המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד הפועל ב"ש, 20 באפריל, שבת, 20:40

יורובאסקט: ישראל נגד צרפת - חמישי, 17:45, ערוץ 1

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: יורובאסקט: ישראל נגד צרפת - חמישי, 17:45, ערוץ 1

הודעהעל ידי אבי » 01 ספטמבר 2011, 19:07

סרוסי וטחורסקי סוכנים של יובל "המבולבל" נעימי?
כל המחצית השניה היתה סימפוזיון שעסק בשאלה "למה נעימי לא משחק?".

ד.א. בורשטיין שיחק אותה עם הנעלים. זה נייקי?
סמל אישי של המשתמש
אבי

הודעהעל ידי טיקי חוזר » 01 ספטמבר 2011, 19:11

זה כמו אצל בלו ... כן נייקי.........
טיקי חוזר

הודעהעל ידי אבי » 01 ספטמבר 2011, 19:15

אני בדודא על הנעליים האלה...
סמל אישי של המשתמש
אבי

הודעהעל ידי jol9 » 01 ספטמבר 2011, 19:23

Mta_atic כתב:
yarinsaky כתב:הבעייה שאתה לא יכול להביא כל כך הרבה מתאזרחים בבת אחת. אפשר רק מתארח אחד בכל פעם.
לא ברור מה יקרה עם פארמר, כבר עוד חודש הוא יכול ללכת ולא לחזור יותר.

פישר אפילו לא התחיל בתהליכי התאזרחות. אין יותר מדי סיכויים שהוא יקבל אזרחות לפני שיצא לפנסייה מכדורסל. הוא צריך לחיות כאן כמה שנים
לפני זה.
אם היה משחק במכבי ולא עוזב אולי היה לו סיכוי, עכשיו זה כבר די אבוד, גם אם יתחתן מחר עם החברה שלו.

מה הכוונה מתאזרח אחד בכל פעם?

לגבי פישר - נכון שהדברים יכולים להיבלע שנים בסבך הביורוקרטיה, אבל אני מאמין שהפוליטיקאים של הכדורסל יכולים לעשות דבר או שניים בנדון.

עזוב, זאת נבחרת לא מכבי. אי אפשר למלא אותה בכל מיני שחקנים שהם לא ישראלים פרופר בשביל לפתור את הבעיות שיש לנו בכדורסל.

אם אתה שואל אותי, אז יהודי הוא יהודי וישראלי הוא ישראלי, אבל החוקים של פיבא קובעים שרק שחקן אחד כזה (שקיבל אזרחות) יכול לשחק בנבחרת לאומית.

אין טעם לחפש פלסטרים. צריך לפתור את הבעיות מהיסוד, וזה הדבר הכי קשה שיש, שגם לוקח הרבה זמן.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי yzafrir » 01 ספטמבר 2011, 19:25

חייב להבין משהו , החוק שמותר רק מתאזרח אחד זה חוק של האיגוד שלנו או בין לאומי ?
אם זה רק שלנו אז מה עם חברה כמו שייר ובלו ולאנדסברג שהם יהודים ועשו עלייה ? למה הם לא יכולים לייצג את המדינה החדשה שלהם כמו שעשו החברה בשנות ה-70 וה-80 ?
אם מדובר על מתאזרח כמו דריק אז אני מבין את ההגבלה לשחקן אחד אבל יהודים , לא ברור לי....

אגב גם פניני שנתן משחק טוב אתמול היה חלש היום ואם כך תראה העונה שלו במכבי אנחנו חייבים להתפלל שסמית' תיהיה פגיעה בול של דיויד....
סגל לעונה הבאה
1-2 : ג'קסון , קול , קיין , דיברת' , רול
3. : תומאס , משעור , זוסמן
4-5 ארט , טיוס , שגב , כהן , בולדן
מאמן : ספאחיה
בכיס של פדרמן : 3 מיליון דולר.
סמל אישי של המשתמש
yzafrir

הודעהעל ידי משה » 01 ספטמבר 2011, 19:40

מה שאותי הכעיס יותר מכל זו כמות הדקות שנתן שיבק האידיוט לטל בורשטיין. אני מנסה לחשוב על פרמטר אחד שעושה טל בורשטיין באופן לא גרוע ואני פשוט לא מוצא, כבר התייאשתי מלמצוא פרמטר אחד שהוא טוב, אני רק מבקש שיהיה רק פרמטר אחד שבו הוא לא גרוע. פשוט ביזיון של שחקן, אני ממש מתבייש ששחקן כזה עם יכולות מקצועיות כל כך מביכות ישחק במכבי בעונה הבאה.
נערך לאחרונה על ידי משה בתאריך 01 ספטמבר 2011, 19:40, נערך פעם אחת בסך הכל.
משה

הודעהעל ידי טיקי חוזר » 01 ספטמבר 2011, 19:40

החוק אומר דבר פשוט כל מי שקיבל אזרחות מעל גיל 16 הוא נחשב מתאזרח ואפשר אחד כזה בלבד . זה חוק פיבא .
פניני ישחק עם סנטר , רכז נורמלי ולא 3 משחקים ב3 ימים ... הוא יתן כל מה הוא יכול כל משחק ...
טיקי חוזר

הודעהעל ידי jol9 » 01 ספטמבר 2011, 19:52

טיקי חוזר כתב:החוק אומר דבר פשוט כל מי שקיבל אזרחות מעל גיל 16 הוא נחשב מתאזרח ואפשר אחד כזה בלבד . זה חוק פיבא .
פניני ישחק עם סנטר , רכז נורמלי ולא 3 משחקים ב3 ימים ... הוא יתן כל מה הוא יכול כל משחק ...

נכון מאוד. פניני לא יצטרך לעשות את הדברים שהוא עושה בנבחרת. הוא יעשה את הדברים שהוא אוהב ושהוא הכי טוב בהם, ואני בטוח שהוא יעשה עבודה טובה.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי refael » 01 ספטמבר 2011, 20:50

yzafrir תאמין לי פניני השחקן היחיד שאני בוטח בו שנה הבאה,לא נראה לי שדווקא הוא יאכזב אותך .
תמונה
refael

הודעהעל ידי קובי » 01 ספטמבר 2011, 22:09

אוי אוי אוי.

האפרוריות בנבחרת הזאת פשוט זועק. נבחרת פשוט לא טובה. מלבד אליהו שהוא ברמת טופ יורוליג, אין אף שחקן שיכול להחזיק משהו בנבחרת הזו.
מה שבאמת מדאיג וכבר דיברנו על זה כ"כ הרבה פעמים בפורום - ישראל הפסיקה לייצר גארדים איכותיים. פעם היה את מיקי וג'מצ'י ואח"כ קטש ושפר. טפירו הצליח לסחוב על גבו את הקמפיינים האחרונים של הנבחרת ואחרי שעזב נשארנו עם הלפרין, שלא יכול לסחוב נבחרת. למעשה, בקושי יכול לסחוב את עצמו.
אני חושב שנושא בורשטיין מיצה את עצמו בנבחרת, בטח ובח כשחקן מוביל, כפי שהוא מתופקד היום. היו לו טורנירים מצויינים עוד מתקופת הקדטים, אבל דיי. הבחור גמר את הסוס. לא מתאים להוביל את הנבחרת, לא מתאים למכבי.
גרין היה העוגן של הנבחרת שנים. הייתי אומר שכדאי גם להיפרד ממנו, אלב אני לא יודע את מי אפשר להביא במקומו. אף פעם לא היינו חזקים בעמדה 5. אם לא תהיה ברירה, נחזיר את עופר פליישר.
מקל, נעימי, אוחיון ורוט שאהבו להזכיר בשידור - שחקנים בינוניים שיכולים להבליח. לא כאלה שיכולים לקחת את הנבחרת לטורנירים מוצלחים

אגב, בנוגע למתאזרחים - אני לא בטוח שבלו הוא על תקן מתאזרח. הוא משלנו לא ? (יהודי שעשה עלייה)
האיגוד או שפאקינג מי שאחראי על הנבחרת ברמה הניהולית חייב להזיז עניינים ולנסות להביא את הכי טוב לנבחרת. לאנדסברג, שייר, פארמר והעסקת מאמן בכיר שיכול לרוץ עם הנבחרת הזו כמה שנים. כן, דיוויד בלאט.
הסגל שלי:
PG-שארונאס יאסיקביצ'יוס
SG-מיקי ברקוביץ'
SF-אנטוני פארקר
PF-ארל וויליאמס
C-ניקולה וויצ'יץ'
מחליפים:דרק שארפ, קווין מגי, נייט האפמן, אריאל מקדונלד, ג'ים בוטרייט, עודד קטש, דורון ג'מצ'י, מייסאו באסטון
מאמן:פיני גרשון
עוזרים:רלף קליין ודיוויד בלאט
סמל אישי של המשתמש
קובי

הודעהעל ידי טיקי חוזר » 02 ספטמבר 2011, 01:58

בלו הוא כן מתאזרח ...
לפי כתבה של היום על בלאט ושיבק הבעיה היא גם במאמנים צעירים שחושבים שהם יודעים הכל ......
רק בליגת האל יש מאמנים שבחיים לא אמנו ילדים/נוער/ וכו ... לא היו עוזרי מאמן אלא ישר קיבלו ג'וב בזכות ה"אטרקטיביות ". כמה זמן בלאט היה עוזר לפני שקיבל תפקיד שרצה ? אם בוחנים לעומק אז שחקן ישראלי שבאמת התקדם בשנתיים אחרונות היה פניני , נוסף שהיה שיפור עצלו זה אלהיו שהתחיל לשחק גם הגנה וגם פיתח תמונה משמואל .
למכבי לא היו גרדים ישראלים אבל בקבוצות אחרות כן שלא התקדמו במילימטר : מה בדיוק שיפר מקל במשחק שלו : כידרור מפגר של 22 שניות ? לצרוח על אחרים שברגע שאליך עשו שלושה לא עשו אותך מנהיג . נעימי זה בכלל מקרה שרק מתקלקל עם הזמן ... עם כל הקבוד לחוצפה חיובית ללכת עם ראש בקיר לא תמיד עוזר....
אני רוצה לראות מה יהיה עם אוחיון תחת דויד בלאט במכבי ... כבחור היה בקו עליה עד שלא קיבל את הנסיך של התקשורת בכדורסל - עוד קטש כמאמן ראשי ... אם אוחיון יתקדם ואני מאמין בזה - בטוח שלמאמנים יש משקל .
דבר שני שלדעתי פוגע מאוד זה בניית הקבוצות בקופליה ... אם פעם הקבוצות היו בניות נורמלית כמו פעם אם סנטרים , פורוורדים , גרדים אם גם ידעו איך לשחק מולם . היום עצלינו החליטו שכדיר ב1.98 הוא סנטר , גם קוקיה סנטר ... וגם ככה מתמודדים מול הגובה. לפגוש את מכבי ת"א פעמיים בשנה לא יתן לך נסיון נורמלי לשחק משחק כדורסל אמתי ....
טיקי חוזר

הודעהעל ידי jol9 » 02 ספטמבר 2011, 08:55

טיקי חוזר כתב:בלו הוא כן מתאזרח ...
לפי כתבה של היום על בלאט ושיבק הבעיה היא גם במאמנים צעירים שחושבים שהם יודעים הכל ......
רק בליגת האל יש מאמנים שבחיים לא אמנו ילדים/נוער/ וכו ... לא היו עוזרי מאמן אלא ישר קיבלו ג'וב בזכות ה"אטרקטיביות ". כמה זמן בלאט היה עוזר לפני שקיבל תפקיד שרצה ? אם בוחנים לעומק אז שחקן ישראלי שבאמת התקדם בשנתיים אחרונות היה פניני , נוסף שהיה שיפור עצלו זה אלהיו שהתחיל לשחק גם הגנה וגם פיתח תמונה משמואל .
למכבי לא היו גרדים ישראלים אבל בקבוצות אחרות כן שלא התקדמו במילימטר : מה בדיוק שיפר מקל במשחק שלו : כידרור מפגר של 22 שניות ? לצרוח על אחרים שברגע שאליך עשו שלושה לא עשו אותך מנהיג . נעימי זה בכלל מקרה שרק מתקלקל עם הזמן ... עם כל הקבוד לחוצפה חיובית ללכת עם ראש בקיר לא תמיד עוזר....
אני רוצה לראות מה יהיה עם אוחיון תחת דויד בלאט במכבי ... כבחור היה בקו עליה עד שלא קיבל את הנסיך של התקשורת בכדורסל - עוד קטש כמאמן ראשי ... אם אוחיון יתקדם ואני מאמין בזה - בטוח שלמאמנים יש משקל .
דבר שני שלדעתי פוגע מאוד זה בניית הקבוצות בקופליה ... אם פעם הקבוצות היו בניות נורמלית כמו פעם אם סנטרים , פורוורדים , גרדים אם גם ידעו איך לשחק מולם . היום עצלינו החליטו שכדיר ב1.98 הוא סנטר , גם קוקיה סנטר ... וגם ככה מתמודדים מול הגובה. לפגוש את מכבי ת"א פעמיים בשנה לא יתן לך נסיון נורמלי לשחק משחק כדורסל אמתי ....

אתמול דיברו קצת ביציע על כל העניין הזה. בעצם צביקה פשוט זרק לפרצוף של כולם, את מה שאנחנו אומרים כבר די הרבה זמן כאן - הפירות של החוק הרוסי זה בדיוק מה שאנחנו
רואים עכשיו בליטא.
כמו שאנחנו אומרים כאן לא מעט, הבעיה היא שמה שמשרת את הנבחרת, זה לאו דווקא הדבר החשוב עבור העיתונאים. בשבילם, הרבה יותר מעניין להלל את מה שפוגע במכבי.
באופן כזה, חוקים בלתי ספורטיביים, מקבלים רוח גבית מהתקשורת, ושחקנים בינוניים להחריד (מקל, כדיר, נעימי) הופכים לחביבי התקשורת ולספורסטארים בעיניי עצמם.

גם ברוסיה יש את החוק הרוסי, וגם שם הנבחרת הלכה אחורה והיא לא דומיננטית כפי שהייתה בכל השנים. אבל שם יש כמה דברים שאין לנו:
- מאמן מצויין
- גובה וכוח
- שחקן NBA ברמה גבוהה
זה מחזיק אותם מעל המים, כי בכל הכנות, לדעתי מדובר בנבחרת לא מוכשרת יותר מהישראלית (למעט קירי כמובן), וזה רק מחדד את הפערים בין הצוות המקצועי שלנו ושלהם.

הגיע הזמן לעשות קצת שינויים בכל מה שקשור בכדורסל אצלנו, והצעד הראשון הוא להבין ולהפנים שמכבי ת"א היא לא הבעיה.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי טיקי חוזר » 02 ספטמבר 2011, 09:44

אני מת לראות את השתלבות של שייר ואחויון במכבי . אם הם יתקדמו העונה זה רק יתרום לכדורסל ישראלי . כמה לעשות שחוץ מבורשטיין שנמצע מעבר לשיא בגלל הפציע וגרין בכושר 0 , פניני , בלו ולאור יחידים בכושר סביר ומשחקים כדורסל .
ששלח במקום לתמוך בכדורסל הפוורוורדים מפגר יתחיל לומר אמת שרמה חראה , הרי מכבי לא הלכה לאדריטית רק בגלל הגבלת הזרים ... מה יש לסנטורים ופורוורדים כבדים כמו מצבאן , ליאור והנריקס לשחק מול רנדל וכדיר שהם 2 מטר עם נעליים . בטח שכדיר יקבל גגות עם בן אדם 1.98 לא מבין שבלי זריקה מחצי מרחק אין לו מה לעשות בכדורסל ....,
טיקי חוזר

הודעהעל ידי Mta_atic » 02 ספטמבר 2011, 10:14

jol9 כתב:
טיקי חוזר כתב:בלו הוא כן מתאזרח ...

אתמול דיברו קצת ביציע על כל העניין הזה. בעצם צביקה פשוט זרק לפרצוף של כולם, את מה שאנחנו אומרים כבר די הרבה זמן כאן - הפירות של החוק הרוסי זה בדיוק מה שאנחנו
רואים עכשיו בליטא.
כמו שאנחנו אומרים כאן לא מעט, הבעיה היא שמה שמשרת את הנבחרת, זה לאו דווקא הדבר החשוב עבור העיתונאים. בשבילם, הרבה יותר מעניין להלל את מה שפוגע במכבי.
באופן כזה, חוקים בלתי ספורטיביים, מקבלים רוח גבית מהתקשורת, ושחקנים בינוניים להחריד (מקל, כדיר, נעימי) הופכים לחביבי התקשורת ולספורסטארים בעיניי עצמם.

גם ברוסיה יש את החוק הרוסי, וגם שם הנבחרת הלכה אחורה והיא לא דומיננטית כפי שהייתה בכל השנים. אבל שם יש כמה דברים שאין לנו:
- מאמן מצויין
- גובה וכוח
- שחקן NBA ברמה גבוהה
זה מחזיק אותם מעל המים, כי בכל הכנות, לדעתי מדובר בנבחרת לא מוכשרת יותר מהישראלית (למעט קירי כמובן), וזה רק מחדד את הפערים בין הצוות המקצועי שלנו ושלהם.

הגיע הזמן לעשות קצת שינויים בכל מה שקשור בכדורסל אצלנו, והצעד הראשון הוא להבין ולהפנים שמכבי ת"א היא לא הבעיה.

אני חושב שהחוק הרוסי הוא מטרה נוחה וענף רעוע להיתפס בו בכל קשור לאיך שהנבחרת נראית היום.
למה אף אחד לא מדבר על מתקנים גרועים (ביחס לעולם), מאמני תיכונים דרג ג' ו-ד', וחלטורות ישראליות מפה ועד להודעה חדשה (בעיני, מקרה אנטון שוטבין מדגיש זאת היטב, וזה גם מה שגרם לדיוויד בלאט לא להגיע לנבחרת).
סמל אישי של המשתמש
Mta_atic
חבר כבוד

הודעהעל ידי jol9 » 02 ספטמבר 2011, 10:48

אתה צודק בהחלט. החוק הרוסי הוא לא הסיבה היחידה. אפשר להגיד אולי שהחוק הרוסי הוא בעצם סוג של תוצאה אפילו, בדיוק כמו האליפות הזאת.

ישבו כמה אנשים וראו שבאופן מוזר ומסתורי השחקנים הזרים, אפילו הבינוניים ביותר, עדיין עדיפים על מה שגדל לנו כאן. ואז אותם אנשים החליטו, שבמקום לנסות ולבדוק
למה זה קורה ואיך אפשר לשפר את זה, עדיף לקחת גלולת פלא שתהפוך את הכדורסלן הישראלי פתאום ליותר טוב.

כל מה שמנית זה הסיבות האמיתיות לכשלון ולהליכה אחורה. הלוואי ויתחילו לעשות שם את המהפכה. בינתיים כל עוד זה לא קורה, היה נחמד אם היו מכריחים לפחות את השחקנים
הבוגרים, להתאמץ קצת יותר עבור הדקות והכסף שהיום הם מקבלים בחינם, ואז אולי נראה פתאום את כדיר, לומד לעשות עוד כמה דברים, ואת מקל לומד לקלוע.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי חביב אורנג'ד » 02 ספטמבר 2011, 10:55

אני חושב שהאסימון היה צריך ליפול כבר ממזמן - החוק הרוסי הוא פיקציה שנועדה לשפר את תנאיהם של השחקנים הישראלים ולדאוג שיתפרנסו ביתר כבוד.
אז נכון, היה בחוק הזה משהו טוב בכך שהוא גרם לליגה להראות "יותר ישראלית", אבל גם זה היה רק למראית עין.

הבעיה של הכדורסל הישראלי היא לא בזרים וגם בכלל לא בליגות הבוגרים.
שחקנים מקומיים טובים גם ככה יפלסו את דרכם לצמרת ושום הגבלת זרים לא תמנע ממהם לפרוח (כמו שקורה ברוב הליגות בעולם).

הבעיה אצלנו נמצאת בגילאים הצעירים, ובחוסר היכולת לאתר ולהצמיח שחקנים טובים.
תמונה
חביב אורנג'ד
חבר כבוד

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 02 ספטמבר 2011, 11:00

חביב אורנג'ד כתב:אני חושב שהאסימון היה צריך ליפול כבר ממזמן - החוק הרוסי הוא פיקציה שנועדה לשפר את תנאיהם של השחקנים הישראלים ולדאוג שיתפרנסו ביתר כבוד.
אז נכון, היה בחוק הזה משהו טוב בכך שהוא גרם לליגה להראות "יותר ישראלית", אבל גם זה היה רק למראית עין.

מה היה הקסם של הקבוצות הישראליות באירופה לפני שנוצר החוק הרוסי? שהישראלים ידעו שהם צריכים להיות קרובים לפחות לזרים,בין אם זה בלחימה או בכישרון בשביל לשחק..
עכשיו כל איזה שחקן בינוני יכול לדרוש חוזה מופקע כי צריכים אותו והוא יודע שהוא לא צריך להתאמץ בשביל הדקות שלו..

ראינו הרי מה שווה השחקן הישראלי שזכה בפרס ה-MVP(עאלק)של הליגה הישראלית ברמות הגבוהות..
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הקודם

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־48 אורחים