המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד פנאתינייקוס, 30 באפריל, שלישי, 20:00

יורובאסקט: ישראל נגד צרפת - חמישי, 17:45, ערוץ 1

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: יורובאסקט: ישראל נגד צרפת - חמישי, 17:45, ערוץ 1

הודעהעל ידי kubachrick » 01 ספטמבר 2011, 15:23

טוב לאחר טורניר ארוך,אפשר לסכם מה ראינו כאן.
ובכן שיאו של הטורניר היה לא פחות מכך שיניב פאקינג גרין הכניס פעם ראשונה בחיים שלו זריקת עונשין(אפילו הכניס את השני,אכן יש אלוהים),אפשר לומר תודה לנבחרת ישראל בכך שנתנו למזרחי ולבלאט מושג ברור ממי כדי להם להיזהר - בורשטיין,זה כבר ידוע.
ויוגב אוחיון,זה ממש מתחת לחגורה.
בכל מקרה,זה טורניר מבזה מאוד...אני לא רוצה להישמע כמו שמואל,אני פשוט לא מצליח לחשוב על מצב שישראל תנצח את לטביה בצורה הזו.
kubachrick

הודעהעל ידי refael » 01 ספטמבר 2011, 15:24

נבחרת צרפת לא כזאת הרשימה אותי לפי דעתי היא לא מגיעה ל4 האחרונות ישראל ביום טוב עם כספי בהחלט יכולה לנצח .
למה נעימי לא שיחק היום אתמול הוא לא הראה לשיבק שהוא יכול לעשות את ה 7-8 נקודות בזמן שהוא על המגרש ?
כדיר אוי כדיר מי לימד אותך לשחק ואיפה המקום הזה נמצא אני מת לדעת .
תמונה
refael

הודעהעל ידי kubachrick » 01 ספטמבר 2011, 15:26

יותם הלפרין - השחקן הכי טוב בעולם!!!! בזמן גרבג' טיים.
kubachrick

הודעהעל ידי nzitser » 01 ספטמבר 2011, 15:27

הקיצר..עוד 10 שנים עם איך שהנבחרות הצעירות נראות גם לא נעלה לאליפות אירופה, והבוגרת תרד גם היא לדרג ב'...
אלא אם כן יעשו שינוי משמעותי בענף, יתנו למישהו לנהל אותו כמו שצריך...ינהלו פה ליגה מקצוענית (ולא ליגה עם 11 פאקינג קבוצות...)..יפסיקו לתת צ'ופרים לשחקנים רק בגלל שיש להם דרכון כחול..ויתנו לטובים לשחק.
המגבלות על הזרים לא עוזרות..הישראלים לא השתפרו במהלך השנים שבהם חל החוק הרוסי, אלא אפילו הדרדרו...

לאיזה מצב הגענו, כשאני מקווה שנבחרת הכדורגל תייצג את המדינה בכבוד...
nzitser

הודעהעל ידי felix_r » 01 ספטמבר 2011, 15:35

kubachrick כתב:טוב לאחר טורניר ארוך,אפשר לסכם מה ראינו כאן.
ובכן שיאו של הטורניר היה לא פחות מכך שיניב פאקינג גרין הכניס פעם ראשונה בחיים שלו זריקת עונשין(אפילו הכניס את השני,אכן יש אלוהים),אפשר לומר תודה לנבחרת ישראל בכך שנתנו למזרחי ולבלאט מושג ברור ממי כדי להם להיזהר - בורשטיין,זה כבר ידוע.
בכל מקרה,זה טורניר מבזה מאוד...אני לא רוצה להישמע כמו שמואל,אני פשוט לא מצליח לחשוב על מצב שישראל תנצח את לטביה בצורה הזו.

וכאילו אם ננצח את לאטביה אז זה יתן משהו?
אני מצטער מאוד, אבל מי שבא לאליפות במצב רוח תבוסתני, ובלי מוכנות להתאבד על כל יריבה ויריבה, חבל לו על הזמן. עדיף שילך לים.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי kubachrick » 01 ספטמבר 2011, 15:40

felix_r כתב:
kubachrick כתב:טוב לאחר טורניר ארוך,אפשר לסכם מה ראינו כאן.

וכאילו אם ננצח את לאטביה אז זה יתן משהו?
אני מצטער מאוד, אבל מי שבא לאליפות במצב רוח תבוסתני, ובלי מוכנות להתאבד על כל יריבה ויריבה, חבל לו על הזמן. עדיף שילך לים.

לנצח את לטביה לא היה היעד המרכזי של הטורניר הזה ?
kubachrick

הודעהעל ידי refael » 01 ספטמבר 2011, 15:42

אל תיהיו בטוחים שאנחנו מנצחים אותם כנראה נגיע למפגש מולם ב 3 הפסדים שאין לנו אל מה להילחם ופה יכול להיות מצב שניפול מולם.
תמונה
refael

הודעהעל ידי ankram » 01 ספטמבר 2011, 15:42

טעיתי , רק 17.
תודה לשופטים , ולאופי הרחמן של פארקר , אחרת זה היה נגמר 35.
מחר נגד סרביה , הכינו את הואזלין.

לגבי המאמן? זה מה ש6000 ש"ח בחודש יכולים לקנות , או את צביקה הפטריוט , או את שיבק הסדרן מבלגיה.
בשביל איכות צריך לשלם.

אפרופו הלפרין , אני בטוח שאחרי שנובס מול סרביה , הוא ייתן מספרי MVP נגד השאר , פשוט שחקן שנולד לגארבז' טיים.
עומד בצד ומוחא כפיים למקל , עלוב נפש.
סמל אישי של המשתמש
ankram

הודעהעל ידי ankram » 01 ספטמבר 2011, 15:44

יש גם לומר את האמת , נפלנו לבית מאד קשה.
סמל אישי של המשתמש
ankram

הודעהעל ידי Assaf M » 01 ספטמבר 2011, 15:45

קודם כל צריכים להפנים-אנחנו לא ברמות האלה וגם לא צפויים להיות בעתיד הקרוב כך שציפיות מראש לא היו, לפחות לי. מדובר בנבחרות עם שלושה שחקני NBA לפחות...
מבחינה מקצועית-אני חושב שבאמת אי אפשר להוציא יותר מהחבורה הזאת. הגארדים שלנו לא מתפקדים, בורשטיין והלפרין מאטים מאוד את המשחק וצר לי להגיד שאני מעדיף את נעימי ורוט על פניהם. גרין זה גרין ואי אפשר לצפות ליותר, כדיר לא מתאים בכל מקרה לרמות האלה.
Assaf M

הודעהעל ידי felix_r » 01 ספטמבר 2011, 15:45

6 לב צהוב כתב:אל תיהיו בטוחים שאנחנו מנצחים אותם כנראה נגיע למפגש מולם ב 3 הפסדים שאין לנו אל מה להילחם ופה יכול להיות מצב שניפול מולם.

אני בכלל לא בטוח.
אם נמדוד על פי הרצון לנצח וההשקע במגרש, אז הלאטבים עולים עלינו ב 3 רמות. ראיתי את שני המשחקים שלהם, אתה יכול להאמין לי
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי refael » 01 ספטמבר 2011, 15:49

זה מה שאני אומר שהלטבים ינצחו :D
תמונה
refael

הודעהעל ידי yarinsaky » 01 ספטמבר 2011, 15:51

חביב אורנג'ד כתב:
yarinsaky כתב:חביב , אתה נטפל לעניין בורשטיין.

אבל הלפרין גם מקבל הרבה הרבה יותר מדי דקות בשביל כלום. גם לזה אין הסבר.

ההבדל בין הלפרין לבורשטיין הוא תהומי.
נכון, להלפרין יש אופי פחדני, הוא לא יציב וגם לא מנהיג (ואת זאת אנחנו יודעים מזמן), אבל יכולות יש לו.

בקמפיין האחרון הלפרין היה לא רע בכלל (ואפילו די טוב) וגם העונה באולימפיאקוס העונה הוא נתן כמה משחקים טובים.
אני גם נוטה להאמין שלמרות היכולת הלא טובה שיותם הראה עד כה בנבחרת, הוא עוד יתן משחקים טובים, והוא עדיין שחקן שנמצא בגיל יחסית צעיר.

לבורשטיין פשוט אין את היכולת לתת משחקים טובים, ובעונה האחרונה (וגם בעונות קודמת) הוא אפילו לא נתן משחק אחד מרשים ואני באמת לא מבין על סמך אילו יכולות הוא מקבל את הקרדיט מהמאמן. מילא אם היה מדובר שנמצא בכושר טוב, ויש לו קבלות המעידות על יכולת טובה מהעונות האחרונות, אבל אפילו את זה אין לבורשטיין.

אגב, לא שזה משנה יותר מדי, אבל הלפרין קלע היום יותר מפי 2 ממה שבורשטיין קלע בכל הטורניר עד היום.

כן, בגרבג' טיים. :clap2

ההבדל באמת תהומי. דווקא בגלל שהלפקין שחקן בריא וצעיר עדיין אי אפשר לקבל את מה שהוא עושה ( או לא עושה ).

את בורשטיין כבר קברנו מזמן ולכן אין בכלל מה להתייחס אליו.
הסגל של מכבי ת"א :

רכזיות - בר רפאלי, אליזבת הארלי
קלעיות - מורן אטיאס, ליב טיילור
סמוליות - ג'יזל, קים קרדישיאן
פאווריות- מייגן פוקס, אולגה קורילנקו
סנטריות - פנלופה קרוז, קייט ווינסלט

מאמנות- שרון סטון, - מישל פייפר, ברוק שילדס
yarinsaky

הודעהעל ידי ankram » 01 ספטמבר 2011, 15:53

צריך לעשות חילופי משמרות בנבחרת להגיד תודה יפה לבלו ששירת נאמנה 2 קמפיינים , לנסות לאזרח את פארמר , להפרד יפה מגרין בכ"ז נשא על גבו את קו הגבוהים שלנו עשור שלם , להפרד מבורשטיין , להחזיר את שיבק לפדופילים בבלגיה , ולהציע לבלאט חוזה רציני כיאה למידותיו. זמן ללכת לקונספציה של לחץ על כל המגרש ומשחק ריצה במשך 40 דקות , זה מה שיש לנו כרגע , ואם הוד מלכותו כספי יסכים לבוא , אולי נצליח לנצח קבוצות בינוניות ומטה.
סמל אישי של המשתמש
ankram

הודעהעל ידי ankram » 01 ספטמבר 2011, 15:55

yarinsaky כתב:
חביב אורנג'ד כתב:

נכון, להלפרין יש אופי פחדני, הוא לא יציב וגם לא מנהיג (ואת זאת אנחנו יודעים מזמן), אבל יכולות יש לו.

בקמפיין האחרון הלפרין היה לא רע בכלל (ואפילו די טוב) וגם העונה באולימפיאקוס העונה הוא נתן כמה משחקים טובים.
אני גם נוטה להאמין שלמרות היכולת הלא טובה שיותם הראה עד כה בנבחרת, הוא עוד יתן משחקים טובים, והוא עדיין שחקן שנמצא בגיל יחסית צעיר.

לבורשטיין פשוט אין את היכולת לתת משחקים טובים, ובעונה האחרונה (וגם בעונות קודמת) הוא אפילו לא נתן משחק אחד מרשים ואני באמת לא מבין על סמך אילו יכולות הוא מקבל את הקרדיט מהמאמן. מילא אם היה מדובר שנמצא בכושר טוב, ויש לו קבלות המעידות על יכולת טובה מהעונות האחרונות, אבל אפילו את זה אין לבורשטיין.

אגב, לא שזה משנה יותר מדי, אבל הלפרין קלע היום יותר מפי 2 ממה שבורשטיין קלע בכל הטורניר עד היום.

ההבדל באמת תהומי. דווקא בגלל שהלפקין שחקן בריא וצעיר עדיין אי אפשר לקבל את מה שהוא עושה ( או לא עושה ).

עם כל הרוע כלפי בורשטיין , זה לא אשמתו שזימנו אותו. הוא מנסה ולא יכול.
נזכור לו שהוא חתום על אחד מסלי הנצחון הגדולים של נבחרת ישראל , ושירת אותה נאמנה. את מה שהוא עשה בנבחרת יותם "גארבג' טיים" הלפרין בחיים כבר לא יעשה.

ושוב תודה לפקיד מס הכנסה. אני גם לא מבין את הרצון של מכבי לראות את היבשוש הזה בשורותיה.
סמל אישי של המשתמש
ankram

הודעהעל ידי nzitser » 01 ספטמבר 2011, 15:58

ankram כתב:צריך לעשות חילופי משמרות בנבחרת להגיד תודה יפה לבלו ששירת נאמנה 2 קמפיינים , לנסות לאזרח את פארמר , להפרד יפה מגרין בכ"ז נשא על גבו את קו הגבוהים שלנו עשור שלם , להפרד מבורשטיין , להחזיר את שיבק לפדופילים בבלגיה , ולהציע לבלאט חוזה רציני כיאה למידותיו. זמן ללכת לקונספציה של לחץ על כל המגרש ומשחק ריצה במשך 40 דקות , זה מה שיש לנו כרגע , ואם הוד מלכותו כספי יסכים לבוא , אולי נצליח לנצח קבוצות בינוניות ומטה.

כן ומי ישחק? בן רייס?
איזה גבוה יחליף את גרין? רוטבארט?
nzitser

הודעהעל ידי ankram » 01 ספטמבר 2011, 16:01

nzitser כתב:
ankram כתב:צריך לעשות חילופי משמרות בנבחרת להגיד תודה יפה לבלו ששירת נאמנה 2 קמפיינים , לנסות לאזרח את פארמר , להפרד יפה מגרין בכ"ז נשא על גבו את קו הגבוהים שלנו עשור שלם , להפרד מבורשטיין , להחזיר את שיבק לפדופילים בבלגיה , ולהציע לבלאט חוזה רציני כיאה למידותיו. זמן ללכת לקונספציה של לחץ על כל המגרש ומשחק ריצה במשך 40 דקות , זה מה שיש לנו כרגע , ואם הוד מלכותו כספי יסכים לבוא , אולי נצליח לנצח קבוצות בינוניות ומטה.

כן ומי ישחק? בן רייס?
איזה גבוה יחליף את גרין? רוטבארט?

כמו שגרין משחק , מה זה משנה?
סמל אישי של המשתמש
ankram

הודעהעל ידי טיקי חוזר » 01 ספטמבר 2011, 16:03

למה לא לתת שאנס לפחות במחנה אימון לצבורוביץ' ? גרין היום היה בתפקיד הקונוס שכל צרפתי עושה עליו סל ...
טיקי חוזר

הודעהעל ידי jol9 » 01 ספטמבר 2011, 16:03

Holiday_Armadillo כתב:
חביב אורנג'ד כתב:הצמד בורשטיין-כדיר זה אחד השילובים הכי עצובים שיצרה הנבחרת הזו...
לא מבין מה הם עושים על המגרש...

מישהו אמר פה היום שכנראה ספורט זה פוליטיקה..
מן הסתם שזה נכון..אבל הקמפיין הזה רק מעלה את זה לשטח שוב..

כשהביאו את בורשטיין למכבי אמרו שאולי הוא לא יהיה באותה רמה אבל הוא יביא מנהיגות ומשהו אקסטרה בניהול המשחק..זה היה קורה בעולם מושלם..אבל אנחנו לא חיים בעולם מושלם ובעולם האמיתי שאנחנו חיים בו בורשטיין עוד לא קלט שהוא לא אותו שחקן מפעם והוא מנסה לעשות דברים שבחיים לא יכולים ללכת לו..שום דבר על הנהגה או ניהול משחק..רק זריקות חסרות סיכוי..

חבל שאפילו במשחקי האימון לא נותנים לצעירים שלא חלק מהמעגל הפוליטי של הנבחרת הזדמנות להראות אם הם יכולים לתרום..
אני יודעת שלנדסברג צעיר והוא נתן חצי עונה טובה..אבל לא היה מזיק לנו איזה גארד שחור על המגרש שיכול לתת משהו באתלטיות כשאף אחד אחר לא מסוגל לייצר מהלך קבוצתי בסיסי של כדורסל..
אם לפחות היו בודקים אותו בקפריסין או משהו..

אני חושב שלנדסברג לא יכול לשחק בנבחרת כי מותר רק מתאזרח אחד ואצלינו יש את בלו.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי yarinsaky » 01 ספטמבר 2011, 16:11

ankram כתב:
yarinsaky כתב:
חביב אורנג'ד כתב:

עם כל הרוע כלפי בורשטיין , זה לא אשמתו שזימנו אותו. הוא מנסה ולא יכול.
נזכור לו שהוא חתום על אחד מסלי הנצחון הגדולים של נבחרת ישראל , ושירת אותה נאמנה. את מה שהוא עשה בנבחרת יותם "גארבג' טיים" הלפרין בחיים כבר לא יעשה.

ושוב תודה לפקיד מס הכנסה. אני גם לא מבין את הרצון של מכבי לראות את היבשוש הזה בשורותיה.

כן, בדיוק רציתי לציין את זה.

בורשטיין של לפני הפציעה היה שחקן של אופי, קשוח, נלחם, כמעט תמיד הופיע למשחקים גדולים. גם בגמרים של מכבי הוא היה בין הטובים.
הוא מיצה את הכישרון שלו בצורה כמעט מכסימלית.
את זה בשום אופן אי אפשר להגיד על הלפרין.
הסגל של מכבי ת"א :

רכזיות - בר רפאלי, אליזבת הארלי
קלעיות - מורן אטיאס, ליב טיילור
סמוליות - ג'יזל, קים קרדישיאן
פאווריות- מייגן פוקס, אולגה קורילנקו
סנטריות - פנלופה קרוז, קייט ווינסלט

מאמנות- שרון סטון, - מישל פייפר, ברוק שילדס
yarinsaky

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot], Jack55 ו־140 אורחים