המשחק הקרוב: הפועל גליל עליון נגד מכבי Playtika ת"א, 30 במרץ, שבת, 21:10

ת׳רד המלפפונים - כריס ג'ונס סיכם

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: ת׳רד המלפפונים

הודעהעל ידי Maccabi18 » 02 יוני 2020, 21:52

יש כל כך הרבה סנטרים בשוק שאני בטוח שיהיה אחד שיגיע ב600/700 אלף, טיבור פלייס, בוקר,קופוס,ג׳קירי,פאפאיאניס ועוד שחקני יורוקאפ עם פוטנציאל אדיר ופליטי nba
Maccabi18

הודעהעל ידי A.Parker » 02 יוני 2020, 22:53

SirCharles כתב:למה ישר להחתים סנטר יקר כשיש לנו את האנטר שחתם על חוזה חדש של 7 ספרות?
אני הייתי קודם מקצה משאבים לגארד וסמול פותחים, אח"כ חושב מה לעשות עם עמדה 4 ואז משקיע (לא יותר מחצי מיליון) בסנטר מחליף עם פוטנציאל (מישהו כמו אוקטביוס אליס, ג'ונתן המילטון).
אם יחתימו עכשיו את הקרואטי תחשבו כמה כסף כבר יישפך על שתי עמדות (2 ו5 עם סקוטי, דורסי, האנטר וזיזיץ).

כי האנטר מבוגר מאוד, וזה אומר שיכולה להיות ירידה ניכרת בתרומה שלו + הסיכוי שלו להיפצע גבוה יותר. אתה חייב גיבוי איכותי.
בקטע הזה זיזיץ' הוא הזדמנות כי הוא צעיר עם ההרבה פוטנציאל וסגירה שלו בחוזה לכמה שנים יהיה מהלך גדול.
A.Parker

הודעהעל ידי cannon » 03 יוני 2020, 07:06

אז באופן לא מפתיע בכלל מכבי מרחרחת גם בגזרת טיילר אניס שוב. מכל השמות שעלו, לי זה נראה כשם הכי ריאלי בצוותא עם ווקאפ. גארד גדול ואם הוא בריא אחד שנותן את מה שמכבי צריכה ויגיע בכסף סביר לאור זה שלא שיחק בטופ שנתיים. אם הוא בריא, הימור מושכל.
cannon

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 03 יוני 2020, 07:22

cannon כתב:אז באופן לא מפתיע בכלל מכבי מרחרחת גם בגזרת טיילר אניס שוב. מכל השמות שעלו, לי זה נראה כשם הכי ריאלי בצוותא עם ווקאפ. גארד גדול ואם הוא בריא אחד שנותן את מה שמכבי צריכה ויגיע בכסף סביר לאור זה שלא שיחק בטופ שנתיים. אם הוא בריא, הימור מושכל.

המועמד המוביל, כמו שאני רואה את זה...
יושב בדיוק בתוך המקום שיש בסגל.
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הודעהעל ידי Jack55 » 03 יוני 2020, 11:31

החציל האצטקי כתב:
cannon כתב:אז באופן לא מפתיע בכלל מכבי מרחרחת גם בגזרת טיילר אניס שוב. מכל השמות שעלו, לי זה נראה כשם הכי ריאלי בצוותא עם ווקאפ. גארד גדול ואם הוא בריא אחד שנותן את מה שמכבי צריכה ויגיע בכסף סביר לאור זה שלא שיחק בטופ שנתיים. אם הוא בריא, הימור מושכל.

לא קצת מפחיד לתת לו את המפתחות לרכז הפותח והמוביל של הקבוצה לאחר שנתיים שבקושי שיחק וגם כשיחק זה הרבה בG League?
אם הוא באמת כשיר סופית אין בכלל ספק שלשחקן הזה יש פוטנציאל נהדר, אבל כן הייתי רוצה לראות עוד רכז זר יחד איתו אם הולכים עליו.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 03 יוני 2020, 18:53

Jack55 כתב:
החציל האצטקי כתב:

לא קצת מפחיד לתת לו את המפתחות לרכז הפותח והמוביל של הקבוצה לאחר שנתיים שבקושי שיחק וגם כשיחק זה הרבה בG League?
אם הוא באמת כשיר סופית אין בכלל ספק שלשחקן הזה יש פוטנציאל נהדר, אבל כן הייתי רוצה לראות עוד רכז זר יחד איתו אם הולכים עליו.

אניס הספיק לשחק 42 משחקים, שזה כל המשחקים של הקבוצה שלו השנה בג׳י-ליג.
הוא שיחק 34.2 דקות בממוצע למשחק. זה קילומטרז׳ מספיק כדי להגיד שהפציעה כבר מאחוריו. הוא יכול לשחק- והרבה.

המספרים שלו נראים טוב.
אמנם לא מספיק יעיל בקליעה אבל לגמרי מרשים מבחינת יכולת אול-אראונד (7.5 אסיסטים מול 3.4 איבודים), 5.3 ריבאונדים, 1.7 חטיפות.

כשחקן שאמור למלא את הנעליים של וולטרס- הוא לגמרי מתאים.
האם הוא יכול להיות יותר טוב מוולטרס? האם הוא יכול להיות רכז מוביל?
יש מצב.

הוא בן 25 בסה״כ, והוא יוכל להרוויח את הכבוד שלו.
הסיטואציה במכבי, שבה יש כבר בעל בית- סקוטי- והאיזון מולו צריך להיות עדין- מתאימה לאניס, שיוכל להתחיל בלי הרבה ציפיות ורק להפתיע.
לוולטרס זה עבד מעולה.
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הודעהעל ידי אנטוניו » 03 יוני 2020, 20:34

מסכים עם החציל
ניתן גם להביאו ב 500 עד 600 אלף דולר לעונה הראשונה.
כך שיחסך כסף להביא את זיזיץ או ג'אקירי
סמל אישי של המשתמש
אנטוניו

הודעהעל ידי Jack55 » 03 יוני 2020, 20:42

החציל האצטקי כתב:
Jack55 כתב:
החציל האצטקי כתב:

אניס הספיק לשחק 42 משחקים, שזה כל המשחקים של הקבוצה שלו השנה בג׳י-ליג.
הוא שיחק 34.2 דקות בממוצע למשחק. זה קילומטרז׳ מספיק כדי להגיד שהפציעה כבר מאחוריו. הוא יכול לשחק- והרבה.

המספרים שלו נראים טוב.
אמנם לא מספיק יעיל בקליעה אבל לגמרי מרשים מבחינת יכולת אול-אראונד (7.5 אסיסטים מול 3.4 איבודים), 5.3 ריבאונדים, 1.7 חטיפות.

כשחקן שאמור למלא את הנעליים של וולטרס- הוא לגמרי מתאים.
האם הוא יכול להיות יותר טוב מוולטרס? האם הוא יכול להיות רכז מוביל?
יש מצב.

הוא בן 25 בסה״כ, והוא יוכל להרוויח את הכבוד שלו.
הסיטואציה במכבי, שבה יש כבר בעל בית- סקוטי- והאיזון מולו צריך להיות עדין- מתאימה לאניס, שיוכל להתחיל בלי הרבה ציפיות ורק להפתיע.
לוולטרס זה עבד מעולה.

חייב להיות כנה, את הנתונים על מספר הדקות וכמות המשחקים מהעונה לא ידעתי, זה נשמע טוב ובאמת כמו משהו שכנראה החזיר אותו לעניינים.
מספרים נאים אבל בוא בכל זאת מדובר על ג'י ליג, אבל בלי קשר אניס זה שם שתמיד אהבתי ואני חושב שזה שהוא בסה"כ בן 25 באמת הופך אותו לשם מעניין בגלל הפוטנציאל שלו באמת להתפתח למשהו רציני עם צ'אנס אמיתי ביורוליג.

אבל אשאל אותך את זה אחרת.
אין ספק שאניס זה שם סופר מעניין אם אכן יגיע בכושר וביכולות טובות, אבל תמיד יש את הסימן שאלה הזה כי כמו שאמרת זה בכל זאת ג'י ליג ולא רמה רצינית או באמת במקצועית.
לכן, היית מחתים אותו כשחקן האחרון בקו האחורי או שאתה חושב שהוא כן צריך גיבוי של עוד איזה זר מעמדה 1?
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 03 יוני 2020, 20:54

לא צריך עוד רכז.

ווילבקין זה הרכז הפותח.
בראיינט, דורסי, ג׳ונדי, זוסמן יובילו כדור. זה לא רע.

אתה רוצה שהחבר׳ה האלה יקבלו את הכדור ויקבלו החלטות טובות.
לא רק יתחבאו בפינה.

לא צריך עוד ״בעל בית״.
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הודעהעל ידי אדגר פו » 03 יוני 2020, 20:57

אני נוטה כאן לכיוון של חצילון. מבחינתי, אם אין כסף, ללכת על ווילבקין ודורסי כגארדים פותחים ( גם השנה הם עבדו יפה יחד בסוף המשחקים והביאו לא מעט ניצחוות ).
את הכסף הגדול באמת כדאי להשאיר לסנטר המדובר, מה שנשאר ילך לרכז הנוסף. ( בעצם זה מה שקרה העונה כשהשקיעו בוולטרס סכום נמוך ).

אם יש כסף להשקיע בשתי העמדות, אהלן וסהלן.
סמל אישי של המשתמש
אדגר פו

הודעהעל ידי Jack55 » 03 יוני 2020, 21:00

החציל האצטקי כתב:לא צריך עוד רכז.

ווילבקין זה הרכז הפותח.

לא רק יתחבאו בפינה.

לא צריך עוד ״בעל בית״.

למען האמת אני לא מסכים עם העובדה שווילבקין הרכז הפותח.
הרי מה שדיברנו עליו כל העונה זה שאחד הגורמים העיקריים ליכולת הנפלאה של ווילבקין זה שהעונה באמת יש מנהל משחק אמיתי שמוריד ממנו את הלחץ הזה והאחריות של ניהול ההתקפות.

אל תבין אותי לא נכון, זה מובן מאליו שיש רגעים במשחק שווילבקין הוא "הרכז" והוא זה שמנהל את ההתקפות, וזה בגלל שמכבי לא הולכת על סגל עם שני רכזים זרים מובילים.
אבל המוביל כדור העיקרי צריך להיות הרכז שיגיע במקום וולטרס. זה יכול להיות אניס, בראון, ווקאפ, פנגוס או וואטאבר, העיקר שיהיה שחקן שבאמת יודע לנהל את ההתקפות ברמה טובה.

שוב, למה אני אומר את זה?
בעיקר בגלל שהעונה כאשר ווילבקין התרכז בלשים את הכדור בסל ובלהיות הסקורר הראשי של הקבוצה, זה קודם הפך אותו למפלצת הרבה יותר קטלנית ומעבר לזה הפך את הקבוצה ליותר טובה.
אגב האמת שברגע שבראיינט הוחתם חשבתי שבעתיד אולי יצליחו לגרום לו להיות סוג של רכז ברוב המשחקים (סטייל מה שקרה עם האנגה בברצלונה העונה), אבל אחריי העונה הזאת נראה שהוא פשוט יותר סווינגמן קלאסי בעמדות 2-3.

שורה תחתונה - צריך להיות פה מנהל משחק איכותי עם עדיפות לאחד שיודע להזיז את הרגליים בהגנה, בראון נשמע לי מצוין כי הוא גם מגיע אחריי עונה נפלאה אבל אני לגמרי מסכים עם זה שרוב הכסף צריך להיות מושקע בקו הקדמי מאשר הקו האחורי שכבר בנוי נפלא.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי SirCharles » 04 יוני 2020, 00:48

ווילבקין זה הרכז הפותח.

לא רק יתחבאו בפינה.

לא צריך עוד ״בעל בית״.

לא מסכים אתך. כל מי שהזכרת לא יודע להוביל כדור מול לחץ. הרבה זמן לא היה כדורסל כנראה אם שכחת את האיבודים התקופים של החבורה הזאת מכדרור.
SirCharles

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 04 יוני 2020, 07:16

Jack55 כתב:למען האמת אני לא מסכים עם העובדה שווילבקין הרכז הפותח.
הרי מה שדיברנו עליו כל העונה זה שאחד הגורמים העיקריים ליכולת הנפלאה של ווילבקין זה שהעונה באמת יש מנהל משחק אמיתי שמוריד ממנו את הלחץ הזה והאחריות של ניהול ההתקפות.

אל תבין אותי לא נכון, זה מובן מאליו שיש רגעים במשחק שווילבקין הוא "הרכז" והוא זה שמנהל את ההתקפות, וזה בגלל שמכבי לא הולכת על סגל עם שני רכזים זרים מובילים.
אבל המוביל כדור העיקרי צריך להיות הרכז שיגיע במקום וולטרס. זה יכול להיות אניס, בראון, ווקאפ, פנגוס או וואטאבר, העיקר שיהיה שחקן שבאמת יודע לנהל את ההתקפות ברמה טובה.

שוב, למה אני אומר את זה?
בעיקר בגלל שהעונה כאשר ווילבקין התרכז בלשים את הכדור בסל ובלהיות הסקורר הראשי של הקבוצה, זה קודם הפך אותו למפלצת הרבה יותר קטלנית ומעבר לזה הפך את הקבוצה ליותר טובה.
אגב האמת שברגע שבראיינט הוחתם חשבתי שבעתיד אולי יצליחו לגרום לו להיות סוג של רכז ברוב המשחקים (סטייל מה שקרה עם האנגה בברצלונה העונה), אבל אחריי העונה הזאת נראה שהוא פשוט יותר סווינגמן קלאסי בעמדות 2-3.

שורה תחתונה - צריך להיות פה מנהל משחק איכותי עם עדיפות לאחד שיודע להזיז את הרגליים בהגנה, בראון נשמע לי מצוין כי הוא גם מגיע אחריי עונה נפלאה אבל אני לגמרי מסכים עם זה שרוב הכסף צריך להיות מושקע בקו הקדמי מאשר הקו האחורי שכבר בנוי נפלא.

אני לא אומר שלא צריך רכז- אני אומר שיש מספיק מובילי כדור בתוך הסגל שאתה עדיין רוצה שימשיכו לקבל אותו כדי לקבל החלטות.

אלייז׳ה בראיינט הוא המרכזי מבחינתי פה, כי דורסי לטעמי הוא יותר שחקן אוף-בול (החדירות שלו הן ראש בקיר והוא, אפילו יותר מווילבקין, יעיל יותר כשמשחק ליד מוביל כדור).
רוצה דוגמה לכמה בראיינט לא עושה מספיק עם הכדור? בוא נחזור למשחק מול חימקי, בוא הוא ליטרלי סחב את מכבי על הגב:

עוד נתון: 9 מ13 מהקו כל עונת היורוליג, ב27 משחקים. זה נתון שהוא צריך להגיע אליו, בהסתמך על נתוני הקריירה שלו- תוך 3 משחקים.
הוא צריך את הכדור כדי לחדור/למסור/ליצור.
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הודעהעל ידי שמוליק » 04 יוני 2020, 08:50

ווילבקין זה הרכז הפותח.

לא רק יתחבאו בפינה.

לא צריך עוד ״בעל בית״.

כשזוסמן מוביל כדור, אתה מאבד אותי. אני שמח אם בראון/פנגוס/ווקאפ או שניים מהשלושה יאיישו את עמדת הרכז (להבדיל והובלת כדור). אם רק אחד מהם יגיע, פוסטר מחולון או ג'ייקובן בראון כגיבוי נהדר. אם גם זה, לא, בלאט/מדר.
וולבקין ודורסי צריכים להתרכז ב"גאנריה" וג'ונדי כגיבוי ל 2 העמדות.
לא חסר לנו פאוורד? האם הסיבה לכך היא שיש לנו הנעלה שלא מסוגלת להכניס יד לכיס? שמסתתרת מאחורי "תקציב מאוזן" סטייל נס ציונה? לא הגיע הזמן שישחררו לנו את חיבוק הדוב של הלא יוצלחים האלה? לא הגיע הזמן שהגייט יראה להם את הדלת החוצה?
שמוליק

הודעהעל ידי שמוליק » 04 יוני 2020, 09:16

סם דקר מועמד לפי WALLA
https://sports.walla.co.il/item/3364753
לא חסר לנו פאוורד? האם הסיבה לכך היא שיש לנו הנעלה שלא מסוגלת להכניס יד לכיס? שמסתתרת מאחורי "תקציב מאוזן" סטייל נס ציונה? לא הגיע הזמן שישחררו לנו את חיבוק הדוב של הלא יוצלחים האלה? לא הגיע הזמן שהגייט יראה להם את הדלת החוצה?
שמוליק

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 04 יוני 2020, 09:19

שמוליק כתב:

ווילבקין זה הרכז הפותח.

לא רק יתחבאו בפינה.

לא צריך עוד ״בעל בית״.

כשזוסמן מוביל כדור, אתה מאבד אותי. אני שמח אם בראון/פנגוס/ווקאפ או שניים מהשלושה יאיישו את עמדת הרכז (להבדיל והובלת כדור). אם רק אחד מהם יגיע, פוסטר מחולון או ג'ייקובן בראון כגיבוי נהדר. אם גם זה, לא, בלאט/מדר.
וולבקין ודורסי צריכים להתרכז ב"גאנריה" וג'ונדי כגיבוי ל 2 העמדות.

אני מדבר בעיקר על בראיינט. מאוד מחזיק ממנו.
היכולות שלו גם בהגנה, גם בקליעה, גם אוף דה בול- כבר במקום ממש טוב.
הוא שחקן שיודע לשחק עם הכדור ביד ועשה את זה מצויין כל הקריירה- ככה שאני מצפה לראות עוד שיפור אצלו.

מאחל לנו שיתקדם, כי כשיממש את הפוטנציאל המלא שלו- הוא שחקן סופר איכותי.
יהיה קשה לראות את זה קורה אם השיטה תאלץ אותו להתחבא בפינות.
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 04 יוני 2020, 09:20

שמוליק כתב:סם דקר מועמד לפי WALLA

שני השמות שטחנתי פה לאורך השנה.
ברגע שגם אבאלדה עולה, אני יכול לסגור את הבאסטה.
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הודעהעל ידי שועל » 04 יוני 2020, 10:05

מאוד מקווה שלא יביאו את ז'יז'יץ'. לא מחזיק ממנו בכלל. במקרה הטוב הוא יהיה אוברפייד.
ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את מחלקות ההנהלה והסקאוטינג
סמל אישי של המשתמש
שועל

הודעהעל ידי גל גל » 04 יוני 2020, 10:37

אחלה אופציה סם דקר

השאלה למה מכבי מכוונים

3 זרים על עמדות 3-4 ?

מחליף לקוליארו ,אייסי + עוד גיבוי זר לכספי או מחליף זר לאבדיה
מכבי 2024

בלאט,מדר
בולדווין,דיבה,גאי
קולסון,מנקו,קליבלנד
סורקין,סמיתס,כהן
בירץ,זר נפיל
גל גל

הודעהעל ידי Jack55 » 04 יוני 2020, 12:35

החציל האצטקי כתב:
שמוליק כתב:סם דקר מועמד לפי WALLA

שני השמות שטחנתי פה לאורך השנה.
ברגע שגם אבאלדה עולה, אני יכול לסגור את הבאסטה.

מה נגיד ומה נאמר.
אגב אם אחת הספרדיות לא חוטפת את אבאלדה, פראייריות.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: felix_r, Google [Bot], Majestic-12 [Bot] ו־33 אורחים