המשחק הקרוב: פנאתינייקוס נגד מכבי Playtika ת"א, 23 באפריל, שלישי, 20:30

מליניאק נגד כספי

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: מליניאק נגד כספי

הודעהעל ידי Ido_Maccabi » 08 ספטמבר 2011, 17:55

אף שחקן לא צריך להיות חסין מביקורת... העובדה שהוא לא הגיע לאליפות עיצבנה אותי, אבל עוד יותר עיצבנה אותי התגובה שלו ושל אבא שלו לביקורת. במשפט אחד אפשר לסכם אותה "אני הישראלי הראשון ב NBA, תנו לי כבוד ואל תבקרו אותי!". אז זהו כספי, דווקא כישראלי הראשון ב NBA שחקנים אחרים מסתכלים עליך בתור דוגמא, בטח כשבנית את הקריירה שלך על מלחמה, הזעה ועבודה קשה. ההרגשה היא שהוא הגיע ל NBA וסימן "וי", הפסיק לעבוד קשה, בנבחרת הוא שיחק על תקן כוכב ולא נלחם כמו שהוא היה עושה. מצטער להודיע לך אדון כספי, אף אחד לא חסין מביקורת. גם לא הישראלי הראשון בNBA.
Ido_Maccabi

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 08 ספטמבר 2011, 18:02

העיקר שיש לו פרסומת חדשה שהוא לבוש בה עם המדים של נבחרת ישראל..
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי yarinsaky » 09 ספטמבר 2011, 04:30

משהוא מעניין ששמתי לב אליו במוסף של ישראל היום שחולק בבוקר : שמעון כספי ( בוזגלו ? ) אומר שהוא לא רצה כל כך שהבן שלו ישחק במכבי
אחרי שהוא שמע כל מיני רינונים על הבן שלו ושמועות לא טובות לגביו.
זה קצת מוזר, כי הטענה הייתה שהוא לא הגיע למכבי בגלל ענייני מס.

בכל אופן, תודה לאל שמכבי לא צריכה להתעסק גם משפחת כספי הקיץ.
הסגל של מכבי ת"א :

רכזיות - בר רפאלי, אליזבת הארלי
קלעיות - מורן אטיאס, ליב טיילור
סמוליות - ג'יזל, קים קרדישיאן
פאווריות- מייגן פוקס, אולגה קורילנקו
סנטריות - פנלופה קרוז, קייט ווינסלט

מאמנות- שרון סטון, - מישל פייפר, ברוק שילדס
yarinsaky

הודעהעל ידי מקאדו » 09 ספטמבר 2011, 05:36

את האמת גם אני שמתי לב בראיונות של כספי על נושא הנבחרת שבמקום להגיד 'אני אוהב את הנבחרת היא חשובה לי אני באמת פצוע וכ'ו וכ'ו הוא כל הזמן היה עסוק וחזר על המשפט ' אני שחקן אנ בי איי , אני הישראלי הראשון באנ בי איי ' כאילו שזה נותן לו איזה לגיטמציה או מעמד שונה משחקנים אחרים לזלזל ולא להיתאמץ מספיק בשביל לשחק בנבחרת , בכלל כל ההיתנהלות שלו מאז שהיה קטן היא מנופחת מאגו ומחשיבות עצמית מופרזת , למען האמת ואני יודע שיחלקו כאן עליי אבל בעניי הוא אף פעם לא היה ולא יהיה שחקן כזה גדול כמו שעושים ממנו והוא לא איזה כוכב אנ בי איי כמו שהוא חושב , הוא הראשון באנ בי איי מבחינה טכנית אבל ממש לא הישראלי הכי טוב שהיה , גם היום אני חושב שליאור אליהו מוכשר ממנו וההבדל הוא רק האופי , אותי השחקן הזה דיי מגעיל מצידי שישאר שם ה' שחקן אנ בי איי ' גם בקמפיין הבא וימשיך להזות שהוא איזה דרק נוביצקי או פאו גאסול , אם הוא כזה שחקן אנ בי איי שיסתכל קצת על פאו גאסול שגדול ממנו בכמה דרגות ומה הוא עושה בשביל נבחרתו , צודק מלניאק בכל מילה.
מקאדו

הודעהעל ידי Mta_atic » 09 ספטמבר 2011, 05:47

יכול להיות שעומרי באמת שחצן (יש שיגידו עודף ביטחון עצמי, אבל נניח את זה בצד), יכול להיות שהוא אגואיסט במובן מסויים, זה עדיין לא נותן נקודות לטור של מליניאק, שלדעתי היה פיסת זבל עיתונאית.
סמל אישי של המשתמש
Mta_atic
חבר כבוד

הודעהעל ידי טיקי חוזר » 09 ספטמבר 2011, 07:15

אם כל הכבוד לנ.ב.א ויש כבוד הרבה מאוד שחקנים מצויינים וגדולים מכספי לא היו שם או ויתרו על אחרי עונה אחד גם כשאר הצליחו . נבארו - פחות טוב מכספי ? ממש לא , בודירוגה לא דרך שם כנג יש את השחקן הסרבי , סנטר שנבחר מס' 3 בדרפט של לברון - שחקן NBA , דרקו מיליציץ' אולי , כזה טב שאיבקוביץ אפילו לא הזמין אותו לנבחרת סרביה .... עניין NBA זה הרבה טיימינג ומזל . גם שם יש קבוצות ויש קבוצות ... מה לעשות שכספי לא היה לא בלייקרס ולא בדאלס , בנגוד לנוביצקי, אחים גאסול גם שחקן חמישיה הוא ממש לא .
שכספי משתמש בתקשורת ככלי לקידום זה לגיטימי ... רק שיקח בחשבון שזה פועל לשני הכוונים .
ישראל היום ממש לא ניטרלים , מה לעשות שגברת פאנן וסגל ידידים עוד מימי מכבי תל-אביב . מאז שהיא עזבה , סגל כמו הרבה אחרים כותב כתבות על מכבי על בסיס פורומים שונים ומשונים.
טיקי חוזר

הקודם

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־43 אורחים