המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד הפועל ב"ש, 20 באפריל, שבת, 20:40

ת׳רד המלפפונים V2 - זיזיץ' נוחת בישראלי ביום רביעי

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

ת׳רד המלפפונים V2 - זיזיץ' נוחת בישראלי ביום רביעי

הודעהעל ידי Jack55 » 22 יולי 2020, 05:05

...
נערך לאחרונה על ידי Jack55 בתאריך 21 אוגוסט 2020, 16:37, נערך פעם אחת בסך הכל.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

Re: ת׳רד המלפפונים V2 - קמרון אוליבר בדרך?

הודעהעל ידי Mmm » 22 יולי 2020, 06:38

jack האם גונס חזר אליך?מה הוא אמר?
Mmm

הודעהעל ידי שמוליק » 22 יולי 2020, 06:55

אדם כתב:לא מבין למה אוליבר בדיחה בעינכם.
לפחות שחקן שיש לו ניצוץ וציפיה לראות אותו ולא עוד שחקן אפור.
לדוגמה יש,את דנסטון וזאק ליידי שהיום נמצאים בטופ היום ועברו מתחת לידיים שלנו,נכון שלא כולם מוצלחים וכולם מתאימים אבל באוליבר יש משו שאי אפשר להיתעלם.
עוד זרים לשים עין גם גאלי מגליל.
ישראלים לעתיד שחלקם חתמו בחול וישראלים להווה,מנקו צריך מעקב, טיגי קלין מצריך חשיבה,יפתח זיו מתעורר קצת ,דוברת צריך להיות כאן,מדר גם כן,סורקין גם,טי גיליף .

כל מילה בסלע. שכחת את גינת שהוכיח אתמול את מה שאני טוען כל העונה לעומת כהן הפלגמט. אגב, אם כבר עונה פיננסית, יוצר כמו יאנג (מחיפה) ב 300K כשסקוטי על הספסל לא עדיף על דורסי ו 750K ששואב ממערכת פיננסית מפורקת?
לא חסר לנו פאוורד? האם הסיבה לכך היא שיש לנו הנעלה שלא מסוגלת להכניס יד לכיס? שמסתתרת מאחורי "תקציב מאוזן" סטייל נס ציונה? לא הגיע הזמן שישחררו לנו את חיבוק הדוב של הלא יוצלחים האלה? לא הגיע הזמן שהגייט יראה להם את הדלת החוצה?
שמוליק

הודעהעל ידי שמוליק » 22 יולי 2020, 07:07

BIG sofo כתב:קמרון אוליבר בסך הכל בן 24
ב8 משחקים בנס ציונה קלע בממוצע 19.8 נקודות + 8.8 ריבאונדים +1.4 חטיפות + 2 חסימות
בפליאוף נגד הפועל ירושלים בממוצע:
18 נקודות, 6 ריבאונדים, 2 חטיפות, 1 חסימות

אוליבר ראוי לחלוטין. מדהים שאנשים נשפכים על החתמת קאלוירו לעמדה 4 בשם ההמשכיות האנרגיות המחויבות כשאוליבר מראה ניצוצות של שחקן שיכול להתפתח לבינגו. אוליבר צעיר וצריך להחתים אותו ל 34 שנים כדי שיתפוצץ אצלינו ולא בצסקא או ריאל.
בעונה פיננסית קורונה ללא העלים שמכניסים יד לכיס כמו שיש לנו, ההרכב הבא טוב מהנוכחי:
ג'ונס, דיבה,ווקפ/ אניס (המחיר שלהם בתקציב של מכבי הנוכחית)
סקוטי, יאנג מחיפה
סנדי כהן, זוסמן, בריאנט
קאלוירו, ליף, כספי, אוליבר
האנטר, הנקינס מראשון, סורקין
או
ג'ונס, דיבה
סקוטי, יאנג מחיפה, בריאנט
סנדי כהן, זוסמן, גרמר גאלי מגליל
קאלוירו, ליף, כספי, אוליבר
האנטר, הנקינס מראשון, סורקין
לא חסר לנו פאוורד? האם הסיבה לכך היא שיש לנו הנעלה שלא מסוגלת להכניס יד לכיס? שמסתתרת מאחורי "תקציב מאוזן" סטייל נס ציונה? לא הגיע הזמן שישחררו לנו את חיבוק הדוב של הלא יוצלחים האלה? לא הגיע הזמן שהגייט יראה להם את הדלת החוצה?
שמוליק

הודעהעל ידי Adam » 22 יולי 2020, 08:22

טוב יצא לי לעשות על קמרון אוליבר מחקר אחרי שלא הכרתי אותו מספיק לפני כן. מדובר בשחקן-שחקן.
למרות שעדיין לא הוכיח את עצמו ברמות גבוהות במיוחד (שיחק בליגה האוסטרלית לפני שהגיע לכאן) - רואים שמדובר כאן בחתיכת פוטנציאל.
קודם כל מבחינת התקפה - מדובר בשחקן עם ארסנל התקפי מאוד מרשים. קליעה טובה מחצי מרחק, יד רכה גם בפוסט ומאוד אתלט עם כוח מתפרץ חזק מאוד. מבחינה פיזית הוא אמנם "רק" 2.03, אך אם מייעדים לו את עמדה 4 הוא לגמרי יכול לתת גוף על שחקני יורוליג. על אף שהוא קלע 40% מהשלוש, אני לא קליעה מרחוק זה הצד החזק שלו ולכן אין מה לבנות עליו בתור סטרץ'-פור קלאסי שיעמוד בפינה ויזרוק שלשות.
בצד ההגנתי הוא עוד תעלומה מבחינתי. אין ספק שיש לו חוש מצוין לחסימות (עם 2 למשחק בפוסט-קורונה). הוא מאוד זריז ביחס לגודלו ולכן מדובר כאן ביתרון (גם הגנתי וגם התקפי) - יכול לשמור על SF ועל גארדים כבדים יחסית.
אם משווים אותו לאייסי, אז הוא עדיף עליו בהתקפה (די בהרבה) ונחות ממנו בצד ההגנתי (טוב, אי אפשר לקחת מאייסי את הדבר היחיד שהוא טוב בו).

הולך להיות כאן קיץ פיננסי עם לא מעט הימורים. די צפיתי שהעמדה שיעדיפו להמר עליה תהיה בעמדה 4 ומעט הופתעתי שמהמרים גם על עמדה 1 ו/או 5 (עדיין כולי תקווה שיגיע לכאן שחקן מוכח בנוסף להאנטר).
שורה תחתונה: אם כבר מהמרים - אז מדובר באחלה הימור. אין צורך בהרפתקאות בליגה הגרמנית או הטורקית. יש פה שחקן עם פוטנציאל עצום.

אגב, זה יישמע מטומטם אחרי כל מה שכתבתי, אבל אני עדיין חושב שהוא לא יגיע לכאן בסוף. :laugh1
תמונה
מכבי תל אביב 23/24:
PG: בראון, בלאט
SG: בולדווין, דיברתולומאו, קליבלנד
SF: קולסון, מנקו, פניני
PF: ווב, סורקין, כהן
C: ניבו, ריברו
Adam

הודעהעל ידי TAYO » 22 יולי 2020, 08:34

אני שוב שואל, מה אוליבר עשה כדי להוכיח שיש לו פוטנציאל כל כך גבוה? שיחק בליגה האוסטרלית? רק בגלל שהוא צעיר? את נס ציונה הוא לא הוביל להישגים מיוחדים, ואם הוא התבלט אולי זה בכלל שמסביבו לא היה עודף כישרון?
לא מבין מה מוצאים בו.

Sent from my iPhone using Tapatalk
סמל אישי של המשתמש
TAYO

הודעהעל ידי Adam » 22 יולי 2020, 08:56

TAYO כתב:אני שוב שואל, מה אוליבר עשה כדי להוכיח שיש לו פוטנציאל כל כך גבוה? שיחק בליגה האוסטרלית? רק בגלל שהוא צעיר? את נס ציונה הוא לא הוביל להישגים מיוחדים, ואם הוא התבלט אולי זה בכלל שמסביבו לא היה עודף כישרון?
לא מבין מה מוצאים בו.

Sent from my iPhone using Tapatalk

אני צריך להסביר עכשיו מה האינדיקציה לאם יש לשחקן פוטנציאל או לא?
לא דיברתי על הגיל שלו אבל אין ספק שזה שהוא בן 24 מראה שהשיא עוד לפניו.
ממה שראיתי בכל תקצירי המשחקים שהוא שיחק בהם בארץ, היה אפשר לראות שיש עם מה לעבוד. לא מדובר בשחקן שהכדור הכתום זר לו.
אני לא אומר עכשיו שזה שחקן שיהיה כוכב בקבוצת יורוליג כבר עונה הבאה או בעוד שנתיים, אבל אני לגמרי רואה תסריט בו הוא יראה בעונתו הראשונה יכולת דומה לשל אלייז'ה בראיינט (הפועל אילת להזכירך) העונה - ואת זה אני מוכן לקנות ללא ספק.
תמונה
מכבי תל אביב 23/24:
PG: בראון, בלאט
SG: בולדווין, דיברתולומאו, קליבלנד
SF: קולסון, מנקו, פניני
PF: ווב, סורקין, כהן
C: ניבו, ריברו
Adam

הודעהעל ידי Maccabi18 » 22 יולי 2020, 09:13

אם כבר עונה פיננסית אז שחררו את דורסי, כל השנה היו לו 3-4 משחקים טובים ובכל השאר רק הרס, אפשר להביא את יאנג מחיפה בחצי מכיר ומובטח תפוקה כמו של דורסי לפחות
Maccabi18

הודעהעל ידי שופי שוף » 22 יולי 2020, 09:28

קמרון אוליבר לא הוכיח את הדברים שנדרשים משחקן של מכבי תל אביב.
כשרון מטורף יש, אבל כל השאר עדיין מרגיש לא במקום.

לשחקן חייב להיות איזשהו דרייב שנובע מתחושה מסוימת של אנדרדוג, ואותי הורג שלאוליבר פשוט אין את הדרייב הזה. הדרייב הזה הוא הניצוץ הקטן שבעזרתו יאניס יוכל להפוך אותו למפלצת, כי מבחינת כשרון ופוטנציאל הוא משהו מיוחד.
אני לא ראיתי אותו יותר מדי באוסטרליה, אבל בישראל נראה שהוא בא להרוויח כמה סטפות ולחזור הביתה.

האם הוא יותר טוב מאייסי? אני באמת לא יודע, כי עדיין לא ברור לי מה התרומה של אייסי לקבוצה. נראה באמת שההגנה חלשה יותר בלעדיו, אבל כשהוא על המגרש, הוא אחד הכישרונות ההתקפיים הכי גרועים שראיתי במכבי.

בכל אופן, יש לי תחושה חזקה שאוליבר לא יגיע לכאן. לדעתי זה לא סוג השחקנים שיאניס רוצה אצלו בקבוצה.
סמל אישי של המשתמש
שופי שוף

הודעהעל ידי מקאדו 3 » 22 יולי 2020, 09:47

לא הבנתי האוליבר הזה זה לעמדה 4 או 5 ואני ממש לא מעודכן מה עם אייסי עוסב ?
תמונה
מקאדו 3

הודעהעל ידי refael » 22 יולי 2020, 10:47

לא מתלהב מהאוליבר הזה, אני רואה אותו אני רואה ג'וני אובריאנט.
אפילו אובריאנט יותר כישרוני לדעתי וגם יכול לשחק בעמדה 5.
תמונה
refael

הודעהעל ידי אדגר פו » 22 יולי 2020, 11:27

מקאדו 3 כתב:לא הבנתי האוליבר הזה זה לעמדה 4 או 5 ואני ממש לא מעודכן מה עם אייסי עוסב ?

הוא 4 , הבעייה שיהיה לו קשה לשחק 4 ביורוליג.

אייסי היה אמור להישאר ( המאמן רוצה כנראה להמשיך איתו ) אבל לאור הקיצוצים כבר לא בטוח לכן מחפשים תחליף זול.
סמל אישי של המשתמש
אדגר פו

הודעהעל ידי מקאדו 3 » 22 יולי 2020, 12:49

תודה אדגר
תמונה
מקאדו 3

הודעהעל ידי my man » 22 יולי 2020, 13:45

refael כתב:לא מתלהב מהאוליבר הזה, אני רואה אותו אני רואה ג'וני אובריאנט.
אפילו אובריאנט יותר כישרוני לדעתי וגם יכול לשחק בעמדה 5.

אני איתך
"אם נחרבנו ונחרב העולם עמנו, על ידי שנאת חינם, נשוב להיבנות והעולם עמנו ייבנה, על ידי אהבת חינם!" (הראי"ה קוק)
סמל אישי של המשתמש
my man

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 22 יולי 2020, 16:14

סרטון היילייטס ארוך של אוליבר (מטעם הסוכן).

הכשרון ההתקפי שלו עצום.
היכולת לשמור על הטבעת נמצאת שם. יש הרבה ממה להתלהב, גם אם זה לא 100%.

גם אייסי לא.
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 22 יולי 2020, 16:17

כאילו אנשים פה לא למדו אחרי ג'ף פוט שאפשר לקחת בדיוק כלום ושום דבר מסרטוני היילייטס, על אחת כמה וכמה מאלה שמנסים למכור את השחקן
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי אדגר פו » 22 יולי 2020, 16:22

אני די אדיש למי שיחתום הקיץ, אוליבר טוויסט או החתול שמיל. אם במילא 70 אחוז ממי שמתחיל את העונה לא גומר אותה ויש ווירוס שהרס את סוף העונה ויהרוס גם את הבאה בסבירות די גבוהה אז קיבינימט.
קחו הכול באיזי טיזי.
סמל אישי של המשתמש
אדגר פו

הודעהעל ידי ankram » 22 יולי 2020, 17:05

אדגר פו כתב:אני די אדיש למי שיחתום הקיץ, אוליבר טוויסט או החתול שמיל. אם במילא 70 אחוז ממי שמתחיל את העונה לא גומר אותה ויש ווירוס שהרס את סוף העונה ויהרוס גם את הבאה בסבירות די גבוהה אז קיבינימט.
קחו הכול באיזי טיזי.

זאת הגישה הכי נכונה לחיים בכלל ולמכבי של השנים האחרונות בפרט , לא תמיד זה מצליח לי , ואחרי הפסדים עדיין קשה לי להרדם , אבל בהחלט יש ירידה דראסטית בכל מה שקשור ל"לקיחה ללב" , אולי זה הגיל , אולי זה השנים האחרונות , אבל באמת מהרגע שהקורונה נחתה וביטלו את היורוליג , כדורסל השנה לא באמת מעניין אותי יותר, ועם כל הפציעות האלה ותחלופת השחקנים המטורפת , זה לא עושה את זה יותר טוב.
בכל אופן , היה לנו בעייה עם מאמנים ונראה לי שפתרנו אותה לשנתיים הקרובות , גם סקוטי זוס והאנטר הם בסיס נהדר , ויש המשכיות , אבל בכל הקשור לכושר , פציעות , חזרה מפציעות וכל הקשור בזה , אנחנו שנות דור מאחורה , ועד שלא יהיה פה שינוי , ושינוי דראסטי , זה לא באמת משנה את מי תביא , שחקן יקר או שחקן זול , עם רזומה או בלי , בלאק , אייסי , כספי (כבר בא דפוק) , שחקני NBA לא זולים , נפצעו וגמרו את העונה , צעירים (זוס כפול 2) נפצעים , שחקנים עמידים (דיבא) נפצעים , שחקנים נפצעים וחוזרים ושוב נפצעים ומסיימים את העונה , אין היעדרות של פחות מחודש - חודשיים , ככה אי אפשר לבנות קבוצה גם אם יהיה לך תקציב פי 3 ממה שיש לך היום.
סמל אישי של המשתמש
ankram

הודעהעל ידי אדגר פו » 22 יולי 2020, 17:14

אנחנו בני אותו דור פחות או יותר ( 50 פלוס מינוס ) וכבר ראינו הכול , אבל עונה כזאת לא ראינו.
כבר לא בריא , לי לפחות, לחטוף עצבים ממה שקורה. הדרך שלי להירדם זה לחשוב על דברים אחרים ובשלב הזה בחיים זה עובד.
הגענו לשלב ההשלמה עם מה שיש.
סמל אישי של המשתמש
אדגר פו

הודעהעל ידי Mmm » 22 יולי 2020, 18:49

וחשבתי שרק לי קשה להירדם
Mmm

הבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־93 אורחים