המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד פנאתינייקוס, 30 באפריל, שלישי, 20:00

יורוליג, מח' 3: מכבי ת"א - מונאקו, שלישי, 21:00

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: יורוליג, מח' 3: מכבי ת"א - מונאקו, שלישי, 21:00

הודעהעל ידי מילוס » 19 אוקטובר 2022, 21:01

השיפור המדובר הוא הכנה לבלוף רציני, לא משהו שאפשר ללמוד ממנו. מכבי, מסתמן, כמו הנבחרת קצת, עומדת להפוך למלכת הכמעט-קאמבקים. זה יתחיל רע מאוד בעוד הרבה ערבים, יהפוך לקאמבק חלקי, וייגמר לרוב בהפסדים "בכבוד", חלק פחות וחלק יותר. מעייף לשמוע את צעקות הקאמבק התפלות של השדרים.

לגבי אתמול, השיפור בחצי השני היה מחצית פסיכית של בולדווין, משהו שלחלוטין אי אפשר לבנות עליו כשיטה (אנחנו כבר יודעים ששיטת סקוטי האקראית לא מביאה לשום מקום).
וסורקין, אל תתרגשו. הוא לא הופך לאיזה שחקן על, הוא רק מדגיש את הטימטום בשיטת שני הסנטרים המוגבלים ההזוייה הזאת, ועוד יותר מדגיש כמה שניבו שחקן מיותר. פשוט מיותר.
מילוס

הודעהעל ידי עידן » 19 אוקטובר 2022, 21:08

מילוס כתב:השיפור המדובר הוא הכנה לבלוף רציני, לא משהו שאפשר ללמוד ממנו. מכבי, מסתמן, כמו הנבחרת קצת, עומדת להפוך למלכת הכמעט-קאמבקים. זה יתחיל רע מאוד בעוד הרבה ערבים, יהפוך לקאמבק חלקי, וייגמר לרוב בהפסדים "בכבוד", חלק פחות וחלק יותר. מעייף לשמוע את צעקות הקאמבק התפלות של השדרים.

לגבי אתמול, השיפור בחצי השני היה מחצית פסיכית של בולדווין, משהו שלחלוטין אי אפשר לבנות עליו כשיטה (אנחנו כבר יודעים ששיטת סקוטי האקראית לא מביאה לשום מקום).
וסורקין, אל תתרגשו. הוא לא הופך לאיזה שחקן על, הוא רק מדגיש את הטימטום בשיטת שני הסנטרים המוגבלים ההזוייה הזאת, ועוד יותר מדגיש כמה שניבו שחקן מיותר. פשוט מיותר.

זה לא היה רק בולדווין אתמול, היה שיפור משמעותי מאוד בהגנה לעומת החצי הראשון המזעזע. מונאקו קלעה בכל המחצית השנייה בסביבות ה-25 נקודות. בלי הגנה בולדווין לא היה מספיק.

וכל זה לא אומר שזה בהכרח משהו שאפשר ללמוד ממנו כמו שכתבת. אפשר לקוות שלכל הפחות קטש למד שאי אפשר לשחק עם שני סנטרים מוגבלים ביחד.
עידן

הודעהעל ידי מילוס » 19 אוקטובר 2022, 21:23

תראה, גם הנבחרת נתנה דקות מעולות של הגנה-התקפה-הגנה בכל הקאמבקים בקיץ. לא היתה לזה המשכיות במשחק הבא, וזה מה שקובע..
זה טבעם של קאמבקים, היריבה נהיית שאננה, מורידה את הרגל, קצת חילופים, ואז כמה שלשות ומשתנים אחרים (הקהל למשל) מרימים את כל הקבוצה. הכל נראה מושלם לכמה דקות של מומנטום, לרוב זה לא מספיק.. בסוף היכולת וההכנה עושים את ההבדל.
מילוס

הודעהעל ידי עידן » 19 אוקטובר 2022, 21:53

מילוס כתב:תראה, גם הנבחרת נתנה דקות מעולות של הגנה-התקפה-הגנה בכל הקאמבקים בקיץ. לא היתה לזה המשכיות במשחק הבא, וזה מה שקובע..
זה טבעם של קאמבקים, היריבה נהיית שאננה, מורידה את הרגל, קצת חילופים, ואז כמה שלשות ומשתנים אחרים (הקהל למשל) מרימים את כל הקבוצה. הכל נראה מושלם לכמה דקות של מומנטום, לרוב זה לא מספיק.. בסוף היכולת וההכנה עושים את ההבדל.

אתה משכנע את המשוכנע. תמיד נחמד לשבור שיאים חיוביים (גם אם שיא של חזרה מפיגור זה שיא קצת מוזר), אבל אני ממש לא ממהר להסתנוור. עוד כמה מחזורים נהיה חכמים יותר ונראה לאיפה נושבת הרוח. וכמובן - קודם שננצח מחר, כי אחרת הניצחון אתמול לא היה שווה כלום.
עידן

הודעהעל ידי ankram » 16 אפריל 2023, 19:34

משעשע אותי הת׳רד הזה עכשיו ובדיעבד.

גם אני חטאתי בזה, אין לי ספק.
אם יש משהו אחד שלמדתי בעונה הזאת זה שצריך להיות סבלנים, במועדון הכי לא סבלני בהיסטוריה.

Sent from my iPhone using Tapatalk
סמל אישי של המשתמש
ankram

הודעהעל ידי אחדשיודע » 16 אפריל 2023, 19:54

נראה לי טעית בת׳רד. זה הת׳רד של הניצחון על מונאקו. תבדוק את הת׳רד השני.

בכל מקרה, מומלץ לא לצאת מפרופורציות (בעיקר עכשיו).
אחדשיודע

הודעהעל ידי ankram » 16 אפריל 2023, 20:28

אחדשיודע כתב:נראה לי טעית בת׳רד. זה הת׳רד של הניצחון על מונאקו. תבדוק את הת׳רד השני.

בכל מקרה, מומלץ לא לצאת מפרופורציות (בעיקר עכשיו).
לא לצאת מפרופורציות זה תמיד עצה טובה.

Sent from my iPhone using Tapatalk
סמל אישי של המשתמש
ankram

הקודם

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־177 אורחים