המשחק הקרוב: פנאתינייקוס נגד מכבי Playtika ת"א, 23 באפריל, שלישי, 20:30

סקר: מצ'באן VS הנדריקס

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

אם כך הוחלט, את מי הייתם מעדיפים להשאיל ?

ריצ'רד הנדריקס
4
19%
מילאן מצ'באן
17
81%

סך הכול הצבעות : 21

סקר: מצ'באן VS הנדריקס

הודעהעל ידי קובי » 14 ספטמבר 2011, 11:37

אם כך הוחלט ע"י ההנהלה, את מי הייתם מעדיפים שמכבי תשאיל לעונה זו ? מצ'באן או הנדריקס ?
הסגל שלי:
PG-שארונאס יאסיקביצ'יוס
SG-מיקי ברקוביץ'
SF-אנטוני פארקר
PF-ארל וויליאמס
C-ניקולה וויצ'יץ'
מחליפים:דרק שארפ, קווין מגי, נייט האפמן, אריאל מקדונלד, ג'ים בוטרייט, עודד קטש, דורון ג'מצ'י, מייסאו באסטון
מאמן:פיני גרשון
עוזרים:רלף קליין ודיוויד בלאט
סמל אישי של המשתמש
קובי

Re: סקר: מצ'באן VS הנדריקס

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 14 ספטמבר 2011, 11:41

מצ'באן ללא ספק..
יש לו חוזה לעוד 4 שנים..
זאת תהיה ממש השאלה ולא ''מכירה'' כמו עם הנדריקס..

אני מניחה שהנדריקס וג'יימס לא ישחקו השנה הרבה..אבל כשזה יקרה יש לנו את הצמד ההגנתי אולי הטוב באירופה מבחינת ריבאונדים וחסימות..

אני מתה על מצ'באן..אני גם לא שוכחת שהוא היחידי שהצליח לעצור קצת את הפיק אנד רול של באטיסט לפני שנה בגמר..אבל שנינו יודעים שהוא עוד לא ברמה שהוא יכול לעשות 16 ו-16 על אדמת ספרד כמו הנדריקס..
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי asafb96 » 14 ספטמבר 2011, 12:01

הנדריקס.
שנה בקאחה לא תועיל למאצ'בן ומכבי, אם כבר רק תזיק. על הנדריקס אפשר להכניס יותר כסף, בתקווה שיושקע בגארד
אני אוהב את שניהם, אבל אני חושב שמאצ'בן מוכשר יותר, והייתי רוצה לראות אותו העונה משחק גם ביורוליג 10-15 דקות. ראיתי באליפות אירופה שיפור בהגנה (שלא הייתי ממש רעה גם שנה שעברה, די הגזימו איתו), הוא חזק, והמסירות שלו לקרסטיץ' שהוא בא מבחוץ הם פשוט תענוג. לחשוב שיהיה לו שם את סופו :frightened . הוא גם משחק משחק בין-שניים מצוין עם גארדים, ויודע להיכנס מבחוץ לסל, יודע גם לסחוט עבירות טוב. הייתי רוצה לראות אותו מתקדם ומפתחת במכבי, ולא קורע את התחת ונפצע בלי סוף אצל איבאנוביץ'.
את הנדריקס אני גם מאוד אוהב, אבל ג'יימס לדעתי מביא את כל מה שהנדריקס מביא, קצת נראה לי מיותר 2 כאלה. אני מעדיף קוו קידמי מגוון, שכל שחקן מצטיין בתחום אחר. לקבוצות באירופה אין תשובות לדברים האלה.
asafb96

הודעהעל ידי LIAV10 » 14 ספטמבר 2011, 12:11

אם נשאיל את מאצ'באן אני ארגיש שהתבזבזה לנו שנה עם שחקן אדיר..אבל אולי איבנוביץ' יכול להפוך אותו לשחקן משודרג פי 3 ממה שהוא עכשיו..
אם זה ייצא לפועל אני מקווה שטלטוביץ' יהפוך למחליף של מאצ'באן ;) (כן בטח)
תמונה
יאללה הביתה.
כולם.
סמל אישי של המשתמש
LIAV10

הודעהעל ידי asafb96 » 14 ספטמבר 2011, 12:14

LIAV10 כתב:אם נשאיל את מאצ'באן אני ארגיש שהתבזבזה לנו שנה עם שחקן אדיר..אבל אולי איבנוביץ' יכול להפוך אותו לשחקן משודרג פי 3 ממה שהוא עכשיו..

גם על אליהו חשבנו שזה מה שיהיה, ובפועל מה קרה? הוא מיעט לשחק (והיום המעמד של טלטוביץ' אפילו בכיר יותר), וחזר בדיוק אותו שחקן
asafb96

הודעהעל ידי LIAV10 » 14 ספטמבר 2011, 12:17

asafb96 כתב:
LIAV10 כתב:אם נשאיל את מאצ'באן אני ארגיש שהתבזבזה לנו שנה עם שחקן אדיר..אבל אולי איבנוביץ' יכול להפוך אותו לשחקן משודרג פי 3 ממה שהוא עכשיו..

גם על אליהו חשבנו שזה מה שיהיה, ובפועל מה קרה? הוא מיעט לשחק (והיום המעמד של טלטוביץ' אפילו בכיר יותר), וחזר בדיוק אותו שחקן

תסלח לי מאוד אבל אליהו זה לא מאצ'באן, לא קרוב, מאצ'באן הוא שחקן שמגיע שעה לפני האימון ונשאר שעה אחרי האימון..
אליהו הוא שחקן שמתעצל להזיז את התחת מהספסל באימונים..
אל תשווה אפילו, מאצ'באן יילך לשם כדי לעבוד קשה ולהשתפר, ליאור חשב שהוא יילך לשם ויקבל ישר חוזה באן בי איי, כי הרבה שחקנים משם הגיעו לNBA..
תמונה
יאללה הביתה.
כולם.
סמל אישי של המשתמש
LIAV10

הודעהעל ידי קובי » 14 ספטמבר 2011, 12:18

גם ממכבי הגיעו שחקנים ל-NBA. ליאור הלך לשם כי הוא קיבל חוזה כספי שאי אפשר להגיד לו "לא".
הסגל שלי:
PG-שארונאס יאסיקביצ'יוס
SG-מיקי ברקוביץ'
SF-אנטוני פארקר
PF-ארל וויליאמס
C-ניקולה וויצ'יץ'
מחליפים:דרק שארפ, קווין מגי, נייט האפמן, אריאל מקדונלד, ג'ים בוטרייט, עודד קטש, דורון ג'מצ'י, מייסאו באסטון
מאמן:פיני גרשון
עוזרים:רלף קליין ודיוויד בלאט
סמל אישי של המשתמש
קובי

הודעהעל ידי asafb96 » 14 ספטמבר 2011, 12:30

LIAV10 כתב:
asafb96 כתב:

תסלח לי מאוד אבל אליהו זה לא מאצ'באן, לא קרוב, מאצ'באן הוא שחקן שמגיע שעה לפני האימון ונשאר שעה אחרי האימון..
אל תשווה אפילו, מאצ'באן יילך לשם כדי לעבוד קשה ולהשתפר, ליאור חשב שהוא יילך לשם ויקבל ישר חוזה באן בי איי, כי הרבה שחקנים משם הגיעו לNBA..

די נו באמת... אתה יודע מתי כל אחד בא ומתי כל אחד עוזב? אתה נמצא בחדר כושר שלהם או משהו? אתה רואה כל אימון איך כל אחד משקיע?
איך אתה יכול להגיד דבר כזה? מי אמר לך שמאצ'בן הוא שחקן שיבוא ויקרע את התחת, ואליהו בטלן שהלך בשביל הNBA.
גם אם מאצ'בן ישיקיע כמו מטורף, הוא לא יהיה שחקן חמישיה על חשבון טלטוביץ', בטח ובטח שלא השנה הזאת
asafb96

הודעהעל ידי LIAV10 » 14 ספטמבר 2011, 12:35

asafb96 כתב:
LIAV10 כתב:
asafb96 כתב:

די נו באמת... אתה יודע מתי כל אחד בא ומתי כל אחד עוזב? אתה נמצא בחדר כושר שלהם או משהו? אתה רואה כל אימון איך כל אחד משקיע?
איך אתה יכול להגיד דבר כזה? מי אמר לך שמאצ'בן הוא שחקן שיבוא ויקרע את התחת, ואליהו בטלן שהלך בשביל הNBA.
גם אם מאצ'בן ישיקיע כמו מטורף, הוא לא יהיה שחקן חמישיה על חשבון טלטוביץ', בטח ובטח שלא השנה הזאת

אם לא שמת לב התגובה שלי לא הייתה על מאצ'באן כשחקן חמישייה (כאילו לא ראית שרשמתי "כן בטח" ושמתי סמיילי קורץ?)..
אף אחד לא אמר שאליהו יהיה שם שחקן חמישייה, דיברתי על ההצלחה הכללית בקבוצה..
תמונה
יאללה הביתה.
כולם.
סמל אישי של המשתמש
LIAV10

הודעהעל ידי asafb96 » 14 ספטמבר 2011, 12:39

LIAV10 כתב:
asafb96 כתב:
LIAV10 כתב:
asafb96 כתב:

אם לא שמת לב התגובה שלי לא הייתה על מאצ'באן כשחקן חמישייה (כאילו לא ראית שרשמתי "כן בטח" ושמתי סמיילי קורץ?)..
אף אחד לא אמר שאליהו יהיה שם שחקן חמישייה, דיברתי על ההצלחה הכללית בקבוצה..

בגלל זה אני נגד. הרי הוא לא צפוי לקבל שם יותר מ10-15 דקות למשחק, אז למה להשאיל. כל המטרה בהשאלת שחקן צעיר זה שיתפתח ויראה דקות. אם היו משאילים אותו לאיזה לובליאנה, פרטיזן, קאנטו, בילבאו וכו'.. בכיף. אבל לקאחה? מיותר.
asafb96

הודעהעל ידי Euro_Basket » 14 ספטמבר 2011, 12:51

גם בקבוצות כמו קאנטו ובילבאו הוא לא יראה יותר מדי דקות.
לאיטלקים יש בעמדה שלו את מרטי ליונן, שהוא בעצם גרסה משופשפת יותר של מצ'באן, ומשחק 35 דקות בערב.
ובילבאו לא יפנו לו יותר מדי דקות על חשבון הכוכב שלהם באניץ'.
סמל אישי של המשתמש
Euro_Basket

הודעהעל ידי asafb96 » 14 ספטמבר 2011, 12:56

Euro_Basket כתב:גם בקבוצות כמו קאנטו ובילבאו הוא לא יראה יותר מדי דקות.
לאיטלקים יש בעמדה שלו את מרטי ליונן, שהוא בעצם גרסה משופשפת יותר של מצ'באן, ומשחק 35 דקות בערב.
ובילבאו לא יפנו לו יותר מדי דקות על חשבון הכוכב שלהם באניץ'.

לא ממש מכיר את הסגלים שלהם, נתתי אותם כדוגמא לסדר הגודל של המועדון. זה לא חייב ליהיות הם.. יש עוד קבוצות בסדר גודל הזה. ז'לגיריס, קאזאן, ק.ק זאגרב וכו'..
אבל גם במצב כזה, אני מעדיף אותו בקבוצה ולהשאיל את הנדריקס, שיכניס יותר כסף, ונקבל את מאצ'בן שלדעתי מוכשר מהנדריקס בקבוצה. אבל אין לי ספק שהשאלה של מאצ'בן לקבוצה בסדר גודל הזה עדיפה בהרבה על פני השאלה לקאחה
asafb96

הודעהעל ידי felix_r » 17 ספטמבר 2011, 18:41

היתי משאיל את הנדריקס. הנדריקס שחקן בינוני שאין לו עתיד במכבי. הוא נמוך לעמדה 5, ואין לו קליעה לשחק 4.
מאצ'בן שחקן עם פוטנציאל גדול מאוד. חשוב להשאירו שיעבוד אצל בלאט.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־67 אורחים