המשחק הקרוב: פנאתינייקוס נגד מכבי Playtika ת"א, 25 באפריל, חמישי, 21:15

ת׳רד המלפפונים - כריס ג'ונס סיכם

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: ת׳רד המלפפונים

הודעהעל ידי שמואל1 » 09 יולי 2020, 20:44

MTA2311 כתב:דורי סהר חתום לעונה הבאה לכל מי שתהה תודה על העדכון מכבי
פיינל פור יורוליג קל
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי אדם » 09 יולי 2020, 22:14

שמואל1 כתב:
MTA2311 כתב:דורי סהר חתום לעונה הבאה לכל מי שתהה תודה על העדכון מכבי
פיינל פור יורוליג קל

בציניות שלך ובזלזול ,גם בריאנט ודורסי חתומים למי שתהה ואמר שמכבי לא תוכל להחזיק בהם.

היתי שמח לראות את דישון פיורי שהולך או כבר חתם בפנר,אולאראונד טטבאגרסיבי חזק אתלטי ,פספוס בעיני.
דרק וויליאמס שחקן טוב אבל קצת אנוכי לפעמים ,ואם סיטואציה לא מתאימה לו אז הוא מחפף ולא תורם.
לשאר השחקנים המדוברים אנטה זיזיץ זה על אותו מקרה טומיץ בזמנו שסגר במכבי ובאה ריאל ולקחה חבל לפספס שווה השקעה ושחקן לכמה שנים ממש באסה.
זאק לידי גם בגליל אהבתי אותו ,כיום חזק הרבה יותר ועלה במסה ואולי לא אחד לאחד אבל מאוד דומה למקרה דאנסטון.
מכבי צריכה מספר 4 מגוון וספק נקודות ,ורכז ברמה ,במידה שדורסי נשאר וגם אליזה ,אם דורסי מה שיתן יתן אני ממש לא מחובביו ,אני רואה פוטנציאל אני רק לא יודע אם יתממש,לא שחקן חכם .
לגבי אליזה אני מקווה שהוא יעשה צעד נוסף קדימה ויהיה באנקר קבוע.
נשארו לורנזו בראון,קלאינניץ והרכז שנבחן פה בתחילת עונה.
אדם

הודעהעל ידי Jack55 » 10 יולי 2020, 12:29

המצב הכלכלי של הצהובים, ביחד עם חוסר הוודאות הכללי שקיים במדינה בימים הללו, גורם למכבי להיות זהירה בכל הנוגע להחלטות המקצועיות-כלכליות שלה. בקבוצה לא הקפיאו לחלוטין את ההכנות לעונה הבאה, ואכן נמצאים בשיחות כדי לצרף שחקנים, אך נמצאים מעט מאחור בעוד קבוצות שונות באירופה, ביניהן בימים האחרונים ולנסיה, ברצלונה והכוכב האדום, מחתימות שחקנים רבים.

בתוך רשימת השחקנים שחתומים לעונה הבאה הופיע שמו של טיילר דורסי. למכבי אופציה על דורסי לעונה הבאה ב-700 אלף דולר, סכום גבוה יחסית, נכון למצב הנוכחי של הצהובים. עם זאת, בצוות המקצועי של מכבי לא מתכוונים לוותר על דורסי, ובהנהלת הקבוצה כבר החלו בגישושים מול סוכניו בניסיון שיקצץ מעט בשכרו לעונה הבאה. עם זאת, במכבי הודו, כי ייתכן מצב שדורסי ישאר גם בשכר זה לאור בקשות הצוות. לשחקן אופציית יציאה ל-NBA בלבד עד ה-31 ביולי, וכדי לעשות זאת הוא יצטרך להציג טיוטת חוזה חתום, דבר לא פשוט בכלל לאור השינוי ודחיית עונת ה-NBA.

שני שחקנים שלא מחזיקים בחוזה, ולא הופיעו ברשימה, הם ג'ייק כהן וג'ון דיברתולומאו, שני שחקנים שבמכבי רוצים שימשיכו אך לוטשים עיניים לעבר יציאה לאירופה. אם השניים ודורסי אכן יישארו בצהוב, ימנה הסגל עשרה שחקנים, ובמצב הזה מכבי תחתים ככל הנראה שלושה עד ארבעה שחקנים חדשים - שני פורוורדים במקומם של אנג'לו קלויארו, דני אבדיה וקווינסי אייסי, שחקן פנים במקומו של טאריק בלאק וגארד נוסף.

https://sports.walla.co.il/item/3372802 ... cialbutton
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי Shay_uzan » 10 יולי 2020, 18:03

יאניס אמר שהמטרה להשאיר את כולם ולהוסיף במקום מי שעזב כבר.
זה יתן אחלה המשכיות ואם יש אפשרות אז גם לאזרח את דורסי
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי אדגר פו » 10 יולי 2020, 18:10

לא הבנתי מדוע הוא אמר שחקן אחד, שניים או שלושה. גם אם ישאירו את כולם שחקן אחד נוסף בטח לא יספיק .
קצת מעורר חשד העניין.
סמל אישי של המשתמש
אדגר פו

הודעהעל ידי MTA2311 » 10 יולי 2020, 18:11

אדגר פו כתב:לא הבנתי מדוע הוא אמר שחקן אחד, שניים או שלושה. גם אם ישאירו את כולם שחקן אחד נוסף בטח לא יספיק .
קצת מעורר חשד העניין.

יאניס בעיקר מסכן כרגע. אין לו תשובות טובות יותר לספק.
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי Shay_uzan » 10 יולי 2020, 18:31

אדגר פו כתב:לא הבנתי מדוע הוא אמר שחקן אחד, שניים או שלושה. גם אם ישאירו את כולם שחקן אחד נוסף בטח לא יספיק .
קצת מעורר חשד העניין.
עזבו וולטארס ובלאק ושחקנים שהחליפו אותם, יעזוב אבדיה וכספי אם הוא ישחק שנה הבאה אז הקורונה זה הסימן הראשון לגאולת המשיח.
זה סך הכל 4 שחקנים ואם בונים על סנדי בליגה אז אפשר גם 3 במידה ומחתימים את כולם (כולל אנגלו) לעונה הבאה
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי אנטוניו » 10 יולי 2020, 18:57

Shay_uzan כתב:
קצת מעורר חשד העניין.
עזבו וולטארס ובלאק ושחקנים שהחליפו אותם, יעזוב אבדיה וכספי אם הוא ישחק שנה הבאה אז הקורונה זה הסימן הראשון לגאולת המשיח.
זה סך הכל 4 שחקנים ואם בונים על סנדי בליגה אז אפשר גם 3 במידה ומחתימים את כולם (כולל אנגלו) לעונה הבאה

באמת שאני לא מבין למה ההחתמות תלויות בסיום העונה
הרי ברור שמכבי צריכים רכז במקום וולטרס וסנטר במקום בלאק.
אז למה לחכות? במי זה פוגע?
סמל אישי של המשתמש
אנטוניו

הודעהעל ידי שועל » 10 יולי 2020, 19:29

אנטוניו כתב:
Shay_uzan כתב:
קצת מעורר חשד העניין.

מי אמר שמחכים? כבר היו שנים שהחתימו ולא הכריזו. נדמה לי שתמיד חיכו לסוף העונה.
ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את מחלקות ההנהלה והסקאוטינג
סמל אישי של המשתמש
שועל

הודעהעל ידי MM3 » 11 יולי 2020, 13:05

אנטוניו כתב:
Shay_uzan כתב:
קצת מעורר חשד העניין.

הן לא , אבל עד שלא תגמר העונה אפשר להגיד שזה בגלל שלא נגמרה העונה . ברגע שתגמר זה יהיה סתם בגלל שאין כסף והם בלחץ עכשיו איך הם בכלל מכסים את החוזים הקיימים.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
MM3

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 12 יולי 2020, 12:03

נתון מעניין על תומאס ווקאפ:
תמונה
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הודעהעל ידי אנטוניו » 12 יולי 2020, 12:13

לפי אתר יורובסקט
קווינס אייסי נשאר במכבי לעונה עוספת
סמל אישי של המשתמש
אנטוניו

הודעהעל ידי felix_r » 12 יולי 2020, 13:34

אנטוניו כתב:
Shay_uzan כתב:
קצת מעורר חשד העניין.

תמיד מחכים עם ההכרזות לסיום העונה מכמה וכמה סיבות:

1) כדי לא לפגוע במוטיבציה של אלה שעדיין משחקים. אם שחקן כלשהו רואה שהחתימו לו מחליף, הוא יכול לאבד את הרצון להשקיע במשחקי ההכרעה.

2) כי לא פעם תוצאות המשחקים האחרונים משפיעים על תכניות הקבוצה. כמו שידוע לך מעונות קודמות, כאשר מכבי מפסידה אליפות, ההנהלה נוהגת לחתוך הרבה שחקנים ולבנות מחדש את הסגל. לעומת זאת אם מכבי לוקחת אליפות, אז בדרך כלל מחפשים רק לחזק נקודתית את הסגל הקיים.

3) אצל קבוצות אחרות (לא אצל מכבי) תוצאות המשחקים האחרונים יכולות לקבוע אם הקבוצה תשחק ביורוליג בעונה הבאה או לא, ואז כמובן התקציב הוא שונה, וגם צריך סגל ברמה שונה.

וכו'
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי Shay_uzan » 12 יולי 2020, 14:19

אנטוניו כתב:לפי אתר יורובסקט
לפי מכבי, כולם נשארים לעונה נוספת
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי MM3 » 12 יולי 2020, 14:21

felix_r כתב:
אנטוניו כתב:
Shay_uzan כתב:
קצת מעורר חשד העניין.

תמיד מחכים עם ההכרזות לסיום העונה מכמה וכמה סיבות:

1) כדי לא לפגוע במוטיבציה של אלה שעדיין משחקים. אם שחקן כלשהו רואה שהחתימו לו מחליף, הוא יכול לאבד את הרצון להשקיע במשחקי ההכרעה.

2) כי לא פעם תוצאות המשחקים האחרונים משפיעים על תכניות הקבוצה. כמו שידוע לך מעונות קודמות, כאשר מכבי מפסידה אליפות, ההנהלה נוהגת לחתוך הרבה שחקנים ולבנות מחדש את הסגל. לעומת זאת אם מכבי לוקחת אליפות, אז בדרך כלל מחפשים רק לחזק נקודתית את הסגל הקיים.

3) אצל קבוצות אחרות (לא אצל מכבי) תוצאות המשחקים האחרונים יכולות לקבוע אם הקבוצה תשחק ביורוליג בעונה הבאה או לא, ואז כמובן התקציב הוא שונה, וגם צריך סגל ברמה שונה.

וכו'

הם כבר שחררו את ״כל״ מי שהם מתכוונים להחליף .. ככה שהכרזה על שחקן כזה או אחר לא באמת הייתה פוגעת במישהו. אני מניח שוולטרס לא היה נפגע אם מכבי היו מכריזים על אניס למשל .

בעונות רגילות אני מסכים עם כל מה שכתבת .. העונה אין לזה שום קשר לפי דעתי. בעיקר אין להם מושג מה התקציב וכמה יקבלו מהמדינה
MM3

הודעהעל ידי er79 » 12 יולי 2020, 15:51

אנטוניו כתב:לפי אתר יורובסקט

אנטון לבוב? אם כן דפדף הלאה
er79

הודעהעל ידי אדגר פו » 12 יולי 2020, 15:55

לבוב הזה עוד חי ? :) שנים רבות של דחיפת מכבי לכל מקום גם כשלא צריך. אולי פעם תרנגול עיוור ימצא גרגיר.
סמל אישי של המשתמש
אדגר פו

הודעהעל ידי Mitelka » 12 יולי 2020, 16:59

לפי וואן שמצטט עיתון ספרדי לאפרוביטולה מועמד למכבי (כרגע בריאל וכנראה ישוחרר בקרוב)

תמונה
Mitelka

הודעהעל ידי Jack55 » 12 יולי 2020, 17:07

Mitelka כתב:לפי וואן שמצטט עיתון ספרדי לאפרוביטולה מועמד למכבי (כרגע בריאל וכנראה ישוחרר בקרוב)

https://www.one.co.il/Article/19-20/2,6 ... tml?ref=hp

אגב ניקוס כתב השבוע שפאו מעוניינים בו מאוד אבל שמדובר על מאבק בין 3 קבוצות, ועכשיו בציטוט שהביאו בONE כתוב שהקבוצות הן באסקונה, מכבי ופאו.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 12 יולי 2020, 17:24

יאניס יקח רכז שלא שומר?
לא נראה לי...
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים