המשחק הקרוב: פנאתינייקוס נגד מכבי Playtika ת"א, 25 באפריל, חמישי, 21:15

ת׳רד המלפפונים - כריס ג'ונס סיכם

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

ת׳רד המלפפונים

הודעהעל ידי Jack55 » 03 מאי 2020, 11:09

Mitelka כתב:בדיחת השנה. הבן אדם לא מתקרב לקרסוליים של השחקנים החלשים ביורוליג.
אם זה נכון זה זוועה.

ואני אוהב אותו כשחקן ליגה נחמד (חוץ מזה שהוא אצל העכברים). אין לו שום מקום במכבי. שום מקום.
אז מי מחתימים כישראלי שישי?
כרגע אתה עם 4 ישראלים כולל כספי שככל הנראה לא יחזור בתחילת העונה וגם אם כן סיכוי סביר שיעדר שוב לתקופה ארוכה, סנדי כנראה יהיה הישראלי החמישי וגם זה לא סופי.

בתכלס גינת יכול להיות אחלה רעיון לישראלי שישי במידה וליף הופך ללא ריאלי, הוא לא צריך לראות דקה ביורוליג מבחינתי, כספי כאמור כנראה לא יחזור לתקופה ארוכה ומישהו צריך לתת את הדקות האלה בעמדה 4 בליגה.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

Re: ת׳רד המלפפונים

הודעהעל ידי Mitelka » 03 מאי 2020, 11:16

Jack55 כתב:
Mitelka כתב:בדיחת השנה. הבן אדם לא מתקרב לקרסוליים של השחקנים החלשים ביורוליג.
אם זה נכון זה זוועה.

ואני אוהב אותו כשחקן ליגה נחמד (חוץ מזה שהוא אצל העכברים). אין לו שום מקום במכבי. שום מקום.
אז מי מחתימים כישראלי שישי?
כרגע אתה עם 4 ישראלים כולל כספי שככל הנראה לא יחזור בתחילת העונה וגם אם כן סיכוי סביר שיעדר שוב לתקופה ארוכה, סנדי כנראה יהיה הישראלי החמישי וגם זה לא סופי.

בתכלס גינת יכול להיות אחלה רעיון לישראלי שישי במידה וליף הופך ללא ריאלי, הוא לא צריך לראות דקה ביורוליג מבחינתי, כספי כאמור כנראה לא יחזור לתקופה ארוכה ומישהו צריך לתת את הדקות האלה בעמדה 4 בליגה.

כל הקטע "אז שלא יראה דקה ביורוליג" לא יתפוס כמו שאף פעם לא תפס. ג'ק כהן שהוא השחקן הכי מושלם מבחינת אופי שאתה יכול לבקש הוא אחד ויחיד. אין דברים כאלה ששחקנים מקבלים 0 דקות בחמישי ואז באים ביום ראשון נגד נס ציונה ונותנים עבודה כמו ג'ק. לרוב הם ממורמרים מהר מאוד ולא מתאים להם הפירורי דקות ביורליג או לחכות בסבלנות כמו שכהן מחכה לצ'אנסים שלו.

אין חוק רוסי. 4 ישראלים זה מספיק. זוסמן, כהן, סנדי, כספי. בעצם עם דיבה זה 5. יש את הסיפור עם ליף ואם לא יש עוד אפשרויות (לנדסברג?). בכל מקרה, כל שחקן שלא יכול לתת כלום ברמת היורליג לא צריך להיות פה.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
נערך לאחרונה על ידי Mitelka בתאריך 03 מאי 2020, 11:17, נערך 2 פעמים בסך הכל.
תמונה
Mitelka

הודעהעל ידי שופי שוף » 03 מאי 2020, 11:16

הוא לא לרמת יורוליג, אבל אני חושב שזה אחת האופציות היחידות שיש למכבי כרגע.

כרגע יש למכבי 3 באנקרים לליגה הישראלית: זוס, דיבא וג'ייק, זה ממש לא מספיק.
מכבי לא יכולה לסמוך על הבריאות של כספי, על הגעה של ליף או על היכולת של סנדי כהן.

הוא אחלה שחקן עם גיוון התקפי שמשתפר בהדרגה משנה לשנה (רק בן 25), ויכול לתת דקות בעמדות 4-5.
הוא רך מאוד ולא ממש מתאים לתפקיד של שחקן רוטציה, אבל אין למכבי באמת אופציה טובה יותר.
סמל אישי של המשתמש
שופי שוף

הודעהעל ידי felix_r » 03 מאי 2020, 11:20

שמוליק כתב:מכבי תל אביב: הקבוצה הציעה חוזה לתומר גינת
https://www.sport5.co.il/articles.aspx?FolderID=274&docID=340497
נהדר!!

טעות. כמו שעשו עם כדיר בזמנו...
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי my man » 03 מאי 2020, 11:38

לא יכול לסבול את גינת. שיישאר אדום!
ובכל מקרה מקרה אני לא רואה בו צורך ומעבר לזה לדעתי הוא לא ברמה.
"אם נחרבנו ונחרב העולם עמנו, על ידי שנאת חינם, נשוב להיבנות והעולם עמנו ייבנה, על ידי אהבת חינם!" (הראי"ה קוק)
סמל אישי של המשתמש
my man

הודעהעל ידי גל גל » 03 מאי 2020, 11:43

בואו נקווה שדורסי איכשהו יקבל את האזרחות
מכבי 2024

בלאט,מדר
בולדווין,דיבה,גאי
קולסון,מנקו,קליבלנד
סורקין,סמיתס,כהן
בירץ,זר נפיל
גל גל

הודעהעל ידי my man » 03 מאי 2020, 11:48

גל גל כתב:בואו נקווה שדורסי איכשהו יקבל את האזרחות
כן זה בהחלט יהיה מבורך
"אם נחרבנו ונחרב העולם עמנו, על ידי שנאת חינם, נשוב להיבנות והעולם עמנו ייבנה, על ידי אהבת חינם!" (הראי"ה קוק)
סמל אישי של המשתמש
my man

הודעהעל ידי A.Parker » 03 מאי 2020, 12:08

מעבר לשאלה לגבי התאמתו לרמה, זו העמדה האחרונה שצריכים לחשוב בה על חיזוק ישראלי. יש כבר את כהן, כספי ואולי גם ליף. טמטום מוחלט.
יש מספיק ישראלים ואפשר לתת דקות לשחקני נוער.
A.Parker

ת׳רד המלפפונים

הודעהעל ידי Jack55 » 03 מאי 2020, 12:30

A.Parker כתב:מעבר לשאלה לגבי התאמתו לרמה, זו העמדה האחרונה שצריכים לחשוב בה על חיזוק ישראלי. יש כבר את כהן, כספי ואולי גם ליף. טמטום מוחלט.
יש מספיק ישראלים ואפשר לתת דקות לשחקני נוער.
ליף זה פנטזיה, בינתיים לא החלו אפילו מגעים.
כספי כרגע מוגדר במצב לא ידוע, זה לא שחקן שאפשר באמת לסמוך עליו.
גינת הוא אחת האופציות הכי טובות שיש בשוק והוא גם צעיר, זה עדיף מעוד נער פוסטר ישראלי אבל נקווה לבשורות טובות מהכיוון של דורסי או ליף, הלוואי...
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי cannon » 03 מאי 2020, 12:35

וואלאק אנשים תתעוררו... התקציב בשנה הבאה יקטן. חוץ מזה, שמכבי חייבת ישראלים לחוק הרוסי. תראו מה קרה השנה עם הפציעות של זוסמן ודיבה.
אין היום הרבה ישראלים יותר טובים ובעמדות שמכבי צריכה ואף אחד לא יודע איך כספי יחזור.
את מי אתם רוצים להביא? היחיד שאולי שווה דיון בעמדה הזו (לא מדבר על ליף) זה טי ג׳יי קליין. את ג׳ו אלכסנדר לא יחזירו. גם לא את ליאור אליהו...
cannon

הודעהעל ידי Weems13 » 03 מאי 2020, 12:42

עם כל הכבוד לתומר גינת, הוא הדבר האחרון שמכבי מתעסקים בו כרגע. צריכים לחשוב ולהעריך מחדש איך מצליחים לעמוד בכל החוזים הקיימים, ספונסרים וכו', הארכת חוזה לשחקנים שמסיימים (גונדי, גייק כהן) ורק אחרי זה אולי אולי יפנו לתומר גינת. עוד פעם מישהו במכבי האכיל את רועי כהן בלוקש.
If it's 10, try to make it 20...
Weems13

הודעהעל ידי TAYO » 03 מאי 2020, 13:46

אני חושב על גינת ומתגעגע לנמרוד לוי. עד ככה המצב חמור.

Sent from my iPhone using Tapatalk
סמל אישי של המשתמש
TAYO

הודעהעל ידי my man » 03 מאי 2020, 14:04

TAYO כתב:אני חושב על גינת ומתגעגע לנמרוד לוי. עד ככה המצב חמור.

לא נוגע בשניהם
סמל אישי של המשתמש
my man

הודעהעל ידי Jack55 » 03 מאי 2020, 14:05

my man כתב:

לא נוגע בשניהם
אז מי הישראלי השישי שלך? (אם בכלל)
או שאתה היית מעדיך לחכות להתפתחויות עם דורסי/ליף?
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי felix_r » 03 מאי 2020, 14:15

Weems13 כתב:עם כל הכבוד לתומר גינת, הוא הדבר האחרון שמכבי מתעסקים בו כרגע. צריכים לחשוב ולהעריך מחדש איך מצליחים לעמוד בכל החוזים הקיימים, ספונסרים וכו', הארכת חוזה לשחקנים שמסיימים (גונדי, גייק כהן) ורק אחרי זה אולי אולי יפנו לתומר גינת. עוד פעם מישהו במכבי האכיל את רועי כהן בלוקש.

תקציבן של רוב הקבוצות יקטן. זה לא שלמכבי יחסר כסף ואילו המתחרות יצעו הצעות גבוהות.

גינת הוא חור גדול בהגנה, ולכן למרות כישוריו ההתקפיים הטובים הוא לא ישחק דקה אצל יאניס. אפילו אצל קטש בנבחרת הוא שחקן ספסל שלא תמיד מקבל דקות משחק.

ובגלל שהוא לא ישחק בכלל אצל יאניס, החתמתו של גינת תהיה ביזבוז כסף (גם אם יחתום על חוזה של מנת פלאפל + בונוס של גלידת טילון על העפלה לפליי-אוף).

לדעתי, ההצעה הזאת של מכבי היא משחקי כוח מול הפועל ירושלים. ירושלים כבר מזמן רצתה את גינת. אז ההצעה של מכבי או שתשבור את ההצעה של ירושלים, או שתגרום לירושלים לגדיל את הצעתה.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי A.Parker » 03 מאי 2020, 14:37

felix_r כתב:
Weems13 כתב:עם כל הכבוד לתומר גינת, הוא הדבר האחרון שמכבי מתעסקים בו כרגע. צריכים לחשוב ולהעריך מחדש איך מצליחים לעמוד בכל החוזים הקיימים, ספונסרים וכו', הארכת חוזה לשחקנים שמסיימים (גונדי, גייק כהן) ורק אחרי זה אולי אולי יפנו לתומר גינת. עוד פעם מישהו במכבי האכיל את רועי כהן בלוקש.

תקציבן של רוב הקבוצות יקטן. זה לא שלמכבי יחסר כסף ואילו המתחרות יצעו הצעות גבוהות.

גינת הוא חור גדול בהגנה, ולכן למרות כישוריו ההתקפיים הטובים הוא לא ישחק דקה אצל יאניס. אפילו אצל קטש בנבחרת הוא שחקן ספסל שלא תמיד מקבל דקות משחק.

ובגלל שהוא לא ישחק בכלל אצל יאניס, החתמתו של גינת תהיה ביזבוז כסף (גם אם יחתום על חוזה של מנת פלאפל + בונוס של גלידת טילון על העפלה לפליי-אוף).

לדעתי, ההצעה הזאת של מכבי היא משחקי כוח מול הפועל ירושלים. ירושלים כבר מזמן רצתה את גינת. אז ההצעה של מכבי או שתשבור את ההצעה של ירושלים, או שתגרום לירושלים לגדיל את הצעתה.

גם לדעתי יש שם משחקי סוכנים/קבוצות ופחות עניין אמיתי
A.Parker

הודעהעל ידי Weems13 » 03 מאי 2020, 14:38

felix_r כתב:

קטש לא סופר את גינת. ראינו את זה בנבחרת שניפה אותו.
If it's 10, try to make it 20...
Weems13

הודעהעל ידי שועל » 03 מאי 2020, 15:35

cannon כתב:וואלאק אנשים תתעוררו... התקציב בשנה הבאה יקטן. חוץ מזה, שמכבי חייבת ישראלים לחוק הרוסי. תראו מה קרה השנה עם הפציעות של זוסמן ודיבה.
אין היום הרבה ישראלים יותר טובים ובעמדות שמכבי צריכה ואף אחד לא יודע איך כספי יחזור.
את מי אתם רוצים להביא? היחיד שאולי שווה דיון בעמדה הזו (לא מדבר על ליף) זה טי ג׳יי קליין. את ג׳ו אלכסנדר לא יחזירו. גם לא את ליאור אליהו...

התקציב של מכבי לא יקטן יותר מהתקציב של קבוצות אחרות. וזה מה שמעניין.
ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את מחלקות ההנהלה והסקאוטינג
סמל אישי של המשתמש
שועל

הודעהעל ידי my man » 03 מאי 2020, 16:17

Jack55 כתב:
my man כתב:

לא נוגע בשניהם
אז מי הישראלי השישי שלך? (אם בכלל)
או שאתה היית מעדיך לחכות להתפתחויות עם דורסי/ליף?

מה יש למהר עכשיו?

ולגבי גינת ולוי..הם הגיעו לשיא שלהם כבר..
תביא לי מישהו עם אפסייד..
לא יודע, אפילו רומן סורקין נשמע לי יותר טוב מגינת..
סמל אישי של המשתמש
my man

הודעהעל ידי Adam » 03 מאי 2020, 18:01

שועל כתב:
cannon כתב:וואלאק אנשים תתעוררו... התקציב בשנה הבאה יקטן. חוץ מזה, שמכבי חייבת ישראלים לחוק הרוסי. תראו מה קרה השנה עם הפציעות של זוסמן ודיבה.

התקציב של מכבי לא יקטן יותר מהתקציב של קבוצות אחרות. וזה מה שמעניין.

זה לא נכון.
אין ספק שהתקציב של כל הקבוצות ייקטן, אבל ייתכן שמכבי היא אחת הנפגעות הכי גדולות בגלל שהיא תלויה יותר מדי במנויים שלה.
יש לך קבוצות כמו ברצלונה וריאל שמקבלות כסף מהכדורגל או את צ'סקא שמקבלת כסף מהמדינה - אלה קבוצות שהתקציב שלהן אולי ירד, אבל לא משמעותית.

-------

בנוגע לתומר גינת,
אני כבר אמרתי את זה לצערי לא מעט, שנה הבאה נפתח חור מאוד גדול מעזיבת אבדיה שאין באמת מי שימלא אותו. זה שחקן שיכל לשחק ב-4 עמדות בליגה הישראלית.
כרגע גם לא ברור מה קורה עם סטודמאייר ורוב הסיכויים שהוא לא יישאר, כך שזה משאיר אותנו עם ג'ונדי, כספי, זוסמן וכהן - כשרק שניים מתוכם בטוחים לעונה הבאה.
אף אחד לא יכול להבטיח לנו שעונה הבאה סנדי או דורסי יתאזרחו ולכן אנחנו צריכים לפחות עוד 2 ישראלים ברמה טובה לליגה וסבירה מינוס ליורוליג.
גינת עונה על הדרישות האלה. גם ג'ף וויטי (במידה ויקבל אזרחות) מנס ציונה או ים מדר (שיש לו עדיין חוזה להזכירכם, והפועל לא יסכימו לשחררו, בטח לא למכבי) בפוטנציאל. חוץ משלושתם, אני לא רואה אף ישראלי שיכול בכלל לפזול לכיוון של מכבי.
תמונה
מכבי תל אביב 23/24:
PG: בראון, בלאט
SG: בולדווין, דיברתולומאו, קליבלנד
SF: קולסון, מנקו, פניני
PF: ווב, סורקין, כהן
C: ניבו, ריברו
Adam

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: A.Parker, Google [Bot], Google Adsense [Bot] ו־121 אורחים