Switch to full style
פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל
פרסם תגובה

Re: וויד בולדווין חתם במכבי ת

26 דצמבר 2023, 00:38

בראיון אחרי המשחק קטש נשאל לגבי בולדווין, וענה שהפציעה התבררה פחות חמורה, ויש אפילו סיכוי שיחזור במשחק היורוליג הקרוב.

26 דצמבר 2023, 01:01

felix_r כתב:בראיון אחרי המשחק קטש נשאל לגבי בולדווין, וענה שהפציעה התבררה פחות חמורה, ויש אפילו סיכוי שיחזור במשחק היורוליג הקרוב.

מעניין מאוד
השאלה למה לא יוצאת הודעה רשמית כדי להבהיר את המצב

26 דצמבר 2023, 01:37

Avi1508 כתב:
felix_r כתב:בראיון אחרי המשחק קטש נשאל לגבי בולדווין, וענה שהפציעה התבררה פחות חמורה, ויש אפילו סיכוי שיחזור במשחק היורוליג הקרוב.

מעניין מאוד
השאלה למה לא יוצאת הודעה רשמית כדי להבהיר את המצב

הוא אמר שהמצב לא ידוע ב 100% כי אי אפשר לבדוק כי אין אימונים. הוא אמר שביום המשחק יוחלט אם ישחק או לא.

31 דצמבר 2023, 17:04

לפי אראל גינסבר בישראל היום בולדווין צפוי להיות כשיר ביום שלישי למשחק מול מונאקו
נ.ב. זה ידיעה חשובה כי מול מונאקו לורנזו בראון מתקשה בכל המפגשים האחרונים ודווקא בולדווין היה טוב מולם בפלייאוף

31 דצמבר 2023, 17:46

Avi1508 כתב:לפי אראל גינסבר בישראל היום בולדווין צפוי להיות כשיר ביום שלישי למשחק מול מונאקו
נ.ב. זה ידיעה חשובה כי מול מונאקו לורנזו בראון מתקשה בכל המפגשים האחרונים ודווקא בולדווין היה טוב מולם בפלייאוף

אם רוצים סיכוי לנצח אותם אז כן. גם איתו הסיכוי לנצח הוא קטן מאוד לדעתי.

02 ינואר 2024, 21:21

בהקשר לעבירות הטכניות של בולדווין אז הוא יצא עם הציוץ הבא
No more techs in 2024
באהנראה כמה זמן זה יחזיק
https://x.com/The_Fourth_Wade/status/17 ... 47794?s=20

04 ינואר 2024, 15:50

felix_r כתב:
WendelA כתב:מישהו יודע אם קיים סיכוי שבולדווין יקבל כמה דקות היום?

לפי אהרל'ה ויסברג, יש מצב שבולדווין ישחק

אהרל'ה ויסברג היקר והאמין, הוא עורך עיתון "השביעי". קבלו את הגליון שמתפרסם מחר ועברו לעמוד 2:
https://www.dmag.co.il/pub/shvii/

תמונה

:throwup2

07 ינואר 2024, 14:12

שמוליק כתב:
felix_r כתב:
WendelA כתב:מישהו יודע אם קיים סיכוי שבולדווין יקבל כמה דקות היום?

לפי אהרל'ה ויסברג, יש מצב שבולדווין ישחק

אהרל'ה ויסברג היקר והאמין, הוא עורך עיתון "השביעי". קבלו את הגליון שמתפרסם מחר ועברו לעמוד 2:
https://www.dmag.co.il/pub/shvii/

תמונה

:throwup2

בושה וחרפה. לפחות כרגע הקריקטורה המסיתה כבר לא קיימת, אך הכיתוב עדיין שם.

מצד שני, לגבי אהרל'ה ספציפית, ציטוט שלו מסוף נובמבר האחרון (פייסבוק):
"מורשת נתניהו:
בשעת הצלחה - הנחיתי, הוריתי, קבעתי, ידעתי, אמרתי, עשיתי, ביצעתי, החלטתי.
בשעת כישלון - זה היועמ"ש, הרמטכ"ל, המפכ"ל, השופט, ראש אמ"ן, ראש השב"כ, שר הביטחון, שר האוצר, פקידי האוצר, האופוזיציה, ואני כולה ראש ממשלה מה אתם רוצים ממני, אני בכלל מחליט על משהו?"

07 ינואר 2024, 17:49

הקריקטורה במקום. החלטת הבג"ץ בזמן המלחמה היא בושה. 8 נגד 7 בעד. המתלוננים כבר שכחו את המנטרות של עצמם? מה עם "חייבים הסכמה רחבה"? מה עם "לא נסכים לחקיקת בזק"?

אוי לצביעות! יומיום יש קריקטורות מסיתות ורעילות נגד נתניהו, אבל אסור קריקטורות על שופטים.

מצחיק, שהמתלוננים הם אלה שצעקו פה "דמוקרטיה!!!" במשך שנה. איפה הדמוקרטיה? איפה חופש הביטוי? אסור לעשות קריקטורות על הוד מעלתה השליטה האבסולוטית?

אהרל'ה ויסברג כותב בוואלה! , ואני לא מכיר הרבה אתרים עם יותר תעמולת שמאל מאשר בוואלה.

07 ינואר 2024, 21:45

איך במקום? חיות דורכת על גופת חייל? היו קריקטורות נאצים דומות על יהודים.
אני כבר לא מדבר כאן על הגועל של העוסקים בפוליטיקה בזמן מלחמה. זו קריקטורה אנטישמית לכל דבר וענין.

09 ינואר 2024, 13:47

שמוליק כתב:איך במקום? חיות דורכת על גופת חייל? היו קריקטורות נאצים דומות על יהודים.
אני כבר לא מדבר כאן על הגועל של העוסקים בפוליטיקה בזמן מלחמה. זו קריקטורה אנטישמית לכל דבר וענין.

אכן , קריקטורה אנטישמית לחלוטין.

09 ינואר 2024, 13:50

felix_r כתב:הקריקטורה במקום. החלטת הבג"ץ בזמן המלחמה היא בושה. 8 נגד 7 בעד. המתלוננים כבר שכחו את המנטרות של עצמם? מה עם "חייבים הסכמה רחבה"? מה עם "לא נסכים לחקיקת בזק"?

אוי לצביעות! יומיום יש קריקטורות מסיתות ורעילות נגד נתניהו, אבל אסור קריקטורות על שופטים.

מצחיק, שהמתלוננים הם אלה שצעקו פה "דמוקרטיה!!!" במשך שנה. איפה הדמוקרטיה? איפה חופש הביטוי? אסור לעשות קריקטורות על הוד מעלתה השליטה האבסולוטית?

אהרל'ה ויסברג כותב בוואלה! , ואני לא מכיר הרבה אתרים עם יותר תעמולת שמאל מאשר בוואלה.

הבנתי את הלוגיקה שלך , לחוקק חוק שלא בהסכמה רחבה כמו חוק הנבצרות וחוק הסבירות , עם זה אין לך בעייה , אבל שהחוק הזה נפסל באותו רוב יחסי , אתה מתעצבן. ועוד מדבר על צביעות.

09 ינואר 2024, 14:16

ankram כתב:
felix_r כתב:הקריקטורה במקום. החלטת הבג"ץ בזמן המלחמה היא בושה. 8 נגד 7 בעד. המתלוננים כבר שכחו את המנטרות של עצמם? מה עם "חייבים הסכמה רחבה"? מה עם "לא נסכים לחקיקת בזק"?

הבנתי את הלוגיקה שלך , לחוקק חוק שלא בהסכמה רחבה כמו חוק הנבצרות וחוק הסבירות , עם זה אין לך בעייה , אבל שהחוק הזה נפסל באותו רוב יחסי , אתה מתעצבן. ועוד מדבר על צביעות.

קודם כול אני מדבר על פסילת חוק ביטול עילת הסבירות. הנבצרות פחות מעניין אותי. אבל כול החוקים האלה נחקקו על ידי הרשות המחוקקת בצורה חוקית לחלוטין! זאת תפקידה של הכנסת, לחוקק.

לעומת זאת לבג"ץ אין שום סמכות חוקית לבטל חוקי יסוד (אפילו אבי המהפכה המשפטית אהרון ברק אמר את זה). בג"ץ הוא הרשות השופטת, ותפקידו לשפוט על פי החוקים שהכנסת מחוקקת. בג"ץ אימץ לעצמו סמכויות שאין לו בחוק. יותר מזה, הוא גם מחליט בשביל עצמו מה מותר לו לעשות (עילת הסבירות). הזוי.

לגבי "הסכמה רחבה". זה לא הימין דרש הסכמה רחבה, זה השמאל. השמאל דרש מהממשלה הסכמה רחבה, ובעצמו מבטל חוקים ללא הסכמה רחבה. כאן הצביעות. נאה דורש, נאה מקיים.

10 ינואר 2024, 00:01

ankram כתב:

הפוסל במומו פוסל

11 ינואר 2024, 01:26

MVP המחזור ביורוליג ! :dance4

11 ינואר 2024, 11:12

felix_r כתב:MVP המחזור ביורוליג ! :dance4

איך אתה יודע בוודאות? עברת על המדד של השחקנים בכל המשחקים?

אני לא מבין למה האתר של היורוליג העיף את מובילי הסטטיסטיקה של המחזור שהיה בעבר בעמוד הראשי

11 ינואר 2024, 11:53

עידן כתב:

איך אתה יודע בוודאות? עברת על המדד של השחקנים בכל המשחקים?

אני לא מבין למה האתר של היורוליג העיף את מובילי הסטטיסטיקה של המחזור שהיה בעבר בעמוד הראשי

אני יודע לפי האתר של היורוליג פנטזי. שם בכול מחזור יש טבלה של כול השחקנים על פי המדד שהם עשו במחזור הזה.

תמונה

11 ינואר 2024, 12:05

אהה אוקיי, לא משחק בפנטזי אז לא הכרתי. אבל זה לא בדיוק המדד, גם המספרים לא שלמים.

מניח שבכל מקרה מי שעם המדד הגבוה ביותר מדורג שם הגבוה ביותר?

11 ינואר 2024, 14:58

רשמי
https://x.com/EuroLeague/status/1745404 ... 57428?s=20

11 ינואר 2024, 15:00

עידן כתב:אהה אוקיי, לא משחק בפנטזי אז לא הכרתי. אבל זה לא בדיוק המדד, גם המספרים לא שלמים.

מניח שבכל מקרה מי שעם המדד הגבוה ביותר מדורג שם הגבוה ביותר?

זה בגלל שבפנטזי מוסיפים לשחקן בונוס של 10% מהמדד אם הקבוצה של השחקן ניצחה. וזה ממש לא מפריע, כי ביורוליג גם ככה בוחרים MVP המחזור רק מתוך אותם השחקנים שקבוצתם ניצחה. אם הקבוצה שלך הפסידה, לא תהיה MVP גם אם תעשה מדד 100
פרסם תגובה