המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד הפועל ב"ש, 20 באפריל, שבת, 20:40

ויזל: ''הצעתי לרכוש את מכבי ת''א בכדורסל תמורת 35 מיליון דול

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: ויזל: ''הצעתי לרכוש את מכבי ת''א בכדורסל תמורת 35 מיליון

הודעהעל ידי Shay_uzan » 05 יולי 2020, 20:15

MM3 כתב:
Shay_uzan כתב:
MM3 כתב:
Shay_uzan כתב:לפני שנתיים בראיון פרדמן אמר שהוא ורקאנטי יעזבו אם הם יקבלו הצעה מאדם שגם ישפר משמעותית את התקציב וגם המועדון חשוב למשקיע.
עד כמה שוויזל לא אהוב בציבור בתקופה האחרונה (לא תמיד באשמתו) הוא חלק דומננטי מהמועדון בשנתיים האחרונות וזה לא שפדרמן הוא אדם שמכבדים במדינה הזאת (בז"ן וכו). ככה שעל הסעיף הזה הוא עונה אבל הרבה יותר מעניין זה עיניין התקציב:
הערך של התקציב של מכבי מוערך ב100 מיליון שקל וההצעה של ויזל היא 122 מיליון שקלים. בנוסף הוא אומר שהוא ""יביא מהבית"" 20 מיליון דולר כל שנה (בניגוד ל2-5 היום) וכל זה בזמן שתקציב מכבי עלול לקרוס בקיץ הזה.
כמו שאני רואה את זה, זאת לא הצעה שאפשר לסרב לה, חבל שהיא לא רלוונטית
אם יש פה איזשהי טעות, תתקנו אותי

הוא לא אמר שהוא יביא מהבית הוא אמר שהוא מוביל קבוצה של משיקעים שיעמידו את התקציב הזה . בכל מקרה ויזל הוא לא ארמני וטוב שהוא לא הפנים של המועדון עוד הרבה לפני ההתנהלות האחרונה שלו.
לא אכפת לי מאיזה בית זה מגיע זה נחשב להביא מהבית... כסף שמושקע על ידי הבעלים והמשקיעים מכונה כסף מהבית.
ואני לא מבין את ההיתממות הזאת של "אחרי מה שקרה לאחרונה הוא לא יכול להיות הבעלים של המועדון" בואו, היום בראשות המועדון לא כל העומדים הם צדיקים תמימים...

לא הבנתי אם אתה מתייחס למה שכתבתי או שאתה רב עם איש קש. תעשה חיפוש להראל ויזל בגוגל הבן אדם מסתובב עם כתם עוד הרבה לפני הקורונה. ואני לא מדבר על התחום העיסקי

Sent from my MI 8 using Tapatalk
מודע לכל העבר שלו... שוב זאת דיי היתממות כי גם מה שיש היום זה לא טלית שכולה תכלת
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי Shay_uzan » 10 יולי 2020, 02:54

נזכרתי במשהו מעניין, וויזל דיבר על ניסיון עסקה מלפני כמה שנים עם חבורת משקיעים אמריקאים וב2017 דווח שהבעלים של אמריקן איגל, גיי שוטנטיין, הציע לקנות את מכבי תל אביב בצ'ק פתוח.
עכשיו כאמור שוטנשטיין (נשמע כמו שם משפחה מומצע בבדיחה על יהודים) הוא הבעלים של אמריקן איגל, חברה שיבואנית שלה בארץ היא חברת FOX. בזמן שגיגלתי לראות אם צדקתי בשם (נראה אותכם זוכרים שם כזה) כל הכתבות שצצו לי זה על חברות רכישה אמריקאיות שוויזל ושוטנטיין חלק מהם.
אז או ששוטנטיין (סעמק שם חרא, להלן: שוט') למעשה הציע פעמים לקנות את מכבי או שמדובר על אותה הצעה.
דבר נוסף, אותה חבורה של ויזל&שוט'&שות' (שיט, בחירת קיצור שגויה) מתכננת לבנות יחד עם דני פדרמן את ההיכל החדש שהיה אמור להיבנות השנה (אבל אפילו שטח אין לו).
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי Runner30 » 13 יולי 2020, 09:01

"מתכננת" as in "עדיין מתכננת"?
Runner30

הודעהעל ידי Shay_uzan » 13 יולי 2020, 15:31

Runner30 כתב:"מתכננת" as in "עדיין מתכננת"?
אף אחד לא יודע כלום על מה נסגר עם החרא הזה
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הקודם

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־47 אורחים