG sofo » 28 ינואר 2020, 22:41

דורון שפר בפוסט מרגש על קובי ברייאנט:
https://scontent.fsdv3-1.fna.fbcdn.net/ ... e=5ED309F6[/img]

הידיעה על מותו הפתאומי של קובי תפסה אותי ביום ראשון בדרכי הביתה מירושלים. הודעה קטנה שקפצה בוואטסאפ המשפחתי הודיעה שקובי נהרג בהתרסקות מסוק. זה היה בלתי נתפס...לא הסכמתי לקבל את הבשורה ובהזדמנות הראשונה עצרתי בצד ללקט קצת יותר מידע בתקווה להפריך את השמועה...הידיעות שפורסמו באתרי התקשורת סייגו את ההודעה ואמרו שאכן קרה אסון אבל לא ברור אם אכן קובי היה מעורב ובכל מקרה עדיין לא יצאה הודעה רשמית...

"ידעתי...זה לא רשמי" חיזקתי את עצמי...התעורר בי ניצוץ, פתח ותקווה...ראש חודש שבט (ראשי תיבות = שנשמע בשורות טובות)..."איך יכול להיות..." אמרתי לעצמי שנקבל כאלה בשורות...

כשהגעתי הביתה ההודעה הפכה רשמית. "קובי, בתו בת ה 13 ועוד 7 נוסעים נספו בהתרסקות מסוק בלוס אנגלס"...גל של מחשבות ורגשות הציף אותי..."אני לא יכול להיכנס ככה הביתה" אמרתי לעצמי ...לקחתי כמה נשימות עמוקות בכדי להירגע...מתבונן ומעכל את עוצמת ועומק הבשורה...

קובי היה בשבילי מקור השראה וסמל של עוצמה, של מצוינות, של מישהו שמוכן ללכת עד הסוף בשביל להגשים מטרה...בשביל להגשים את הפוטנציאל שלו...היה בו משהו חייתי ועם זאת אצילי...

עקבתי אחרי קובי במהלך השנים. שמחתי והתרגשתי לראות ולחוש בתהליך האישי שעבר...איך הפך מנער חוצפן ואנוכי לשחקן קבוצתי ואיש משפחה שתורם לחברה ולקהילה...

את תכונות המצוינות, יצירתיות, נחישות והתמדה קובי לקח גם למחוזות נוספים שמחוץ למגרש הכדורסל ונראה שגם שם הוא ראה סימני ברכה והצלחה.

קובי בראיינט –השחקן והאדם שחי את החיים ללא חת...שלמיטב זכרוני חרט על זרועו את הפסוק מתהילים "גם כי אלך בגיא צלמוות לא אירא רע כי אתה עימדי"...מי שהיה מקור השראה למיליונים וסמל של בריאות ועוצמה, מימוש והגשמה, שפע ברכה והצלחה...רגע אחד פה ורגע אחד לא.

בתוכי שבו ועלו דברי חז"ל שחיי האדם הם כ"צל של עוף פורח..."...ושראוי וחשוב לו לאדם לחשוב ולהתבונן על יום המיתה שלו...בכדי להודות ולהוקיר את החיים...את מה שיש...להשפיע, להגשים ולממש...

כמו במקרים מטלטלים אחרים בחיי של תאונות ואסונות, משברים ונפילות...גם הפעם עלתה בי כמיהה לתשובה...תשובה במובן של רצון לשוב ולחזור ולחיות ביתר שאת חיים בריאים, שמחים ומלאים...להפסיק לרוץ ולרדוף אחרי אשליות והבלים...לנצל כל יום, כל רגע עד תום...ולחיות חיים של נתינה, מימוש והגשמה...בלי פחד ודחייה...

"מי יכול באמת להבטיח למישהו משהו לגבי המחר? ולמה צריך לחכות לאסון או למצב קיצון בכדי להתעורר, לשנות, להודות ולייקר?"

לקחתי נשימה עמוקה...הודיתי על הבריאות, המשפחה וכל הטוב והברכה ובהשראת קובי קיבלתי על עצמי להמשיך ולהוסיף ולמסור את נפשי לממש את עצמי, לחיות את ייעודי ולתרום את חלקי בהוספת טוב ושלום בעולמינו.

במקביל למחשבות ולרגשות שהמשיכו לעלות מתוכי הפציעה זעקה או יותר נכון אנקה (צעקה ללא קול) עד לב השמיים..."עד מתי???"
"עד מתי עוד אלמנות? עד מתי עוד יתומים? עד מתי ימשיכו אבות לקבור את הבנים?...עד מתי עוד אסונות/תאונות/חולים/ונדכאים...לא סבלנו מספיק מלחמות, שואות, יסורים ואסונות...?

אני לא מתיימר להבין את התוכניות של הבורא ודרכי פעולותיו...מספיק פעמים בחיי נוכחתי וחוויתי על בשרי איך המר נהפך למתוק...הקללה לברכה...והמספד למחול...וברוך השם התחזקתי ואני מתחזק באמונה פשוטה תמימה ושלמה שיש בורא לעולם ויש השגחה, וגם אם אני לא רואה או מבין...וגם אם קשה וכואב ומתסכל ולפעמים עולה אנחה...בסוף הכל מתהפך לטובה...

ועם זאת ברגעים שכאלה לא פעם נשברים אצלי הכלים...ומתוך השבר מפציעה בקשה/זעקה/אנקה/דרישה לרחמים/לתשובה/לישועה/לגאולה...
הימים הם ימים בהם קוראים בתורה את פרשיות יציאת מצרים...הרהרתי בליבי...אולי אז כמו היום ישמע הקב"ה את נאקתינו ויגאל אותנו מייסורינו...

בחן בחסד וברחמים!!!
הדברים נכתבו לזכרו של קובי בראיינט
יהי זכרו ברוך
BIG sofo

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 29 ינואר 2020, 03:27

:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי MTA2311 » 29 ינואר 2020, 03:35

Holiday_Armadillo כתב:https://twitter.com/BleacherReport/status/1222313578184597504

מערכת יחסים מורכבת מאוד הייתה שם
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 29 ינואר 2020, 03:38

MTA2311 כתב:
Holiday_Armadillo כתב:https://twitter.com/BleacherReport/status/1222313578184597504

מערכת יחסים מורכבת מאוד הייתה שם
מאוד, אבל נראה שבשלב מסויים שניהם התבגרו והמשיכו הלאה למשהו יותר בריא וטוב
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 29 ינואר 2020, 04:08

סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי ~Box & 1~ » 30 ינואר 2020, 15:32

יש איזה משהו שלא עוזב אותי מאז הטרגדיה הזו.
לפני חודש בערך נהייתי פריק גדול של דונצ'יץ', רואה כל משחק שלו ועוקב גם אחרי סרטונים שקשורים אליו, מפה לשם סירטון שהתעכבתי עליו במיוחד היה
סרטון של בראיינט מברך אותו אחרי המשחק. מה שתפס אותי היה הקטע שבו בראיינט מבקש ממנו להצטלם עם אחת הבנות שלו, בשיא הצניעות, כאילו שאין לה אבא שהוא אגדה בפני עצמה. כל מה שעניין אותו זה לשמח את הילדה. התמונה הזו לא יצאה לי מהראש כי חייתי בסוג של אמביוולנטיות כלפי קובי, מצד אחד קצת סלדתי מהאופי, מצד שני חשתי הערצה נסתרת וחיפשתי לשנות את הרושם כלפיו. הוידאו הזה גרם לי לחבב אותו סופית, והתמונה הזו של הבת הצנועה שמבקשת להצטלם עם שחקן שיש לו עוד הרבה מה להוכיח כדי להגיע לקרסוליים של אבא שלה, הראתה לי הרבה צניעות וחום, שלא הכי הכרתי בקובי ובסביבה שלו. כשפורסמה הידיעה שאחת הבנות היו במסוק, ישר שאלתי את עצמי האם זו אותה הבת שראיתי בסרטון ההוא לפני חודש. מי היה מאמין שזה מה שהעתיד צופן להם חודש מאותו היום.

זה הסרטון:

https://www.youtube.com/watch?v=B3GETqC ... jreload=10

R.I.P קובי וג'יג'י
~Box & 1~

הודעהעל ידי שמואל1 » 01 פברואר 2020, 13:42

הכיסאות הריקים לנצח של קובי וביתו ג'יג'י בסטייפלס סנטר
תמונה
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי גיא » 01 פברואר 2020, 22:14

אני זוכר שקובי הגיע לליגה, ועדיין שיחק מול מייקל.
הרגע שהבנתי שהוא גדול היה במשחק 7 מול סקרמנטו,משחק גמר המערב. אצל סקרמנטו בבית.
היה צמוד אבל קובי פשוט לא אפשר לסקטמנטו לנצח.
זו היתה תצוגה ג׳ורדנית לחלוטין ועוד בגיל כל כך צעיר. הם זכו באליפות כמובן.

ואני חייב לומר, בכל הדיונים של לברון טוען שהוא הכי גדול אי פעם, וההשוואות לג׳ורדן,
אצלי תמיד בראש היה... כן.. אבל מה עם קובי?
גיא

הודעהעל ידי אדגר פו » 01 פברואר 2020, 22:36

יש כמה שחקני עבר שלא אוהבים את מייקל ( מכל מיני סיבות, בינהם חשבונות אישיים וקנאה ) ודוחפים את לברון גם מסיבות פוליטיות.
מבחינתי קובי הוא הדבר הכי קרוב למייקל , שניהם נתנו את אותו אפקט מחשמל ויופי במשחק.

אני מודע לזה שבדירוגים שנותנים היום לברון עוקף את קובי, אבל זה גם עניין של טעם אישי.
סמל אישי של המשתמש
אדגר פו

הודעהעל ידי גיא » 02 פברואר 2020, 02:36

אדגר פו כתב:יש כמה שחקני עבר שלא אוהבים את מייקל ( מכל מיני סיבות, בינהם חשבונות אישיים וקנאה ) ודוחפים את לברון גם מסיבות פוליטיות.
מבחינתי קובי הוא הדבר הכי קרוב למייקל , שניהם נתנו את אותו אפקט מחשמל ויופי במשחק.

אני מודע לזה שבדירוגים שנותנים היום לברון עוקף את קובי, אבל זה גם עניין של טעם אישי.

מסכים לחלוטין.
גיא

הודעהעל ידי Gevaudan » 02 פברואר 2020, 03:16

אדגר פו כתב:יש כמה שחקני עבר שלא אוהבים את מייקל ( מכל מיני סיבות, בינהם חשבונות אישיים וקנאה ) ודוחפים את לברון גם מסיבות פוליטיות.

היריבות עם אייזיאה תומאס תמיד הייתה נראית לי מבחילה ודוחה, אבל אולי זה חלק מהתרבות האולסטרית והקנאה שהיא מביאה איתה.

קובי ללא ספק היה השחקן היחיד שהצליח למלא את החלל שג'ורדן השאיר עם הפרישה שלו. גם בסגנון הקלאץ' שהרגיש כמו מוטציה של ג'ורדן, אבל גם בווינריות הבלתי מתפשרת שהייתה לקפיץ הזה.
בסופו של דבר, אם הייתי צריך לתת את הכדור בשניות הסיום לשחקן שהוא לא מייקל ג'ורדן, והבחירה הייתה בין לברון ובין ברייאנט, סביר להניח שהייתי בוחר בברייאנט המנוח. שחקן אדיר עם מוסר עבודה ויכולת אישית מהגבוהות שאפשר לבקש
Gevaudan

הודעהעל ידי Shay_uzan » 02 פברואר 2020, 06:11

לברון עוקף בדירוגים של היום את קובי גם כי תמיד הכוכב הנוכחי יהיה עובר רייטד וגם כי קובי אומנם היה שחקן מטורף, אבל זה שהוא היה קרוב לגורדן זה לא משחק לטובתו (יש עוד כמה סיבות אבל זה פחות משנה עכשיו).
בסוף, קובי היה כל כך דומה לגורדן שההשוואה לא נמנעת, להשוואת את גורדן ללברון יפתח דיונים על מי עדיף איפה ולמה ואיזה דבר יותר חשוב ואיזה לא וככה גם כל שחקן אחר, אבל אם אני אשווה את קובי לגורדן, לשחקן שכולם משווים עליו כי הוא הרף העליון (GOAT), המסקנה תהיה מאוד מהירה, קובי זה ג'ורדן שטיפה (או הרבה טיפות) פחות טוב מהמקור. ככה רוב הדיונים על שניהם מסתכמים. להיות הכי קרוב להכי טוב לא אומר שאתה השני הכי טוב.
ושיהיה ברור אני יותר אוהב את קובי מלברון מסיבה מאוד פשוטה שאמרתי פה לא מעט, לברון הוא שחקן שמסמל כל דבר רע שיש בNBA של היום, לכן הוא גם מצליח. ההשפעה של לברון על הענף והליגה לא טובה וזה בולט במיוחד מנקודת מבט של צופה אירופאי או כדורסל לא ממוסחר.
מה שכן רוב הפרשנים שחושבים שלברון מוערך יותר מידי לא אומרים את זה (ויש לא מעט בארצות הברית) אבל כל פעם שלברון משתחצן ואומר שהוא הכי טוב בכל הזמנים אז מיד כולם צצים ואומרים לו לחזור לקרקע.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי שמואל1 » 08 פברואר 2020, 13:25

טקס האזכרה של קובי בראיינט וביתו ג'יג'י יתקיים בסטייפלס סנטר בתאריך הסימלי 24.02 (24 - המספר של קובי, 2 - המספר של ג'יג'י)
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי שמואל1 » 25 פברואר 2020, 01:38

ואו :(
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי גיא » 27 פברואר 2020, 13:39

Shay_uzan כתב:לברון עוקף בדירוגים של היום את קובי גם כי תמיד הכוכב הנוכחי יהיה עובר רייטד וגם כי קובי אומנם היה שחקן מטורף, אבל זה שהוא היה קרוב לגורדן זה לא משחק לטובתו (יש עוד כמה סיבות אבל זה פחות משנה עכשיו).
בסוף, קובי היה כל כך דומה לגורדן שההשוואה לא נמנעת, להשוואת את גורדן ללברון יפתח דיונים על מי עדיף איפה ולמה ואיזה דבר יותר חשוב ואיזה לא וככה גם כל שחקן אחר, אבל אם אני אשווה את קובי לגורדן, לשחקן שכולם משווים עליו כי הוא הרף העליון (GOAT), המסקנה תהיה מאוד מהירה, קובי זה ג'ורדן שטיפה (או הרבה טיפות) פחות טוב מהמקור. ככה רוב הדיונים על שניהם מסתכמים. להיות הכי קרוב להכי טוב לא אומר שאתה השני הכי טוב.
ושיהיה ברור אני יותר אוהב את קובי מלברון מסיבה מאוד פשוטה שאמרתי פה לא מעט, לברון הוא שחקן שמסמל כל דבר רע שיש בNBA של היום, לכן הוא גם מצליח. ההשפעה של לברון על הענף והליגה לא טובה וזה בולט במיוחד מנקודת מבט של צופה אירופאי או כדורסל לא ממוסחר.
מה שכן רוב הפרשנים שחושבים שלברון מוערך יותר מידי לא אומרים את זה (ויש לא מעט בארצות הברית) אבל כל פעם שלברון משתחצן ואומר שהוא הכי טוב בכל הזמנים אז מיד כולם צצים ואומרים לו לחזור לקרקע.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

אתה צודק לגבי לברון, הוא רוכב על גל הפוליטיקי קורקט ופוליטיקת הזהויות. הוא נגד טראמפ, הוא התבטא בחריפות נגד לבנים (וליהודים יש מקום כבוד שם). וגם הטענות שלו שהוא הכי טוב בהסטוריה - פשוט דוחה. אגב יכול להיות שמאז הוא חשב על זה והבין שטעה

לגבי קובי, תראה, ראיתי אותו מהיום הראשון שהוא היה ב-NBA. בשנה ה-4 שלו אני חושב, כשהם זכו באליפות הוא שיחק פשוט לא יאומן מבחינת דחף ג׳ורדני לחלוטין לנצח, לקלוע סלים מכריעים בקלאץ׳ בפליאוף. הוא היה מדהים.
מה שעוד אהבתי אצלו זה שלא היתה לו את הפוליטיקה הזאת בגרוש של לברון.
גיא

הקודם

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: liran ו־131 אורחים