המשחק הקרוב: הפועל גליל עליון נגד מכבי Playtika ת"א, 30 במרץ, שבת, 21:10

מחשבות לקראת עונת 2021/22

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: מחשבות לקראת עונת 2021/22

הודעהעל ידי Jack55 » 11 אפריל 2021, 03:22

A.Parker כתב:
Jack55 כתב:
A.Parker כתב:
Jack55 כתב:
A.Parker כתב:באסקוניה קבוצה ברמת התקציב של מכבי. אז נכון שהיא חמה עליו, אבל אין סיבה שמכבי לא תאותת שהיא מעוניינת בו גם.
אולי זה מאוחר מדי, אולי יהיו לו הצעות מרשימות יותר, אבל אין סיבה לא לנסות.

בדיוק כמו שאתה אומר לי - זה לא משנה את העובדה שזה לא ריאלי
יש לא מעט אופציות טובות אחרות, צריך להתמקד בהן

גבר, בוא. פולונארה (ששוב, הצעתי כמועמד) ריאלי הרבה יותר מכל הודעה שלך כאן.

שוב אתה לוקח את הדיון לצד רע ולעקיצות, תמשיך ככה :thumbup
אגב, לא ידעתי שפולונארה יותר ריאלי משחקנים כמו ווקאפ, קורידנייה או יאבוסלה

הם ריאלים מאוד. אני מדבר על הלוידים למיניהם ועל זה שאתה רושם הרבה פעמים שבטח שחקן יגיע "כי מכבי ממש רוצה אותו" (גם אם לא במילים האלה ממש).

"לוידים", בוא נהייה מדויקים חוץ מלויד לא דיברתי על עוד שחקן שאולי נשמע כמו לא ריאלי יגיע
חוץ מזה עובדתית על פי מה שמפורסם עכשיו מכבי לא וויתרה עליו וכנראה תציע לו הצעה משודרגת, אז הכל עוד יכול להיות
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי er79 » 11 אפריל 2021, 07:26

Jack55 כתב:
A.Parker כתב:
Jack55 כתב:
A.Parker כתב:
Jack55 כתב:בדיוק כמו שאתה אומר לי - זה לא משנה את העובדה שזה לא ריאלי
יש לא מעט אופציות טובות אחרות, צריך להתמקד בהן

גבר, בוא. פולונארה (ששוב, הצעתי כמועמד) ריאלי הרבה יותר מכל הודעה שלך כאן.

שוב אתה לוקח את הדיון לצד רע ולעקיצות, תמשיך ככה :thumbup
אגב, לא ידעתי שפולונארה יותר ריאלי משחקנים כמו ווקאפ, קורידנייה או יאבוסלה

הם ריאלים מאוד. אני מדבר על הלוידים למיניהם ועל זה שאתה רושם הרבה פעמים שבטח שחקן יגיע "כי מכבי ממש רוצה אותו" (גם אם לא במילים האלה ממש).

"לוידים", בוא נהייה מדויקים חוץ מלויד לא דיברתי על עוד שחקן שאולי נשמע כמו לא ריאלי יגיע
חוץ מזה עובדתית על פי מה שמפורסם עכשיו מכבי לא וויתרה עליו וכנראה תציע לו הצעה משודרגת, אז הכל עוד יכול להיות

איפה מפורסם שמכבי שדרגו לו את ההצעה?
er79

הודעהעל ידי Neo » 11 אפריל 2021, 10:59

felix_r כתב:
Neo כתב:החתמת ווקאפ זה אסון ,רוצה קבוצה כישרונית ואתלטית
לא עוד מציאות כמו כריס ג'ונס
החתמת גרג וונטינגטון תהיה נהדרת בעיני

זה ממש לא כזה חדמשמעי.

נכון, ווקאפ זה לא איזה כישרון שמביא את הקהל למשחקים. שחקן די עפור בסך הכל. פה אתה צודק. גם אני לא מתלהב ממנו.

מצד שני, אולי זה השחקן שאתה צריך ליד וילבקין. גארד פיזי וחכם שתורם בכל האספקטים של המשחק גם בהתקפה גם בהגנה.

הוא סוג של אול-אראונד: 8.2 נקודות, 4.5 אסיסטים, 3 כ"ח, 1.1 חטיפות. הוא יתרום גם כאשר וילבקין לא ימסור לו. לא איזה שחקן שחייב להחזיק אצלו את הכדור.

זה לא כמו אלייז'ה בראיינט, שאולי כישרוני יותר בהתקפה, אבל שחקן לא חכם במיוחד ודי חור בהגנה.

יש מצב שאם נחליף את אלייז'ה בווקאפ, נרוויח גם אינטלגנציה בהתקפה, וגם שמירה טובה בהגנה.

לסיכום: הקבוצה הזאת של העונה פשוט הרגה אותי בטיפשות שלה. אני לא אשרוד עוד עונה של דגנרטים כאלה. אפילו המכבי המאכזבת של בגאצקיס וטבק לא הביאה לי עצבים כאלה. לכן, כל שחקן שמעלה את ה IQ של הסגל, מבחינתי מהווה החתמה הגיונית, גם אם השחקן לא התברך בכישרון התקפי יוצא מן הכלל.

חבר , זורם איתך
אבל מעדיף בהרבה את ג'יילן סמיט מגרמניה בתור אול אראונד על ווקאפ בכל סיטואציה
Neo

הודעהעל ידי Runner30 » 11 אפריל 2021, 11:07

לא עקבתי אחרי ווקאפ, אבל במשחקים מול מכבי, תחושה שקיבלתי
היא שחסרות לו יסודות כדורסל.
התקשה בכדרור, זרק איירבולים, איבד כדורים, היה כבד בהגנה.
יכול להיות שהזכרון מתעתע בי.
Runner30

הודעהעל ידי felix_r » 11 אפריל 2021, 11:45

Neo כתב:
felix_r כתב:

זה ממש לא כזה חדמשמעי.

נכון, ווקאפ זה לא איזה כישרון שמביא את הקהל למשחקים. שחקן די עפור בסך הכל. פה אתה צודק. גם אני לא מתלהב ממנו.

מצד שני, אולי זה השחקן שאתה צריך ליד וילבקין. גארד פיזי וחכם שתורם בכל האספקטים של המשחק גם בהתקפה גם בהגנה.

הוא סוג של אול-אראונד: 8.2 נקודות, 4.5 אסיסטים, 3 כ"ח, 1.1 חטיפות. הוא יתרום גם כאשר וילבקין לא ימסור לו. לא איזה שחקן שחייב להחזיק אצלו את הכדור.

זה לא כמו אלייז'ה בראיינט, שאולי כישרוני יותר בהתקפה, אבל שחקן לא חכם במיוחד ודי חור בהגנה.

יש מצב שאם נחליף את אלייז'ה בווקאפ, נרוויח גם אינטלגנציה בהתקפה, וגם שמירה טובה בהגנה.

לסיכום: הקבוצה הזאת של העונה פשוט הרגה אותי בטיפשות שלה. אני לא אשרוד עוד עונה של דגנרטים כאלה. אפילו המכבי המאכזבת של בגאצקיס וטבק לא הביאה לי עצבים כאלה. לכן, כל שחקן שמעלה את ה IQ של הסגל, מבחינתי מהווה החתמה הגיונית, גם אם השחקן לא התברך בכישרון התקפי יוצא מן הכלל.

חבר , זורם איתך

ג'יילן סמית' הוא גם שחקן אול-אראונד שיכול להתאים. הוא אופציה מעניינת, לא סתם מכבי עוקבת אחריו. בהחלט יש מצב שהוא טוב יותר מווקאפ. הבעיה היא שאי אפשר לדעת את זה בודאות כל עוד הוא לא שיחק ביורוליג. יש לו גם אחוזים נמוכים בקליעה לשלוש, שגורמים לך לתהות איך יקלע ביורוליג.

מה שכן, הבנתי שמכבי גם צריכה לשלם לז'לגיריס ביי-אאוט עבור ווקאפ. אם זה נכון, זה כבר מוגזם. לשלם ביי-אאוט על פועל שחור?
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי Rampel » 11 אפריל 2021, 11:47

felix_r כתב:
Neo כתב:
felix_r כתב:

זה ממש לא כזה חדמשמעי.

חבר , זורם איתך

ג'יילן סמית' הוא גם שחקן אול-אראונד שיכול להתאים. הוא אופציה מעניינת, לא סתם מכבי עוקבת אחריו. בהחלט יש מצב שהוא טוב יותר מווקאפ. הבעיה היא שאי אפשר לדעת את זה בודאות כל עוד הוא לא שיחק ביורוליג. יש לו גם אחוזים נמוכים בקליעה לשלוש, שגורמים לך לתהות איך יקלע ביורוליג.

מה שכן, הבנתי שמכבי גם צריכה לשלם לז'לגיריס ביי-אאוט עבור ווקאפ. אם זה נכון, זה כבר מוגזם. לשלם ביי-אאוט על פועל שחור?
היה צריך לשלם עליו ביי אאוט קיץ שעבר. לכן ויתרו עליו והביאו את כריס דיגיטי דיגיטי.. אה ושילמו עליו ביי אאוט.

בקיצור, אם אני לא טועה, הקיץ הוא מסיים חוזה בז'לגיריס.

Sent from my SM-N985F using Tapatalk
סמל אישי של המשתמש
Rampel

הודעהעל ידי felix_r » 11 אפריל 2021, 11:49

Runner30 כתב:לא עקבתי אחרי ווקאפ, אבל במשחקים מול מכבי, תחושה שקיבלתי
היא שחסרות לו יסודות כדורסל.
התקשה בכדרור, זרק איירבולים, איבד כדורים, היה כבד בהגנה.
יכול להיות שהזכרון מתעתע בי.

הוא באמת לא הבריק במשחקיו נגד מכבי. וזה די מוזר, כי מכבי אוהבת ללכת על שחקנים שנתנו לה בראש ...

אולי זה יאניס שאוהב אצלו דברים שרק מאמן יכול לשים לב אליהם? (לדוגמא, שהוא לבן :D )
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי gimi123 » 11 אפריל 2021, 11:51

אולי זה פחות קשור.
אותי ממש ממש מעניין איך וויד בולדווין הפך תוך שנה לכוכב שהוא היום. כי כשאומרים בנשימה אחת בולדווין ויורוליג משום מה זה בכלל לא מתחבר אצלי בראש.. לא בגלל שהוא נבחר 14 בדראפט ומשדר אמריקאיות (טוב אולי גם בגלל), פשוט בגלל צורת המשחק שלו..
אני גם לא מצליח להבין אם השחקן הזה הוא 1 2 או שלוש.. ואיכשהוא הוא פירק את היורוליג השנה. ספק אם באיירן הייתה בפליאוף בלעדיו.. האם זה רק העובדה שהןא קיבל את המפתחות לקבוצה?
gimi123

הודעהעל ידי אדגר פו » 11 אפריל 2021, 11:55

לא יודע, שלושה רכזים בינוניים כמו וואקפ, ג'ונדי וג'ונס זו בשורה לעונה הבאה ? מה מכבי כל ממהרת לתת הארכת חוזה לג'ונס ? רק בליגה ראיתי איזה רכז או שניים טובים ממנו ( כמו ההוא מחיפה למשל ).
סמל אישי של המשתמש
אדגר פו

הודעהעל ידי A.Parker » 11 אפריל 2021, 11:58

אדגר פו כתב:לא יודע, שלושה רכזים בינוניים כמו וואקפ, ג'ונדי וג'ונס זו בשורה לעונה הבאה ? מה מכבי כל ממהרת לתת הארכת חוזה לג'ונס ? רק בליגה ראיתי איזה רכז או שניים טובים ממנו ( כמו ההוא מחיפה למשל ).

הבינוניות חוגגת. כמובן שהם מסופקים מג'ונס כי יש לו חוזה נמוך וזה מה שמעניין אותם.
A.Parker

הודעהעל ידי my man » 11 אפריל 2021, 13:48

A.Parker כתב:
אדגר פו כתב:לא יודע, שלושה רכזים בינוניים כמו וואקפ, ג'ונדי וג'ונס זו בשורה לעונה הבאה ? מה מכבי כל ממהרת לתת הארכת חוזה לג'ונס ? רק בליגה ראיתי איזה רכז או שניים טובים ממנו ( כמו ההוא מחיפה למשל ).

הבינוניות חוגגת. כמובן שהם מסופקים מג'ונס כי יש לו חוזה נמוך וזה מה שמעניין אותם.
זה אפילו לא בינוניות..זו הצהרת כוונות למיקום 14 ביורוליג
"אם נחרבנו ונחרב העולם עמנו, על ידי שנאת חינם, נשוב להיבנות והעולם עמנו ייבנה, על ידי אהבת חינם!" (הראי"ה קוק)
סמל אישי של המשתמש
my man

הודעהעל ידי Rampel » 11 אפריל 2021, 14:42

בינוני או לא, ווקאפ הוא אחד הרכזים הטובים והיעילים ביורוליג בשנתיים האחרונות.

כן, הוא לא אתלט גדול והוא לא שחקן שנותן שואו, אבל לא בטוח שזה גם ככה מה שנכון ליד ווילבקין, או בכלל.

השאלה היא האם הוא עונה לצרכים שיש מהרכז שישחק עם ווילבקין:
צריך קודם כל להיות רכז גבוה, ששומר טוב ומסוגל לשמור על שתי עמדות הגארד - V
רכז שיודע להוביל כדור וחושב מסירה לפני זריקה - V
שחקן שיהיה מסוגל לקלוע/לסיים כשווילבקין מחליט שהוא מוביל התקפות - V
שחקן שיהיה מסוגל לחדור לסל ולייצר מהחדירות הללו בין אם לעצמו ובין אם לאחרים - V

הבן אדם עם 8.2 נקודות למשחק, 4.5 אסיסטים, 3 ריבאונדים, 1.1 חטיפות מול 1.6 איבודים ומדד 10.6. 46.9% ל-2, 37.1% ל-3 ו-90% מהעונשין.
אלו מספרי יורוליג ולא שום ליגת חרטא, זו התפוקה שלו ברמה הנדרשת וזה יכול לעבוד לצד ווילבקין בסבירות יותר גבוהה מכל הימור שניתן פה. הוא היה גם הרכז הראשון של שאראס בשנתיים האחרונות שלו בז'לגיריס.
הוא אופציה סבירה לגמרי בעיני לעמדה 1, גם אם לא מבריקה ובואו, מכבי לא יכולה להרשות לעצמה אופציות הרבה יותר מבריקות ממנו. מי שחושב אחרת משקר לעצמו.

מה גם שווקאפ יכול להגיע במחיר נוח יחסית שיפנה מספיק כסף לשחקן שיגיע ל-4-5, שם הסגל דורש את ההשקעה המרכזית הקיץ.

סמל אישי של המשתמש
Rampel

הודעהעל ידי ankram » 11 אפריל 2021, 15:56

Rampel כתב:בינוני או לא, ווקאפ הוא אחד הרכזים הטובים והיעילים ביורוליג בשנתיים האחרונות.

כן, הוא לא אתלט גדול והוא לא שחקן שנותן שואו, אבל לא בטוח שזה גם ככה מה שנכון ליד ווילבקין, או בכלל.

הבן אדם עם 8.2 נקודות למשחק, 4.5 אסיסטים, 3 ריבאונדים, 1.1 חטיפות מול 1.6 איבודים ומדד 10.6. 46.9% ל-2, 37.1% ל-3 ו-90% מהעונשין.
אלו מספרי יורוליג ולא שום ליגת חרטא, זו התפוקה שלו ברמה הנדרשת וזה יכול לעבוד לצד ווילבקין בסבירות יותר גבוהה מכל הימור שניתן פה. הוא היה גם הרכז הראשון של שאראס בשנתיים האחרונות שלו בז'לגיריס.
הוא אופציה סבירה לגמרי בעיני לעמדה 1, גם אם לא מבריקה ובואו, מכבי לא יכולה להרשות לעצמה אופציות הרבה יותר מבריקות ממנו. מי שחושב אחרת משקר לעצמו.

מה גם שווקאפ יכול להגיע במחיר נוח יחסית שיפנה מספיק כסף לשחקן שיגיע ל-4-5, שם הסגל דורש את ההשקעה המרכזית הקיץ.

מי שמסרב לוולקאפ , שיהיה לו לבריאות עם הרכז הקונגולזי הבא שיחתום במכבי.
סמל אישי של המשתמש
ankram

הודעהעל ידי אדגר פו » 11 אפריל 2021, 16:52

דיקמבה מוטומבו מוחה על הזלזול קונגלזים. ;)

אני סרבן ווקאפ וישאר כזה. יש לי חלומות יפים יותר.
סמל אישי של המשתמש
אדגר פו

הודעהעל ידי Rampel » 11 אפריל 2021, 17:27

אדגר פו כתב:דיקמבה מוטומבו מוחה על הזלזול קונגלזים. ;)

אני סרבן ווקאפ וישאר כזה. יש לי חלומות יפים יותר.
הבעיה עם חלומות זה שנרדמים עם קוסטאס סלוקאס ומתעוררים עם כריס ג'ונס

סמל אישי של המשתמש
Rampel

הודעהעל ידי אדגר פו » 11 אפריל 2021, 17:39

אין שום בעייה עם חלומות, יש בעייה עם מציאות אפורה שלא רוצים לשנות אותה.
סמל אישי של המשתמש
אדגר פו

הודעהעל ידי A.Parker » 11 אפריל 2021, 19:28

Rampel כתב:בינוני או לא, ווקאפ הוא אחד הרכזים הטובים והיעילים ביורוליג בשנתיים האחרונות.

אני באמת לא מבין על סמך מה זה נאמר?
אז כן, הוא אולי תורם קצת יותר ממה שהסטט משקפת ויש לו תכונות שיותר משלימות את ווילבקין ,אבל הוא עדיין שחקן בינוני. לצורך העניין, היכולות האישיות שלו נמוכות מאוד. הוא לא חודר טוב והקליעה שלו חשודה. זה כשלעצמו צריך לפסול אותו כרכז ראשון. הוא שחקן שמחפש למסור, זה נכון, אבל זה לא שהוא מנהל משחק מרשים כל כך. אני לא ידוע מה יהיו דרישות השכר שלו, אבל בכל מקרה הוא לא מתאים לתפקיד הרכז הראשון בדיוק כמו שג'ונס לא מתאים לרכז השני.
A.Parker

הודעהעל ידי A.Parker » 11 אפריל 2021, 19:29

ankram כתב:

מי שמסרב לוולקאפ , שיהיה לו לבריאות עם הרכז הקונגולזי הבא שיחתום במכבי.

אנשים פה לא צריכים לא להשמיע ביקורת על שחקן מסויים (או התנהלות מסויימת) רק כי יכול או סביר להיות תרחיש יותר גרוע.
A.Parker

הודעהעל ידי Jack55 » 11 אפריל 2021, 20:46

עמדה של ווקאפ, ג׳ונס ודיבה/מדר זאת עמדה טובה (וגם זולה) בהתאם למה שמכבי צריכה
הרכז שיגיע לא צריך להיות איזה כוכב או שם נוצץ, מספיק שהוא עונה על הקריטריונים שצריך ליד סקוטי ושהוא מביא איתו ניסיון ועל זה גם ווקאפ וגם ג׳ונס עונים

השם הנוצץ שלנו מגיע מעמדה 2 וזה סקוטי, עכשיו המטרה היא להביא עוד שחקן ברמה גבוהה לקו הקדמי ויש אחלה אופציות כאלה בשוק
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי Rampel » 11 אפריל 2021, 22:46

A.Parker כתב:

אני באמת לא מבין על סמך מה זה נאמר?
אז כן, הוא אולי תורם קצת יותר ממה שהסטט משקפת ויש לו תכונות שיותר משלימות את ווילבקין ,אבל הוא עדיין שחקן בינוני. לצורך העניין, היכולות האישיות שלו נמוכות מאוד. הוא לא חודר טוב והקליעה שלו חשודה. זה כשלעצמו צריך לפסול אותו כרכז ראשון. הוא שחקן שמחפש למסור, זה נכון, אבל זה לא שהוא מנהל משחק מרשים כל כך. אני לא ידוע מה יהיו דרישות השכר שלו, אבל בכל מקרה הוא לא מתאים לתפקיד הרכז הראשון בדיוק כמו שג'ונס לא מתאים לרכז השני.

בעונה שעברה הוא סיים במקום השישי במובילי האסיסטים ביורוליג, אבל הבעיה שלו הייתה יחס האסיסטים/איבודים שהציב אותו רק במקום ה-20 בקטגוריה הזו. העונה הוא ניצב "רק" במקום ה-11 במובילי האסיסטים (עם אסיסט פחות - 4.5 לעומת 5.5), אבל ביחס האסיסטים/איבודים הוא מדורג רביעי העונה בכל היורוליג, עם קפיצה של 80% מבחינת יעילות.

אני לא מתווכח איתך על היותו "אפור" או "פועל שחור" או איך שלא תקרא לזה. אבל כמו שאמרת, הוא תורם גם מעבר לסטטיסטיקה, ספציפית באספקטים שהיו מאוד חסרים בקו האחורי שלנו העונה - הוא עובד קשה בהגנה ובהתקפה הוא מפעיל את השכל. יש לו חוכמת משחק, כשלטעמי הוא לא חודר רע בכלל וגם אם לפעמים זה נראה לך מהוסס, אני רואה את זה כמהלכים שקולים ולא מעט פעמים יוצאים לו מזה גם אסיסטים.
מבחינת הקליעה, אין ויכוח, אתה צודק וגם רשמתי בת'רד הזה בעצמי שהבעיה שלו היא חוסר היציבות בזריקה ולפעמים גם בבחירת הזריקות. ועדיין, עם חוסר היציבות הזו הוא הראה מספרים טובים בשתי העונות האחרונות, בדיוק בעמדה ובצורת המשחק שאנחנו צריכים בעונה הבאה.

אם בקיץ שעבר ראיתי בו ברירת מחדל סבירה, העונה אני חושב שהוא מועמד לגיטימי ואני אישית ממש לא אתאכזב לראות אותו כאן, בטח אם המשמעות היא השקעה בעמדות הפנים.
וכן גם אם כרכז ראשון, גם אם הוא לא "סקסי" מספיק כרכז ראשון. גם וולטרס לא היה כזה, אבל רבאק, אתם מדברים איתי על אתלטיות, אחרי שנים של שחקנים אתלטים וטיפשים במועדון הזה, אפשר קצת יותר שחקנים עם שכל? רצוי יותר מאחד-שניים בכל הסגל :)

סמל אישי של המשתמש
Rampel

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot], Majestic-12 [Bot] ו־41 אורחים