המשחק הקרוב: פנאתינייקוס נגד מכבי Playtika ת"א, 25 באפריל, חמישי, 21:15

יורובאסקט: ישראל נגד צרפת - חמישי, 17:45, ערוץ 1

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: יורובאסקט: ישראל נגד צרפת - חמישי, 17:45, ערוץ 1

הודעהעל ידי חביב אורנג'ד » 01 ספטמבר 2011, 16:18

yarinsaky כתב:
חביב אורנג'ד כתב:
yarinsaky כתב:חביב , אתה נטפל לעניין בורשטיין.

אבל הלפרין גם מקבל הרבה הרבה יותר מדי דקות בשביל כלום. גם לזה אין הסבר.

ההבדל בין הלפרין לבורשטיין הוא תהומי.
נכון, להלפרין יש אופי פחדני, הוא לא יציב וגם לא מנהיג (ואת זאת אנחנו יודעים מזמן), אבל יכולות יש לו.

בקמפיין האחרון הלפרין היה לא רע בכלל (ואפילו די טוב) וגם העונה באולימפיאקוס העונה הוא נתן כמה משחקים טובים.
אני גם נוטה להאמין שלמרות היכולת הלא טובה שיותם הראה עד כה בנבחרת, הוא עוד יתן משחקים טובים, והוא עדיין שחקן שנמצא בגיל יחסית צעיר.

לבורשטיין פשוט אין את היכולת לתת משחקים טובים, ובעונה האחרונה (וגם בעונות קודמת) הוא אפילו לא נתן משחק אחד מרשים ואני באמת לא מבין על סמך אילו יכולות הוא מקבל את הקרדיט מהמאמן. מילא אם היה מדובר שנמצא בכושר טוב, ויש לו קבלות המעידות על יכולת טובה מהעונות האחרונות, אבל אפילו את זה אין לבורשטיין.

אגב, לא שזה משנה יותר מדי, אבל הלפרין קלע היום יותר מפי 2 ממה שבורשטיין קלע בכל הטורניר עד היום.

כן, בגרבג' טיים. :clap2

ההבדל באמת תהומי. דווקא בגלל שהלפקין שחקן בריא וצעיר עדיין אי אפשר לקבל את מה שהוא עושה ( או לא עושה ).

את בורשטיין כבר קברנו מזמן ולכן אין בכלל מה להתייחס אליו.

אנחנו קברנו את בורשטיין???
שוב, מתי בפעם האחרונה בורשטיין הראה שהוא כזה באנקר או שחקן שבאמת מגיע לו לזכות לכל כך הרבה דקות? האם בורשטיין נתן עונה כל-כך טובה שבה הוא הוכיח באופן חד משמעי שהוא שחקן טוב? אני באמת לא זוכר מתי בורשטיין מתן ולו משחק אחד טוב, אז איך שזה שאנחנו אילו שקברנו אותו?

הלפרין גם הוא לא נתן עונה יוצאת דופן, אך בכל זאת נתן כמה משחקים טובים באולימפיאקוס העונה, וגם הקמפיין האחרון שלו עם הנבחרת (בקיץ הקודם) היה טוב מאוד.

אני באמת לא מבין איך אפשר להשוות את הלפרין לבורשטיין כיום, ואיך הגעת למסקנה שאנחנו קברנו את בורשטיין.
שניהם לא נותנים קמפיין טוב (וזה בלשון המעטה), אבל לפחות להלפרין יש את היכולת להיות טוב, ואני גם מאמין שהוא גם יתן עוד משחקים טובים בנבחרת.
בורשטיין הוא כבר נחלת העבר. הוא באמת יותר מתאים להצטרף לקבוצת הותיקים.
תמונה
חביב אורנג'ד
חבר כבוד

הודעהעל ידי yarinsaky » 01 ספטמבר 2011, 16:21

תגיד, אתה רוצה לריב בכוח , מה יש לך ?

כשאמרתי שקברנו את בורשטיין התכוונתי לכך שגם אני כבר לא מתייחס אליו כשחקן שיכול לתרום וגם אף אחד אחר לא. הוא שחקן גמור היום ובזה
אין ספק.
אבל בורשטיין של לפני הפציעה היה שחקן יותר טוב מהלפרין של היום , גם בזה אין לי ספק. הלפרין לא נתן עונה טובה כבר 3 שנים לפחות ואלו
השנים הכי טובות של שחקן כדורסל.

הלפרין של היום הוא סתם איכסה של שחקן, זה הכול.
הסגל של מכבי ת"א :

רכזיות - בר רפאלי, אליזבת הארלי
קלעיות - מורן אטיאס, ליב טיילור
סמוליות - ג'יזל, קים קרדישיאן
פאווריות- מייגן פוקס, אולגה קורילנקו
סנטריות - פנלופה קרוז, קייט ווינסלט

מאמנות- שרון סטון, - מישל פייפר, ברוק שילדס
yarinsaky

הודעהעל ידי jol9 » 01 ספטמבר 2011, 16:23

ankram כתב:צריך לעשות חילופי משמרות בנבחרת להגיד תודה יפה לבלו ששירת נאמנה 2 קמפיינים , לנסות לאזרח את פארמר , להפרד יפה מגרין בכ"ז נשא על גבו את קו הגבוהים שלנו עשור שלם , להפרד מבורשטיין , להחזיר את שיבק לפדופילים בבלגיה , ולהציע לבלאט חוזה רציני כיאה למידותיו. זמן ללכת לקונספציה של לחץ על כל המגרש ומשחק ריצה במשך 40 דקות , זה מה שיש לנו כרגע , ואם הוד מלכותו כספי יסכים לבוא , אולי נצליח לנצח קבוצות בינוניות ומטה.

כן, אני די מסכים עם מה שאתה אומר.

עושה רושם שהבעיה על הקווים היא הבעיה הקשה ביותר. יותר מדי שחקנים לא בכושר, תכנית המשחק לא טובה ולא מתאימה לשחקנים וכו'.
אני מקווה שדייויד לא יבוא לאמן את הנבחרת בשביל השכר הזעום של האיגוד, בעוד פרננדז יושב על שכר של איזה מליון יורו בשנה.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי ankram » 01 ספטמבר 2011, 16:36

חייבים גם לבדוק למה לעזעזל אנחנו לא מצליחים לייצר גארד נורמאלי.
איך ממדינה שיצאו ממנה , ג'מצ'י , מיקי , מוטי , קטש , שפר , גורדון , ירדנו לשפלות כזאת?
סמל אישי של המשתמש
ankram

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 01 ספטמבר 2011, 16:39

ankram כתב:צריך לעשות חילופי משמרות בנבחרת להגיד תודה יפה לבלו ששירת נאמנה 2 קמפיינים , לנסות לאזרח את פארמר , להפרד יפה מגרין בכ"ז נשא על גבו את קו הגבוהים שלנו עשור שלם , להפרד מבורשטיין , להחזיר את שיבק לפדופילים בבלגיה , ולהציע לבלאט חוזה רציני כיאה למידותיו. זמן ללכת לקונספציה של לחץ על כל המגרש ומשחק ריצה במשך 40 דקות , זה מה שיש לנו כרגע , ואם הוד מלכותו כספי יסכים לבוא , אולי נצליח לנצח קבוצות בינוניות ומטה.

אני דווקא מקווה שדיוויד לא יגיע..
הנבחרת הזאת לא יכולה להגיע להישגים מי יודע מה והדבר האחרון שאנחנו צריכים זה שישחטו את דיוויד..
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי jol9 » 01 ספטמבר 2011, 16:40

ankram כתב:חייבים גם לבדוק למה לעזעזל אנחנו לא מצליחים לייצר גארד נורמאלי.
איך ממדינה שיצאו ממנה , ג'מצ'י , מיקי , מוטי , קטש , שפר , גורדון , ירדנו לשפלות כזאת?

הפכנו לסוג של מדינת פורוורדים, אבל רמת הכשרון בקו האחורי היא באמת בזיונית.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי itai7 » 01 ספטמבר 2011, 16:47

בסדר לפחות השחקנים של מכבי יחזרו מוקדם ויהיה אפשר להתאמן כולם ביחד זה הדבר היחידי שמעודד אותי
itai7

הודעהעל ידי itai7 » 01 ספטמבר 2011, 16:54

טור טוב של גרינוולד

http://sports.walla.co.il/?w=//1856312
itai7

הודעהעל ידי felix_r » 01 ספטמבר 2011, 17:23

jol9 כתב:

אתה יודע למה זה? כי התקשורת האדומה בכוח מאדירה שחקנים חלשים כמו כדיר, נעימי או מקל, ומחריזה עליהם שחקני השנה סתם.
אז השחקנים האלה במקום להמשיך לעבוד קשה (כמו פניני לדוגמא) חושבים את עצמם לכוכבים גדולים ושמים זיין על שיפור עצמי. משחקים טאקי עלאק... מה זה? יש לך זמן חופשי? לך תזרוק עוד 500 שלשות במגרש האימונים כמו שארפ היה עושה.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי חביב אורנג'ד » 01 ספטמבר 2011, 17:34

felix_r כתב:
jol9 כתב:

אתה יודע למה זה? כי התקשורת האדומה בכוח מאדירה שחקנים חלשים כמו כדיר, נעימי או מקל, ומחריזה עליהם שחקני השנה סתם.
אז השחקנים האלה במקום להמשיך לעבוד קשה (כמו פניני לדוגמא) חושבים את עצמם לכוכבים גדולים ושמים זיין על שיפור עצמי. משחקים טאקי עלאק... מה זה? יש לך זמן חופשי? לך תזרוק עוד 500 שלשות במגרש האימונים כמו שארפ היה עושה.

אתה צוד' וגם כתבתי פוסט דומה לזה קודם.
אני לא יודע מאיזה סיבות שיבק בוחר את השחקנים, ולפי אילו פרמטרים הוא מחלק בינהם את הדקות, אבל זה די ברור שזה לא מגיע מסיבות מקצועיות.

אגב, אני חושב שדוקא שחקן כמו מורן רוט, שלדעתי הוא שחקן טוב אך לא נחן ביחסי ציבור טובים מדי, היה עשוי לעזור עכשיו, ואני לא מבין במה הוא יורד משחקנים כמו ניסים ובורשטיין.
תמונה
חביב אורנג'ד
חבר כבוד

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 01 ספטמבר 2011, 17:46

חביב אורנג'ד כתב:
felix_r כתב:
jol9 כתב:

אני לא יודע מאיזה סיבות שיבק בוחר את השחקנים, ולפי אילו פרמטרים הוא מחלק בינהם את הדקות, אבל זה די ברור שזה לא מגיע מסיבות מקצועיות.

אגב, אני חושב שדוקא שחקן כמו מורן רוט, שלדעתי הוא שחקן טוב אך לא נחן ביחסי ציבור טובים מדי, היה עשוי לעזור עכשיו, ואני לא מבין במה הוא יורד משחקנים כמו ניסים ובורשטיין.

בורשטיין היה זוועה בקמפיין הזה ונסים היה סביר..אבל רוט היה זוועה בכל אחד ממשחקי האימון...פשוט מזעזע..
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי felix_r » 01 ספטמבר 2011, 18:06

חביב אורנג'ד כתב:
felix_r כתב:
jol9 כתב:

תשמע רוט אולי היה יכול לעזור, אבל אני לא רוצה לדבר על אלה שלא נמצאים (כי הם תמיד הכי חסרים). בוא נדבר על מי שנמצא.

לדוגמא: אפיק ניסים יכול לתרום יותר, אבל לא בטור רכז, אלא כקלע בעמדה 2, כשהוא רק עוזר להעביר את הכדור להתקפה (הוא בכל זאת זריז) ואז מוסר אותו לרכז האמיתי שלידו.

עוד דוגמא: אורי קוקיה. לדעתי האישית קוקיה יכול לתרום הרבה יותר מכדיר. בניגוד לכדיר, קוקיה מודע למגבלותיו. קוקיה גם הרבה יותר חזק וקשוח מכדיר. שים אותו במגרש, והוא אוכל את הפרקט. דופק מרפקים, הולך מכות מתחת לסל, נלחם מלחת עולם על כל ריבאונד. בגלל שהוא מודע למגבלותיו, הוא לא משתולל בהתקפה כמו כדיר. הוא עושה חסימות לגארדים ונע לכיוון קו הבסיס בתקווה לקבל איזה כדור קל לליי-אפ או לפחות להאבק על כדור חוזר בהתקפה. בניגוד לכדיר, קוקיה לא יעשה כל המשחק פוסט-אפים על ז'ואקים נואה.

משום מה בנבחרת של שיבק הכל פשוט הפוך. ניסים ובורשטיין כל הזמן מנסים לרכז במקום לתת את הכדור לרכז שלידם. נגרים כמו כדיר משום מה חושבים את עצמם ללברון ג'יימס ומנסים לזרוק לסל כמעט כל כדור שמגיע אליהם. מדהים.

שיבק גם פחדן. הוא מפחד לשים על המגרש את החמישיה החזקה של ישראל. אליהו ובלו כמעט ולא משחקים ביחד (למרות שבמוקדמות הם כל הזמן שיחקו ביחד). ואם שניהם כבר נמצאים, אז פניני פתאום בחוץ. למה? לא יודע. כנראה הוא מפחד שאז לא ישארו לו שפנים על הספסל. שיבק פשוט לא מבין, שיש אצלו הרבה שחקנים ללא בטחון, ועל מנת לתת להם את הבטחון הדרוש, חייבים לפתוח את המשחק בצורה מוצלחת. אתה זוכר את המשחק ההכנה מול רוסיה? ראית, שכשיש בטחון, אז גם שחקנים פחדנים כמו הלפרין או לא מנוסים כמו אוחיון פתאום מפסיקים לרעוד, ומשחקים טוב. אפילו טוב מאוד.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי yarinsaky » 01 ספטמבר 2011, 18:16

נואה שחקן הגנה הפנטסטי, לא סתם הוא נבחר לחמישיית ההגנה השנייה בנ.ב.א. לגרין או קוקיה אין בכלל סיכוי לעשות מולו משהוא רציני מתחת לסל.

צריך להשלים עם זה - אין מספיק כישרון ולא יהיה בזמן הקרוב כנראה.

הקטע הזה עם הגארדים שלנו שלוקחים את הכדור לסל מול שחקני פנים אתלטיים וגבוהים זה דבר הזוי שאומר שהם לא מבינים מול מה הם משחקים, אולי הם חושבים שהם בליגת הגמדים של קופל.
זה תקף לגבי כל הגארדים שלנו , אבל באמת גם לגבי כדיר.
הסגל של מכבי ת"א :

yarinsaky

הודעהעל ידי Mta_atic » 01 ספטמבר 2011, 18:29

yarinsaky כתב:נואה שחקן הגנה הפנטסטי, לא סתם הוא נבחר לחמישיית ההגנה השנייה בנ.ב.א. לגרין או קוקיה אין בכלל סיכוי לעשות מולו משהוא רציני מתחת לסל.

צריך להשלים עם זה - אין מספיק כישרון ולא יהיה בזמן הקרוב כנראה.

אני דווקא לא כ"כ פסימי לגבי העתיד -
אם נצליח להביא לנבחרת שחקנים כמו פארמר ושאייר לעמדות הגארדים,
ולעמדה 5 ננחית שחקנים כמו ד'ור פישר (מתאזרח) וג'ייק כהן (יגדל ויתפתח נכון), הנבחרת יכולה להפוך מקבוצה אקלקטית ואפורה לנבחרת זוהרת שכיף לראות.
סמל אישי של המשתמש
Mta_atic
חבר כבוד

הודעהעל ידי yarinsaky » 01 ספטמבר 2011, 18:32

הבעייה שאתה לא יכול להביא כל כך הרבה מתאזרחים בבת אחת. אפשר רק מתארח אחד בכל פעם.
לא ברור מה יקרה עם פארמר, כבר עוד חודש הוא יכול ללכת ולא לחזור יותר.

פישר אפילו לא התחיל בתהליכי התאזרחות. אין יותר מדי סיכויים שהוא יקבל אזרחות לפני שיצא לפנסייה מכדורסל. הוא צריך לחיות כאן כמה שנים
לפני זה.
אם היה משחק במכבי ולא עוזב אולי היה לו סיכוי, עכשיו זה כבר די אבוד, גם אם יתחתן מחר עם החברה שלו.
הסגל של מכבי ת"א :

yarinsaky

הודעהעל ידי jol9 » 01 ספטמבר 2011, 18:34

felix_r כתב:
jol9 כתב:

אני זוכר איך לפני כמה ימים, הורסקי (או מי שזה לא יהיה) דרש להקים ועדת חקירה כי מקל לא היה בחמישייה. הם אפילו שכנעו את עצמם שזהו טריק מבריק של שיבק
כדי להטעות את הסקאוטים (עוד מישהו חושב שהשמש זורחת לנו מהתחת).

זאת תשובה מצויינת למי שחושב שכל מיני כוכבים בעיני עצמם בליגה, יכולים לככב גם ברמה הגבוהה של אירופה.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי Mta_atic » 01 ספטמבר 2011, 18:45

yarinsaky כתב:הבעייה שאתה לא יכול להביא כל כך הרבה מתאזרחים בבת אחת. אפשר רק מתארח אחד בכל פעם.
לא ברור מה יקרה עם פארמר, כבר עוד חודש הוא יכול ללכת ולא לחזור יותר.

פישר אפילו לא התחיל בתהליכי התאזרחות. אין יותר מדי סיכויים שהוא יקבל אזרחות לפני שיצא לפנסייה מכדורסל. הוא צריך לחיות כאן כמה שנים
לפני זה.
אם היה משחק במכבי ולא עוזב אולי היה לו סיכוי, עכשיו זה כבר די אבוד, גם אם יתחתן מחר עם החברה שלו.

מה הכוונה מתאזרח אחד בכל פעם?

לגבי פישר - נכון שהדברים יכולים להיבלע שנים בסבך הביורוקרטיה, אבל אני מאמין שהפוליטיקאים של הכדורסל יכולים לעשות דבר או שניים בנדון.
סמל אישי של המשתמש
Mta_atic
חבר כבוד

הודעהעל ידי yarinsaky » 01 ספטמבר 2011, 18:58

מתאזרח אחד בכל קמפיין.

לגבי פישר - הבעייה שדברים קצת השתנו ממה שהיה פעם, היום מקפידים יותר על נהלים, בטח בתקופת ישי. בתקופת פורז איזרחו כל דבר שזז
ושר הפנים התערב כדי לקצר הליכים, היום אני לא רואה את זה קורה.
הסגל של מכבי ת"א :

yarinsaky

הודעהעל ידי חביב אורנג'ד » 01 ספטמבר 2011, 19:05

פליקס, אני מסכים איתך לגמרי.
הדבר הראשון שבלט לי בפתיחת המשחק מול גרמניה, היא העובדה שהנבחרת משחקת ללא רכז.
שיבק לא רק שמנהל את המשחק לא נכון, אלא גם לא מאייש את השחקנים לפי העמדה הטבעית שלהם.
תמונה
חביב אורנג'ד
חבר כבוד

הודעהעל ידי טיקי חוזר » 01 ספטמבר 2011, 19:06

ככל הנבחרת הזאת בנויה על פוליטיקה ... מאוד פופולרי לשבח שחקן שברח ממכבי בכאילו לקבל דק' משחק ...רובם מחפשים יצורי דרך כדי להיות ב5 בכל קבוצה בקופליה במקום להלחם . עשו ממקל כוכב על ... בפועל כל פעם שהיה צריך להלחם על מקום הוא ברח ,עם מקןלג' , אם ממכבי .... גם מבנטון אם תהיה מלחמה על מקום הוא יברח . שחקנים ישראלים פעם היו משלימים יסודות במכללות היום גם כאילו שנרשמים בורכים שנה אחרי ולא מסיימים לימודים כמו הנפלד , שפר / מוטי דניאל וכו .. אקדמיה אספה כל הגבויים איפו הם ? הכוכב שם החליט לעבור לשחק בגרמניה או משהו כזה .... חלק משחקנים אפילו לא מנסים לשלב למרות שהם לא נחשבים כמתאזרחים .....

שיבק גילה אמריקה .. אין לנו משחק פנים ... לא ידענו באמת ... אבל בעיה שגם שכל אין לנו ...
איזה תצוגת אימון ....... גועל נפש .... נבחרת נראת בדיוק כמו צוות האימון שלההההההההה.
טיקי חוזר

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Cobra, Google Adsense [Bot] ו־126 אורחים