המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד פנאתינייקוס, 30 באפריל, שלישי, 20:00

רשמית - רומן סורקין האריך את חוזהו במכבי לשנתיים נוספות

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: רשמית - רומן סורקין האריך את חוזהו במכבי לשנתיים נוספות

הודעהעל ידי A.Parker » 10 פברואר 2023, 00:30

לא בקטע רע, אני אוהב אותו, אבל זה עוד משחק שמוכיח כמה טריקי זה לבנות עליו כסנטר מוביל/שני. לא צריך להסתנוור רק מלאום.
A.Parker

הודעהעל ידי felix_r » 10 פברואר 2023, 00:37

כול הקו הקדמי היה חלש, כי לא היה רכז שיפעיל את הגבוהים
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי A.Parker » 10 פברואר 2023, 00:42

היעדר רכז זו גם הסיבה לרכות בהגנה ובריבאונד?
A.Parker

הודעהעל ידי אחדשיודע » 10 פברואר 2023, 00:59

A.Parker כתב:לא בקטע רע, אני אוהב אותו, אבל זה עוד משחק שמוכיח כמה טריקי זה לבנות עליו כסנטר מוביל/שני. לא צריך להסתנוור רק מלאום.

שלא יאשימו אותך באנטישמיות
אחדשיודע

הודעהעל ידי ankram » 12 פברואר 2023, 12:14

A.Parker כתב:היעדר רכז זו גם הסיבה לרכות בהגנה ובריבאונד?
לא, לזה אחראית שיטת ״ההגנה״ המטומטמת של קטש , גם עם פויטרס וניבו היתה בעיית ריבאונד הגנה, גם עם כל הסגל בריא היתה רכות הגנתית , אזוריות מחופפות והגנת חילופים הזוייה ולא מתואמת הם מנת חלקה של מכבי מתחילת העונה , וזה לא קשור אם זה פויטרס , ניבו או סורקין. שהגבוהים יוצאים היוצה בהגנת חילופים , זה מה שקורה.

Sent from my iPhone using Tapatalk
סמל אישי של המשתמש
ankram

הודעהעל ידי ankram » 12 פברואר 2023, 12:17

felix_r כתב:כול הקו הקדמי היה חלש, כי לא היה רכז שיפעיל את הגבוהים
מאז שבראון נפצע , הסנטרים שלנו עולים ויורדים כמו מריונטות , רואים כדור רק אם הצליחו להגיע לריבאונד התקפה , שגם הוא נפגע בגלל שההתקפה של מכבי זה יצירה עצמית של הגארדים עם המון מקריות, אבל בוא נפיל את זה על סורקין כמיטב המסורת של צהבת.

סמל אישי של המשתמש
ankram

הודעהעל ידי ankram » 12 פברואר 2023, 12:19

A.Parker כתב:לא בקטע רע, אני אוהב אותו, אבל זה עוד משחק שמוכיח כמה טריקי זה לבנות עליו כסנטר מוביל/שני. לא צריך להסתנוור רק מלאום.
איזה סנטר זר אתה מעדיף שיעלה וירד כל המשחק מבלי לראות כדור וירדוף אחרי גארדים? איזה זר יניח את דעתך?

סמל אישי של המשתמש
ankram

הודעהעל ידי MTA2311 » 12 פברואר 2023, 12:59

ankram כתב:
מאז שבראון נפצע , הסנטרים שלנו עולים ויורדים כמו מריונטות , רואים כדור רק אם הצליחו להגיע לריבאונד התקפה , שגם הוא נפגע בגלל שההתקפה של מכבי זה יצירה עצמית של הגארדים עם המון מקריות, אבל בוא נפיל את זה על סורקין כמיטב המסורת של צהבת.

לא, אני מציע שנפיל את התיק על מאמן שקיבל עמדה 5 של ניבו וסורקין כמיטב המסורת של צהבת
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי my man » 12 פברואר 2023, 13:01

הכל תמיד חוזר לאותו הלופ

זו ההנהלה אשמה, וזו תמיד היתה ההנהלה אשמה.
מועדון שאי אפשר להצליח בו
"אם נחרבנו ונחרב העולם עמנו, על ידי שנאת חינם, נשוב להיבנות והעולם עמנו ייבנה, על ידי אהבת חינם!" (הראי"ה קוק)
סמל אישי של המשתמש
my man

הודעהעל ידי ankram » 12 פברואר 2023, 14:56

MTA2311 כתב:
ankram כתב:

לא, אני מציע שנפיל את התיק על מאמן שקיבל עמדה 5 של ניבו וסורקין כמיטב המסורת של צהבת

המאמן הזה קיבל קו קידמי של פויטרס ניבו וסורקין לפי דרישתו!! , את פויטרס הפך ל 4 לא יעיל , כמובן שעודד לא אשם בפציעה של פויטרס , אבל הפציעה שלו דווקא עזרה למכבי, רק אחרי שנפצע , מכבי קצת התאזנו עם מרטין\כהן על עמדה 4.
וד"א מה זה קיבל? זה מה שהוא רצה , ההרכב הזה של מכבי (ולמי שלא הבין זאת עד כה , אדאמס ובריימו הם הדוגמא) , עם 2 זרים זהים כמעט לחלוטין +- שינויים קלים , לא ההנהלה רצתה
זה קטש שהתעקש שזה הגבוהים שהוא רוצה , ממילא "שיטת" המשחק שלו לא כוללת פוסט אפ , או גבוה שמכווץ את ההגנה , ממילא ההגנה של מכבי זה חילופים ושם קטש רוצה גבוהים זריזים שיכולים לעשות חילופים
אני מבין שזה קלאסי לרדת על ההנהלה שלנו , וללא ספק ההנהלה שלנו בררה (מנוי אבן לדוג') , אבל בכל הקשור לסגל , המאמן קיבל בדיוק את מה שרצה , כולל הילארד שעדיין לא מצא דרך לשלב אותו בשיטה המדהימה , כולל הולינס שהמאמן השתמש בו פרומיל מהזמן , ועוד אירגנו לו על הדרך 2 גארדים טופ יורוליג.
אז אם המאמן קיבל את מה שרצה , שוב ההנהלה אשמה?
אם כבר ההנהלה אשמה שבחרה בקטש , אבל זה כבר דיון אחר.
סמל אישי של המשתמש
ankram

הודעהעל ידי MTA2311 » 12 פברואר 2023, 15:00

לא כל כך הבנתי, האם נכחת בדיוני בניית הסגל בקיץ? מאיפה הבטחון לקבוע בכזאת נחרצות מה המאמן דרש או לא דרש?

תרשה לי להניח, ברשותך, שאף אחד לא הציע לקטש את אמביד, אבל הוא אמר "לא!!! אני רוצה את גוש ניבו!!!!"

יש הרבה מקום לביקורת על קטש, אבל על תפקוד הקו הקדמי? שהוא בהפרש הכי גרוע במפעל? ממש לא.
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי ankram » 12 פברואר 2023, 15:38

MTA2311 כתב:לא כל כך הבנתי, האם נכחת בדיוני בניית הסגל בקיץ? מאיפה הבטחון לקבוע בכזאת נחרצות מה המאמן דרש או לא דרש?

תרשה לי להניח, ברשותך, שאף אחד לא הציע לקטש את אמביד, אבל הוא אמר "לא!!! אני רוצה את גוש ניבו!!!!"

יש הרבה מקום לביקורת על קטש, אבל על תפקוד הקו הקדמי? שהוא בהפרש הכי גרוע במפעל? ממש לא.

שנינו ביחד לא יודעים מה היה בדיוני הסגל , אני רק יכול לשער נוכח הסגל שנבנה שהוא נבנה לפי דרישות של קטש , כי הסגל הזה כביכול , מתאים לשיטה של קטש בנוסף אף שחקן לא הוחתם עד שקטש חתם , יכול להיות שהם היו בהמתנה , אבל לפחות ממה שדובר גם בראיון עם קטש , גם בכל שאר הראיונות שהיו זה שקטש קיבל את מה שרצה , האם הוא קיבל את כל הדרישות שלו? לא לי ולא לך יש מושג , כי אין שקיפות מוחלטת.
ג'וש ניבו הוא סנטר כושל ששנה שעברה היה שותף לעונה הכי גרועה של ז'אלגיריס אי פעם , זה שהוא חתם פה ב 800K לשנה זה ליקוי מאורות אחד גדול , אני בכלל חשבתי שאונוואקו ופויטרס מתאימים הרבה יותר ונותנים יותר ורסטיליות, אבל קטש לא משחק הם סנטרים שעושים פוסט! , הם גם החתים את הילארד אבל מודה שהוא לא יודע להשתמש בקלעים!
יש למכבי רוסטר שעם מאמן יותר רציני היה נאבק עכשיו על ביתיות בהצלבה , זה לא סתם שמכבי במקום האחרון במפעל בנקודות אחרי time out , זה לא סתם שברוב של המשחקים הצמודים השנה הפסדנו , זה לא סתם שעם סורקין פויטרס וניבו , על כל חסרונותיהם , מכבי מקום אחרון בריבאונד הגנה (לפרקים הכי גרועה בהיסטוריה של המפעל!) , וכל השנה עם הגנה מחוררת , אצל מאמן יותר רציני הינו רואים שיפור ולו מינימאלי בנושא.
הרי כל משחק אנחנו פותחים זוועה ומשתפרים במחצית , 90% מהמשחקים ביורוליג הם ככה , מה אני מבין מהם? שההכנה של קטש למשחקים נוראית , אבל הוא יודע לזהות את מה שקורה במחצית ולתקן בצורה כלשהי.
אנחנו משחקים מול קבוצה עם בעיות בקו הגבוהים (ולנסיה לדוגמא) ומשליכים שלשות התקפה אחר התקפה , אנחנו משחקים מול קבוצה עם מוביל כדור אחד , לא לוחצים אותו ונותנים לו לשחק רגיל , 0 טקטיקה.
ולמה? כי קטש והשיטה , קטש לא משנה כלום בהתאם למשחק ספציפי , תמיד מכבי נגררת אחר הקצב של הקבוצה ממול , לפעמים מנצחת לפעמים מפסידה , זה קשור לרוסטר? זה קשור למאמן.

סתם לדוגמא , הגנתית מכבי משחקת עם עזרה מהסטרונג סייד , למה? זאת השיטה , הסטרונג סייד עוזר ובאים לחפות עליו , אז נניח שבסטרונג סייד יש קלעי שלשות בינוני ומטה , אז מילא , אבל שנדוביץ' הוא בסטרונג סייד ומכניס כדור פנימה, למה השומר שלו ג'ונדי שוב ושוב הולך לעזור? למה צריך לקבל מזה 3-4 שלשות ולא לשנות? למה? כי זה קטש , ואצל קטש השיטה היא קדושה , ואצל מאמנים אחרים? מאמנים לפי המשחק והיריבה , בולדווין על המגרש? הולכים אנדר , אדאמס על המגרש? תוקפים אותו בכל פיק נ רול , כהן על המגרש? הולכים על הרגליים שלו ותוקפים את ריבאונד ההתקפה. אם קטש בצד השני , הוא פשוט משחק את השיטה , מצליח סבבה , לא מצליח , גם סבבה , אין שינוי , כי השיטה קדושה.

מאמנים גדולים מסתדרים גם הוכח חסרונות , קטש משתמש בזה כתירוץ.
סמל אישי של המשתמש
ankram

הודעהעל ידי A.Parker » 12 פברואר 2023, 20:41

ankram כתב:
איזה סנטר זר אתה מעדיף שיעלה וירד כל המשחק מבלי לראות כדור וירדוף אחרי גארדים? איזה זר יניח את דעתך?

איך אתה אוהב להגזים לפעמים. סורקין היה רע מאוד, גם בהמון דברים שלא קשורים להיעדר רכז. די כבר לעשות חסדים לשחקן רק כי הוא ישראלי. זה כל כך מביך.

וכמובן יפה מאוד שפה יכולת להיכנס בניבו (שאני לא מחסידיו הגדולים):

ankram כתב:
Jack55 כתב:
גל גל כתב:תקשיבו לגבי עמדה 5
אני לא חושב שמכבי הולכת לשחרר את ניבו

או הוא או פוייתרס ישארו פה 100%
נכון, כרגע הוא עם חוזה מובטח והתכנון שהוא ממשיך
יכולים לנסות להיפטר ממנו אבל זה לא יהיה כל כך פשוט

ניבו הוא סתם תפלץ פיסי ניתור אדיר והטבעות מהדהדות , חוץ מזה? כלום , גורנישט , שומר מחריד , עוזר מחריד , ריבאונדר בינוני ומחוץ לצבע אובד עצות , לא מאמין שעל הבובל הזה זרקנו 800K לשנה
A.Parker

הודעהעל ידי MTA2311 » 27 מרץ 2023, 15:08

תמונה
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי JarJarBinx » 09 מאי 2023, 21:48

מה נהיה איתו? התחיל את העונה כשהוא נראה כמו סנטר יורוליג לגיטימי, בשבועות האחרונים נעלם לגמרי...
סמל אישי של המשתמש
JarJarBinx

הודעהעל ידי A.Parker » 09 מאי 2023, 21:51

כמו שהיה ברור להרבה אנשים פה, זו לא היתה היכולת האמיתית שלו על בסיס קבוע (וגם אז היו לו חולשות). הוא סנטר שלישי/גבוה חמישי מצויין, רק שהשדרוג שלו לא יאפשר להנחית פה שני סנטרים זרים.
A.Parker

הודעהעל ידי Shay_uzan » 24 מאי 2023, 18:00

חמישית העונה בליגה
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי itai7 » 13 יוני 2023, 23:23

היה מצוין במשחק
itai7

הודעהעל ידי Jazzman » 13 יוני 2023, 23:26

itai7 כתב:היה מצוין במשחק

מחצית שניה טובה מאד. אבל בדקות שהפועל חזרה זה היה הרבה בגללו. חייב להיות יותר חד
Jazzman

הודעהעל ידי שמואל1 » 13 יוני 2023, 23:45

itai7 כתב:היה מצוין במשחק
רבע אחרון רע שהחזיר את הפועל למשחק
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר