המשחק הקרוב: פנאתינייקוס נגד מכבי Playtika ת"א, 23 באפריל, שלישי, 20:30

ת׳רד המלפפונים - כריס ג'ונס סיכם

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: ת׳רד המלפפונים

הודעהעל ידי Jack55 » 01 מאי 2020, 00:22

A.Parker כתב:
החציל האצטקי כתב:
A.Parker כתב:שוב, דיווח!!! לא וואלה ולא אף אתר בארץ. בכל מקרה, גוס אחד האוברייטדים בפורום. הוא היה בינוני מאוד באולימפיאקוס תחת מאמן שאמור להוציא את המיטב משחקנים מסוגו. לא עשה בינתיים שום דבר מרשים, למעט יכולת טובה ביורוקאפ.

באמת הייתה לו עונה לא טובה, אבל הוא אחלה שחקן.
לא פחות טוב מוולטרס.

לא אמרתי שהוא גרוע, הוא שחקן נחמד ותו לא כרגע. בפורום יש סביבו האדרה מוגזמת והזויה. הוא גם לא יעלה כמו וולטרס, שאגב אני לא מבין למה כולם לא רוצים אותו.

בכל מקרה, בראון כרגע אחת האופציות המועדפות עליי.

וולטרס שימשיך כרכז הראשון או כרכז מחליף?
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי A.Parker » 01 מאי 2020, 00:42

Jack55 כתב:
A.Parker כתב:
החציל האצטקי כתב:
A.Parker כתב:שוב, דיווח!!! לא וואלה ולא אף אתר בארץ. בכל מקרה, גוס אחד האוברייטדים בפורום. הוא היה בינוני מאוד באולימפיאקוס תחת מאמן שאמור להוציא את המיטב משחקנים מסוגו. לא עשה בינתיים שום דבר מרשים, למעט יכולת טובה ביורוקאפ.

לא פחות טוב מוולטרס.

לא אמרתי שהוא גרוע, הוא שחקן נחמד ותו לא כרגע. בפורום יש סביבו האדרה מוגזמת והזויה. הוא גם לא יעלה כמו וולטרס, שאגב אני לא מבין למה כולם לא רוצים אותו.

הוא יכול להישאר כמחליף, אבל זה תלוי בעוד משתנים ואלטרנטיבות. בכל מקרה לא הייתי פוסל אותו ישר.
A.Parker

הודעהעל ידי שמוליק » 01 מאי 2020, 09:42

A.Parker כתב:
Jack55 כתב:
A.Parker כתב:
החציל האצטקי כתב:

לא פחות טוב מוולטרס.

הוא יכול להישאר כמחליף, אבל זה תלוי בעוד משתנים ואלטרנטיבות. בכל מקרה לא הייתי פוסל אותו ישר.

וולטרס אולץ לשחק כרכז. הוא פיור סקנד גארד שעשה את המוטל עליו מצד יאניס. בעיני הוא ראוי לעמדה 2 אבל הפציעות.....
לא חסר לנו פאוורד? האם הסיבה לכך היא שיש לנו הנעלה שלא מסוגלת להכניס יד לכיס? שמסתתרת מאחורי "תקציב מאוזן" סטייל נס ציונה? לא הגיע הזמן שישחררו לנו את חיבוק הדוב של הלא יוצלחים האלה? לא הגיע הזמן שהגייט יראה להם את הדלת החוצה?
שמוליק

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 01 מאי 2020, 11:58

A.Parker כתב:
החציל האצטקי כתב:

לא פחות טוב מוולטרס.

אני מראשוני המאדירים.
זוכר את הדברים שעשה בגונזאגה ובסיבוב הראשון שעשה באירופה עם פרטיזן.
בזמנו, הוא היה הפייבוריט שלי לעמדת הרכז (עוד לפני שהעזנו לדמיין שמכבי מסוגלת להביא את וילבקין בביי-אאוט).

יש לו כמה תכונות חשובות:
1. סייז מצויין לעמדה- די גבוה, ידיים ארוכות, חזק. זוכר אותו מתקרנף על סקוטי ודיאנדרה במפגשים מול אולימפיאקוס.
2. כישורי אול-אראונד. הוא לא מצטיין בשום פרמטר, אבל הוא עושה הכל מהכל ברמה טובה. קליעה, חדירה, מסירה, ריבאונד והגנה.
3. מנטליות. הבחור לא פראייר. שווה להסתכל על הדברים שעשה בטורניר המכללות ולראות כמה היה מושקע רגשית בריצה הזאת של גונזאגה עמוק לגמר. הוא התפרק לחתיכות אחרי שהודח, אבל אהבתי לראות את זה. הוא משחק חזק ויש לו מה להוכיח.

אני פחות מתחבר ללורנזו בראון. אני לא רואה אותו משחק יותר טוב ממה ששיחק בכוכב- אז למה לקחת את הצ׳אנס?
במקרה של גוס, יש פה אפסייד וגיל, ואפשר לבנות איתו משהו קדימה.

השילוב עם סקוטי יכול להיות מצויין.
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הודעהעל ידי A.Parker » 01 מאי 2020, 12:16

שמוליק כתב:
A.Parker כתב:
Jack55 כתב:
A.Parker כתב:
החציל האצטקי כתב:באמת הייתה לו עונה לא טובה, אבל הוא אחלה שחקן.
לא פחות טוב מוולטרס.

וולטרס אולץ לשחק כרכז. הוא פיור סקנד גארד שעשה את המוטל עליו מצד יאניס. בעיני הוא ראוי לעמדה 2 אבל הפציעות.....

לדעתי הוא קומבו, אבל בהחלט נוטה ל-2. הוא היה טוב כששיחק וההתקפה זרמה איתו, כך שלא הייתי פוסל אותו ישר.
A.Parker

הודעהעל ידי A.Parker » 01 מאי 2020, 12:28

החציל האצטקי כתב:
A.Parker כתב:
החציל האצטקי כתב:

לא פחות טוב מוולטרס.

אני מראשוני המאדירים.
זוכר את הדברים שעשה בגונזאגה ובסיבוב הראשון שעשה באירופה עם פרטיזן.
בזמנו, הוא היה הפייבוריט שלי לעמדת הרכז (עוד לפני שהעזנו לדמיין שמכבי מסוגלת להביא את וילבקין בביי-אאוט).

יש לו כמה תכונות חשובות:
1. סייז מצויין לעמדה- די גבוה, ידיים ארוכות, חזק. זוכר אותו מתקרנף על סקוטי ודיאנדרה במפגשים מול אולימפיאקוס.
2. כישורי אול-אראונד. הוא לא מצטיין בשום פרמטר, אבל הוא עושה הכל מהכל ברמה טובה. קליעה, חדירה, מסירה, ריבאונד והגנה.
3. מנטליות. הבחור לא פראייר. שווה להסתכל על הדברים שעשה בטורניר המכללות ולראות כמה היה מושקע רגשית בריצה הזאת של גונזאגה עמוק לגמר. הוא התפרק לחתיכות אחרי שהודח, אבל אהבתי לראות את זה. הוא משחק חזק ויש לו מה להוכיח.

אני פחות מתחבר ללורנזו בראון. אני לא רואה אותו משחק יותר טוב ממה ששיחק בכוכב- אז למה לקחת את הצ׳אנס?
במקרה של גוס, יש פה אפסייד וגיל, ואפשר לבנות איתו משהו קדימה.

השילוב עם סקוטי יכול להיות מצויין.

הדברים שציינת הם נתונים פיזיים ואופי, שזה נחמד והכל, אבל לא מספיק אם זה לא מתבטא בתרומה משמעותית או מלווה בכישרון. גם קיין מחזיק בסט התכונות האלה (רק שהוא הרבה פחות מוכשר) ומעבר למכבי הפראיירית זה לא הוביל אותו ליורוליג ואפילו לא לקבוצת יורוקאפ נורמלית. גוס, להבדיל, כן שחקן איכותי יותר וגם משחק בעמדה אחרת, אבל לא הייתי מביא אותו כרכז הפותח וכרכז מחליף הוא יקר מדי. בסופו של דבר הוא כבר שיחק תחת בלאט עם כל סט התכונות האלה ולא הצליח להיות שחקן משמעותי ביורוליג ואפילו בקבוצה שלו. לא אומר שהוא שחקן רע, הוא דווקא נחמד מאוד, אבל לא מהאופציות הראשונות שלי ובטח שלא ראוי לכל הסופרלטיבים המוגזמים שכמה פה שופכים עליו.

אם כבר, קצת מוזר שאתה מצדד כל כך בגוס אבל די מבטל את בראון. מבחינתי התרומה שלו כבר השנה מעולה, ואם הוא ינפק אותה גם במכבי יהיה פה צמד גארדים מאוד איכותי ושלם. אמנם הוא מבוגר וכבר חסר גרף התקדמות מבחינת כישרון, אבל צריך לזכור שזו היתה (החצי) השנה הראשונה שלו באירופה כך שהוא עוד עשוי להשתפר. יש גם סיכוי שהוא יתאים יותר לכדורסל המהיר של מכבי. דווקא רכז מסוגו יכול לפרוח לצד שחקן כמו ווילבקין (וגם דורסי, בראיינט וכו לו יישארו) שכל ההגנה מתרכזת בו. אגב, יש בו גם את כל התכונות שציינת אצל גוס. לגמרי הייתי הולך עליו אם הוא לא יהיה יקר מדי.
A.Parker

הודעהעל ידי Jack55 » 01 מאי 2020, 14:25

חלק מהאתרים מפרסמים שמילאנו מנסה להחתים את ווילבקין.
זה פייק אחד גדול, אין מה להתייחס.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי Jack55 » 02 מאי 2020, 20:07

מכבי ת"א: טאריק בלאק מתקרב לחוזה חדש
כפי שפורסם לראשונה ב"ישראל היום", הסנטר של האלופה יקבל את ההצעה החדשה ויחתום על חוזה חדש שלא יעלה על מיליון דולרים
https://www.israelhayom.co.il/article/756835
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי שמואל1 » 02 מאי 2020, 20:09

Jack55 כתב:מכבי ת"א: טאריק בלאק מתקרב לחוזה חדש
כפי שפורסם לראשונה ב"ישראל היום", הסנטר של האלופה יקבל את ההצעה החדשה ויחתום על חוזה חדש שלא יעלה על מיליון דולרים
לא יודע אם זו ההחלטה הכי טובה אחרי פציעת ברך ושנה מחוץ למגרשים.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי Jack55 » 02 מאי 2020, 20:11

שמואל1 כתב:

זה חצי שנה בחוץ אבל בכל זאת קצת מפחיד העניין עם הפציעה בברך.
בכל מקרה כנראה שהשכר שלו ירד לאיזור ה900K, מה שיתן למכבי יותר מרווח בתקציב, השאלה אם זיזיץ עדיין רלוונטי במקרה שבלאק נשאר.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי MTAbasket » 02 מאי 2020, 20:55

Jack55 כתב:
שמואל1 כתב:

זה חצי שנה בחוץ אבל בכל זאת קצת מפחיד העניין עם הפציעה בברך.
בכל מקרה כנראה שהשכר שלו ירד לאיזור ה900K, מה שיתן למכבי יותר מרווח בתקציב, השאלה אם זיזיץ עדיין רלוונטי במקרה שבלאק נשאר.

אני אהיה די שמח אם בלאק ישאר.
כמובן שזיזיץ ככל הנראה יורד מהפרק
MTAbasket

הודעהעל ידי my man » 02 מאי 2020, 21:00

החלטה מאד תמוהה. פציעת ברך עם חצי שנה בחוץ..לא יודע..
"אם נחרבנו ונחרב העולם עמנו, על ידי שנאת חינם, נשוב להיבנות והעולם עמנו ייבנה, על ידי אהבת חינם!" (הראי"ה קוק)
סמל אישי של המשתמש
my man

הודעהעל ידי felix_r » 02 מאי 2020, 23:16

my man כתב:החלטה מאד תמוהה. פציעת ברך עם חצי שנה בחוץ..לא יודע..

גם אני הייתי חותך אותו.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי cannon » 02 מאי 2020, 23:20

איך יכול להיות שיעקב מאיר מפרסם ידיעה כזו בזמן שהשבת עדיין לא יצאה? מוזר קצת.
cannon

הודעהעל ידי Jack55 » 03 מאי 2020, 10:51

מכבי הציעה חוזה לתומר גינת, ספורט 5.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי שמוליק » 03 מאי 2020, 10:51

מכבי תל אביב: הקבוצה הציעה חוזה לתומר גינת
https://www.sport5.co.il/articles.aspx?FolderID=274&docID=340497
נהדר!!
לא חסר לנו פאוורד? האם הסיבה לכך היא שיש לנו הנעלה שלא מסוגלת להכניס יד לכיס? שמסתתרת מאחורי "תקציב מאוזן" סטייל נס ציונה? לא הגיע הזמן שישחררו לנו את חיבוק הדוב של הלא יוצלחים האלה? לא הגיע הזמן שהגייט יראה להם את הדלת החוצה?
שמוליק

הודעהעל ידי MTAbasket » 03 מאי 2020, 10:56

לא מבין איך הבחור ישתלב פה בקבוצה, כי יגיע זר לעמדה 4.
אולי זה אומר משהו על עתידו של כספי?
MTAbasket

הודעהעל ידי Jack55 » 03 מאי 2020, 11:02

האמת כהן יכול לשחק הרבה בעמדה 5, בטח בליגה הישראלית.
יש היגיון מאחורי ההחתמה הזאת, מכבי צריכים עוד ישראלי וכנראה שהכיוונים עם ליף לא הולכים לאיזור טוב.

דיבה, כספי, גינת, כהן, זוסמן וסנדי(?) - 6 ישראלים, בדיוק מה שצריך.
וכמובן שמעבר שלו אלינו יהיה כמו זהבי שתיים מבחינת השנאה.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי שמואל1 » 03 מאי 2020, 11:04

המחליף של אבדיה?
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי Mitelka » 03 מאי 2020, 11:05

בדיחת השנה. הבן אדם לא מתקרב לקרסוליים של השחקנים החלשים ביורוליג.
אם זה נכון זה זוועה.

ואני אוהב אותו כשחקן ליגה נחמד (חוץ מזה שהוא אצל העכברים). אין לו שום מקום במכבי. שום מקום.
תמונה
Mitelka

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־52 אורחים