המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד פנאתינייקוס, 30 באפריל, שלישי, 20:00

דראגן בנדר - חתם בספרד וסיים את דרכו במכבי

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: דראגן בנדר חתם במכבי ת''א

הודעהעל ידי Shay_uzan » 25 אוקטובר 2020, 04:53

Jack55 כתב:
שמואל1 כתב:
שועל כתב:
RonB כתב:האמת בדרך כלל אני לא חורץ שחקנים כזה מהר, אבל הוא צריך לעוף מפה על טיל. לא חושב שראיתי שחקן שכזה עושה נזק ששיחק במכבי כמעט בכל נגיעה שלו בכדור, אין ספק שהכישרון שם אבל יש בעיה בקופסה...
אפילו השחקנים כבר נראים עצבניים עליו

הכישרון לא שם ולא היה שם מעולם

יש המון כישרון, אחרת הוא לא היה מגיע לאן שהגיע בדראפט.
יש לו פשוט בעיה מנטלית קשה שלא מאפשרת לו לממש את הכישרון הרב שלו.
זהו זה בדיוק זה, הוא מוכשר פשוט הראש שלו לא מחובר לכלום כרגע
חבל מאוד כי פוטנציאלית הוא היה יכול מאוד לתרום, אחריי 4 מחזורים זה לא ממש הכיוון אבל בוא נראה מה יהיה שבוע הבא
פוטנציאל הוא יכול לתרום? פוטנציאל שמו אותו חמישיה בNBA לפחות...
מגיע לו עוד קצת זמן של חסד בנוגע לעונה הזאת אבל אני לא מבין איך השחקן הזה הגיע למצב שהוא מוסר מסירוצ כמו שהוא מסר ליציע (שהוא כיוון לסקוטי) וזה מהלך שהוא מהלך היכר שלו. בואו, נשאר לו עוד טיפה יותר מחודשיים לחוזה? חודשים עם מערכת שיודעת להכניס לשחקנים כמו דורסי הגנה ואם בסוף החודשיים האלה הוא ישאר ככה, אני לא יודע מה אני יכול לומר על העתיד של הקריירה המקצועית שלו...
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי TAYO » 25 אוקטובר 2020, 08:48

הבן אדם מסכן. מישהו צריך להיות הוגן איתו ולהתאים לו את הציפיות למציאות. הוא שחקן דרג ב נחמד באירופה, לא יותר. חבל שדוחפים אותו לאשליות, זה עלול להיות הרסני.

Sent from my iPhone using Tapatalk
סמל אישי של המשתמש
TAYO

הודעהעל ידי אדגר פו » 25 אוקטובר 2020, 10:22

אם כך הסיכוי שלו לחזור לנ.ב.א בתום שלושת החודשים נמוך מה שמשאיר אותו במכבי כנראה עד סוף העונה....י

גם אם ישתפר הוא יותר 4-5 כבד כזה שיותר מתאים לשחק עם האנטר ולא עם זיזיץ' כי הם זוג כבד מדי.

יש לנו כרגע סוג של בור בעמדה 3-4 .
סמל אישי של המשתמש
אדגר פו

הודעהעל ידי שועל » 25 אוקטובר 2020, 11:09

Shay_uzan כתב:
Jack55 כתב:
שמואל1 כתב:
שועל כתב:
RonB כתב:האמת בדרך כלל אני לא חורץ שחקנים כזה מהר, אבל הוא צריך לעוף מפה על טיל. לא חושב שראיתי שחקן שכזה עושה נזק ששיחק במכבי כמעט בכל נגיעה שלו בכדור, אין ספק שהכישרון שם אבל יש בעיה בקופסה...
אפילו השחקנים כבר נראים עצבניים עליו

הכישרון לא שם ולא היה שם מעולם

חבל מאוד כי פוטנציאלית הוא היה יכול מאוד לתרום, אחריי 4 מחזורים זה לא ממש הכיוון אבל בוא נראה מה יהיה שבוע הבא
מגיע לו עוד קצת זמן של חסד בנוגע לעונה הזאת אבל אני לא מבין איך השחקן הזה הגיע למצב שהוא מוסר מסירוצ כמו שהוא מסר ליציע (שהוא כיוון לסקוטי) וזה מהלך שהוא מהלך היכר שלו. בואו, נשאר לו עוד טיפה יותר מחודשיים לחוזה? חודשים עם מערכת שיודעת להכניס לשחקנים כמו דורסי הגנה ואם בסוף החודשיים האלה הוא ישאר ככה, אני לא יודע מה אני יכול לומר על העתיד של הקריירה המקצועית שלו...

הוא מעולם לא הפגין כישרון באף אלמנט של המשחק. אף אחד פה גם לא ציין אחד כזה.
ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את מחלקות ההנהלה והסקאוטינג
סמל אישי של המשתמש
שועל

הודעהעל ידי שמואל1 » 25 אוקטובר 2020, 12:23

שועל כתב:
Shay_uzan כתב:
Jack55 כתב:
שמואל1 כתב:
שועל כתב:הכישרון לא שם ולא היה שם מעולם

הוא מעולם לא הפגין כישרון באף אלמנט של המשחק. אף אחד פה גם לא ציין אחד כזה.
אין דבר כזה ששחקן נבחר במקום ה 4 מבלי להפגין שום כישרון. אין סרט כזה.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי עידן » 25 אוקטובר 2020, 18:17

הבן אדם לא שיחק 7 חודשים מאז שהופסקה הליגה במרץ. לפני שהופסקה הליגה הוא דווקא נתן כמה משחקים לא רעים בכלל בגולדן סטייט.

אני לא אומר שהוא לא יכול להיות פלופ, אבל אנשים פה ממש מגזימים. יש שחקנים שצריכים עונה שלמה כדי להצליח, ולו אפילו 30 ימי חסד אתם לא נותנים.
עידן

הודעהעל ידי אדגר פו » 25 אוקטובר 2020, 18:38

מעבר לענינים מקצועיים יש לו בעייה תדמיתית קשה. הוא ממש צריך להוכיח יחסית מהר שהוא לא פלופ וזה קשה , בטח עם התחלה כזאת. ( רוב האנשים והעיתונאים במילא קבעו שהוא פלופ עוד כשחתם ולא שיחק דקה ).

מסכים שצריך לקבל ימי חסד. אין כמעט ספק שגם הקבוצה תשתפר עם הזמן ויש סיכוי שגם הוא.
סמל אישי של המשתמש
אדגר פו

הודעהעל ידי MTA2311 » 25 אוקטובר 2020, 18:47

עידן כתב:הבן אדם לא שיחק 7 חודשים מאז שהופסקה הליגה במרץ. לפני שהופסקה הליגה הוא דווקא נתן כמה משחקים לא רעים בכלל בגולדן סטייט.

אני לא אומר שהוא לא יכול להיות פלופ, אבל אנשים פה ממש מגזימים. יש שחקנים שצריכים עונה שלמה כדי להצליח, ולו אפילו 30 ימי חסד אתם לא נותנים.

אפילו ביחס לצהבת זה מוגזם
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי Gevaudan » 25 אוקטובר 2020, 19:36

עידן כתב:הבן אדם לא שיחק 7 חודשים מאז שהופסקה הליגה במרץ. לפני שהופסקה הליגה הוא דווקא נתן כמה משחקים לא רעים בכלל בגולדן סטייט.

זו בדיוק אותה הגישה שיש בת'רדים של משחקים. רגע אחד שחקן הוא "גיבור העם", רגע אחר הוא יכול להיות "אותו הזין שהיה פה בגיל 17".

ואני מסכים איתך. מבחינת השפה שהוא שידר והביטחון בכדורסל, הוא נראה הרבה יותר בתקופה הקצרה שלו בגולדן סטייט. מקווה בשבילו שזה באמת עניין של חלודה וביטחון.
Gevaudan

הודעהעל ידי er79 » 25 אוקטובר 2020, 20:31

Gevaudan כתב:

זו בדיוק אותה הגישה שיש בת'רדים של משחקים. רגע אחד שחקן הוא "גיבור העם", רגע אחר הוא יכול להיות "אותו הזין שהיה פה בגיל 17".

ואני מסכים איתך. מבחינת השפה שהוא שידר והביטחון בכדורסל, הוא נראה הרבה יותר בתקופה הקצרה שלו בגולדן סטייט. מקווה בשבילו שזה באמת עניין של חלודה וביטחון.

הוא אכן אותו הזין שהיה פה בגיל 17
er79

הודעהעל ידי Blondjam » 25 אוקטובר 2020, 20:38

רק גדול יותר

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
Blondjam

הודעהעל ידי toja27 » 25 אוקטובר 2020, 22:30

צריך להתאים את עצמו לקבוצה ולרמה התחרותית הנדרשת. רואים בבירור שהכדורסל שהוא מציג ברמה נמוכה יותר ממה שהוא יכול לתת.
מאמין שבעוד חודש -חודש וחצי נראה שיפור רציני והוא ישאיר לאייסי אבק.
סמל אישי של המשתמש
toja27

הודעהעל ידי Hujirat » 25 אוקטובר 2020, 22:42

toja27 כתב:צריך להתאים את עצמו לקבוצה ולרמה התחרותית הנדרשת. רואים בבירור שהכדורסל שהוא מציג ברמה נמוכה יותר ממה שהוא יכול לתת.
מאמין שבעוד חודש -חודש וחצי נראה שיפור רציני והוא ישאיר לאייסי אבק.

+1
הט ער גזוגט
Hujirat

הודעהעל ידי TAYO » 26 אוקטובר 2020, 00:05

Blondjam כתב:רק גדול יותר

ועקום יותר

סמל אישי של המשתמש
TAYO

הודעהעל ידי אחדשיודע » 26 אוקטובר 2020, 00:08

Gevaudan כתב:

הכל נכון, רק שימו בפרופורציה את התקופה הקצרה שלו בגולדן סטייט. הוא שיחק (9 משחקים) בקבוצה הגרועה בליגה (אין יותר מידי לחץ), וגם שם ראו ממנו הרבה שטויות, חוסר בשלות ופאסיביות. היילייטס ומספרים יבשים של נק'/רב' לא מספרים את כל הסיפור.

קחו לדוגמה את סרטון ההיילייטס שלו מול האקסית פיניקס (אחד המשחקים היותר טובים שלו שם):

ועכשיו תצפו בסרטון שמציג את כל הפוזשנים שלו באותו משחק:
אחדשיודע

הודעהעל ידי BIG sofo » 26 אוקטובר 2020, 01:06

כל אותם ילדים ששורפים את בנדר עכשיו, איפה תהיו עוד שבועיים כשהוא יתחיל להראות את היכולות שלו?
אני אופטימי לגביו שהוא יכול להיות סטרץ 4 טוב באירופה...
כל כך הרבה פעמים יש כאן ילדים ששלחו שחקנים בחזרה לארה"ב ואז פתאום כשהשחקנים התחילו להראות את היכולות שלהם, אז התחילו לשבח את השחקנים, כאילו האינטרנט שוכח את מה שהם רשמו לפני...(הדוגמאות האחרונות אלה דורסי וברייאנט)
BIG sofo

הודעהעל ידי אדגר פו » 26 אוקטובר 2020, 14:44

Blondjam כתב:רק גדול יותר

זה כי הוא גם משופשף יותר.
סמל אישי של המשתמש
אדגר פו

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 26 אוקטובר 2020, 14:55

בנדר ילד בן 22 שלא נופל בול באף עמדה
הוא עדיין לא מצא את הקונספט שלו, את העמדה שלו ואת הקבוצה שתתן לו יציבות

שים אותו בכוכב האדום ל-3 שנים וככל הנראה תראה שחקן יציב וטוב

בגיל 22 להיות כבר עם טייטל של ''פלופ'' ו''ילד זין'' מנשמות טובות זה לא דבר שקל לסחוב איתך

הוא בטח שלא אשם שקבוצה בחרה בו במקום הרביעי
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

דראגן בנדר חתם במכבי ת''א

הודעהעל ידי TAYO » 26 אוקטובר 2020, 15:32

Holiday_Armadillo כתב:בנדר ילד בן 22 שלא נופל בול באף עמדה
הוא עדיין לא מצא את הקונספט שלו, את העמדה שלו ואת הקבוצה שתתן לו יציבות

שים אותו בכוכב האדום ל-3 שנים וככל הנראה תראה שחקן יציב וטוב

בגיל 22 להיות כבר עם טייטל של ''פלופ'' ו''ילד זין'' מנשמות טובות זה לא דבר שקל לסחוב איתך

הוא בטח שלא אשם שקבוצה בחרה בו במקום הרביעי
הוא לא אשם בכלום וגם הנשמות הטובות כאן לא אשמות. מי שאשם זה אנשים כמו וויציץ׳ שמוכרים לו אשליות נבא כשהוא בפועל שחקן יורוקאפ ממוצע ככל הנראה. אחת המחלות של הדור שלנו זה הצורך לדחוף לכל אחד לראש שהשמיים הם הגבול עבורו וכל אחד יכול להיות הכל... ובכן, לא. ועכשיו בנדר, ולא בפעם הראשונה, פוגש את התקרה שהוא כנראה כבר אף פעם לא יפרוץ למרות שמשכנעים אותו שהוא כן.

סמל אישי של המשתמש
TAYO

הודעהעל ידי A.Parker » 26 אוקטובר 2020, 16:33

בנדר שחקן כישרוני, והסיבה שהתלהבו ממנו היא הפוטנציאל הגדול שכולל ורסטליות מרשימה מאוד לשחקן בגובה הזה. הבעיה היא שהיתרון הפך לחיסרון כי בכדורסל המודרני להיות 2.17 שרודף אחרי פורוורדים זה לרוב יסתיים בכישלון. בנדר הוא טווינר (4-5) במובן הרע של המילה, כשהוא מתקשה למצוא את התפקיד שמתאים לו. עדיין אפשר להוציא ממנו לא מעט, אבל עם חוסר ההתאמות של יאניס (ושל הסגל בכלל) כלפיו הסיכוי לכך נמוך.
A.Parker

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: felix_r ו־145 אורחים