המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד פנאתינייקוס, 30 באפריל, שלישי, 20:00

אשכול המלפפונים: ממשיכים לחפש

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: אשכול המלפפונים: ממשיכים לחפש

הודעהעל ידי LIAV10 » 29 ספטמבר 2011, 17:45

מבחינתי שיביאו אמריקאי אתלט לא מוכר..
הוא בטוח יכול לעזור יותר מבורשטיין וכנראה יותר מאוחיון..
ג'רמי פארגו, ג'רמי וויז, לייסדריוס דהן, פול דלייני, כולם לא מוכרים\לא היו מוכרים ואני חושב שהם טובים מבורשטיין ואוחיון..
אם בני השרון וגליל יכולות מכבי יכולה להביא מישהו מצויין ב-300K דולר..
הוא יכול לבוא כ-BACKUP ופרוספקט עתידי לא רע ויכול גם להתפרץ אחרי חצי עונה..
בדרך כלל "שחורים" מתגלים כמאוד מוצלחים באירופה, מקאלב, קרטיס ג'ראלס, פארגו..
ואל תגידו שג'ראלס לא כזה תותח כי תכל'ס, לא הייתם מעדיפים אותו כרגע על כלום? יש לו אחלה סטט'..
תמונה
יאללה הביתה.
כולם.
סמל אישי של המשתמש
LIAV10

הודעהעל ידי jol9 » 29 ספטמבר 2011, 17:47

Chen כתב:200K זה כלום. אם 200K במכבי זה נחשב משכורת לשחקן בכיר אז המצב הרבה יותר קשה ממה שחשבתי. :|

ואסף תאמין שאנחנו נחשבים אוהדים רגועים, שאוהדי ביוון לא מרוצים ממשהו הם מסוגלים לשרוף את האצטדיון.

200K דולר נטו, זה בערך 1.6M ש"ח ברוטו לשנה.
ממש לא נשמע לי כמו כלום...

זאת משכורת של שחקן בכיר לא רק במכבי, אלא בכל מועדון אחר באירופה (אולי פרט לאחד או שניים).
זה שויקטור סאדה מרוויח פי שלוש מזה, לא הופך אותו לשחקן טוב יותר מהשחקנים הבכירים שיש במכבי שמרוויחים את הסכומים האלה.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי asafb96 » 29 ספטמבר 2011, 18:03

Chen כתב:200K זה כלום. אם 200K במכבי זה נחשב משכורת לשחקן בכיר אז המצב הרבה יותר קשה ממה שחשבתי. :|

ואסף תאמין שאנחנו נחשבים אוהדים רגועים, שאוהדי ביוון לא מרוצים ממשהו הם מסוגלים לשרוף את האצטדיון.

200 אלף דולר זה כלום? זה לא אמור ליהיות משכורת של שחקן בכיר? שמע, אין לי מה להגיד...
אני מניח שהאוהדים ביוון גם בוכים על כל פלוץ של ההנהלה, ומצפים שיעשו דברים שכנראה בלתי אפשריים. במקום להעריך את ההנהלה על הניהול החכם והמצוין שלה, שהופך אותה לקבוצה היציבה באירופה, עדיין מתבכיינים פה כל שני וחמישי על דברים הזויים.
אף אחד לא אומר שההנהלה לא חסינה מביקורת, אבל צריך לדעת מתי לבקר, ולא על כל פיפס קטן לרדת עליהם כאילו חרב עולמנו.
גם אני מאוכזב שלנגפורד לדוגמא לא חתם, אבל לדרוש שכל כמה זמן יביאו שחקן במיליון וחצי דולר? תביא את הכסף מהבית שלך, ואז בכיף יחתימו.
כל עוד ההנהלה בוחרת להתנהל בצורה מחושבת, ולא לזרוק מיליונים ולבחרוח אחרי כמה שנים, זה מה שיש. תפסיקו כמו להתבכיין
asafb96

הודעהעל ידי חביב אורנג'ד » 29 ספטמבר 2011, 18:49

למכבי יש סגל של 13 שחקנים, שעל כל אחד מהם היא משלמת לכל הפחות 300 אלף דולר (ברוטו) בעונה.
אותו גארד שאמור להגיע, יהיה השחקן ה 14 (!!!!) בסגל, ועוד מצפים שישלמו לו מליון וחצי דולר לעונה..... אח"כ נעלבים כאן כאשר נאמר שחלק מהאוהדים הם מפונקים.
אני גם מזכיר שחוץ מקרלוס ארויו, לעולם לא היה במכבי שחקן שהרוויח יותר מ1.2 (או אפילו 1.1) מיליון דולר בעונה, וזה נראה לי מנותק לגמרי מהמציאות שדוקא עכשיו, כאשר בסגל ישנם 13 שחקנים בכירים, וכשמכבי כבר חרגה מהתקציב (כך לפחות לדברי גיא גודס), מכבי תנחית פה שחקן בסכומים האילו.

אני לא פוסל את האפשרות שאם יווצר מצב להחתמת שחקן-על שעולה לא מעט כסף, חברי ההנהלה יפתחו את הכיס וינחיתו אותו כאן (וגם קרו מקרים בעבר), אבל זה לא דבר שניתן לדרוש אותו, ואם הוא לא יצא לפועל, הוא צריך להתקבל בהבנה.
סביר גם להניח שאם יווצר כזה מצב, הוא יצריך פרידה מאחד השחקנים, וגם זה מדבר די צפוי ומובן.

בכל מקרה, אנחנודי טוחנים פה מים ועסוקים יותר מדי בלהגיב לחברי מקהלת המבקרים.
בואו נחכה להתפחויות אמיתיות או לפחות לעוד איזשהי הפלצה של וואן או אתר לא אמין אחר.
תמונה
חביב אורנג'ד
חבר כבוד

הודעהעל ידי Chen » 29 ספטמבר 2011, 20:08

חברים- אני מודד שחקנים בכירים לפי ביצועים ולא לפי כמה אפסים יש להם במשכורת, יצא ככה שלרוב השחקנים הטובים יש 0 אחד יותר במשכורת מלאחרים.
ושוב, אני מסכים עם ליאב, מצידי שיביאו שחקן מכללות נוסף העיקר שיסגרו את החור הזה בסגל, זאת לא הבעיה כאן הכסף הבעיה היא שלא רוצים להביא בכלל.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Chen

הודעהעל ידי asafb96 » 29 ספטמבר 2011, 20:22

Chen כתב:חברים- אני מודד שחקנים בכירים לפי ביצועים ולא לפי כמה אפסים יש להם במשכורת, יצא ככה שלרוב השחקנים הטובים יש 0 אחד יותר במשכורת מלאחרים.
ושוב, אני מסכים עם ליאב, מצידי שיביאו שחקן מכללות נוסף העיקר שיסגרו את החור הזה בסגל, זאת לא הבעיה כאן הכסף הבעיה היא שלא רוצים להביא בכלל.

אז אם שחקן מרוויח 300 אלף דולר, ולא ברמת טופ יורוליג, או לחפחות שחקן מחליף טוב, זה לא נחשב שחקן בכיר? מה אני יגיד לך.. :?
מה יעזור השחקן מכללות הזה?? הרי יש כרגע את פארמר, שאייר, פאפאס ואוחיון בקוו האחורי, שסביר להניח שכל אחד מהם יכול לתרום לא פחות
מכל שחקן מכללות כזה או אחר. אז למה עוד 1? למה זה טוב?
אם רוצים שחקן נצטרך חיזוק, אפשר להביא אחד כזה גם בסיום השביתה, ובכל שלב של העונה. זה לא איזה לנגפורד שתוך שבועיים כבר חותם איפשהו. אם תסתיים השביתה, יהיה אפשר להביא בקלות שחקן מכללות, ואולי שחקן טוב מאמריקאי צעיר כזה. אז מה כל כך דחוף?
asafb96

הודעהעל ידי LIAV10 » 29 ספטמבר 2011, 20:35

asafb96 כתב:
Chen כתב:חברים- אני מודד שחקנים בכירים לפי ביצועים ולא לפי כמה אפסים יש להם במשכורת, יצא ככה שלרוב השחקנים הטובים יש 0 אחד יותר במשכורת מלאחרים.

אז אם שחקן מרוויח 300 אלף דולר, ולא ברמת טופ יורוליג, או לחפחות שחקן מחליף טוב, זה לא נחשב שחקן בכיר? מה אני יגיד לך.. :?
מה יעזור השחקן מכללות הזה?? הרי יש כרגע את פארמר, שאייר, פאפאס ואוחיון בקוו האחורי, שסביר להניח שכל אחד מהם יכול לתרום לא פחות
אם רוצים שחקן נצטרך חיזוק, אפשר להביא אחד כזה גם בסיום השביתה, ובכל שלב של העונה. זה לא איזה לנגפורד שתוך שבועיים כבר חותם איפשהו. אם תסתיים השביתה, יהיה אפשר להביא בקלות שחקן מכללות, ואולי שחקן טוב מאמריקאי צעיר כזה. אז מה כל כך דחוף?

אתה באמת חושב שמכבי לא יכולים להביא ב-250K שחקנים טובים מאוחיון ובורשטיין?
כמו שאמרתי, שמות כמו דהן ו-וויז הם טובים יותר מבורשטיין ויוגב, והם באו בפחות כסף ומחלקות סקאוט נחותות (אומנם אקוניס בוחר שחקנים מצויין, אבל לא מתקרב בחצי להבנתם של בלאט ואבן בארה"ב), אחרי שפארמר יעזוב אפשר להביא את פרקינס בתקווה לשחזר קו אחורי בסטייל פארגו-פרקינס עם באק-אפ עצבני מהספסל..
כמובן שעדיף להביא מישהו מוכח כמו לאנגפורד, אבל אני גם אהיה שמח מאיזה אמריקאי לא מוכר, בטח יותר מלא להביא אף אחד או חס וחלילה להביא את ראקוצ'ביץ' או מזדקן אחר..
תראה את אולימפיאקוס, לקחו עכשיו את קלין לוקאס, שווה מאוד לעקוב..

תקן אותי אם אני טועה..
נערך לאחרונה על ידי LIAV10 בתאריך 29 ספטמבר 2011, 21:11, נערך פעם אחת בסך הכל.
תמונה
יאללה הביתה.
כולם.
סמל אישי של המשתמש
LIAV10

הודעהעל ידי asafb96 » 29 ספטמבר 2011, 21:08

LIAV10 כתב:
asafb96 כתב:

כמו שאמרתי, שמות כמו דהן ו-וויז הם טובים יותר מבורשטיין ויוגב, והם באו בפחות כסף ומחלקות סקאוט נחותות (אומנם אקוניס בוחר שחקנים מצויין, אבל לא מתקרב בחצי להבנתם של בלאט ואבן בארה"ב), אחרי שפארמר יעזוב אפשר להביא את פרקינס בתקווה לשחזר קו אחורי בסטייל פארגו-פרקינס עם באק-אפ עצבני מהספסל..
כמובן שעדיף להביא מישהו מוכח כמו לאנדסברג, אבל אני גם אהיה שמח מאיזה אמריקאי לא מוכר, בטח יותר מלא להביא אף אחד או חס וחלילה להביא את ראקוצ'ביץ' או מזדקן אחר..

תקן אותי אם אני טועה..

מה הקשר?! אמרתי שאי אפשר להביא ב250K שחקן טוב מבורשטיין ואוחיון?? אמרתי ששחקן עם שכר כזה זה שחקן בכיר. נקודה. בין אם הוא כוכב ובין אם הוא נגר.
בקשר לדהן ו-וויז. קודם כל, כמה פעמים באמת ראית אותם משחקים?? מאיפה הבאת את השמות האלה? לא כל אחד שעושה כמה סלים בליגת העל יכול לשחק ברמות הגבוהות ביותר. אני לא צריך להזכיר את וויליאמס, סימונס ודומיהם..
דבר שני, כמה זרים אתה רוצה? אנחנו מכבי תל אביב, קבוצה ישראלית להזכירך. אי אפשר להביא 10 זרים. השנה בליגה נצטרך להסתפק ב4 זרים כל משחק, וצריך גם את הישראלים שיתנו את הדקות שם.
אחרי שפארמר יעזוב אלוהים גדול. אפשר להביא את פרקינס (אם יחזור לעצמו), אפשר להביא שחקן מכללות, אפשר להביא שחקן מוכח. אבל הלחץ פה הוא משהו הזוי. עוד לא ראינו את מכבי משחקת שניה אחת.
לאנדסברג שיחק כולה שנה אחת באחת הקבוצות הגרועות בארץ. שחקן מוכח הוא לא. וחוץ מזה, הוא יהיה חופשי בסוף השנה, יהיה אפשר להביא אותו בלי לשלם ביי-אאוט. זה לא שאם הוא יבוא השנה הוא ישנה את הקבוצה מקצה לקצה.
את ה"אמריקאי לא מוכר", יהיה אפשר להביא בסוף השביתה (וגם אז, בכלל לא בטוח שזה יעזור). נכון לסגל היום, עם פארמר, שחקן כזה לא ממש יתרום, בטח לא עבור השכר שיקבל (נמוך ככל שיהיה). אז אני לא מבין מה כל הלחץ. אם זה לנגפורד, שאני מאוד רוצה שיבוא, זה בסדר גמור אם יחתימו אותו עכשיו, כי הוא לא ישאר פרי-אג'נט עוד הרבה זמן, ויכול לעזור מאוד למכבי, גם שפארמר פה. אמריקאי מהמכללות אפשר להביא בכל שלב של העונה, ככה שאני לא רואה בעיה שיחכו עם זה. מיותר להביא אחד כזה עכשיו
על זקן סטייל ראקוביץ' אף אחד לא דיבר, והדיעה פה די הובהרה בפורום לגבי קשיש כזה או אחר, כששאראס עלה בתקשורת.
עדיף שחקן אמריקאי צעיר על פני שחקן לקראת סוף הקריירה (לפחות כזה שבירידה ולא יכול לתרום למכבי), אבל זה לא לחוץ לעכשיו.
הלוקאס הזה בא לאולי' רק בגלל הקיצוץ הדרסטי בתקציב, תיהיה בטוח. הוא לא היה מוצא את עצמו שם לולא זה. ממש לא בטוח שהוא יצליח שם יותר מדי, אל תבנה על זה שכל אמריקאי שבא לאירופה עם קצת אתלטיות יעשה פה קרקס, כי שחקנים כמו פארגו ומקאלב זוכרים, אבל את הבלופים די שוכחים, ותאמין לי, היו בעבר לא מעט כאלה.
asafb96

הודעהעל ידי LIAV10 » 29 ספטמבר 2011, 21:16

asafb96 כתב:
LIAV10 כתב:
asafb96 כתב:

כמובן שעדיף להביא מישהו מוכח כמו לאנדסברג, אבל אני גם אהיה שמח מאיזה אמריקאי לא מוכר, בטח יותר מלא להביא אף אחד או חס וחלילה להביא את ראקוצ'ביץ' או מזדקן אחר..

תקן אותי אם אני טועה..

מה הקשר?! אמרתי שאי אפשר להביא ב250K שחקן טוב מבורשטיין ואוחיון?? אמרתי ששחקן עם שכר כזה זה שחקן בכיר. נקודה. בין אם הוא כוכב ובין אם הוא נגר.
בקשר לדהן ו-וויז. קודם כל, כמה פעמים באמת ראית אותם משחקים?? מאיפה הבאת את השמות האלה? לא כל אחד שעושה כמה סלים בליגת העל יכול לשחק ברמות הגבוהות ביותר. אני לא צריך להזכיר את וויליאמס, סימונס ודומיהם..
דבר שני, כמה זרים אתה רוצה? אנחנו מכבי תל אביב, קבוצה ישראלית להזכירך. אי אפשר להביא 10 זרים. השנה בליגה נצטרך להסתפק ב4 זרים כל משחק, וצריך גם את הישראלים שיתנו את הדקות שם.
אחרי שפארמר יעזוב אלוהים גדול. אפשר להביא את פרקינס (אם יחזור לעצמו), אפשר להביא שחקן מכללות, אפשר להביא שחקן מוכח. אבל הלחץ פה הוא משהו הזוי. עוד לא ראינו את מכבי משחקת שניה אחת.
לאנדסברג שיחק כולה שנה אחת באחת הקבוצות הגרועות בארץ. שחקן מוכח הוא לא. וחוץ מזה, הוא יהיה חופשי בסוף השנה, יהיה אפשר להביא אותו בלי לשלם ביי-אאוט. זה לא שאם הוא יבוא השנה הוא ישנה את הקבוצה מקצה לקצה.
את ה"אמריקאי לא מוכר", יהיה אפשר להביא בסוף השביתה (וגם אז, בכלל לא בטוח שזה יעזור). נכון לסגל היום, עם פארמר, שחקן כזה לא ממש יתרום, בטח לא עבור השכר שיקבל (נמוך ככל שיהיה). אז אני לא מבין מה כל הלחץ. אם זה לנגפורד, שאני מאוד רוצה שיבוא, זה בסדר גמור אם יחתימו אותו עכשיו, כי הוא לא ישאר פרי-אג'נט עוד הרבה זמן, ויכול לעזור מאוד למכבי, גם שפארמר פה. אמריקאי מהמכללות אפשר להביא בכל שלב של העונה, ככה שאני לא רואה בעיה שיחכו עם זה. מיותר להביא אחד כזה עכשיו
על זקן סטייל ראקוביץ' אף אחד לא דיבר, והדיעה פה די הובהרה בפורום לגבי קשיש כזה או אחר, כששאראס עלה בתקשורת.
עדיף שחקן אמריקאי צעיר על פני שחקן לקראת סוף הקריירה (לפחות כזה שבירידה ולא יכול לתרום למכבי), אבל זה לא לחוץ לעכשיו.
הלוקאס הזה בא לאולי' רק בגלל הקיצוץ הדרסטי בתקציב, תיהיה בטוח. הוא לא היה מוצא את עצמו שם לולא זה. ממש לא בטוח שהוא יצליח שם יותר מדי, אל תבנה על זה שכל אמריקאי שבא לאירופה עם קצת אתלטיות יעשה פה קרקס, כי שחקנים כמו פארגו ומקאלב זוכרים, אבל את הבלופים די שוכחים, ותאמין לי, היו בעבר לא מעט כאלה.

קודם כל רשמתי לאנדסברג במקום לאנגפורד..
דבר שני, אם היו כ"כ הרבה גארדים פלופים שהגיעו ישר מארה"ב, אז תן לי שלושה מהעשור האחרון (אני מדבר על שחקנים צעירים שהגיעו ישר מארה"ב ולא קאמינגס [שהאמת הצליח בפרטיזן])..
ברור שלוקאס בה בגלל הקיצוצים, ובכל זאת אולימפיאקוס בצמרת הכסף, היא מביאה העונה שחקנים טובים במינימום כסף, אבל באמת טובים (סוף סוף הם בונים את עצמם טוב)..
אני ממש לא בעד להביא שחקן באמצע העונה (מתי שחקן הצליח פה כשבא באמצע העונה?)..
לגבי עניין הזרים, להזכירך, אתה לא יודע אם מחר פארמר יצטרך לקחת מטוס חזרה לאצות הברית..אלון שטיין זה לא פיתרון..
תמונה
יאללה הביתה.
כולם.
סמל אישי של המשתמש
LIAV10

הודעהעל ידי asafb96 » 29 ספטמבר 2011, 21:41

קודם כל רשמתי לאנדסברג במקום לאנגפורד..
דבר שני, אם היו כ"כ הרבה גארדים פלופים שהגיעו ישר מארה"ב, אז תן לי שלושה מהעשור האחרון (אני מדבר על שחקנים צעירים שהגיעו ישר מארה"ב ולא קאמינגס [שהאמת הצליח בפרטיזן])..
ברור שלוקאס בה בגלל הקיצוצים, ובכל זאת אולימפיאקוס בצמרת הכסף, היא מביאה העונה שחקנים טובים במינימום כסף, אבל באמת טובים (סוף סוף הם בונים את עצמם טוב)..
אני ממש לא בעד להביא שחקן באמצע העונה (מתי שחקן הצליח פה כשבא באמצע העונה?)..
לגבי עניין הזרים, להזכירך, אתה לא יודע אם מחר פארמר יצטרך לקחת מטוס חזרה לאצות הברית..אלון שטיין זה לא פיתרון..

אין כמעט אף גארד שזכור לי בעשור האחרון, שהגיעה מהמכללות ישר לקבוצת טופ יורוליג, ויש לזה סיבה. היחיד שזכור לי עכשיו ממה שעולה לי בראש זה קלאטיס, שלקח לו לא מעט זמן להתחבר לקבוצה. יותר משנה עד שהתחיל להראות מה שהוא יודע. כל השחקנים האלה עברו תחנות ביניים לפני שהגיעו לקבוצות האלה. כמו מקאלב, קאמינגס (למה לא הוא???) ודומיהם.
אולימפיאקוס ממש ממש לא קרובה לצמרת האירופאית בכסף העונה. היא הפכה ליהיות קבוצה מ"מעמד הביניינים". אם לא היו קיצוצים, לא היו אפילו חושבים לפזול לעברו. גם הבנייה שלהם, ממש לא טובה. למרות התקציב הנמוך, עדיין בונים שם סגל מפוצץ של ים שחקנים, שרובם בינוניים מאוד, במקום סגל של 8-10 שחקנים ברמה.
להגיד "מתי הצליח שחקן שבא באמצע העונה" זה די שטותי. שיבואו שחקנים כמו גיינס, מגי ודי בראון, ברור ש"אף שחקן שבא באמצע" לא יצליח. לעומת זאת, אם שבא שחקן כמו אנדרסון, טומיץ', ואפילו באטיסטה, הם כן תורמים לקבוצה. תאמין לי שמכל השחקנים שבאו באמצע העונה למכבי, גם אם היו באים בהתחלה, הם לא היו מצליחים. זה כולה שחקן 1 שבא לקבוצה מחוברת. ממש לא אמור לקחת יותר מדי זמן עד שיתחבר, אם הוא ברמה כמובן (לאוו דווקא מוכח..)
מה הקשר לזה שפארמר עוזב ול2 השחקנים האלה שהבאת (שאני מניח שבקושי ראית אותם, אבל כבר אתה רוצה להחתים)?!
אני דיברתי על בורשטיין ואוחיון. אז היו באים זרים במקומם, ואז מה? היינו נשארים עם 4 ישראלים ו9 זרים?! שאפשר לרשום 4 זרים בליגה?? הישראלים לא קשורים. אוחיון ובורשטיין יתנו את שלהם בליגה ובאדיריאטית. שפארמר יעזוב, יהיה אפשר להביא שחקן במקומו. זה לא קשור אליהם. מה כבר הוויז הזה והשחקן השני היו תורמים במקום אוחיון ובורשטיין?!
asafb96

הודעהעל ידי שמוליק » 30 ספטמבר 2011, 05:34

asafb96 כתב:

הדחיפות נובעת מחיבור שחקן לקבוצה, כימיה, תרגילים, שלא ירגיש אאוטסיידר או לחילופין מושיע.
להביא עכשיו שחקן שיתפתח לאט תחת צילו של פראמר ולסמן אותו כיורשו בתפקיד ושיכנס לנעליו הגדולות בצורה חלקה ככל הניתן.
אם לא לנגפורד אז בנקס יוכל להיות הפתעה.
לא חסר לנו פאוורד? האם הסיבה לכך היא שיש לנו הנעלה שלא מסוגלת להכניס יד לכיס? שמסתתרת מאחורי "תקציב מאוזן" סטייל נס ציונה? לא הגיע הזמן שישחררו לנו את חיבוק הדוב של הלא יוצלחים האלה? לא הגיע הזמן שהגייט יראה להם את הדלת החוצה?
שמוליק

הודעהעל ידי asafb96 » 30 ספטמבר 2011, 09:26

שמוליק כתב:
asafb96 כתב:

הדחיפות נובעת מחיבור שחקן לקבוצה, כימיה, תרגילים, שלא ירגיש אאוטסיידר או לחילופין מושיע.
להביא עכשיו שחקן שיתפתח לאט תחת צילו של פראמר ולסמן אותו כיורשו בתפקיד ושיכנס לנעליו הגדולות בצורה חלקה ככל הניתן.

הוא לא ירגיש לא אאוטסיידר ולא מושיע. כל הדיבורים האלה סתמיים.
אם יביאו עכשיו שחקן בוגר מכללות כמו שהם רוצים, זה לא יעזור לקבוצה בשיט, ויבזבז סתם כסף. תאמין לי שאם דיוויד היה רוצה להחתים שחקן ב200K, הוא היה עושה את זה. זה לא לנגפורד במיליון וחצי דולר. דבר כזה גם לא הועלה בתקשורת, ואף אחד לא דיבר על זה, ככה שכנראה דיוויד לא רוצה אחד כזה, לפחות לא כשפארמר בקבוצה, ובצדק.
שפארמר יעזוב, יהיה אפשר להחתים שחקן, בין אם זה יוצא מכללות כמו שהם רוצים פה, ובין אם זה שחקן מוכח. הדיבורים על חיבור זה באמת שטויות. יקח לו קצת זמן להתחבר, אבל ממש לא יותר מדי. ששחקן ברמה בא לקבוצה באמצע העונה, אין שום בעיות. שחקנים בNBA באים עוברים קבוצות באמצע העונה בלי סוף, זה ממש לא בעייתי.
asafb96

הודעהעל ידי שמוליק » 30 ספטמבר 2011, 11:22

asafb96 כתב:
שמוליק כתב:
asafb96 כתב:

הוא לא ירגיש לא אאוטסיידר ולא מושיע. כל הדיבורים האלה סתמיים.
אם יביאו עכשיו שחקן בוגר מכללות כמו שהם רוצים, זה לא יעזור לקבוצה בשיט, ויבזבז סתם כסף. תאמין לי שאם דיוויד היה רוצה להחתים שחקן ב200K, הוא היה עושה את זה. זה לא לנגפורד במיליון וחצי דולר. דבר כזה גם לא הועלה בתקשורת, ואף אחד לא דיבר על זה, ככה שכנראה דיוויד לא רוצה אחד כזה, לפחות לא כשפארמר בקבוצה, ובצדק.
שפארמר יעזוב, יהיה אפשר להחתים שחקן, בין אם זה יוצא מכללות כמו שהם רוצים פה, ובין אם זה שחקן מוכח. הדיבורים על חיבור זה באמת שטויות. יקח לו קצת זמן להתחבר, אבל ממש לא יותר מדי. ששחקן ברמה בא לקבוצה באמצע העונה, אין שום בעיות. שחקנים בNBA באים עוברים קבוצות באמצע העונה בלי סוף, זה ממש לא בעייתי.

בוא נחשוב. כשפראמר וחבריו יחזרו ל NBA כל הקבוצות יחפשו מחילפים, מחירם ירקיע שחקים. לא הגיוני יותר להחתים כעת כאשר השוק רווי? שיחמם מעט ספסל וישחק על חשבון בורשטן.
לא חסר לנו פאוורד? האם הסיבה לכך היא שיש לנו הנעלה שלא מסוגלת להכניס יד לכיס? שמסתתרת מאחורי "תקציב מאוזן" סטייל נס ציונה? לא הגיע הזמן שישחררו לנו את חיבוק הדוב של הלא יוצלחים האלה? לא הגיע הזמן שהגייט יראה להם את הדלת החוצה?
שמוליק

הודעהעל ידי asafb96 » 30 ספטמבר 2011, 13:35

בוא נחשוב. כשפראמר וחבריו יחזרו ל NBA כל הקבוצות יחפשו מחילפים, מחירם ירקיע שחקים. לא הגיוני יותר להחתים כעת כאשר השוק רווי? שיחמם מעט ספסל וישחק על חשבון בורשטן.

תזכיר לי כמה רכזים חתמו בקבוצות יורוליג עד סוף השביתה? איזה ירקיע שחקים... לא ירקיע ולא נעליים
חוץ מזה, הם מדברים על שחקני מכללות. יש עשרות כאלה, ואין סיכוי שיהיה חוסר בשחקנים כאלה.
asafb96

הודעהעל ידי LIAV10 » 30 ספטמבר 2011, 13:48

asafb96 כתב:

תזכיר לי כמה רכזים חתמו בקבוצות יורוליג עד סוף השביתה? איזה ירקיע שחקים... לא ירקיע ולא נעליים
חוץ מזה, הם מדברים על שחקני מכללות. יש עשרות כאלה, ואין סיכוי שיהיה חוסר בשחקנים כאלה.

לאוסון, וויליאמס, איי.סי לאו, מוסטפה שאקור..
תמונה
יאללה הביתה.
כולם.
סמל אישי של המשתמש
LIAV10

הודעהעל ידי asafb96 » 30 ספטמבר 2011, 13:52

LIAV10 כתב:
asafb96 כתב:

לאוסון חתם בזאלגיריס, לה יש את קולינסון ופופוביץ' אחרי שיעזוב. לא יצטרכו עוד שחקן.
וויליאמס??? הוא סווינגמן באירופה. ממש לא רכז.
איי.סי לואו חתם לכל העונה.
שאקור???? :?
asafb96

הודעהעל ידי LIAV10 » 30 ספטמבר 2011, 13:59

asafb96 כתב:
LIAV10 כתב:
asafb96 כתב:

לאוסון חתם בזאלגיריס, לה יש את קולינסון ופופוביץ' אחרי שיעזוב. לא יצטרכו עוד שחקן.

איזה סווינגמאן, חלאס לבתעלם מעובדות שלא מוצאות חן בעיניך..טוב שלא אמרת טווינר ט'חחחחחחחח..
תמונה
יאללה הביתה.
כולם.
סמל אישי של המשתמש
LIAV10

הודעהעל ידי asafb96 » 30 ספטמבר 2011, 14:10

LIAV10 כתב:
asafb96 כתב:
LIAV10 כתב:
asafb96 כתב:

איזה סווינגמאן, חלאס לבתעלם מעובדות שלא מוצאות חן בעיניך..טוב שלא אמרת טווינר ט'חחחחחחחח..

איזה עובדות?!?!?! שקיימות בראש שלך???
וויליאמס הוא SG בגובה 1.96, מה שיאפשר לו לשחק גם כ3 (למרות שלא ישחק בעמדה הזאת כנראה, בגלל סאן אמטריו ובייליצה)
תעשה לי טובה, אל תכתוב הודעות מזלזלות כאלה שאין לך מושג וחצי מושג, כי זה לא הופך אותך לחכם, להיפך, אתה פשוט עושה מעצמך צחוק.
את הט'חחחחחחחחחחח שלך תשמור למקום אחר, ותבדוק את מה שאתה אומר לפני שאתה מפרסם, במקום לשלוף דברים הזויים מהראש שלך, כי זה פשוט בדיחה.
הזוי :? :? :?
asafb96

הודעהעל ידי LIAV10 » 30 ספטמבר 2011, 14:17

וויליאמס הוא SG בגובה 1.96, מה שיאפשר לו לשחק גם כ3 (למרות שלא ישחק בעמדה הזאת כנראה, בגלל סאן אמטריו ובייליצה)
תעשה לי טובה, אל תכתוב הודעות מזלזלות כאלה שאין לך מושג וחצי מושג, כי זה לא הופך אותך לחכם, להיפך, אתה פשוט עושה מעצמך צחוק.
את הט'חחחחחחחחחחח שלך תשמור למקום אחר, ותבדוק את מה שאתה אומר לפני שאתה מפרסם, כי זה פשוט בדיחה.

רג'י?
ד-ר-ו-ן
damnn אלוהים ישמור, מה עשיתי??? :cry3
תמונה
יאללה הביתה.
כולם.
סמל אישי של המשתמש
LIAV10

הודעהעל ידי asafb96 » 30 ספטמבר 2011, 14:23

LIAV10 כתב:
את הט'חחחחחחחחחחח שלך תשמור למקום אחר, ותבדוק את מה שאתה אומר לפני שאתה מפרסם, כי זה פשוט בדיחה.

רג'י?
ד-ר-ו-ן
damnn אלוהים ישמור, מה עשיתי??? :cry3

כתבתי-
כמה רכזים חתמו בקבוצות יורוליג
.
איך דרון ווילאמס נכנס פה?
asafb96

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר