המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד הפועל ב"ש, 20 באפריל, שבת, 20:40

יורוליג, מח' 27: מכבי vs אנדולו אפס - 75:77

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: יורוליג, מח' 27: מכבי vs אנדולו אפס - 75:77

הודעהעל ידי גל גל » 05 מרץ 2020, 14:41

סעמק איתם גם כן מקווה שלא יעשו בעיות לקראת שישי

מלא אנשים בבידוד גם ככה אז כבר שיהיה אפשר לראות מכבי :)
מכבי 2024

בלאט,מדר
בולדווין,דיבה,גאי
קולסון,מנקו,קליבלנד
סורקין,סמיתס,כהן
בירץ,זר נפיל
גל גל

הודעהעל ידי A.Parker » 05 מרץ 2020, 19:09

אגב, לא יודע אם דובר על זה פה, אבל דורסי שמר מעולה (והיה זוועה בהתקפה)
A.Parker

הודעהעל ידי Jack55 » 05 מרץ 2020, 19:28

A.Parker כתב:אגב, לא יודע אם דובר על זה פה, אבל דורסי שמר מעולה (והיה זוועה בהתקפה)

בסופו של דבר זה היה עוד משחק רע שלו, לא השפיע בשום צורה על ההתקפה והשאיר את ווילבקין לבד, במזל היה לנו את קלויארו בסוף עם שתי שלשות.
אז נתן שני משחקים טובים מאוד אבל אתמול חזר לכושר של התקופה האחרונה.

לצורך העניין, ב10 המשחקים האחרונים רק 3 פעמים הוא סיים עם מדד דו ספרתי (ברצלונה בית, ולנסיה חוץ ואולימפיאקוס בית), ב7 האחרים רק פעם אחת הוא סיים מעל מדד 5 (6), פעמיים היה לו מינוס מדד ו5 פעמים הוא סיים עם מדד 2 ומטה.
ובנוסף לכל זה האחוזים שלו לא משהו בכלל בשביל שחקן שצריך להיות סקורר - מקום 174 ביורוליג באחוזים ל2 (39/103, 37.9%) ומקום 104 באחוזים מהקו (37/55, 67.3%).

הקיצר הוא אחד הלא יציבים ושני המשחקים המצוינים נגד ולנסיה ופנר ממש לא צריכים לסנוור אותי ובטח שלא את שאר האוהדים.
התפקיד שלו בקבוצה הוא להיות על תקן סקורר יחד עם ווילבקין, ברגע שהוא לא קיים זה משאיר את ווילבקין כמעט לבד וזה לא יכול לקרות, וזה מבלי להתייחס לעניין שברגע שהוא לא קיים הוא נזק לכל דבר.

אם לא יראה התעלות ויציבות בישורת האחרונה של העונה ובמיוחד בפלייאוף, בעיניי אין לו פה מקום בעונה הבאה כזר.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי BIG sofo » 05 מרץ 2020, 20:24

Jack55 כתב:
A.Parker כתב:אגב, לא יודע אם דובר על זה פה, אבל דורסי שמר מעולה (והיה זוועה בהתקפה)

בסופו של דבר זה היה עוד משחק רע שלו, לא השפיע בשום צורה על ההתקפה והשאיר את ווילבקין לבד, במזל היה לנו את קלויארו בסוף עם שתי שלשות.

לצורך העניין, ב10 המשחקים האחרונים רק 3 פעמים הוא סיים עם מדד דו ספרתי (ברצלונה בית, ולנסיה חוץ ואולימפיאקוס בית), ב7 האחרים רק פעם אחת הוא סיים מעל מדד 5 (6), פעמיים היה לו מינוס מדד ו5 פעמים הוא סיים עם מדד 2 ומטה.
ובנוסף לכל זה האחוזים שלו לא משהו בכלל בשביל שחקן שצריך להיות סקורר - מקום 174 ביורוליג באחוזים ל2 (39/103, 37.9%) ומקום 104 באחוזים מהקו (37/55, 67.3%).

הקיצר הוא אחד הלא יציבים ושני המשחקים המצוינים נגד ולנסיה ופנר ממש לא צריכים לסנוור אותי ובטח שלא את שאר האוהדים.
התפקיד שלו בקבוצה הוא להיות על תקן סקורר יחד עם ווילבקין, ברגע שהוא לא קיים זה משאיר את ווילבקין כמעט לבד וזה לא יכול לקרות, וזה מבלי להתייחס לעניין שברגע שהוא לא קיים הוא נזק לכל דבר.

אם לא יראה התעלות ויציבות בישורת האחרונה של העונה ובמיוחד בפלייאוף, בעיניי אין לו פה מקום בעונה הבאה כזר.

אני רואה אצלו מגמת שיפור מתחילת העונה. גם בהתקפה וגם בהגנה.
זאת עונה ראשונה שלו באירופה והוא רק בן 24.
צריך גם לזכור שהוא מרוויח בסך הכל 700K לעונה.
יש לו נתונים מצוינים לעמדה 2 - הוא 1.98.
אני בהחלט מצפה ממנו ליותר יציבות אבל זה משהו שאני מאמין שיגיע עם הזמן.
BIG sofo

הודעהעל ידי Or0126 » 06 מרץ 2020, 00:12

BIG sofo כתב:
Jack55 כתב:

אני רואה אצלו מגמת שיפור מתחילת העונה. גם בהתקפה וגם בהגנה.
זאת עונה ראשונה שלו באירופה והוא רק בן 24.
צריך גם לזכור שהוא מרוויח בסך הכל 700K לעונה.
יש לו נתונים מצוינים לעמדה 2 - הוא 1.98.
אני בהחלט מצפה ממנו ליותר יציבות אבל זה משהו שאני מאמין שיגיע עם הזמן.

רשמתי את זה גם בפוסט הרשמי שלו
הוא שחקן ששווה 700k ומטה. אם הוא יסכים להישאר פה בסכום הזה אז סבבה מעולה
אבל הבעיה היא שהוא כנראה יבקש שדרוג חוזה לעונה הבאה ולדעתי הוא פשוט לא שווה את זה
לפחות לא לפי היכולת שהוא הפגין עד כה העונה.
Or0126

הקודם

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־42 אורחים