המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד וילרבאן, 19 במרץ, שלישי, 21:05

מחשבות לקראת עונת 2020/21

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

מחשבות לקראת עונת 2020/21

הודעהעל ידי Jack55 » 20 פברואר 2020, 15:17

פותחים עם ידיעה משמעותית ראשונה :

פאפאניקולאו וטי ג'יי ליף על הכוונת של מכבי ת"א
פרסום ראשון: הפורוורד מאולימפיאקוס (29, 2.04) והישראלי שמשחק באינדיאנה מה-NBA נמצאים בתכניות של הצהובים לצד הרצון להאריך את חוזהו של אייסי
https://sites.one.co.il/Mobile/Article/ ... 54134.html

מכבי תל אביב תארח את אולימפיאקוס ב-27.2, אך עוד לפני שהשתיים יעלו על הפרקט צפויה לאדומים לבנים מיוון פגישה עם השחקן לו שנה נוספת בחוזה, אך למרות המצב החוזי שלו ישנם שני אירועים שמתרחשים במקביל, הראשון הוא מאמנה החדש-ישן של אולימפיאקוס יורגוס ברצוקאס שעם הגעתו לקבוצה דרש מההנהלה לעשות כל שביכולתה על מנת לשמר את הליבה אך לאחרונה וזאת לאור מצבו של המועדון הוסר המכשול, השני הוא רצונו העז של ספרופולוס לראות את פאפאניקולאו שיכול לשחק בשתי עמדות הפורוורד - ההצעה לקוסטאס צפויה להיות ארוכת טווח.

ליף שנמצא בסיטואציה לא נוחה במיוחד, יכול מבחינתו במידה וייחתך לנסות ולחזור לליגה הטובה בעולם דרך ליגת הפיתוח, או לשבת בביתו ולחכות לטלפון, אך מסכת השכנועים מצד מכבי נמשכת וגם אם לאור מצבו החוזי הרצונות כמו גם השכנועים לא יבשילו לכדי חתימה כבר לעונה הקרובה, אז במועדון ינסו שוב בזו שלאחריה.

תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

Re: מחשבות לקראת עונת 2020/21

הודעהעל ידי Jack55 » 20 פברואר 2020, 15:25

ליף זה חלום ורוד, הלוואי וכן.
את פאפאניקולאו אני קונה בכל יום לפניי אייסי, אני מאוד אוהב את הכיוון הזה.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי גל גל » 20 פברואר 2020, 16:28

Jack55 כתב:ליף זה חלום ורוד, הלוואי וכן.

פאפאניקולאו זה יותר במקום אבדיה\קלואירו\כספי

ולא אייסי

בכל מקרה

2 החתמות מצויינות אם אכן יקרו
מכבי 2024

בראון,בלאט,דיבה
בולדווין,מדר
קולסון,זר,מנקו
סורקין,וויליאמס\מטקוביץ,וולף
בירץ,זר נפיל
גל גל

הודעהעל ידי Jack55 » 20 פברואר 2020, 16:37

גל גל כתב:
Jack55 כתב:ליף זה חלום ורוד, הלוואי וכן.

פאפאניקולאו זה יותר במקום אבדיה\קלואירו\כספי

ולא אייסי

בכל מקרה

2 החתמות מצויינות אם אכן יקרו

עוד יותר טוב, אבל תכלס בטח לשחרר אותו מאולי יעלה דיי הרבה בגלל זה צריך לראות אם בתמונה הכללית זה באמת שווה את זה.

Sent from my iPhone using Tapatalk
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי TAYO » 20 פברואר 2020, 17:26

פפניקולאו זה חלום. ליף... לא יודע... לא קצת כבד בהגנה?

סמל אישי של המשתמש
TAYO

הודעהעל ידי Jack55 » 20 פברואר 2020, 17:29

TAYO כתב:פפניקולאו זה חלום. ליף... לא יודע... לא קצת כבד בהגנה?

קודם כל ליף הוא ישראלי, אז אם אפשרי חייב לחטוף אותו אלינו.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי TAYO » 20 פברואר 2020, 17:43

Jack55 כתב:
TAYO כתב:פפניקולאו זה חלום. ליף... לא יודע... לא קצת כבד בהגנה?

קודם כל ליף הוא ישראלי, אז אם אפשרי חייב לחטוף אותו אלינו.

בקיצור ג׳ייק כהן?

סמל אישי של המשתמש
TAYO

הודעהעל ידי Bluesman » 20 פברואר 2020, 18:39

כנראה שלא בונים על חזרה של עומרי. עם אייסי, ליף ופפניקולאו (וכהן) אין לעומרי מקום.
Bluesman

הודעהעל ידי גל גל » 20 פברואר 2020, 19:41

Bluesman כתב:כנראה שלא בונים על חזרה של עומרי. עם אייסי, ליף ופפניקולאו (וכהן) אין לעומרי מקום.

פאפאינקולאו יכול לשחק שלוש
כספי ואייסי 4
וליף מזגזג בין 4-5

אבל מה עם כהן ?
מכבי 2024

בראון,בלאט,דיבה
בולדווין,מדר
קולסון,זר,מנקו
סורקין,וויליאמס\מטקוביץ,וולף
בירץ,זר נפיל
גל גל

הודעהעל ידי A.Parker » 20 פברואר 2020, 19:53

לא הבנתי את ההתלהבות מפאפאניקולאו. היה אמור להפוך לשחקן גדול אבל בסופו של דבר הוא די אפור. אני לא בטוח שהוא טוב הגנתית מקלויארו ולא חושב שהוא מצדיק את הבדלי השכר.
ליף זה כבר סיפור אחר והגעה שלו יכולה לעזור המון. על אייסי בכלל אין צורך להרחיב.
A.Parker

הודעהעל ידי felix_r » 20 פברואר 2020, 20:07

פאפאניקולאו לא רק יכול לשחק 3, אלא זאת העמדה שבא הוא משחק כל הזמן.

בכל מקרה, גם אני לא הייתי מביא אותו
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי yellowaura » 20 פברואר 2020, 20:14

felix_r כתב:פאפאניקולאו לא רק יכול לשחק 3, אלא זאת העמדה שבא הוא משחק כל הזמן.

+1
לא מתאים לדינמיקה ועולה הון.
סגל (שנה הבאה):
C- בלאק*, האנטר*
PF- אנתוני גיל*, כספי, כהן
SF- קאליניץ'*, בראיינט*, זוסמן
SG- ווילבקין*, דורסי*
PG- וולטרס*, גוני די
yellowaura

הודעהעל ידי Cobra » 01 מרץ 2020, 18:58

אתם כבר חושבים על סגלים לעונה הבאה?
Cobra

הודעהעל ידי felix_r » 01 מרץ 2020, 19:23

Cobra כתב:אתם כבר חושבים על סגלים לעונה הבאה?

זה לא שאנחנו חושבים יותר מדי, אבל ההנהלה כן חושבת, וכבר עכשיו מאריכה חוזים לחלק מהשחקנים. לכן נפתח האשכול הזה.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי שמוליק » 02 מרץ 2020, 00:51

ג'רמאר גאלי עדיף בכל היבט בעמדה 3 ועוד לא דיברתי על לוציץ'
לא חסר לנו פאוורד? האם הסיבה לכך היא שיש לנו הנעלה שלא מסוגלת להכניס יד לכיס? שמסתתרת מאחורי "תקציב מאוזן" סטייל נס ציונה? לא הגיע הזמן שישחררו לנו את חיבוק הדוב של הלא יוצלחים האלה? לא הגיע הזמן שהגייט יראה להם את הדלת החוצה?
שמוליק

הודעהעל ידי felix_r » 02 מרץ 2020, 18:52

שמוליק כתב:

גאלי עושה מספרים נהדרים העונה, אבל קשה לדעת האם גאלי יכול להפגין יכולת גבוהה ברמת היורוליג. הוא יהיה בן 29 בעוד עשרה ימים, אבל עד לרגע זה לא הופיע בשום קבוצה רצינית.

לפני העונה הזאת בגלבוע, גאלי שיחק עונה ברעננה בליגה הלאומית , ולפני זה 4 עונות רצופות בפאקינג לוקסמבורג בקבוצה שאין לה אפילו ערך בויקיפדיה!
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי Jack55 » 02 מרץ 2020, 19:59

Cobra כתב:אתם כבר חושבים על סגלים לעונה הבאה?

אני לא יודע אם אפשר לחשוב על סגל מסוים שכולל שמות של שחקנים חדשים אבל כן אפשר לאט לאט להתחיל לחבר את הפאזל ולהסתכל על התמונה של מה שיהיה פה בקיץ.

הסגל המלא הנוכחי נראה ככה :
1. וולטרס, ג'קסון, דיבה.
2. ווילבקין, דורסי, כהן.
3. בראיינט, זוסמן, אבדיה.
4. כספי, אייסי, קלויארו, כהן.
5. בלאק, האנטר, ריינולדס, סטודמאייר.
11 זרים + 6 ישראלים (18 שחקנים בסה"כ).

במצב האידיאלי והריאלי הסגל של מכבי בעונה הבאה יהיה בנוי מ8 זרים ו6 ישראלים, כ14 שחקנים.
כרגע אתה יודע שיש כבר 6 שחקנים שישארו באופן וודאי וסופי בעונה הבאה והם ווילבקין, האנטר, זוסמן, כספי, בראיינט ודיבה (בראיינט עם יציאה לNBA, לדעתי אין סיכוי אמיתי שיקבל חוזה בNBA ולכן אפשר להחשיב אותו כאחד שיישאר).
על פי כל הפרסומים גם אייסי וכהן צפויים להישאר, כהן בסבירות יותר גבוהה אבל גם ישנם המון דיווחים בשבועות האחרונים שבמכבי רוצים וגם מאמינים שאייסי ישאר, בעיניי אם לא יקרה משהו חריג הוא גם ימשיך איתנו.

בנוגע לאלה שיעזבו, אז קודם כל אתה יודע שיש אחד שבוודאות לא יישאר פה וזה אבדיה.
אפשר להעריך שכמובן גם ריינולדס וג'קסון לא ישארו פה, ושאם לא יצליחו לאזרח את כהן אז ככל הנראה ישאילו אותו הוא ינסו להיפטר מהחוזה שלו, אבל בינתיים נשים אותו בצד.
עם אמארה אני עדיין לא יודע מה יעשו, אם יצליחו לסגור איתו על חוזה יותר נמוך בעיניי אין שום סיבה שלא ימשיך פה, לליגה הוא חתיכת נכס ויכול לתת חופשי דקות מנוחה ל2 הסנטרים המובילים, והוא גם ישראלי שיכול לתת כמה דקות של נוכחות ביורוליג, כרגע הוא בסימן שאלה.

אז בעצם אנחנו נשארים עם עוד 4 שחקנים שאין לדעת מה יהיה איתם ואלה דורסי, קלויארו, וולטרס ובלאק.
דורסי - אם ימשיך ביכולת הטובה שלו ויראה יציבות עד סוף העונה אני מאמין שבמכבי ינסו לסגור איתו חוזה לפחות לעוד עונה אחת.
קלויארו - לדעתי במכבי מנסים לסמן את הדרך שלו החוצה לדעתי, אם פורסם שבמכבי מחפשים עוד שחקן לעמדה 4 בנוסף לניסיון הישארות של אייסי זה כנראה אומר שלקלויארו כבר לא יהיה פה מקום, אני מקווה שאני טועה אבל ככה זה נראה לי.
וולטרס - מצד אחד גמר את העונה וכשיחזור זה יהיה אחריי תקופה ארוכה של חצי עונה בחוץ, מצד שני השכר שלו נמוך והתרומה שלו הייתה מצוינת העונה, לכן או שיאלצו להיפרד ממנו בעקבות הפציעה, או שינסו לחפש רכז מוביל וישאירו את וולטרס כגיבוי מהספסל בשכר נוח.
בלאק - לדעתי הוא השחקן עם הסיכויים הכי גבוהים להישאר מתוך הארבעה בעיקר בגלל החוזה הגדול שיש לו, אבל מצד שני הוא לא צפוי לחזור העונה וגם הוא כשיחזור זה יהיה לאחר תקופה היעדרות מאוד ארוכה ועם פציעה שעלולה להמשיך להשבית אותו גם בהמשך.

אם אתה שואל אותי, בעיניי כאשר נגיע לקיץ ונתחיל לבנות את הסגל ככה הוא יראה :
1. X, ????, דיבה.
2. ווילבקין, דורסי\X ,X.
3. בראיינט, כספי, זוסמן.
4. X/(ליף??), אייסי, כהן.
5. בלאק, האנטר, אמארה.

2 סימני השאלה שלי שאני אישית עדיין לא יודע מה יהיה איתם הם וולטרס ודורסי, אגב בעיניי אם ניתן לאזרח את דורסי בקיץ זה MUST להשאיר אותו, פה אין שאלה בכלל.

בנוסף בלאק ואמארה ישארו ויסגרו את עמדה 5 יחד עם האנטר שכבר חתום, קשה לי מאוד להאמין שלא ישאירו את בלאק כאשר יש לו חוזה מובטח של 1.5 מיליון, ובנוגע לאמארה זאת סתם הערכה אישית שלי שיכולה לעזור מאוד וגם למנוע עומס ופציעות.
עמדה 3 תהייה מורכבת מבראיינט וזוסמן שיובילו אותה יחד עם כספי שינוע בין 3-4, איך לא יהיה באמת שחקן שיהיה ניתן לבנות עליו לאורך העונה ולכן :
השחקן בX בעמדה 4 יהיה שחקן שיכול לשחק גם בעמדה 3 וגם בעמדה 4, סטייל פאפאניקולאו. או לחילופין ליף שיהיה מתאזרח ובעצם יחסוך למכבי עוד מקום של זר בסגל.

עם עמדה 1-2 אין לי שום מושג או כיוון מה יעשו, זה הכל תלוי בהאם משאירים את וולטרס ומה נסגר עם דורסי (איזרוח? הארכת חוזה?).
אולי יחליטו להיפרד מוולטרס ולנסות להחתים רכז אחר שיוכל לשחק לצידו של ווילבקין, או לחילופין להשאיר את וולטרס בשכר הנמוך שלו ולהחתים עוד רכז זר שישחק לצידו.
בנוגע לX הנוסף בעמדה 2, אני לא יודע מי זה יהיה אבל מישהו צריך להשלים את המקום הזה, האופציה הכי טובה שתחסוך ממכבי הרבה כאב ראש וכסף זה אזרוח של סנדי כהן כמובן, נקווה שזה יקרה בקיץ.

קלויארו אחד השחקנים האהובים עליי העונה ואחד השחקנים שאני הכי רוצה שיישארו, אבל לצערי אם באמת בונים על הישארות של אייסי + החתמה של זר לעמדה 4 אז קשה לי מאוד לראות איפה הוא נכנס בכל המשוואה הזאת.
הכיוון היחידי שאני עוד איכשהו חושב עליו זה החתמה של ליף\אזרוח של דורסי שתפנה מקום בסגל לעוד זר או כמובן מצב שבו אייסי לא נישאר ואז משאירים את קלויארו במקומו.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי Bluesman » 02 מרץ 2020, 20:24

לא נראה לי שוולטרס יישאר. אני לא רואה איך אפשר לבנות על כספי או בלאק לשנה הבאה. זה שיש להם חוזה בכלל לא משנה. פגיעות בסחוס זה בד"כ הסוף. דורסי מוציא אותי מדעתי לפעמים אבל הוא פוטצניאל אדיר ושחקן קלאצ'. שווה להשאיר אם מביאים רכז טוב יותר מוולטרס. לא נראה לי שאמרה יישאר מעבר לעונה הזו. את סנדי צריך לאזרח כבר כדי לחזק את מצבת הישראלים. לא מבין למה מתעקשים על אייסי. צריך 4 טוב יותר. ג'ונדי יישאר. אנגלו לא (גם לצערי). בקיצר צריך 3-4 שחקנים. סנטר. רכז. ארבע ואולי גם 3-4.
Bluesman

הודעהעל ידי Jack55 » 02 מרץ 2020, 20:31

Bluesman כתב:לא נראה לי שוולטרס יישאר. אני לא רואה איך אפשר לבנות על כספי או בלאק לשנה הבאה. זה שיש להם חוזה בכלל לא משנה. פגיעות בסחוס זה בד"כ הסוף. דורסי מוציא אותי מדעתי לפעמים אבל הוא פוטצניאל אדיר ושחקן קלאצ'. שווה להשאיר אם מביאים רכז טוב יותר מוולטרס. לא נראה לי שאמרה יישאר מעבר לעונה הזו. את סנדי צריך לאזרח כבר כדי לחזק את מצבת הישראלים. לא מבין למה מתעקשים על אייסי. צריך 4 טוב יותר. ג'ונדי יישאר. אנגלו לא (גם לצערי). בקיצר צריך 3-4 שחקנים. סנטר. רכז. ארבע ואולי גם 3-4.

הסיכוי היחיד שוולטרס יישאר הוא בשביל גיבוי לעוד רכז שיביאו, אבל בתכלס אני מסכים שלצערי לאחר הפציעה אולי זה לא יהיה צעד כזה חכם להשאיר אותו ושהוא יתפוס מקום של זר, אולי באמת פשוט עדיף להשקיע ברכז שבאמת יתאים לשחק ליד דורסי וסקוטי.
בנוגע לבלאק, שמע קשה לי לראות איך נפטרים מהחוזה הגדול שלו ולכן לדעתי הוא יישאר, ואם יישאר לא יחתימו פה עוד סנטר זר (בגלל זה להשאיר את אמארה כישראלי זה יכול להיות צעד חכם).
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי שמוליק » 02 מרץ 2020, 20:49

felix_r כתב:
שמוליק כתב:

גאלי עושה מספרים נהדרים העונה, אבל קשה לדעת האם גאלי יכול להפגין יכולת גבוהה ברמת היורוליג. הוא יהיה בן 29 בעוד עשרה ימים, אבל עד לרגע זה לא הופיע בשום קבוצה רצינית.

לפני העונה הזאת בגלבוע, גאלי שיחק עונה ברעננה בליגה הלאומית , ולפני זה 4 עונות רצופות בפאקינג לוקסמבורג בקבוצה שאין לה אפילו ערך בויקיפדיה!

כמו בריאנט וכמו רבים לפניו, הוא יכול להיות השחקן התורן מתחת לפנס שיכול לתת כאן 4 עונות מעולות בשכר נמוך.
לא חסר לנו פאוורד? האם הסיבה לכך היא שיש לנו הנעלה שלא מסוגלת להכניס יד לכיס? שמסתתרת מאחורי "תקציב מאוזן" סטייל נס ציונה? לא הגיע הזמן שישחררו לנו את חיבוק הדוב של הלא יוצלחים האלה? לא הגיע הזמן שהגייט יראה להם את הדלת החוצה?
שמוליק

הבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־4 אורחים