המשחק הקרוב: פנאתינייקוס נגד מכבי Playtika ת"א, 25 באפריל, חמישי, 21:15

צביקה שרף - אלי סהר הרס לי את הקריירה

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: צביקה שרף - אלי סהר הרס לי את הקריירה

הודעהעל ידי קובי » 01 ספטמבר 2011, 21:50

אפשר להגיד עליו הכל, אבל צביקה שרף הוא איש של כבוד, אמת ויושר. אני באופן אישי מאמין לו ב-100%.
גם כשהיה ביציע העיתונות, תוכנית שלמעשה הקונספט שלה זה להוציא רפש, הוא לעולם לא סטה מדרך הישר. תמיד אמר את מה שיש לו להגיד ומעולם (בניגוד לשלמה שרף לדוגמא שכל הזמן היה "מריץ" את שום, קשטן וחברים אחרים) לא היה מונע בדבריו מאינטרסים, חברויות ופוליטיקות.
אפשר לקרוא לו משוגע ואכן העצבנות שלו והטונים הרמים, יכולים הרבה פעמים להעלות גיחוך. יחד עם זאת, אם נקשיב לדבריו ברצינות ולא בליגלוג, תמיד נמצא שם דברים אמיתיים, רציניים וענייניים. גם כפרשן כדורסל, אגב, הוא מצויין לטעמי.

בנוגע לקריירה שלו - צביקה בהחלט הגיע כמעט לכל ההישגים שאפשר בכדורסל האירופי ועם קצת מזל (ויש שיגידו, או יקניטו "יצירתיות") הוא היה הופך למאמן הגדול ביותר של מכבי בכל הזמנים, בנשימה אחת עם רלף קליין ופיני גרשון.
הוא הביא למכבי שחקנים, דוגמת קווין מגי ז"ל ו...דרק שארפ, שהפכו לשחקנים מובילים ביבשת. הוא הוביל את מכבי להישגים רבים, לרבות 3 גמרים אירופיים, עוד מקום שלישי אחד ובין לבין גם זכה עם אריס סלוניקי בגביע אירופה למחזיקות גביע. הרבה שוכחים, אבל בתחילת דרכו כעוזר של דאמיקו הוא קטף את כל התארים.
הוא לא חשש להוביל מהפיכה במכבי ב-97, בדמותה של שיחרור סמלי הקבוצה, דורון ג'מצ'י ומוטי דניאל והבאת מתאזרחים וזרים חדשים כחלק מבנייה מחודשת של הקבוצה שלא הצליחה להגיע להישגים נכבדים באירופה במהלך שנות ה-90.

עוד משהו חשוב שאפשר להגיד על צביקה, הוא מכביסט בכל רמ"ח אבריו. תמיד יתייצב אם ייקרא לדגל.

ודבר נוסף - הוא פשוט איש כדורסל, אוהב כדורסל, חי כדורסל. גם כשהתמנה למנכ"ל הקבוצה ב-2007, בער בו לחזור לאמן ואכן, אחרי פיטוריו של קטש, הוא חזר לאימון הקבוצה.

אפשר לצחוק עליו, על הלוזריות שדבקה בו, על ההפסד ההוא נגד ספליט וחוסר היצירתיות שבהתקפה ההיא של ליפין והאיירבול של ג'מצ'י. על העצבנות שלו, על הקשיחות הרבה שבו. אפשר גם להדביק לו את תווית הרס"ר מחדש.

ואני חושב - הלוואי והיו לנו הרבה אנשי ספורט עם הערכים שמהם צביקה שרף קרוץ.

סרוסי ? בעיניי, פרשן בשקל. חוזר על מנטרות ובדיחות קרש כבר יותר מדיי שנים. עוסק תמיד בייצור של עוד נהמה פרובוקטיבית ופחות של פרשנות על טהרת הכדורסל. לא נותן לחובב הכדורסל הממוצע ומעלה איזה אקסטרה. סתמי ומתלהם, כמו רוב פרשני הספורט שיש כאן בארץ.
הסגל שלי:
PG-שארונאס יאסיקביצ'יוס
SG-מיקי ברקוביץ'
SF-אנטוני פארקר
PF-ארל וויליאמס
C-ניקולה וויצ'יץ'
מחליפים:דרק שארפ, קווין מגי, נייט האפמן, אריאל מקדונלד, ג'ים בוטרייט, עודד קטש, דורון ג'מצ'י, מייסאו באסטון
מאמן:פיני גרשון
עוזרים:רלף קליין ודיוויד בלאט
סמל אישי של המשתמש
קובי

הודעהעל ידי jol9 » 02 ספטמבר 2011, 09:05

קובי כתב:אפשר להגיד עליו הכל, אבל צביקה שרף הוא איש של כבוד, אמת ויושר. אני באופן אישי מאמין לו ב-100%.
גם כשהיה ביציע העיתונות, תוכנית שלמעשה הקונספט שלה זה להוציא רפש, הוא לעולם לא סטה מדרך הישר. תמיד אמר את מה שיש לו להגיד ומעולם (בניגוד לשלמה שרף לדוגמא שכל הזמן היה "מריץ" את שום, קשטן וחברים אחרים) לא היה מונע בדבריו מאינטרסים, חברויות ופוליטיקות.
אפשר לקרוא לו משוגע ואכן העצבנות שלו והטונים הרמים, יכולים הרבה פעמים להעלות גיחוך. יחד עם זאת, אם נקשיב לדבריו ברצינות ולא בליגלוג, תמיד נמצא שם דברים אמיתיים, רציניים וענייניים. גם כפרשן כדורסל, אגב, הוא מצויין לטעמי.

בנוגע לקריירה שלו - צביקה בהחלט הגיע כמעט לכל ההישגים שאפשר בכדורסל האירופי ועם קצת מזל (ויש שיגידו, או יקניטו "יצירתיות") הוא היה הופך למאמן הגדול ביותר של מכבי בכל הזמנים, בנשימה אחת עם רלף קליין ופיני גרשון.
הוא הביא למכבי שחקנים, דוגמת קווין מגי ז"ל ו...דרק שארפ, שהפכו לשחקנים מובילים ביבשת. הוא הוביל את מכבי להישגים רבים, לרבות 3 גמרים אירופיים, עוד מקום שלישי אחד ובין לבין גם זכה עם אריס סלוניקי בגביע אירופה למחזיקות גביע. הרבה שוכחים, אבל בתחילת דרכו כעוזר של דאמיקו הוא קטף את כל התארים.
הוא לא חשש להוביל מהפיכה במכבי ב-97, בדמותה של שיחרור סמלי הקבוצה, דורון ג'מצ'י ומוטי דניאל והבאת מתאזרחים וזרים חדשים כחלק מבנייה מחודשת של הקבוצה שלא הצליחה להגיע להישגים נכבדים באירופה במהלך שנות ה-90.

עוד משהו חשוב שאפשר להגיד על צביקה, הוא מכביסט בכל רמ"ח אבריו. תמיד יתייצב אם ייקרא לדגל.

ודבר נוסף - הוא פשוט איש כדורסל, אוהב כדורסל, חי כדורסל. גם כשהתמנה למנכ"ל הקבוצה ב-2007, בער בו לחזור לאמן ואכן, אחרי פיטוריו של קטש, הוא חזר לאימון הקבוצה.

אפשר לצחוק עליו, על הלוזריות שדבקה בו, על ההפסד ההוא נגד ספליט וחוסר היצירתיות שבהתקפה ההיא של ליפין והאיירבול של ג'מצ'י. על העצבנות שלו, על הקשיחות הרבה שבו. אפשר גם להדביק לו את תווית הרס"ר מחדש.

ואני חושב - הלוואי והיו לנו הרבה אנשי ספורט עם הערכים שמהם צביקה שרף קרוץ.

סרוסי ? בעיניי, פרשן בשקל. חוזר על מנטרות ובדיחות קרש כבר יותר מדיי שנים. עוסק תמיד בייצור של עוד נהמה פרובוקטיבית ופחות של פרשנות על טהרת הכדורסל. לא נותן לחובב הכדורסל הממוצע ומעלה איזה אקסטרה. סתמי ומתלהם, כמו רוב פרשני הספורט שיש כאן בארץ.

המשפט שהדגשתי הוא משפט המפתח לדעתי.
אצלנו, ובמיוחד בתקופה שבה אנחנו חיים, נהוג לבקר כל דבר שהוא קצת קפדני, קשוח ופחות חלקלק ומתרפס. במיוחד הדבר נכון בקשר לחינוך של ילדים בכלל ובספורט בפרט.

אבל אישית, אני חושב שזאת הדרך היחידה שיש לחנך לספורט ולמצויינות.
זה לא בכדי שאומות הספורט המובילות בעולם בכל הזמנים הן אומות שנוקטות בשיטות משמעתיות מהסוג הזה. ודווקא היום זה עוד יותר בולט עם הפיכתה של סין למעצמת ספורט ושם
המסורת הקשוחה עדיין נשמרת.

הדרך היחידה לעקוף את הגישה של יד הברזל הזאת היא כשרון ומוסר עבודה. האומה שלנו, כידוע, לא ממש חזקה בשני הדברים האלה, בטח לא ביחד, וזה משהו שקיים בשפע
בספורט האמריקאי ובשנים האחרונות גם בזה הספרדי, ולכן שם אולי משטר יד הברזל הוא פחות הכרחי.

אני מאוד התלהבתי בזמנו מהרעיון שצביקה יהיה הקפטן של ספינת הכדורסל הישראלית, אבל הרעיון הזה נזרק לפח, כי הרבה יותר נוח לעשות הפרד ומשול ולמנות כל מיני פקידים
וילדים טובים לנהל את הנבחרות השונות, ולא לשמוע את הזמזומים של צביקה (או של מיצי) באוזן.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי טיקי חוזר » 02 ספטמבר 2011, 09:37

צביקה גם אמר בבירור אתמול שחוק הרוסי גרם לכך שרמת ירדה במיוחד בגרדים ... כדי מה לעשות 2 ישראלים הכי בנוניים היו על המגרש כל הזמן . צביקה לא מחזיק ממקל בכלל. מבחינתו שחקן צריך להלחם על מקומו בהרכב ורק ככה באים השגים . הרי בי-ם טענו שפניני ישב על הספסל אבל הוא פייטר . כדיר ברח כלמה להלחם עם אפשר לפתוח אצל קטש בלי לשפר שם אלמנט של המשחק .
טיקי חוזר

הודעהעל ידי חביב אורנג'ד » 02 ספטמבר 2011, 10:45

כל מה שאומרים פה על צביקה הוא חצי נכון.
בשנים האחרונות הוא באמת התגלה כאיש ישר ואמין, אבל ממש לא מדובר כאן באיש ערכי מהמעלה הראשונה.
שרף ניבל את פיו בתקשורת (וכמדומני, יותר מפעם אחת), הסתכסך עם מאמנים והנהלות, ולא בכדי, רק העונה האחרונה היתה העונה הראשונה מזה יותר מעשור אשר בה צביקה תיפקד כמאמן ראשי לאורך עונה שלמה.
אני זוכר שמתישהו הוא גם תקף את משה גרטל (שהיה אז שדר הקוים של ערוץ 1) באחד ממשחקיה של מכבי.

צביקה הוא באמת אדם אינטליגנט בעל ידע רחב בספורט, אבל תעשו ממנו איש ערכי או דוגמא לאישיות ספורטיבית יוצאת דופן.
תמונה
חביב אורנג'ד
חבר כבוד

הודעהעל ידי yarinsaky » 02 ספטמבר 2011, 10:55

חביב צודק כאן, דמות מופת הוא לא. בטח לא דמות אהובה כמו רלף קליין .

נניח שאלי סהר באמת טרפד לו איזה מינוי ( אני לא משוכנע, אבל בכל זאת ), איך הוא מסביר שהוא נזרק מכמה קבוצות אחרי שכבר כן קיבל את המינוי ?

זה לא אומר שאלי סהר צדיק, בכלל לא. גם אני סולד מהמנטרות השחוקות שלו, סיפורי העבר הטרחניים וההכנסות הקטנות לכל מיני מאמנים שהוא לא אוהב ( גם שרף בתוכם ).
אבל לא סהר איבד כמה משרות , איבד כמה גביעים כמה ואליפויות . זה היה רק צביקה שרף. אולי זה לא היה קורה אם היה טיפה יותר גמיש ביחס
שלו לשחקנים ( יכל ללמוד קצת מבלאט גישה בריאה ).
הסגל של מכבי ת"א :

רכזיות - בר רפאלי, אליזבת הארלי
קלעיות - מורן אטיאס, ליב טיילור
סמוליות - ג'יזל, קים קרדישיאן
פאווריות- מייגן פוקס, אולגה קורילנקו
סנטריות - פנלופה קרוז, קייט ווינסלט

מאמנות- שרון סטון, - מישל פייפר, ברוק שילדס
yarinsaky

הודעהעל ידי jol9 » 02 ספטמבר 2011, 11:03

yarinsaky כתב:חביב צודק כאן, דמות מופת הוא לא. בטח לא דמות אהובה כמו רלף קליין .

נניח שאלי סהר באמת טרפד לו איזה מינוי ( אני לא משוכנע, אבל בכל זאת ), איך הוא מסביר שהוא נזרק מכמה קבוצות אחרי שכבר כן קיבל את המינוי ?

זה לא אומר שאלי סהר צדיק, בכלל לא. גם אני סולד מהמנטרות השחוקות שלו, סיפורי העבר הטרחניים וההכנסות הקטנות לכל מיני מאמנים שהוא לא אוהב ( גם שרף בתוכם ).
אבל לא סהר איבד כמה משרות , איבד כמה גביעים כמה ואליפויות . זה היה רק צביקה שרף. אולי זה לא היה קורה אם היה טיפה יותר גמיש ביחס

מה שאתם אומרים הוא בעצם שצביקה הוא לא אדם קל, ואולי גם לא אדם נעים. זה נכון כנראה.
זאת הסיבה היא שכנראה צביקה לא יכול היום לאמן בטופ של הכדורסל בקבוצות. מנגד, דווקא התכונות האלה, והעובדה שהוא לא יודע להתפשר, אולי כן
יכולה לעזור לו להצליח כמנהיג הכדורסל הישראלי בכל הגילאים.
זה אומר מבחינתו שהוא לא נכנס לרזולוציות של האימון ולא מפריע למאמנים בנבחרות לעשות את העבודה המקצועית, אבל זה כן אומר שהוא אמור להיות זה שיעצב את התמונה
הכללית, יקבע את החוקים והכללים, יוביל תכניות לשיפור המתכנים וכו'. יש הרבה עבודה כאן.

ברגע שהעסקנים ייצאו מהתמונה, הדברים ישתפרו. הם כבר הבריחו את מיצי לגרמניה, וטירפדו את המינוי של צביקה. מה עוד הם צריכים לעשות כדי שזה ישתנה.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי טיקי חוזר » 02 ספטמבר 2011, 15:23

היום כדי "להצליח " בעני התקשורת אתה חייב להיות חבר של עיתונאיים ולמכור את התדמית שמתאימה : קטש - נסיך שמכבי פגע בנפש העדינה שלו , פיני גבר שהיה נגד מכבי וחרא של בן אדם שהיה במכבי , "קליין אביר הצדק " (אז מה שהרשה בפלילים ....) דויד שומר על דיסטנס כי יש לו טמפרמנט אחר והוא מליח לשמןור על הפה (כעברית לא שפת אם שלו והוא בא מתרבות אחרת ) וצביקה לוקח ללב , אומר את האמת בפרצוף ושם קצוץ על כל העסקנים . לשרף יותר יותר שנות כדורסל מכל העסקנים ותקשורת יחד , אולי נהיול המשחק שלו לא מבריק ודי מיושן אבל לפחות החפט לו . הקשלונות שלו עדיין במבחינת השגים טובים מהצלחות של שיבק ושותפים שלו ... קטש למרות הנצון בגמר קופליה לפני שנה עדיין מאמן בינוני ביותר ...
טיקי חוזר

הודעהעל ידי צהובון » 02 ספטמבר 2011, 20:18

yarinsaky כתב:חביב צודק כאן, דמות מופת הוא לא. בטח לא דמות אהובה כמו רלף קליין .

אלי סהר בחיים שלו לא איבד משרות, גביעים ואליפויות כי הוא בחיים שלו לא החזיק כדורסל ביד ובחיים שלו לא עמד על הקוים.
הוא רק יודע לדבר, לחזור על הנטנרות הקבועות שלו, ולשנן את הסטטיסטיקות השחוקות שלו. בזה הוא טוב. הוא פרשן רע, הוא לא מבין בשיט את נפשו של מאמן ושחקן הכדורסל. הוא לא מבין מה הוא רואה כשהוא מפרשן כדורסל. הוא פרשן בלירה ולא סבלתי אותו אף פעם. כל מה שהוא חוזה קורה ההפך. כל מה שהוא אומר שצרי לעשות מסתה\בר כטעות. אם הוא היה מאמן קבוצה בחיים שלו הוא היה נזרק אחרי שני משחקים. הוא אחד האנשים הכי אובר מוערכים בענף. לא מבין מה ערוץ הספורט נותן לו מקום לביטוי. הוא המקבילה של איציק זוהר לליצן התורן בערוץ הספורט. פרשן שמדבר כל כך הרבה שאתה כבר לא שם לב כמה שטויות הוא מדבר.

שמוק. זה מה שהוא.
צהובון

הודעהעל ידי asafb96 » 02 ספטמבר 2011, 20:21

צהובון כתב:

אלי סהר בחיים שלו לא איבד משרות, גביעים ואליפויות כי הוא בחיים שלו לא החזיק כדורסל ביד ובחיים שלו לא עמד על הקוים.
הוא רק יודע לדבר, לחזור על הנטנרות הקבועות שלו, ולשנן את הסטטיסטיקות השחוקות שלו. בזה הוא טוב. הוא פרשן רע, הוא לא מבין בשיט את נפשו של מאמן ושחקן הכדורסל. הוא לא מבין מה הוא רואה כשהוא מפרשן כדורסל. הוא פרשן בלירה ולא סבלתי אותו אף פעם. כל מה שהוא חוזה קורה ההפך. כל מה שהוא אומר שצרי לעשות מסתה\בר כטעות. אם הוא היה מאמן קבוצה בחיים שלו הוא היה נזרק אחרי שני משחקים. הוא אחד האנשים הכי אובר מוערכים בענף. לא מבין מה ערוץ הספורט נותן לו מקום לביטוי. הוא המקבילה של איציק זוהר לליצן התורן בערוץ הספורט. פרשן שמדבר כל כך הרבה שאתה כבר לא שם לב כמה שטויות הוא מדבר.

שמוק. זה מה שהוא.

:thumbup
עוד דבר אחד ששכחת, הוא מפמפם גדול של האדומים והישראלים הנכים שלנו. כל משחק מדבר על כדיר ונעימי האפסים. שני שחקנים שלא צריכים לראות דקת מגרש (ולא מעניין אותי המשחק הנחמד שכדיר נתן).
asafb96

הודעהעל ידי קובי » 02 ספטמבר 2011, 22:16

אין לי בעייה עם זה שסרוסי לא עמד על הקווים. תפקידו הוא לפרשן ולבקר כשצריך.
הבעייה שלי איתו היא שהפרשנות שלו היא דלה ועלובה ובשידורים הוא עסוק כלל ועיקר ביצירת פרובוקציות זולות ובדיחות קרש חוזרות (הורדת זקיף כפול 5 במשחק ממוצע).

נמאס ממנו כבר מזמן וגם אני התפלאתי איך ערוץ הספורט גייס אותו לשירותיו.
הסגל שלי:
PG-שארונאס יאסיקביצ'יוס
SG-מיקי ברקוביץ'
SF-אנטוני פארקר
PF-ארל וויליאמס
C-ניקולה וויצ'יץ'
מחליפים:דרק שארפ, קווין מגי, נייט האפמן, אריאל מקדונלד, ג'ים בוטרייט, עודד קטש, דורון ג'מצ'י, מייסאו באסטון
סמל אישי של המשתמש
קובי

הודעהעל ידי טופז רם » 02 ספטמבר 2011, 22:34

אפשר להגיד מה שרוצים על צביקה - אבל בעיני הוא האיש המתאים ביותר לאימון הנבחרת בכדורסל. ובלי שום קשר, הוא ובלאט היו יכולים להיות ציוות מצוין.
טופז רם

הודעהעל ידי קובי » 02 ספטמבר 2011, 22:39

חביב אורנג'ד כתב:כל מה שאומרים פה על צביקה הוא חצי נכון.
בשנים האחרונות הוא באמת התגלה כאיש ישר ואמין, אבל ממש לא מדובר כאן באיש ערכי מהמעלה הראשונה.
שרף ניבל את פיו בתקשורת (וכמדומני, יותר מפעם אחת), הסתכסך עם מאמנים והנהלות, ולא בכדי, רק העונה האחרונה היתה העונה הראשונה מזה יותר מעשור אשר בה צביקה תיפקד כמאמן ראשי לאורך עונה שלמה.
אני זוכר שמתישהו הוא גם תקף את משה גרטל (שהיה אז שדר הקוים של ערוץ 1) באחד ממשחקיה של מכבי.

צביקה הוא באמת אדם אינטליגנט בעל ידע רחב בספורט, אבל תעשו ממנו איש ערכי או דוגמא לאישיות ספורטיבית יוצאת דופן.

הוא איש בהחלט קשה ולא מתפשר ביחס לאנשים הסוטים מדרך הישר והמנסים לעורר פרובוקציות, דוגמת גרטל.

אני מסכים איתך שאדם המנבל את פיו איננו אחד שצריך לשים אותו כדמות להערצה וחיקוי, אך אין לי בעייה עם הקשיחות שלו והתפיסה של חינוך קודם לכל, כמטרה עליונה בספורט.
זה אולי עלה לו בהישגים, בחיבת שחקניו ובחיבת התקשורת, אך זה בהחלט ראוי להערכה גדולה בעיניי.

אומנם התופעה הרבה יותר בולטת בכדורגל, אך ברוב המקרים השתן עולה לספורטאים לראש כבר מגיל צעיר.
הוא עולה להם לראש כי הם הופכים להיות "מלכים" בבית הספר, יש להם יחס של VIP בכל מקום בו הם הולכים ומנהלי בתי הספר השונים מחלקים להם ציוני מגן, רק כדי שישארו ו"יפארו" את שמו של בית הספר שלהם.
בקבוצה בה הם משחקים, הם הרבה מעל השאר ובאופן טבעי נוטים לזלז במאמנים שלהם, כי מה בעצם מאמן נוער זוטר מבין ? "אני הרי עומד להיות הדבר הבא בכדורגל הישראלי."

לכן, ברוב המקרים, דרושה דמות חזקה שתוריד את הספורטאים האלו, בדגש על גילאים צעירים, לקרקע.
זאת הסיבה שגם אהבתי את שלמה שרף כמאמן בזמנו (וכיום אני מאוד סולד ממנו כפרשן). הוא לא ספר אף אחד מה"כוכבים" שהיו לו בנבחרת.
לא אשכח לו את המשחק הגורלי מול קפריסין, בו הוא הושיב בטריבונות את ברקוביץ', רביבו וחזן, רק כי חזרו מאוחר מהשעה המסוכמת למלון.
ישראל ניצחה בקושי 0-1 משער של אוחנה בדקה ה-80, אבל המסר הכי חשוב - קודם חינוך, אח"כ נצחון.

אז נכון, בכדורסל התופעה על פני הקרקע נראית פחות בולטת, אך גם כאן צריך דמויות חזקות ובלתי מתפשרות. כאלו שיורידו את הספורטאים הצעירים לקרקע ויצליחו להוציא מהם את המקסימום.
מישהו שהיה מכריח את ליאור לזרוק מחצי מרחק ומ-3, 200 פעמים ביום.

ברקוביץ' בספרו מספר איך שלמה שרף היה צועק ומקלל אותו, כילד במכבי חיפה, "בן טיפוגה" ושאר אוצרות. לא מחמיא במיוחד, אבל כנראה שהדרך אל ברקוביץ' הילד העקשן והבעייתי לא הייתה פשוטה.

צביקה שרף הוא אחד כזה. אחד שלא יתפשר על התנהגות בלתי ראוייה של שחקנים וכנראה שזה גם דרך חייו הפרטית ולכן ההתנגשות הזו מול אנשי התקשורת הפרובוקטורים, דוגמת סהר, או גרטל בזמנו.

בכל מקרה, אני בשמחה הייתי מציב אותו, לדוגמא, בתפקיד של פיתוח כשרונות צעירים בכל הגילאים באגודת מכבי ת"א (נדמה לי שזה גם היה תפקידו כשחזר לתפקיד המנכ"ל, לא?).
בנבחרת ישראל אני חושב שתמיד ניתן למצוא לו מקום.

הוא חי כדורסל, אוהב כדורסל ואיננו פשרן. זה משהו שבהחלט חסר פה בארץ בכל התחומים.
הסגל שלי:
PG-שארונאס יאסיקביצ'יוס
SG-מיקי ברקוביץ'
SF-אנטוני פארקר
PF-ארל וויליאמס
C-ניקולה וויצ'יץ'
סמל אישי של המשתמש
קובי

הודעהעל ידי חביב אורנג'ד » 03 ספטמבר 2011, 08:39

תראה, אם הייתי צריך לבחור למי להאמין, אז ברור שהייתי בוחר בשרף על פני סרוסי, למרות שקשה להאמין שסרוסי הרס לו את הקריירה.
בעבר דוקא החזקתי מסרוסי פרשן טוב, אך בשנים האחרונות הוא מתגלה כפופוליסת ודעותיו (הן בכדורסל והן בפולטיקה) נפתסות בעיניי כפרימיטיביות.

צביקה הוא אדם הרבה יותר פרוגרסיבי, שגם עבר שינוי דמיתי משמעותי מאז שחזר לקדנציה האחרונה שלו כמאמן הנבחרת.
אני לא חושב שהוא מאמן מבריק (אבל גם לא מאמן לא טוב), אבל הוא בהחלט נחן בידע רחב מאוד בספורט ובפרט בכדורסל.
אני גם חושב שהוא יוכל להשתלב היטב בתפקיד ניהולי כלשהו ויש לו הרבה מה לתרום הרבה בפיתוח הענף.

בסה"כ, רציתי להזכיר שצביקה הוא לא אישיות כזאת טהורה. בעברו היו לא מעט תקריות לא נעימות שלא הציגו אותו באור חיובי במיוחד.
תמונה
חביב אורנג'ד
חבר כבוד

הודעהעל ידי קובי » 03 ספטמבר 2011, 16:35

מעולם לא תפסתי מסרוסי פרשן טוב.

צביקה בהחלט לא אישיות טהורה, אך בעיניי יכול להיות נכס לעולם הכדורסל הישראלי.
הסגל שלי:
PG-שארונאס יאסיקביצ'יוס
SG-מיקי ברקוביץ'
SF-אנטוני פארקר
PF-ארל וויליאמס
C-ניקולה וויצ'יץ'
סמל אישי של המשתמש
קובי

הודעהעל ידי גיא » 03 ספטמבר 2011, 17:51

קובי כתב:מעולם לא תפסתי מסרוסי פרשן טוב.

צביקה בהחלט לא אישיות טהורה, אך בעיניי יכול להיות נכס לעולם הכדורסל הישראלי.

צביקה בן אדם פגיע, אבל הוא נשמה. חבל שהוא לא מנהל סיכסוכים טוב יותר.

בלי קשר משהו ששמתי לב לגביו ביציע העיתונות הוא איך הוא מלווה כל מילה בתנועות ידיים וגוף. מאוד תיאטרלי וזה די מצחיק :)

לדעתי הוא אישיות טלויזיונית די עוצמתית.
גיא

הודעהעל ידי שחר.ג. » 03 ספטמבר 2011, 18:36

א. צביקה נכס לכדורסל האירופי והישראלי ממילא, אין הרבה מאמנים שאפשר להגיד שהם מעוטרים ככה.
ב. לא ממש מאמין לכול מה שהוא אומר,אלי סהר,אדם דתי וערכים,אדם מקסים דרך אגב,היכרות אישית.
ג. לא אלי סהר ולא אף אדם אחר,הפסידו לו את הגמרים,ואת העיטורים כאחד מגדולי המאמנים במכבי,אשמתו בלבד.
תמונהg]
"כדורסל זה משחק שבחודשיים אתה יכול לעבור ממינוס 25 באוסישקין לפלוס 44 על בולוניה. אנחנו רק באוקטובר."
סמל אישי של המשתמש
שחר.ג.

הקודם

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־120 אורחים