המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד הפועל ב"ש, 20 באפריל, שבת, 20:40

יורובאסקט: ישראל נגד סרביה - שישי, 15:15, ערוץ 1

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: יורובאסקט: ישראל נגד סרביה - שישי, 15:15, ערוץ 1

הודעהעל ידי itai7 » 02 ספטמבר 2011, 15:51

קובי כתב:אגב, שידור פשוט זוועה של הורסקי וסהר. שום תובנות מעניינות. צחקוקים דביליים מאחורי מיקרופון.
העידוד של המרפק הלא ספורטיבי של פניני לקרסטיץ' פשוט מכוער בעיניי. טלוויזיה חינוכית או לא ? ואיזה חינוך זה נותן לילדים שמשחקים כדורסל היום ?
היה שווה לנו 5 נקודות במשחק, אבל באמת שעידוד מתוקשר זה לא ממש שווה.

ועוד משהו - עוד מישהו שם לב ושמע את גאולה אבן משדרת את החדשות של 8 למשך 2 דקות בסיום הרבע השלישי ? כן... המאה ה-21. לא בערוץ 1. מתי משלמים אגרה ?

זה היה הזוי לחלוטין, חזרתי לשנות ה50 באותו רגע
itai7

הודעהעל ידי קובי » 02 ספטמבר 2011, 16:43

The 50's ??? God damn... you're old !
הסגל שלי:
PG-שארונאס יאסיקביצ'יוס
SG-מיקי ברקוביץ'
SF-אנטוני פארקר
PF-ארל וויליאמס
C-ניקולה וויצ'יץ'
מחליפים:דרק שארפ, קווין מגי, נייט האפמן, אריאל מקדונלד, ג'ים בוטרייט, עודד קטש, דורון ג'מצ'י, מייסאו באסטון
מאמן:פיני גרשון
עוזרים:רלף קליין ודיוויד בלאט
סמל אישי של המשתמש
קובי

הודעהעל ידי felix_r » 02 ספטמבר 2011, 18:04

er79 כתב:דווקא הקלישאה על הלפרין עדיין בתוקף- שחקן על בגארבג׳ טיים. איפה הוא היה אתמול ושלשום? אפיק באמת היה טוב היום, את זה אי אפשר לקחת ממנו. ומסתבר שפילזן עשו החתמה אדירה. איזה שחקן סבנוביץ׳. יאכיל אותנו הרבה מרורים השנה.

סבנוביץ' שחקן התקפה מצוין, אבל חלש ורך בהגנה. לא במקרה כדיר היה טוב היום.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 02 ספטמבר 2011, 19:22

איבקוביץ' חם על פניני
בנבחרת סרביה לא ממש חגגו את הניצחון על ישראל, בעיקר כיוון שהנבחרת של דושאן איבקוביץ' היתה רחוקה מלהרשים, ובשלבים המאחורים זה לבטח לא יספיק עבורה. איבקוביץ' עצמו פחות התעניין לדבר על המשחק עצמו בסיום, והיה עדיין כעוס מאוד על גיא פניני, עימו התעמת במהלך המשחק, וכתוצאה מכך אף קיבל עבירה טכנית מהשופטים.

"אני מכיר אותו טוב", אמר איבקוביץ' העצבני, "ואני רוצה להגיד לו את תגובתי הרשמית: במשחק הכדורסל אין מקום ללכלוך שכזה". איבקוביץ' אף התייחס למהלך שביצע פניני במשחק מול נבחרת גרמניה: "זה אותו הפניני- ולא ראיתי דבר כזה בהיסטוריה- שקיבל עבירה טכנית כי הוא שלח את הרגליים שלו קדימה בזמן שהוא זרק שלשה, כדי לסחוט עבירה. הוא פשוט משחק מלוכלך".

על העימות הערב בינו לבין הפורוורד הישראלי, אמר הסרבי: "הגבתי כי האגרוף שלו פגע בבטן של קרסטיץ', והשופטים נתנו לי עבירה טכנית. הם אמרו שהם לא ראו את האגרוף, ואני אומר- אתם שלושה! זה בלתי אפשרי שלא תראו דבר כזה!". המאמן לא נרגע ואמר: "אם זה היה כדורגל, והיו רואים את הקליפ הזה, היה פה עונש משמעותי. אין לי שום דבר אישי נגד 'פנינג'ה', אבל זה השיא של משחק מלוכלך. לזרוק רגליים קדימה, ואז להכות קפטן של נבחרת סרביה".

אני הראשונה להודות שפניני פרובוקטור..אני גם הראשונה להודות שאני מתה עליו בגלל זה..
רק מעניין אותי שהוא כל כך נגד הלכלוך הזה אבל המרפק של פניני לא בדיוק הלך לבטן של מלאך..תשאלו את בורוסיס והראש שלו..
תמונה
תמונה
ד''א,מהיום אין יותר פניני..אימרו ''פנינג'ה''
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי asafb96 » 02 ספטמבר 2011, 19:29

Holiday_Armadillo כתב:איבקוביץ' חם על פניני
בנבחרת סרביה לא ממש חגגו את הניצחון על ישראל, בעיקר כיוון שהנבחרת של דושאן איבקוביץ' היתה רחוקה מלהרשים, ובשלבים המאחורים זה לבטח לא יספיק עבורה. איבקוביץ' עצמו פחות התעניין לדבר על המשחק עצמו בסיום, והיה עדיין כעוס מאוד על גיא פניני, עימו התעמת במהלך המשחק, וכתוצאה מכך אף קיבל עבירה טכנית מהשופטים.

"אני מכיר אותו טוב", אמר איבקוביץ' העצבני, "ואני רוצה להגיד לו את תגובתי הרשמית: במשחק הכדורסל אין מקום ללכלוך שכזה". איבקוביץ' אף התייחס למהלך שביצע פניני במשחק מול נבחרת גרמניה: "זה אותו הפניני- ולא ראיתי דבר כזה בהיסטוריה- שקיבל עבירה טכנית כי הוא שלח את הרגליים שלו קדימה בזמן שהוא זרק שלשה, כדי לסחוט עבירה. הוא פשוט משחק מלוכלך".

על העימות הערב בינו לבין הפורוורד הישראלי, אמר הסרבי: "הגבתי כי האגרוף שלו פגע בבטן של קרסטיץ', והשופטים נתנו לי עבירה טכנית. הם אמרו שהם לא ראו את האגרוף, ואני אומר- אתם שלושה! זה בלתי אפשרי שלא תראו דבר כזה!". המאמן לא נרגע ואמר: "אם זה היה כדורגל, והיו רואים את הקליפ הזה, היה פה עונש משמעותי. אין לי שום דבר אישי נגד 'פנינג'ה', אבל זה השיא של משחק מלוכלך. לזרוק רגליים קדימה, ואז להכות קפטן של נבחרת סרביה".

אני הראשונה להודות שפניני פרובוקטור..אני גם הראשונה להודות שאני מתה עליו בגלל זה..
רק מעניין אותי שהוא כל כך נגד הלכלוך הזה אבל המרפק של פניני לא בדיוק הלך לבטן של מלאך..תשאלו את בורוסיס והראש שלו..

שילך להזד*ן איבקוביץ'. אין על פניני. זה כדורסל, משחק של גברים. תשאלו את הבד בויס של דטרויט.
וכמו שאמרת, גם קרסטיץ' לא צדיק, יש לו מזל שבאותו משחק מפורסם סופו עוד היה בתקופה היותר "מלאה" שלו, כי אם הוא היה מספיק להגיע אליו, זה היה נגמר בטראומה לקרסטיץ'
asafb96

הודעהעל ידי חביב אורנג'ד » 02 ספטמבר 2011, 19:51

ובכל זאת אולימפיאקוס של איבקבויץ' הציעה לפניני חוזה מאוד שמן הקיץ, ובכל זאת הוא נשאר במכבי.
תמונה
חביב אורנג'ד
חבר כבוד

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 02 ספטמבר 2011, 19:52

חביב אורנג'ד כתב:ובכל זאת אולימפיאקוס של איבקבויץ' הציעה לפניני חוזה מאוד שמן הקיץ, ובכל זאת הוא נשאר במכבי.

כי זה פניני..שחקן שאתה מתעב כשהוא אצל היריבה ושחקן שאתה רוצה לנשק לו את כפות הרגליים כשהוא אצלך..
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי jol9 » 02 ספטמבר 2011, 20:50

asafb96 כתב:
Holiday_Armadillo כתב:איבקוביץ' חם על פניני

שילך להזד*ן איבקוביץ'. אין על פניני. זה כדורסל, משחק של גברים. תשאלו את הבד בויס של דטרויט.
וכמו שאמרת, גם קרסטיץ' לא צדיק, יש לו מזל שבאותו משחק מפורסם סופו עוד היה בתקופה היותר "מלאה" שלו, כי אם הוא היה מספיק להגיע אליו, זה היה נגמר בטראומה לקרסטיץ'

ביחס לבד בויס, פניני הוא השחקן הכי הוגן בתולדות הספורט העולמי. מה שלמביר עשה שם - אין דברים כאלה.

לי אישית אין בעיה עם זה... :clap2
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי קובי » 02 ספטמבר 2011, 22:11

חביב אורנג'ד כתב:ובכל זאת אולימפיאקוס של איבקבויץ' הציעה לפניני חוזה מאוד שמן הקיץ, ובכל זאת הוא נשאר במכבי.

ברצינות ??? יש לינק ? דילג מעליי כנראה..
הסגל שלי:
PG-שארונאס יאסיקביצ'יוס
SG-מיקי ברקוביץ'
SF-אנטוני פארקר
PF-ארל וויליאמס
C-ניקולה וויצ'יץ'
מחליפים:דרק שארפ, קווין מגי, נייט האפמן, אריאל מקדונלד, ג'ים בוטרייט, עודד קטש, דורון ג'מצ'י, מייסאו באסטון
מאמן:פיני גרשון
עוזרים:רלף קליין ודיוויד בלאט
סמל אישי של המשתמש
קובי

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 02 ספטמבר 2011, 22:17

קובי כתב:

ברצינות ??? יש לינק ? דילג מעליי כנראה..

http://www.sport5.co.il/articles.aspx?F ... cID=100392
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי טיקי חוזר » 03 ספטמבר 2011, 01:49

שאיבקוביץ' יספר סיפורים למשהו אחר ... הסיבה היחידה שהוא הגיב ככה זה כדי שקרסטיץ' ירגע ולא ילך מקות עם פניני , אחרת לאור תקריות העבר אם יהו מכות קרסטיץ יגמור את האליפות ... כמכות מסופו הוא כבר קיבל אחרי שזרק כיסאות על ברוסיס . היה גם תקרית כבר בטורניר הכנה היוגוסלבי בלובליאנה. לידיעות קרסטיץ הוא עוד יקבל הרבה מכות ביורוליג במדי צסק"א שהוא חתם . כאן באירופה נלחמים ולא רוקדים בלט .גם עניין של רגל קדימה בזריקה לשלוש לא עושה אלי רושם .. שארפ כל החיים שלו שלו זרק ככה . רק שלח פמפם מול כמה זה לא ספורטיבי ...עוד אחד עביר צדק ....
טיקי חוזר

הודעהעל ידי ankram » 03 ספטמבר 2011, 07:27

פניני גורם לעצמו נזק עם הפרובוקציות המיותרות שלו , הוא מסומן ע"י כל שופטי הענף , עד כדי כך שהוא עלה לנו בסל ועבירה שלו במקום שלשה , במשחק מול גרמניה.
אני גם בטוח שהפרובוקציה המיותרת אתמול מול סרביה , גרמה יותר נזק מתועלת , ואני לא אתפלא אם אחריה הסרבים העלו הילוך.

מלבד זאת אני לא בעד השפרצת החיבה הזאת על פניני שהוא מבצע אקט לא ספורטיבי ומכוער , וכשכזה , היותו שחקן מכבי לא צריכה להקל על תחושת התיעוב , חוץ מלחמם את קרסטיץ' ושאר נבחרת סרביה , וקצת קליעות עונשין , זה לא השיג כלום.

לגבי המשחק , שאפו על הלחימה עד הרבע הרביעי , ולגילוי המפעים של הלפרין שכדורסל משחקים גם ימינה שמאלה ולא למעלה למטה (משחק מצויין שלו) , אני בטוח שעם שופטים יותר נורמאלים היינו מקבלים יותר שריקות , אבל משחק רע מאד של פניני + הגנה חלשה מאד , שוב גרמו לנו לצאת מנוצחים.

זאת נבחרת ההגנה הכי חלשה של ישראלי שאני זוכר , אולי למעט הנבחרת עם ארנולד. אין לנו שום זכות קיום במשחק הכדורסל ללא גבוהים ומשחק גב לסל , כל עוד מדינת ישראל לא תצמיח או תאזרח סנטר כמו שסנטר צריך להיות , אנחנו נחטוף סלים קלים בצבע , נפגר בריבאונד , ונתכווץ פנימה להשאיר קליעות 3 חופשיות.

אז אולי ננצח משחק או 2 , אבל כל משחק מכריע , אנחנו ננוצח (באליפות אירופה).

הכדורסל הישראלי חייב גבוהים סנטרים , חייב , חוק רוסי , השקעה בצעירים , הכל נכון , אבל עד שלא יהיה לנו סנטר אמיתי , חבל לנו על המאמץ
סמל אישי של המשתמש
ankram

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 03 ספטמבר 2011, 12:16

יש כתבה בספורט5 על היום שאחרי האליפות ועל זה שבלו ככל הנראה לא ימשיך לקמפיין הבא בגלל בעיות גב ועומס המשחקים במכבי..
מדברים שם גם על מי יכול להחליף אותו

אז מי יתפוס את מקומו של דייויד בלו כמתאזרח של הנבחרת? כמובן ששמותיהם של ג'ורדן פארמר או אולי ג'ון שאייר (עדיין סימן שאלה בקנה מידה אירופאי) עולים מיד על הפרק, אבל הנבחרת הרי קצרה בגבוהים ולכן המתאזרח הבא צפוי להיות בעמדה הזו. דייויד בלו משמש פונקציה כפולה: האחת, הוא קלעי מצוין. השניה, יש לו גוף גדול ורחב יחסית לעמדה. יש שתי אופציות שנראות כרגע הריאליות ביותר. ראשית, ג'רמייה קרייסברג ששיחק הקיץ בנבחרת העתודה של גיא גודס. מדובר בסנטר-פורוורד יהודי בגובה 2.06 מ', בן 19 ששיחק באוניברסיטת ייל בארה"ב. הוא אותר על ידי סקאוט העתודה יאיר שבח ובעזרת שיתוף פעולה עם עמוס פרישמן מאיגוד הכדורסל צורף לנבחרת. קרייסברג משחק היטב עם הגב לסל, דבר שלא רואים כל יום בנוף הישראלי.

גם ג'ייק כהן הוא מועמד טוב מאוד לעמדה הזו. מדובר בסנטר (2.10 מ') שמיטיב לחסום ולקחת ריבאונד. אחד ממשחקי השיא שלו היה לפני שנה בנבחרת העתודה שאימן אז יעקב ג'ינו, כשבניצחון 81:88 על גיאורגיה קלע 34 נקודות והוריד 9 כדורים חוזרים באליפות אירופה דרג ב'.

קודם צריך לראות אם פארמר ירצה ואם שייר יספק את הסחורה במכבי..
בקשר לשני הגבוהים שהזכירו..אני חושבת שקרייסברג אופציה יותר טובה ובטוחה מג'ייק כהן..פשוט מהסיבה הפשוטה שג'ייק כהן שוקל בערך כמו זבוב..כל האורך שלו לא שווה כרגע כי הוא חייב להעלות במשקל..
ברמות הגבוהות של אירופה הוא לא יצליח לתפקד כי אין מצב שהוא יוכל לתפוס עמדה בצבע..
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי refael » 03 ספטמבר 2011, 12:49

אם פארמר יצטרף לנבחרת זה באמת יהיה שדרוג גדול לעומת מה שיש עכשיו ,לא ידברו גם רק על כספי יהיה כוכב אחר מלבדו.
לגבי הגובה במקום גרין לפי דעתי רוטבארט אם יצליח לעשות משהו השנה בלובליאנה אולי צריך להחליף אותו ובמקרה שלא יצליח להשתלב שם אני הייתי ממשיך עם הרכב הפוורודים של בלו אליהו וכספי עד שלא יהיה מחליף נורמלי.
תמונה
refael

הודעהעל ידי משה » 03 ספטמבר 2011, 15:53

6 לב צהוב כתב:אם פארמר יצטרף לנבחרת זה באמת יהיה שדרוג גדול לעומת מה שיש עכשיו ,לא ידברו גם רק על כספי יהיה כוכב אחר מלבדו.
לגבי הגובה במקום גרין לפי דעתי רוטבארט אם יצליח לעשות משהו השנה בלובליאנה אולי צריך להחליף אותו ובמקרה שלא יצליח להשתלב שם אני הייתי ממשיך עם הרכב הפוורודים של בלו אליהו וכספי עד שלא יהיה מחליף נורמלי.

אני חושב שלכולם ברור שהעדיפות היא להביא את פארמר לנבחרת. השאלה היא לא אם הצוות המקצועי יעדיף אותו, אין לי ספק שהוא יהיה העדיפות הראשונה, השאלה היא האם הוא יהיה מוכן לשחק בנבחרת, הלוואי שיסכים.
משה

הודעהעל ידי nzitser » 03 ספטמבר 2011, 18:42

להביא את סטודאמייר - בעיית גבוהים אמרנו לא?
nzitser

הודעהעל ידי misha » 03 ספטמבר 2011, 20:35

nzitser כתב:להביא את סטודאמייר - בעיית גבוהים אמרנו לא?

אפילו בתיאוריה זה לא יכול לעבוד כי הוא שיחק בנבחרת ארה"ב.
תמונה תמונה

"לכל שחקן יש את הגאווה שלו ומה שמביא לי את הגאווה זה לא הדקות או הנקודות אלא הניצחון"
~דריק שארפ~
סמל אישי של המשתמש
misha

הקודם

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־88 אורחים