המשחק הקרוב: פנאתינייקוס נגד מכבי Playtika ת"א, 25 באפריל, חמישי, 21:15

אשכול אירופי חדש

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: אשכול אירופי חדש

הודעהעל ידי שחר.ג. » 09 אפריל 2011, 22:35

לא ראיתי שום סממן של פציעה,נכנס בלי פחד על כל שחקן.
תמונהg]
"כדורסל זה משחק שבחודשיים אתה יכול לעבור ממינוס 25 באוסישקין לפלוס 44 על בולוניה. אנחנו רק באוקטובר."
סמל אישי של המשתמש
שחר.ג.

הודעהעל ידי Mta_atic » 09 אפריל 2011, 23:46

cannon כתב:ריאל מדריד מנצחת את ברצלונה 77-72. אם מישהו חשב שמדובר בקבוצה חלשה, שיחשוב שוב. קרלוס סוארז ואנטה טומיץ' בכושר מעולה. בברצלונה נבארו לא שיחק.

אף אחד לא חושב שמדריד חלשה.
כל קבוצה שהגיע לפיינל פור ראויה לכבוד.

עם זאת, אי אפשר לקחת הרבה מניצחון על בארסה וזאת מכמה סיבות:
1. בארסה מאז ההפסד לפאו בהצלבה נראית כמו צל חיוור של עצמה - במחזור הקודם היא הפסידה לבילבאו במשחק ביתי.
2. בארסה בלי נבארו זה לא בארסה עם נבארו (והפסדים לסיינה ולפנר' אולקר העונה הוכיחו זאת).
3. ריאל מדריד נמצאת באטרף אחרי העלייה ביום חמישי.

בלי שום קשר, ובלי להמעיט לרגע מהיכולת של ריאל - מכבי זו מכבי וריאל זו ריאל. אין ספק שיש מצ'-אפ מעניין כמו תמיד,
אבל בסופו של דבר זה משחק אחד והכל יכול להיות.
סמל אישי של המשתמש
Mta_atic
חבר כבוד

הודעהעל ידי yellowaura » 09 אפריל 2011, 23:50

מכל הגבוהים של ריאל אנטה טומיץ' יהיה בעיה למכבי בגלל הגובה שלו והידיים הרכות. מצד שני הוא עדיין חלש פיסית וצריך לנהוג איתו בקשיחות ולהרחיק אותו מהסל.
סגל (שנה הבאה):
C- בלאק*, האנטר*
PF- אנתוני גיל*, כספי, כהן
SF- קאליניץ'*, בראיינט*, זוסמן
SG- ווילבקין*, דורסי*
PG- וולטרס*, גוני די
yellowaura

הודעהעל ידי Mta_atic » 09 אפריל 2011, 23:56

yellowaura כתב:מכל הגבוהים של ריאל אנטה טומיץ' יהיה בעיה למכבי בגלל הגובה שלו והידיים הרכות. מצד שני הוא עדיין חלש פיסית וצריך לנהוג איתו בקשיחות ולהרחיק אותו מהסל.

אנטה טומיץ' גבוהה בדיוק כמו סטאנקו באראץ רק הרבה פחות טוב ממנו.
מכבי כבר מאומנת לשחק מול גבוהים כמוהו (חוץ מבאראץ מכבי פגשה גם את פרוביץ' ובגיץ' ), ואם סופו יכנס למשחק, הוא יעשה ממנו קציצות בהתקפה.
סמל אישי של המשתמש
Mta_atic
חבר כבוד

הודעהעל ידי Euro_Basket » 10 אפריל 2011, 02:26

ריטאס וילנה מפסידה לריגה בחצי גמר הפיינל פור של הליגה הבלטית.
הסנטר ארטסיום פראחוסקי הוביל את המנצחים עם 20 נק' ו-3 חסימות.

בחצי הגמר השני רמסה ז'לגיריס את ונטספילס 55-108.
את רשימת קלעי הליטאים הוביל מרכוס בראון עם 21.

משחק הגמר ייערך הערב.
סמל אישי של המשתמש
Euro_Basket

הודעהעל ידי שמואל1 » 10 אפריל 2011, 07:04

Mta_atic כתב:
yellowaura כתב:מכל הגבוהים של ריאל אנטה טומיץ' יהיה בעיה למכבי בגלל הגובה שלו והידיים הרכות. מצד שני הוא עדיין חלש פיסית וצריך לנהוג איתו בקשיחות ולהרחיק אותו מהסל.

אנטה טומיץ' גבוהה בדיוק כמו סטאנקו באראץ רק הרבה פחות טוב ממנו.
מכבי כבר מאומנת לשחק מול גבוהים כמוהו (חוץ מבאראץ מכבי פגשה גם את פרוביץ' ובגיץ' ), ואם סופו יכנס למשחק, הוא יעשה ממנו קציצות בהתקפה.

אני לא בטוח שבאראץ' יותר טוב מטומיץ', הוא אולי יותר מלוטש אבל הרבה פחות מוכשר.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי טיקי חוזר » 10 אפריל 2011, 09:08

גם לבארץ יש קליע ל3 ומחצי מרחק , הוא הרבה יותר חזק פיזית מטומיץ' ולא פוחד ממגע .
טיקי חוזר

הודעהעל ידי קודי » 10 אפריל 2011, 09:29

תזכרו רק פרט קטן - ברצלונה שיחקה בלי נבארו, שהוא בערך חצי קבוצה. בלעדיו הם כבר הפסידו לקבוצות הרבה פחות טובות מריאל.
13.7- בלאט: "רוט אינו בעדיפות מבחינת ההשקפה של הצוות המקצועי". 14.7- מכבי מודיעה על החתמתו של רוט.
20.6- בלאט: "אישית חשבתי שהנדריקס זה שחקן שצריך להיות במכבי הרבה שנים". 20.7- רקנאטי: "כולם טועים לגבי ריצ'י. לא רצינו אותו."
קודי

הודעהעל ידי yzafrir » 10 אפריל 2011, 09:30

ברצלונה ניראת בדיוק כמו שמכבי נראתה שנה שעברה אחרי שהודחה....מה משותף לשני הקבוצות ?? אלן אנדרסון !!!!
סגל לעונה הבאה
1-2 : ג'קסון , קול , קיין , דיברת' , רול
3. : תומאס , משעור , זוסמן
4-5 ארט , טיוס , שגב , כהן , בולדן
מאמן : ספאחיה
בכיס של פדרמן : 3 מיליון דולר.
סמל אישי של המשתמש
yzafrir

הודעהעל ידי misha » 10 אפריל 2011, 15:33

yzafrir כתב:ברצלונה ניראת בדיוק כמו שמכבי נראתה שנה שעברה אחרי שהודחה....מה משותף לשני הקבוצות ?? אלן אנדרסון !!!!

חשבתי על זה אתמול כשראיתי את המשחק. בשלב הזה בעונה שעברה הוא התחיל לעשות פרצופים (יותר מהרגיל). עם כל הכישרון שלו, ולמרות שיש אנשים שעדיין מסמפטים אותו, אני מאוד שמח שנפתרנו ממנו כמה שיותר מהר בקיץ.
תמונה תמונה

"לכל שחקן יש את הגאווה שלו ומה שמביא לי את הגאווה זה לא הדקות או הנקודות אלא הניצחון"
~דריק שארפ~
סמל אישי של המשתמש
misha

הודעהעל ידי צהוב22 » 10 אפריל 2011, 21:13

מישהו יודע מצב מעודכן לגבי הפציעות של רודריגז ויול?
צהוב22

הודעהעל ידי המכביה » 10 אפריל 2011, 21:18

טיקי חוזר כתב:גם לבארץ יש קליע ל3 ומחצי מרחק , הוא הרבה יותר חזק פיזית מטומיץ' ולא פוחד ממגע .

סופו התקשה בהגנה מול באראץ. מול טומיץ' צפויים לו חיים קלים במיוחד. מבחינה התקפית, טומיץ' טוב יותר.
המכביה

הודעהעל ידי jol9 » 10 אפריל 2011, 21:50

misha כתב:
yzafrir כתב:ברצלונה ניראת בדיוק כמו שמכבי נראתה שנה שעברה אחרי שהודחה....מה משותף לשני הקבוצות ?? אלן אנדרסון !!!!

חשבתי על זה אתמול כשראיתי את המשחק. בשלב הזה בעונה שעברה הוא התחיל לעשות פרצופים (יותר מהרגיל). עם כל הכישרון שלו, ולמרות שיש אנשים שעדיין מסמפטים אותו, אני מאוד שמח שנפתרנו ממנו כמה שיותר מהר בקיץ.

האמת שמגיע קרדיט לשי וליובל, שניבאו באופן מדוייק ביותר את הדבר הזה.

אני חושב שהטעות של בארסה היתה שהיא פשוט הפקידה את חייה בידיו של אנדרסון. אולי זה האופי שלו, אבל זה מדהים אותי שקבוצה כמו בארסה,
מחזיקה בדקות האחרונות הקריטיות על המגרש שחקנים כמו לאקוביץ' ואנדרסון. בארסה חייבת לשלוח חשבון פיצויים לא קטן למר רוביו, שבמקום להפוך לאחד האירופאים
הטובים והמלהיבים בעולם, הולך והופך להיות מודל משודרג של שמוליק ברנר.

אז אתה מתחיל לחיות ולמות עם הקריזות של אנדרסון, וכולנו יודעים איך סביר שזה ייגמר.

ד"א כל המעריצים הגדולים שלו נעלמו דום אל מול הכשלון העצום שלו ושל קבוצתו.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי Mta_atic » 10 אפריל 2011, 22:13

jol9 כתב:
misha כתב:

האמת שמגיע קרדיט לשי וליובל, שניבאו באופן מדוייק ביותר את הדבר הזה.

אני חושב שהטעות של בארסה היתה שהיא פשוט הפקידה את חייה בידיו של אנדרסון. אולי זה האופי שלו, אבל זה מדהים אותי שקבוצה כמו בארסה,
מחזיקה בדקות האחרונות הקריטיות על המגרש שחקנים כמו לאקוביץ' ואנדרסון. בארסה חייבת לשלוח חשבון פיצויים לא קטן למר רוביו, שבמקום להפוך לאחד האירופאים
הטובים והמלהיבים בעולם, הולך והופך להיות מודל משודרג של שמוליק ברנר.

אז אתה מתחיל לחיות ולמות עם הקריזות של אנדרסון, וכולנו יודעים איך סביר שזה ייגמר.

ד"א כל המעריצים הגדולים שלו נעלמו דום אל מול הכשלון העצום שלו ושל קבוצתו.

גילוי נאות: אני לא מדורשי שלומו של אלן אנדרסון,
אבל מעצבן לראות אנשים שממהרים לרדת עליו.
נכון שהוא הד-קייס רציני, אבל אי אפשר לתלות בו תמיד ניצחונות והפסדים.
הדבר האחרון שאפשר להגיד הוא שבארסה הפקידה את חייה בידי אנדרסון. מי שראה את המשחקים של בארסה העונה ראה
שבשונה ממכבי, אנדרסון היה חלק מרוטציה רחבה וישב על הספסל לא מעט פעמים.
הזעם (שמוצדק בחלקו) שלנו על אנדרסון נובע בעיקר מהתצוגה המשמימה בשלב ההצלבה מול פרטיזן ומההתנהגות בגמר האליפות.
מעטים התייחסו לסיטואציה הלא פשוטה שהוא נכנס אליה במכבי:
שחקן מוכשר (אין מי שחולק על זה) מאד שאמור להיות הגו-טו-גאי וכמעט היחיד שמצליח לייצר נקודות.
תוסיפו לזה מאמן די נוקשה שמסוכסך עם העוזר שלו ותראו שאי אפשר לבוא אליו בטענות כ"כ גדולות.
מה גם שחלקנו שכחנו שאם לא הוא לא היינו מגיעים להצלבה שנה שעברה.
אני לא מעריף עליו סופרלטיבים, הוא לא מכביסט באופי, אבל זה גם לא הוגן לרדת עליו בצורה כזו.
אלן אנדרסון לא משחק העונה במכבי ובצדק, בעיקר בגלל האופי שלו, או כמו שבלאט אומר: "Bad Character"

לגבי ריקי רוביו - מדהים אותי כל פעם מחדש לראות איך בחירה חמישית בדראפט NBA נראה.
עדיין לא מובן לי הפער העצום הזה. אין ספק שזה נושא לדוקטורט בסוציולוגיה/פסיכולוגיה.
נערך לאחרונה על ידי Mta_atic בתאריך 10 אפריל 2011, 22:40, נערך פעם אחת בסך הכל.
סמל אישי של המשתמש
Mta_atic
חבר כבוד

הודעהעל ידי jol9 » 10 אפריל 2011, 22:26

לא יודע. אני משתדל באופן עקרוני לפרגן לכל שחקן מכבי לשעבר, ואנדרסון לא שונה בעניין הזה. אבל אין ספק שיש כאן משהו בביקורת כלפיו.
בכל אופן, ממה שאני ראיתי גם מול מכבי וגם מול פאו, היא די שמה את כל כספה בידיים של אנדרסון. אולי חוץ מנבארו, אנדרסון לא ראה שם אף אחד ממטר.

לגבי רוביו - אני פשוט לא מבין מה הולך איתו. הוא שחקן מדהים, כשרון אינסופי, אבל במקום ללכת קדימה, הוא פשוט הולך אחורה ובצעדי ענק.
הוא מנהל משחק מדהים גם במצבו, מוסר מחונן ושומר גדול, אבל עדיין - זה לא זה, בטח לא ביחס לציפיות הגדולות.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי felix_r » 11 אפריל 2011, 01:03

שיא שלילי חדש בספרד!
במשחק בין ואיאדוליד וגרנאדה, הקבוצה הביתית לא הצליחה לקלוע אף נקודה במשך רבע שלם (הרבע השני).
האורחים מגרנאדה ניצחו את הרבע בתוצאה 13:0! :lol:
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי rc4991 » 11 אפריל 2011, 16:41

http://one.co.il/Article/177872.html
יול נפצע וייעדר כשלושה שבועות אך יהיה כשיר לפיינל פור כמו גם ברני רודריגז למרות שבאתר אחר ראיתי שרוזריגז גמר את העונה
סמל אישי של המשתמש
rc4991
חבר צוות

הודעהעל ידי itai7 » 11 אפריל 2011, 17:28

ONE לא מבינים מהחיים שלהם

רודריגז לא יחזור
itai7

הודעהעל ידי itai7 » 11 אפריל 2011, 17:37

ריטאס פיטרה את טריפונוב המאמן

ג'יסי קארול חביב הפורום המטיר 35 נק' על בדאלונה המסכנה

http://acbtv.acb.com/video/3846-lacb-20 ... jornada_29
itai7

הודעהעל ידי משה » 11 אפריל 2011, 17:43

jol9 כתב:לגבי רוביו - אני פשוט לא מבין מה הולך איתו. הוא שחקן מדהים, כשרון אינסופי, אבל במקום ללכת קדימה, הוא פשוט הולך אחורה ובצעדי ענק.
הוא מנהל משחק מדהים גם במצבו, מוסר מחונן ושומר גדול, אבל עדיין - זה לא זה, בטח לא ביחס לציפיות הגדולות.

ריקי רוביו לא שיפר את המשחק שלו מגיל 16. בגיל 16 הוא היה אמור להיות בחירת דראפט 1 מובטחת, היום הוא לא שווה בחירה סיבוב 1.
משה

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־145 אורחים