המשחק הקרוב: פנאתינייקוס נגד מכבי Playtika ת"א, 25 באפריל, חמישי, 21:15

ת׳רד המלפפונים V2 - זיזיץ' נוחת בישראלי ביום רביעי

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: ת׳רד המלפפונים V2 - אנטה זיזיץ' על סף סיכום

הודעהעל ידי Maccabi18 » 01 אוגוסט 2020, 19:13

MTA2311 כתב:
אחדשיודע כתב:
החציל האצטקי כתב:
Adam כתב:
שמוליק כתב:לא הגיוני. להביא את זיזיץ בכסף גדול כשאין לך כיסים ומנויים אבל להמר בעמדת הרכז עם שחקן של 250K ? מוזר מאוד. מצד שני, פורסם היום שהנקינס חתם בגלא, קרי, מכבי ירדו ממנו.

אנשים עדיין לא מבינים שהרכז הבכיר של מכבי, בין אם נרצה או לא, זה סקוטי. להגיד לך שאני אוהב את זה? לא בטוח, אבל אנחנו לא צריכים כוכב שישחק לצד סקוטי כי בסוף הוא יעלים אותו. היה אפשר לראות את זה בעונה הראשונה של סקוטי כאן.
האלטרנטיבה הברורה זה להמר על העמדה הזאת, בטח כשמדובר בקיץ פיננסי, ואם יתברר כי מדובר בבול פגיעה - הרי זכינו. ואם לא - אז יש את בראיינט, זוסמן או אפילו ג'ונדי שישחקו מצוין לצד סקוטי.

מתישהו יפול האסימון.

נדמה לי שאתם עפים עליו קצת יותר מידי. כן, הוא התחזק פיזית ומגיע לעיתים קרובות יותר לקרבת הסל, אבל מנטלית - זה עדיין לא שם. הוא עוד לא מבין את המשחק מספיק טוב (הגנתית) ולא מספיק קשוח (מנטליות של ג'ייק כהן). מה שכן, אני חושב שזה קשור קצת גם לניסיון המועט שצבר - שמתבטא במיעוט דקות ותפקידים מינוריים שניתנו לו ב-NBA (ועוד קודם במכבי, אם לומר את האמת). הוא הגיע לא מספיק בשל לקבוצות/ליגות ששיחק בהם (התודות למכבי ו-וויצ'יץ'). אני מאמין שיוכל לצאת ממנו שחקן, אבל בואו לא נפריז בהתפתחות שלא עד כה. הוא מתקדם, אבל לאט מאוד. הפריצה עוד לא הגיעה.

ואחרי כל זה, הוא עשוי לקבל צ'אנס נוסף במחנות האימונים של ה-NBA (מתי שלא יתקיימו), כי בסוף - הוא עדיין צעיר מאוד. בשנה שעברה הוא בחר ללכת בנתיב הזה, כך שלא הייתי ממהר לשים אותו באירופה.

מבחינתי השאלה הגדולה זה ההתאמה ליאניס שמעדיף בדכ גבוהים ניידים ואתלטים ופחות בסגנון של זיזיץ

מילוטינוב
Maccabi18

הודעהעל ידי אחדשיודע » 01 אוגוסט 2020, 19:16

שמואל1 כתב:מה דעתך לגבי זיזיץ'?

בדומה לאור, התהיות שלי לגבי ז'יז'יץ' הן יותר לגבי ההתאמה שלו לסגנון של יאניס ולהגנה. הוא לוחם, יודע לשחק מתחת לסל, אבל הוא קצת אולד סקול. זה לא כלי רע להשתמש בו, אבל לא בהכרח מתאים בכל סיטואציה ולכל קבוצה. לזכותו - שיתוף הפעולה עם סקוטי בדרושפאקה וגילו הצעיר.

במקרים כאלו, אני שמח שאני לא צריך לבחור ולהחליט (או לאמן).
נערך לאחרונה על ידי אחדשיודע בתאריך 01 אוגוסט 2020, 19:17, נערך פעם אחת בסך הכל.
אחדשיודע

הודעהעל ידי Mitelka » 01 אוגוסט 2020, 19:17

MTA2311 כתב:
אחדשיודע כתב:
החציל האצטקי כתב:
Adam כתב:
שמוליק כתב:לא הגיוני. להביא את זיזיץ בכסף גדול כשאין לך כיסים ומנויים אבל להמר בעמדת הרכז עם שחקן של 250K ? מוזר מאוד. מצד שני, פורסם היום שהנקינס חתם בגלא, קרי, מכבי ירדו ממנו.

אנשים עדיין לא מבינים שהרכז הבכיר של מכבי, בין אם נרצה או לא, זה סקוטי. להגיד לך שאני אוהב את זה? לא בטוח, אבל אנחנו לא צריכים כוכב שישחק לצד סקוטי כי בסוף הוא יעלים אותו. היה אפשר לראות את זה בעונה הראשונה של סקוטי כאן.
האלטרנטיבה הברורה זה להמר על העמדה הזאת, בטח כשמדובר בקיץ פיננסי, ואם יתברר כי מדובר בבול פגיעה - הרי זכינו. ואם לא - אז יש את בראיינט, זוסמן או אפילו ג'ונדי שישחקו מצוין לצד סקוטי.

מתישהו יפול האסימון.

נדמה לי שאתם עפים עליו קצת יותר מידי. כן, הוא התחזק פיזית ומגיע לעיתים קרובות יותר לקרבת הסל, אבל מנטלית - זה עדיין לא שם. הוא עוד לא מבין את המשחק מספיק טוב (הגנתית) ולא מספיק קשוח (מנטליות של ג'ייק כהן). מה שכן, אני חושב שזה קשור קצת גם לניסיון המועט שצבר - שמתבטא במיעוט דקות ותפקידים מינוריים שניתנו לו ב-NBA (ועוד קודם במכבי, אם לומר את האמת). הוא הגיע לא מספיק בשל לקבוצות/ליגות ששיחק בהם (התודות למכבי ו-וויצ'יץ'). אני מאמין שיוכל לצאת ממנו שחקן, אבל בואו לא נפריז בהתפתחות שלא עד כה. הוא מתקדם, אבל לאט מאוד. הפריצה עוד לא הגיעה.

ואחרי כל זה, הוא עשוי לקבל צ'אנס נוסף במחנות האימונים של ה-NBA (מתי שלא יתקיימו), כי בסוף - הוא עדיין צעיר מאוד. בשנה שעברה הוא בחר ללכת בנתיב הזה, כך שלא הייתי ממהר לשים אותו באירופה.

מבחינתי השאלה הגדולה זה ההתאמה ליאניס שמעדיף בדכ גבוהים ניידים ואתלטים ופחות בסגנון של זיזיץ
זיזיץ לא נייד ואתלטי?
אתה יודע אלו לא תכונות של שחורים בלבד.

קורא סקאוטינג רפורטס של החברה מהנ.ב.א (לא ראיתי אותו משחק שם, זוכר אותו רק מהקבוצה של בלאט) ורושמים כולם שהוא אתלט סולידי ברמת הנ.ב.א.
בטוח הוא לא לברון ג'יימס אבל לא חושב שהוא לא אתלטי.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
נערך לאחרונה על ידי Mitelka בתאריך 01 אוגוסט 2020, 19:19, נערך 2 פעמים בסך הכל.
תמונה
Mitelka

הודעהעל ידי שמואל1 » 01 אוגוסט 2020, 19:17

מההתרשמות שלי הוא נייד ורץ היטב את המגרש.
לא חושב שהוא "כבד" יותר מאותלו האנטר למשל. פחות אתלטי אולי, אבל יותר טכני.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי אחדשיודע » 01 אוגוסט 2020, 19:21

הכל יחסי. שחקנים אתלטים בגובה שלו היו שוברים את הטבעת בכל הזדמנות.
אחדשיודע

הודעהעל ידי Hujirat » 01 אוגוסט 2020, 19:24

משלים טוב את אותלו. גם את קווינסי שבטח יישאר.
אם היינו מביאים עוד קפיץ היו מתלוננים שאין
מי שישים גוף לסנטרים הקלאסיים כמו טבארס ומילוטינוב. אמארה יכול להיות הפליפה רייס מהספסל. אחלה קו קדמי
עדיין מתקשה להאמין שיחתום.
Hujirat

הודעהעל ידי MTA2311 » 01 אוגוסט 2020, 19:27

Mitelka כתב:
MTA2311 כתב:
אחדשיודע כתב:
החציל האצטקי כתב:
Adam כתב:אנשים עדיין לא מבינים שהרכז הבכיר של מכבי, בין אם נרצה או לא, זה סקוטי. להגיד לך שאני אוהב את זה? לא בטוח, אבל אנחנו לא צריכים כוכב שישחק לצד סקוטי כי בסוף הוא יעלים אותו. היה אפשר לראות את זה בעונה הראשונה של סקוטי כאן.

מתישהו יפול האסימון.

זיזיץ לא נייד ואתלטי?
אתה יודע אלו לא תכונות של שחורים בלבד.

קורא סקאוטינג רפורטס של החברה מהנ.ב.א (לא ראיתי אותו משחק שם, זוכר אותו רק מהקבוצה של בלאט) ורושמים כולם שהוא אתלט סולידי ברמת הנ.ב.א.
בטוח הוא לא לברון ג'יימס אבל לא חושב שהוא לא אתלטי.

Sent from my MI 8 using Tapatalk

לא התעמקתי יותר מדי, אבל מההתרשמות שלי מדובר בגבוה יותר אולד סקול. אני אישית אוהב שחקנים כאלה, אבל יאניס מבסס את הכדורסל שלו על גבוהים שלא צריכים את הכדור ביד, שומרים חזק, חוסמים חזק בהתקפה וכו'. האם ידע לעשות את ההתאמות? אולי.

תודה על השיעור בתורת הגזע אגב.
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי שופי שוף » 01 אוגוסט 2020, 19:32

כל ענייני ההתאמה האלו הם חשובים מאוד, אבל כרגע אנחנו מדברים פה על מועמד מסויים שטוב באופן משמעותי מכל שאר האופציות שנותרו בשוק על הנייר. בעיניי זה העיקר פה.

ובכל מקרה, זיזיץ' לא כבד במיוחד, אבל הסגנון משחק שלו באמת שונה משל אותלו, ואני דווקא חושב שזה מעולה.
להביא עוד גבוה בסגנון של אותלו די מגביל את האופציות של יאניס.

אבל באמת שבמצב הנוכחי להביא את זיזיץ' זה נו בריינר.
סמל אישי של המשתמש
שופי שוף

הודעהעל ידי אחדשיודע » 01 אוגוסט 2020, 19:33

Hujirat כתב:משלים טוב את אותלו. גם את קווינסי שבטח יישאר.
מי שישים גוף לסנטרים הקלאסיים כמו טבארס ומילוטינוב. אמארה יכול להיות הפליפה רייס מהספסל. אחלה קו קדמי

כמעט כל שחקן שהיית מביא, היה משלים טוב את אות'לו. כביכול. אם זה שחקן שזורק מבחוץ, או קפיץ שחוסם זריקות. וזה כי האנטר (זה של העונה שחלפה) היה קצת מכל דבר. מכבי צריכה להכין את עצמה גם לאפשרות שיתפרק במהלך העונה הבאה (אני הייתי בטוח שזה יקרה כבר העונה).

ז'ז'יץ' זו אחלה החתמה לא משנה מה. אבל אם נכנסים לפרטים ולהתאמות - אפשר גם להביע הסתייגויות ולהביע חששות, זה בסדר.
אחדשיודע

הודעהעל ידי MTA2311 » 01 אוגוסט 2020, 19:34

שופי שוף כתב:כל ענייני ההתאמה האלו הם חשובים מאוד, אבל כרגע אנחנו מדברים פה על מועמד מסויים שטוב באופן משמעותי מכל שאר האופציות שנותרו בשוק על הנייר. בעיניי זה העיקר פה.

ובכל מקרה, זיזיץ' לא כבד במיוחד, אבל הסגנון משחק שלו באמת שונה משל אותלו, ואני דווקא חושב שזה מעולה.
להביא עוד גבוה בסגנון של אותלו די מגביל את האופציות של יאניס.

אבל באמת שבמצב הנוכחי להביא את זיזיץ' זה נו בריינר.

נכון, אין ספק
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי felix_r » 01 אוגוסט 2020, 19:42

Hujirat כתב:משלים טוב את אותלו. גם את קווינסי שבטח יישאר.

הוא משלים טוב מאוד את אייסי, כי ז'יז'יץ' הוא שחקן שמצטיין בעיקר בהתקפה. עוד לפני NBA, כשהיה צעיר ביורוליג, הוא כבר היה שחקן התקפה מאוד מוכשר. אייסי יעשה הגנה בשביל שניהם.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי Adam » 01 אוגוסט 2020, 19:43

אחדשיודע כתב:
Adam כתב:
שמוליק כתב:
Adam כתב:הייתה בי איזושהי תקווה שזיזיץ' בסוף יגיע לכאן ולא לריאל. עם כמה שהסיכויים היו נמוכים (שקטנו עוד יותר כאשר ריאל שחררה את מיקי) עדיין רציתי להאמין.
אם זה באמת קורה בסופו של דבר - וואו. שאפו למכבי.

מעדיף להמר על עמדת הגארד מאשר על סנטר.

יאללה אולי גם נביא את הקרואטי השני חזרה הביתה במקום אייסי.

בנדר רך יותר מכהן בהגנה אלא אם עבר מטמורפוזה בתקופתו ב NBA.

עבר חתיכת שינוי שם ב-NBA. האכילו אותו בסטרואידים והוא נראה הרבה יותר פיזי וחזק. הוא אמנם נהיה מעט איטי יותר אבל לעמדה 4-5 הוא עדיין נחשב זריז.
שחקן בגובה 2.13 (באתרים אחרים הוא רשום גם 2.15) עם מוטת ידיים כמו שלו - לאף אחד, בטח באירופה, לא יהיה קל לקלוע עליו.
זה לא אותו ילדון ששיחק כאן במכבי וזרק שלשות רק.
בנדר לדעתי שחקן טוב. הוא פשוט מסוג השחקנים שמתאימים לשחק באירופה ולא ב-NBA, הרבה בגלל אופי המשחק שלהם.

נדמה לי שאתה עף עליו קצת יותר מידי. כן, הוא התחזק פיזית ומגיע לעיתים קרובות יותר לקרבת הסל, אבל מנטלית - זה עדיין לא שם. הוא עוד לא מבין את המשחק מספיק טוב (הגנתית) ולא מספיק קשוח (מנטליות של ג'ייק כהן). מה שכן, אני חושב שזה קשור קצת גם לניסיון המועט שצבר - שמתבטא במיעוט דקות ותפקידים מינוריים שניתנו לו ב-NBA (ועוד קודם במכבי, אם לומר את האמת). הוא הגיע לא מספיק בשל לקבוצות/ליגות ששיחק בהם (התודות למכבי ו-וויצ'יץ'). אני מאמין שיוכל לצאת ממנו שחקן, אבל בואו לא נפריז בהתפתחות שלו עד כה. הוא מתקדם, אבל לאט מאוד. בכל אופן, הפריצה שאיחלו לה בפיניקס, עוד לא הגיעה.

מקבל את מה שאתה אומר, בעיקר את עניין היעדר ניסיון במשחק. ייתכן ואני מגזים עם בנדר מעט אך אני לחלוטין חושב שהוא יכול לשמור בצורה טובה (אפילו מאוד) באירופה, בעיקר כשיש לנו את יאניס שיחדיר בו קצת יסודות הגנה.
לדעתי בנדר עשה את שלו ב-NBA. הוא קיבל מספיק הזדמנויות להוכיח את עצמו ולנסות להפוך לפחות ל-ROLE PLAYER. בפוטנציאל הוא בהחלט יכול להיות כזה, אך עם איך שדברים זזים לאחרונה ב-NBA, כשיש באמת המון כישרון בשנים האחרונות ומעט מקום, ונוסיף את עניין הקורונה לעניין שלא בטוח עוזר במיוחד - בשנתיים הקרובות אני יכול לראות את בנדר בתור השחקן ה14-15 בספסל, ובשביל זה עדיף כבר לחזור לאירופה ולהפוך לכוכב - והוא יכול להפוך לאחד כזה תוך 2-3 שנים.
תמונה
מכבי תל אביב 23/24:
PG: בראון, בלאט
SG: בולדווין, דיברתולומאו, קליבלנד
SF: קולסון, מנקו, פניני
PF: ווב, סורקין, כהן
C: ניבו, ריברו
Adam

הודעהעל ידי felix_r » 01 אוגוסט 2020, 19:46

ממה שראיתי, ב NBA הרסו את בנדר. שמו למטרה לעשות ממנו שחקן פנים, גרמו לו להוסיף יותר מדי מסה.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי Adam » 01 אוגוסט 2020, 19:50

felix_r כתב:ממה שראיתי, ב NBA הרסו את בנדר. שמו למטרה לעשות ממנו שחקן פנים, גרמו לו להוסיף יותר מדי מסה.

זה בדיוק מה שאני חושב. כל הכוח של בנדר זה לבוא מעמדה 4, כשיש לו יתרון פיזי ברור על יריביו, לרוץ את המגרש, לקלוע מבחוץ וגם לדעת לשחק בפנים.
מפה לשם הוא שיחק סנטר בגולדן סטייט.. הוא נתן משחקים לא רעים שם, אבל היה ניתן לראות כמה מגבילים אותו.

בכל מקרה, כדאי שאפסיק לדבר על בנדר כאן, כשהוא אפילו עוד לא עלה כמועמד.
תמונה
מכבי תל אביב 23/24:
PG: בראון, בלאט
SG: בולדווין, דיברתולומאו, קליבלנד
SF: קולסון, מנקו, פניני
PF: ווב, סורקין, כהן
C: ניבו, ריברו
Adam

הודעהעל ידי אחדשיודע » 01 אוגוסט 2020, 20:05

Adam כתב:
אחדשיודע כתב:
Adam כתב:
שמוליק כתב:
Adam כתב:הייתה בי איזושהי תקווה שזיזיץ' בסוף יגיע לכאן ולא לריאל. עם כמה שהסיכויים היו נמוכים (שקטנו עוד יותר כאשר ריאל שחררה את מיקי) עדיין רציתי להאמין.
אם זה באמת קורה בסופו של דבר - וואו. שאפו למכבי.

מעדיף להמר על עמדת הגארד מאשר על סנטר.

יאללה אולי גם נביא את הקרואטי השני חזרה הביתה במקום אייסי.

בנדר רך יותר מכהן בהגנה אלא אם עבר מטמורפוזה בתקופתו ב NBA.

עבר חתיכת שינוי שם ב-NBA. האכילו אותו בסטרואידים והוא נראה הרבה יותר פיזי וחזק. הוא אמנם נהיה מעט איטי יותר אבל לעמדה 4-5 הוא עדיין נחשב זריז.
שחקן בגובה 2.13 (באתרים אחרים הוא רשום גם 2.15) עם מוטת ידיים כמו שלו - לאף אחד, בטח באירופה, לא יהיה קל לקלוע עליו.
זה לא אותו ילדון ששיחק כאן במכבי וזרק שלשות רק.
בנדר לדעתי שחקן טוב. הוא פשוט מסוג השחקנים שמתאימים לשחק באירופה ולא ב-NBA, הרבה בגלל אופי המשחק שלהם.

נדמה לי שאתה עף עליו קצת יותר מידי. כן, הוא התחזק פיזית ומגיע לעיתים קרובות יותר לקרבת הסל, אבל מנטלית - זה עדיין לא שם. הוא עוד לא מבין את המשחק מספיק טוב (הגנתית) ולא מספיק קשוח (מנטליות של ג'ייק כהן). מה שכן, אני חושב שזה קשור קצת גם לניסיון המועט שצבר - שמתבטא במיעוט דקות ותפקידים מינוריים שניתנו לו ב-NBA (ועוד קודם במכבי, אם לומר את האמת). הוא הגיע לא מספיק בשל לקבוצות/ליגות ששיחק בהם (התודות למכבי ו-וויצ'יץ'). אני מאמין שיוכל לצאת ממנו שחקן, אבל בואו לא נפריז בהתפתחות שלו עד כה. הוא מתקדם, אבל לאט מאוד. בכל אופן, הפריצה שאיחלו לה בפיניקס, עוד לא הגיעה.

מקבל את מה שאתה אומר, בעיקר את עניין היעדר ניסיון במשחק. ייתכן ואני מגזים עם בנדר מעט אך אני לחלוטין חושב שהוא יכול לשמור בצורה טובה (אפילו מאוד) באירופה, בעיקר כשיש לנו את יאניס שיחדיר בו קצת יסודות הגנה.
לדעתי בנדר עשה את שלו ב-NBA. הוא קיבל מספיק הזדמנויות להוכיח את עצמו ולנסות להפוך לפחות ל-ROLE PLAYER. בפוטנציאל הוא בהחלט יכול להיות כזה, אך עם איך שדברים זזים לאחרונה ב-NBA, כשיש באמת המון כישרון בשנים האחרונות ומעט מקום, ונוסיף את עניין הקורונה לעניין שלא בטוח עוזר במיוחד - בשנתיים הקרובות אני יכול לראות את בנדר בתור השחקן ה14-15 בספסל, ובשביל זה עדיף כבר לחזור לאירופה ולהפוך לכוכב - והוא יכול להפוך לאחד כזה תוך 2-3 שנים.

אובייקטיבית מה עדיף להתפתחות של בנדר? ברור שלקבל דקות משמעותיות ותפקיד מוביל בקבוצה שמתאימה למידותיו (ולא בטוח שקבוצת טופ יורוליג עונה להגדרה הזו). זה היה נכון גם לפני, ובכל זאת הוא שוכנע להצטרף למכבי בצעירותו. הבחירות המקצועיות שלו (ושל הסובבים אותו), להבדיל משל ז'יז'יץ' למשל, לא היו טובות עד כה. היציאה לדראפט כבר הייתה נטו כלכלית (ופחות מקצועית) כי ברור שהוא לא היה בשל בשום צורה. הבחירה לנסות להישאר ב-NBA כבר מלווה בהרבה רגש.
אחדשיודע

הודעהעל ידי אדגר פו » 01 אוגוסט 2020, 20:50

למי שלא מעודכן, איך עברו מהנקינס לזיזיץ' באבחת שבת אחת ? מצאו מטמון מתחת לבית של פדרמן או שמכבי התחילו להדפיס כסף כמו הממשלה ?
רק לפני שבועיים או שלוש היה כאן אשכול שאומר לנו שמכבי לפני פירוק והולכים למכור את ווילבקין...
סמל אישי של המשתמש
אדגר פו

הודעהעל ידי Jack55 » 01 אוגוסט 2020, 20:53

אדגר פו כתב:למי שלא מעודכן, איך עברו מהנקינס לזיזיץ' באבחת שבת אחת ? מצאו מטמון מתחת לבית של פדרמן או שמכבי התחילו להדפיס כסף כמו הממשלה ?
רק לפני שבועיים או שלוש היה כאן אשכול שאומר לנו שמכבי לפני פירוק והולכים למכור את ווילבקין...
זה בטח היה פייק או אופציה לגיבוי אם לא יצליחו להביא את זיזיץ, תכלס לא צריך להאמין לכל דבר שקוראים...
נקווה שזיזיץ באמת יחתום פה בסוף.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי אדגר פו » 01 אוגוסט 2020, 20:56

לא יודע, יעקב מאיר הביא כמה סקופים יפים על מכבי בזמן האחרון, אולי הפעם הוא נפל בדיסאינפורמציה לגבי הנקינס, לא יודע. זה באמת נראה לי מוזר שלא היה על זה פולו אפ ממקורות אחרים.

אם זיזץ' מגיע זה שיחוק גדול של מכבי וכנראה ההחתמה האחרונה בזרים ( אם אייסי נשאר ).
סמל אישי של המשתמש
אדגר פו

הודעהעל ידי A.Parker » 01 אוגוסט 2020, 21:08

WTF?

החתמה ענקית, במידה ויחתום באמת
A.Parker

הודעהעל ידי Runner30 » 01 אוגוסט 2020, 21:19

מדיפרסיה למאניה
Runner30

הקודםהבא