המשחק הקרוב: הפועל ירושלים נגד מכבי Playtika ת"א, 16 במאי, חמישי, 21:00

רשמית: עודד קטש מונה למאמן מכבי ת"א

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: רשמית: עודד קטש מונה למאמן מכבי ת

הודעהעל ידי JarJarBinx » 14 יוני 2023, 11:49

אחדשיודע כתב:עונה סבירה מינוס של מכבי. אבל קטש עשה את שלו

למה סבירה מינוס?
סמל אישי של המשתמש
JarJarBinx

הודעהעל ידי אחדשיודע » 14 יוני 2023, 12:08

כי הפסידו גביע. והתבוסה הצורמת במשחק השני של גמר הליגה בטח לא תרמה לתחושות.
ביורוליג סבירה פלוס.
אחדשיודע

הודעהעל ידי עידן » 14 יוני 2023, 12:12

בסה"כ עונה ראשונה (מלאה) טובה שלו, עמד ויותר מכך בציפיות האישיות שלי.

אפשר לקוות שעם חיזוק נכון (עם כמה שזה תלוי בו) ושיפור של הצוות שנשאר, גם הוא וגם השחקנים, נעשה קפיצת מדרגה בעונה הקרובה - פיינל פור יורוליג+גביע+אליפות. עם זאת לצערי אני לא יכול לפסול גם נפילה בעונה הבאה.
עידן

הודעהעל ידי itai7 » 14 יוני 2023, 12:26

מכבי הוציאה סטורי חמוד של הקבוצה מפוצצת אותו במים בחדר הלבשה והם רוקדים וכולם מחייכים, פעם ראשונה שראיתי אותו מחייך ככה :laugh1
itai7

הודעהעל ידי JarJarBinx » 14 יוני 2023, 12:31

אחדשיודע כתב:כי הפסידו גביע. והתבוסה הצורמת במשחק השני של גמר הליגה בטח לא תרמה לתחושות.
ביורוליג סבירה פלוס.

גביע זה משחק אחד.
עונת יורוליג טובה.
לקחו אליפות.
מסכים שהתבוסה היא כתם, אבל בסוף ניצחו את הסדרה.
עונה טובה בעיני, בטח בהתחשב בזה שזו קבוצה חדשה והונח בסיס להמשך.
סמל אישי של המשתמש
JarJarBinx

הודעהעל ידי אחדשיודע » 14 יוני 2023, 12:51

בעינייך. אני כתבתי את דעתי.
בעיניי עונה סבירה מינוס בסה״כ.
אחדשיודע

Re: רשמית: עודד קטש מונה למאמן מכבי ת"א

הודעהעל ידי שמואל1 » 14 יוני 2023, 12:57

כן, להגיע פסע מפיינל פור לקבוצה חדשה לחלוטין (ליטרלי החליפו את כל השחקנים) זו עונה סבירה מינוס. בסדר.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי אחדשיודע » 14 יוני 2023, 13:05

שמואל1 כתב:
כן, להגיע פסע מפיינל פור לקבוצה חדשה לחלוטין (ליטרלי החליפו את כל השחקנים) זו עונה סבירה מינוס. בסדר.

מה אכפת לי אם זו קבוצה חדשה או לא? אנדולו לפני 4 שנים הייתה קבוצה חדשה לחלוטין, כשעונה לפני זה סיימו מקום אחרון ביורוליג, ועדיין הגיעו לגמר של המפעל. מה זה אומר?

עונה סבירה מינוס ואפילו פירגנתי ביחס לתחושות האמיתיות שלי.
מעשית, הם הגיעו לרבע גמר היורוליג. לא הגיעו לפיינל פור. הפסידו גביע וזכו באליפות לאחר שחטפו תבוסה צורמת מהפועל בגמר.

אם אתה הולך לפי ״היו פסע״ - אז אפשר להגיד שהם היו פסע מלאבד אליפות ליריבה השנואה (שלא זכתה בתואר הזה מ-1969).
אתה מייצג בדיוק את ההידרדרות שחווה המועדון הזה בשנים האחרונות.
אחדשיודע

הודעהעל ידי my man » 14 יוני 2023, 14:43

1: משחק 2 בסדרה הזו זה לדיראון עולם. פגע לי בכל תחושה של שמחה מהזכייה באליפות.

2: גמר הגביע שבו אפילו לא היה נראה במהלכו שיש לנו סיכוי לקחת..

ו3: גם משחק 3 מול מונאקו היה מהמאכזבים ביותר.

ולדעתי 3 המשחקים האלה מייצגים בדיוק את ההפך ממה שאני מצפה מהמאמן של מכבי. הכנה לקויה וחוסר גדול בווינריות וקילר אינסטינקט. שלא נדבר על ניהול משחק די רע..

זאטס בין סייד - עלה על לא מעט מהציפיות שלי. מקווה שאת הגילוח על חשבוננו הוא סיים ויבוא טוב יותר, רגוע יותר וחד יותר לעונה הבאה..
"אם נחרבנו ונחרב העולם עמנו, על ידי שנאת חינם, נשוב להיבנות והעולם עמנו ייבנה, על ידי אהבת חינם!" (הראי"ה קוק)
סמל אישי של המשתמש
my man

הודעהעל ידי A.Parker » 14 יוני 2023, 14:46

רק אזכיר איך הקבוצה נראתה תחת יאניס. וזה לא שהייתי מתומכי קטש. בינתיים הוא עושה עבודה טובה ממנו, אפילו בפער.
A.Parker

הודעהעל ידי MTA2311 » 14 יוני 2023, 15:13

לא מאמן גדול ויש לו הרבה חסרונות, אבל אני אוהב אותו מאוד. צנוע, רגליים על הקרקע ומענטש אמיתי.

יכול להבין למה הוא נחשב מאמן של שחקנים.

עשה עונה יפה, הרבה מעבר לציפיות שלי.
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי שמואל1 » 14 יוני 2023, 16:48

אני לא חושב שאפשר לנתק את הקונטקסט והתמונה המלאה כשמנתחים הישגים.
אבל נסכים שלא להסכים.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי שמואל1 » 14 יוני 2023, 16:50

MTA2311 כתב:לא מאמן גדול ויש לו הרבה חסרונות, אבל אני אוהב אותו מאוד. צנוע, רגליים על הקרקע ומענטש אמיתי.

מאמן של שחקנים זאת נקודה טובה. אני לא חושב שבולדויין למשל היה פורח תחת יאניס כמו שהוא פרח תחת קטש.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי JarJarBinx » 14 יוני 2023, 17:29

שמואל1 כתב:
MTA2311 כתב:לא מאמן גדול ויש לו הרבה חסרונות, אבל אני אוהב אותו מאוד. צנוע, רגליים על הקרקע ומענטש אמיתי.

מאמן של שחקנים זאת נקודה טובה. אני לא חושב שבולדויין למשל היה פורח תחת יאניס כמו שהוא פרח תחת קטש.

גם את יאניס אהבו מאד. תראה מה ווילבקין אמר על העזיבה של יאניס.
סמל אישי של המשתמש
JarJarBinx

הודעהעל ידי omerk » 14 יוני 2023, 18:32

אתמול אחרי כל פסק זמן, כאשר שאלו את הכתבים מה המאמן אמר לשחקנים בפסק זמן, ומצד אחד שומעים שפרנקו קילל אותם וצרח עליהם במקום לתת להם הנחיות ודגשים מקצועיים (וגם ראו שהוא השתולל כמו תרנגולת חסר ראש במהלך המשחק), ואז מצד שני שומעים מה קטש אמר וכמה הוא רגוע תמיד וענייני מול השחקנים, זה מאד משמח אותי.

הקללות עוד התחילו במחצית הראשונה כשהמשחק עוד היה ממש צמוד, כך שאי אפשר להגיד ששחקני הפועל באותו שלב היו הרבה יותר גרועים (אם בכלל) משחקני מכבי. פשוט הבדלי גישה.

אומרים עליו שהוא אדיש, אבל אני מעדיף "אדיש" שמשרה רוגע ממאמן כמו פרנקו שהוא פשוט ילד בטנטרום.
omerk

הודעהעל ידי משה » 14 יוני 2023, 21:08

omerk כתב:אתמול אחרי כל פסק זמן, כאשר שאלו את הכתבים מה המאמן אמר לשחקנים בפסק זמן, ומצד אחד שומעים שפרנקו קילל אותם וצרח עליהם במקום לתת להם הנחיות ודגשים מקצועיים (וגם ראו שהוא השתולל כמו תרנגולת חסר ראש במהלך המשחק), ואז מצד שני שומעים מה קטש אמר וכמה הוא רגוע תמיד וענייני מול השחקנים, זה מאד משמח אותי.

הקללות עוד התחילו במחצית הראשונה כשהמשחק עוד היה ממש צמוד, כך שאי אפשר להגיד ששחקני הפועל באותו שלב היו הרבה יותר גרועים (אם בכלל) משחקני מכבי. פשוט הבדלי גישה.

אומרים עליו שהוא אדיש, אבל אני מעדיף "אדיש" שמשרה רוגע ממאמן כמו פרנקו שהוא פשוט ילד בטנטרום.

דווקא אתמול הוא ממש לא היה אדיש. היו רגעים שהוא נכנס לטירוף. לדעתי הוא הבין שזה המשחק הכי חשוב בקריירה שלו כמאמן. הפסד והוא היה מפוטר, ומשם הדרך להיות מאמן של קבוצת ליגת העל ממוצעת מהירה מאוד, ולחזור שוב לאמן קבוצת יורוליג לא היה קורה.
משה

הודעהעל ידי עידן » 14 יוני 2023, 21:21

משה כתב:
omerk כתב:אתמול אחרי כל פסק זמן, כאשר שאלו את הכתבים מה המאמן אמר לשחקנים בפסק זמן, ומצד אחד שומעים שפרנקו קילל אותם וצרח עליהם במקום לתת להם הנחיות ודגשים מקצועיים (וגם ראו שהוא השתולל כמו תרנגולת חסר ראש במהלך המשחק), ואז מצד שני שומעים מה קטש אמר וכמה הוא רגוע תמיד וענייני מול השחקנים, זה מאד משמח אותי.

דווקא אתמול הוא ממש לא היה אדיש. היו רגעים שהוא נכנס לטירוף. לדעתי הוא הבין שזה המשחק הכי חשוב בקריירה שלו כמאמן. הפסד והוא היה מפוטר, ומשם הדרך להיות מאמן של קבוצת ליגת העל ממוצעת מהירה מאוד, ולחזור שוב לאמן קבוצת יורוליג לא היה קורה.

שמעון מזרחי בראיון לפני המשחק אמר במפורש שקטש ימשיך גם אם יפסיד
עידן

הודעהעל ידי ביבו » 14 יוני 2023, 21:41

קטש מאמן מצויין,
אין הרבה מאמנים שמבינים את המשחק כמוהו, גאון כדורסל..
מה שהוא עשה השנה ביורוליג עם קבוצה חדשה לגמרי, זה חריג מאד.
וכולנו ידענו שבשל האינטליגנציה שהוא דורש מהשחקנים שלו לוקח לקבוצות שלו זמן להתחבר.
וזה בלי להזכיר את הקסמים שלו בנבחרת ישראל.
ביבו

הודעהעל ידי felix_r » 14 יוני 2023, 23:38

מצד שני הקללות של פרנקו העירו את שחקניו, שעשו קאמבק גדול, ואילו הרגיעון של קטש הרדים את שחקניו, שכמעט הפסידו את המשחק.

צריך לדעת מתי לצעוק ואפילו לקלל, ומתי לדבר בנועם. אסור תמיד להיות עם אותו פרצוף קפוא.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי omerk » 15 יוני 2023, 00:02

felix_r כתב:

מצד שני הקללות של פרנקו העירו את שחקניו, שעשו קאמבק גדול, ואילו הרגיעון של קטש הרדים את שחקניו, שכמעט הפסידו את המשחק.

צריך לדעת מתי לצעוק ואפילו לקלל, ומתי לדבר בנועם. אסור תמיד להיות עם אותו פרצוף קפוא.

לא חושב שזה מה שהעיר אותם. הוא צעק וקילל לאורך כל המשחק. זה כנראה כבר לא מרגש אותם
הפועל חזרו כי מכבי לא הפסיקו להחמיץ והם תפסו על זה מומנטום.
omerk

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־16 אורחים