המשחק הקרוב: הפועל גליל עליון נגד מכבי Playtika ת"א, 30 במרץ, שבת, 21:10

מחשבות לקראת עונת 2021/22

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: מחשבות לקראת עונת 2021/22

הודעהעל ידי Shay_uzan » 16 אפריל 2021, 11:56

Weems13 כתב:
A.Parker כתב:
felix_r כתב:מה עם גרג וויטינגטון?
אנתוני גיל? (חביבו של טוז'ה :laugh2 )

גיל מעולה, הייתי מגשש עם פולונארה, גם בולדן משלים מצויין את זיזיץ'
יש שחקנים טובים בעמדה הזאת השנה

בולדן ליד זיזיץ במקום בנדר ליד זיזיץ זה לא שדרוג. עוד שחקן מוכשר על הנייר שלא מיצה את הפוטנציאל. והקליעה שלו פחות טובה משל בנדר.
מיקי, שיכול לשחק גם ב5, גיל, יבוסלה. אלה השמות שלדעתי מכבי חייבת להילחם עליהם
אגיד את זה ככה... להבנתי אם מכבי תחליט להחזיר שחקן בעמדה הזאת, זה לא בולדן אלא מישהו אחר

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי אדגר פו » 16 אפריל 2021, 12:05

אתה מתכוון שמכבי תזרוק את בנדר ביוני ותחזיר אותו באוקטובר כששוב לא תמצא 4 כל הקיץ ? או שאולי אייסי ?
סמל אישי של המשתמש
אדגר פו

הודעהעל ידי Jack55 » 16 אפריל 2021, 12:17

עם כל הדיבורים על ווקאפ לאחרונה, מי שלא הספיק לעקוב אחריו העונה אז הכנתי עליו סרטון הייליטס :

תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי felix_r » 16 אפריל 2021, 12:37

Weems13 כתב:
A.Parker כתב:

בולדן ליד זיזיץ במקום בנדר ליד זיזיץ זה לא שדרוג. עוד שחקן מוכשר על הנייר שלא מיצה את הפוטנציאל. והקליעה שלו פחות טובה משל בנדר.

חברים, אני רוצה לתקן טעות נפוצה לגבי מיקי. מיקי הוא לא 4 שיכול לשחק 5. מיקי הוא 5 שיכול לתת גם דקות בעמדה 4 במקרה חרום. אבל דקות לא ממש טובות. כדי לחדד את הנקודה אני רק אציין את האחוזים של מיקי לשלוש - 23.9% בלבד! לשם השוואה, לדראגן בנדר השנוא על ידי רובכם יש אחוזים הרבה יותר טובים - 34.5%.

אז לסיכום, מיקי הוא שחקן מאוד מהוקצע ומוכשר התקפית, אבל 4 הוא לא.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי שופי שוף » 16 אפריל 2021, 12:50

Jack55 כתב:
Rampel כתב:
Jack55 כתב:
Rampel כתב:
A.Parker כתב:מה ההתלהבות מיאבוסלה? חוץ מגודל (לרוחב) אין בו שום דבר מרשים במיוחד

מסכים. בנדר המושמץ הצליח להתמודד איתו ב-4. עוד צרפתי עם יחסי ציבור.
לא אהבתי את האופציה שלו כשהוא עלה פה לפני שנתיים ואני לא מת עליה גם עכשיו. גם הוא אמור להיות ברירת מחדל אחרי קיץ חלש.

אם הולכים על עמדה 1 של ווקאפ + הימור הציפיה שלי היא שישקיעו בעמדה 4 כמו שצריך

Sent from my SM-N985F using Tapatalk

הוא 4 אתלטי עם פיזיות ומאסה, יודע למסור וגם לתת את השלשות, מאוד נייד...
בנוסף הוא רק בן 25, יש לו אפסייד ענק ולדעתי הוא שם ששווה להשקיע בו

מעבר לזה אם מכבי באמת רוצים לטשטש את החסרונות של זיזיץ, הם יכולים ללכת על קו קדמי כזה :
5. זיזיץ, זר, ניבו
4. יבוסלה, ליף\כהן, כספי, בלייזר(3-4)

עכשיו כבר יש לך 3 סנטרים זרים בסגל אראל?

שמע לא יודע, אני הבנתי שניבו סגור וזה העלה לי מחשבה של וואלה יש מצב שאולי בגלל "שנתקענו" עם זיזיץ אז ילכו על הרבה אופציות שיחפו על החסרונות שלו ושאולי ניסו לסגור את ניבו כסנטר שלישי
לא יודע אם זה דוגמה לסגל שאני רוצה אבל זה סתם אופציה שעלתה לי לראש

בכל מקרה בלי קשר, יבוסלה לדעתי זה שם טוב מאוד ויופי שמכבי מכוונת חזק אליו

ניבו לגמרי בעיניי יכול להיות חמש שני ביורוליג והוא מתאים בדיוק לסגנון משחק של יאניס. הוא הגבוה הכי טוב ומתאים ליורוליג שאני זוכר בישראל מאז דאנסטון של חולון.
להערכתי הוא גם לא יהיה יקר מדי -300 או 350 לעונה אמורים להספיק.

יאבוסלה שם נחמד באמת בעיקר מבחינת הגיוון ההתקפי והקליעה הסולידית שהוא יכול להביא לקו הקדמי, אבל קו קדמי שלו ושל זיזיץ' יוצר חורים בהגנה שגם הנפלד היה מתקשה לכסות.
סמל אישי של המשתמש
שופי שוף

הודעהעל ידי Jack55 » 16 אפריל 2021, 13:25

שופי שוף כתב:
Jack55 כתב:
Rampel כתב:
Jack55 כתב:
Rampel כתב:מסכים. בנדר המושמץ הצליח להתמודד איתו ב-4. עוד צרפתי עם יחסי ציבור.
לא אהבתי את האופציה שלו כשהוא עלה פה לפני שנתיים ואני לא מת עליה גם עכשיו. גם הוא אמור להיות ברירת מחדל אחרי קיץ חלש.

מעבר לזה אם מכבי באמת רוצים לטשטש את החסרונות של זיזיץ, הם יכולים ללכת על קו קדמי כזה :
5. זיזיץ, זר, ניבו

שמע לא יודע, אני הבנתי שניבו סגור וזה העלה לי מחשבה של וואלה יש מצב שאולי בגלל "שנתקענו" עם זיזיץ אז ילכו על הרבה אופציות שיחפו על החסרונות שלו ושאולי ניסו לסגור את ניבו כסנטר שלישי

ניבו לגמרי בעיניי יכול להיות חמש שני ביורוליג והוא מתאים בדיוק לסגנון משחק של יאניס. הוא הגבוה הכי טוב ומתאים ליורוליג שאני זוכר בישראל מאז דאנסטון של חולון.
להערכתי הוא גם לא יהיה יקר מדי -300 או 350 לעונה אמורים להספיק.

יאבוסלה שם נחמד באמת בעיקר מבחינת הגיוון ההתקפי והקליעה הסולידית שהוא יכול להביא לקו הקדמי, אבל קו קדמי שלו ושל זיזיץ' יוצר חורים בהגנה שגם הנפלד היה מתקשה לכסות.

כן אין ספק שלניבו יש פוטנציאל ענק, הוא שחקן שצריך להיות פה כי אחריי זה נצטער שהוא היה לנו מתחת לאף ופספסנו את זה
אגב הציעו לו 700K לשנתיים, בדיוק כמו שאמרת
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי Shay_uzan » 16 אפריל 2021, 13:32

אדגר פו כתב:אתה מתכוון שמכבי תזרוק את בנדר ביוני ותחזיר אותו באוקטובר כששוב לא תמצא 4 כל הקיץ ? או שאולי אייסי ?
אם הייתי מדליף או סקאוט הייתי מפרט אבל אני לא אז לא נעים, זאת שיחה מקרית עם חבר שאני די סומך עליו בנושא הזה ספציפית.
כל מה שאני יודע זה שהייתה שיחה ובירורים עם שחקן ולא נראה לי שאם מכבי תרצה אותו הוא לא ילבש צהוב באוקטובר, שמאז שמעתי את השלו אני בדילמה אם זה מהלך חכם או אדיוטי. לדעתי בגלל זה זה גיבוי או שחקן נוסף בעמדה או בנוסף לשחקן ב4 ויהיה מעבר בין עמדות
בנדר הימור מושכל לא ישאר ואת אייסי דווקא הייתי שמח לראות אותו, אבל במקרה הזה זה כנראה רק אני.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי cannon » 16 אפריל 2021, 15:02

הדיבור באירופה מרחיק ממכבי את לויד שקרוב לסיכום באולימפיאקוס לפי השמועות ואת דווין בוקר שאולי יחליף את טיבור פלייס באפס או יצטרף למסינה בכסף גדול.
אם לויד יסגור באולימפיאקוס, נראה שזה מרחיק את דורסי שלנו משם.
cannon

הודעהעל ידי felix_r » 16 אפריל 2021, 15:08

cannon כתב:הדיבור באירופה מרחיק ממכבי את לויד שקרוב לסיכום באולימפיאקוס לפי השמועות ואת דווין בוקר שאולי יחליף את טיבור פלייס באפס או יצטרף למסינה בכסף גדול.

לא מצטער על לויד. אבל הייתי רוצה מאוד את בולדואין!
בולדואין שחקן אקספלוסיבי, עם מהלכי היי-לייטס שתפור על הקהל של מכבי. אני ממש רואה את זה בדימיון שלי איך הוא דופק פוסטר על סנטר היריבה, וכל יושבי היציע המרכזי קופצים על הרגליים ותופסים את הראש כלא מאמינים
:dance4
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי itai7 » 16 אפריל 2021, 17:26

felix_r כתב:
cannon כתב:הדיבור באירופה מרחיק ממכבי את לויד שקרוב לסיכום באולימפיאקוס לפי השמועות ואת דווין בוקר שאולי יחליף את טיבור פלייס באפס או יצטרף למסינה בכסף גדול.

בולדואין שחקן אקספלוסיבי, עם מהלכי היי-לייטס שתפור על הקהל של מכבי. אני ממש רואה את זה בדימיון שלי איך הוא דופק פוסטר על סנטר היריבה, וכל יושבי היציע המרכזי קופצים על הרגליים ותופסים את הראש כלא מאמינים

ווין בולדווין מבאיירן?
שחקן נהדר
itai7

הודעהעל ידי Neo » 16 אפריל 2021, 17:57

אל תקרא את נמניה יותר מדי ברצינות :D
תמורת 18 יורו הוא ירשום שוונדל אלכסיס מועמד לברצלונה
Neo

הודעהעל ידי אדם » 16 אפריל 2021, 18:22

er79 כתב:אם לדורסי אין מוח איך הוא יהיה סקורר גדול? אתה סותר את עצמך באותו משפט. דורסי מהראשונים שצריך להעיף. אם זה היה תלוי בי גם את סקוטי הייתי מעיף

אני לא סותר כי לנהל משחק ולהפעיל צריך איקיו ולשים כדור בסל לא תמיד צריך להיות אינטילגנט.
יש לך את קלאתס שבחים לא היה ולא יהיה שחקן של 20 15 נקודות והוא איטי ולא אתלט ולא קלעי גדול בלשון המעטה אבל גאון כדורסל.
יש לאורך השנים הרבה סקוררים באירופה שמפציצים ואין בהם טיפת שכל.
אם דורסי היתבגר ויעשה קפיצת מדרגה,דיויד בלו שנים היה עסוק בעצנו ובסטטיסטיקה ,לא ענין אותו ניצחון ריבאונד או הגנה ואז בשלב מסוים הוא הבין מה חשוב בכדורסל תחרותי ומה צריך כדי לנצח ומזה ערך מוסף.
ווילבקין ישאר כי בעיני מכבי הוא כוכב שנמצא אצלה וככה היא יכולה למכור שיש לה כוכב מהרמה הגבוהה של אירופה .

אם מכבי לא תשכיל לבנות סגל שיביא את האיכויות של ווילבקין אז כמו שאמרתי בעבר ביזבוז זמן לנו ולו ומיותר .
אדם

הודעהעל ידי felix_r » 16 אפריל 2021, 18:29

itai7 כתב:
felix_r כתב:

ווין בולדווין מבאיירן?
שחקן נהדר

כן
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי er79 » 16 אפריל 2021, 18:46

אדם כתב:
er79 כתב:אם לדורסי אין מוח איך הוא יהיה סקורר גדול? אתה סותר את עצמך באותו משפט. דורסי מהראשונים שצריך להעיף. אם זה היה תלוי בי גם את סקוטי הייתי מעיף

אני לא סותר כי לנהל משחק ולהפעיל צריך איקיו ולשים כדור בסל לא תמיד צריך להיות אינטילגנט.
יש לך את קלאתס שבחים לא היה ולא יהיה שחקן של 20 15 נקודות והוא איטי ולא אתלט ולא קלעי גדול בלשון המעטה אבל גאון כדורסל.
אם דורסי היתבגר ויעשה קפיצת מדרגה,דיויד בלו שנים היה עסוק בעצנו ובסטטיסטיקה ,לא ענין אותו ניצחון ריבאונד או הגנה ואז בשלב מסוים הוא הבין מה חשוב בכדורסל תחרותי ומה צריך כדי לנצח ומזה ערך מוסף.
ווילבקין ישאר כי בעיני מכבי הוא כוכב שנמצא אצלה וככה היא יכולה למכור שיש לה כוכב מהרמה הגבוהה של אירופה .

אם מכבי לא תשכיל לבנות סגל שיביא את האיכויות של ווילבקין אז כמו שאמרתי בעבר ביזבוז זמן לנו ולו ומיותר .

עזוב נו. לא משאירים שחקן שבשתי עונות חיבר אולי 5 משחקים טובים. להעיף ומהר. הוא אחד הסימפטומים לזה שהקבוצה נראית קקמייקה. ולהשוות בינו לבין בלו זה לעשות עוול גדול לבלו. לבלו יש דבר אחד שלדורסי לא יהיה בחיים: תכונה מה קוראים אותה ווינריות. לדורסי אין רבע מהביצים והקילינג אינסטינקט שהיה לבלו.
er79

הודעהעל ידי jbublil27 » 16 אפריל 2021, 19:06

Neo כתב:

אל תקרא את נמניה יותר מדי ברצינות :D
תמורת 18 יורו הוא ירשום שוונדל אלכסיס מועמד לברצלונה
הוא לא?

Sent from my SM-G986B using Tapatalk
jbublil27

הודעהעל ידי Rampel » 16 אפריל 2021, 19:34

felix_r כתב:
Weems13 כתב:
A.Parker כתב:

חברים, אני רוצה לתקן טעות נפוצה לגבי מיקי. מיקי הוא לא 4 שיכול לשחק 5. מיקי הוא 5 שיכול לתת גם דקות בעמדה 4 במקרה חרום. אבל דקות לא ממש טובות. כדי לחדד את הנקודה אני רק אציין את האחוזים של מיקי לשלוש - 23.9% בלבד! לשם השוואה, לדראגן בנדר השנוא על ידי רובכם יש אחוזים הרבה יותר טובים - 34.5%.

אז לסיכום, מיקי הוא שחקן מאוד מהוקצע ומוכשר התקפית, אבל 4 הוא לא.

מיקי שיחק בארה"ב כמעט רק בעמדה 4 ונפלט כי גם היה אנדרסייזד לעמדה (ל-NBA כמובן. שם צריך להיות מפלצת מיוחדת כדי להיספר בעמדות הפנים עם גובה כזה) וגם לא פיתח קליעה יציבה.
זה שחימקי העלובה השתמשה בו בהתחלה כמחליף למלקולם תומאס בעונה הראשונה שלו ושיחקה איתו בעיקר ב-5 ואחרי זה ריאל השתמשה בו גם ב-5 כי הוא השלים לה את טאבארס מבחינת קליעה (אגב בעונה הראשונה בחימקי הוא היה גם הוא עם 35% ובריאל עם 33%), זה פשוט לפספס את השחקן.

לדעתי, אם הוא לא יתעסק בללכת מכות עם גבוהים וחזקים ממנו בעמדה 5 (שכמו שאתה אמרת, גם באמת הפכו לגבוהים בשנים האחרונות), ישאר לו כוח גם לקלוע בצורה יותר יציבה, אבל האתלטיות והדינאמיות שלו חיפו גם על בוקר (שיותר אתלטי ופחות כבד מז'יז'יץ כן?) בשלבים מסוימים העונה, גם מעמדה 4.

בקיצור, הוא לגמרי יכול להיות ציוות טוב עם ז'יז'יץ' והוא צריך להיות מועמד. האם הוא ריאלי תקציבית או לא, גם מבחינת גובה התקציב וגם מבחינת הדירשות של מיקי עצמו, זו כבר שאלה אחרת.

סמל אישי של המשתמש
Rampel

הודעהעל ידי Rampel » 16 אפריל 2021, 19:46

Jack55 כתב:
Rampel כתב:
Jack55 כתב:
Rampel כתב:
A.Parker כתב:מה ההתלהבות מיאבוסלה? חוץ מגודל (לרוחב) אין בו שום דבר מרשים במיוחד

מסכים. בנדר המושמץ הצליח להתמודד איתו ב-4. עוד צרפתי עם יחסי ציבור.

5. זיזיץ, זר, ניבו

לא "נתקענו" עם ז'יז'יץ'. ז'יז'יץ' שחקן טוב מאוד שלא נוצל נכון לא הגנתית ולא התקפית ופשוט צריך לבנות גם סביבו נכון ולא רק סביב ווילבקין.

זה אומר אתלטיות ב-4, כשבמשחקים שאתה רוצה יותר אתלטיות, אז רצוי שיהיה 4 שיכול לשחק 5 ולא לשרוף משבצת זר על עוד שחקן זר חד גוני בעמדה 5. זו צריכה להיות הבנייה וה-5 המחליף צריך להגיע אחרי כל מה שנאמר פה.

לדעתי צריך משהו כזה:
1 - ווקאפ, זר (שמח לקרוא את הדיווחים שג'ונס הוא רק ברירת מחדל), ג'ונדי
2 - ווילבקין, סווינגמן זר (קורדינייה?), סנדי
3 - קומבו פורוורד זר, זוסמן/ישראלי אחר, בלייזר
4 - 4/5 זר, ליף, כספי
5 - ז'יז'יץ', זר

אם קורדינייה מגיע, אפשר גם לפתוח איתו ב-3.

סמל אישי של המשתמש
Rampel

הודעהעל ידי Rampel » 16 אפריל 2021, 19:51

er79 כתב:
אדם כתב:

עזוב נו. לא משאירים שחקן שבשתי עונות חיבר אולי 5 משחקים טובים. להעיף ומהר. הוא אחד הסימפטומים לזה שהקבוצה נראית קקמייקה. ולהשוות בינו לבין בלו זה לעשות עוול גדול לבלו. לבלו יש דבר אחד שלדורסי לא יהיה בחיים: תכונה מה קוראים אותה ווינריות. לדורסי אין רבע מהביצים והקילינג אינסטינקט שהיה לבלו.
+1

לדורסי גם אין שכל ואין הגנה.

בכלל, לדעתי, צריך להפסיק להביא שחקנים טיפשים, לא משנה כמה נדמה שהם מוכשרים.

סמל אישי של המשתמש
Rampel

הודעהעל ידי Maccabi18 » 16 אפריל 2021, 19:55

השנה(רק התחילה עונת המלפפונים אבל עדיין) יש הרבה אופציות טובות, שחקנים נחמדים קצת יותר ושחקנים נחמדים קצת פחות אבל יש הרבה אופציות טובות וריאליות בעיקר בעמדה 4. יבוא יאבוסלה?בכיף, יבוא מיקי? בכיף. אני חושב שהבאת ווקאפ זה צעד מדהים כי שנה שעברה היה מדהים ומכבי אפילו לא חשבה שנה שעברה שיהיה לה סיכוי כי קבוצות עם כסף כמו מילאנו ופנר היו חמות עליו. רשם עונה קצת פחות טובה אבל גם ווילבקין עבר עונה פחות טובה, זה אומר שהוא כבר לא אותו ווילבקין והוא לא יחזור להיות הוא? אני בספק. ווקאפ יהיה מצויין, הוא מתאים לשיטת משחק של יאניס כמו כפפה ליד. שמכבי לא מתעסקת בשטויות כמו להביא כוכבים או להביא קרואטים מכבי טובה, כי בקיץ של 2019 מכבי הביאו שחקני יורוליג בינוניים החתמה אחת גדולה בדמות כספי והיו גם החתמות של ג׳י ליג, בדמות אייסי שבמשך שנה וחצי לא שיחק בנבא והיה בסין ודורסי בילה שנה בג׳י ליג. היה גם שחקן שיתן קפיצת מדרגה כמו אלייזה(בדרך כלל אומרים הימור אבל זה לא הימור).אף אחד מהם לא היה שם גדול או החתמת ענק רק בגלל השם, כל אחד שם הוחתם כי היה לו צורך אמיתי וחשבו שהוא יתאים לסגל, אז לכל האלה שמתחננים לאיזה 4 כמו פולונארה, יש עוד הרבה שחקנים שבוודאי יותר מתאימים ממנו לסגל. יבוסאלה עבר שנה וחצי ביורוליג והוא אתלט ומגן מצויין שיודע לפתוח הגנות עם שלשות מה שהיווה את הבעיה עם אייסי ויש לו הגנה נה שהיווה את הבעיה אצל בנדר. ווקאפ זה וולטרס משופר(וולטרס היה מצויין אלמלא הפציעות). יש שלל אופציות מעניינות ל2-3 וישראלים טובים כמו מדר וטי גיי ליף. אפשר לבנות קבוצה שתסיים בפלייאוף עם ביתיות בקלות, ועניין של תקציב זה זניח.
Maccabi18

הודעהעל ידי Jack55 » 16 אפריל 2021, 19:57

Rampel כתב:
Jack55 כתב:
Rampel כתב:
Jack55 כתב:
Rampel כתב:מסכים. בנדר המושמץ הצליח להתמודד איתו ב-4. עוד צרפתי עם יחסי ציבור.

5. זיזיץ, זר, ניבו

לא "נתקענו" עם ז'יז'יץ'. ז'יז'יץ' שחקן טוב מאוד שלא נוצל נכון לא הגנתית ולא התקפית ופשוט צריך לבנות גם סביבו נכון ולא רק סביב ווילבקין.

זה אומר אתלטיות ב-4, כשבמשחקים שאתה רוצה יותר אתלטיות, אז רצוי שיהיה 4 שיכול לשחק 5 ולא לשרוף משבצת זר על עוד שחקן זר חד גוני בעמדה 5. זו צריכה להיות הבנייה וה-5 המחליף צריך להגיע אחרי כל מה שנאמר פה.

לדעתי צריך משהו כזה:
1 - ווקאפ, זר (שמח לקרוא את הדיווחים שג'ונס הוא רק ברירת מחדל), ג'ונדי
2 - ווילבקין, סווינגמן זר (קורדינייה?), סנדי
3 - קומבו פורוורד זר, זוסמן/ישראלי אחר, בלייזר
4 - 4/5 זר, ליף, כספי
5 - ז'יז'יץ', זר

אם קורדינייה מגיע, אפשר גם לפתוח איתו ב-3.

מסכים איתך והאמת זה לגמרי מבנה הסגל שאני רוצה
אין לי בעיה עם ג׳ונס כרכז מחליף למרות שגם אוואנס/סמית׳ אופציות טובות

קורדינייה לגמרי יכול לפתוח בעמדה 3 אם יש גיבויים של זוס וישראלי נוסף (כנראה בלייזר), אבל שווה להשקיע בעמדה 2 בקומבו/סווינגמן רציני שידע לשים את הכדורסל בסל כי ברגע שיש לך בעמדה 1 שתי רכזים כמו ווקאפ וג׳ונס אתה צריך עוד יוצר ברמה מעבר לווילבקין, מישהו סטייל לויד נגיד...

הייתי רוצה שגם כהן יהיה פה בשנה הבאה (אם ליף לא מגיע אז הוא חובה אבל גם בנוסף ליף הוא טוב) בשביל להרחיב את האופציות בקו הקדמי
כרגע נראה שמכוונים ליבוסלה וניבו כ2 הזרים לקו הקדמי, השאלה אם זה מספיק מבחינה הגנתית...
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Cobra, felix_r, Google [Bot], Google Adsense [Bot] ו־42 אורחים