המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד פנאתינייקוס, 30 באפריל, שלישי, 20:00

ליגה אדריאטית: נובו מסטו נגד מכבי - שבת, 19:00, ספורט5

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: ליגה אדריאטית: נובו מסטו נגד מכבי - שבת, 19:00, ספורט5

הודעהעל ידי asafb96 » 01 אוקטובר 2011, 16:54

אני בכלל לא דואג לשאייר
חברה, ראינו משחק 1. אני חוזר שוב ושוב על הדוגמא של פארגו, אבל עדיין ממשיכים. הוא הגיע לקבוצה חדשה, למקום חדש, פעם ראשונה מחוץ לארצות הברית, במערכת שלא הכיר בעבר. הוא מוכשר מאוד, ועל זה עין עוררין. תנו לא את הזמן, רבאק. יכול ליהיות גם שהוא לא יהיה מה שכולם מצפים, אבל עדיין, אל תשפטו, כי זה נראה שחלק לא לומדים מטעויות עבר (לא רק בהקשרו, אלא גם בהקשר של הקבוצה כולה).
לגבי הקוו האחורי, לא הייתי דואג. צריך לזכור שלא שיחקני עם פאפאס, שיוסיף המון, ועם הרבה דקות של בורשטיין ואוחיון, שממש לא יראו את המספרים האלה ביורוליג. גם פניני, אליהו, ובלו לא נראים עוד בכושר הרגיל שלהם.
יהיה בסדר.. ;)
asafb96

הודעהעל ידי גל גל » 01 אוקטובר 2011, 16:54

nati0nal כתב:
jol9 כתב:
שחף כתב:ממש לא מקווה להפסדים. אני מקווה שהבעלים יתעוררו. לגבי צביקה, הוא ידוע כמאמן שלא אוהב שחקנים יצירתיים מהסוג של לאנגפורד אז לדעתי הוא קצת משוחד בקטע הזה. שאייר לא לרמות האלה אחרת הוא היה מקבל דקות.

OK - זה משהו אחר. עדיין הדעה שלו על השחקן לא יכולה להתקבל בביטול, כי הוא מכיר את השחקן טוב יותר מכולנו, ובזה אני בטוח.

לגבי שייר - וואלה אני לא מבין מה קורה. מצד אחד הבחור באמת שיחק כמו תותח במעמדים הכי גדולים שיש מחוץ לכדורסל המקצועני. מצד שני, הוא נראה במעט הדקות ששיחק, כמו
איזה ילד מבוהל שרץ מצד לצד ולא ממש יודע מה לעשות.

אם כבר, אז על הרקע הזה באמת יש מקום לדאגה מסויימת.

אני זוכר שאנשים דיברו כאן בביטול על יותם הלפרין, בטענה ששייר כבר עכשיו לא פחות טוב ממנו. אני מקווה ששייר יעבוד קשה ויקבל יותר דקות בעתיד, או שבאמת
אנחנו במצב לא פשוט.

זה לא רק שייר תראה את ליאור או פניני אפילו בלו לא פוגע ועוד לא ציינו את הנדריקס ומצבאן שהיו נהדרים בדקות ששיחקו [ועוד רוצים להוציא אחד מהם :eek ] וכאלו היו מעט מאוד הקבוצה לא מחוברת בכלל בלי דוויד שאר המאמנים לא שווים הרבה . נראה בשני מה קורה או מה השתפר [עד כמה שאפשר ביום וחצי] .!

מצבאן היה טוב הנדריקס לא עשה כלום
מכבי 2024

בלאט,מדר
בולדווין,דיבה,גאי
קולסון,מנקו,קליבלנד
סורקין,סמיתס,כהן
בירץ,זר נפיל
גל גל

הודעהעל ידי asafb96 » 01 אוקטובר 2011, 16:57

קודי כתב:ניצחון יפה ומתוק. תמיד כיף לפתוח את העונה בנצחון. יוגב במשחק מצויין בהגנה ובניהול משחק לא רע. פרמאר שחקן מצויין ואנחנו יודעים את זה. סופו הוא סופו ונראה לי שמצ'באן הגיע לעונה הזו קצת יותר מחודד. ג'יימס הוא גיבוי נהדר לסופו וסמית נראה שחקן די סולידי. הבעיה העיקרית היא שכשפרמאר יעזוב נהיה עם הקו האחורי החלש ביורוליג.

החלש ביורוליג זה ממש לא, אבל לא ברמות הגבוהות, זה נכון. ועדיין, פדרמן אמר בפירוש שיגיע כנראה שחקן עם עזיבת פארמר. עונת הNBA לא בטוח בכלל שתיפתח איך שזה נראה, ושאייר עוד לא השתלב וקיבל מספיק דקות. עד שפארמר יעזוב (אם יעזוב..) הכל כבר יתבהר. לא צריך כבר להספיד
asafb96

הודעהעל ידי קודי » 01 אוקטובר 2011, 17:02

asafb96 כתב:
קודי כתב:ניצחון יפה ומתוק. תמיד כיף לפתוח את העונה בנצחון. יוגב במשחק מצויין בהגנה ובניהול משחק לא רע. פרמאר שחקן מצויין ואנחנו יודעים את זה. סופו הוא סופו ונראה לי שמצ'באן הגיע לעונה הזו קצת יותר מחודד. ג'יימס הוא גיבוי נהדר לסופו וסמית נראה שחקן די סולידי. הבעיה העיקרית היא שכשפרמאר יעזוב נהיה עם הקו האחורי החלש ביורוליג.

החלש ביורוליג זה ממש לא, אבל לא ברמות הגבוהות, זה נכון. ועדיין, פדרמן אמר בפירוש שיגיע כנראה שחקן עם עזיבת פארמר. עונת הNBA לא בטוח בכלל שתיפתח איך שזה נראה, ושאייר עוד לא השתלב וקיבל מספיק דקות. עד שפארמר יעזוב (אם יעזוב..) הכל כבר יתבהר. לא צריך כבר להספיד

לך תמצא גארד גו טו גאי רציני באמצע העונה ותתפלל שהוא גם ישתלב בקבוצה.
13.7- בלאט: "רוט אינו בעדיפות מבחינת ההשקפה של הצוות המקצועי". 14.7- מכבי מודיעה על החתמתו של רוט.
20.6- בלאט: "אישית חשבתי שהנדריקס זה שחקן שצריך להיות במכבי הרבה שנים". 20.7- רקנאטי: "כולם טועים לגבי ריצ'י. לא רצינו אותו."
קודי

הודעהעל ידי yarinsaky » 01 אוקטובר 2011, 17:04

כמובן שלא צריך להספיד, אבל מכבי פה מהמרת על העונה שלה כמו שלא הימרה אולי מעולם. לא זוכר סיטואציה כל כך בעייתית כמו העונה עם התלות הענקית בשחקן שיכול לברוח כל רגע.
האמת זה ממש מוזר למועדון כל כך מסודר וכבד ראש בד"כ.

קודי צודק. אחרי שהשביתה תיגמר לא יהי קל למצוא שחקן. הימור גדול מדי.
הסגל של מכבי ת"א :

רכזיות - בר רפאלי, אליזבת הארלי
קלעיות - מורן אטיאס, ליב טיילור
סמוליות - ג'יזל, קים קרדישיאן
פאווריות- מייגן פוקס, אולגה קורילנקו
סנטריות - פנלופה קרוז, קייט ווינסלט

מאמנות- שרון סטון, - מישל פייפר, ברוק שילדס
yarinsaky

הודעהעל ידי LIAV10 » 01 אוקטובר 2011, 17:08

asafb96 כתב:

חחחחחח זה כמו ששמנה תגיד, "זהו, אני מתחילה דיאטה, עד סוף החודש במיליון אחוז אני אולי אוריד 5 קילו"..
זה כמו שיש את האותיות הקטנות, או קאץ'..
תמונה
יאללה הביתה.
כולם.
סמל אישי של המשתמש
LIAV10

הודעהעל ידי asafb96 » 01 אוקטובר 2011, 17:12

yarinsaky כתב:כמובן שלא צריך להספיד, אבל מכבי פה מהמרת על העונה שלה כמו שלא הימרה אולי מעולם. לא זוכר סיטואציה כל כך בעייתית כמו העונה עם התלות הענקית בשחקן שיכול לברוח כל רגע.
האמת זה ממש מוזר למועדון כל כך מסודר וכבד ראש בד"כ.

קודי צודק. אחרי שהשביתה תיגמר לא יהי קל למצוא שחקן. הימור גדול מדי.

אני יכול להגיד לך דבר כזה, הבנייה שנה שעברה זה הימור גדול יותר מהשנה. בפירוש.
אף אחד לא ציפה מפארגו שיהיה כזה כמו שכולם פה מספידים את שאייר לפני שראו אותו זורק פעם אחת. אוחיון נראה מצוין, היה המצטיין יחד עם סופו
שהשביתה תסתיים יהיה אפשר למצוא גארדים בשפע, תאמין לי. ברור שלא יהיה שחקנים כמו דיאמנטידיס או ספאנוליס בשוק, אבל יהיו שחקנים. גם אם לא יהיו שחקנים ברמה שמכבי רוצה, אפשר לשלם ביי-אאוט כמו עם מאצ'בן.
אגב, גם אני לא הכי מרוצה מהמצב בסגל. בכיף הייתי מחליף את הנדריקס תמורת לאנגפורד או גארד אחר, אבל גם המצב הנוכחי לא כל כך מחריד כמו שמתארים אותו.
כמה רכזים ברמה היו לפנא שנה שעברה? וכמה לבארסה בשנה שלפני? אי אפשר לבנות קבוצה של 12 כוכבי על.
אז ניהיה יותר "אפורים" בעמדות הגארדים, ושחקנים עם יותר אורנטצייה של קליעה מה3, ניהול משחק ומלחמה, ואת הנקודות נקבל מהקוו הקדמי. זה לא משהו שיהרוג אותנו, נסתדר עם זה.
שנה שעברה נתנו לריאל וקאחה בראש עם גארד וחצי נורמליים
asafb96

הודעהעל ידי שחף » 01 אוקטובר 2011, 17:14

יוני, לא מבין למה אתה מתעקש כל כך. גודס אמר בפירוש שמכבי זקוקה לגארד, צביקה ציין את זה באופן ברור היום ושני אלה אנשי מקצוע יותר גדולים ממני. מה שדייויד אמר במסיבת עיתונאים רשמית ומה שהוא באמת חושב זה משהו שונה לחלוטין.
שחף

הודעהעל ידי asafb96 » 01 אוקטובר 2011, 17:14

LIAV10 כתב:
asafb96 כתב:

חחחחחח זה כמו ששמנה תגיד, "זהו, אני מתחילה דיאטה, עד סוף החודש במיליון אחוז אני אולי אוריד 5 קילו"..
זה כמו שיש את האותיות הקטנות, או קאץ'..

:?
הכוונה שלי זה שאני ראיתי בפירוש, שפדרמן אמר שאם פארמר יעזוב כנראה יביאו גארד. לא שפדרמן אמר "בפירוש אם פארמר עוזב כנראה יגיע גארד"
נערך לאחרונה על ידי asafb96 בתאריך 01 אוקטובר 2011, 17:16, נערך פעם אחת בסך הכל.
asafb96

הודעהעל ידי refael » 01 אוקטובר 2011, 17:15

אפשר סטטיסטיקה מלאה של המשחק ?
תמונה
refael

הודעהעל ידי er79 » 01 אוקטובר 2011, 17:18

המסקנות שלי (בערבון מוגבל, בכל זאת משחק ראשון):
1. כמו שחששתי, הקו האחורי שלנו מאוד אנמי. שחקן בדמותו של פארגו זה בדיוק מה שחסר למכבי. לכן טענתי שמכבי צריכה רכז רו קומבו ולא סקנד גארד כמו לנגפורד. עושה רושם שסמית יכול להביא בדיוק מה שלנגפורד היה מביא, ואת האקסטרות מכבי צריכה בניהול המשחק וביכולת 1 על 1. אין לנו שחקן יוצר. אפרופו לנגפורד, על פי מה שצביקה אמר עליו (וצביקה יודע דבר או שנייים על מה שהלך בליגה הרוסית) מכבי צריכה להתרחק ממנו כמו מאש. מכבי חייבת שחקן כמו פארגו, כי זה לא נראה טוב כרגע.
2. אכזב אותי שבלאט עד כה לא סופר את שייר. מקווה שזה לא סימן לבאות. אין לי מושג איך לאכול את שייר כי בקושי ראיתי אותו משחק. לעומת זאת, אני מקווה שזה לא יהיה טרנד קבוע להפציץ את אוחיון ובורשטיין באובר דקות. אוחיון היה לא רע בכלל, אבל לא הייתי בונה על זה שהוא יהיה הבאנקר שלנו ביורוליג, וכדאי להתפכח.
3. פרמאר היה סולידי. צריך לקחת על עצמו יותר. בסה"כ שחקן טוב, ויהיה טוב יותר בהמשך.
4. בפוסט הקודם שלי עשיתי השוואה בין אידסון לסמית'. סמית' עושה רושם שמתרחק מהכדור. עוד לא הבנתי למה קוראים לו פרופסור. ככל הנראה הוא ייפול מאידסון בהובלת הכדור וגם בהגנה. אבל הוא קלעי הרבה יותר טוב מאידסון. יש לו יד מצויינת. הוא בהחלט יכול לשחק גם בעמדה 2 אם צריך. בסה"כ כרגע הוא עושה את העבודה בפן האישי, עדיין אין לי מושג אם התרומה שלו בפן הקבוצתי תהיה כמו של אידסון.
5. היה לי ברור שהקו הקדמי שלנו יהיה הרבה יותר טוב העונה, רק מדאיג אותי שהוא גם יותר טוב באופן משמעותי מהקו האחורי. ידעתי שג'יימס ייכנס בטבעיות לעמדת הסנטר המחליף. יופי של משחק הגנה. שחקן נפלא. גם ממצ'באן והנדריקס אני לא דואג.
er79

הודעהעל ידי yarinsaky » 01 אוקטובר 2011, 17:19

זה לא מדוייק לגמרי מה שאתה אומר, אסף.
זה נכון ששנה שעברה הייתה שנה עם כמה הימורים, בטח בכל מה שקשור לפארגו. אבל היו גם שני שחקנים שלא היו הימור, פרקינס ואיידסון .בינתיים אני לא חושב שיש להם מחליפים כל כך, לפחות בכל מה שקשור להגנה.
הבעייה שהשנה השחקן המרכזי בקו האחורי הוא שחקן על תקן זמני, ככה אי אפשר ללמוד על הקבוצה יותר מדי אחרי עזיבתו. ( בעצם אפשר לדעת מה יקרה :) ).
הרי פארגו התפתח עם הזמן ולמד איך לשחק בקבוצה גדולה, זה תהליך שלוקח זמן.
אם אתה מביא שחקן חדש באמצע העונה שאמור להיות שחקן מרכזי אתה בבעייה. אין קסמים במכבי ולשחקן חדש יקח זמן להיכנס למערכת, תאר לך שזה קורה בדיוק באמצע הטופ 16 ?

לגבי שאייר באמת צריך לתת לו את הזמן ולא הייתי גוזר את גורלו כבר מעכשיו. אני רק לא מבין מדוע בורשטיין מקבל כל כך הרבה דקות על חשבונו.
אני מקווה שאין כאן פוליטיקה פנימית.
נערך לאחרונה על ידי yarinsaky בתאריך 01 אוקטובר 2011, 17:20, נערך פעם אחת בסך הכל.
הסגל של מכבי ת"א :

yarinsaky

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 01 אוקטובר 2011, 17:20

מה ראיתי:
- הגנת לחץ טובה, שמתבססת על שני שומרים פחות בולדוגיים מפ"פ, אבל עושה את העבודה לרמות האלה, עם סיוע נהדר מהמטריה האווירית: שון ג'יימס.
- סווינגמן קלעי שמסוגל לתת אימפקט מעניין בהגנה בדמות דווין סמית'.
- ילד נלהב בשם יוגב שרץ מצד לצד, מכדרר ומשתדל. 6 חטיפות היו לו הערב, אבל גם ארבעה איבודים. הוא יצטרך למצוא את המקום שלו מבלי להאפיל על האחרים (פארמר, סמית').
- קפטן שקיבל הרבה (מדי) דקות, אבל לשם שינוי דפק שתי צ'אקות מהפינות וגם 5 ריבאונדים- והוכיח שיש לו מה לתת ברמות האלה.
- סרבי חכם וטוב בדמותו של מילאן מצ'באן, שבא לידי ביטוי מצויין גם ב10 דקות שקיבל.
- אל יווני אמיתי שטחן את הסלובנים, האמריקאים והג'מייקנים שעטפו אותו בלי למצמץ. סופו הוא הוא הפנים של הקבוצה הזאת, הפרנצ'ייז פלייר האמיתי, והאיש שאליו ילכו הכדורים, כל עוד מישהו (ג'ורדן פארמר?) יוכיח אחרת.

מה לא ראיתי:
- את צמד הצלפים האהובים עליי, גיא ודייויד. בלו ופניני קלעו 6 נקודות יחד, מהקו ומהשתיים. הלו, חממו ת'ידיות חבר'ס- צריכים אתכם!
- ליאור אליהו, שנראה חלוד קצת, ויכל להוסיף קצת צבע ועניין במשחק הערב
- גארד יוצר מוביל. לא פארמר, לא סמית', לא שאייר, לא בורשטיין ולא אוחיון תאמו להגדרה הזאת. המשחק בקו האחורי נע משמאל לימין ומימין לשמאל. כבר נאמר פה, שהדבר שהכי חסר לקבוצה הזאת הוא ג'רמי פארגו אחד שיקח אחריות, יחדור לסל ויסיים דאנקים מהדהדים. פארמר סולידי, אבל לא כך נראה שחקן שבא מהNBA. ניתן לו עוד כמה משחקים להתאפס על זה שהוא כבר לא רול פלייר בלייקרס או ניו ג'רזי.
- יצירתיות מדייויד. ברור שלא יישלפו כל השפנים בערב מסריח מול נובו-מסטו, אבל הייתי מת לראות קצת את פארמר וסמית' ב1 ו2, קצת שון וסופו ב4 ו5 והרכבים מעניינים ומיוחדים יותר. השבלוניות של יוגב כרכז פול טיים ג'וב קצת מרגיזה. משאיר קצת טעם למשחק הבא.

שיהיה ערב נעים, מחכה לשבוע הבא, בע"ה, בהיכל!
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הודעהעל ידי felix_r » 01 אוקטובר 2011, 17:38

6 לב צהוב כתב:אפשר סטטיסטיקה מלאה של המשחק ?

http://www.adriaticbasket.info/w2/stats ... eid=7&sez=
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי jol9 » 01 אוקטובר 2011, 17:41

שחף כתב:יוני, לא מבין למה אתה מתעקש כל כך. גודס אמר בפירוש שמכבי זקוקה לגארד, צביקה ציין את זה באופן ברור היום ושני אלה אנשי מקצוע יותר גדולים ממני. מה שדייויד אמר במסיבת עיתונאים רשמית ומה שהוא באמת חושב זה משהו שונה לחלוטין.

אני לא מתעקש. אני מדבר על זה הרבה זמן יחד עם כולם כאן, שלמכבי יש חור בסגל.
מצד שני, לאנגפורד שהוא שחקן באמת טוב, הוא לא השחקן היחידי שיש בעולם, והוא גם שחקן יקר מאוד.

אנחנו האוהדים, לא יכולים לדרוש מההנהלה לרוץ בעיניים עצומות על השחקן הזה.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי asafb96 » 01 אוקטובר 2011, 17:43

yarinsaky כתב:זה לא מדוייק לגמרי מה שאתה אומר, אסף.
זה נכון ששנה שעברה הייתה שנה עם כמה הימורים, בטח בכל מה שקשור לפארגו. אבל היו גם שני שחקנים שלא היו הימור, פרקינס ואיידסון .בינתיים אני לא חושב שיש להם מחליפים כל כך, לפחות בכל מה שקשור להגנה.
הבעייה שהשנה השחקן המרכזי בקו האחורי הוא שחקן על תקן זמני, ככה אי אפשר ללמוד על הקבוצה יותר מדי אחרי עזיבתו. ( בעצם אפשר לדעת מה יקרה :) ).
הרי פארגו התפתח עם הזמן ולמד איך לשחק בקבוצה גדולה, זה תהליך שלוקח זמן.
אם אתה מביא שחקן חדש באמצע העונה שאמור להיות שחקן מרכזי אתה בבעייה. אין קסמים במכבי ולשחקן חדש יקח זמן להיכנס למערכת, תאר לך שזה קורה בדיוק באמצע הטופ 16 ?

לגבי שאייר באמת צריך לתת לו את הזמן ולא הייתי גוזר את גורלו כבר מעכשיו. אני רק לא מבין מדוע בורשטיין מקבל כל כך הרבה דקות על חשבונו.
אני מקווה שאין כאן פוליטיקה פנימית.

לא יודע עוד אם הבנת, אבל גם אני הייתי מעדיף שיחתום כרגע גארד יוצר. שחקן כמו לאנגפורד, שאנון בראון שדובר עליו, ודומיהם (גם אם ברמה קצת יותר נמוכה).
מה שאני לא מסכים איתך, זה לגבי זה שהקוו האחורי ממש לא גרוע כמו שמתארים אותו. זה לא קוו אחורי מרשים ומדהים, אבל זה לא כמו שמנסים לצייר את זה.
אני לא מדבר על ה"הימורים". אני מדבר על זה שהיה לנו 2 גארדים בלבד, שאם נכנס לכל העניין של הזה של ההימורים והיכולות, אחד הוא הימור לא קטן, והשני שחקן די אפור.
במצב הנוכחי, אחרי עזיבת פארמר, למכבי ישאר את שאייר, שהוא "הימור" בדיוק כמו פארגו. לא אוהב את השטויות האלה. הוא שחקן מוכשר, שיכול לתרום הרבה. תנו לו את הזמן.
אל תשכחו פאפאס, שהוא מנהל המשחק הטוב באירופה. יכול לתת תפוקה יוצאת מהכלל ב15-20 דקות. חכם, מוסר מדהים, שומר מצוין, מנוסה ומנהיג.
יש גם את אוחיון שנראה מצוין. גם אם לא יראה את היכולת הזאת ביורוליג, מה שסביר להניח שיקרא, הוא יכול לתת תפוקה לא רעה כמו שהראה היום בהגנה, הלחץ, המלחמה, החטיפות, והמסירות המצוינות שלו.
תוסיף לזה עוד גארד שכנראה יבוא (ובאמת שאין לי כח לשמוע את השטויות האלה של ה"זמן עד שיתחבר", כי זה פשוט לא עובד ככה. אין סיבה ששחקן טוב שבא לקבוצה טובה לא יקלט טוב. לא זכורים לי קשיים השנה עם אנדרסון ובאטיסטה, וגם לא שנה שעברה עם טומיץ').
סמית' הראה שהוא בכיף יכול לתת דקות כ2, שפניני ובלו יקבלו את רוב הדקות ב3. ואסור לשכוח את אופציית פרקינס כמובן...
לא הכל שחור חברים.. יהיה בסדר ;)
נערך לאחרונה על ידי asafb96 בתאריך 01 אוקטובר 2011, 17:46, נערך 2 פעמים בסך הכל.
asafb96

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 01 אוקטובר 2011, 17:43

''לגבי פאפאלוקאס, הוא סבל מרגישות קלה בברך - לא משהו רציני, אך העדפתי לתת לו עוד קצת לנוח ובמשחק ביום שני מול לאשקו הוא כבר ישחק"

אי-הרישום של פאפאלוקאס היה חצי כפוי..זאת אומרת שבמשחק הבא הוא כבר יהיה לבוש ומישהו אחר לא יירשם..
הימור שלי? שייר
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי Ido_Maccabi » 01 אוקטובר 2011, 17:43

בורשטיין קיבל יותר מדי דקות, מוזר שבלאט התעקש לשחק כל הזמן איתו ועם יוגב (שהיה טוב מאוד), במיוחד כשפאפא בחוץ. אני בטוח שלשייר יש מה לתרום.
סמית' ממשיך להתברר כשחקן טוב מאוד, גם חכם וגם קולע.
אני כבר מתחיל להתגעגע לקבוצה של שנה שעברה, למשולש הנהדר פרקינס-פארגו-אידסון
Ido_Maccabi

הודעהעל ידי yarinsaky » 01 אוקטובר 2011, 17:48

לשחקן חדש לוקח זמן להתאקלם בקבוצה, אלו לא שטויות כמו שאתה אומר. בטח לא לשחק שצריך להיות מרכזי.

הרי מכבי לא הולכת להביא כוכב נ.ב.א אחרי שהשביתה תיגמר ואפילו לא שחקן אירופאי מוביל. היא בטח תלך על שחקן דרג שני באירופה או שחקן אמריקאי צעיר וזול. אלו שתי האופציות היותר ריאליות של אחרי השביתה.

לא כל כך מבין את הטיעונים לגבי אוחיון. אתה בעצמך טוען שהוא לא יתן תרומה גדולה ביורוליג, אז על מה אנחנו מדברים כאן אם לא על טופ יורוליג ?
את מי מעניין הבדיחה הזאת של האדריאטית חוץ מפדרמן ?

לא הכול שחור, אבל זה נראה די אפור, לצערי.לא בטוח שזה היה צריך להראות כך.

שחקן חדש צריך להגיע עכשיו ולא אחרי שהשביתה בנ.ב.א תיגמר. זו פשוט איוולת.
הסגל של מכבי ת"א :

yarinsaky

הודעהעל ידי asafb96 » 01 אוקטובר 2011, 17:55

yarinsaky כתב:לשחקן חדש לוקח זמן להתאקלם בקבוצה, אלו לא שטויות כמו שאתה אומר. בטח לא לשחק שצריך להיות מרכזי.

הרי מכבי לא הולכת להביא כוכב נ.ב.א אחרי שהשביתה תיגמר ואפילו לא שחקן אירופאי מוביל. היא בטח תלך על שחקן דרג שני באירופה או שחקן אמריקאי צעיר וזול. אלו שתי האופציות היותר ריאליות של אחרי השביתה.

לא כל כך מבין את הטיעונים לגבי אוחיון. אתה בעצמך טוען שהוא לא יתן תרומה גדולה ביורוליג, אז על מה אנחנו מדברים כאן אם לא על טופ יורוליג ?
את מי מעניין הבדיחה הזאת של האדריאטית חוץ מפדרמן ?

לא הכול שחור, אבל זה נראה די אפור, לצערי.לא בטוח שזה היה צריך להראות כך.

זה כן שטויות, סלח לי
אני לא אומר שהוא בא ישר מחלק אסיסטים על עיוור, אבל ממש ממש לא יקח לשחק "עד סיום העונה" להתחבר כמו שחלק כתבו כאן. החיבור לא אמור לקחת יותר מדי זמן. יהיו גם משחקים באדריאטית, שכמו שאמרת לא מעניין אף אחד, מה שיעזור להתחבר כשישחקו יחד.
הוא גם לא אמור ליהיות שחקן של 35 דקות כל משחק. למכבי יש גם בלעדיו את פאפאס, שאייר, אוחיון, בורשטיין וסמית'. השחקן שיגיע לא חייב ליהיות איזה עילוי, או שחקן שיקח את הקבוצה על הגב שלו.
לגבי אוחיון, אני אומר שהוא לא יקבל כנראה 28 דקות, וגם לא יתן 6 חטיפות, אבל אם נצטרך אותו, הוא יכול לתת דקות של מלחמה, הגנה, ומסירות חכמות. ובכלל לא בטוח שנצטרך.
לא אני ולא אתה יודעים על מי מכבי חושבים, ככה שאי אפשר להגיד שמכבי תביא "שחקן דרג שני או שחקן אמריקאי זול". זה יכול ליהיות, אבל לא הייתי רץ לקבוע את זה. רבאק, השביתה עוד לא הסתיימה, כבר החלטת מה מכבי הולכים להביא?
"נראה די אפור"?? מה נראה אפור?? המשחק היחיד הזה שראינו, שגם בוא ניצחנו 15 הפרש??? כבר רצים למסקנות שה' יודע מאיפה הם מגיעות.. לא לומדים מהעבר?
asafb96

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־157 אורחים