המשחק הקרוב: פנאתינייקוס נגד מכבי Playtika ת"א, 23 באפריל, שלישי, 20:30

ראיון עם דיוויד בלאט באתר ספורט 5

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

ראיון עם דיוויד בלאט באתר ספורט 5

הודעהעל ידי BIG sofo » 08 ספטמבר 2011, 12:15

http://www.sport5.co.il/HTML/articles/A ... 06541.html

בלאט, שמעריך מאוד את הנדריקס, התייחס לסוגיה: "באופן כללי, בגלל שאנחנו מחפשים גארד אולי נצטרך לוותר על מישהו. נראה בהמשך. אני מאוד מעריך ואוהב את ריצ'רד, בפן האישי ובפן המקצועי, ואני רואה אותו כחשוב לקבוצה שלנו".

בלאט רומז כי ייתכן שוויתור על הנדריקס יהיה צעד הכרחי להשגת התקציב, לצורך החתמת גארד מוביל במקום ג'רמי פארגו: "הספורט המקצועני לפעמים מחייב אותך לעשות מהלכים שלא תמיד רוצים לעשות, אבל צריך להיות ריאלי ולעבוד עם כל הפרמטרים שיש בקבוצה, צריך להיות קשוב לכל צורכי המערכת".

דורון עובד קשה מאוד ומתקדם יפה מאוד, אבל הפציעה שלו על פי דעת כל הרופאים והמומחים היא פציעה שמחייבת 9 חודשי החלמה, זאת אומרת חזרה לפעילות מלאה בסוך חודש דצמבר

לקראת סוף החודש מכבי ת"א תצא לצרפת לטורניר הכנה. עד אז אתה כבר מקווה להשלים את הסגל?
"לא בטוח, האמת שאנחנו פשוט לא מוצאים כרגע מישהו מתאים ולא ניקח סתם שחקן. אנחנו לא רוצים לעשות פשרות כי יש לנו כרגע גארדים טובים בסגל. חשוב להדגיש: יש לנו כבר עכשיו קבוצה וסגל טוב. אנחנו חושבים ומתמודדים עם העובדה שגארד נוסף עדיין נחוץ בסגל, בטח ובטח שכשתיגמר השביתה ב-NBA, ואגב, אני חושב שהיא תיגמר מהר יותר ממה שכולם חושבים, וצריך להיערך לכך".
BIG sofo

Re: ראיון עם דיוויד בלאט באתר ספורט 5

הודעהעל ידי קובי » 08 ספטמבר 2011, 12:19

מ-1+1 שדשנו גם באשכולות אחרים, עושה הרושם שהצוות המקצועי דורש גארד וההנהלה מצידה ככל הנראה לא רוצה להיכנס להרפתקה תקציבית ולהישאר עם סגל עמוס של 14 בכירים (ו-13 ללא פארמר).
לחלופין (כולם מבינים שצריך גארד ואין בעייה תקציבית), או בשילוב של הנאמר קודם, לסברה שכנראה יש גם הזדמנות עסקית טובה בנוגע להנדריקס (כנראה מה שפורסם עם קאחה לבוראל - 500K דולר פיצוי + התנערות משכרו לעונה זו).

לכל הדוקטורים בפורום ומעריצי פרקינס - דיוויד בלאט טוען כי פרקינס יהיה כשיר לשחק רק בסוף השנה הקלנדרית, כפי שנצפה עוד בשלהי העונה שעברה.
נערך לאחרונה על ידי קובי בתאריך 08 ספטמבר 2011, 12:22, נערך פעם אחת בסך הכל.
הסגל שלי:
PG-שארונאס יאסיקביצ'יוס
SG-מיקי ברקוביץ'
SF-אנטוני פארקר
PF-ארל וויליאמס
C-ניקולה וויצ'יץ'
מחליפים:דרק שארפ, קווין מגי, נייט האפמן, אריאל מקדונלד, ג'ים בוטרייט, עודד קטש, דורון ג'מצ'י, מייסאו באסטון
מאמן:פיני גרשון
עוזרים:רלף קליין ודיוויד בלאט
סמל אישי של המשתמש
קובי

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 08 ספטמבר 2011, 12:21

נראה לי שבימים הקרובים באמת נדע אם השביתה הולכת להיגמר בקרוב..
אחרי איזה חודשיים של הרגשה כאילו לא הולכת להיות עונה ב-NBA פתאום יש הרגשה שדווקא כולם לחוצים להשיג הסכם..
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי BIG sofo » 08 ספטמבר 2011, 13:08

Holiday_Armadillo כתב:נראה לי שבימים הקרובים באמת נדע אם השביתה הולכת להיגמר בקרוב..
אחרי איזה חודשיים של הרגשה כאילו לא הולכת להיות עונה ב-NBA פתאום יש הרגשה שדווקא כולם לחוצים להשיג הסכם..

איך שזה נראה כרגע, כל הצדדים רוצים שהשביתה תסתיים ולכן הם קבעו עוד פגישה היום ועוד פגישה מחר.
כנראה שנשאר עם 2 גארדים בלבד לאירופה(שייר ופאפאלוקאס), בלי מחליפים. סמית' ופניני יצטרכו לקבל דקות בעמדה 2 ופאפאלוקאס ושייר ישלימו את עמדה 1. המצב קשה...
אם המצב באמת קשה הייתי אולי מנסה להביא את שאראס ל15-20 דקות באירופה שאותם הוא יכול לתת בצורה טובה...(באליפות אירופה הוא נותן 10 נקודות ו5 אסיסטסים ב16 דקות)
BIG sofo

הודעהעל ידי yarinsaky » 08 ספטמבר 2011, 13:55

לא מבין את העניין עם התקציב, ממש לא. אחרי שגם פארגו לא יקבל כסף בוודאי ( אף אחד לא חושב שמכבי תשלם לו עכשיו ) מה יעלה בגורלו של המיליון דולר שהוא היה אמור לקבל ? האם זה לא אמור להספיק לגארד הנוסף ? אני מאוד מסופק אם מכבי תשלם יותר לשחקן חדש.

משוהא קצת " פישי " בתנהגות של מכבי כאן. מדוע מציבים לבלאט דילמה קשה כשלא בטוח שהיא הכרחית ? הוא מודה שהוא חושב שהנדריקס
חשוב והוא אוהב אותו ואף אחד לא היה משחרר אותו אם פארגו היה נשאר, עכשיו גם אין פארגו וגם מאלצים אותו לוותר על שחקן שהוא רוצה.

אם היו טוענים שמכבי עמוסה מדי ורוצים לשחרר שחקן כי יהיו יותר מדי שחקנים, הייתי מקבל את הטענה הזאת ( בדוחק ). אבל כשהכניסו את האלמנט הכספי אני קצת מפקפק בדברים.
את הנדריקס רצו לשחרר גם בקיץ שעבר ובלאט מנע את זה. לא רוצה לחשוב מה היה קורה לכושר של סופו בסוף העונה אם זה היה יוצא לפועל.
הסגל של מכבי ת"א :

רכזיות - בר רפאלי, אליזבת הארלי
קלעיות - מורן אטיאס, ליב טיילור
סמוליות - ג'יזל, קים קרדישיאן
פאווריות- מייגן פוקס, אולגה קורילנקו
סנטריות - פנלופה קרוז, קייט ווינסלט

מאמנות- שרון סטון, - מישל פייפר, ברוק שילדס
yarinsaky

הודעהעל ידי Ido_Maccabi » 08 ספטמבר 2011, 17:58

Holiday_Armadillo כתב:נראה לי שבימים הקרובים באמת נדע אם השביתה הולכת להיגמר בקרוב..

אני מניח שהשביתה תסתיים בקרוב. אמנם הפער גדול, אבל לשני הצדדים יש אינטרס שהליגה תיפתח, אחרת שני הצדדים יפסידו הרבה. עדיף לכל צד להרוויח פחות, ולא להפסיד הרבה.
מישהו יודע מתי מתוכננות פגישות של ארגון השחקנים עם הליגה?
Ido_Maccabi

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 08 ספטמבר 2011, 18:03

Ido_Maccabi כתב:

אני מניח שהשביתה תסתיים בקרוב. אמנם הפער גדול, אבל לשני הצדדים יש אינטרס שהליגה תיפתח, אחרת שני הצדדים יפסידו הרבה. עדיף לכל צד להרוויח פחות, ולא להפסיד הרבה.

לפי מה שהבנתי מ-ESPN,ממש עכשיו יש פגישה אחרי שאתמול הם נפגשו במשך 5 וחצי שעות ואם הכל יילך טוב אז ייפגשו גם מחר..
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי asafb96 » 08 ספטמבר 2011, 18:13

Holiday_Armadillo כתב:
Ido_Maccabi כתב:

לפי מה שהבנתי מ-ESPN,ממש עכשיו יש פגישה אחרי שאתמול הם נפגשו במשך 5 וחצי שעות ואם הכל יילך טוב אז ייפגשו גם מחר..

גם לפני חודש היו פגישות אינטנסיביות, לא צריך להתרגש..
יכול ליהיות שהם יבינו שאם הליגה לא תתחיל כולם יפסידו וינסו לסגור את הפערים, אבל מצד שני, הפערים עצומים
asafb96

הודעהעל ידי Ido_Maccabi » 08 ספטמבר 2011, 18:17

Holiday_Armadillo כתב:
Ido_Maccabi כתב:

זאת אומרת שהשביתה לא תימשך הרבה זמן... אני לא יודע מה לקוות
מצד אחד, אני רוצה שיהיה NBA, וגם השביתה הורסת את אירופה.
מצד שני, אני רוצה את פארמר במכבי
Ido_Maccabi

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 08 ספטמבר 2011, 18:23

Ido_Maccabi כתב:
Holiday_Armadillo כתב:
Ido_Maccabi כתב:

זאת אומרת שהשביתה לא תימשך הרבה זמן... אני לא יודע מה לקוות
מצד אחד, אני רוצה שיהיה NBA, וגם השביתה הורסת את אירופה.
מצד שני, אני רוצה את פארמר במכבי

לא יודעת אם היא לא תימשך הרבה זמן..יודעת שמצד אחד יש פגישות ומצד שני אמרו לי שזה דווקא לא קרוב..
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot], עידן ו־58 אורחים