המשחק הקרוב: הפועל גליל עליון נגד מכבי Playtika ת"א, 30 במרץ, שבת, 21:10

מחשבות לקראת עונת 2021/22

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: מחשבות לקראת עונת 2021/22

הודעהעל ידי er79 » 14 אפריל 2021, 18:36

גריגוניס בובה של שחקן. ווקאפ לעומתו בינוני ואפרורי בדיוק כמו וולטרס. לא השחקן שישדרג את הקבוצה לדעתי
er79

הודעהעל ידי itai7 » 14 אפריל 2021, 18:47

er79 כתב:גריגוניס בובה של שחקן. ווקאפ לעומתו בינוני ואפרורי בדיוק כמו וולטרס. לא השחקן שישדרג את הקבוצה לדעתי

לפעמים אתה צריך שחקנים כאלה שיודעים לייצב את השורות, כמו שוולטרס עשה שהיה בכושר טוב, הקבוצה הייתה בשליטה בדרכ על המגרש.
itai7

הודעהעל ידי אדגר פו » 14 אפריל 2021, 19:02

חכה חכה לחמישייה של ווקאפ, ג'ונס, זוסמן, קלויארו וניבו מנסה לקלוע סל מול מילאנו. כולם שחקנים שמיצבים את השורות. ...
סמל אישי של המשתמש
אדגר פו

הודעהעל ידי felix_r » 14 אפריל 2021, 20:17

er79 כתב:גריגוניס בובה של שחקן. ווקאפ לעומתו בינוני ואפרורי בדיוק כמו וולטרס. לא השחקן שישדרג את הקבוצה לדעתי

גריגוניס סגור בצסקא, כך על פי כל השמועות.

גם לטעמי ווקאפ עפור מדי. נקווה לטוב.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי Weems13 » 14 אפריל 2021, 20:30

במידה ווקאפ אכן חותם כאן, אין מקום לג'ונס בקבוצה (בלי קשר אני חושב שאין לו מקום ואני לא מבין למה כל הדיווחים האחרונים הם שמכבי תממש עליו את האופציה). מכבי מאבדת כוח אש התקפי בהיעדר דורסי ובראיינט, למרות אי היציבות והתנודות הרבות שלהם ביכולת. את החלל הזה יצטרך למלא סקורר נוסף על יד ווילבקין, ווקאפ הוא זה שיסדר את המשחק. לויד זה שם טוב. בואו נראה
If it's 10, try to make it 20...
Weems13

הודעהעל ידי felix_r » 14 אפריל 2021, 20:54

Weems13 כתב:במידה ווקאפ אכן חותם כאן, אין מקום לג'ונס בקבוצה (בלי קשר אני חושב שאין לו מקום ואני לא מבין למה כל הדיווחים האחרונים הם שמכבי תממש עליו את האופציה). מכבי מאבדת כוח אש התקפי בהיעדר דורסי ובראיינט, למרות אי היציבות והתנודות הרבות שלהם ביכולת. את החלל הזה יצטרך למלא סקורר נוסף על יד ווילבקין, ווקאפ הוא זה שיסדר את המשחק. לויד זה שם טוב. בואו נראה

האם זה כבר סגור, שדורסי ובראיינט עוזבים?
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי cannon » 14 אפריל 2021, 21:06

מצטט מיורופיד:

יש לא מעט שמות שעולים בהקשר של מכבי ת"א לעונה הבאה ובניגוד לקייצים קודמים, השמות הפעם רלוונטים מתמיד. אז אנחנו עושים לכם סדר ממה שאנחנו יודעים מוקדם מהצפוי כי מסתבר שעונת המלפפונים החלה.

כפי שפורסם הבוקר, תומאס ווקאפ צפוי להיות הרכז של הצהובים בעונה הבאה, אם לא יהיו הפתעות. יש כבר מו"מ בין הצדדים שהפערים נמוכים והם אמורים להיסגר. ההכרזה, כמו כל ההכרזות על שחקנים חדשים, לא תהיה לפני סיום העונה בחודש יוני.

לעומת הדיווחים באתרים האחרים, ממה שידוע לנו כריס ג'ונס לא צפוי להמשיך במכבי ת"א אלא אם כן מכבי לא תצליח להנחית עוד אחד מהגארדים שהיא מתעניינת בהם. המרכזי הוא ג'יילן סמית', הקומבו גארד המצוין של לודוויגסבורג, מוליכת הליגה הגרמנית, עם הסוכן שלו כבר נערך בירור ראשוני לגבי עלויות. סמית' אם יגיע צפוי לתפוס את מקומו של טיילר דורסי אבל מכיוון שהוא יכול לשחק גם כרכז, ג'ונס צפוי לעזוב והצהובים ישארו עם ווקאפ, סמית', דיברתולומיאו וסקוטי וילבקין כאשר כל אחד מהם יוכל לתפקד גם כמוליך הכדור.

אם סמית' לא יגיע, ג'ונס כנראה ישאר למרות שלא מן הנמנע שמכבי ת"א שמחפשת בנרות שחקנים ישראלים לעונה הבאה תצליח להחתים את נועם דוברת או ים מדר ואז ג'ונס אולי ישלם את המחיר.

המטרה של הצהובים להחלפת אלייז'ה בראיינט הוא הצרפתי אייזאה קורדינייה, שמתפקד גם כסקנד גארד וגם כשחקן בעמדה מספר 3 בהרכבים יחסית נמוכים. קורדנייה נתן עונה נהדרת בנאנטר והוא בכל מקרה אמור לעשות את השדרוג ליורוליג. הצהובים ירצו כגיבוי בעמדה 3 להשאיר גם את זוסמן וגם את סנדי כהן.

עמדה מספר 4 היא העמדה המעניינת מכולם בהקשר של מכבי ת"א, שאמורה לשחרר את בנדר, קליין וקלויארו אבל להישאר עם כספי ובלייזר. מי שיגיע לפניהם אמור להיות אחד מששת השחקנים בהם מכבי ת"א מתעניינת ואותם היא בודקת בחודש האחרון.

הראשון הוא ג'אקורי וויליאמס, שחקנה של טרנטו האיטלקית שנתן עונת פריצה נהדרת באיטליה. וויליאמס הוא איש של מספרים, הוא קולע כמעט 20 נקודות למשחק והוא גם ריבאונד מצוין ושחקן הגנה לא רע בכלל. הבעיה - וויליאמס מבוקש גם בפנאתינייקוס וגם בזניט והסיכוי להתמודד כספית בעיקר מול זניט יהווה מכשול.

השני הוא גרשון יאבוסלה למרות שגם במקרה הזה למכבי ת"א תהיה בעיה להתמודד מול ההצעות שהצרפתי של וילרבאן יקבל מהגדולות של היבשת. יאבוסלה הראה השנה את כל הרפרטואר שהקבוצות מחפשות בשחקן בעמדה הזו - פיזית, קליעה, חכמת משחק, הגנה.

השחקן השלישי בעמדה הזו שמעורר עניין במכבי הוא קווין הארווי, שמשחק היום בלוקומוטיב קובאן. הארווי כבר היה על הכוונת של מכבי ת"א בקיץ הקודם אבל העדיף את ההצעה של קובאן כשהמטרה היתה להצעיד את הקבוצה הזו לגמר היורוקאפ שיבטיח יורוליג בעונה הבאה. כשזה לא קרה, סיכוי גבוה שהארווי יעדיף הפעם לחתום בקבוצת יורוליג.

הרביעי הוא ראשון תומאס, עוד שחקן שהיה על סף חתימה במכבי לפני שנתיים אבל העדיף בסופו של דבר ללכת לפרטיזן בלגרד. הסרבים חווים עונה נוראית ותומאס לא ירצה להישאר בקבוצה, למרות שלא היה בשיאו בשנתיים הללו הצעה מקבוצת יורוליג, גם אם בכסף קטן, יכולה להיות מאוד מפתה עבורו. תומאס נבחר בעבר לשחקן ההגנה של הליגה האיטלקית.

האופציה החמישית וגם האחרונה הוא וויל מגאני האוסטרלי, ששיחק השנה 3 משחקים בניו אורלינס פליקנס. היתרון בו הוא שהוא מסוגל לשחקן גם כ-4 וגם כסנטר ובגלל העובדה הזו יכול להיות שהצהובים יחתימו אותו כסנטר שלישי וכגיבוי נוסף לעמדת הפורוורד. בכל מקרה, לא מדובר בשחקן זר שיהיה שחקן מפתח בקבוצה, אם יוחתם.

אחרי שאמרנו את כל זה, מכבי ת"א עוקבת כל הזמן אחרי מצבו של טי ג'יי ליף ואם הוא יחליט לנסות את מזלו באירופה, מכבי ת"א צפויה לקלוט אותו. השאלה אם הוא יבוא כזר הראשון בעמדה הזו או כגיבוי היא שאלה שאין עליה תשובה עדיין. מי שבטוח יקבל הצעה לחזור ולשמש כגיבוי בעמדה הזו הוא ג'ייק כהן שעל פי מקורביו צפוי לסרב בכל מקרה.

הבעיה הגדולה של מכבי ת"א כרגע - אין לה שום מועמד רלוונטי לעמדת הסנטר. האנטר יעזוב, אנטה ז'יז'יץ' צפוי להישאר בקבוצה ומכבי מחפשת מישהו שיוכל להשלים אותו - סנטר גדול, אתלט והגנתי. יתכן מאוד שעם העמדה הזו הצהובים ימתינו לשחקנים שיפלטו מהNBA או יחפשו בג'י ליג. זו כנראה תהיה ההחתמה האחרונה שלהם בקיץ 2021.

בנוסף מכבי ת"א בדקה לאחרונה את מצבו הרפואי של אלן וויליאמס, הפורוורד סנטר של לוקומוטיב קובאן שנפצע לפני מספר חודשים וגמר את העונה. וויליאמס נחשב לשחקן יקר יחסית ומכבי ת"א לא צפויה לשים את הכסף שלה על שחקן שלא שיחק כמעט שנה.

עקב מצוקת הישראלים, במכבי שוקלים ברצינות להחזיר את עידן זלמנסון שישמש כסנטר שלישי, אך השחקן עצמו כרגע מעדיף לקבל כמה שיותר דקות מאשר להגיע לספסל של הצהובים.
cannon

הודעהעל ידי cannon » 14 אפריל 2021, 21:10

אני גם שמעתי שגורדן מיקי חזק על הכוונת אבל עלול לברוח בגלל עלויות וחוסר ודאות תקציבית עדיין, מה שאולי יגרום להיסוס ולכך שיחתום במקום אחר. מכבי מאוד רוצה אותו בגלל היכולת לשחק גם ב-4 וגם ב-5 אבל כאמור חוסר הודאות התקציבית, העובדה שחושבים שליף יגיע בסבירות גבוהה ושלא יודעים מה קורה עם כספי שמה חוזה הכבד שלו לא יהיה בהכרח קל להשתחרר, מסבכים פה מאוד.
בסנטר, דווקא יודע שמאוד רוצים את דווין בוקר, אבל שוב, שחקן יקר שקשה למכבי כרגע להתחייב עליו.
ניבו הוא ברירת מחדל אם יגיע. מכבי מעדיפה שחקן מנוסה יותר.
cannon

הודעהעל ידי Weems13 » 14 אפריל 2021, 22:05

felix_r כתב:
Weems13 כתב:במידה ווקאפ אכן חותם כאן, אין מקום לג'ונס בקבוצה (בלי קשר אני חושב שאין לו מקום ואני לא מבין למה כל הדיווחים האחרונים הם שמכבי תממש עליו את האופציה). מכבי מאבדת כוח אש התקפי בהיעדר דורסי ובראיינט, למרות אי היציבות והתנודות הרבות שלהם ביכולת. את החלל הזה יצטרך למלא סקורר נוסף על יד ווילבקין, ווקאפ הוא זה שיסדר את המשחק. לויד זה שם טוב. בואו נראה

האם זה כבר סגור, שדורסי ובראיינט עוזבים?

הכל על פי פרסומים זרים...
בכל אופן אני אופתע מאוד אם בראיינט ישאר בקבוצה. הוא גם היה אכזבה עצומה בחודשים האחרונים וגם הוא מדבר על התקדמות מקצועית (שאין לה שום היתכנות ביכולתו הנוכחית אבל בהצלחה לו).
לגבי דורסי, לא אופתע אם בסופו של דבר יישאר. אבל כרגע כל הדיווחים האחרונים היא ששניהם בדרך החוצה.
If it's 10, try to make it 20...
Weems13

הודעהעל ידי cannon » 15 אפריל 2021, 09:52

בגזרה הצרפתית, אל תהיו מופתעים אם בסוף יחתום בה יאבוסלה, אולי לפני ואולי רק בתור הצרפתי הראשון. יש דיבורים מתקדמים עם הסוכן שלו. יותר מתקדמים מאשר עם קורדינייה. שום דבר לא סגור עדיין כמובן.
cannon

הודעהעל ידי Neo » 15 אפריל 2021, 10:53

ג'יילין סמית צריך להיות בצהוב הרבה לפני ווקאפ וג'ונס ....גם יותר זול משניהם
עמדה 4 השנה מלאה במועמדים טובים , לא דואג
ח י י ב י ם בעמדה 2 ו 3 שחקנים אטרקטיביים שיודעים להחדיר את החפץ העגול לטבעת בדרכים שונות
גארדים בסופו של דבר מנצחים משחקים
צריך לבוא גבוה עם ארגז כלים שונה מזיזיץ'.....סופר אתלטי,נייד, חוש חסימה ,קליעה מבחוץ,שמירה בפיק אנד רול
הייתי הולך על אייזיה היקס, "חציל" רשם עליו בשנה שעברה ..... הוא נבחר לשחקן ההגנה בו.ט.ב. החזקה והלך קצת למזרח הרחוק
עונה על כל הדרישות המקצועיות ואמור להיות שחקן לא יקר
https://www.youtube.com/watch?v=-CS6z4aGaQo

נ.ב. הייתי מתאבד על דארון היליארד...2\3 יכול גם1 . חלום של שחקן
Neo

הודעהעל ידי התנין 2 » 15 אפריל 2021, 10:58

דריוס מילר לא יכול להיות אופציה טובה?
התנין 2

הודעהעל ידי שמוליק » 15 אפריל 2021, 17:48

התנין 2 כתב:דריוס מילר לא יכול להיות אופציה טובה?

לצסקא, ריאל ושאר העשירות
לא חסר לנו פאוורד? האם הסיבה לכך היא שיש לנו הנעלה שלא מסוגלת להכניס יד לכיס? שמסתתרת מאחורי "תקציב מאוזן" סטייל נס ציונה? לא הגיע הזמן שישחררו לנו את חיבוק הדוב של הלא יוצלחים האלה? לא הגיע הזמן שהגייט יראה להם את הדלת החוצה?
שמוליק

הודעהעל ידי Jack55 » 15 אפריל 2021, 18:25

דיווחים אומרים שהמו"מ עם יאבסולה מתקדם בצורה טובה
אם הוא יגיע לעמדה 4 זה יהיה פצצה, שחקן שאני אוהב
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי גל גל » 15 אפריל 2021, 18:29

Jack55 כתב:דיווחים אומרים שהמו"מ עם יאבסולה מתקדם בצורה טובה

האמת שכן, שחקן טוב והוא גם צעיר

חייב אבל להחליף את קלואירו, אולי באמת ברשואן תומאס שהוא שומר נהדר ואתלט טוב.
מכבי 2024

בלאט,מדר
בולדווין,דיבה,גאי
קולסון,מנקו,קליבלנד
סורקין,סמיתס,כהן
בירץ,זר נפיל
גל גל

הודעהעל ידי Jack55 » 15 אפריל 2021, 19:37

גל גל כתב:
Jack55 כתב:דיווחים אומרים שהמו"מ עם יאבסולה מתקדם בצורה טובה

האמת שכן, שחקן טוב והוא גם צעיר

חייב אבל להחליף את קלואירו, אולי באמת ברשואן תומאס שהוא שומר נהדר ואתלט טוב.

בנוגע לקלויארו אני חושב שהוא לא יישאר ואת המשבצת הזאת של הזר יזיזו לעמדה אחרת, כנראה לעמדה 1
זאת אומרת להמשיך עם אותו מבנה של סגל פשוט במקום זר (קלויארו) כפורוורד 3-4, להחתים רכז שני זר בעמדה 1
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי er79 » 15 אפריל 2021, 20:17

ממש לא מתלהב מהגרשון הזה
er79

הודעהעל ידי אדם » 15 אפריל 2021, 20:38

עמדה 5 שיהיה אתלט אגרסיבי חזק וזיזיץ כנראה .2 זרים כבר
עמדה 4 יאבסולה הזה לא וואו בעיני ההיתלהבות שחקן נחמד ,אהבתי יותר אני לא זוכר את שמו מפאו או פאפיאניס ,אהבתי גם את הסנטר וגם עמדה 4 שלהם. זר 1
מקווה עמדה 3 4 שיהיה מגון קורידנה ממש הדליק אותי והיתרשמתי השנה ממש שנים שאני רוצה שחקן סטריטבול כזה ששם את הכדור בסל שמסוגל ליצר לעצמו שהולך חזק ונותן אופציה שהכל תקוע לחדירה ולא רק זריקות משוגעות.
עמדה 2 3 היליארד
עמדה 2 ווילבקין
עמדה 1 גילן סמית
ואם וואקאפ אז סבבה .8 זרים סך הכל.
לא עפתי על לויד ממש לא אם כבר על הנרי למרות שהוא בסטלה קבועה אבל הוא כבר לא רלוונטי.
לא משאיר כלום חוץ מווילבקין וזיזיץ.
היתי רוצה את דורסי כי יש בו פוטנציאל גדול לגבי הסקורר שהוא יכול להיות כי מוח אין ולא יהיה.
זה לא סגל יקר בטירוף אם תשוו לסגל של השנה שהאנטר ובנדר מקבלים סכומים אדירים וגם דורסי וגם כספי.
אדם

הודעהעל ידי er79 » 15 אפריל 2021, 20:46

אם לדורסי אין מוח איך הוא יהיה סקורר גדול? אתה סותר את עצמך באותו משפט. דורסי מהראשונים שצריך להעיף. אם זה היה תלוי בי גם את סקוטי הייתי מעיף
er79

הודעהעל ידי Maccabi18 » 15 אפריל 2021, 22:02

יצא לי לפגוש את השם ברונו קבוקלו, שחקן שיכול לשחק 3-4-5, 2.06 אתלט ברמה גבוהה מאוד עם קליעה טובה מאוד לשלוש. היה ביוסטון בתחילת השנה ונחתך לא מצא קבוצה אז הלך ללימוז הצרפתית. יש לו פוטנציאל אדיר. אני מאוד רוצה לראות את יאבוסלה פה אבל גם הייתי מת לראות אותו פה.
https://youtu.be/5KDq2l2ilLc
https://youtu.be/sZQrFnLaOlI
https://youtu.be/abSH-7qC8Pk
Maccabi18

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־33 אורחים