המשחק הקרוב: פנאתינייקוס נגד מכבי Playtika ת"א, 23 באפריל, שלישי, 20:30

ת׳רד המלפפונים V2 - זיזיץ' נוחת בישראלי ביום רביעי

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: ת׳רד המלפפונים V2 - אנטה זיזיץ' על סף סיכום

הודעהעל ידי A.Parker » 05 אוגוסט 2020, 16:33

Maccabi18 כתב:גרג וויטינגטון במשא ומתן עם פאו
הם הציעו לו 350 אלף והוא שוקל בחיוב, תגידו לי
אייסי ירוויח מינימום 450 אלף שנה הבאה גם אם יסכים לקצץ
למה שלא נציע לו בשכר של אייסי ושהוא יגיע לפה, הוא הרבה יותר טוב מאייסי

בעד
A.Parker

הודעהעל ידי Neo » 05 אוגוסט 2020, 16:34

לתת 350 אלף לוויטינגטון זה כלום , קוליארו שסובל מחוסר כישרון קיבל 390
ווטינגטון פיט נהדר ליד זיזיץ
באמת באמת באמת סכום מצחיק
Neo

הודעהעל ידי שמואל1 » 05 אוגוסט 2020, 16:38

"יש מלחמה אמיתית בין ריאל למכבי ת"א על ז'יז'יץ'"
עיתונאי קרואטי, שמקורב לסנטר ולאחיו, סיפר: "למכבי יש סיכוי ממשי, למרות שריאל מציעה הרבה יותר. וויצ'יץ' הוא איש המפתח פה. אם לא הוא, אנטה לא היה שוקל להגיע"
https://www.sport5.co.il/articles.aspx? ... _220231830
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי שופי שוף » 05 אוגוסט 2020, 16:38

A.Parker כתב:

בעד

350 אלף לוויטינגטון זה כלום.

מכבי חייבת לפעול ומהר.
סמל אישי של המשתמש
שופי שוף

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 05 אוגוסט 2020, 16:44

שופי שוף כתב:
A.Parker כתב:

בעד

350 אלף לוויטינגטון זה כלום.

מכבי חייבת לפעול ומהר.
לא מלפפון, לא הת'רד בשביל זה
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי עידן » 05 אוגוסט 2020, 16:46

שועל כתב:בלאק יותר טוב מזיז'יץ
כהן יותר טוב מבלייזר
כנראה שוולטרס יותר טוב מג'ונס

אני בכלל לא בטוח שבלאק יותר טוב מזיזיץ', אבל בכל מקרה, בלאק שחקן פציע שבקושי שיחק בעונה החולפת, אז כל עוד זיזיץ' בריא הוא מן הסתם עדיף עליו.

כהן אכן יותר טוב מבלייזר.

לגבי וולטרס אי אפשר לדעת, אני אישית חושב שהוא וג'ונס בערך באותה רמה, וגם במקרה של וולטרס הוא החסיר הרבה יותר מידי מהעונה החולפת.
עידן

הודעהעל ידי Shay_uzan » 05 אוגוסט 2020, 16:59

שמואל1 כתב:"יש מלחמה אמיתית בין ריאל למכבי ת"א על ז'יז'יץ'"
עיתונאי קרואטי, שמקורב לסנטר ולאחיו, סיפר: "למכבי יש סיכוי ממשי, למרות שריאל מציעה הרבה יותר. וויצ'יץ' הוא איש המפתח פה. אם לא הוא, אנטה לא היה שוקל להגיע"
אני לא יודע אפ מה שנאמר כאן אומר שיש איזשהו סיכוי אמיתי שהוא יבוא לפה
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי עידן » 05 אוגוסט 2020, 17:18

Shay_uzan כתב:
שמואל1 כתב:"יש מלחמה אמיתית בין ריאל למכבי ת"א על ז'יז'יץ'"
אני לא יודע אפ מה שנאמר כאן אומר שיש איזשהו סיכוי אמיתי שהוא יבוא לפה

אני מאמין שפערי השכר קטנים בהרבה מאשר מה שכתוב בכתבה, אחרת באמת לא רואה סיכוי שהוא יגיע לפה
עידן

הודעהעל ידי felix_r » 05 אוגוסט 2020, 17:23

שועל כתב:בלאק יותר טוב מזיז'יץ
כהן יותר טוב מבלייזר
כנראה שוולטרס יותר טוב מג'ונס

בלאק לא יותר טוב מאף אחד, כי הוא יוצא בעבירות אחרי 5 דקות.

ברור שכהן טוב יותר מבלייזר.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי אחדשיודע » 05 אוגוסט 2020, 17:48

Adam כתב:
אחדשיודע כתב:
Adam כתב:בעניין עוז בלייזר וליף - מכבי כנראה מבינה לא פחות טוב מאיתנו שליף לא יגיע לכאן עונה הבאה ולכן מקדמת מהלכים כמו הבאת רומן סורקין או עוז בלייזר.
לליף יש עוד שנתיים בארה"ב לפחות (שנה הבאה מובטחת לו בחוזה + מאמין שהוא לא ימהר לעזוב כלכך מהר את ה-NBA בלי לנסות את מזלו בעוד קבוצה חוץ מאינדיאנה) - בין אם זה ב-NBA או ב-G-LEAGUE.
אני מעריך שהכסף שמושקע כעת בחוזה של כספי ילך לטובת הבאת ליף בעוד שנתיים.

קודם כל - חוזה מובטח לא מבטיח הישארות, הוא מבטיח שכר. במקרה הספציפי של ליף, הוא ממש לא מבטיח הישארות. כרגע הוא סתם תופס להם מקום בסגל ולא מראה התקדמות במעט שהוא מקבל (מאז החזרה הראה בעיקר תוספת במשקל). הגיוני שיישאר בארה"ב עונה נוספת (בעיקר בגלל השינוי בתאריכים והפתיחה המאוחרת של העונה הבאה), אבל מעבר לכך, לא רואה את זה קורה. אלא אם באמת יצליח להוכיח את עצמו במקום חדש ב-NBA. סיכוי קלוש מאוד שישחק בג'י-ליג במשך שנתיים עבור פרוטות כשהוא יכול לקבל ממכבי לפחות חצי מיליון דולר בעונה (ולא, הוא עוד לא ברמת השכר של כספי).

אם אני צריך להעריך, בהתאם ליכולת שהוא מציג, הוא לא יישאר באינדיאנה מעבר לעונה הנוכחית. העניין הוא כאמור ששחרור שלו מאינדיאנה יכול להגיע גם לקראת תחילת העונה הבאה (כי אף אחד לא אוהב לזרוק כסף לפח מבלי לדעת בוודאות שלא ניתן להימנע מכך). ומכיוון שהעונה הבאה תתחיל רק בדצמבר, זה יכול לקרות מאוחר מידי בשביל מכבי. למרות שבטוח ייצטרכו להתחזק בשחקן במהלך העונה.

שחקנים צעירים לא ממהרים לעזוב את ה-NBA כלכך מהר, בטח לא אמריקאים. לעבור לאירופה מנטלית גורם להם לחשוב שהם וויתרו על חלום ה-NBA. במקרה של ליף הוא יעדיף להישאר בג'י ליג לפחות שנה (מאמין שיישאר שנה הבאה ב-NBA עד שייחתך באמצע העונה/יעבור בטרייד) כדי לנסות לקבל חוזה בקבוצה אחרת שכן תיתן לו יותר הזדמנויות, כך נראה לי לפחות.
ליף על הנייר לא ברמת שכר של כספי, אך עצם היותו מגיע מה-NBA, ישראלי וגבוה - מעלה את המניות שלו בעיקר עבור מכבי ואל תתפלא לראות אותו מגיע לכאן תמורת מליון דולר לפחות.
שורה תחתונה, גם אם הוא ישוחרר מאינדיאנה, אני לא רואה אותו עובר לאירופה בשנתיים הקרובות. הלוואי ואני טועה ונראה אותו ב21/22 כאן אך בעיניי מדובר בסיכוי קטן מאוד.

כל מה שתיארת פה רחוק מהמציאות. מבחינת שחקן שנבחר באמצע הסיבוב הראשון בדראפט, זו כמעט פחיתות כבוד לשחק בג'י-ליג תקופה כל כך ארוכה עבור סכומים מצחיקים. מילא אחרי פציעה, או בזמן "השאלה". אבל שחקן שיובש 3 שנים ב-NBA יחשוב פעמיים אם הוא מוכן לבזבז שנתיים נוספות בג'י-ליג בשביל הסיכוי הקטן לחזור לליגה כשחקן רוטציה לא משמעותי. אם הוא ישוחרר בתום העונה או עד תחילת העונה הבאה (כמו שצפוי), אני לא רואה אותו נשאר שם מעבר לעונה הבאה (שכאמור תתחיל מאוחר). זה תרחיש פחות ריאלי.

ולא, מיליון דולר בעונה הוא לא יקבל בשום מקום. הוא לא הראה ב-NBA שום דבר שמצדיק זאת. רחוק מזה.
אחדשיודע

הודעהעל ידי אדגר פו » 05 אוגוסט 2020, 18:05

בלייזר לא חלום רטוב, אבל במציאות הנוכחית זה בסדר. ישחק בעיקר בליגה ואם יראה ניצוצות אולי ספרופולוס יתן לו לטעום קצת מיורוליג.
היו כבר החתמות הרבה פחות טובות בגזרת הישראלים.
אין מה לעשות, לא כל שנה יהיו כשרונות כמו אבדיה.
סמל אישי של המשתמש
אדגר פו

הודעהעל ידי BIG sofo » 05 אוגוסט 2020, 18:37

אנטה זיזיץ יותר טוב מבלאק. (שחקן הרבה יותר שלם ונותן מענה ב2 הצדדים של המגרש)
כריס ג'ונס יותר טוב מוולטרס. (הרבה יותר קשוח ממנו)
ג'ייק כהן היחידי שטוב יותר מעוזבלייזר. וגם זה רק בקצת.
BIG sofo

הודעהעל ידי er79 » 05 אוגוסט 2020, 18:47

לא שאני מחזיק יותר מדי מוולטרס, אבל תפקח נא את עיניי, על סמך מה אתה מבסס את טיעוניך שגונס טוב ממנו?
er79

הודעהעל ידי Hujirat » 05 אוגוסט 2020, 19:02

בקרוב מאוד נתעורר לבוקר עם ג'יימס גיסט ב4 וזלמנסון ב5
Hujirat

הודעהעל ידי Jack55 » 05 אוגוסט 2020, 19:10

שוב בלייזר זה שחקן בסדר גמור, לא רע וגם לא מעולה.
בהתחשב במצב הנוכחי של השוק הישראלי הוא אחת האופציות הכי טובות שיש.
מן הסתם שיקבל במהלך העונה רק דקות בודדות ביורוליג אם בכלל, התפקיד שלו כמובן יהיה לשחק (והרבה) בליגה ולתת מנוחה לכוכבים.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי Adam » 05 אוגוסט 2020, 19:14

אחדשיודע כתב:
Adam כתב:
אחדשיודע כתב:
Adam כתב:בעניין עוז בלייזר וליף - מכבי כנראה מבינה לא פחות טוב מאיתנו שליף לא יגיע לכאן עונה הבאה ולכן מקדמת מהלכים כמו הבאת רומן סורקין או עוז בלייזר.
לליף יש עוד שנתיים בארה"ב לפחות (שנה הבאה מובטחת לו בחוזה + מאמין שהוא לא ימהר לעזוב כלכך מהר את ה-NBA בלי לנסות את מזלו בעוד קבוצה חוץ מאינדיאנה) - בין אם זה ב-NBA או ב-G-LEAGUE.
אני מעריך שהכסף שמושקע כעת בחוזה של כספי ילך לטובת הבאת ליף בעוד שנתיים.

קודם כל - חוזה מובטח לא מבטיח הישארות, הוא מבטיח שכר. במקרה הספציפי של ליף, הוא ממש לא מבטיח הישארות. כרגע הוא סתם תופס להם מקום בסגל ולא מראה התקדמות במעט שהוא מקבל (מאז החזרה הראה בעיקר תוספת במשקל). הגיוני שיישאר בארה"ב עונה נוספת (בעיקר בגלל השינוי בתאריכים והפתיחה המאוחרת של העונה הבאה), אבל מעבר לכך, לא רואה את זה קורה. אלא אם באמת יצליח להוכיח את עצמו במקום חדש ב-NBA. סיכוי קלוש מאוד שישחק בג'י-ליג במשך שנתיים עבור פרוטות כשהוא יכול לקבל ממכבי לפחות חצי מיליון דולר בעונה (ולא, הוא עוד לא ברמת השכר של כספי).

אם אני צריך להעריך, בהתאם ליכולת שהוא מציג, הוא לא יישאר באינדיאנה מעבר לעונה הנוכחית. העניין הוא כאמור ששחרור שלו מאינדיאנה יכול להגיע גם לקראת תחילת העונה הבאה (כי אף אחד לא אוהב לזרוק כסף לפח מבלי לדעת בוודאות שלא ניתן להימנע מכך). ומכיוון שהעונה הבאה תתחיל רק בדצמבר, זה יכול לקרות מאוחר מידי בשביל מכבי. למרות שבטוח ייצטרכו להתחזק בשחקן במהלך העונה.

שחקנים צעירים לא ממהרים לעזוב את ה-NBA כלכך מהר, בטח לא אמריקאים. לעבור לאירופה מנטלית גורם להם לחשוב שהם וויתרו על חלום ה-NBA. במקרה של ליף הוא יעדיף להישאר בג'י ליג לפחות שנה (מאמין שיישאר שנה הבאה ב-NBA עד שייחתך באמצע העונה/יעבור בטרייד) כדי לנסות לקבל חוזה בקבוצה אחרת שכן תיתן לו יותר הזדמנויות, כך נראה לי לפחות.
ליף על הנייר לא ברמת שכר של כספי, אך עצם היותו מגיע מה-NBA, ישראלי וגבוה - מעלה את המניות שלו בעיקר עבור מכבי ואל תתפלא לראות אותו מגיע לכאן תמורת מליון דולר לפחות.
שורה תחתונה, גם אם הוא ישוחרר מאינדיאנה, אני לא רואה אותו עובר לאירופה בשנתיים הקרובות. הלוואי ואני טועה ונראה אותו ב21/22 כאן אך בעיניי מדובר בסיכוי קטן מאוד.

כל מה שתיארת פה רחוק מהמציאות. מבחינת שחקן שנבחר באמצע הסיבוב הראשון בדראפט, זו כמעט פחיתות כבוד לשחק בג'י-ליג תקופה כל כך ארוכה עבור סכומים מצחיקים. מילא אחרי פציעה, או בזמן "השאלה". אבל שחקן שיובש 3 שנים ב-NBA יחשוב פעמיים אם הוא מוכן לבזבז שנתיים נוספות בג'י-ליג בשביל הסיכוי הקטן לחזור לליגה כשחקן רוטציה לא משמעותי. אם הוא ישוחרר בתום העונה או עד תחילת העונה הבאה (כמו שצפוי), אני לא רואה אותו נשאר שם מעבר לעונה הבאה (שכאמור תתחיל מאוחר). זה תרחיש פחות ריאלי.

ולא, מיליון דולר בעונה הוא לא יקבל בשום מקום. הוא לא הראה ב-NBA שום דבר שמצדיק זאת. רחוק מזה.

טוב רק נותר לחכות. הלוואי ואתה צודק..
תמונה
מכבי תל אביב 23/24:
PG: בראון, בלאט
SG: בולדווין, דיברתולומאו, קליבלנד
SF: קולסון, מנקו, פניני
PF: ווב, סורקין, כהן
C: ניבו, ריברו
Adam

הודעהעל ידי Jack55 » 06 אוגוסט 2020, 08:50

"ז'יז'יץ' ישחק במכבי"

בימים הקרובים אמורה להתקבל הכרעה באשר ליעד החדש של שחקן הפנים הקרואטי אנטה ז'יז'יץ' (23, 2.08 מ') בשנתיים הקרובות. על פי גורם בכיר במועדון הצהוב, "הכל סגור עם ז'יז'יץ' והוא ישחק במכבי ת"א", אך בספרד עדיין טוענים כי ריאל מדריד טרם הניפה דגל לבן, ועל כך הוסיף: "לא נראה להם סביר ששחקן שאמור להרוויח בריאל מדריד 3.5 מיליון יורו בשנתיים הקרובות, יעדיף את מכבי שתשלם לו 750 אלף דולר בעונה הראשונה ומיליון דולר בעונה השנייה - סכום שקטן בחצי ממה שהבלאנקוס יכולים לשלם".

אצל האלופה הישראלית בטוחים שהקשרים הטובים בין המנהל המקצועי של המועדון ניקולה וויצ'יץ' עם אחיו של אנטה, אנדריאה ז'יז'יץ', ששיחק במכבי ב־2014, כמו גם היחסים החמים עם נציגו של השחקן - סוכן העל האירופי מישקו רזנאטוביץ', שמייצג גם את סקוטי ווילבקין ואות'לו האנטר - יכריעו לטובתם.

https://www.israelhayom.co.il/article/788165
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי מקאדו 3 » 06 אוגוסט 2020, 09:12

נראה לי לא ריאלי ששחקן יוותר על כל כך הרבה כסף בגלל 'יחסים טובים עם ניקולה וויציץ ' בגלל זה אני נוטה לחשוב שהכל מהלך מחושב רק בשביל לשפר את ההצעה של מדריד עוד יותר, זה שבמכבי קיבלו את התחושה שהוא ישחק אלהם לא אומר ובטח לא מבטיח כלום .
תמונה
מקאדו 3

הודעהעל ידי Adam » 06 אוגוסט 2020, 09:17

מרגיש לי כמו השקט שלפני הסערה.. יש לי תחושה שהכל יתפוצץ בסוף עם זיזיץ'. הלוואי ואני טועה.
תמונה
מכבי תל אביב 23/24:
PG: בראון, בלאט
SG: בולדווין, דיברתולומאו, קליבלנד
SF: קולסון, מנקו, פניני
PF: ווב, סורקין, כהן
C: ניבו, ריברו
Adam

הודעהעל ידי שמוליק » 06 אוגוסט 2020, 09:26

שועל כתב:כהן יותר טוב מבלייזר

כהן נופל בין עמדות 4 ל 5 ובלייזר בין 3 ל 4. בלייזר לקח פי 2 זריקות משלוש לעומת כהן, שיחק יותר ממנו. כהן תמיד הוזן ע"י האחרים ולקח זריקות בטוחות בלבד. בלייזר בקבוצות קטנות תיפקוד שונה לגמרי =מסביר את 10% הבדל בינם ל זריקה מ 3.
בלייזר בהגנה טוב מאוד, גייק כהן נזק הגנתי מאין כמוהו כשתרומתו האופנסיבית בטלה פי כמה לעומת הנזק הדפנסיבי.
לכן, לדעתי, בלייזר טוב מכהן.
לא חסר לנו פאוורד? האם הסיבה לכך היא שיש לנו הנעלה שלא מסוגלת להכניס יד לכיס? שמסתתרת מאחורי "תקציב מאוזן" סטייל נס ציונה? לא הגיע הזמן שישחררו לנו את חיבוק הדוב של הלא יוצלחים האלה? לא הגיע הזמן שהגייט יראה להם את הדלת החוצה?
שמוליק

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: מילוס ו־56 אורחים