המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד הפועל ב"ש, 20 באפריל, שבת, 20:40

ליגה אדריאטית: נובו מסטו נגד מכבי - שבת, 19:00, ספורט5

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: ליגה אדריאטית: נובו מסטו נגד מכבי - שבת, 19:00, ספורט5

הודעהעל ידי yarinsaky » 01 אוקטובר 2011, 17:58

טוב, אתה תגיד שטויות, אני אגיד ההיפך. אין טעם להמשיך בטיעונים מעגליים כאלו.

ההתרשמות של כרגע מהקבוצה היא שמדובר בקבוצה אפורה, זה הכול. מה יהיה בסוף העונה אני ממש לא יודע וגם אי אפשר כל הזמן לפתור ביקורת על הקבוצה ב "תראו מה אמרתם בקיץ של שנה עברה ותראו מה נסגר בסוף " . די, זה לא מעניין.
הסגל של מכבי ת"א :

רכזיות - בר רפאלי, אליזבת הארלי
קלעיות - מורן אטיאס, ליב טיילור
סמוליות - ג'יזל, קים קרדישיאן
פאווריות- מייגן פוקס, אולגה קורילנקו
סנטריות - פנלופה קרוז, קייט ווינסלט

מאמנות- שרון סטון, - מישל פייפר, ברוק שילדס
yarinsaky

הודעהעל ידי asafb96 » 01 אוקטובר 2011, 18:05

yarinsaky כתב:טוב, אתה תגיד שטויות, אני אגיד ההיפך. אין טעם להמשיך בטיעונים מעגליים כאלו.

ההתרשמות של כרגע מהקבוצה היא שמדובר בקבוצה אפורה, זה הכול. מה יהיה בסוף העונה אני ממש לא יודע וגם אי אפשר כל הזמן לפתור ביקורת על הקבוצה ב "תראו מה אמרתם בקיץ של שנה עברה ותראו מה נסגר בסוף " . די, זה לא מעניין.

בסדר לא מעניין ה"מה אמרתם שנה בעברה"... גם נבואות הזעם שלכם והפסימיות הבלתי פוסקת לא מעניינת, סבבה?
ההתרשמות של "כרגע" עלאק.. משחק 1 כולה שניצחנו אותו 15 הפרש...
asafb96

הודעהעל ידי yarinsaky » 01 אוקטובר 2011, 18:08

לא חושב שמדובר בנבואות זעם, הרי הכול יכול להשתנות בעקבות מה שקורה בשביתה ויש עוד פרמטרים אחרים שאי אפשר לנבא.

אבל אני בהחלט לא מהאופטימיים כרגע, זה מה יש. הלוואי שאשתכנע אחרת בבוא העת. הפורום הזה נועד גם לפסימיים וגם לאופטימיים.
הסגל של מכבי ת"א :

רכזיות - בר רפאלי, אליזבת הארלי
קלעיות - מורן אטיאס, ליב טיילור
סמוליות - ג'יזל, קים קרדישיאן
פאווריות- מייגן פוקס, אולגה קורילנקו
סנטריות - פנלופה קרוז, קייט ווינסלט

מאמנות- שרון סטון, - מישל פייפר, ברוק שילדס
yarinsaky

הודעהעל ידי asafb96 » 01 אוקטובר 2011, 18:16

yarinsaky כתב:לא חושב שמדובר בנבואות זעם, הרי הכול יכול להשתנות בעקבות מה שקורה בשביתה ויש עוד פרמטרים אחרים שאי אפשר לנבא.

אבל אני בהחלט לא מהאופטימיים כרגע, זה מה יש. הלוואי שאשתכנע אחרת בבוא העת. הפורום הזה נועד גם לפסימיים וגם לאופטימיים.

הרוב פה זה נבואות זעם (לאוו דווקא ממך..). הכל יכול להשתנות, וזה הנקודה. אף אחד לא יודע מה יהיה, אבל חלק כבר חרצו את גורל הקבוצה, כמו בעבר.. לא לומדים, מה לעשות..
יש הבדל בין פסימיות במקרא כזה או אחר, לבין פסימיות בלתי פוסקת, כל הזמן, בכל נושא, בלי הפסקה. זה די מתחיל להימאס (שוב, לא אתה..).
תנו לקבוצה צ'אנס, תנו לקבוצה להתחבר כמה משחקים, תנו להם לרוץ ולהראות מה הם יכולים. להגיד "אחרי עזיבת פארמר למכבי יהיה את הקוו האחורי החלש ביורוליג", אחרי שראינו פאקינג משחק 1, שאמרו כבר שיגיע עוד שחקן, בין אם זה אולי בקרוב, מה שלא נראה, ובין אם זה בסוף השביתה, זה פשוט מטריף שזה חוזר על עצמו.
רק שנה שעברה (כן, אני אחזור על זה), אחרי המשחק הראשון מול קאחה חלק פה אמרו שמכבי לא תגיע לטופ 16, שהקוו האחורי חלש, אנמי, וקצר, ותראה לאן הגענו.
ושוב, אני לא רק מדבר עליך ספציפית, אלא על מה שהולך פה בפורום. אני גם לא אומר שהקוו האחורי בלי פארמר זה קוו אחורי מדהים, אבל כבר להספיד.. תנו לחברה צ'אנס לשחק..
asafb96

הודעהעל ידי שמואל1 » 01 אוקטובר 2011, 18:24

פאפאלוקאס לא שיחק בגלל פציעה קלה בברך ולפי דבריו של בלאט ישחק ביום שני.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי Mta_atic » 01 אוקטובר 2011, 21:17

לא מבין את כל רואי השחורות.
גם אני לא התלהבתי מהדרך של הניצחון היום (ב-15 הפרש להזכירכם!), יש מה להשתפר אבל בסך הכל הקבוצה עושה מה שהיא צריכה לעשות.
תנו לקבוצה קצת זמן להתאמן ולהתחבר.

יוגב אוחיון לא מפתיע אותי.
סגנון המשחק של מכבי מביא אותו לידי ביטוי - הוא נדבק לחולצה של היריב ומשחק קבוצתי מאד.
יכול להיות שביורוליג הוא יחווה בהתחלה סוג של ירידה כתוצאה מהסתגלות לרמה ולפער, אבל לאט לאט הוא יהיה יופי של רכז.

לגבי שון ג'יימס - הסטטיסטיקה שלו מצויינת, וזו סיבה טובה לחייך מעט, ואולי אפילו לשחרר אנחת רווחה (על אף שהיורוליג בעייני זה סיפור אחר לגמרי עבורו):
8 נק', 4 ריב', אסיסט, 3 חסימות ב-14 דקות משחק.
כל זה בלי להזכיר שמירה טובה שגרמה הרבה פעמים לשחקן היריב לקחת זריקות רעות.
סמל אישי של המשתמש
Mta_atic
חבר כבוד

הודעהעל ידי חביב אורנג'ד » 01 אוקטובר 2011, 21:51

האמת, המשחק היום היה שעמומון לא קטן, וגם צוות השדרים/פרשנים לא בדיוק גרם לו להיות מעניין.

לגבי המשחק עצמו, באמת שאין הרבה מה להסיק ממשחק שכזה, אבל פירוש ישנם כמה נקודות אור המהוות סיבות לאופטימיות.
שון ג'יימס מסתמן כמחליף מצויין לסופו, ויפה לראות כיצד השניים האילו משלימים אחד את השני.
עוד נקודת אור היא היכולת של יוגב אוחיון, שלפחות בכל הקשור בפן ההגנתי, הוא נראה מתאים לרמת היורוליג. בכלל, מסתמן שההגנה של מכבי לא נפגעה כ"כ חזק כמו שחשבו פה בקיץ, ונראה שניתן ליישם את משחק הלחץ גם ללא פרקינס ופארגו.
נקודה נוספת שאהבתי היתה היכולת והאופי שהפגין דוין סמית'. זה בהחלט שינוי מרענן לראות שחקן בעמדה מס' 3 שהוא בעל מנטליות של קלעי. אם בעונות האחרונות היינו רגילים לחוסר הבטחון והפחדנות של אידסון, סמית' מסתמן כהפך הגמור. הוא מסוג השחקנים שלא יהססו לזרוק כאשר ישאירו אותם חופשיים, אך בד בבד, גם יבררו טוב את הזריקות אותם הם לוקחים.

שוב, צריך לציין שלא באמת ניתן ללמוד יותר מדי ממשחק כזה, אבל אפשר לזהות מספר מגמות חיוביות שאם ימשיכו, נראה אותן גם במשחקי היורוליג.
נקווה למשחק יותר מעניין ביום שני.
תמונה
חביב אורנג'ד
חבר כבוד

הודעהעל ידי קובי » 02 אוקטובר 2011, 10:51

סיכום שלי: שיעמום ! (:

למרות העמודים המרובים של האשכול, אני חושב שלא ניתן להסיק יותר מדיי לגבי המשך העונה מהמשחק המשמים הזה.
אך אם בכל זאת - שון ג'יימס נראה כפתרון נהדר לחיפוי אווירי שלא היה קיים (מלבד הנדריקס) בעונה הקודמת וחשוב מכך: נראה שהוא יוכל לתת דקות מנוחות איכותיות לסופו בעונה הזו. דבר שהוא חשוב מאוד והיה לנו לרועץ במספר מקרים בעונה הקודמת.
יוגב אוחיון נתן משחק מצויין ואני חושב שהוא לא יכל לפלל למאמן מתאים יותר עבורו. מאמן שמאמין קודם כל בהגנה קשוחה ואינטנסיביות בלתי מתפשרת. באופן אישי, אינני אופטימי לגבי יוגב, מאחר והיכולות ההתקפיות שלו חלשות מאוד, אבל הלוואי ואתבדה.
לגבי סמית' - מהמשחק הזה יצאתי דיי חצוי. מהצד האחד, רואים שהבחור ניחן בידית מרשימה ושהוא איננו גאנר חסר תקנה. מהצד השני, הייתי רוצה לראות מסמית' עוד אספקטים מהרפרטואר ההתקפי שהוא אמור להחזיק, כמו, לדוגמא, משחק עם הגב לסל. אני מקווה שהוא ייתן לקבוצה רב גוניות התקפית גדולה יותר מאשר "רק" יד טובה מבחוץ.
פארמר היה נראה אתמול כאחד שיכל לעשות סל מתי שרק רצה. משום מה, יחסית לסיטואציה הנוחה, הוא הפגין פסיביות רבה והשאלה המתבקשת היא - האם זה ישתנה במשחקים חשובים\צמודים\גדולים יותר.

הקו האחורי של מכבי היה נראה דליל במעט ללא פאפאס ולכן התפלאתי לראות ששאייר כמעט ולא מקבל קרדיט. טל, מאידך, קיבל קרדיט מוגדל. האם זהו ניסוי כלים בלבד, או שזוהי השתקפות של יכולת השחקנים באימונים ?

הקו הקדמי, לעומת זאת וכפי שצפיתי, נראה רוויי מאוד. 6 שחקנים בכירים על עמדות 4-5 זה באמת יותר מדיי. אם אדייק, לפחות אחד יותר מדיי. אם החליטו ללכת על ג'יימס, אני חושב שהיו צריכים לוותר על הנדריקס, או מצ'באן.
הסגל שלי:
PG-שארונאס יאסיקביצ'יוס
SG-מיקי ברקוביץ'
SF-אנטוני פארקר
PF-ארל וויליאמס
C-ניקולה וויצ'יץ'
מחליפים:דרק שארפ, קווין מגי, נייט האפמן, אריאל מקדונלד, ג'ים בוטרייט, עודד קטש, דורון ג'מצ'י, מייסאו באסטון
מאמן:פיני גרשון
עוזרים:רלף קליין ודיוויד בלאט
סמל אישי של המשתמש
קובי

הקודם

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־58 אורחים