המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד הפועל ב"ש, 20 באפריל, שבת, 20:40

אשכול אירופי חדש

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: אשכול אירופי חדש

הודעהעל ידי yiffy » 26 יוני 2011, 09:53

צר לי על יוון ועל הספורט (בערך כל דבר אחר שם) אבל מעניין עם מכבי תוכל להינות ממצב פוטנציאלי בו אולי' ופאו' נאלצות להדק את החגורה באופן משמעותי.
דיאמנטידיס לא יגיע לפה ותיאודושיץ' גם לא, אבל לקבוצות הללו יש הרבה גארדים מוכשרים שבכלל לא הייתי מתנגד לראות ברוסטר של מכבי לשנה הבאה.
yiffy
חבר כבוד

הודעהעל ידי refael » 26 יוני 2011, 10:23

yiffy כתב:צר לי על יוון ועל הספורט (בערך כל דבר אחר שם) אבל מעניין עם מכבי תוכל להינות ממצב פוטנציאלי בו אולי' ופאו' נאלצות להדק את החגורה באופן משמעותי.
דיאמנטידיס לא יגיע לפה ותיאודושיץ' גם לא, אבל לקבוצות הללו יש הרבה גארדים מוכשרים שבכלל לא הייתי מתנגד לראות ברוסטר של מכבי לשנה הבאה.

כמו שאמרת דיאמנטידיס ותיאודושי'ץ לא יגיעו אבל אפשר לקוות שאולי ישחררו שם את דרו ניקולס זה יהיה פשוט פנטסטי
תמונה
refael

הודעהעל ידי yiffy » 26 יוני 2011, 10:33

6 לב צהוב כתב:
yiffy כתב:צר לי על יוון ועל הספורט (בערך כל דבר אחר שם) אבל מעניין עם מכבי תוכל להינות ממצב פוטנציאלי בו אולי' ופאו' נאלצות להדק את החגורה באופן משמעותי.

כמו שאמרת דיאמנטידיס ותיאודושי'ץ לא יגיעו אבל אפשר לקוות שאולי ישחררו שם את דרו ניקולס זה יהיה פשוט פנטסטי

זה בדיוק הקליבר שעליו חשבתי. מפאו לא הייתי מתנגד גם לעקוץ את סאטו (למרות שהעמדה הזו כבר מאויישת במכבי) וגם את מילנקו טפיץ'. אצל אולי' ספאנוליס הוא כמובן האופציה המועדפת (אל אף שלא בהכרח ריאלית) אבל גם פאפאלוקאס, חרף גילו, יכול היה להעביר עונה טובה במכבי עם איזה 10 דקות משחק בממוצע, ולתרום הרבה מהניסיון שלו.
yiffy
חבר כבוד

הודעהעל ידי yzafrir » 26 יוני 2011, 10:36

מנגד , עדיין יש קבוצות באירופה שישלמו להם יותר ממה שמכבי יכולה... בכל זאת שחקנים בקליבר הזה יהיה מבוקשים בכל אירופה .

הדבר הכי טוב לנו במשבר הכלכלי של יוון זה שמצאנו תחילף ראוי לנופשונים בטורקיה....
סגל לעונה הבאה
1-2 : ג'קסון , קול , קיין , דיברת' , רול
3. : תומאס , משעור , זוסמן
4-5 ארט , טיוס , שגב , כהן , בולדן
מאמן : ספאחיה
בכיס של פדרמן : 3 מיליון דולר.
סמל אישי של המשתמש
yzafrir

הודעהעל ידי yiffy » 26 יוני 2011, 10:54

yzafrir כתב:מנגד , עדיין יש קבוצות באירופה שישלמו להם יותר ממה שמכבי יכולה... בכל זאת שחקנים בקליבר הזה יהיה מבוקשים בכל אירופה .

הדבר הכי טוב לנו במשבר הכלכלי של יוון זה שמצאנו תחילף ראוי לנופשונים בטורקיה....

כן? מצאנו? אני אישית לא שש לנסוע למקום שבו אני לא צפוי לקבל שירות, כי כל מקום שני בערך פושט את הרגל ואנשים מפגינים ברחובות.

בכל מקרה, לא יודע כמה "הרבה" מקומות יש שיהיו מוכנים לשלם להם. יש מספר קבוצות עילית כמו בארסה, צסק"א, ריאל ועוד 2-3 ספרדיות, אבל יש גבול לכמה שחקנים הן יחתימו. מכבי לא מפגרת בהרבה אחרי הקבוצות אחרות בכל הקשור לתקציב. את הפער הזניח יותר בין מכבי לשאר הקבוצות היא יכולה לסגור בעזרת המותג.

אני באופן אישי הייתי שמח לראות עוד שחקן אירופאי בבק-קורט שלנו. מכבי סוף סוף יצאה השנה מהאמריקניזציה שלה עם סופו ומאצ'בן שישחק השנה יותר. תוספת של אירופאי איכותי אחד לקו האחורי תהפוך אותה לקבוצה מגוונת יותר בעיניי.
yiffy
חבר כבוד

הודעהעל ידי yzafrir » 26 יוני 2011, 10:59

נראה לי שדיויד מעדיף אמריקאים , או לפחות אמריקאים שמשחקים כמו אירופאים (איידסון , שייר....)...

אגב, ממליץ לך מאוד לנסוע לכרתים או רודוס...זול מאוד ושרות מעולה , אחלה תמורה לכסף..... העיקל לא לתת לטורקים להרוויח על חשבונינו
סגל לעונה הבאה
סמל אישי של המשתמש
yzafrir

הודעהעל ידי אורי » 26 יוני 2011, 10:59

טיקי חוזר כתב:אף משקיע נורמלי לא ישקיע שום דבר ביוון . לא מדובר בכל מקרה על השקעה כלכלית בנגוד לארה"ב NBA , ליגה גרמנית ומכבי - ספורט באירופה הוא הפסד מראש .שום זכיה בשום תואר לא מחזירה את השקעה .

מה הקשר? עובדה שכל הזמן שומעים על משקיעים חדשים בכדורסל האירופי, למרות שהדבר לא מניב רווחים.
גם על צסק''א מדברים כל קיץ על מצב כלכלי לא ברור, ובסופו של דבר הם מוצאים את האנשים שמאפשרים להם לשים 3 מיליון יורו על קרסטיץ' בשנה.
אל תחגוג מוקדם מידי, פאו לא תשקע מהר כ''כ כמו שאתה חושב.
אורי

הודעהעל ידי ori b » 26 יוני 2011, 16:54

yiffy כתב:
6 לב צהוב כתב:

זה בדיוק הקליבר שעליו חשבתי. מפאו לא הייתי מתנגד גם לעקוץ את סאטו (למרות שהעמדה הזו כבר מאויישת במכבי) וגם את מילנקו טפיץ'. אצל אולי' ספאנוליס הוא כמובן האופציה המועדפת (אל אף שלא בהכרח ריאלית) אבל גם פאפאלוקאס, חרף גילו, יכול היה להעביר עונה טובה במכבי עם איזה 10 דקות משחק בממוצע, ולתרום הרבה מהניסיון שלו.

סאטו יופי של שחקן ויתאים מאוד למכבי.
אולם, אם וכאשר יגיע, תיווצר בעיה רצינית בכל הנוגע להובלת הכדור ואנחנו עוד עלולים לראות את יותם עולה בחמישיה.

לגבי פאפאלוקאס, אני מניח שאם יעזוב את יוון, זה יהיה לקבוצה שתשלם לו הכי הרבה, במטרה להרוויח עוד טיפה לפני הפנסיה (קבוצות כמו קאזאן או הטורקיות).
ori b

הודעהעל ידי misha » 26 יוני 2011, 17:38

פוצ'יוס האריך את החוזה בז'לגיריס לעוד עונה.
תמונה תמונה

"לכל שחקן יש את הגאווה שלו ומה שמביא לי את הגאווה זה לא הדקות או הנקודות אלא הניצחון"
~דריק שארפ~
סמל אישי של המשתמש
misha

הודעהעל ידי yzafrir » 26 יוני 2011, 18:34

זה ניראה כאילו הליטאיות בונות סגלים מעוד מעניינים לעונה הבאה, בנוסף לזה שהשאירו את כמעט את כל הסגל שניהם גם התחזקו...
סגל לעונה הבאה
סמל אישי של המשתמש
yzafrir

הודעהעל ידי Mta_atic » 26 יוני 2011, 18:47

קצת אירופה:

אפס פילזן פוזלת לכיוון סטאנקו באראץ, כאשר אם לא יגיע בסוף החלופות הם דיור פישר/סשה קאון/בוניפס אנדונג.
http://burnovic.blogspot.com/2011/06/ba ... lunda.html
http://www.tubasket.com/noticia/El-Efes ... /268749/84

פנרבחצ'ה קרובה לסגור עם קרטיס ג'רלס לעונה הבאה:
http://www.sportando.net/eng/europe/tur ... bahce.html

סיינה שוקלת להיפרד ממליק היירסטון (אלמלא סמית', היה יכול להיות אופציה טובה עבורנו)
http://www.sportando.net/eng/italy/seri ... siena.html

מילאנו מעוניינת בג'נטילה (בנטון), בבאזילה (בארסה) בלבירנוביץ' ובנדונג לעונה הבאה.

מספר קבוצות מעוניינות בג'ילאבל לעונה הבאה וביניהם - אולימפיאקוס, מדריד, מלאגה ושרלרואה.

קצת חדשות מגזרת קארול וריאל מדריד - ההכזרה הרשמית בימים הקרובים של יולי, והחוזה לעונה אחת עם אופציה לעוד עונה מצד המועדון:
http://blogs.terra.es/blogs/maragota/ar ... rroll.aspx
http://www.marca.com/2011/06/26/balonce ... 82985.html
סמל אישי של המשתמש
Mta_atic
חבר כבוד

הודעהעל ידי קובי » 26 יוני 2011, 18:50

אני מבין שעפ"י השמועות מילאנו רותים לפתוח מחלקה גריאטרית...
הסגל שלי:
PG-שארונאס יאסיקביצ'יוס
SG-מיקי ברקוביץ'
SF-אנטוני פארקר
PF-ארל וויליאמס
C-ניקולה וויצ'יץ'
מחליפים:דרק שארפ, קווין מגי, נייט האפמן, אריאל מקדונלד, ג'ים בוטרייט, עודד קטש, דורון ג'מצ'י, מייסאו באסטון
מאמן:פיני גרשון
עוזרים:רלף קליין ודיוויד בלאט
סמל אישי של המשתמש
קובי

הודעהעל ידי jol9 » 26 יוני 2011, 19:40

קובי כתב:אני מבין שעפ"י השמועות מילאנו רותים לפתוח מחלקה גריאטרית...

זאת אופנה ידועה אצל קבוצות מסויימות. בואו נעמיס חבורה של זקנים שפעם היו שחקנים, ונקווה שייצא מזה משהו טוב.
מה עומד מאחורי המחשבה הזאת, אני לא יודע, אבל עובדה שזה קורה.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי felix_r » 26 יוני 2011, 19:47

אתם לא בעניינים. מילאנו רוצה לקבל חוזה A מהיורוליג (העניין עוד לא הוחלט סופית), והיא מנסה להראות שיש לה הרבה כסף, כדי להרשים את מנהלי היורוליג.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי קובי » 26 יוני 2011, 19:55

felix_r כתב:אתם לא בעניינים. מילאנו רוצה לקבל חוזה A מהיורוליג (העניין עוד לא הוחלט סופית), והיא מנסה להראות שיש לה הרבה כסף, כדי להרשים את מנהלי היורוליג.

להרשים עם באזילה ? נו שויין...
הסגל שלי:
PG-שארונאס יאסיקביצ'יוס
SG-מיקי ברקוביץ'
SF-אנטוני פארקר
PF-ארל וויליאמס
C-ניקולה וויצ'יץ'
מחליפים:דרק שארפ, קווין מגי, נייט האפמן, אריאל מקדונלד, ג'ים בוטרייט, עודד קטש, דורון ג'מצ'י, מייסאו באסטון
מאמן:פיני גרשון
עוזרים:רלף קליין ודיוויד בלאט
סמל אישי של המשתמש
קובי

הודעהעל ידי אורי » 26 יוני 2011, 20:38

ג'נטילה אחלה כישרון.
לגביי ריאל וקארול: בעונה שעברה מכבי היתה מרחק פסיעה מלהחתים אותו, העונה נראה אם הפסדנו או לא. אני בכל אופן לא חושב שהשתלבות של שחקן מגראן קנארייה בקבוצה ששואפת גבוה כמו ריאל, היא כ''כ מובנת מאליו. יש סיכוי שיגמור כמו בראד אולסן למשל.
אורי

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 26 יוני 2011, 20:43

אורי כתב:ג'נטילה אחלה כישרון.
לגביי ריאל וקארול: בעונה שעברה מכבי היתה מרחק פסיעה מלהחתים אותו, העונה נראה אם הפסדנו או לא. אני בכל אופן לא חושב שהשתלבות של שחקן מגראן קנארייה בקבוצה ששואפת גבוה כמו ריאל, היא כ''כ מובנת מאליו. יש סיכוי שיגמור כמו בראד אולסן למשל.

אני לא מאחלת לו את זה..אבל אני די בטוחה שהוא יסיים כמו טאקר2..
ריאל לא הולכת לפי דעתי להיות קבוצה טובה..
היא לפי דעתי לא הולכת להיות ''קבוצה''..ובמקום שיהיה בו רק ''אוסף שחקנים'' הוא לא יהיה שונה במאומה מכל גאנר אחר שלא עושה חשבון..
הוא את הסטטיסטיקה שלו ימלא..אני רק לא חושבת שזה יספיק
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי felix_r » 27 יוני 2011, 06:06

קובי כתב:
felix_r כתב:אתם לא בעניינים. מילאנו רוצה לקבל חוזה A מהיורוליג (העניין עוד לא הוחלט סופית), והיא מנסה להראות שיש לה הרבה כסף, כדי להרשים את מנהלי היורוליג.

להרשים עם באזילה ? נו שויין...

למה לא? כמו שאתה יודע, יש דרגות שונות של קבוצות.
גם אני לא היתי לוקח את באזילה למכבי, אבל לקבוצה ברמה של מילאנו זהו שם גדול מאוד, מה גם שהוא איטלקי.

זה כמו שבכדורגל כאשר רוברטו קארלוס המזדקן עבר מריאל לפנרבאחצ'ה. הוא היה כבר זקן מדי לרמה של ריאל, אבל עדיין שם ענק לקבוצה כמו פנר.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי אורי » 27 יוני 2011, 06:35

בנתיים אני שומע שאפס פילזן מתחילה להתפרע ולהציע סכומים הזויים על פוטציס, ספאנוליס ובאראץ'. פשוט לא יודעים איך להשתמש בכסף שם.
אורי

הודעהעל ידי itay92 » 27 יוני 2011, 06:37

אורי כתב:בנתיים אני שומע שאפס פילזן מתחילה להתפרע ולהציע סכומים הזויים על פוטציס, ספאנוליס ובאראץ'. פשוט לא יודעים איך להשתמש בכסף שם.

מצחיק איך כל שנה הם משקיעים סכומים אדירים ובסוף לא עוברים טופ 16.
itay92

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot], Google Adsense [Bot], מרסר ו־103 אורחים