המשחק הקרוב: פנאתינייקוס נגד מכבי Playtika ת"א, 25 באפריל, חמישי, 21:15

כריס ג'ונס - שוחרר

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: רשמית: כריס ג'ונס חתם במכבי

הודעהעל ידי itai7 » 01 אוקטובר 2020, 22:51

בכורה נאה
נראה מה יהיה בצסקא
itai7

הודעהעל ידי שמואל1 » 01 אוקטובר 2020, 22:52

פלור מנג'ר אמיתי. חכם, קבוצתי, שומר.
תענוג.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי קובי » 01 אוקטובר 2020, 22:52

מה שמעודד לטעמי הרבה יותר מהקליעה של ג'ונס שהלכה היום מצוין במחצית הראשונה, הוא יכולת הובלת הכדור הבטוחה שלו - משהו שהיה מאוד חסר בהיעדרו של וולטרס.
למי שעדיין סובל מסיוטים מאיבודי כדור בחצי הצהוב של זוסמן, דורסי ובראיינט, כשווילבקין נח על הספסל - עם ג'ונס זה כנראה לא יקרה.

כמו כן, יכולת ראיית המשחק והמסירה שלו בתנועה אחרי חצי חדירה, או באופן סטטי, נראית כמו משהו שניתן יהיה להיסתמך עליו.

הייתי רוצה לראות אותו במבחני הגנה מאתגרים יותר, כי לצד כמה טעויות הגנה, היו גם ניצוצות של שמירה טובה עם הגוף על החודר ונסיונית חטיפה אפקטיביים.
הסגל שלי:
PG-שארונאס יאסיקביצ'יוס
SG-מיקי ברקוביץ'
SF-אנטוני פארקר
PF-ארל וויליאמס
C-ניקולה וויצ'יץ'
מחליפים:דרק שארפ, קווין מגי, נייט האפמן, אריאל מקדונלד, ג'ים בוטרייט, עודד קטש, דורון ג'מצ'י, מייסאו באסטון
מאמן:פיני גרשון
עוזרים:רלף קליין ודיוויד בלאט
סמל אישי של המשתמש
קובי

הודעהעל ידי Jack55 » 01 אוקטובר 2020, 22:53

הפתעה טובה מאוד, רק שימשיך ככה
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי cifkcv » 01 אוקטובר 2020, 22:56

ביטחון ביטחון ביטחון. הכי הרשים אותי במשחק שלו.
לא יודע אם הוא יהיה טייריס רייס אבל נראה ואני מקווה שאכן כך הדבר זה גם לא מרקיז היינס 2.
cifkcv

הודעהעל ידי Shay_uzan » 01 אוקטובר 2020, 22:57

itai7 כתב:בכורה נאה
נראה מה יהיה בצסקא
נאה בלשון המעטה...
בכורה בליגה בין לאומית לא פחות ממצויינת.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי אדגר פו » 01 אוקטובר 2020, 22:59

נראה אוטומט מחצי מרחק, משלוש אני מניח שיהיו לו ימים קשים יותר.
נחמד מאוד שיש מוביל כדור טוב שיודע לרכז ולשמור. רק שלא נקטול אותו בשבוע הבא.....
סמל אישי של המשתמש
אדגר פו

הודעהעל ידי A.Parker » 01 אוקטובר 2020, 23:03

הזריקה שלו ממש מוזרה, אבל אם זה נכנס...
הופעה נהדרת שלו, בעיקר אהבתי את ניהול המשחק.
A.Parker

הודעהעל ידי felix_r » 01 אוקטובר 2020, 23:03

אדגר פו כתב:נראה אוטומט מחצי מרחק, משלוש אני מניח שיהיו לו ימים קשים יותר.
נחמד שיש מוביל כדור טוב שיודע לרכז. רק שלא נקטול אותו בשבוע הבא.....

למרות משחק נהדר בשני צידי המגרש, ראינו גם דברים שמנעו ממנו עד היום לשחק ברמות הגבוהות. משחקן נמוך כמוהו מצפים שיהיה צד ראשון מהיר מאוד, אבל אין לו. וזאת בעיה. כשהוא נתקע עם הכדור בשניות האחרונות של ההתקפה, הוא לא יכול לקחת את השומר שלו לסל אחד על אחד.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי שמואל1 » 01 אוקטובר 2020, 23:03

felix_r כתב:
אדגר פו כתב:נראה אוטומט מחצי מרחק, משלוש אני מניח שיהיו לו ימים קשים יותר.
נחמד שיש מוביל כדור טוב שיודע לרכז. רק שלא נקטול אותו בשבוע הבא.....

למרות משחק נהדר בשני צידי המגרש, ראינו גם דברים שמנעו ממנו עד היום לשחק ברמות הגבוהות. משחקן נמוך כמוהו מצפים שיהיה צד ראשון מהיר מאוד, אבל אין לו. וזאת בעיה. כשהוא נתקע עם הכדור בשניות האחרונות של ההתקפה, הוא לא יכול לקחת את השומר שלו לסל אחד על אחד.
הוא לא גו טו גאי. בשביל זה יש את ווילבקין.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי שמוליק » 01 אוקטובר 2020, 23:04

קובי כתב:מה שמעודד לטעמי הרבה יותר מהקליעה של ג'ונס שהלכה היום מצוין במחצית הראשונה, הוא יכולת הובלת הכדור הבטוחה שלו - משהו שהיה מאוד חסר בהיעדרו של וולטרס.
למי שעדיין סובל מסיוטים מאיבודי כדור בחצי הצהוב של זוסמן, דורסי ובראיינט, כשווילבקין נח על הספסל - עם ג'ונס זה כנראה לא יקרה.

כמו כן, יכולת ראיית המשחק והמסירה שלו בתנועה אחרי חצי חדירה, או באופן סטטי, נראית כמו משהו שניתן יהיה להיסתמך עליו.

הייתי רוצה לראות אותו במבחני הגנה מאתגרים יותר, כי לצד כמה טעויות הגנה, היו גם ניצוצות של שמירה טובה עם הגוף על החודר ונסיונית חטיפה אפקטיביים.

וולטרס סקנד גארד שיאניס הסב אותו למוביל כדור אבל ג'ונס רכז. מוצק ומחפש את החברים שלו. השחקן הטוב במכבי היום.
נערך לאחרונה על ידי שמוליק בתאריך 02 אוקטובר 2020, 00:02, נערך פעם אחת בסך הכל.
לא חסר לנו פאוורד? האם הסיבה לכך היא שיש לנו הנעלה שלא מסוגלת להכניס יד לכיס? שמסתתרת מאחורי "תקציב מאוזן" סטייל נס ציונה? לא הגיע הזמן שישחררו לנו את חיבוק הדוב של הלא יוצלחים האלה? לא הגיע הזמן שהגייט יראה להם את הדלת החוצה?
שמוליק

הודעהעל ידי אדגר פו » 01 אוקטובר 2020, 23:08

כן, שמתי לב לרגליים קצת איטיות. אולי זה גם ענין של כושר? לא יודע. בטח יש לו חסרונות שלא רואים במשחק אחד.

בכל מקרה, בכורה יפה מאוד. ירושלים הביאו גם גארד מהליגה הטורקית שנתן עונה לא רעה והוא נראה כמו עב"מ. אז אולי תהיה כאן הצלחה.
סמל אישי של המשתמש
אדגר פו

הודעהעל ידי Jack55 » 02 אוקטובר 2020, 04:24

הדבר הכי משמעותי שאני אישית לקחתי מהמשחק הזה בנוגע אליו זה היכולת לנהל משחק ויכולת מסירה היום, שמעו הוא חילק היום כדורים ברמה של רכז יורוליג לכל דבר, לא פחות מזה.
בעיניי הסקורינג זה רק בונוס, יש מספיק סקוררים בקו האחורי ומבחינתי אם ימשיך לרכז ככה במהלך רוב העונה זה יהיה מדהים כי זה סופר קריטי עבור הקבוצה ובעיקר עבור סקוטי.
בגדול בכורה מעל ומעבר (אף אחד לא ציפה לזה), נקווה שרק ימשיך ככה ובשבוע הבא מחכה לו מצ'אפ יותר קשה.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי שופי שוף » 02 אוקטובר 2020, 07:25

ההבדל בין הזמן שהוא היה על המגרש וריכז לבין שאר המשחק היה שמיים וארץ, ולא רק בגלל שהיה לו משחק באמת מצויין.
סקוטי ווילבקין לא אמור להיות רכז וכשהוא מרכז זה נראה איום ונורא וזה עוד לפני שדיברתי על ההתקפות שבהן דורסי ניהל את המשחק.

כבר ראינו בתחילת העונה שעברה שכל מה שמכבי צריכה כדי להפוך לקבוצה קטלנית זה פשוט מנהל משחק סביר על המגרש, בין אם זה וולטרס או בין אם זה ג'ונס ואפילו דיבא.

כשיש שחקן כמו ג'ונס או וולטרס שחושב קודם כל מסירה לפני שהוא חושב על זריקה המשחק של מכבי קופץ בכמה רמות.

וגם חוץ מזה ממש חשוב שהוא הוכיח את עצמו במשחק הראשון כשחקן שמתאים ליורוליג. עבור שחקנים שכאלו שבאו מלמטה וטעונים הוכחה אפילו משחק אחד טוב יכול לשחרר המון אוויר ולהוריד המון מעל הגב שלהם.
סמל אישי של המשתמש
שופי שוף

הודעהעל ידי שועל » 02 אוקטובר 2020, 10:53

קובי כתב:מה שמעודד לטעמי הרבה יותר מהקליעה של ג'ונס שהלכה היום מצוין במחצית הראשונה, הוא יכולת הובלת הכדור הבטוחה שלו - משהו שהיה מאוד חסר בהיעדרו של וולטרס.

גם סקוטי לא תאווה לעיניים בהיבט הזה בלשון המעטה
ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את מחלקות ההנהלה והסקאוטינג
סמל אישי של המשתמש
שועל

הודעהעל ידי A.Parker » 02 אוקטובר 2020, 11:56

שופי שוף כתב:ההבדל בין הזמן שהוא היה על המגרש וריכז לבין שאר המשחק היה שמיים וארץ, ולא רק בגלל שהיה לו משחק באמת מצויין.
סקוטי ווילבקין לא אמור להיות רכז וכשהוא מרכז זה נראה איום ונורא וזה עוד לפני שדיברתי על ההתקפות שבהן דורסי ניהל את המשחק.

כבר ראינו בתחילת העונה שעברה שכל מה שמכבי צריכה כדי להפוך לקבוצה קטלנית זה פשוט מנהל משחק סביר על המגרש, בין אם זה וולטרס או בין אם זה ג'ונס ואפילו דיבא.

כשיש שחקן כמו ג'ונס או וולטרס שחושב קודם כל מסירה לפני שהוא חושב על זריקה המשחק של מכבי קופץ בכמה רמות.

וגם חוץ מזה ממש חשוב שהוא הוכיח את עצמו במשחק הראשון כשחקן שמתאים ליורוליג. עבור שחקנים שכאלו שבאו מלמטה וטעונים הוכחה אפילו משחק אחד טוב יכול לשחרר המון אוויר ולהוריד המון מעל הגב שלהם.

נכון מאוד. אני אומר כבר שנה שצריך בסגל שני רכזים והסטה מוחלטת של סקוטי לעמדה 2. המשחק של מכבי הרבה יותר סטטי ותקוע כשהוא נדרש לרכז (על דורסי בכלל אין מה לדבר).
A.Parker

הודעהעל ידי felix_r » 02 אוקטובר 2020, 12:01

וילבקין יכול לרכז, אבל הבעיה היא שהוא תמיד מרוכז קודם בעצמו. אם הקליעה לא נכנסת לו, אז גם בכל שאר הפרמטרים של המשחק הוא לא מצליח כל כך, כי הוא כל הזמן חושב על ההחטאות שלו. אבל אם הקליעה שלו כן נכנסת, אז פתאום הוא פחות מתעסק בעצמו, ויכול גם למסור מסירות יפות.

כמובן ששחקן כזה לא יכול להיות הרכז הפותח של קבוצה רצינית.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי אחדשיודע » 02 אוקטובר 2020, 12:06

אתם נוטים להקצין פה את הדברים יותר מידי. סקוטי הוא קומבו גארד, שהעביר את התקופות הטובות ביותר בקריירה (כולל במכבי בעונה שעברה) בעמדה 1. ממש לא צריך "הסטה מוחלטת" שלו לעמדה 2. כן צריך לזהות (המאמן, לא אנחנו) מתי הוא במוד של השמדה עצמית, ולהוריד אותו לספסל או לשים אותו כמוביל כדור שני. הוא סיים את העונה שעברה רע והתחיל (אם אפשר לקרוא לזה התחלה) רע. אבל לא יזיק לכם לרענן את הזיכרון.

לגבי ג'ונס... רגע. משחק ראשון חביב, בעיקר באספקט של ניהול המשחק. בוא נראה איך ייראה כשהזריקה (המכוערת) שלו לא תיכנס.
נערך לאחרונה על ידי אחדשיודע בתאריך 02 אוקטובר 2020, 12:11, נערך פעם אחת בסך הכל.
אחדשיודע

הודעהעל ידי גל גל » 02 אוקטובר 2020, 12:11

תראו לגבי ג'ונס

אחלה של בכורה הוא נתן ולא צריך לקפוץ למסקנות

אבל צריך להבין דבר אחד הוא לא בא לפה להיות גו טו גאי ולא בא להיות הכוכב
הוא בא להיות שחקן משלים לסקוטי ולדורסי ובראיינט וזיזיץ ובנדר

יש מי שיתן נקודות

על פניו כן נראה שהוא יכול לנהל משחק ולתת מסירות יופי טופי וכרגע זה מה שאני אישית מצפה ממנו.

זה גם הטיקט שלו בקריירה שלו.
מכבי 2024

בלאט,מדר
בולדווין,דיבה,גאי
קולסון,מנקו,קליבלנד
סורקין,סמיתס,כהן
בירץ,זר נפיל
גל גל

הודעהעל ידי A.Parker » 02 אוקטובר 2020, 12:19

אחדשיודע כתב:אתם נוטים להקצין פה את הדברים יותר מידי. סקוטי הוא קומבו גארד, שהעביר את התקופות הטובות ביותר בקריירה (כולל במכבי בעונה שעברה) בעמדה 1. ממש לא צריך "הסטה מוחלטת" שלו לעמדה 2. כן צריך לזהות (המאמן, לא אנחנו) מתי הוא במוד של השמדה עצמית, ולהוריד אותו לספסל או לשים אותו כמוביל כדור שני. הוא סיים את העונה שעברה רע והתחיל (אם אפשר לקרוא לזה התחלה) רע. אבל לא יזיק לכם לרענן את הזיכרון.

לגבי ג'ונס... רגע. משחק ראשון חביב, בעיקר באספקט של ניהול המשחק. בוא נראה איך ייראה כשהזריקה (המכוערת) שלו לא תיכנס.

נכון, הוא קומבו, אבל אני מעדיף שיעזור בניהול המשחק בעמדה 2 מאשר להסתמך עליו כרכז, באופן שפוגע לעיתים קרובות גם בו וגם בקבוצה.
A.Parker

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot], עידן ו־138 אורחים