המשחק הקרוב: הפועל גליל עליון נגד מכבי Playtika ת"א, 30 במרץ, שבת, 21:10

ת׳רד המלפפונים - כריס ג'ונס סיכם

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: ת׳רד המלפפונים

הודעהעל ידי שופי שוף » 26 מאי 2020, 15:20

השאלה העיקרית היא המחיר. ווקאפ עדיין לא שחקן טופ יורוליג אבל הוא לגמרי שדרג את עצמו למעמד של שחקן יורוליג לגיטימי גם לקבוצות הצמרת.

אני לא מצפה שיגיע לפה במחיר רצפה כמו זה של וולטרס ,אבל אני לא רואה טעם להוציא עליו יותר מחצי מיליון דולר לעונה.
סמל אישי של המשתמש
שופי שוף

הודעהעל ידי Jack55 » 26 מאי 2020, 15:24

גל גל כתב:
felix_r כתב:שחקן די אנמי שלא ממש ברור מה עמדתו. הוא עושה הכל בסדר, אבל לא מצטיין בכלום.

לכל המתלהבים מהאחוזים מהקשת שהוא שיפר העונה, אחוזים באמת טובים, אבל הוא קלע רק 28 שלשות ב 28 משחקים. לשם השוואה, קיי סי ריברס, שהגיע לז'לגיריס באמצע העונה (והוא זה שגרם לה לחזור לעניינים במאבק הפליי-אוף) קלע ב 18 משחקים בלבד 40 שלשות. אז נכון, וולקאפ לא סוג של זוסמן שמפחד לקחת זריקה, אבל הוא לא לוקח הרבה שלשות.

בסדר
הוא לא קלעי

שלשה למשחק זה בסדר גמור

לצורך השוואה וולטרס זרק 33 זריקות ל3 וקלע 10

זה הפריע למישהו פה או לעונה המצויינת של מכבי ?

לא חושב שזה כזה משמעותי בכל מקרה יש מי שיקח את השלשות ואת הזריקות אם זה דורסי או ווילבקין או בראיינט
נכון מאוד, הדבר האחרון שמטריד אותי זה אם הרכז שיגיע יהיה עם קליעה לשלוש, כשיש לך 2 גארדים כמו דורסי וסקוטי זה באמת הדבר האחרון שצריך להפריע.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי MTA2311 » 26 מאי 2020, 15:30

לא מת עליו אבל הוא עדיף על פאנגוס ובטח שעל וויליאמס גוס
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי felix_r » 26 מאי 2020, 15:33

גל גל כתב:
felix_r כתב:שחקן די אנמי שלא ממש ברור מה עמדתו. הוא עושה הכל בסדר, אבל לא מצטיין בכלום.

לכל המתלהבים מהאחוזים מהקשת שהוא שיפר העונה, אחוזים באמת טובים, אבל הוא קלע רק 28 שלשות ב 28 משחקים. לשם השוואה, קיי סי ריברס, שהגיע לז'לגיריס באמצע העונה (והוא זה שגרם לה לחזור לעניינים במאבק הפליי-אוף) קלע ב 18 משחקים בלבד 40 שלשות. אז נכון, וולקאפ לא סוג של זוסמן שמפחד לקחת זריקה, אבל הוא לא לוקח הרבה שלשות.

בסדר
הוא לא קלעי

שלשה למשחק זה בסדר גמור

לצורך השוואה וולטרס זרק 33 זריקות ל3 וקלע 10

זה הפריע למישהו פה או לעונה המצויינת של מכבי ?

לא חושב שזה כזה משמעותי בכל מקרה יש מי שיקח את השלשות ואת הזריקות אם זה דורסי או ווילבקין או בראיינט

ההשוואה לוולטרס שנפצע באמצע העונה, ובתחילת העונה עדיין חיפש את מקומו בקבוצה, היא לא הכי רלוונטית, אבל נגיד.

בוא אני אתן לך מספרים שיפגינו עד כמה מעט שלשות וולקאפ זורק:

ווקאפ במקום 146 בין כל שחקני היורוליג בחישוב של מספר נסיונות לשלוש ל 40 דקות משחק (3.33 נסיונות ל 40 דקות).

גם וולטרס שהזכרת, זורק יותר: במקום 116 עם 4.56 ניסיונות ל 40 דקות.

אפילו זוסמן, שמפחד לזרוק, זורק יותר: במקום 133 עם 3.84 ניסיונות.

אפילו קלויארו, שבחלק מהמשחקים עולה מהספסל ללא ביטחון, זורק יותר: מקום 142 עם 3.39 ניסיונות.

אז נכון, יש לנו מספיק שחקנים אחרים שיודעים ואוהבים לקלוע, אבל מה שאני באמת שונא, זה כאשר היריבות משאירות בהגנה שחקן אחד של מכבי, כי הן יודעות שהוא כנראה לא יזרוק, וגם אם כן, הוא לא יגרום הרבה נזק, כי הוא לא יזרוק יותר מפעם אחת או שתים. אני שונא את זה.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

ת׳רד המלפפונים

הודעהעל ידי Jack55 » 26 מאי 2020, 15:42

פליקס אני מבין מה אתה אומר וכבר היה לנו לא חוויה כזאת עם קיין, אבל הפעם זה לא הסיפור.
אני לא חושב שהקליעה של ווקאפ נופלת מזאת של וולטרס, וגם אם כן לא בפערים קיצוניים כמו קיין לצורך העניין.

באופן כללי הוא אופציה נחמדה בטח אם זה בשכר נמוך כמו ששופי כתב, הוא שחקן קשוח שיכול לשפר משמעותית את הרמה ההגנתית בקו האחורי וזה קריטי, ובנוסף לזה ממה שיצא לי לראות העונה הוא גם מנהל משחק לא רע בכלל.
אפשר לקחת בחשבון אבל יכולות להיות אופציות יותר רלוונטית, לעומת זאת לגמרי מסכים שעדיף על פנגוס למשל.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי felix_r » 26 מאי 2020, 15:50

Jack55 כתב:פליקס אני מבין מה אתה אומר וכבר היה לנו לא חוויה כזאת עם קיין, אבל הפעם זה לא הסיפור.
אני לא חושב שהקליעה של ווקאפ נופלת מזאת של וולטרס, וגם אם כן לא בפערים קיצוניים כמו קיין לצורך העניין.

באופן כללי הוא אופציה נחמדה בטח אם זה בשכר נמוך כמו ששופי כתב, הוא שחקן קשוח שיכול לשפר משמעותית את הרמה ההגנתית בקו האחורי וזה קריטי, ובנוסף לזה ממה שיצא לי לראות העונה הוא גם מנהל משחק לא רע בכלל.
אפשר לקחת בחשבון אבל יכולות להיות אופציות יותר רלוונטית, לעומת זאת לגמרי מסכים שעדיף על פנגוס למשל.

לא, כנראה שלא הבנת. ממש לא דומה לקיין. הפוך מקיין :)
קיין היה זורק הרבה, אבל לא היה קולע.
בניגוד לקיין, וולקאפ כן קולע כשהוא מנסה, אבל הוא כמעט ולא לוקח שלשות.

האם הוא אופציה טובה או רעה? לא יודע. תלוי באלטרנטיבות.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי Jack55 » 26 מאי 2020, 15:51

felix_r כתב:
Jack55 כתב:פליקס אני מבין מה אתה אומר וכבר היה לנו לא חוויה כזאת עם קיין, אבל הפעם זה לא הסיפור.

לא, כנראה שלא הבנת. ממש לא דומה לקיין. הפוך מקיין :)
קיין היה זורק הרבה, אבל לא היה קולע.
בניגוד לקיין, וולקאפ כן קולע כשהוא מנסה, אבל הוא כמעט ולא לוקח שלשות.
התכוונתי למשפט שבו אמרת שמשאירים שחקן פנוי בגלל ״החולשה״ של הקליעה, אני רק חושב שזה לא מה שיקרה עם ווקאפ.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי TAYO » 27 מאי 2020, 07:06

לכל מי שרוצה את וואנאמייקר שוב לצידו של ווילבקין, אני חושב שוולקאפ זו האופציה הכי קרובה מבחינת הסגנון.

Sent from my iPhone using Tapatalk
סמל אישי של המשתמש
TAYO

הודעהעל ידי Maccabi18 » 27 מאי 2020, 09:38

TAYO כתב:לכל מי שרוצה את וואנאמייקר שוב לצידו של ווילבקין, אני חושב שוולקאפ זו האופציה הכי קרובה מבחינת הסגנון.

מסכים ומחזק,
אני לא מבין את אלה שרוצים את פאנגוס ואת לורנזו עליו, יש לו קליעה טובה, גם אם הוא לא זורק הרבה, ולא מדובר בבעיית ביטחון!
השחקן שחקן הגנה מדהים עם סייז נהדר ומנהל משחק מהטובים שהיו השנה ביורוליג, אני לא מכיר שחקן שיתאים יותר טוב ממנו לווילבקין. זה שהוא יגיע לפה זה נס מבחינתי, קבוצות כמו מילאנו מחזרות אחריו והוא ממש לא יגיע לפה בחצי מיליון, השחקן ראוי לחמישיית היורוליג השנייה, תיכנסו לפרופורציות
Maccabi18

הודעהעל ידי A.Parker » 27 מאי 2020, 10:17

TAYO כתב:לכל מי שרוצה את וואנאמייקר שוב לצידו של ווילבקין, אני חושב שוולקאפ זו האופציה הכי קרובה מבחינת הסגנון.

לא הבנתי על סמך מה
A.Parker

הודעהעל ידי TAYO » 27 מאי 2020, 10:19

A.Parker כתב:

לא הבנתי על סמך מה
סייז, אגו, אוריינטציה הגנתית, יכול לנהל משחק ולהעניש גם מהשלוש בלי להסתמך על זה על חשבון ווילבקין/דורסי.

סמל אישי של המשתמש
TAYO

הודעהעל ידי A.Parker » 27 מאי 2020, 10:24

TAYO כתב:
A.Parker כתב:

לא הבנתי על סמך מה
סייז, אגו, אוריינטציה הגנתית, יכול לנהל משחק ולהעניש גם מהשלוש בלי להסתמך על זה על חשבון ווילבקין/דורסי.

לא חושב שזה הופך אותו גם לשלושת רבעי קרוב אליו. וואנמייקר סקורר ברמה שוולקאפ רק יכול לחלום עליה. הוא חודר אדיר וגם הקליטה שלו טובה יותר. אני מניח דווקא שיש לו גם אגו לא קטן.
A.Parker

הודעהעל ידי TAYO » 27 מאי 2020, 10:33

A.Parker כתב:
TAYO כתב:
A.Parker כתב:

לא הבנתי על סמך מה

לא חושב שזה הופך אותו גם לשלושת רבעי קרוב אליו. וואנמייקר סקורר ברמה שוולקאפ רק יכול לחלום עליה. הוא חודר אדיר וגם הקליטה שלו טובה יותר. אני מניח דווקא שיש לו גם אגו לא קטן.
תקרא שוב, לאט ובדייקנות את מה שכתבתי. לא טענתי שהוא משתווה לו.

סמל אישי של המשתמש
TAYO

הודעהעל ידי A.Parker » 27 מאי 2020, 11:29

TAYO כתב:
A.Parker כתב:
TAYO כתב:
A.Parker כתב:

לא הבנתי על סמך מה

קראתי מצויין. זה שהם אל באותו רמה זה מובן מאליו, אבל לדעתי הם גם לא דומים ממש בסגנון.
A.Parker

ת׳רד המלפפונים

הודעהעל ידי TAYO » 27 מאי 2020, 11:40

A.Parker כתב:
TAYO כתב:
A.Parker כתב:
TAYO כתב:
A.Parker כתב:לא הבנתי על סמך מה

קראתי מצויין. זה שהם אל באותו רמה זה מובן מאליו, אבל לדעתי הם גם לא דומים ממש בסגנון.
אוקיי פה אנחנו חלוקים, רק שזה לא מה שטענת קודם.
בכל מקרה, אני חושב שהם דומים בסגנון גם אם לא ביכולת.
אגב, תבדוק את הסטטיסטיקה שלו ביורוליג, סקורר גדול הוא לא היה אף פעם.

סמל אישי של המשתמש
TAYO

הודעהעל ידי A.Parker » 27 מאי 2020, 13:45

TAYO כתב:
A.Parker כתב:
TAYO כתב:
A.Parker כתב:
TAYO כתב:סייז, אגו, אוריינטציה הגנתית, יכול לנהל משחק ולהעניש גם מהשלוש בלי להסתמך על זה על חשבון ווילבקין/דורסי.

עונה של 16.7 נקודות לא נחשבת?
A.Parker

הודעהעל ידי TAYO » 27 מאי 2020, 15:18

A.Parker כתב:
TAYO כתב:
A.Parker כתב:
TAYO כתב:
A.Parker כתב:לא חושב שזה הופך אותו גם לשלושת רבעי קרוב אליו. וואנמייקר סקורר ברמה שוולקאפ רק יכול לחלום עליה. הוא חודר אדיר וגם הקליטה שלו טובה יותר. אני מניח דווקא שיש לו גם אגו לא קטן.

עונה של 16.7 נקודות לא נחשבת?

11 נקודות למשחק ביורוליג , 33% לשלוש

סמל אישי של המשתמש
TAYO

הודעהעל ידי אחדשיודע » 27 מאי 2020, 15:35

האמת ששחקן בסגנון של וונאמייקר בעיניי דווקא פחות מתאים ליד ווילבקין, ואני אומר זאת לאור מה שראיתי בעונה ההיא של דרושפאקה. לדעתי וונאמייקר השתלט בזמנו יותר מידי על המשחק שלהם, ופחות נתן לווילבקין לבוא לידי ביטוי (עונה אח"כ אפשר היה להבחין בהבדלים).

וולקאפ די שונה מוונאמייקר במובן הזה. הוא הרבה פחות מוכשר (שחקן עם שליטה די מפוקפקת בכדור וקליעה בינונית - במובן שהוא פחות משתמש בה) בהשוואה לוונאמייקר, אבל גם הרבה יותר קבוצתי.
אחדשיודע

הודעהעל ידי TAYO » 27 מאי 2020, 17:37

אחדשיודע כתב:האמת ששחקן בסגנון של וונאמייקר בעיניי דווקא פחות מתאים ליד ווילבקין, ואני אומר זאת לאור מה שראיתי בעונה ההיא של דרושפאקה. לדעתי וונאמייקר השתלט בזמנו יותר מידי על המשחק שלהם, ופחות נתן לווילבקין לבוא לידי ביטוי (עונה אח"כ אפשר היה להבחין בהבדלים).

וולקאפ די שונה מוונאמייקר במובן הזה. הוא הרבה פחות מוכשר (שחקן עם שליטה די מפוקפקת בכדור וקליעה בינונית - במובן שהוא פחות משתמש בה) בהשוואה לוונאמייקר, אבל גם הרבה יותר קבוצתי.
מה המצב של וולטרס בכלל? כי ההשתלבות שלו עד הפציעה הייתה נהדרת לדעתי

סמל אישי של המשתמש
TAYO

הודעהעל ידי אחדשיודע » 29 מאי 2020, 01:15

כן, הוא היה טוב מאוד. אני חושב שהבעיה לגביו היא אכן יותר בקטע הבריאותי/גופני. לא בטוח שהוא התאמה טובה ליאניס בקטע הזה.
אחדשיודע

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: A.Parker ו־33 אורחים