המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד הפועל ב"ש, 20 באפריל, שבת, 20:40

מחשבות לקראת עונת 2020/21

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: מחשבות לקראת עונת 2020/21

הודעהעל ידי Jack55 » 09 אפריל 2020, 21:43

Maccabi18 כתב:מה אומרים על אלכס המילטון כרכז מחליף?
אין לו ואין למכבי מקום בסגל לרכז זר מחליף
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי A.Parker » 09 אפריל 2020, 21:56

לא מספיק טוב לדעתי. מכבי צריכה לדייק בבחירת שני המרכזים הזרים שלה. מבחינתי אחד מהם יכול להיות וולטרס, אבל הרכז הפותח צריך להיות איכותי.
A.Parker

הודעהעל ידי Jack55 » 09 אפריל 2020, 21:58

A.Parker כתב:

לא מספיק טוב לדעתי. מכבי צריכה לדייק בבחירת שני המרכזים הזרים שלה. מבחינתי אחד מהם יכול להיות וולטרס, אבל הרכז הפותח צריך להיות איכותי.

כאמור, למכבי אין מקום במכסת הזרים לשני זרים מרכזים.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי A.Parker » 09 אפריל 2020, 22:20

Jack55 כתב:
A.Parker כתב:

טוב מר GM. מחתים חמישים זרים בכל עמדה, אבל שניים כאלה בעמדה החשובה ביותר שנמצאת בוואקום? לא.
A.Parker

הודעהעל ידי Jack55 » 09 אפריל 2020, 22:24

A.Parker כתב:
Jack55 כתב:
A.Parker כתב:

טוב מר GM. מחתים חמישים זרים בכל עמדה, אבל שניים כאלה בעמדה החשובה ביותר? לא.

אחלה מר מתנשא כהרגלו.
מכבי צריכים רכז זר בכיר עם גיבוי של דיבה, אין מקום לשני רכזים זרים ואם אתה רוצה פירוט אז בבקשה :
האנטר(1), ווילבקין(2), בראיינט(3), בלאק(4), דורסי/קומבו גארד(5), וולטרס\רכז בכיר(6), אייסי\4 פותח(7) ופוורוורד במקום קלויארו (8, ע"פ דיווחים פאפאניקולאו מועמד מוביל).
אשמח לשמוע איפה אתה מכניס פה עוד רכז זר, בטח שכספי לא צפוי לחזור לשחק בכשירות מלאה.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי A.Parker » 09 אפריל 2020, 22:55

Jack55 כתב:
A.Parker כתב:
Jack55 כתב:
A.Parker כתב:

אחלה מר מתנשא כהרגלו.
מכבי צריכים רכז זר בכיר עם גיבוי של דיבה, אין מקום לשני רכזים זרים ואם אתה רוצה פירוט אז בבקשה :
האנטר(1), ווילבקין(2), בראיינט(3), בלאק(4), דורסי/קומבו גארד(5), וולטרס\רכז בכיר(6), אייסי\4 פותח(7) ופוורוורד במקום קלויארו (8, ע"פ דיווחים פאפאניקולאו מועמד מוביל).
אשמח לשמוע איפה אתה מכניס פה עוד רכז זר, בטח שכספי לא צפוי לחזור לשחק בכשירות מלאה.

כי מאוד הגיוני שעמדה 3 שלך תכלול את זוסמן, בראיינט וזר נוסף (+ סנדי כהן)...
לא רואה טעם להתווכח עם מישהו שרוצה חמישים שחקנים בעמדות 2-3, אבל מפקיר את העמדה הכי חשובה לרכז אחד ולגארד ישראלי נמוך שניהול משחק הוא ממנו והלאה.
A.Parker

הודעהעל ידי Jack55 » 09 אפריל 2020, 23:05

A.Parker כתב:
Jack55 כתב:
A.Parker כתב:
Jack55 כתב:
A.Parker כתב:לא מספיק טוב לדעתי. מכבי צריכה לדייק בבחירת שני המרכזים הזרים שלה. מבחינתי אחד מהם יכול להיות וולטרס, אבל הרכז הפותח צריך להיות איכותי.

אחלה מר מתנשא כהרגלו.

כי מאוד הגיוני שעמדה 3 שלך תכלול את זוסמן, בראיינט וזר נוסף (+ סנדי כהן)...
לא רואה טעם להתווכח עם מישהו שרוצה חמישים שחקנים בעמדות 2-3, אבל מפקיר את העמדה הכי חשובה לרכז אחד ולגארד ישראלי נמוך שניהול משחק הוא ממנו והלאה.

אני ממש לא מפקיר את עמדה 1 ואגב תמיד טענתי שזאת העמדה הכי חשובה בסגל, אתה מוזמן לבדוק את זה בעצמך בהודעות שלי בעבר.
אני רק רוצה להיות ריאלי, וריאלי זה אומר שיאניס לא יקח שוב סיכון ויבנה על כספי בעמדה 4, ולכן יעדיף שהזר השמיני שלו יהיה עוד פוורורד שיוכל לתת דקות גם בעמדה 4.

1. רכז, דיבה
2. ווילבקין, דורסי\זר, סנדי
3. בראיינט, פאפא, זוסמן
4. זר, כספי, כהן
5. בלאק, האנטר

לא ידעתי ש3 זרים בין עמדות 2-3 זה אומר 50, אחלה מתמטיקה אתה מפגין פה.
לצורך העניין, זה בדיוק אחד לאחד אותו מבנה סגל של העונה :

1. וולטרס, דיבה.
2. ווילבקין, דורסי, סנדי
3. בראיינט, זוסמן, אבדיה
4. אייסי, קלויארו, כהן
5. בלאק, האנטר

השינוי היחיד הוא שבסגל של העונה היה עוד ישראלי, ואני מאמין שימצאו עוד ישראלי שישי לסגל של עונה הבאה.
אתה בעצם אומר, בוא נשאיר את עמדה 4 עם זר אחד וגיבויים של כהן וכספי הלא כשיר במקום להחתים רכז ברמה גבוהה שיוכל לקבל גיבוי מדיבה + ווילבקין ולהביא עוד פוורוורד סטייל פאפא שיוכל לחפות גם על עמדה 4.
אין שום היגיון במה שאתה אומר, ובעיניי לפחות אין ספק שאחריי מה שראינו העונה הסגל שאני מציע הוא הרבה יותר רלוונטי, נכון והגיוני.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי A.Parker » 09 אפריל 2020, 23:56

לא, אתה פשוט מניח הנחות בלי לדעת בכלל מה אני חושב. אחרוג ממנהגי ואנסה להסביר לך.

קודם כל, הסגל השנה עדיין עם חורים, והם בעיקר בעמדות 1 ו-4, כך שלבנות סגל באותו מבנה, ועוד בידיעה ברורה יותר שלא ניתן לבנות על כספי, היא טיפשית.
לגבי הסגל שכתבת - דיבה לא רכז, אפילו לא בצחוק. זו בהחלט הפקרות מולטת של עמדת הרכז + עונה נוספת שהרכז וסקוטי יהיו חייבים לשחק כמעט בכל משחק ליגה כי אין להם אלטרנטיבות. ואגב, פאפאניקולואו בקושי יכול לשחק בעמדה 4.

יש שני משתנים שאתה בכלל לא מתייחס אליהם, וזו בעיה שלך: דורסי עשוי לקבל אזרחות + ליף עשוי לא למצוא חוזה בקבוצת NBA. רק המצב הזה, שלגמרי לא רחוק מהמציאות, מאפשר לך הרבה יותר גמישות בסגל ובניה חכמה יותר.
A.Parker

הודעהעל ידי Jack55 » 10 אפריל 2020, 00:09

A.Parker כתב:לא, אתה פשוט מניח הנחות בלי לדעת בכלל מה אני חושב. אחרוג ממנהגי ואנסה להסביר לך.

קודם כל, הסגל השנה עדיין עם חורים, והם בעיקר בעמדות 1 ו-4, כך שלבנות סגל באותו מבנה, ועוד בידיעה ברורה יותר שלא ניתן לבנות על כספי, היא טיפשית.
לגבי הסגל שכתבת - דיבה לא רכז, אפילו לא בצחוק. זו בהחלט הפקרות מולטת של עמדת הרכז + עונה נוספת שהרכז וסקוטי יהיו חייבים לשחק כמעט בכל משחק ליגה כי אין להם אלטרנטיבות. ואגב, פאפאניקולואו בקושי יכול לשחק בעמדה 4.

יש שני משתנים שאתה בכלל לא מתייחס אליהם, וזו בעיה שלך: דורסי עשוי לקבל אזרחות + ליף עשוי לא למצוא חוזה בקבוצת NBA. רק המצב הזה, שלגמרי לא רחוק מהמציאות, מאפשר לך הרבה יותר גמישות בסגל ובניה חכמה יותר.

הקבוצה השנה הייתה מהטובות יותר באירופה, ואם לא היו פציעות (כולל כספי כמובן) ככל הנראה היו גם ראש בראש מול אנדולו.
החורים נוצרו בעקבות הפציעות ובעקבות זה שאייסי נאלץ להוביל לבדו את עמדה 4, בסגל שאני מציע כמובן שהשחקן בעמדה 4 יהיה שחקן מוכח שיצליח להוביל את העמדה, כמובן שכל זה יהיה עם עזרה של פוורוורד כמו פאפא במקום אנג'לו.
עם עמדה 1 לא ממש הייתה לי בעיה כי וולטרס לגמריי סיפק את הסחורה עד שנפצע, אבל שוב זה עניין של בחירת שחקנים ואם יבחרו רכז שידע לשחק טוב ליד סקוטי והקומבו שיגיע (או דורסי), המצב יהיה טוב.

דיבה יכול לתת דקות כרכז והוא עשה את זה לא מעט פעמים העונה ביורוליג בהצלחה, זה מאוד תלוי מי משחק לידו ב2 (סקוטי למשל). ובנוגע "להפקרות", שוב הכל תלוי איזה רכז ומנהל משחק מחתימים במקומו של וולטרס.
נכון שפאפא הוא יותר 3 מ4, אבל ככה גם היה קלויארו ואם באמת יגיע 4 איכותי במקומו של אייסי אז אפשר לבנות על זה שהגיבויים שלו יהיו פאפא בחמישיות מסוימות, כהן ובתקווה גם כספי בחלק מהעונה.

שני המשתנים שציינת ישנו לגמריי את תמונת הסגל אם יקרו (גם אם רק אחד מהם), כרגע אני לא לוקח אותם בחשבון עד שלא שומעים על התקדמות רצינית ואמיתית באחד מהנושאים, לכן הסגל שאני מציע כרגע הוא על בסיס מה שיודעים כרגע.
ליף בעיניי זה חלום ורוד שיכול לפתור לנו הרבה בעיות בעמדה 4, החתמה שלו לגמרי תאפשר למכבי לקחת את הזר השמיני ולשים אותו בעמדה 1 יחד עם עוד רכז בכיר, אני לגמרי מסכים איתך במצב הזה.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי A.Parker » 10 אפריל 2020, 01:22

זה שהקבוצה היתה טובה מאוד, לא אומר שהיא לא יכולה להשתפר, ולא אומר שקבוצות אחרות לא ישתפרו.
החורים היו קיימים מאז ומעולם, ממש לא עניין של פציעות. לא היה רכז בנוסף לנייט (שגם הוא לא ממש רכז) ואייסי גם לא ברמה של 4 מחליף.
דיבה ממש לא רכז. הדיון הזה מגוחך. כל מה שהוא עשה היה ראן אנד בלאגן. זה הצליח יחסית (בחודש לפני הפציעה), אבל ממש לא היה שם ניהול משחק.

תתייחס למשתנים האלה או לא, בכל מקרה צריך שני רכזים איכותיים ואין סיבה לקבוע שוב, בפעם האלף, דברים בנחרצות.
A.Parker

הודעהעל ידי Jack55 » 10 אפריל 2020, 01:49

A.Parker כתב:זה שהקבוצה היתה טובה מאוד, לא אומר שהיא לא יכולה להשתפר, ולא אומר שקבוצות אחרות לא ישתפרו.
החורים היו קיימים מאז ומעולם, ממש לא עניין של פציעות. לא היה רכז בנוסף לנייט (שגם הוא לא ממש רכז) ואייסי גם לא ברמה של 4 מחליף.
דיבה ממש לא רכז. הדיון הזה מגוחך. כל מה שהוא עשה היה ראן אנד בלאגן. זה הצליח יחסית (בחודש לפני הפציעה), אבל ממש לא היה שם ניהול משחק.

תתייחס למשתנים האלה או לא, בכל מקרה צריך שני רכזים איכותיים ואין סיבה לקבוע שוב, בפעם האלף, דברים בנחרצות.
לא אמרתי שהיא לא יכולה להשתפר, אמרתי שעובדה שהמבנה של הקבוצה של העונה הצליח על אף הטעויות והפציעות שהיו.
עובדתית מכבי לא היו צריכים עוד רכז בנוסף לנייט כי הקבוצה הייתה מדהימה ככה, הפציעות של כספי ונייט הובילו לבעיות.

דיבה משחק בקבוצה כרכז וזאת עובדה, הלוואי ולמכבי תהייה אופציה להחתים רכז זר מחליף אבל כאמור אני לא רואה את זה קורה בגלל מכסת הזרים שציינתי.

אני אגיד את זה שוב, אני בעד רעיון של 2 רכזים זרים אבל בהתחשב במצב הנתון של הסגל אני מעדיף בפער עוד פורוורד שיכול לתת דקות ב4 בשביל לא להשאיר את ה4 הפותח בלי גיבוי ראוי, בעיניי זה עדיף כי לפחות לרכז הבכיר יכול להיות גיבוי של סקוטי/דיבה או הקומבו גארד שיגיע אם דורסי לא ישאר, אבל ל4 זר שיגיע יהיה רק את כהן כגיבוי וזה משהו שאנחנו רוצים להימנע ממנו.

אם ליף יגיע כמובן שזה ישנה הכל אבל עד שלא נראה התפתחויות בנושא אז זה לא רלוונטי.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי gimi123 » 10 אפריל 2020, 14:36

עם כל הדיבורים פה על רכז מחליף מבחינתי אלכס המילטון ראוי להיות הרכז הפותח של מכבי בעונה הבאה. אני בהחלט מעדיף אותו על כל מיני סלוקאסים למיניהם שעוד שנה הם יהיה כבר אוברייטד לגמרי.
אלכס הוא השחקן הטוב ביורוקאפ העונה מבחינת מדד עם 21.7 למשחק. חוץ מזה הממוצעים שלו באירופה מרשימים מאוד עם 15 נק' למשחק 5.3 אסיסטים 4 ריבאונדים ומעל 2 חטיפות למשחק. יש לו סייז נהדר ואני מאוד אוהב את איך שהוא משחק
gimi123

הודעהעל ידי MTAbasket » 10 אפריל 2020, 14:41

הסתכלת על האיבודים? כי בלי להסתכל על המספרים אני מנחש שהוא מאבד המון, וביורוליג ילחצו עליו עוד יותר.
בתור מחליף אפשר לחשוב עליו אבל בתור פותח?? לא בטוח בכלל
MTAbasket

הודעהעל ידי gimi123 » 10 אפריל 2020, 14:53

MTAbasket כתב:הסתכלת על האיבודים? כי בלי להסתכל על המספרים אני מנחש שהוא מאבד המון, וביורוליג ילחצו עליו עוד יותר.
בתור מחליף אפשר לחשוב עליו אבל בתור פותח?? לא בטוח בכלל

נכון אתה צודק. מאבד 3.6 כדורים למשחק
gimi123

הודעהעל ידי Jack55 » 12 אפריל 2020, 12:12

אם אני מכבי הייתי מתחיל לגשש קצת בכיוון של דישון פייר בהתחשב בפרסומים על בראיינט ודורסי.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי Maccabi18 » 12 אפריל 2020, 12:48

חשבתי על כמה שמות מעניינים שאולי יהיו גנבות:
1. מלקולם היל- סקורר מטורף מוליך את הvtb בנקודות.יכול להחליף את דורסי בקלות.
2.לודווינג האקנסון- יכול להיות גניבה ענקית.צעיר,מנהל משחק ממש טוב עם קליעה מצויינת.אפשר להביא כרכז מחליף.הוא יהיה אחד הרכזים הטובים באירופה בשנים הבאות.
3.קודי מילר מקנטייר- חוץ מזה שהוא נגר הוא עושה הכל,מנהל משחק מדהים,יודע לשלוט בקצב המשחק ולהטיס את חבריו לקבוצה למתפרצות אתלט ושומר ברמה גבוהה.
4.טיישון תומאס- יכול להיות אדיר,זריז מאוד יחסית לפאוור פורוורד,יכול לכפות כסנטר לפעמים, ריבאונדר טוב ושומר ברמה גבוהה אך אין לו קליעה.שחקן נשמה.
5.ווניה מארינקוביץ׳- פורוורד איכותי,שומר טוב וקלעי אבסולוטי,בוגדן בוגדנוביץ׳ הבא.
Maccabi18

הודעהעל ידי MTAbasket » 12 אפריל 2020, 14:23

Jack55 כתב:אם אני מכבי הייתי מתחיל לגשש קצת בכיוון של דישון פייר בהתחשב בפרסומים על בראיינט ודורסי.

יכול לשבת בול במקום בראיינט, זול ויעיל
MTAbasket

הודעהעל ידי gimi123 » 12 אפריל 2020, 17:25

מה אתם אומרים על וויל תומאס לעמדה 4 או לחילופין זאק לידיי?
gimi123

הודעהעל ידי MTAbasket » 12 אפריל 2020, 17:55

gimi123 כתב:מה אתם אומרים על וויל תומאס לעמדה 4 או לחילופין זאק לידיי?

קשה לי לראות את תומאס מחזיק עמדה בקבוצת פלייאוף. כנל לגבי לידיי.
אני חשבתי על ג’ונתן מות׳לי, שישב העונה על חוזה to-way בקליפרס, יש לו פחות או יותר את אותן התכונות של אייסי, ולדעתי הוא קצת יותר מוכשר התקפית וכמובן הרבה יותר צעיר. מה דעתכם עליו?
MTAbasket

הודעהעל ידי Maccabi18 » 12 אפריל 2020, 19:22

gimi123 כתב:מה אתם אומרים על וויל תומאס לעמדה 4 או לחילופין זאק לידיי?

תומאס זקן מאוד ולידיי הוא יותר 5
Maccabi18

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־62 אורחים