המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד פנאתינייקוס, 30 באפריל, שלישי, 20:00

יורוליג מחזור 34: מכבי ת"א נגד ריאל מדריד (חמישי, 21:00)

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: יורוליג מחזור 34: מכבי ת"א נגד ריאל מדריד (חמישי, 21:00)

הודעהעל ידי my man » 14 אפריל 2023, 12:53

Adam כתב:https://www.youtube.com/watch?v=FzcSI4eU4UI&ab_channel=EUROLEAGUEBASKETBALL
דקה 2:07

אני רוצה רגע להתעכב על ההתקפה האחרונה של מכבי לפני היציאה להארכה.
פעם ראשונה שאני רואה שמכבי עושה תרגיל מסודר (שגם עבד!) בהתקפה שיכולה לנצח משחק. התוצאה אומנם הייתה החטאה של ג'ונדי, אבל צריך לתת פה קרדיט לקטש.
בכל התקפה אחרת ג'ונדי היה קולע את הזריקה הזאת. קולסון חסם לו נהדר והשאיר אותו חופשי. היה כאן הרבה מזל לריאל חשוב להגיד.

היה יכול וצריך להוריד כדור לבונזי שהיה לבד..
מצד שני אם היה עושה את זה השופטים הנבלות בטח היו שורקים לבונזי תוקף כי שחקן ריאל נפל שם
"אם נחרבנו ונחרב העולם עמנו, על ידי שנאת חינם, נשוב להיבנות והעולם עמנו ייבנה, על ידי אהבת חינם!" (הראי"ה קוק)
סמל אישי של המשתמש
my man

הודעהעל ידי Tom1313 » 14 אפריל 2023, 12:55

felix_r כתב:תקציר עם שדרנים צרפתים. קורע (לפחות לטעמי)

אוי זה אדיר!
Tom1313

הודעהעל ידי Adam » 14 אפריל 2023, 13:02

my man כתב:
Adam כתב:https://www.youtube.com/watch?v=FzcSI4eU4UI&ab_channel=EUROLEAGUEBASKETBALL
דקה 2:07

אני רוצה רגע להתעכב על ההתקפה האחרונה של מכבי לפני היציאה להארכה.
פעם ראשונה שאני רואה שמכבי עושה תרגיל מסודר (שגם עבד!) בהתקפה שיכולה לנצח משחק. התוצאה אומנם הייתה החטאה של ג'ונדי, אבל צריך לתת פה קרדיט לקטש.
בכל התקפה אחרת ג'ונדי היה קולע את הזריקה הזאת. קולסון חסם לו נהדר והשאיר אותו חופשי. היה כאן הרבה מזל לריאל חשוב להגיד.

היה יכול וצריך להוריד כדור לבונזי שהיה לבד..
מצד שני אם היה עושה את זה השופטים הנבלות בטח היו שורקים לבונזי תוקף כי שחקן ריאל נפל שם

קשה להגיד את זה בדיעבד.
תחשוב שכשחקן (וכקבוצה) יש לך תרגיל בראש ואתה רוצה וצריך לעמוד בו. זה שמוסא נפל בזמן החסימה של קולסון זה צירוף מקרים שקשה לתכנן. על פניו בסוף הזריקה של ג'ונדי הייתה טובה והוא קולע מליון כאלה באימונים.
מצד שני כדורסל זה משחק עם אוסף של צירופי מקרים, אז אולי ג'ונדי היה יכול למסור ברגע האחרון לקולסון שהיה מתחת לסל, אבל זה דורש ראיית משחק וקריאת מצבים / אינסטנקטים ברמת NBA לטעמי.
תמונה
מכבי תל אביב 23/24:
PG: בראון, בלאט
SG: בולדווין, דיברתולומאו, קליבלנד
SF: קולסון, מנקו, פניני
PF: ווב, סורקין, כהן
C: ניבו, ריברו
Adam

הודעהעל ידי אחדשיודע » 14 אפריל 2023, 13:22

מתי ג׳ונדי קלע סל ניצחון?
אחדשיודע

הודעהעל ידי felix_r » 14 אפריל 2023, 13:23

אחדשיודע כתב:מתי ג׳ונדי קלע סל ניצחון?

אם המשחק במדריד, בטוח שורקים עבירה של קולסון בחסימה. מפיל שם את מוסא עם שתי ידיים.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי אחדשיודע » 14 אפריל 2023, 13:25

אגב, אם יש משהו שיודע להתעלות על עצמו ברגעים קריטיים, זה קולסון (ע״ע הסל ניצחון שלו בעונה שעברה על הראש של ירושלים). ועוד לא ראינו את מכבי מנצלת את זה השנה ברגעים האחרונים. אבל באופן כללי הוא לא מקבל מספיק קרדיט בהתקפה.
אחדשיודע

Re: יורוליג מחזור 34: מכבי ת

הודעהעל ידי omerk » 14 אפריל 2023, 13:31

אחדשיודע כתב:
omerk כתב:
אחדשיודע כתב:
שמואל1 כתב:
אחדשיודע כתב:בסדר, גם השנה אין רוסיות. לא הרבה יותר מרשים. בסוף השאלה אם יעפילו לפיינל פור או לא
אבל יש קבוצות אחרות. ואין משחקים שנמחקו.

איזה קבוצות אחרות יש? פרטיזן, וירטוס ו-ולנסיה? עם כל הכבוד, הן לא מתקרבות לרמה של הסגלים/תקציבים שהעמידו הרוסיות בעונה שעברה (להזכיר - כולן היו לפני מכבי בטבלה כשהודחו). ומעבר לכך, לפני שנתיים המינימום ההכרחי להעפלה לפלייאוף היה 20 ניצחונות. השנה כנראה יעמוד על 19. אז הרף ירד

לא היה וואקום גדול מדי ביורוליג - זאת אומרת שלא ראית נהירה גדולה של כוכבי יורוליג שנפלטו מהרוסיות לנבא או לסין, דווקא הם די פוזרו ברחבי שאר קבוצות ביורוליג ובנוסף היו לא מעט שחקנים שעשו את הדרך מהנבא בחזרה לאירופה כך שאני לא חושב שהרמה ירדה. זה יצר ליגה יותר שוויוניות שבה לכל קבוצה יש לפחות 2-3 שחקנים יורוליג שהם מעולים.

אנדולו, אלופת אירופה והקבוצה הכי דומיננטית באירופה בשנים האחרונות, השאירה את כוכביה הוסיפה חיזוק (מעניין איך זיזיץ מרגיש היום) והם בכלל לא היו פקטור לפלייאוף במחזור האחרון. ואם לגביהם תגידו שהסגל "עייף" ומיצה את עצמו אז מה תגיד על פנרבחצ׳ה עם סגל נוצץ ורעב, כוכב חדש שיש לו המון מה להוכיח, ובסוף עוד יכולה לסיים בסוף מקום 8 וכנראה לעוף ע"י אולימפיאקוס.

הרוסיות העמידו סגלים על הנייר מאד חזקים, אבל חוץ מצסקא לא הייתה אף קבוצה באמת "מפחידה" ודומיננטית באופן קבוע. גם בתקופות ועונות רעות של מכבי, ההרגשה הייתה שמשחקים מולם אפשר וצריך לנצח.

קודם כל לא אמרתי שהרמה הירדה (אבל אנצל את ההזדמנות ואכתוב עכשיו שבעיניי הרמה כן ירדה). אמרתי שהרף כניסה לפלייאוף ירד. ובאופן כמעט וודאי, בשנה שעברה, מכבי לא הייתה מעפילה לפלייאוף ללא הדחת הרוסיות. ואני די בטוח שמכבי הייתה מתקשה מאוד (וזה במילא היה על הקשקש) להיכנס השנה לפלייאוף עם 3 קבוצות רוסיות חזקות כמו של שנה שעברה. וכמו שאתה אומר, השחקנים של הקבוצות הרוסיות התפזרו בחלקם אצל שאר קבוצות היורוליג. ז״א שאם היו את הקבוצות הרוסיות, סביר להניח שמכבי לא הייתה זוכה בלורנזו בראון למשל. כלומר, מכבי ככל הנראה הייתה קבוצה פחות חזקה.

יכול מאד להיות שאכן לא היינו מצליחים לגנוב את לורנזו מתחת לאף של העשירות וגם לא בלתי סביר שאחת מהרוסיות גם הייתה אוספת את בולדווין, אבל בסוף זה ספקולציות וגם לדעת לנצל ולהסתגל לסיטואציה שונה זה חשוב, ומכבי עשו את זה מצויין והעמידו אחלה קבוצה שניצחה העונה לפחות פעם אחת את כל הקבוצות ביורוליג, מלבד ברצלונה, ואי אפשר להגיד שבהעדר הרוסיות הרמה של 3 הראשונות ירדה ובנוסף גם קיבלת סופר טים חדשה (מונאקו).

בסוף אפשר להריץ מלא תרחישים מה היה קורה אילולא המלחמה באוקראינה, אבל זו עובדה מוגמרת שלא קשורה לספורט או למכבי וזה קרה, ובניגוד לעונה קודמת שם באמת מכבי הייתה המרוויחה הכי גדולה מהדחת הרוסיות (גם מהקינסול שלהם מהטבלה וגם מהמאזן הנוראי של מכבי מול הרוסיות שפשוט בוטל), אז הפעם אין כוכביות ואין סימני שאלה יש קבוצה חדשה לגמרי, עם מאמן כמעט רוקי שלא היה לו במצטבר עונה אחת מלאה ביורוליג ושהגיעה עד מקום חמישי בזכות ולא בחסד, ואפילו היינו שווים לדעתי עוד כמה נצחונות חוץ במשחקים צמודים שכבר היו שלנו, ועל זה מגיע להם כל הכבוד
omerk

הודעהעל ידי אחדשיודע » 14 אפריל 2023, 13:39

omerk כתב:יכול מאד להיות שאכן לא היינו מצליחים לגנוב את לורנזו מתחת לאף של העשירות וגם לא בלתי סביר שאחת מהרוסיות גם הייתה אוספת את בולדווין, אבל בסוף זה ספקולציות וגם לדעת לנצל ולהסתגל לסיטואציה שונה זה חשוב, ומכבי עשו את זה מצויין והעמידו אחלה קבוצה שניצחה העונה לפחות פעם אחת את כל הקבוצות ביורוליג, מלבד ברצלונה, ואי אפשר להגיד שבהעדר הרוסיות הרמה של 3 הראשונות ירדה ובנוסף גם קיבלת סופר טים חדשה (מונאקו).

בסוף אפשר להריץ מלא תרחישים מה היה קורה אילולא המלחמה באוקראינה, אבל זו עובדה מוגמרת שלא קשורה לספורט או למכבי וזה קרה, ובניגוד לעונה קודמת שם באמת מכבי הייתה המרוויחה הכי גדולה מהדחת הרוסיות (גם מהקינסול שלהם מהטבלה וגם מהמאזן הנוראי של מכבי מול הרוסיות שפשוט בוטל), אז הפעם אין כוכביות ואין סימני שאלה יש קבוצה חדשה לגמרי, עם מאמן כמעט רוקי שלא היה לו במצטבר עונה אחת מלאה ביורוליג ושהגיעה עד מקום חמישי בזכות ולא בחסד, ואפילו היינו שווים לדעתי עוד כמה נצחונות חוץ במשחקים צמודים שכבר היו שלנו, ועל זה מגיע להם כל הכבוד

זה לא ספקולציות, כי בראון היה שייך לקבוצה רוסית. לקאזאן. סביר להניח שאם היו נשארים ביורוליג, אז הוא היה נשאר שם. בוא נגיד - יותר סביר מאשר שהיה עובר למכבי אם הרוסיות עדיין היו במפעל.

הנקודה היא שמכבי העפילה השנה לפלייאוף בדיוק כמו בשנה שעברה - כשלא היו קבוצות רוסיות בסביבה. ובמקרה גם סיימו באותו מקום - מקום 5. ההבדל העיקרי הוא שהשנה אנחנו פוגשים בפלייאוף יריבה קצת פחות טובה (אני מרשה לעצמי להגיד) ושאנחנו מסוגלים להסתדר מולה במאצ׳-אפ קצת יותר טוב מאשר מול ריאל. ההישג יהיה גדול יותר אם יעפילו לפיינל פור. אם לא יעפילו לפיינל פור, זה חד משמעית לא הישג גדול יותר. אולי אפילו כישלון גדול יותר (לא לעבור את מונאקו לעומת לא לעבור את ריאל).

*והפסדנו פעמיים גם לכוכב האדום. לא רק לברצלונה.
אחדשיודע

הודעהעל ידי JarJarBinx » 14 אפריל 2023, 14:05

בתור צופה מהבית, בטלוויזיה, דבר אחד בלט במשחק הזה: תצוגה אולי הכי מרשימה של הקהל שאני זוכר. האוהדים היו ממש בתוך המשחק מההתחלה עד הסוף. מרשים מאד.
סמל אישי של המשתמש
JarJarBinx

הודעהעל ידי felix_r » 14 אפריל 2023, 14:12

JarJarBinx כתב:בתור צופה מהבית, בטלוויזיה, דבר אחד בלט במשחק הזה: תצוגה אולי הכי מרשימה של הקהל שאני זוכר. האוהדים היו ממש בתוך המשחק מההתחלה עד הסוף. מרשים מאד.

טוב שעשו חזרה גנרלית לפני סדרת הפליי-אוף.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי felix_r » 14 אפריל 2023, 14:28

פתאום נזכרתי, שבפעם הקודמת שמכבי שיחקה הארכה מול ריאל, מכבי גם כן הובילה לקראת סיום הזמן החוקי, ונתנה לריאל להשוות, אבל לא נשברה וניצחה בהארכה. בגמר :)
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי Shay_uzan » 14 אפריל 2023, 19:54

אחדשיודע כתב:
omerk כתב:
אחדשיודע כתב:
שמואל1 כתב:
אחדשיודע כתב:בסדר, גם השנה אין רוסיות. לא הרבה יותר מרשים. בסוף השאלה אם יעפילו לפיינל פור או לא
אבל יש קבוצות אחרות. ואין משחקים שנמחקו.

איזה קבוצות אחרות יש? פרטיזן, וירטוס ו-ולנסיה? עם כל הכבוד, הן לא מתקרבות לרמה של הסגלים/תקציבים שהעמידו הרוסיות בעונה שעברה (להזכיר - כולן היו לפני מכבי בטבלה כשהודחו). ומעבר לכך, לפני שנתיים המינימום ההכרחי להעפלה לפלייאוף היה 20 ניצחונות. השנה כנראה יעמוד על 19. אז הרף ירד

לא היה וואקום גדול מדי ביורוליג - זאת אומרת שלא ראית נהירה גדולה של כוכבי יורוליג שנפלטו מהרוסיות לנבא או לסין, דווקא הם די פוזרו ברחבי שאר קבוצות ביורוליג ובנוסף היו לא מעט שחקנים שעשו את הדרך מהנבא בחזרה לאירופה כך שאני לא חושב שהרמה ירדה. זה יצר ליגה יותר שוויוניות שבה לכל קבוצה יש לפחות 2-3 שחקנים יורוליג שהם מעולים.

אנדולו, אלופת אירופה והקבוצה הכי דומיננטית באירופה בשנים האחרונות, השאירה את כוכביה הוסיפה חיזוק (מעניין איך זיזיץ מרגיש היום) והם בכלל לא היו פקטור לפלייאוף במחזור האחרון. ואם לגביהם תגידו שהסגל "עייף" ומיצה את עצמו אז מה תגיד על פנרבחצ׳ה עם סגל נוצץ ורעב, כוכב חדש שיש לו המון מה להוכיח, ובסוף עוד יכולה לסיים בסוף מקום 8 וכנראה לעוף ע"י אולימפיאקוס.

הרוסיות העמידו סגלים על הנייר מאד חזקים, אבל חוץ מצסקא לא הייתה אף קבוצה באמת "מפחידה" ודומיננטית באופן קבוע. גם בתקופות ועונות רעות של מכבי, ההרגשה הייתה שמשחקים מולם אפשר וצריך לנצח.

קודם כל לא אמרתי שהרמה הירדה (אבל אנצל את ההזדמנות ואכתוב עכשיו שבעיניי הרמה כן ירדה). אמרתי שהרף כניסה לפלייאוף ירד. ובאופן כמעט וודאי, בשנה שעברה, מכבי לא הייתה מעפילה לפלייאוף ללא הדחת הרוסיות. ואני די בטוח שמכבי הייתה מתקשה מאוד (וזה במילא היה על הקשקש) להיכנס השנה לפלייאוף עם 3 קבוצות רוסיות חזקות כמו של שנה שעברה. וכמו שאתה אומר, השחקנים של הקבוצות הרוסיות התפזרו בחלקם אצל שאר קבוצות היורוליג. ז״א שאם היו את הקבוצות הרוסיות, סביר להניח שמכבי לא הייתה זוכה בלורנזו בראון למשל. כלומר, מכבי ככל הנראה הייתה קבוצה פחות חזקה.

לדעתי הרבה של היורוליג לא ירדה והואקופ הצטמצם בקלות. אומנם הקבוצה הרביעית לא חזקה כמו צסקא אבל יש 12 קבוצות ברמה מאוד גבוהה מה שלא היה באף עונה אחרת וגם ה"נמושות" ברמה יותר גבוהה שחוץ מאלבה (שפתחה חזק) ווילרבאן לא היה משחקים קלים מידי לאף קבוצה ממוצעת.
אם נסתכל על 2019 שזאת הייתה עונה סדירה נהדרת עד שהיא הסתיימה אז היו 5 קבוצות שהיו דיי מעל כולם אבל שאר הליגה לא הייתה כמו היום.
העונה יש רק קבוצה אחת שאני תופס ממנה כשלמה ו3.5 קבוצות שהן מעל כולם אבל כל שאר הקבוצות אם הכוכבים היו מסתדרים אחרת הן היו קבוצות לגיטימיות וכנראה עולות בכל עונה אחרת לפלייאוף ולדעתי היורוליג סיפק אחלה עונה
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי אחדשיודע » 14 אפריל 2023, 20:03

עזוב. המדד הכי טוב שלך הוא העונה השלמה הקודמת, כלומר עונת 2020/2021 - ששם הרף לפלייאוף היה 20 משחקים וההבדל בין המקום הראשון למקום ה-8 היה 4 משחקים (לעומת 5 עכשיו - אם ז׳לגיריס תנצח את באיירן). כלומר רף כניסה לפלייאוף גבוה יותר מעכשיו (עם ניצחון של ז׳לגיריס יעמוד על 19 משחקים). ואני מניח שאם הרוסיות לא היו מודחות בעונה שעברה, זה היה די דומה. ההבדל העיקרי בין אז (עונת 2020/21) לעכשיו הוא שמכבי בתמונת 8 הראשונות, ולכן חלק פה מנסים לפאר את ההישג יותר ממה שהוא ולהגיד שהרמה לא נפגעה או אפילו עלתה. אני נוטה לחשוב שללא רוסיות, ההישג הזה פחות מרשים ושהרמה הנדרשת להגיע לפלייאוף פחתה.
אחדשיודע

הודעהעל ידי Shay_uzan » 14 אפריל 2023, 20:40

אחדשיודע כתב:עזוב. המדד הכי טוב שלך הוא העונה השלמה הקודמת, כלומר עונת 2020/2021 - ששם הרף לפלייאוף היה 20 משחקים וההבדל בין המקום הראשון למקום ה-8 היה 4 משחקים (לעומת 5 עכשיו - אם ז׳לגיריס תנצח את באיירן). כלומר רף כניסה לפלייאוף גבוה יותר מעכשיו (עם ניצחון של ז׳לגיריס יעמוד על 19 משחקים). ואני מניח שאם הרוסיות לא היו מודחות בעונה שעברה, זה היה די דומה. ההבדל העיקרי בין אז (עונת 2020/21) לעכשיו הוא שמכבי בתמונת 8 הראשונות, ולכן חלק פה מנסים לפאר את ההישג יותר ממה שהוא ולהגיד שהרמה לא נפגעה או אפילו עלתה. אני נוטה לחשוב שללא רוסיות, ההישג הזה פחות מרשים ושהרמה הנדרשת להגיע לפלייאוף פחתה.

אין קשר למכבי, זה יותר קשור לעובדה שמילאנו והכוכב מתחתית היורוליג יותר מרשימות אותי מקבוצות שעלו לפליאוף בעבר
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי אחדשיודע » 14 אפריל 2023, 20:53

הם סיימו עם ריצה יפה, אבל זה לא מאוד משמעותי בעיניי (בטח בהתחשב שקמפאצו הורשה להשתתף רק בחלק האחרון של העונה ושמילאנו הייתה פח בחלק גדול מהעונה). גם בעונת 20/21 היו קבוצות לא רעות בכלל במקומות 9-10 (ולנסיה סיימה עם 19 ניצחונות ובאסקוניה עם 18) וקבוצות אחרות שציפו מהם ליותר ונכשלו להעפיל. הסיפור הוא יותר לגבי החלק העליון של הטבלה ובהסתכלות על העונה כולה. השנה לא היה יותר קשה להעפיל לפלייאוף בהשוואה ליורוליג של לפני שנתיים למשל. בעיניי לפחות. כל אחד יכול לחשוב מה שהוא רוצה כמובן. הכל בסדר.
אחדשיודע

הודעהעל ידי סומבץ » 14 אפריל 2023, 23:58

felix_r כתב:פתאום נזכרתי, שבפעם הקודמת שמכבי שיחקה הארכה מול ריאל, מכבי גם כן הובילה לקראת סיום הזמן החוקי, ונתנה לריאל להשוות, אבל לא נשברה וניצחה בהארכה. בגמר :)

נזכרתי בזה גם אני עוד בדקות האחרונות לפני ההארכה, כשהמשחק נראה באמת הולך בכיוון הזה. אגב, גם בגמר היה לנו מצב של שלשה חופשית להכריע את המשחק בתום הזמן החוקי ורייס החטיא
סומבץ

הודעהעל ידי felix_r » 15 אפריל 2023, 00:41

סומבץ כתב:
felix_r כתב:פתאום נזכרתי, שבפעם הקודמת שמכבי שיחקה הארכה מול ריאל, מכבי גם כן הובילה לקראת סיום הזמן החוקי, ונתנה לריאל להשוות, אבל לא נשברה וניצחה בהארכה. בגמר :)

נזכרתי בזה גם אני עוד בדקות האחרונות לפני ההארכה, כשהמשחק נראה באמת הולך בכיוון הזה. אגב, גם בגמר היה לנו מצב של שלשה חופשית להכריע את המשחק בתום הזמן החוקי ורייס החטיא

אני זוכר איך הבמאי הראה את הנשיא של ריאל מוציא אוויר אחרי שרייס החטיא, היה בלחץ אטומי :)
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי Shay_uzan » 15 אפריל 2023, 01:58

אחדשיודע כתב:הם סיימו עם ריצה יפה, אבל זה לא מאוד משמעותי בעיניי (בטח בהתחשב שקמפאצו הורשה להשתתף רק בחלק האחרון של העונה ושמילאנו הייתה פח בחלק גדול מהעונה). גם בעונת 20/21 היו קבוצות לא רעות בכלל במקומות 9-10 (ולנסיה סיימה עם 19 ניצחונות ובאסקוניה עם 18) וקבוצות אחרות שציפו מהם ליותר ונכשלו להעפיל. הסיפור הוא יותר לגבי החלק העליון של הטבלה ובהסתכלות על העונה כולה. השנה לא היה יותר קשה להעפיל לפלייאוף בהשוואה ליורוליג של לפני שנתיים למשל. בעיניי לפחות. כל אחד יכול לחשוב מה שהוא רוצה כמובן. הכל בסדר.

הם מקומות 11 ו12, הם בקושי איימו על הפלייאוף ושלא נדבר שב10 יש לך את אלופת אירופה וב9 קבוצה שהייתה רחוקה משחק מהעפלה
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

יורוליג מחזור 34: מכבי ת"א נגד ריאל מדריד (חמישי, 21:00)

הודעהעל ידי אחדשיודע » 15 אפריל 2023, 09:08

אז סיפרת את כל הסיפור. הם בקושי איימו על הפלייאוף. כלומר הם לא היו מספיק טובים לאורך עונה שלמה. וגם אפס לא הייתה טובה בחלק גדול של השנה (בעיקר בגלל הפציעה של לארקין)
אחדשיודע

הקודם

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: מקאדו 3 ו־150 אורחים