המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד פנאתינייקוס, 30 באפריל, שלישי, 20:00

מחשבות לקראת עונת 2021/22

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: מחשבות לקראת עונת 2021/22

הודעהעל ידי Mitelka » 14 אפריל 2021, 13:36

cannon כתב:ולנסיה מחוץ ליורוליג בשנה הבאה. מניח שדריק ויליאמס וניקולה קליניץ׳ שמות שיעלו שוב בהקשר של מכבי כי קשה להאמין ש ולנסיה תצליח להשאיר את הסגל מהעונה לשחק ביורוקאפ.
עכשיו מדברים בטוויטר על ריאל מדריד שהולכת לשים יד על קליניץ'.

Sent from my M2007J3SY using Tapatalk
תמונה
Mitelka

הודעהעל ידי Asf » 14 אפריל 2021, 14:06

יש למישהו מושג איך ווקאפ בהפעלת גבוהים מסוגו של ז'יז'יץ'?
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Asf

הודעהעל ידי where is the love? » 14 אפריל 2021, 14:31

ממה שאני זוכר גם בקיץ שעבר מכבי רצתה אותו. אני די בטוח שזה שם שיאניס רוצה. הוא טוב בהגנה , חכם ולא אנוכי, גם גבוה
תמונה

אנחנו מכבי ואנחנו יוצאים לקרב ומי שאתנו אתנו !!!! אז המון בהצלחה!!!
where is the love?

הודעהעל ידי אדם » 14 אפריל 2021, 14:46

ווקאפ עושה הכל כאילו ,כאילו הוא כוכב גם מהצד הוא כאילו עושה את כל הדברים הנכונים אבל זה לא אפוי עד הסוף.
לפני שנה ושנתיים שדיברו על להביא אותו אז זה היה נראה כפוטנציאל אבל הזמן עבר ואין איזה שינוי הוא עושה הכל בסדר הכל בינוני אין איזה קפיצת מדרגה.
וולטרס שגם הוא פרווה היה נראה יותר טוב ובנקודת הזמן הזו ואם יש תקציב מוגבל היתי הולך על פאנגוס בכלל שיש לו הכל פשוט לא מתחבר לו לקבוצה מסוימת ולא נתפס באיזה מועדון טוב.
הכדרור של ווקאפ מבקש מהשומר כאילו לחטוף לו,כדרור גבוה מגושם רחוק מהגוף.
נכון הוא יודע לקלוע והוא פיקאנדרול טוב אבל הוא לא עשה קפיצת מדרגה להיפך אפילו נראה שהלך אחורה.
מכל השמות זה מה שאפשר להביא?.
ווילבקין לא צריך לידו איזה סקורר בעמדה 1 הוא צריך מוביל כדור שיודע לבצע תרגילים ולא תוקע אותם שיודע ללכת נכון לעומק ולהוביל את התרגיל ,שאני מתכוון ללכת נכון לפעמים שחוסמים לך ואתה לא יודע לדים צעד לעומק או ללכת נכון או לתת השעיה של התנועה או שינוי כיוון אז אתה שובר את כל התרגיל ,ווילבקין רובוט אין לו מושג הוא נגרר לאן שהשומר מוביל ווילבקין לא מוביל את השומר והולך שבלוני שחוסמים כמו ילד בקט סל.
עצם זה שווקאפ מוביל כדור ויש לו קצת ראש והבנת משחק אמורה לתת לווילבקין להתעסק בקליעה ולפעמים לקחת כדור וזה הוא עשה מצוין בדארושפאקה.
ווקאפ דווקא טוב בלעשות אחרים יותר טובים ויודע מתי לקבוצה יש 4 עבירות מתי לעשות הצגה להוציא פאול מתי ללכת לסל ולקרוא מיסמאצים ,וגם מהווה איום מחוץ לקשת ועדין הכל בינוני אין איזה מחשבות של איזה קסם הולך להיות בהיכל.
עד היום לא קיבלנו את ווילבקין של דרושפאקה,קלעי מטורף .
ווילבקין עובד קשה מאוד בשביל כל סל אין לו זרימה ובכלל עמדה מספר 1 כעושה משחק עושה לו ולנו נזק,הוא לא יודע להפעיל אחרים כמשו טיבעי ,הוא לא איזה פיקאנדרולר מדהים הוא לא משחק לעומק הרבה פעמים ואין לו יכולת אישית יותר מידי ,הוא קלעי מטורף זה כן ברמות של קארול ואם עוד יכולות שפשוט במכבי כבר 3 שנים בינהם שנה אחת טובה אבל לא נכונה ככדורסל איכותי ,לא נבנת נכון ליגו ולא למענו ופשוט עושה הכל כדי לחבל בשנים שלו פה ולפספס אותם .
אם מכבי לא מתכוונת להתאים ולבנות סגל שיתאים לווילבקין שלא תחזיק אותו אצלה כדי להגיד שיש לה כוכב בקבוצה.
שיש שחקן עיקרי הקבוצה נבנת כדי להבליט את היכולות שלו ולהתאים לכדורסל שלו,ואני שם פה בצד את דעתי על הכדורסל הזה.

לגבי קורדניה ,זה פוטנציאל אדיר אתלט מצוין ומשו שהלוואי שמכהי תשים עליו את היד זה סוג של האניקאט אולאראונד כזה ,מיצר לעצמו הולך לסל חזק יודע לכדרר וללכת גוף אל גוף ולא מפחד ממגע ומשחק אגרסיבי ולעומק ואין לנו אחד כזה כבר הרבה שנים מאז פארקר או אלן אנדרסון שהולכים לסל בחדירה ולא רכים או עדינים כאלה אלא חיות צבע והלוואי שיחתום אצלנו בעמדה 3 .
אדם

הודעהעל ידי felix_r » 14 אפריל 2021, 14:50

where is the love? כתב:ממה שאני זוכר גם בקיץ שעבר מכבי רצתה אותו. אני די בטוח שזה שם שיאניס רוצה. הוא טוב בהגנה , חכם ולא אנוכי, גם גבוה

הוא לא כזה גבוה כמו שהוא נראה. הוא 193 ס"מ
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי אדם » 14 אפריל 2021, 14:51

שמואל1 כתב:
Rampel כתב:
Jack55 כתב:אני בסדר גמור עם זה, ווקאפ רכז טוב שעונה על התכונות שצריך לשחקן ליד ווילבקין ובנוסף הוא עם ניסיון יורוליג
עכשיו השאלה אם ג׳ונס באמת ישאר או שילכו על אופציה אחרת
ג'ונס לטעמי גם מוביל כדור לא טוב מספיק, גם יוצר לעצמו יותר מלאחרים והכי מפריע לי אצלו זה שהוא יחסית כבד בתנועה.

אני יודע שאתה אוהב אותו, אבל הייתי בודק עוד אופציות.

Sent from my SM-N985F using Tapatalk

ווקאפ הוא וולטרס 2. רק הרבה פחות מוכשר התקפית.

ווקאפ יותר מוכשר התקפית רק פחות אפוי ואמין ,וולטרס מה שנותן נותן וקבוע אין הפתעות,אצל ווקאפ יש עליות ירידות לא יציב ולא אמין למרות ששוב יש בו הרבה דברים אבל אין משו וואו.
הוא משחק בבטחון גבוה באיזושהי בועה של עצמו שבו הוא סטאר ולא משנה כמה הוא טועה הוא ממשיך באותו אופן ואני לא יודע כרגע אם זה לזכותו או לרעתו.
גם אליזה שלנו בבועה כאילו כלום לא נוגע בו אבל באופן שונה מווקאפ.
אדם

הודעהעל ידי Mitelka » 14 אפריל 2021, 14:58

פרסו בטוויטר מדבר על מייקל אריק (כרגע בצסק"א, לא צפוי להמשיך). טוען שמכבי רוצה אותו.

הולך להיות קיץ ארוך..

תמונה
Mitelka

הודעהעל ידי felix_r » 14 אפריל 2021, 14:59

אדם כתב:
שמואל1 כתב:
Rampel כתב:
Jack55 כתב:אני בסדר גמור עם זה, ווקאפ רכז טוב שעונה על התכונות שצריך לשחקן ליד ווילבקין ובנוסף הוא עם ניסיון יורוליג
ג'ונס לטעמי גם מוביל כדור לא טוב מספיק, גם יוצר לעצמו יותר מלאחרים והכי מפריע לי אצלו זה שהוא יחסית כבד בתנועה.

ווקאפ יותר מוכשר התקפית רק פחות אפוי ואמין ,וולטרס מה שנותן נותן וקבוע אין הפתעות,אצל ווקאפ יש עליות ירידות לא יציב ולא אמין למרות ששוב יש בו הרבה דברים אבל אין משו וואו.
הוא משחק בבטחון גבוה באיזושהי בועה של עצמו שבו הוא סטאר ולא משנה כמה הוא טועה הוא ממשיך באותו אופן ואני לא יודע כרגע אם זה לזכותו או לרעתו.
גם אליזה שלנו בבועה כאילו כלום לא נוגע בו אבל באופן שונה מווקאפ.

יש לווקאפ יתרון אחד חשוב על וולטרס, יתרון שאין עליו ויכוח. הוא לא פציע. העונה ווקאפ שיחק את כל 34 המשחקים ביורוליג, ואילו וולטרס שוב היה פצוע מספר פעמים במהלך העונה ביורוקאפ במדי אוניקס קאזאן.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי er79 » 14 אפריל 2021, 15:09

שמות סוג ז
er79

הודעהעל ידי er79 » 14 אפריל 2021, 15:10

Mitelka כתב:פרסו בטוויטר מדבר על מייקל אריק (כרגע בצסק"א, לא צפוי להמשיך). טוען שמכבי רוצה אותו.

הולך להיות קיץ ארוך..

מצוין אז אפשר להוריד אותו מהרשימה
er79

הודעהעל ידי Jack55 » 14 אפריל 2021, 15:11

Mitelka כתב:פרסו בטוויטר מדבר על מייקל אריק (כרגע בצסק"א, לא צפוי להמשיך). טוען שמכבי רוצה אותו.

הולך להיות קיץ ארוך..

כן גם רועי כהן דיווח עליו לא מזמן אבל נראלי שכבר לא רלוונטי כי הולכים על ניבו לפי מה שנראה
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי Rampel » 14 אפריל 2021, 15:35

אדם כתב:ווקאפ עושה הכל כאילו ,כאילו הוא כוכב גם מהצד הוא כאילו עושה את כל הדברים הנכונים אבל זה לא אפוי עד הסוף.
לפני שנה ושנתיים שדיברו על להביא אותו אז זה היה נראה כפוטנציאל אבל הזמן עבר ואין איזה שינוי הוא עושה הכל בסדר הכל בינוני אין איזה קפיצת מדרגה.
וולטרס שגם הוא פרווה היה נראה יותר טוב ובנקודת הזמן הזו ואם יש תקציב מוגבל היתי הולך על פאנגוס בכלל שיש לו הכל פשוט לא מתחבר לו לקבוצה מסוימת ולא נתפס באיזה מועדון טוב.
נכון הוא יודע לקלוע והוא פיקאנדרול טוב אבל הוא לא עשה קפיצת מדרגה להיפך אפילו נראה שהלך אחורה.
ווילבקין לא צריך לידו איזה סקורר בעמדה 1 הוא צריך מוביל כדור שיודע לבצע תרגילים ולא תוקע אותם שיודע ללכת נכון לעומק ולהוביל את התרגיל ,שאני מתכוון ללכת נכון לפעמים שחוסמים לך ואתה לא יודע לדים צעד לעומק או ללכת נכון או לתת השעיה של התנועה או שינוי כיוון אז אתה שובר את כל התרגיל ,ווילבקין רובוט אין לו מושג הוא נגרר לאן שהשומר מוביל ווילבקין לא מוביל את השומר והולך שבלוני שחוסמים כמו ילד בקט סל.
עצם זה שווקאפ מוביל כדור ויש לו קצת ראש והבנת משחק אמורה לתת לווילבקין להתעסק בקליעה ולפעמים לקחת כדור וזה הוא עשה מצוין בדארושפאקה.
ווקאפ דווקא טוב בלעשות אחרים יותר טובים ויודע מתי לקבוצה יש 4 עבירות מתי לעשות הצגה להוציא פאול מתי ללכת לסל ולקרוא מיסמאצים ,וגם מהווה איום מחוץ לקשת ועדין הכל בינוני אין איזה מחשבות של איזה קסם הולך להיות בהיכל.
ווילבקין עובד קשה מאוד בשביל כל סל אין לו זרימה ובכלל עמדה מספר 1 כעושה משחק עושה לו ולנו נזק,הוא לא יודע להפעיל אחרים כמשו טיבעי ,הוא לא איזה פיקאנדרולר מדהים הוא לא משחק לעומק הרבה פעמים ואין לו יכולת אישית יותר מידי ,הוא קלעי מטורף זה כן ברמות של קארול ואם עוד יכולות שפשוט במכבי כבר 3 שנים בינהם שנה אחת טובה אבל לא נכונה ככדורסל איכותי ,לא נבנת נכון ליגו ולא למענו ופשוט עושה הכל כדי לחבל בשנים שלו פה ולפספס אותם .
אם מכבי לא מתכוונת להתאים ולבנות סגל שיתאים לווילבקין שלא תחזיק אותו אצלה כדי להגיד שיש לה כוכב בקבוצה.
שיש שחקן עיקרי הקבוצה נבנת כדי להבליט את היכולות שלו ולהתאים לכדורסל שלו,ואני שם פה בצד את דעתי על הכדורסל הזה.

לגבי קורדניה ,זה פוטנציאל אדיר אתלט מצוין ומשו שהלוואי שמכהי תשים עליו את היד זה סוג של האניקאט אולאראונד כזה ,מיצר לעצמו הולך לסל חזק יודע לכדרר וללכת גוף אל גוף ולא מפחד ממגע ומשחק אגרסיבי ולעומק ואין לנו אחד כזה כבר הרבה שנים מאז פארקר או אלן אנדרסון שהולכים לסל בחדירה ולא רכים או עדינים כאלה אלא חיות צבע והלוואי שיחתום אצלנו בעמדה 3 .

"הכדרור של ווקאפ מבקש מהשומר כאילו לחטוף לו,כדרור גבוה מגושם רחוק מהגוף."

אלו מספרי האיבודים של הרכזים המובילים ביורוליג העונה:

ניק קאלאת'ס (ברצלונה) - 86 איבודים - 2.53 למשחק
מייק ג'יימס (צסקא) - 78 איבודים - 2.9 למשחק
ואסיליה מיצ'יץ' (אפס) - 98 איבודים - 2.97 למשחק
שיין לארקין (אפס) - 59 איבודים - 2.11 למשחק
מלקולם דילייני (מילאנו) - 51 איבודים - 1.96 למשחק
סרחיו רודריגז (מילאנו) - 54 איבודים - 1.8 למשחק
ויין בולדווין (באיירן) - 95 איבודים - 2.79 למשחק
ניקולס לאפרוביטולה (ריאל) - 50 איבודים - 1.72 למשחק
ננדו דה קולו (פנר) - 83 איבודים - 2.86 למשחק
קווין פאנגוס (זניט) - 96 איבודים - 2.82 למשחק

נוסיף כמה שלא עלו לפלייאוף:
קוסטאס סלוקאס - 103 איבודים - 3.03 למשחק
פירייה הנרי - 100 איבודים - 2.94 למשחק

וכמובן:
סקוטי ווילבקין - 82 איבודים - 2.41 למשחק
כריס ג'ונס - 47 איבודים - 1.4 למשחק

ותומאס ווקאפ? הוא עם 54 איבודים - 1.6 למשחק

רביעי לג'ונס, לאפרוביטולה ודילייני בטוטאל (בשוויון עם רודריגז) ושני בממוצע רק לג'ונס ברשימה הזאת.

מה יהיה הסיפור עכשיו? שהשומרים של ווקאפ כל כך צוחקים מהכדרור שלו שהם לא מצליחים לחטוף מרוב צחוק? :)

לגבי קורדינייה, אני נוטה להסכים.

נערך לאחרונה על ידי Rampel בתאריך 14 אפריל 2021, 15:47, נערך פעם אחת בסך הכל.
סמל אישי של המשתמש
Rampel

הודעהעל ידי Rampel » 14 אפריל 2021, 15:46

שמואל1 כתב:
Rampel כתב:

הפוך שמואל. פלואוטרס קיבל את הכינוי שלו מסיבה שזה היה הנשק העיקרי שלו התקפית. ווקאפ יותר מגוון ומסוכן ממנו. גם מספרית. הוא פשוט פחות יציב.

אני מזכיר, למי ששכח, שווקאפ הוא זה שהועדף על ידי שאראס אחרי כל הניסויים בין השניים בעמדה 1 של ז'לגיריס. זו גם נקודה שכל מתנגדי וולטרס העלו כשהוא הגיע, אבל וולטרס, כשחקן אפור שמבין שהוא בא להחמיא לווילבקין בכלל, הצליח לשתף איתו פעולה בצורה יעילה. ואגב, באותה עונה ווקאפ בז'לגיריס היה טוב יותר מוולטרס במכבי (עד לפציעה של וולטרס כמובן)

ווקאפ לטעמי יהיה שדרוג של וולטרס גם התקפית, גם הגנתית וגם בהובלת הכדור.

סמל אישי של המשתמש
Rampel

הודעהעל ידי A.Parker » 14 אפריל 2021, 15:50

העניין (הנוסף) עם ווקאפ, ממה שזכור לי, זה שהוא מנהל התקפות ארוכות ומחושבות מדי. זה סגנון שאני פחות מתחבר אליו ושלדעתי לא מחמיא לשחקן כמו ווילבקין.
A.Parker

הודעהעל ידי Jack55 » 14 אפריל 2021, 16:05

מזכיר שגם שוולטרס חתם פה אנשים פה בכו וקיטרו ובסוף ראינו מה התוצאה, לא חייבים להחתים כוכב בשביל שהכל יהיה ורוד, לפעמים מספיק שזה יהיה השחקן עם התכונות הנכונות ועם הניסיון וזה עובד
אגב לפי מה שהבנתי חמים מאוד על קורדינייה אבל עוד לא מעט קבוצות ביורוליג מעוניינות בו, תכלס הוא פרפקט במקום בראיינט ואני מקווה שהוא יגיע

את הכסף העיקרי יצטרכו להשקיע בעמדה 4 - זר איכותי רציני עם קבלות וטי ג'יי ליף
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי אדם » 14 אפריל 2021, 16:27

Rampel כתב:
אדם כתב:ווקאפ עושה הכל כאילו ,כאילו הוא כוכב גם מהצד הוא כאילו עושה את כל הדברים הנכונים אבל זה לא אפוי עד הסוף.

"הכדרור של ווקאפ מבקש מהשומר כאילו לחטוף לו,כדרור גבוה מגושם רחוק מהגוף."

אלו מספרי האיבודים של הרכזים המובילים ביורוליג העונה:

ניק קאלאת'ס (ברצלונה) - 86 איבודים - 2.53 למשחק
מייק ג'יימס (צסקא) - 78 איבודים - 2.9 למשחק
ואסיליה מיצ'יץ' (אפס) - 98 איבודים - 2.97 למשחק
שיין לארקין (אפס) - 59 איבודים - 2.11 למשחק
מלקולם דילייני (מילאנו) - 51 איבודים - 1.96 למשחק
סרחיו רודריגז (מילאנו) - 54 איבודים - 1.8 למשחק
ויין בולדווין (באיירן) - 95 איבודים - 2.79 למשחק
ניקולס לאפרוביטולה (ריאל) - 50 איבודים - 1.72 למשחק
ננדו דה קולו (פנר) - 83 איבודים - 2.86 למשחק
קווין פאנגוס (זניט) - 96 איבודים - 2.82 למשחק

נוסיף כמה שלא עלו לפלייאוף:
קוסטאס סלוקאס - 103 איבודים - 3.03 למשחק
פירייה הנרי - 100 איבודים - 2.94 למשחק

וכמובן:
סקוטי ווילבקין - 82 איבודים - 2.41 למשחק
כריס ג'ונס - 47 איבודים - 1.4 למשחק

ותומאס ווקאפ? הוא עם 54 איבודים - 1.6 למשחק

רביעי לג'ונס, לאפרוביטולה ודילייני בטוטאל (בשוויון עם רודריגז) ושני בממוצע רק לג'ונס ברשימה הזאת.

מה יהיה הסיפור עכשיו? שהשומרים של ווקאפ כל כך צוחקים מהכדרור שלו שהם לא מצליחים לחטוף מרוב צחוק? :)

לגבי קורדינייה, אני נוטה להסכים.

תראה אפשר לרדת לרזולוציות,סטטיסטיקה לא תמיד נותנת הכל ושוב לא אמרתי שהוא מאבד הרבה צינתי עובדה שהכדרור שלו גבוהה ומגושם.
בנוסף מה שחשוב זה כמה התקפות קבוצתו משחקת,כמה דקות הוא במגרש,כמה הכדור אצלו וכתוצאה מזה הוא המוציא לפועל ,חלק מהשחקנים שצינת אם הרבה איבודים אלה שחקנים שלוקחים סיכונים וכל הזמן משחקים לעומק וכל הזמן מנסים גם מהלכים מיוחדים,מה גם שהקבוצות הבכירות משחקות כדורסל אטרקטיבי ומהיר יותר ויותר פוזשנים בדרך כלל וככה גם יותר טעויות.
מן הסתם שקבוצה מנצחת יריבה ב20 הפרש זה מתבטא גם בהחטאות מרובות של המפסידה ולפעמים גם פחות היזדמנויות בהתקפה.
ועדין עצם זה שהוא מאבד מעט יחסית אז יפה .
אדם

הודעהעל ידי Rampel » 14 אפריל 2021, 16:39

Jack55 כתב:מזכיר שגם שוולטרס חתם פה אנשים פה בכו וקיטרו ובסוף ראינו מה התוצאה, לא חייבים להחתים כוכב בשביל שהכל יהיה ורוד, לפעמים מספיק שזה יהיה השחקן עם התכונות הנכונות ועם הניסיון וזה עובד
אגב לפי מה שהבנתי חמים מאוד על קורדינייה אבל עוד לא מעט קבוצות ביורוליג מעוניינות בו, תכלס הוא פרפקט במקום בראיינט ואני מקווה שהוא יגיע

את הכסף העיקרי יצטרכו להשקיע בעמדה 4 - זר איכותי רציני עם קבלות וטי ג'יי ליף
+1

סמל אישי של המשתמש
Rampel

הודעהעל ידי שמוליק » 14 אפריל 2021, 16:45

https://sports.walla.co.il/item/3429372
שקדי מדבר על ג'קורי וויליאמס. סנטר טרנטו.
לפני 3 עונות היה בגליל של ז'אק לידי:
http://basket.co.il/player.asp?PlayerId=10907
לא חסר לנו פאוורד? האם הסיבה לכך היא שיש לנו הנעלה שלא מסוגלת להכניס יד לכיס? שמסתתרת מאחורי "תקציב מאוזן" סטייל נס ציונה? לא הגיע הזמן שישחררו לנו את חיבוק הדוב של הלא יוצלחים האלה? לא הגיע הזמן שהגייט יראה להם את הדלת החוצה?
שמוליק

הודעהעל ידי Maccabi18 » 14 אפריל 2021, 17:22

שמוליק כתב:https://sports.walla.co.il/item/3429372
שקדי מדבר על ג'קורי וויליאמס. סנטר טרנטו.
לפני 3 עונות היה בגליל של ז'אק לידי:
http://basket.co.il/player.asp?PlayerId=10907

ראיתי את משחק השיא שלו מול לוקומוטיב שקלע 27, התקפית הוא מסיים טוב מאוד מתחת לסל, הגנתית לא משהו... ממש בינוני. גיילן ריינולדס 2, שגם אחרי העונה בבאיירן לא הייתי מביא אותו. גם ככה יש לו סנטר שהוא לא מי יודע מה בהגנה, צריך מישהו כמו האנטר בהגנה.
Maccabi18

הודעהעל ידי felix_r » 14 אפריל 2021, 17:28

אני לא הולך להתווכח על ווקאפ, אזכיר רק את העובדה שלרוב הוא לא השחקן היחיד בחמישיה, שבונה את ההתקפה.

לז'לגיריס יש שני רכזים נוספים: לקאביצ'וס ויאקובייטיס הצעיר. כשגם גריגוניס, שתפקידו העיקרי הוא קלעי, לא פעם מתנהל כסוג של רכז עם 3.3 אסיסטים למשחק (לשם השוואה לווילבקין שי 3.9 אסיסטים למשחק)
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: עידן ו־160 אורחים