המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד פנאתינייקוס, 30 באפריל, שלישי, 20:00

במכבי ת"א שוקלים להשאיל את מצ'באן לוויטוריה

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: במכבי ת"א שוקלים להשאיל את מצ'באן לוויטוריה

הודעהעל ידי asafb96 » 18 ספטמבר 2011, 11:13

MTA2311 כתב:אני חושב שליאור עשה עונה טובה, אבל לא צריך להתעלם מזה שאת המשחקים הטובים שלו הוא נתן נגד קבוצות דרג שני ומטה באירופה, זאת לא הייתה מעידה חד פעמית, לאורך כל העונה הוא לא הביא את היכולות שלו מול קבוצות גדולות. אני לא מסכים איתכם בקשר לשיפור ההגנה שלו, הוא באמת נתן בכמה משחקים בודדים הגנה טובה, אבל בשאר המשחקים ההגנה שלו נראתה בדיוק כמו לפני שנתיים, זה עדיין בלתי אפשרי להחטיא עליו שלשה.
לדעתי הוא צריך להיות שחקן של 15 דקות ביורוליג, שעולה מהספסל ומכניס עוד רובד התקפי, או לחלופין עולה כאשר ההתקפה העומדת תקועה. עוד נקודה ששווה התייחסות היא משחק הריצה. כולנו יודעים שליאור פורח במגרש הפתוח, והוא השיג כך לא מעט נקודות שנה שעברה תודות לשיטה של בלאט. השנה אנחנו כבר יודעים בוודאות שהשחקנים שהובאו לא מתאימים ללחץ ולכן גם כמות הנקודות במעבר של הקבוצה ושל ליאור בפרט תרד.

הוא שיפר את ההגנה. הוא נתן לא מעט משחקים עם הגנה טובה. זה פשוט מעצבן שכל הזמן יוצרים תדמית ולא יורדים ממנה. בלו קיבל לא פחות שלשות על הראש מאליהו, בהתחייבות. אצל ליאור, זה "אי אפשר להחטיא עליו שלשה", אצל בלו זה "אין מה לעשות, הוא עשה מה שיכל". די כבר! מוריס עשה מבלו צחוק, גם טלטוביץ'. למה לזה אף אחד לא מתייחס? תנו לי משחק 1 שליאור היה בור בהגנה וחגגו עליו העונה, ושחקן עשה עליו מספר נקודות גבוה בהרבה ממה שהוא עושה בממוצע.
אני מאשים בזה את שלח. כל כך קשקשן, פשרשן באמת עלוב. מבין המון בכדורסל, אבל מדבר שטויות ומדביק לשחקנים תדמיות שאוהדים קונים אותה.
אליהו שחקן טוב מבלו, וצריך לקבל את ה20 דקות כשחקן חמישיה. גם מבחינה סטטיסטית, הוא ובלו קיבלו בערך את אותו מספר הדקות, ואליהו נתן סטטיסטיקה טובה בהרבה
asafb96

הודעהעל ידי MTA2311 » 18 ספטמבר 2011, 11:26

asafb96 כתב:
MTA2311 כתב:אני חושב שליאור עשה עונה טובה, אבל לא צריך להתעלם מזה שאת המשחקים הטובים שלו הוא נתן נגד קבוצות דרג שני ומטה באירופה, זאת לא הייתה מעידה חד פעמית, לאורך כל העונה הוא לא הביא את היכולות שלו מול קבוצות גדולות. אני לא מסכים איתכם בקשר לשיפור ההגנה שלו, הוא באמת נתן בכמה משחקים בודדים הגנה טובה, אבל בשאר המשחקים ההגנה שלו נראתה בדיוק כמו לפני שנתיים, זה עדיין בלתי אפשרי להחטיא עליו שלשה.
לדעתי הוא צריך להיות שחקן של 15 דקות ביורוליג, שעולה מהספסל ומכניס עוד רובד התקפי, או לחלופין עולה כאשר ההתקפה העומדת תקועה. עוד נקודה ששווה התייחסות היא משחק הריצה. כולנו יודעים שליאור פורח במגרש הפתוח, והוא השיג כך לא מעט נקודות שנה שעברה תודות לשיטה של בלאט. השנה אנחנו כבר יודעים בוודאות שהשחקנים שהובאו לא מתאימים ללחץ ולכן גם כמות הנקודות במעבר של הקבוצה ושל ליאור בפרט תרד.

הוא שיפר את ההגנה. הוא נתן לא מעט משחקים עם הגנה טובה. זה פשוט מעצבן שכל הזמן יוצרים תדמית ולא יורדים ממנה. בלו קיבל לא פחות שלשות על הראש מאליהו, בהתחייבות. אצל ליאור, זה "אי אפשר להחטיא עליו שלשה", אצל בלו זה "אין מה לעשות, הוא עשה מה שיכל". די כבר! מוריס עשה מבלו צחוק, גם טלטוביץ'. למה לזה אף אחד לא מתייחס? תנו לי משחק 1 שליאור היה בור בהגנה וחגגו עליו העונה, ושחקן עשה עליו מספר נקודות גבוה בהרבה ממה שהוא עושה בממוצע.
אני מאשים בזה את שלח. כל כך קשקשן, פשרשן באמת עלוב. מבין המון בכדורסל, אבל מדבר שטויות ומדביק לשחקנים תדמיות שאוהדים קונים אותה.
אליהו שחקן טוב מבלו, וצריך לקבל את ה20 דקות כשחקן חמישיה. גם מבחינה סטטיסטית, הוא ובלו קיבלו בערך את אותו מספר הדקות, ואליהו נתן סטטיסטיקה טובה בהרבה

קודם כל, בלו שומר הרבה יותר טוב מאליהו, כל "ההתחייבויות" בעולם לא ישנו את העובדה הזאת, אבל אני לא מנסה להשוות בין ליאור לבלו, העליתי את נושא ליאור כי לדעתי הדקות של מצ'באן בהחלט יכולות להגיע גם על חשבון הדקות של ליאור ולא רק של בלו.
ובקשר לשלח, אני חדש בפורום תן לי לפחות הזדמנות להוכיח שאני טיפש גמור לפני שאתה מחליט שאני מבסס את הדברים שלי על התקשורת ושאני לא מסוגל לחשוב לבד. במקרה אני מסכים איתך ב100 אחוז לגביו, הוא פרשן מזעזע.
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 18 ספטמבר 2011, 11:32

yarinsaky כתב:אין שחקן שלא צריך לשפר תחום אחד או שניים במשחק שלו, אני בין אלה שמתחו כאן ביקורת לא מעטה על ליאור וטענתי שאם הוא היה משתפר בהגנה ובקליעה הוא היה בנ.ב.א.
מצד שני, אם היה משתפר בתחומים אלו, הוא לא היה במכבי ולכן יש כאן מלכוד מסויים.

יש בעיניי הבדל(ואתה יכול לא להסכים)בין לשפר קליעה לבין לשפר ריבאונד..
מצידי שאליהו לא ישפר את הקליעה..יש לו את הגיואבה שלו וזה זריקה שאי אפשר לעצור..
אבל ריבאונד זה עניין של רצון..במיוחד במקרה של אליהו שכבר היה לפני כמה שנים ריבאונדר מצויין ופשוט הפסיק..למה? כי לא בא לו להישאר ולדאוג לריבאונד..הוא רוצה לרוץ לחצי השני של המגרש..
אין מה לעשות..כדורסל זה לא רק נקודות ודברים זוהרים..צריך גם לקחת ריבאונד..במיוחד אם אתה אחד משני הגבוהים על המגרש..
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי asafb96 » 18 ספטמבר 2011, 11:37

MTA2311 כתב:
asafb96 כתב:

קודם כל, בלו שומר הרבה יותר טוב מאליהו, כל "ההתחייבויות" בעולם לא ישנו את העובדה הזאת, אבל אני לא מנסה להשוות בין ליאור לבלו, העליתי את נושא ליאור כי לדעתי הדקות של מצ'באן בהחלט יכולות להגיע גם על חשבון הדקות של ליאור ולא רק של בלו.
ובקשר לשלח, אני חדש בפורום תן לי לפחות הזדמנות להוכיח שאני טיפש גמור לפני שאתה מחליט שאני מבסס את הדברים שלי על התקשורת ושאני לא מסוגל לחשוב לבד. במקרה אני מסכים איתך ב100 אחוז לגביו, הוא פרשן מזעזע.

יכול ליהיות שבלו יותר טוב בהגנה (וגם זה, ממש לא בפער גדול. בלו לא שחקן הגנה גדול כמו שעושים אותו, וליאור לא בור). ה"התחייבות" זה על המשפט "אי אפשר להחטיא עליו שלשה". אני שמתי לב בעונה האחרונה לדבר הזה. פשוט כל שלשה שקולעים על ליאור, שלח מתחיל עם השטויות האלה, ועל בלו, שקיבל לא פחות שלשות על הפרצוף, לא שמעתי מילה. פשוט מרגיז אותי.
הדקות של מאצ'בן לדעתי צריכות לבוא יותר על הדקות של בלו, כי פשוט ליאור טוב מבלו, ואין סיבה שיקבל פחות דקות.
לא אמרתי חלילה שאתה מתבסס על השטויות האלה שאומרים, אני אמרתי שפרשנים, בעיקר שלח, יוצרים תדמית, שזו אחת בולטת מאלה, וחלק מהאנשים פשוט קונים את זה.
אם תראה כמה משחקים על MUTE, ואז תשמע את הפרשנות של הפרשנים בארץ, אתה תיהיה המום, אני מבטיח לך.
asafb96

הודעהעל ידי קודי » 20 ספטמבר 2011, 10:29

13.7- בלאט: "רוט אינו בעדיפות מבחינת ההשקפה של הצוות המקצועי". 14.7- מכבי מודיעה על החתמתו של רוט.
20.6- בלאט: "אישית חשבתי שהנדריקס זה שחקן שצריך להיות במכבי הרבה שנים". 20.7- רקנאטי: "כולם טועים לגבי ריצ'י. לא רצינו אותו."
קודי

הודעהעל ידי felix_r » 20 ספטמבר 2011, 10:35

קודי כתב:http://www.basknet.info/2011/09/20/macvan-on-loan-to-caja-laboral/

מקור בהחלט לא אמין.

כתוב שם גם, שגלינארי חתם במילאנו, והוא לא. אם הוא היה כן חותם שם, זה היה מופיע באתר הרשמי של היורוליג.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי asafb96 » 20 ספטמבר 2011, 10:38

קודי כתב:http://www.basknet.info/2011/09/20/macvan-on-loan-to-caja-laboral/

מקווה שזה לא נכון.. אני עדיין מקווה שהנדריקס יעבור לשם
אם מאצ'בן אכן יחתום שם, הוא יהיה במצב לא פשוט. נקווה שלפחות יקבל דקות גם כסנטר ולא רק כמחליף ל5-10 דקות של טלטוביץ'
אגב, סרפין חתם שם או לא?
asafb96

הודעהעל ידי cannon » 20 ספטמבר 2011, 10:50

הורידו את הכתבה הזו... לא מופיעה יותר. כנראה התחרטו...
cannon

הודעהעל ידי LIAV10 » 20 ספטמבר 2011, 11:23

Holiday_Armadillo כתב:
yarinsaky כתב:אין שחקן שלא צריך לשפר תחום אחד או שניים במשחק שלו, אני בין אלה שמתחו כאן ביקורת לא מעטה על ליאור וטענתי שאם הוא היה משתפר בהגנה ובקליעה הוא היה בנ.ב.א.
מצד שני, אם היה משתפר בתחומים אלו, הוא לא היה במכבי ולכן יש כאן מלכוד מסויים.

יש בעיניי הבדל(ואתה יכול לא להסכים)בין לשפר קליעה לבין לשפר ריבאונד..
מצידי שאליהו לא ישפר את הקליעה..יש לו את הגיואבה שלו וזה זריקה שאי אפשר לעצור..
אבל ריבאונד זה עניין של רצון..במיוחד במקרה של אליהו שכבר היה לפני כמה שנים ריבאונדר מצויין ופשוט הפסיק..למה? כי לא בא לו להישאר ולדאוג לריבאונד..הוא רוצה לרוץ לחצי השני של המגרש..
אין מה לעשות..כדורסל זה לא רק נקודות ודברים זוהרים..צריך גם לקחת ריבאונד..במיוחד אם אתה אחד משני הגבוהים על המגרש..

מסכים איתך, הוא היה שחקן של כמעט שבעה ריבאונדים למשחק ביורוליג..זה לא שאין לו את היכולת..
וגם מאז אותה עונה הוא העלה מסה (בקילוגרם - שניים חחח)
תמונה
יאללה הביתה.
כולם.
סמל אישי של המשתמש
LIAV10

הודעהעל ידי Mta_atic » 20 ספטמבר 2011, 13:26

מכבי תל אביב: בקבוצה מתלבטים בין מצ'באן להנדריקס

http://sports.walla.co.il/?w=/7/1862086
סמל אישי של המשתמש
Mta_atic
חבר כבוד

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 20 ספטמבר 2011, 13:30

יש פה כמה משתנים בסיפור הזה..
מצד אחד,בלאט מאוד רוצה את הנדריקס והנדריקס רוצה להישאר.
מצד שני,אם מגיע גארד צריך להשאיל שחקן והצוות המקצועי היה מעדיף שזה יהיה מצ'באן.
מצד שלישי,הסוכן של מצ'באן לא מוכן אפילו לשמוע על האופציה שישאילו את מצ'באן.
מצד רביעי,ההנהלה יכולה לקבל יותר כסף על הנדריקס.

אני אישית חושבת שבסוף לא יגיע גארד ושניהם יישארו(לא מה שאני רוצה,מה שאני חושבת)
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי yarinsaky » 20 ספטמבר 2011, 15:47

עזבי משתנים, פרמטרים וכדומה. אצל מכבי תמיד הכול כל כך מסובך שזה כבר נהיה קצת מעיק. יותר מדי מנהלים ופחות מדי החלטות מהירות, הרי כמעט כל קיץ זה אותו סיפור.
אני די התייאשתי ממה שהולך לקרות בעונה הקרובה. יש לי הרגשה לא הכי טובה בגלל כל מה שקורה עם השביתה והאמת שגם לא איכפת לי שמכבי השנה לא תגיע לאיסטנבול, במילא לא כיף שם יותר.

ואם כן נצליח, גם טוב. הכי טוב להגיע בלי ציפיות ולהיות מופתעים לטובה, כמו בקיץ שעבר.
הסגל של מכבי ת"א :

רכזיות - בר רפאלי, אליזבת הארלי
קלעיות - מורן אטיאס, ליב טיילור
סמוליות - ג'יזל, קים קרדישיאן
פאווריות- מייגן פוקס, אולגה קורילנקו
סנטריות - פנלופה קרוז, קייט ווינסלט

מאמנות- שרון סטון, - מישל פייפר, ברוק שילדס
yarinsaky

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 20 ספטמבר 2011, 15:50

yarinsaky כתב:עזבי משתנים, פרמטרים וכדומה. אצל מכבי תמיד הכול כל כך מסובך שזה כבר נהיה קצת מעיק. יותר מדי מנהלים ופחות מדי החלטות מהירות, הרי כמעט כל קיץ זה אותו סיפור.
אני די התייאשתי ממה שהולך לקרות בעונה הקרובה. יש לי הרגשה לא הכי טובה בגלל כל מה שקורה עם השביתה והאמת שגם לא איכפת לי שמכבי השנה לא תגיע לאיסטנבול, במילא לא כיף שם יותר.

ואם כן נצליח, גם טוב. הכי טוב להגיע בלי ציפיות ולהיות מופתעים לטובה, כמו בקיץ שעבר.

תשמע..
אני אישית תמיד אוהבת להנמיך ציפיות בלי קשר..אבל במקרה הזה אני חושבת שאין ''החלטות מהירות'' מסיבה נכונה דווקא..
אם לא מגיע גארד אין שום סיבה לשחרר גבוה..

ד''א,רק לי הכתב דפוק לגמרי?
כל שאר האתרים זה מצויין ופה הוא מה-זה גדל לי פתאום..בלי שנגעתי בכלום..
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי yarinsaky » 20 ספטמבר 2011, 16:03

לא רק אצלך, גם אני משתגע מזה כבר כמה ימים.

לגבי החלטות מהירת התכוונתי יותר לעניין החלטה לגבי את מי להשאיל וזה לא תורה מסיני. אם לא יודעים או לא רוצים להחליט זה באמת די מצער,
כי צריך להקשיב כאן למאמן בלבד.
הסגל של מכבי ת"א :

yarinsaky

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 20 ספטמבר 2011, 16:07

yarinsaky כתב:לא רק אצלך, גם אני משתגע מזה כבר כמה ימים.

לגבי החלטות מהירת התכוונתי יותר לעניין החלטה לגבי את מי להשאיל וזה לא תורה מסיני. אם לא יודעים או לא רוצים להחליט זה באמת די מצער,
כי צריך להקשיב כאן למאמן בלבד.

לא בדיוק ''רק'' למאמן..
יש גם שחקנים שאם אין להם סעיף בחוזה אז אי אפשר להכריח אותם ללכת לקבוצה אחרת בהשאלה..זה משהו שיכול לסבך מאוד השאלה של שחקן כזה או אחר..
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי yarinsaky » 20 ספטמבר 2011, 16:23

זה נכון.
אני מקווה שלא יקרה כמו במקרה לאמפה שמכבי פשוט יבשה אותו עד שרצה לעזוב כדי לא למצוא עצמו בוכה על הספסל, גם זו טקטיקה ידועה.

אני כבר די משוכנע שלא צריך כל כך הרבה גבוהים למרות סיפור האדריאטית. בלי גארד מוביל זה סתם פרפראות. 5 דקות פה או שם למצ'אבן ביורוליג זה לא מה שיקבע את עתיד הקבוצה בשנה הבאה. חוסר בגארד מוביל דווקא כן.
הסגל של מכבי ת"א :

yarinsaky

הודעהעל ידי חנו'ש » 20 ספטמבר 2011, 16:55

yarinsaky כתב:זה נכון.
אני מקווה שלא יקרה כמו במקרה לאמפה שמכבי פשוט יבשה אותו עד שרצה לעזוב כדי לא למצוא עצמו בוכה על הספסל, גם זו טקטיקה ידועה.

אני כבר די משוכנע שלא צריך כל כך הרבה גבוהים למרות סיפור האדריאטית. בלי גארד מוביל זה סתם פרפראות. 5 דקות פה או שם למצ'אבן ביורוליג זה לא מה שיקבע את עתיד הקבוצה בשנה הבאה. חוסר בגארד מוביל דווקא כן.

ההבדל בין זה לסיפור של לאמפה הוא שבמקרה של לאמפה, פיני לא היה ממש מעוניין בו ודי רצה להיפטר ממנו במחשבה כמובן שיגיע שחקן טוב ממנו.
במקרה הנוכחי, לא נראה שבלאט מעוניין להיפטר מאחד הגבוהים הנ"ל, ולכן לא רואה שום סיבה לכך שהוא ייבש אחד מהם.
ולמזלינו, בלאט הוא עדיין המאמן ולא פדרמן!!
תמונה
"להצלחה אבות רבים אך הכישלון יתום הוא".
חנו'ש
מכורה ל cookie jam

הודעהעל ידי חביב אורנג'ד » 20 ספטמבר 2011, 17:19

חנו'ש כתב:

ההבדל בין זה לסיפור של לאמפה הוא שבמקרה של לאמפה, פיני לא היה ממש מעוניין בו ודי רצה להיפטר ממנו במחשבה כמובן שיגיע שחקן טוב ממנו.

לא מדוייק.
פיני מאוד רצה את לאמפה ולא סתם מכבי שילמה עבורו (או יותר נכון, התכוונה לשלם לו) מיליון דולר לעונה (נכון לעכשיו, לאמפה הוא שחקן מכבי האחרון שחתם על חוזה של כמיליון דולר או יותר לעונה). פיני גם אמר שעזיבתו של לאמפה לא היתה מסיבות מקצועיות, והסיבה לעזיבתו של לאמפה היתה פינוי תקציב במטרה להביא במקומו את ראדוליצה (מהלך שלא צלח).

מה שכן מעניין, זה שפיני העדיף שלא לחזק את מכבי בגבוה בינוני ושאף להביא רק את הטוב ביותר בשוק. מבחינת פיני, זה היה או משהו טוב או כלום.
גם עכשיו אנחנו באותו מצב, כאשר בלאט ככל הנראה יעדיף להיות ללא גארד מוביל, כל עוד אין שחקן איכותי שהוא בר השגה.
תמונה
חביב אורנג'ד
חבר כבוד

הודעהעל ידי yarinsaky » 20 ספטמבר 2011, 17:21

אבל הוא גם מעוניין בגארד ואם ההנהלה מציבה לו את התנאי הזה של של לשחרר אחד מהם הוא יצטרך להחליט על מי הוא כן מוותר ומי עדיף בעיניו שכן ישאר.
לי לא היה איכפת אם שניהם היו נשארים ולא היה בכלל את התנאי הזה בשביל להביא את הגארד .

ד"א, לאור ההתחזקות הדי מפלצתית של קבוצות בבית שלנו , סביר להניח שהחשש של מכבי לא לעלות אפילו לטופ 16 ( סיכוי לא גבוה אבל קיים )
כן יזיז אותה לכיוון המתאים. זו התקווה שנשארה.
הסגל של מכבי ת"א :

yarinsaky

הודעהעל ידי חנו'ש » 20 ספטמבר 2011, 18:02

חביב אורנג'ד כתב:
חנו'ש כתב:

לא מדוייק.
פיני מאוד רצה את לאמפה ולא סתם מכבי שילמה עבורו (או יותר נכון, התכוונה לשלם לו) מיליון דולר לעונה (נכון לעכשיו, לאמפה הוא שחקן מכבי האחרון שחתם על חוזה של כמיליון דולר או יותר לעונה). פיני גם אמר שעזיבתו של לאמפה לא היתה מסיבות מקצועיות, והסיבה לעזיבתו של לאמפה היתה פינוי תקציב במטרה להביא במקומו את ראדוליצה (מהלך שלא צלח).

מה שכן מעניין, זה שפיני העדיף שלא לחזק את מכבי בגבוה בינוני ושאף להביא רק את הטוב ביותר בשוק. מבחינת פיני, זה היה או משהו טוב או כלום.
גם עכשיו אנחנו באותו מצב, כאשר בלאט ככל הנראה יעדיף להיות ללא גארד מוביל, כל עוד אין שחקן איכותי שהוא בר השגה.

אם פיני כל כך רצה את לאמפה ורק ההנהלה כביכול הכריחה אותו להעיף אותו כדי לחסוך, אז למה פיני ייבש אותו עד שלאמפה רצה לעזוב?

פיני אומנם היה זה שהביא את לאמפה, אך באיזה שהוא שלב הוא התחרט והעדיף להביא מישהו מתאים יותר ולכן המטרה שלו היתה לייבש את לאמפה עד שיעזוב ואז לדרוש שחקן אחר, רק שלצערו ההנהלה ניצלה את העניין כדי לחסוך כסף ולא להביא שחקן אחר.
אם פיני היה יודע שלא יגיע שחקן אחר אולי לא היה מייבש את לאמפה.
תמונה
"להצלחה אבות רבים אך הכישלון יתום הוא".
חנו'ש
מכורה ל cookie jam

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot], Majestic-12 [Bot] ו־156 אורחים