המשחק הקרוב: הפועל גליל עליון נגד מכבי Playtika ת"א, 30 במרץ, שבת, 21:10

מחשבות לקראת עונת 2021/22

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: מחשבות לקראת עונת 2021/22

הודעהעל ידי שמוליק » 14 פברואר 2021, 01:27

Jack55 כתב:
A.Parker כתב:
TAYO כתב:
A.Parker כתב:
אדגר פו כתב:אני חושב שמבחינת ישראלים אנחנו די מסודרים לשנה הבאה בתקווה שקליין ישתלב יפה בקבוצה. מבלייזר אני מבסוט , ג'ונדי, זוס, קליין, סנדי כהן זה כבר 5 ישראלים. פלוס שני צעירים זה כבר מספיק.
אם ג'ייק כהן ירצה לחזור אהלן וסהלן .
את המשאבים להפנות לזרים.
להערכתי הקיץ יהיה רישפל רציני בזרים בניגוד לקיץ- סתיו שעברו. הקו הקדמי צריך זעזוע וגם הקו האחורי כנראה.

אם כבר יש סיכוי גבוה שליף יגיע (עדיף על קליין כנראה)
הייתי מחזיר את היידיגר (אולי במקום ג'ונדי)
יש גם סיכוי להביא את מדר

קיצר יכול להיווצר פה סגל ישראלי די איכותי: מדר, היידיגר, ג'ונדי?, זוסמן, כהן, בלייזר?, ליף.

בכל מקרה, העבודה הגדולה והחשובה יותר תהיה באמת הזרים.
היידגר במקום ג׳ונדי? למה?
על סנדי כהן הייתי מוותר כרגע

Sent from my iPhone using Tapatalk

מה כזה מיוחד בג'ונדי? למעט שלשום הוא שומר בינוני, לא מנהל משחק ונמוך מדי לעמדה 2. היידיגר נותן בינתיים אחלה משחקים בהרצליה.

הגזמת, מכבי לא יוותרו על דיברתולומיאו בטח שלא בקיץ הקרוב
הוא נותן אחלה של עונה עד כה והתאושש יפה מהפציעה, זה לא שהוא מחריד על הפרקט

בכל מקרה רק באוגוסט האחרון האריכו לו את החוזה, ויש לו חוזה במועדון גם לעונה הבאה עם אופציה גם ל22/23
מנקודת המבט שלי אין לי ספק שבעונה הבאה הוא יישאר פה ואם כבר יעזוב זה יהיה בסוף עונה הבאה כי 22/23 היא עונת אופציה שע"פ הפרסומים תהייה בה קפיצה משמעותית בשכר

בעניין היידיגר לדעתי זה יהיה או להחזיר אותו מהשאלה ולהשאיל את סנדי, או להשאיר אותו בהשאלה ולהמשיך עם סנדי
גם זה מאוד תלוי מה יהיה עם ים מדר, אם יצליחו להחתים אותו אז זה ישנה קצת את תמונת המצב

גם צריך להסתכל על מצב החוזים של הישראלים :
דיבה - חוזה מובטח לעונה הבאה
סנדי - חוזה מובטח לעונה הבאה
היידיגר - חוזה מובטח לעונה הבאה
בלייזר - מסיים חוזה הקיץ
קליין - אופציה לעונה הבאה
זוסמן - מסיים חוזה (למכבי יש אופציה להשוות כל הצעה שתגיע מקבוצה חדשה)
אלבר - מסיים חוזה
כספי - חוזה מובטח (ככל הנראה יפרוש)

קשה לי לראות תרחיש שבו מכבי מוותרת על זוסמן כבר בקיץ הקרוב למרות היכולת המאכזבת שלו, גם אם לא יראה שיפור משמעותי עד סוף העונה אני מאמין שבמועדון לא ירצו לוותר עליו כבר בגיל 23 ושיחתימו אותו על חוזה לעונה הבאה + אופציה.
אלבר כמובן לא ימשיך, כספי ככל הנראה יעשו לו ולנו טובה ויפרוש בסוף העונה הזאת (גיל 33), כאמור בעיניי דיבה ימשיך בסבירות מאוד גבוהה וכמו שכתבתי למעלה לדעתי לא ימשיכו גם עם סנדי וגם עם היידיגר, אחד מהם יהיה מושאל והשני יישאר בסגל.

בגלל שבלייזר מסיים חוזה ועל קליין יש אופציה בעיניי עם השניים האלה יהיו שני תרחישים :
1. אם יצליחו לעשות מהלך ויחתימו את טי ג'יי ליף, יחליטו להשאיר את אחד מהשניים על פי היכולת עד סוף העונה הנוכחית
2. אם לא יצליחו להחתים את ליף סביר להניח ששניהם יישארו לעונה נוספת

6/7 ישראלים זה המקסימום - דיבה, זוסמן, קליין, בלייזר\ליף, סנדי\היידיגר.
לחמישייה הזאת יצטרכו להוסיף עוד ישראלי אחד ואני מאוד מקווה שזה יהיה ים מדר ואז בסופו של עניין ככה הייתי רוצה לראות את הסגל הישראלי לעונה הבאה :
מדר, דיבה, היידיגר, זוסמן, קליין וליף (ואולי גם סהר)

מעדיף אופציה ישראלית אחרת:
מדר+זיו/בלאט+דיבה
היידיגר
זוסמן+בלייזר
גינת+קליין
ג'ף וויטי

הסגל המועדף עלי בשנה הבאה
מדר+זיו/היידיגר
דיבה+דורסי+אגאדה
זוסמן+בלייזר+לוציץ'+ג'רמר גאלי
גינת+קליין+דריוס מילר
ג'ף וויטי כמתאזרח+האנטר+זיזיץ'

מדר יהיה רכז טוב יותר מכל רכז ש...אין לנו כבר שנים
דורסי וזיזיץ יעשו סטפאפ
אגאדה שחקן נהדר למרות מופע האימה שלו נגדנו. לוציץ לדעתי סמול הכי טוב באירופה. לנו אין בכלל סמול פאוורד. לדעתי דריוס היה הפאוורד הטוב באירופה בעונה האחרונה שלו באירופה. גאלי היה מאוד מרשים בליגת ווינר בעונה שעברה.
בלי סקוטי, נראה משחק קבוצתי יותר.
לא חסר לנו פאוורד? האם הסיבה לכך היא שיש לנו הנעלה שלא מסוגלת להכניס יד לכיס? שמסתתרת מאחורי "תקציב מאוזן" סטייל נס ציונה? לא הגיע הזמן שישחררו לנו את חיבוק הדוב של הלא יוצלחים האלה? לא הגיע הזמן שהגייט יראה להם את הדלת החוצה?
שמוליק

הודעהעל ידי er79 » 14 פברואר 2021, 08:59

שמוליק כתב:
Jack55 כתב:
A.Parker כתב:
TAYO כתב:
A.Parker כתב:אם כבר יש סיכוי גבוה שליף יגיע (עדיף על קליין כנראה)
יש גם סיכוי להביא את מדר

קיצר יכול להיווצר פה סגל ישראלי די איכותי: מדר, היידיגר, ג'ונדי?, זוסמן, כהן, בלייזר?, ליף.

מה כזה מיוחד בג'ונדי? למעט שלשום הוא שומר בינוני, לא מנהל משחק ונמוך מדי לעמדה 2. היידיגר נותן בינתיים אחלה משחקים בהרצליה.

הגזמת, מכבי לא יוותרו על דיברתולומיאו בטח שלא בקיץ הקרוב
הוא נותן אחלה של עונה עד כה והתאושש יפה מהפציעה, זה לא שהוא מחריד על הפרקט

בכל מקרה רק באוגוסט האחרון האריכו לו את החוזה, ויש לו חוזה במועדון גם לעונה הבאה עם אופציה גם ל22/23
מנקודת המבט שלי אין לי ספק שבעונה הבאה הוא יישאר פה ואם כבר יעזוב זה יהיה בסוף עונה הבאה כי 22/23 היא עונת אופציה שע"פ הפרסומים תהייה בה קפיצה משמעותית בשכר

בעניין היידיגר לדעתי זה יהיה או להחזיר אותו מהשאלה ולהשאיל את סנדי, או להשאיר אותו בהשאלה ולהמשיך עם סנדי
גם זה מאוד תלוי מה יהיה עם ים מדר, אם יצליחו להחתים אותו אז זה ישנה קצת את תמונת המצב

גם צריך להסתכל על מצב החוזים של הישראלים :
דיבה - חוזה מובטח לעונה הבאה
סנדי - חוזה מובטח לעונה הבאה
היידיגר - חוזה מובטח לעונה הבאה
בלייזר - מסיים חוזה הקיץ
קליין - אופציה לעונה הבאה
זוסמן - מסיים חוזה (למכבי יש אופציה להשוות כל הצעה שתגיע מקבוצה חדשה)
אלבר - מסיים חוזה
כספי - חוזה מובטח (ככל הנראה יפרוש)

קשה לי לראות תרחיש שבו מכבי מוותרת על זוסמן כבר בקיץ הקרוב למרות היכולת המאכזבת שלו, גם אם לא יראה שיפור משמעותי עד סוף העונה אני מאמין שבמועדון לא ירצו לוותר עליו כבר בגיל 23 ושיחתימו אותו על חוזה לעונה הבאה + אופציה.
אלבר כמובן לא ימשיך, כספי ככל הנראה יעשו לו ולנו טובה ויפרוש בסוף העונה הזאת (גיל 33), כאמור בעיניי דיבה ימשיך בסבירות מאוד גבוהה וכמו שכתבתי למעלה לדעתי לא ימשיכו גם עם סנדי וגם עם היידיגר, אחד מהם יהיה מושאל והשני יישאר בסגל.

בגלל שבלייזר מסיים חוזה ועל קליין יש אופציה בעיניי עם השניים האלה יהיו שני תרחישים :
1. אם יצליחו לעשות מהלך ויחתימו את טי ג'יי ליף, יחליטו להשאיר את אחד מהשניים על פי היכולת עד סוף העונה הנוכחית
2. אם לא יצליחו להחתים את ליף סביר להניח ששניהם יישארו לעונה נוספת

6/7 ישראלים זה המקסימום - דיבה, זוסמן, קליין, בלייזר\ליף, סנדי\היידיגר.
לחמישייה הזאת יצטרכו להוסיף עוד ישראלי אחד ואני מאוד מקווה שזה יהיה ים מדר ואז בסופו של עניין ככה הייתי רוצה לראות את הסגל הישראלי לעונה הבאה :
מדר, דיבה, היידיגר, זוסמן, קליין וליף (ואולי גם סהר)

מעדיף אופציה ישראלית אחרת:
מדר+זיו/בלאט+דיבה
היידיגר
זוסמן+בלייזר
גינת+קליין
ג'ף וויטי

הסגל המועדף עלי בשנה הבאה
מדר+זיו/היידיגר
דיבה+דורסי+אגאדה
זוסמן+בלייזר+לוציץ'+ג'רמר גאלי
גינת+קליין+דריוס מילר
ג'ף וויטי כמתאזרח+האנטר+זיזיץ'

מדר יהיה רכז טוב יותר מכל רכז ש...אין לנו כבר שנים
דורסי וזיזיץ יעשו סטפאפ
אגאדה שחקן נהדר למרות מופע האימה שלו נגדנו. לוציץ לדעתי סמול הכי טוב באירופה. לנו אין בכלל סמול פאוורד. לדעתי דריוס היה הפאוורד הטוב באירופה בעונה האחרונה שלו באירופה. גאלי היה מאוד מרשים בליגת ווינר בעונה שעברה.
בלי סקוטי, נראה משחק קבוצתי יותר.

סלח לי אבל למעט לוציץ שאני גם אוהב ומילר שלמיטב זכרוני הוא בנבא ולא רואה סיבה שיחזור לכאן, מדובר בסגל חלש. היידיגר לא מתאים לרמות האלה, אתה לא יכול לשים את עמדת המפתח בידיים של מדר וזיו או בלאט (מדר או בלאט צריכים ויכולים להיות רכז מחליף, אחד מהם, אבל לבטח שלא הרכז הפותח שצריך להיות שחקן מוביל בכיר), זיזיץ חייב גיבוי פיזי לידו כי הוא פגיע מאוד, והאנטר כבר יהיה קשיש במונחי כדורסל שנה הבאה. במצב שכזה בטח שלא צריך להסתפק בוויטי כגבוה שלישי. גם שילוב של גינת וקליין מעמיד אותך שנה נוספת עם עמדה 4 זוועתית כמו השנה. גינת בכלל האריך חוזה בפריז, זה לבטח לא שחקן שהייתי מוציא עליו בייאאוט. אם כבר להביא גבוה ישראלי מכבי צריכה לשאוף לכיוון של ליף אם לא יישאר בנבא. גם עמדה 2 לא טובה. דורסי שחקן שמביא לך משחק טוב אחת ל-5-7 משחקים, אגאדה זה לא שחקן לאירופה. לא רואה זר מהליגה שיכול להתאים לקונספט, אולי קינן אוונס אבל לא עקבתי אחרי מספיק משחקים שלו כדי להביע עמדה נחרצת.
er79

הודעהעל ידי A.Parker » 14 פברואר 2021, 18:04

TAYO כתב:
A.Parker כתב:
TAYO כתב:
A.Parker כתב:
אדגר פו כתב:אני חושב שמבחינת ישראלים אנחנו די מסודרים לשנה הבאה בתקווה שקליין ישתלב יפה בקבוצה. מבלייזר אני מבסוט , ג'ונדי, זוס, קליין, סנדי כהן זה כבר 5 ישראלים. פלוס שני צעירים זה כבר מספיק.
אם ג'ייק כהן ירצה לחזור אהלן וסהלן .
את המשאבים להפנות לזרים.
להערכתי הקיץ יהיה רישפל רציני בזרים בניגוד לקיץ- סתיו שעברו. הקו הקדמי צריך זעזוע וגם הקו האחורי כנראה.

אם כבר יש סיכוי גבוה שליף יגיע (עדיף על קליין כנראה)
יש גם סיכוי להביא את מדר

היידגר נותן בהרצליה מה שדיבה נתן בחיפה בזמנו... ואני בעד להביא את היידגר. על חשבון סנדי.

העניין הוא שהנתונים הפיזיים של היידיגר מעלים את הסיכוי שהוא ישתלב טוב יותר גם ביורוליג. אפשר לוותר על סנדי, אבל הוא והיידיגר לא באותה עמדה בכלל. אין צורך להעמיס את עמדות הגארד בלי סוף רק כדי למלא מכסת ישראלים.
A.Parker

הודעהעל ידי Jack55 » 14 פברואר 2021, 19:05

A.Parker כתב:
TAYO כתב:
A.Parker כתב:
TAYO כתב:
A.Parker כתב:אם כבר יש סיכוי גבוה שליף יגיע (עדיף על קליין כנראה)
יש גם סיכוי להביא את מדר

היידגר נותן בהרצליה מה שדיבה נתן בחיפה בזמנו... ואני בעד להביא את היידגר. על חשבון סנדי.

העניין הוא שהנתונים הפיזיים של היידיגר מעלים את הסיכוי שהוא ישתלב טוב יותר גם ביורוליג. אפשר לוותר על סנדי, אבל הוא והיידיגר לא באותה עמדה בכלל. אין צורך להעמיס את עמדות הגארד בלי סוף רק כדי למלא מכסת ישראלים.

נכון לכן 4 ישראלים בקו האחורי זה מספיק
דיבה, זוסמן, היידיגר\סנדי והאחרון צריך להיות מדר
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי A.Parker » 14 פברואר 2021, 19:26

Jack55 כתב:
A.Parker כתב:
TAYO כתב:
A.Parker כתב:
TAYO כתב:היידגר במקום ג׳ונדי? למה?

לא הבנתי מה הקשר לחלק את זה לקו אחורי/קדמי. בסופו של דבר אתה מעוניין בשניים, כנראה אפילו שלושה, רכזים ישראלים. אם זה לא הזוי וכמובן אז אני לא יודע מה כן.
A.Parker

הודעהעל ידי Jack55 » 14 פברואר 2021, 19:33

A.Parker כתב:
Jack55 כתב:
A.Parker כתב:
TAYO כתב:
A.Parker כתב:מה כזה מיוחד בג'ונדי? למעט שלשום הוא שומר בינוני, לא מנהל משחק ונמוך מדי לעמדה 2. היידיגר נותן בינתיים אחלה משחקים בהרצליה.

לא הבנתי מה הקשר לחלק את זה לקו אחורי/קדמי. בסופו של דבר אתה מעוניין בשניים, כנראה אפילו שלושה, רכזים ישראלים. אם זה לא הזוי וכמובן אז אני לא יודע מה כן.

לא מבין למה לחלוק את עמדה 1 ביחד עם מדר דיבה ועוד רכז זר זה רע.
סקוטי משחק טוב כשיש לידו רכזים, כנל דורסי אם יישאר (או הסקורר שיגיע במקומו), זה רק יכול לתרום לניהול המשחק של הקבוצה.

היידיגר אם יהיה חלק מהסגל בעונה הבאה במילא לא יהווה פקטור ביורוליג (אם בכלל יקבל הרבה הזדמנויות), הוא יהיה שחקן בעיקר לליגה בשביל לתת מנוחה לזרים של הקו האחורי.
אני בכלל לא חושב שזה "הזוי" אם מדר ודיבה יהיו פה ביחד, אני דווקא חושב שזה יכול להיות אחלה של שילוב.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי A.Parker » 14 פברואר 2021, 20:20

אוקיי, אם אתה חושב ששלושה רכזים ישראלים + רכז זר זה לא מוגזם אז אין לי צורך להרחיב. לא מבין גם על סמך מה הקביעה שהיידיגר לא שווה יורוליג.
A.Parker

הודעהעל ידי Jack55 » 14 פברואר 2021, 20:32

A.Parker כתב:אוקיי, אם אתה חושב ששלושה רכזים ישראלים + רכז זר זה לא מוגזם אז אין לי צורך להרחיב. לא מבין גם על סמך מה הקביעה שהיידיגר לא שווה יורוליג.

קודם כל מה שאני רוצה זה דיבה + מדר, היידיגר כרגע לא קשור למשוואה.
גם כתבתי שאם מדר יחתום כנראה שאין מקום להיידיגר ואולי יעדיפו להשאיר את סנדי או אולי אפילו להעיף מבט לכיוונו של לנדסברג...

זר, מדר, דיבה
סקוטי, זר, לנדסברג
בראיינט, זר, זוסמן
זר, ליף, בלייזר\קליין (שניהם?)
זר, האנטר

סגל כזה למשל חד משמעית יכול לעבוד
במקום להחתים 2 רכזים זרים יש לך 2 רכזים ישראלים נחמדים ליורוליג שיכולים לקחת עליהם את תפקיד ניהול המשחק כשסקוטי על המגרש
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי שמוליק » 15 פברואר 2021, 09:15

Jack55 כתב:
A.Parker כתב:אוקיי, אם אתה חושב ששלושה רכזים ישראלים + רכז זר זה לא מוגזם אז אין לי צורך להרחיב. לא מבין גם על סמך מה הקביעה שהיידיגר לא שווה יורוליג.

קודם כל מה שאני רוצה זה דיבה + מדר, היידיגר כרגע לא קשור למשוואה.
גם כתבתי שאם מדר יחתום כנראה שאין מקום להיידיגר ואולי יעדיפו להשאיר את סנדי או אולי אפילו להעיף מבט לכיוונו של לנדסברג...

זר, מדר, דיבה
סקוטי, זר, לנדסברג
בראיינט, זר, זוסמן
זר, ליף, בלייזר\קליין (שניהם?)
זר, האנטר

סגל כזה למשל חד משמעית יכול לעבוד
במקום להחתים 2 רכזים זרים יש לך 2 רכזים ישראלים נחמדים ליורוליג שיכולים לקחת עליהם את תפקיד ניהול המשחק כשסקוטי על המגרש

בריאנט יהיה מאוד יקר בעונה הבאה. לזיזיץ יש חוזה.
לא חסר לנו פאוורד? האם הסיבה לכך היא שיש לנו הנעלה שלא מסוגלת להכניס יד לכיס? שמסתתרת מאחורי "תקציב מאוזן" סטייל נס ציונה? לא הגיע הזמן שישחררו לנו את חיבוק הדוב של הלא יוצלחים האלה? לא הגיע הזמן שהגייט יראה להם את הדלת החוצה?
שמוליק

הודעהעל ידי אדגר פו » 15 פברואר 2021, 10:25

לא סביר בעיניי שגם ברייאנט וגם דורסי ישארו, אחד משניהם יעזוב לדעתי וגם לא יהיה מפתיע בכלל אם שניהם יעזבו. זה כמובן תלוי איך תסתיים העונה ואיך הם יתפקדו ( גם לא הכול תלוי במכבי ).
לזיזיץ' יש חוזה בשנה הבאה שאמור לעלות ל 1.1 מיליון דולר. לכאורה זה משאיר אותו במכבי, אבל אני מוכן להתערב שמכבי תנסה לשנות ולהפחית ממה שסוכם וההישארות שלו לא כל כך וודאית לדעתי.

לגבי האנטר - לדעתי ינסו להחתים אותו על חוזה נמוך בהרבה לשנה הבאה.

קלויארו כבר לא מצדיק הישארות למרות שאני ממש מחבב אותו, אבל נראה מה יקרה.

אדון דרגן בנדר כמובן לא מצדיק דיבור.
סמל אישי של המשתמש
אדגר פו

הודעהעל ידי Runner30 » 15 פברואר 2021, 23:42

לשחרר כל מי שאפשר בכל דרך חוקית אפשרית.
כספי. קלויארו. בנדרזיזיץ׳וויצ׳יץ׳. כהן. בלייזר. האנטר עם כל הצער. ג׳ונס. ראש אבטיח. בריאנט כי רוצה nba.
זוסמן שילך להיות סופרסטאר בירושליים.
לגרד כל גרוש בשביל להחתים סנטר ופאוור אתלטיים נורמאליים.
D&3 ברמת יורוליג.
שיהיה לסקוטי אופציות בהתקפה, כי כנראה ישאר בתור רכז.
כל השאר - אוריינטציה הגנתית.
אי אפשר להמשיך לירות לכל הכוונים.
Runner30

הודעהעל ידי my man » 16 פברואר 2021, 00:45

Runner30 כתב:לשחרר כל מי שאפשר בכל דרך חוקית אפשרית.
כספי. קלויארו. בנדרזיזיץ׳וויצ׳יץ׳. כהן. בלייזר. האנטר עם כל הצער. ג׳ונס. ראש אבטיח. בריאנט כי רוצה nba.
זוסמן שילך להיות סופרסטאר בירושליים.
לגרד כל גרוש בשביל להחתים סנטר ופאוור אתלטיים נורמאליים.
D&3 ברמת יורוליג.
שיהיה לסקוטי אופציות בהתקפה, כי כנראה ישאר בתור רכז.
כל השאר - אוריינטציה הגנתית.
אי אפשר להמשיך לירות לכל הכוונים.

כן מה אתה עושה עם ישראלים?
"אם נחרבנו ונחרב העולם עמנו, על ידי שנאת חינם, נשוב להיבנות והעולם עמנו ייבנה, על ידי אהבת חינם!" (הראי"ה קוק)
סמל אישי של המשתמש
my man

הודעהעל ידי Maccabi18 » 19 פברואר 2021, 23:35

תגידו פונטקיו מאלבא כמחליף לקלויארו, מה אומרים?
Maccabi18

הודעהעל ידי felix_r » 20 פברואר 2021, 02:35

Maccabi18 כתב:תגידו פונטקיו מאלבא כמחליף לקלויארו, מה אומרים?

אותה רמה
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי אדגר פו » 20 פברואר 2021, 20:24

המחשבה שהייתה לי אחרי המשחק מול מילאנו זה לפרק הכול ולהרכיב מחדש. אבל זה בעידנא דריתחא . ( מה גם שבנדר בטח ימשיך גם אם כולם יעזבו ..... ).
סמל אישי של המשתמש
אדגר פו

הודעהעל ידי Jack55 » 22 פברואר 2021, 08:56

דיווח: אולימפיאקוס רוצה את טיילר דורסי
גם פאו הביעה עניין בגארד מכבי ת"א, אם נדוביץ' יעזוב
https://www.sport5.co.il/articles.aspx? ... cID=361268
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי אדגר פו » 22 פברואר 2021, 10:25

יש לו אזרחות יוונית, לא ? זה מסתדר עם זה שקבוצות יווניות רוצות אותו.

משבוע לשבוע ההיתכנות שהוא ישאר כאן הולכת וקטנה. סביר מאוד שיעזוב.
סמל אישי של המשתמש
אדגר פו

הודעהעל ידי Neo » 22 פברואר 2021, 10:27

wade baldwin
אני נורא מתפלא שאף אחד לא ממש מדבר עליו
נכון שהייתה לו עונה חרא בשנה שעברה באולימ' אבל היום מבחינתי הוא אחד השחקנים הכי איכותיים ביורוליג
קודם כל שחקן הגנה מעולה בעיניי למרות שהסטטיסטיקה לא ממש מראה את זה
יכול להיות השלמה מאוד טעמה לסקוטי בקו האחורי
נ.ב. אם הוא ישפר דרסטית את הקליעה לשלוש , יחזור להקפיץ את החפץ העגול מעבר לים

https://www.youtube.com/watch?v=Oytq9Rvz4kQ
https://www.youtube.com/watch?v=65134AowNNU
Neo

הודעהעל ידי felix_r » 22 פברואר 2021, 11:41

Neo כתב:wade baldwin
אני נורא מתפלא שאף אחד לא ממש מדבר עליו
נכון שהייתה לו עונה חרא בשנה שעברה באולימ' אבל היום מבחינתי הוא אחד השחקנים הכי איכותיים ביורוליג
קודם כל שחקן הגנה מעולה בעיניי למרות שהסטטיסטיקה לא ממש מראה את זה
יכול להיות השלמה מאוד טעמה לסקוטי בקו האחורי
נ.ב. אם הוא ישפר דרסטית את הקליעה לשלוש , יחזור להקפיץ את החפץ העגול מעבר לים

https://www.youtube.com/watch?v=Oytq9Rvz4kQ
https://www.youtube.com/watch?v=65134AowNNU

אנחנו לא מדברים עליו, כי אנחנו רואים אותו כל שבוע, והוא שחקן די בעיתי.

1) קודם כל, הוא מאוד לא יציב. שים לב שורה הזאת. זאת שורה של הממדים שלו ביורוליג:

5-, 18, 14, 1-, 20, 1-, 20, 9, 2-, 41, 2

2) הבעיה השניה שלו, היא הקליעה לשלוש. יש לו רק 30% לשלוש עונתי ביורוליג.

3) הבעיה השלישית שלו, היא שהוא כל הזמן צריך את הכדור אצלו (די דומה לוילבקין בעניין הזה), אבל בשביל שחקן שרוב הזמן מחזיק בכדור, כמות האסיסטים שלו נמוכה יחסית: 3.9

4) יחס אסיסטים/איבודים שלו לא טוב: 3.9/2.9

לסיכום, אני לא רואה אותו משתלב במכבי.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי Jack55 » 27 פברואר 2021, 15:13

בריאנט ודורסי צפויים לעזוב, ווילבקין יישאר: מכבי תל אביב מודל 2021/22, תמונת מצב ראשונית
שני הגארדים צפויים לעזוב, דיברתולומאו ימשיך, ז'יזיץ' והאנטר יושפעו אחד מהשני, כספי בסימן שאלה. וגם: כיצד ינהגו עם בנדר, מה יהיה עם זוסמן, מי פנוי בשוק ומי עשוי לחזור. הצצה לעבר עונת 2021/22 של הצהובים, כולל הפוטנציאל הצעיר שנמצא על הכוונת
https://sports.walla.co.il/item/3420564 ... wB4Jauyaqk
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: felix_r, Google [Bot] ו־43 אורחים