המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד פנאתינייקוס, 30 באפריל, שלישי, 20:00

מליניאק נגד כספי

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

מליניאק נגד כספי

הודעהעל ידי yarinsaky » 04 ספטמבר 2011, 05:55

אולי העיתונאי הראשון שמעז להתנגח בכוכב הנ.ב.א עומרי כספי. בטור שלו בעיתון שהיה פעם הנפוץ במדינה, הוא כותב בין השאר :

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4117377,00.html

כספי החליט על דעת עצמו לא להשתתף בנבחרת, הרופא דווקא נתן לו אישור לשחק.

שחקנים בנבחרת ומאמנים טוענים ( וזה מגובה בכתבה בערוץ 5 ) שהוא היה יכול לשחק בנבחרת ולו לדקות ספורות.

ברוב המקרים אין שחקן שמגיע למשחק כשהוא כשיר ב- 100%.

במשחק גמר של קליבלנד לא היה לו כל ספק אם להתייצב במצב הגופני הנוכחי שלו

שחקן שמודיע שישחק רק אם יהיה כשיר ב- 100% אומר בעצם - "אני לא מגיע".

שבפרופיל הפייסבוק שלו הוא לא כתב מילה על הנבחרת, אבל כן (על מכבי) ועל הפרסומות ויחסי הציבור שלו.

- שאחרי כל אלה, אפילו לעודד את הנבחרת מהספסל לא כ"כ עבר לו בראש (למרות שהבטיח שיעשה זאת בהתחלה).

כשמתאזרח (כמו דייויד בלו) מנסה להתחמק - כולם רועשים, כששחקן משלנו מתחמק אנחנו שותקים.
נערך לאחרונה על ידי yarinsaky בתאריך 04 ספטמבר 2011, 06:55, נערך פעם אחת בסך הכל.
הסגל של מכבי ת"א :

רכזיות - בר רפאלי, אליזבת הארלי
קלעיות - מורן אטיאס, ליב טיילור
סמוליות - ג'יזל, קים קרדישיאן
פאווריות- מייגן פוקס, אולגה קורילנקו
סנטריות - פנלופה קרוז, קייט ווינסלט

מאמנות- שרון סטון, - מישל פייפר, ברוק שילדס
yarinsaky

Re: מליניאק נגד כספי

הודעהעל ידי asafb96 » 04 ספטמבר 2011, 06:01

yarinsaky כתב:אולי העיתונאי הראשון שמעז להתנגח בכוכב הנ.ב.א עומרי כספי. בטור שלו בעיתון שהיה פעם הנפוץ במדינה, הוא כותב בין השאר :

כספי החליט על דעת עצמו לא להשתתף בנבחרת, הרופא דווקא נתן לו אישור לשחק.

שחקנים בנבחרת ומאמנים טוענים ( וזה מגובה בכתבה בערוץ 5 ) שהוא היה יכול לשחק בנבחרת ולו לדקות ספורות.

ברוב המקרים אין שחקן שמגיע למשחק כשהוא כשיר ב- 100%.

במשחק גמר של קליבלנד לא היה לו כל ספק אם להתייצב במצב הגופני הנוכחי שלו

שחקן שמודיע שישחק רק אם יהיה כשיר ב- 100% אומר בעצם - "אני לא מגיע".

שבפרופיל הפייסבוק שלו הוא לא כתב מילה על הנבחרת, אבל כן (על מכבי) ועל הפרסומות ויחסי הציבור שלו.

- שאחרי כל אלה, אפילו לעודד את הנבחרת מהספסל לא כ"כ עבר לו בראש (למרות שהבטיח שיעשה זאת בהתחלה).

כשמתאזרח (כמו דייויד בלו) מנסה להתחמק - כולם רועשים, כששחקן משלנו מתחמק אנחנו שותקים.

בפעם הראשונה, אני מסכים איתו
asafb96

הודעהעל ידי קובי » 04 ספטמבר 2011, 06:43

שאפו על החשיפה והביקורת המתנגחת.
הסגל שלי:
PG-שארונאס יאסיקביצ'יוס
SG-מיקי ברקוביץ'
SF-אנטוני פארקר
PF-ארל וויליאמס
C-ניקולה וויצ'יץ'
מחליפים:דרק שארפ, קווין מגי, נייט האפמן, אריאל מקדונלד, ג'ים בוטרייט, עודד קטש, דורון ג'מצ'י, מייסאו באסטון
מאמן:פיני גרשון
עוזרים:רלף קליין ודיוויד בלאט
סמל אישי של המשתמש
קובי

הודעהעל ידי er79 » 04 ספטמבר 2011, 09:13

כספי כבר הגיב בטור בוואן. אני מניח שהיעד העיקרי שלו בהתנגחות הנגד היה מליניאק, אבל הוא לא ציין שמות.
er79

הודעהעל ידי felix_r » 04 ספטמבר 2011, 09:19

er79 כתב:כספי כבר הגיב בטור בוואן. אני מניח שהיעד העיקרי שלו בהתנגחות הנגד היה מליניאק, אבל הוא לא ציין שמות.

http://one.co.il/Article/186358.html

יש מצב שהוא צודק.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי yarinsaky » 04 ספטמבר 2011, 09:22

כאן מתנגח כספי גם עם האיגוד :

http://sports.walla.co.il/?w=/151/1856751
הסגל של מכבי ת"א :

yarinsaky

הודעהעל ידי קובי » 04 ספטמבר 2011, 09:53

לגבי הטור של מליניאק, מה שלכד את עיניי יותר מהכל היה:
"על מנת לוודא שאני לא הוזה, התקשרתי במהלך סוף השבוע לשחקנים, מאמנים, רופאים, פיזיותרפיסטים, שחקני נבחרת בעבר ובהווה, בארץ ובחו"ל. כולם באותה תחושה: כספי היה יכול לשחק בליטא, והיה משחק במצבו הנוכחי אילו היה מדובר בסדרת גמר ה-NBA. "
הסגל שלי:
PG-שארונאס יאסיקביצ'יוס
SG-מיקי ברקוביץ'
SF-אנטוני פארקר
PF-ארל וויליאמס
C-ניקולה וויצ'יץ'
מחליפים:דרק שארפ, קווין מגי, נייט האפמן, אריאל מקדונלד, ג'ים בוטרייט, עודד קטש, דורון ג'מצ'י, מייסאו באסטון
מאמן:פיני גרשון
עוזרים:רלף קליין ודיוויד בלאט
סמל אישי של המשתמש
קובי

הודעהעל ידי Mta_atic » 04 ספטמבר 2011, 10:34

קובי כתב:לגבי הטור של מליניאק, מה שלכד את עיניי יותר מהכל היה:
"על מנת לוודא שאני לא הוזה, התקשרתי במהלך סוף השבוע לשחקנים, מאמנים, רופאים, פיזיותרפיסטים, שחקני נבחרת בעבר ובהווה, בארץ ובחו"ל. כולם באותה תחושה: כספי היה יכול לשחק בליטא, והיה משחק במצבו הנוכחי אילו היה מדובר בסדרת גמר ה-NBA. "

נו, אז זו התחושה שלהם.
מי אמר שבין זה לבין המציאות יש ולו קמצוץ מהאמת?
גם לי יש הרגשה כזו, אבל זה לא גורם לי לרוץ ולהשמיץ את כספי ללא בסיס.

הבעיה הגדולה ביותר בישראל, עוד יותר מרמת הנבחרות היא תרבות העיתונות הרדודה.
נמאס כבר לפתוח עיתון או אתר אינטרנט ולקרוא סקירה או מאמר שכל כולו מתעסק ברפש, חרא וגידופים אלגנטיים.
אפילו להעביר ביקורת כבר שכחנו איך, אנחנו פשוט מחפשים לערוף ראשים ולא יודעים לדעת לבלוע כשלונות ולהשתפר.

ואפרופו ציטוטים של מילניאק, הנה ציטוט שלכד את עיני ועיצבן אותי:
ישראל היא לא עוד מדינה. שירות בנבחרת ישראל הוא סוג של מילואים, כי אף שחקן נבחרת לא שירת ביחידת דובדבן. השירות שלהם הוא חודש בקיץ בנבחרות, מאז שהיו בני 15. כשמתאזרח, שלא נולד פה, מנסה לחמוק מהנבחרת, אנחנו מקימים קול צעקה. כששחקן שנולד בישראל ושיחק ביורוליג מתחמק משירות, אנחנו שותקים.
מר מליניאק היקר.
בתור אדם שמחזיק בדעות ימניות אני אומר בפה מלא - נמאס מכך שהתרבות הצבאית פשתה לכל חלקה טובה במדינה הזו.
שירי העידוד המיליטנטיים ("ישראל מלחמה") והתחושה שהעלייה למגרש היא מינימום קרב הישרדות בשמורות הטבע של החיזבאללה.

אז לא - לשחק בנבחרת זה לא שירות מילואים, ולא משנה במה שירתו שחקני הכדורסל/כדורגל כי יש עוד אלף אנשים אחרים שלא משרתים בתפקידים קרביים במדינה הזו
ועדיין לא טורחים לייצג אותה בשום דבר. מה גם שיש סביבה אזרחית-תרבותית מעבר לצבא.

לשחק בנבחרת הלאומית זו זכות, ולי כאזרח אין עניין לראות שחקן כמו דיוויד בלו עומד בלחצים של ראשי מכבי רק כדי שילבש כחול לבן כי אותי זה מבזה שכאילו מתחננים לשחקן שישחק בנבחרת!
מי שרוצה לשחק בנבחרת ראוי לכל הערכה והוקרה של הציבור.
הבעיה מתחילה ונגמרת ברגע ש"שירות המילואים" הזה הופך לפסטיבל האשמות של פרשנים בגרוש
עד כדי השמצות ונאצות כלפי מאמנים ואפילו כלפי שחקנים שטורחים להגיע לנבחרת בשכר רעב ואפילו גם אם הם פצועים (יניב גרין לדוגמא).
סמל אישי של המשתמש
Mta_atic
חבר כבוד

הודעהעל ידי yarinsaky » 04 ספטמבר 2011, 10:39

רק חבל שכספי לא בדיוק מדייק בדבריו , הוא טוען :

אני משחק בנבחרות ישראל מגיע 14. לא היה קיץ שחשבתי לרגע לוותר ולא להגיע לתרום את חלקי בשביל הנבחרת. וכן, שיחקתי גם עם זריקות, כדורים וכו'".

מממ.. נדמה לי שרק לפני שני קייצים הוא השתחרר מהנבחרת כדי להתכונן לנ.ב.א. זכותו, אבל חשוב להיות מדוייק כשאתה יוצא למלחמה.

אני לא מסכים איתך, להיות בנבחרת זו חובה ולא רק זכות. אני לא מילטננטי ולא חושב שצריך להגיע בכל מצב, אבל מדוע שחקני כדורסל תמיד מוצאים תירוצים לא להגיע ושחקני כדורגל תמיד מתייצבים ?
הסגל של מכבי ת"א :

yarinsaky

הודעהעל ידי טיקי חוזר » 04 ספטמבר 2011, 13:24

סליחה כספי עושה כל הדברים אפשריים כדי לא לשחק גם העונה :
בעניים שלי ראיתי אותו על אופנוע ים (אדום ) במירינה באשדוד ביום שבת בו היה עצלו וירוס והוא לא טס לקפריסין . עם מתיחה ברצועה כמו שלו סופו שיחק עד סוף העונה ורגליים שלו תחת כובד זהה עם לא גדול יותר מזה של כספי . נוביצקי משחק עם רצעות פגועות באצבעות גם באליפות ... (בטח נוביצקי פחות עייף מכספי ) :throwup2
טיקי חוזר

הודעהעל ידי אבי » 04 ספטמבר 2011, 13:43

כספי לא חייב כלום לאף אחד.
האיש מתפרנס מכדורסל ואין לאף אחד זכות לדרוש ממנו לבוא ולשחק כשהוא פצוע ועם סיכוי להחמיר את הפציעה שלו.

הדברים של מליניאק על זה שמשחקים בנבחרת הם כמו מילואים הם בדיחה ולאומנות בגרוש.
סמל אישי של המשתמש
אבי

הודעהעל ידי אורי » 04 ספטמבר 2011, 13:52

שונא את הדיבורים האלה של מיליניאק העילג והמאוס, שמזכירים לי באופן מדהים את ההתנהלות הצבאית הבזיונית: ''נסכן חייל פצוע עם אימונים מתישים ומסעות ארוכים, מקסימום ידפקו לו הברכיים, אף אחד לא מת מלחיות על כסא גלגלים''...
אורי

הודעהעל ידי טיקי חוזר » 04 ספטמבר 2011, 13:54

עך הלאומנות הזאת כספי מתפרנס יפה מאוד עם זה אל על ותלמה . מעניין שאחרים לא מתפרנסים מכדורסל ? בלו לדוגמה ?
טיקי חוזר

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 04 ספטמבר 2011, 14:09

אבי כתב:כספי לא חייב כלום לאף אחד.
האיש מתפרנס מכדורסל ואין לאף אחד זכות לדרוש ממנו לבוא ולשחק כשהוא פצוע ועם סיכוי להחמיר את הפציעה שלו.

הדברים של מליניאק על זה שמשחקים בנבחרת הם כמו מילואים הם בדיחה ולאומנות בגרוש.

אני לא מסכימה עם זה שאם שחקן לא רוצה לבוא לנבחרת אז צריך להשעות אותו כמו שרצו לעשות עם סופו או לעשות עליו עליהום..
אני כן זוכרת שכשאמרו שבלו לא רוצה לבוא אז כולם התחילו לפקפק בזה שהוא ישראלי ולמה בכלל היינו צריכים לתת לו אזרחות(עזבו את זה שהוא יהודי ומגיע לו)..אז אם בגלל רצון רוצים לשחוט שחקן אחד אז לשחוט את כולם באותה צורה..כי גם לבלו יש בעיות גב וזה לא עניין אף אחד..למה? כי בלו משתמט מהנבחרת והוא לא באמת ישראלי וכספי מסוגל להחמיר את הפציעה אז זה בסדר שהמתוק לא יבוא..
בסופו של יום..כספי ניהנה מכל ההייפ שעושים סביבו ולא בדיוק עומד בציפיות הלאומיות..
עזוב את זה שהוא שחצן וכל הדברים האלה..על זה כבר דיברנו..אבל היה אפשר לראות טוב מאוד עוד מתחילת הקיץ שלא ממש בא לו לשחק השנה בליטא..זה היה ברור..הבן אדם לא שיחק משחק אחד עם הנבחרת בקיץ..לטורניר קפריסין הוא לא יצא בגלל וירוס בבטן(ממש)ובאימון הראשון שלו הוא נפצע..סלח לי שאני לא ממש קונה את כל הדברים האלה..
גם בלתי נסלח מבחינתי שאם הוא לא משחק אז לפחות שייסע לליטא ביחד עם הנבחרת..גם זה הוא לא יכל לעשות..בטח היה צריך להיכנס שוב לתחפושת הסופרמן שלו..
בטוויטר שלו הוא רשם ''נפצעתי,לא פציעה רצינית,נראה מה יהיה'',אחרי כמה ימים ''אני לא מתכוון לסכן את עצמי בגלל הפציעה הזאת,לא אשחק ביורובאסקט'',אחרי כמה שעות ''אל תדאגו אוהדי הקאבס,זאת פציעה מינורית,אני אחזור מהר ואוכל לשחק בקליבלנד''..היה לו הרבה יותר חשוב להרגיע את אוהדי הקאבס מאשר לרשום איזשהי הודעה שכואב לו שהוא לא יכול לשחק וכמה הוא מתנצל לאוהדי הנבחרת וכמה הוא עצוב..
אני משוכנעת שכספי הגיע הקיץ עם מטרה לא לשחק בנבחרת ואף אחד לא ישכנע אותי שזה לא נכון..ידעתי עוד מהכתבה על הביטוח שלו בגלל השביתה ב-NBA(בסביבות 40K לשחק בנבחרת)שיעשו הכל בשביל לטרפד את העניין הקיץ..
נערך לאחרונה על ידי Holiday_Armadillo בתאריך 04 ספטמבר 2011, 14:56, נערך פעם אחת בסך הכל.
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי itay92 » 04 ספטמבר 2011, 14:46

סוף סוף נכנסים בכספי על זה שהוא וויתר כל כך בקלות.
אם שחקן מתאזרח (למשל בלו) היה מוותר מזמן התקשורת הייתה נכנסת בו וקוטלים אותו(בעיקר התקשורת האדומה).
itay92

הודעהעל ידי MTA2311 » 04 ספטמבר 2011, 15:11

מצד אחד, אני מסכים עם ההנחה העיקרית בטור, על סמך היכרות אישית שלי עם הפציעה המדוברת, זריקה היתה יכולה לאפשר לו לתרום מספר מסויים של דקות בכל משחק, ומצד שני אי אפשר להתעלם מהעובדה שכל טור של אדון מליניאק נוטף משנאה לגוף\ שחקן כזה או אחר.
ברגע שהתחילו הקשקושים הפטריוטיים ההזויים הפסקתי לקרוא..
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי er79 » 04 ספטמבר 2011, 16:58

לא יודע, מצד אחד כספי משרה תחושה שהוא פרימדונה וייתכן והיה יכול לתת מאמץ נוסף כדי לתרום לנבחרת, מצד שני מליניאק הוא עוכר מכבי ידוע, כולל סמליה ושחקניה לשעבר.
er79

הודעהעל ידי jol9 » 04 ספטמבר 2011, 17:32

סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 04 ספטמבר 2011, 17:36

אומרים שבן אדם נכנס למגננה הכי ''תוקפנית'' כשהוא מרגיש שדוחקים אותו לפינה..
אם מישהו עכשיו יאשים אותי ש..לקחתי לו את השוקולד ואני יודעת שלא לקחתי אני אגיד ''אני לקחתי לך את השוקולד? אוקיי''
מצד שני..אם לקחתי את השוקולד..אני אתחיל להגיד ''אני?! למה נראה לך?! חתיכת שקרן! אולי תשאל אותו! ואותו!''
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי חנו'ש » 04 ספטמבר 2011, 17:52

Mta_atic כתב:
קובי כתב:לגבי הטור של מליניאק, מה שלכד את עיניי יותר מהכל היה:

נו, אז זו התחושה שלהם.
מי אמר שבין זה לבין המציאות יש ולו קמצוץ מהאמת?
גם לי יש הרגשה כזו, אבל זה לא גורם לי לרוץ ולהשמיץ את כספי ללא בסיס.

הבעיה הגדולה ביותר בישראל, עוד יותר מרמת הנבחרות היא תרבות העיתונות הרדודה.
נמאס כבר לפתוח עיתון או אתר אינטרנט ולקרוא סקירה או מאמר שכל כולו מתעסק ברפש, חרא וגידופים אלגנטיים.
אפילו להעביר ביקורת כבר שכחנו איך, אנחנו פשוט מחפשים לערוף ראשים ולא יודעים לדעת לבלוע כשלונות ולהשתפר.

ואפרופו ציטוטים של מילניאק, הנה ציטוט שלכד את עיני ועיצבן אותי:
ישראל היא לא עוד מדינה. שירות בנבחרת ישראל הוא סוג של מילואים, כי אף שחקן נבחרת לא שירת ביחידת דובדבן. השירות שלהם הוא חודש בקיץ בנבחרות, מאז שהיו בני 15. כשמתאזרח, שלא נולד פה, מנסה לחמוק מהנבחרת, אנחנו מקימים קול צעקה. כששחקן שנולד בישראל ושיחק ביורוליג מתחמק משירות, אנחנו שותקים.
מר מליניאק היקר.
בתור אדם שמחזיק בדעות ימניות אני אומר בפה מלא - נמאס מכך שהתרבות הצבאית פשתה לכל חלקה טובה במדינה הזו.
שירי העידוד המיליטנטיים ("ישראל מלחמה") והתחושה שהעלייה למגרש היא מינימום קרב הישרדות בשמורות הטבע של החיזבאללה.

אז לא - לשחק בנבחרת זה לא שירות מילואים, ולא משנה במה שירתו שחקני הכדורסל/כדורגל כי יש עוד אלף אנשים אחרים שלא משרתים בתפקידים קרביים במדינה הזו
ועדיין לא טורחים לייצג אותה בשום דבר. מה גם שיש סביבה אזרחית-תרבותית מעבר לצבא.

לשחק בנבחרת הלאומית זו זכות, ולי כאזרח אין עניין לראות שחקן כמו דיוויד בלו עומד בלחצים של ראשי מכבי רק כדי שילבש כחול לבן כי אותי זה מבזה שכאילו מתחננים לשחקן שישחק בנבחרת!
מי שרוצה לשחק בנבחרת ראוי לכל הערכה והוקרה של הציבור.
הבעיה מתחילה ונגמרת ברגע ש"שירות המילואים" הזה הופך לפסטיבל האשמות של פרשנים בגרוש
עד כדי השמצות ונאצות כלפי מאמנים ואפילו כלפי שחקנים שטורחים להגיע לנבחרת בשכר רעב ואפילו גם אם הם פצועים (יניב גרין לדוגמא).

מסכימה עם כל מילה.
בכלל כל הסיפור הזה מזכיר לי את מה שהיה עם בורשטיין לפני כמה שנים, שנה אחרי הפציעה הקשה שלו שאחריה אומנם חזר לשחק במכבי (ועזר להביא את הגביע של קופל), אבל שאריות הפציעה עדיין נשארו ולמרות זאת כל התקשורת העדיפה להאשים אותו ב"השתמטות" (כאילו מישהו ימות מזה שהנבחרת תפסיד כמה משחקים) וטענה שאם זה היה גמר הפיינל פור עם מכבי הוא כבר היה משחק.
את האמת לגבי הפציעה שלו ראינו כעבור זמן קצר כשנאלץ לעבור ניתוח נוסף שהשבית אותו לכמעט עונה שלמה.
אז בואו לא נשפוט את כספי כאילו אנחנו מינימום הרופאים הפרטיים שלו.
תמונה
"להצלחה אבות רבים אך הכישלון יתום הוא".
חנו'ש
מכורה ל cookie jam

הבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Cobra, Gevaudan ו־129 אורחים