המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד וילרבאן, 19 במרץ, שלישי, 21:05

מחשבות לקראת עונת 2020/21

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: מחשבות לקראת עונת 2020/21

הודעהעל ידי felix_r » 08 מאי 2020, 20:46

גל גל כתב:
felix_r כתב:
Maccabi18 כתב:
TAYO כתב:לפי השמועות כדאי שתתחילו סקאוטינג על בעלים חדש למכבי

Sent from my iPhone using Tapatalk

סילבן אדאמס, מיליארדר וציוני נלהב, יכול להיות אופציה.
הוא מימן את הארוויזיון ועוד כמה אירועים..

קרוב משפחה של סילבן לנדסברג?

קרוב של דאריוס אדאמס

יביא אותו מסין למכבי

ועל הדרך את בריאן אדאמס שיתן הופעה לפני כל משחק

שיביא איתו את כל משפחת אדאמס
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי Jack55 » 09 מאי 2020, 17:36

אז סופית אנתוני גיל לא ימשיך בחימקי - https://www.eurohoops.net/en/euroleague ... th-khimki/

זאת הזדמנות שלא תחזור עבור מכבי, צריך ללכת עליו בכל הכוח ולהציע לו חוזה לשנתיים, מיליון דולר לעונה.
אני באמת לא רואה 4 אחר שיכול להתאים יותר ממנו, מעבר לזה שהוא שחקן מעולה ומביא ניסיון יורוליג הוא גם פיט מושלם לסגנון הקבוצה.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי MTAbasket » 09 מאי 2020, 18:38

Jack55 כתב:אז סופית אנתוני גיל לא ימשיך בחימקי - https://www.eurohoops.net/en/euroleague ... th-khimki/

זאת הזדמנות שלא תחזור עבור מכבי, צריך ללכת עליו בכל הכוח ולהציע לו חוזה לשנתיים, מיליון דולר לעונה.
אני באמת לא רואה 4 אחר שיכול להתאים יותר ממנו, מעבר לזה שהוא שחקן מעולה ומביא ניסיון יורוליג הוא גם פיט מושלם לסגנון הקבוצה.

באחת הכתבות צוין שהוא מבוקש בנבא, ככה שאני לא בטוח שהוא כבר בהשיג של מכבי.
בכל מקרה גם אני אשמח שהוא יהיה פה בשנה הבאה.
MTAbasket

הודעהעל ידי er79 » 09 מאי 2020, 18:50

כסף לשלם לסקוטי לא בטוח יהיה להם אז את גיל אתה רוצה?
er79

הודעהעל ידי MTAbasket » 10 מאי 2020, 12:59

לאור המצב הכלכלי מכבי ככל הנראה ילכו על שחקנים זולים.
מה דעתכם על קודי מילר מקנטייר ודיישון פייר? יכולים להתאים?
MTAbasket

הודעהעל ידי Maccabi18 » 10 מאי 2020, 13:51

MTAbasket כתב:לאור המצב הכלכלי מכבי ככל הנראה ילכו על שחקנים זולים.

גם אני חשבתי, יכולים להתאים, אפשר לחשוב גם על וולדן ועל גרג וויטינגטון
Maccabi18

הודעהעל ידי felix_r » 10 מאי 2020, 18:49

אל תהיו מופתעים אם מכבי תתחיל להתעניין ביאניס סטרלניקס (שכנראה לא ממשיך בצסקא). הוא שיחק אצל ספרופולוס באולימפיאקוס, הוא מנוסה ברמות הגבוהות (אולימפיאקוס וצסקא - כמו האנטר) ולא נחשב יקר.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי שועל » 10 מאי 2020, 21:01

המשכורות בשוק ירדו. מכבי לא לבדה במצב הזה.
ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את מחלקות ההנהלה והסקאוטינג
סמל אישי של המשתמש
שועל

הודעהעל ידי Neo » 11 מאי 2020, 18:07

MTAbasket כתב:לאור המצב הכלכלי מכבי ככל הנראה ילכו על שחקנים זולים.

מילר-מקנטייר רכז שיש לו הכללללל,חוץ מקליעה לשלוש
קשה לי עם גארדים ללא קליעה יציבה
דיישון פייר-שחקן סופר משלים, יכול להתאים ליד קו אחורי כמו סקוטי ווילאמס-גוס
אם בסופו של דבר ישאר נייט או רכז מסוגו אז צריך להביא לעמדה שלוש שחקן שיוצר יותר

אני אישית מאוד אוהב את טרוי וויליאמס שאחרי כמה שנים של פלירטוט עם אירופה, השנה סוף סוף נכנס איתה למיטה
אומנם המאהבת לא משהו בדמותה של פסארו הקטנה והביישנית אבל עדיין היה אפשר להרגיש את הכישרון שלו
הגיע לאירופה כבר בשלב מתקדם של העונה ושיחק רק שמונה משחקים עם אחוזים מחרידים ... אבל עדיין דפק 16נק למשחק
https://www.youtube.com/watch?v=xuVoOJ5Plmg
https://www.youtube.com/watch?v=2Lv2TPdeQc4
Neo

הודעהעל ידי אנטוניו » 17 מאי 2020, 19:31

הרכב טוב מאוזן וריאלי

וונאמייקר , דיבה
וולבקין , דורסי
לוציץ, זוסמן
גיל , כהן
האנטר, ג'קירי
סמל אישי של המשתמש
אנטוניו

הודעהעל ידי Maccabi18 » 17 מאי 2020, 21:04

אנטוניו כתב:הרכב טוב מאוזן וריאלי

וונאמייקר , דיבה
וולבקין , דורסי
לוציץ, זוסמן
גיל , כהן
האנטר, ג'קירי

דגש על הריאלי
Maccabi18

הודעהעל ידי Jack55 » 18 מאי 2020, 01:52

1. בראון, דיבה
2. ווילבקין, דורסי, סנדי
3. בראיינט, זוסמן
4. גיל, טיישון תומאס, גינת, כספי
5. בלאק, האנטר, כהן

בעיניי זה דוגמה לסגל מאוד אפשרי ומאוזן, זה לגמרי הסגנון שהייתי רוצה לראות פה.
קודם כל אנחנו לא יודעים מה באמת יהיה הנזק הכלכלי (אם בכלל יהיה כזה), אבל אם יוצאים מנקודת הנחה שבסופו של דבר המצב יהיה בסדר אז מבחינה תקציבית הסגל הזה לגמרי אפשרי.
יש פה בסה"כ שלושה זרים חדשים שאף אחד מהם לא אמור לעבור את המיליון (במיוחד תומאס שיעלה גרושים).

אני לא הייתי בעד להשאיר את דורסי אבל אם אני מסתכל על המצב כרגע קשה לי להאמין שהוא לא יישאר, יש לו אופציית יציאה רק לקבוצת NBA עד סוף יולי, הסיכוי שמישהי תחתים אותו בכל הבלאגן הזה מאוד נמוך.
היחיד שבאמת מטריד אותי זה בראיינט שבנוגע אליו היו לא מעט שמועות שעוקבים אחריו בNBA, מקווה שבסופו של דבר הוא יישאר כי יהיה לא פשוט למצוא שחקן זר במקומו שיענה על הדברים שהוא מביא למגרש מעמדה 3.

למה תומר גינת? כי לדעתי הוא קלאסי כישראלי שישי מכיוון שבמילא עמדה 4 במכבי בעייתית וחשוב מאוד שיהיה ישראלי בליגה יחד עם כהן (אולי גם כספי?) שיוכל לקחת את רוב הדקות ולתת לגיל ולתומאס לנוח בשביל למנוע בעיות עומס כמו העונה.
אני מאוד מקווה שנוכל לראות את כספי משחק בחלק גדול של העונה אבל אני מאוד פסימי בנוגע לכך, לכן חשוב מאוד לחזק את עמדה 4 בזר ברמה מאוד גבוהה (גיל) ולגבות אותו בעוד זר שיהיה הימור מושכל בסכום נוח (תומאס לגמרי עונה על זה).

בנוגע לקו האחורי, בראון במקום וולטרס נשמע לי חיזוק מעולה שיענה על החסרונות שהיו העונה (הגנה ופיזיות מהגארדים), כשיש לך שני גאנרים כמו ווילבקין ודורסי בעמדה 2 זה בסדר גמור אם הרכז הפותח שלך לא יהיה קלעי מדהים מחוץ לקשת.
אני מאוד מקווה שדורסי יעשה קפיצת מדרגה בעונה הבאה או שלפחות יהיה יותר יציב, אם אכן יצליח לעשות שיפור אז עמדה 2 שלנו תהייה מאוד קטלנית עם שני סקוררים ברמה מאוד גבוהה.

ובאופן כללי בעיניי אם מכבי תצליח להעמיד סגל לפחות דומה למה שהצגתי זאת תהייה הצלחה גדולה מאוד ולגמרי שיפור מעונה שעברה עם חיזוקים בדיוק במקומות שצריך.
יש פה את כל הכלים להצליח עם שילוב ברור מאוד של הגנה והתקפה גם בקו האחורי וגם בקו הקדמי (אגב אני תופס מתומאס כשחקן הגנה טוב מאוד).
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי שמוליק » 18 מאי 2020, 08:08

Jack55 כתב:1. בראון, דיבה
2. ווילבקין, דורסי, סנדי
3. בראיינט, זוסמן
5. בלאק, האנטר, כהן

קודם כל אנחנו לא יודעים מה באמת יהיה הנזק הכלכלי (אם בכלל יהיה כזה), אבל אם יוצאים מנקודת הנחה שבסופו של דבר המצב יהיה בסדר אז מבחינה תקציבית הסגל הזה לגמרי אפשרי.
יש פה בסה"כ שלושה זרים חדשים שאף אחד מהם לא אמור לעבור את המיליון (במיוחד תומאס שיעלה גרושים).

אני לא הייתי בעד להשאיר את דורסי אבל אם אני מסתכל על המצב כרגע קשה לי להאמין שהוא לא יישאר, יש לו אופציית יציאה רק לקבוצת NBA עד סוף יולי, הסיכוי שמישהי תחתים אותו בכל הבלאגן הזה מאוד נמוך.
היחיד שבאמת מטריד אותי זה בראיינט שבנוגע אליו היו לא מעט שמועות שעוקבים אחריו בNBA, מקווה שבסופו של דבר הוא יישאר כי יהיה לא פשוט למצוא שחקן זר במקומו שיענה על הדברים שהוא מביא למגרש מעמדה 3.

למה תומר גינת? כי לדעתי הוא קלאסי כישראלי שישי מכיוון שבמילא עמדה 4 במכבי בעייתית וחשוב מאוד שיהיה ישראלי בליגה יחד עם כהן (אולי גם כספי?) שיוכל לקחת את רוב הדקות ולתת לגיל ולתומאס לנוח בשביל למנוע בעיות עומס כמו העונה.
אני מאוד מקווה שנוכל לראות את כספי משחק בחלק גדול של העונה אבל אני מאוד פסימי בנוגע לכך, לכן חשוב מאוד לחזק את עמדה 4 בזר ברמה מאוד גבוהה (גיל) ולגבות אותו בעוד זר שיהיה הימור מושכל בסכום נוח (תומאס לגמרי עונה על זה).

בנוגע לקו האחורי, בראון במקום וולטרס נשמע לי חיזוק מעולה שיענה על החסרונות שהיו העונה (הגנה ופיזיות מהגארדים), כשיש לך שני גאנרים כמו ווילבקין ודורסי בעמדה 2 זה בסדר גמור אם הרכז הפותח שלך לא יהיה קלעי מדהים מחוץ לקשת.
אני מאוד מקווה שדורסי יעשה קפיצת מדרגה בעונה הבאה או שלפחות יהיה יותר יציב, אם אכן יצליח לעשות שיפור אז עמדה 2 שלנו תהייה מאוד קטלנית עם שני סקוררים ברמה מאוד גבוהה.

ובאופן כללי בעיניי אם מכבי תצליח להעמיד סגל לפחות דומה למה שהצגתי זאת תהייה הצלחה גדולה מאוד ולגמרי שיפור מעונה שעברה עם חיזוקים בדיוק במקומות שצריך.
יש פה את כל הכלים להצליח עם שילוב ברור מאוד של הגנה והתקפה גם בקו האחורי וגם בקו הקדמי (אגב אני תופס מתומאס כשחקן הגנה טוב מאוד).

דיבה לא רכז, כהן לא ראוי כשחקן רוטציה ישראלי כשיש את וויטי כסנטר ישראלי וסנדי כתושב ארעי, לא ישאר.
לדעתי הסגל צריך להיות דומה לשלך:
1. בראון, בלאט/מדר
2. ווילבקין, דורסי, דיבה
3.זוסמן, לוציץ'/ ג'רמר גאלי/בראיינט (סדר עדיפות מלוציץ'...)
5. בלאק, האנטר, וויטי
לא חסר לנו פאוורד? האם הסיבה לכך היא שיש לנו הנעלה שלא מסוגלת להכניס יד לכיס? שמסתתרת מאחורי "תקציב מאוזן" סטייל נס ציונה? לא הגיע הזמן שישחררו לנו את חיבוק הדוב של הלא יוצלחים האלה? לא הגיע הזמן שהגייט יראה להם את הדלת החוצה?
שמוליק

הודעהעל ידי TAYO » 18 מאי 2020, 08:17

שמוליק כתב:
Jack55 כתב:1. בראון, דיבה
2. ווילבקין, דורסי, סנדי
3. בראיינט, זוסמן
5. בלאק, האנטר, כהן

דיבה לא רכז, כהן לא ראוי כשחקן רוטציה ישראלי כשיש את וויטי כסנטר ישראלי וסנדי כתושב ארעי, לא ישאר.
לדעתי הסגל צריך להיות דומה לשלך:
1. בראון, בלאט/מדר
2. ווילבקין, דורסי, דיבה
3.זוסמן, לוציץ'/ ג'רמר גאלי/בראיינט (סדר עדיפות מלוציץ'...)
5. בלאק, האנטר, וויטי

כהן טוב מגינת ומוויטי בפער.

Sent from my iPhone using Tapatalk
סמל אישי של המשתמש
TAYO

הודעהעל ידי cannon » 18 מאי 2020, 08:33

המחוצ׳קן אגרווניס מוזכר ביוון כמי שנמצא בקשר עם יאניס... מקווה מאוד שלא נראה את האפס הזה אצלנו.
cannon

הודעהעל ידי שמוליק » 18 מאי 2020, 10:03

כהן טוב מגינת ומוויטי בפער

בזריקה פנויה מ 3? צודק.
כאן זה נגמר.
באופי? מחויבות? חדר הלבשה? לא יודע.
התקפית? וויטי טוב יותר בטח לאירופה.
אגרסיביות? נופל משניהם.
הגנה? יאניס לא גוער בו על היכולת ההגנתית לעומת שאר שחקני הקבוצה. כולנו יודעים מדוע. ג'ייק אחלה גבר אבל הוא נטל הגנתי וצריך להישאר רק אם אין ישראלי טוב ממנו בהישג יד.
לא חסר לנו פאוורד? האם הסיבה לכך היא שיש לנו הנעלה שלא מסוגלת להכניס יד לכיס? שמסתתרת מאחורי "תקציב מאוזן" סטייל נס ציונה? לא הגיע הזמן שישחררו לנו את חיבוק הדוב של הלא יוצלחים האלה? לא הגיע הזמן שהגייט יראה להם את הדלת החוצה?
שמוליק

הודעהעל ידי felix_r » 18 מאי 2020, 10:36

שמוליק כתב:

בזריקה פנויה מ 3? צודק.
כאן זה נגמר.
באופי? מחויבות? חדר הלבשה? לא יודע.
התקפית? וויטי טוב יותר בטח לאירופה.
אגרסיביות? נופל משניהם.
הגנה? יאניס לא גוער בו על היכולת ההגנתית לעומת שאר שחקני הקבוצה. כולנו יודעים מדוע. ג'ייק אחלה גבר אבל הוא נטל הגנתי וצריך להישאר רק אם אין ישראלי טוב ממנו בהישג יד.

א) אתה לא יכול להשוות שחקנים שלא שיחקו ביורוליג לשחקן שכן שיחק ביורוליג.

ב) גם גינת וגם וויטי הם חורים בהגנה. בגלל זה גינת הוא שחקן ספסל בנבחרת, ולא תמיד משותף, כאשר כהן הוא השחקן המוביל. וויטי חוסף מצוין, אבל איטי מאוד ברגלים, אפילו יותר מכהן.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי felix_r » 18 מאי 2020, 10:37

cannon כתב:המחוצ׳קן אגרווניס מוזכר ביוון כמי שנמצא בקשר עם יאניס... מקווה מאוד שלא נראה את האפס הזה אצלנו.

דווקא חיבבתי אותו לפני שנפצע פציעה שהשביתה אותו לעונה שלמה. היה לו פוטנציאל גבוהה. לא יודע מה הוא שווה עכשיו אחרי הפציעה.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי שמוליק » 18 מאי 2020, 10:49

felix_r כתב:
שמוליק כתב:

א) אתה לא יכול להשוות שחקנים שלא שיחקו ביורוליג לשחקן שכן שיחק ביורוליג.

יכול, אפשר וכדאי. המעבר ליורוליג מרמה אחרת הוא בעיקר מנטאלי ובריאנט עשה זאת נהדר לעומת אחר שכשל. ניסוי ותעיה.
שמוליק

הודעהעל ידי שופי שוף » 18 מאי 2020, 11:04

מכבי צריכה עוד ישראלי, אין מה לעשות. דיבא, זוס וכהן לא מספיקים (כספי ימשיך להיפצע וסנדי לא יקבל אזרחות גם עוד מאתיים שנה).

אנשים לא מבינים עד כמה שוויטי חור בהגנה ועד כמה שהוא איטי עד לרמה שהחסימות שלו לא שוות כלום.
מה שיוצא זה שהשלוש חסימות שלו במשחק הצילו שש נקודות והרגליים שלו אשמות בעשרים.

גינת הישראלי הכי טוב בשוק, ואם כהן הצליח להשתלב פה אחרי עונה טובה באשדוד במאבקי תחתית (עם מממוצעים דומים לאלו של גינת) אז גם גינת יכול.
גינת הרבה יותר דומה לכהן מאשר לנמרוד לוי, והוא יוכל לעזור למכבי בצורה משמעותית במסגרת הליגה, וגם פה ושם להפתיע במשחק יורוליג או שניים בעונה.
סמל אישי של המשתמש
שופי שוף

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־6 אורחים