המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד פנאתינייקוס, 30 באפריל, שלישי, 20:00

פלייאוף יורוליג, משחק 3: מכבי נגד מונאקו - שלישי 21:00

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: פלייאוף יורוליג, משחק 3: מכבי נגד מונאקו - שלישי 21:00

הודעהעל ידי ankram » 03 מאי 2023, 09:27

שמואל1 כתב:סשה אוברדוביץ': ״האווירה מסביב פגעה במכבי ת״א יותר מאשר בנו״

צודק ב 100%

כל מה שהיה מסביב למשחק , הקללות בנתב"ג , הזיקוקים ב 3 לפנות בוקר , עצירת האוטובוס , רק הכניסו להם מוטיבציה , הרגיעו אותם , פיקסו אותם , ונתנו להם כח.
מלבד עצם העובדה שזה היה מהלך טקטי מטומטם להפליא של כמה דבילים מהגייט , שאין להם מושג שדברים כאלה רק מתדל'קים את ג'יימס , בראון שלהם ולויד
זה גם מביש אותי כאוהד מכבי לראות את ההתנהגות הבזוייה הלא ספורטיבית הזאת והילדותית עד כאב של הגייט. התנהגות של מועדון קטן , פצפון , ובכיין.
והסרטים שעצרו שוב ושוב את המשחק? לא פחות מביש מזריקת כוס מיץ בדרבי על ידי אוהדי הגועל , שנים לא הרגשתי כל כך בושה.
סמל אישי של המשתמש
ankram

הודעהעל ידי שמואל1 » 03 מאי 2023, 09:28

"מסתבר שהקהל של מכבי תל אביב הרבה יותר אלים מהקהל של פרטיזן. כולם חששו ממה שיקרה בבלגרד, אבל האוהדים בתל אביב הכי מסוכנים", כתבו בצרפת. מייק ג'יימס, כוכב מונאקו, סומן מראש כמטרה וקיבל יחס "מיוחד". במהלך החימום אוהדי הצהובים כיסו אותו בקונפטי שזרקו לעברו וגם במהלך המשחק ניסו להוציא אותו מאיזון, אבל זה לא עבד, וג'יימס כיכב עם 21 נקודות אחרי הצגה גדולה במחצית הראשונה. "וואו, כמה שזה היה כיף. היה פשוט כיף הערב", תועד ג'יימס מתלהב בפני חבריו בחדר ההלבשה בסיום, רגעים אחרי שהתראיין לטלוויזיה וטען ש"לא היה אכפת לי מהקהל, לא הקדשתי לו תשומת לב".

https://sports.walla.co.il/item/3576102
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי אחדשיודע » 03 מאי 2023, 09:29

אין הרבה שנואים כמוהו
אחדשיודע

הודעהעל ידי עידן » 03 מאי 2023, 09:31

שמואל1 כתב:"מסתבר שהקהל של מכבי תל אביב הרבה יותר אלים מהקהל של פרטיזן. כולם חששו ממה שיקרה בבלגרד, אבל האוהדים בתל אביב הכי מסוכנים", כתבו בצרפת. מייק ג'יימס, כוכב מונאקו, סומן מראש כמטרה וקיבל יחס "מיוחד". במהלך החימום אוהדי הצהובים כיסו אותו בקונפטי שזרקו לעברו וגם במהלך המשחק ניסו להוציא אותו מאיזון, אבל זה לא עבד, וג'יימס כיכב עם 21 נקודות אחרי הצגה גדולה במחצית הראשונה. "וואו, כמה שזה היה כיף. היה פשוט כיף הערב", תועד ג'יימס מתלהב בפני חבריו בחדר ההלבשה בסיום, רגעים אחרי שהתראיין לטלוויזיה וטען ש"לא היה אכפת לי מהקהל, לא הקדשתי לו תשומת לב".

https://sports.walla.co.il/item/3576102

יש שחקנים שזה לא עובד עליהם, ואולי אפילו גורם לתוצאה הפוכה. מייק ג'יימס אחד מהם כנראה.
עידן

הודעהעל ידי ankram » 03 מאי 2023, 09:32

Adam כתב:יותר מהכל, אני לוקח מהמשחק הזה את העובדה שעוד פעם כשמגיע המאני טיים השחקנים שלנו ממשיכים לחרבן במכנסיים. ראינו לאורך העונה איך צמד הBB נעלם כל פעם כשהיה מדובר בהתקפה אחרונה לסל ניצחון, ועכשיו הם נעלמים בתוך כל הלחץ של לקחת את הסדרה הזאת בבית.
אני באמת חסר תקווה, כי אני פשוט לא רואה התקדמות ביכולת של מכבי ביחס למשחק הקודם. האמת שאפילו ההפך, מכבי נראת רע יותר בעוד מונאקו נראת כמו מכונה מאומנת.
אני בספק אם ננצח את המשחק הבא, בטח לא שני משחקים ברציפות.

דה ז'ה וו לגמר הגביע, ממול קבוצה מאומנת פיזית קשוחה ורגועה בראש , ואנחנו פקעת עצבים ובתת תפקוד.
לורנזו בראון הוא אולי טופ 3 רכזי יורוליג , אבל וואלה כל פעם העונה שהיינו צריכים הופעה גדולה שלו , הוא נעלם ושיחק עלוב
ווייד בולדווין אולי יגיע לחמשיית העונה של היורוליג ובצדק , אבל זה לא בן אדם לקחת איתך למצבי לחץ , אי אפשר לשמוח עליו בשיט.
יכול להיות שהם תופסים מעצמם הקו האחורי הטוב ביורוליג (נשמע כמו בדיחה עצובה כיום) , אבל תן לי קו אחורי של היקמן ורייס שמתעלים ברגעי אמת ולא קו קדמי של BB שמחרבנים במכנסים בזמן אמת
סמל אישי של המשתמש
ankram

הודעהעל ידי ankram » 03 מאי 2023, 09:33

my man כתב:כמובן שהאכזבה הכי גדולה היא מלורנזו..

יביא אותנו לשוקת , אבל לא ייתן לנו לשתות ממנה
סמל אישי של המשתמש
ankram

הודעהעל ידי ankram » 03 מאי 2023, 09:35

MTA2311 כתב:

צודק ב 100%

מה שבעיקר פגע במכבי זה הקו הקדמי שלה

הקו הקדמי של מכבי תלוי בקו האחורי שלה , כמה כדורים קיבלו סורקין וניבו במשחקים האחרונים?
אם הקו הקדמי של מכבי היה מתפקד גם הקדמי היה מתפקד , הצמד BB לא מתפקד מול ההגנה של מונאקו
סמל אישי של המשתמש
ankram

הודעהעל ידי שמואל1 » 03 מאי 2023, 09:37

אחדשיודע כתב:אין הרבה שנואים כמוהו
מייק ג'יימס לא דיבר מילה אחת רעה על הקהל. התגובה שלו הייתה על הפרקט, כמו ששחקן גדול צריך לעשות.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי ankram » 03 מאי 2023, 09:38

my man כתב:דל"פ

אנחנו כבר משחק שלישי ברציפות 5 מול 8. כל פעם שמכבי התקרבה במחצית השנייה השופטים הביאו שריקה מוקרצת.
מונאקו היו על הקו אתמול ברבע האחרון בכל התקפה שהם לא קלעו סל. וכמובן שמהצד השני חדירות לסל מלאות במגע לא קיבלו שריקה.

דעתי על הסגל ועל קטש ידועה. וכן לסדרה הזו יותר מדי שחקנים (ומאמן) לא הגיעו אבל באמת שאי אפשר לנצח סדרה כשהשיפוט כל כך חד צדדי..

באמת שציפיתי אתמול לשיפוט הרבה יותר טוב והרבה יותר הוגן אבל זה נראה שאין לנו שום כבוד מהכיוון הזה.

די , חלאס לדבר על השיפוט!! כבר נמאס מהבכיינות הזאת של מועדון קטן.
הפסדנו כי הם יותר טובים וכי הקו האחורי הכי טוב באירופה חירבן במכנסים ברגע האמת.
סמל אישי של המשתמש
ankram

הודעהעל ידי Mitelka » 03 מאי 2023, 09:43

ankram כתב:
Adam כתב:יותר מהכל, אני לוקח מהמשחק הזה את העובדה שעוד פעם כשמגיע המאני טיים השחקנים שלנו ממשיכים לחרבן במכנסיים. ראינו לאורך העונה איך צמד הBB נעלם כל פעם כשהיה מדובר בהתקפה אחרונה לסל ניצחון, ועכשיו הם נעלמים בתוך כל הלחץ של לקחת את הסדרה הזאת בבית.
אני באמת חסר תקווה, כי אני פשוט לא רואה התקדמות ביכולת של מכבי ביחס למשחק הקודם. האמת שאפילו ההפך, מכבי נראת רע יותר בעוד מונאקו נראת כמו מכונה מאומנת.

דה ז'ה וו לגמר הגביע, ממול קבוצה מאומנת פיזית קשוחה ורגועה בראש , ואנחנו פקעת עצבים ובתת תפקוד.
לורנזו בראון הוא אולי טופ 3 רכזי יורוליג , אבל וואלה כל פעם העונה שהיינו צריכים הופעה גדולה שלו , הוא נעלם ושיחק עלוב
ווייד בולדווין אולי יגיע לחמשיית העונה של היורוליג ובצדק , אבל זה לא בן אדם לקחת איתך למצבי לחץ , אי אפשר לשמוח עליו בשיט.
יכול להיות שהם תופסים מעצמם הקו האחורי הטוב ביורוליג (נשמע כמו בדיחה עצובה כיום) , אבל תן לי קו אחורי של היקמן ורייס שמתעלים ברגעי אמת ולא קו קדמי של BB שמחרבנים במכנסים בזמן אמת

להיקמן ורייס היה קו קידמי של סופו שדפק נק פר דקה וכיווץ דאבלים אליו בכל הזדמנות, או לחלופין קיבלו תיקונים לכל החטאה מאלכס טיוס בשיאו. ורק תנסה להביא עזרה ודאבל לרייס או היקמן מהשומר של בלו ותחטוף שלשה לפנים. אה כן, ומומלץ לא לתת יותר מדי מרחב לדווין סמית׳ - גם הוא יפרק אותך. איך אפשר להשוות?

אין למכבי שום איום בעמדה 4 (זאת העמדה שהכי מכאיבה לנו בסידרה) ועמדה 5 רק ניזונה מנגיחות. נשאר לקבוצה שלמה, פיזית, קשוחה עם סייז גדול ושומר על (בראון) לטפל ב-2 שחקנים ולנסות להוציא אותם. הסידרה לא שמה שום זרקור על בראון ובולדוויון אלה בעיקר על הלא הרבה מסביבם. שזה קודם כל 4 נורמלי שפותח הגנות, 5 וגם גארד נוסף שיתן תפוקה (הילארד וג׳וני טיפה ניסו). גם אם בראון ובולדוויון הכי טובים בעולם , זה 2 שחקנים מתוך קבוצה שלמה.

הטיפול של מונאקו בהם היה על גבול המושלם. וכן גם הם יכלו להיות טובים יותר. אבל יותר על היתר מאשר עליהם. היו כמו מהלכים מופלאים של שניהם שהוציאו כדורים למרטין ואחרים שפשוט לא פגעו בכלום. אני מאוכזב מהם אבל קשה לי לבוא בטענות. תסתכל על הפוזשנים ההגנתיים של מונאקו שפשוט חמישה שחקנים מתמקדים בשניהם בכל הזדמנות ונותנים לכל האחרים מבטים חופשיים. קבוצה קצת יותר עמוקה הייתה מענישה.

לא אנחנו.
תמונה
Mitelka

הודעהעל ידי Rampel » 03 מאי 2023, 09:50

Mitelka כתב:
ankram כתב:

להיקמן ורייס היה קו קידמי של סופו שדפק נק פר דקה וכיווץ דאבלים אליו בכל הזדמנות, או לחלופין קיבלו תיקונים לכל החטאה מאלכס טיוס בשיאו. ורק תנסה להביא עזרה ודאבל לרייס או היקמן מהשומר של בלו ותחטוף שלשה לפנים. אה כן, ומומלץ לא לתת יותר מדי מרחב לדווין סמית׳ - גם הוא יפרק אותך. איך אפשר להשוות?

אין למכבי שום איום בעמדה 4 (זאת העמדה שהכי מכאיבה לנו בסידרה) ועמדה 5 רק ניזונה מנגיחות. נשאר לקבוצה שלמה, פיזית, קשוחה עם סייז גדול ושומר על (בראון) לטפל ב-2 שחקנים ולנסות להוציא אותם. הסידרה לא שמה שום זרקור על בראון ובולדוויון אלה בעיקר על הלא הרבה מסביבם. שזה קודם כל 4 נורמלי שפותח הגנות, 5 וגם גארד נוסף שיתן תפוקה (הילארד וג׳וני טיפה ניסו). גם אם בראון ובולדוויון הכי טובים בעולם , זה 2 שחקנים מתוך קבוצה שלמה.

הטיפול של מונאקו בהם היה על גבול המושלם. וכן גם הם יכלו להיות טובים יותר. אבל יותר על היתר מאשר עליהם. היו כמו מהלכים מופלאים של שניהם שהוציאו כדורים למרטין ואחרים שפשוט לא פגעו בכלום. אני מאוכזב מהם אבל קשה לי לבוא בטענות. תסתכל על הפוזשנים ההגנתיים של מונאקו שפשוט חמישה שחקנים מתמקדים בשניהם בכל הזדמנות ונותנים לכל האחרים מבטים חופשיים. קבוצה קצת יותר עמוקה הייתה מענישה.

לא אנחנו.
+1

Sent from my SM-S908E using Tapatalk
סמל אישי של המשתמש
Rampel

הודעהעל ידי אחדשיודע » 03 מאי 2023, 10:11

שמואל1 כתב:
מייק ג'יימס לא דיבר מילה אחת רעה על הקהל. התגובה שלו הייתה על הפרקט, כמו ששחקן גדול צריך לעשות.

הסריח את הפרקט שני משחקים. עזוב אותך.
והוא שנוא בלי קשר
אחדשיודע

הודעהעל ידי שמואל1 » 03 מאי 2023, 11:43

אחדשיודע כתב:
שמואל1 כתב:

הסריח את הפרקט שני משחקים. עזוב אותך.
והוא שנוא בלי קשר

מה הקשר לשני המשחקים הראשונים? מדובר על משחק 3.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי גיא » 03 מאי 2023, 11:47

לעודד יש הרגל להתבכיין עם השופטים, הוא דיי טוב בצאלנג׳ים אמנם,
אבל הוא כל הזמן בוכה, וקשה להאשים בחור לא בוגר כמו בולדווין שהולך בעקבותיו.
זו נקודה חלשה אצל עודד.
גיא

הודעהעל ידי עידן » 03 מאי 2023, 11:50

גיא כתב:לעודד יש הרגל להתבכיין עם השופטים, הוא דיי טוב בצאלנג׳ים אמנם,
זו נקודה חלשה אצל עודד.

אתמול הוא לקח צ'אלנג' בכלל?

יש לא מעט מאמנים שמתווכחים עם השופטים, אבל נראה לי שההכנה הלא מוצלחת וההתאמות תוך כדי המשחק יותר פוגעות במקרה של קטש.
עידן

הודעהעל ידי אליאור » 03 מאי 2023, 12:47

אני חושב שההפסד היה פשוט כי למכבי יש שחקנים פחות טובים בשילוב עם יום קליעה רע מאוד.
אליאור

הודעהעל ידי גיא » 03 מאי 2023, 13:24

עידן כתב:
גיא כתב:לעודד יש הרגל להתבכיין עם השופטים, הוא דיי טוב בצאלנג׳ים אמנם,
זו נקודה חלשה אצל עודד.

אתמול הוא לקח צ'אלנג' בכלל?

יש לא מעט מאמנים שמתווכחים עם השופטים, אבל נראה לי שההכנה הלא מוצלחת וההתאמות תוך כדי המשחק יותר פוגעות במקרה של קטש.

כן הכנה מנטאלית בעיקר, כי מבחינת כדורסל, למכבי יש מחסור בשחקנים של -put the ball in the basket במקרה של הגנה חזקה כמו אתמול,
ואני לא חושב שזה איזה משהו שקטש יכול היה להתכונן אליו. חוץ מהכנה מנטאלית כאמור.
גיא

הודעהעל ידי Jazzman » 03 מאי 2023, 15:10

היה שיפוט מעפן ברבע הרביעי. אבל מכבי הגיעה לחלוטין לא מוכנה למשחק והפסידה בצדק. במקום להתנפל מהרגע הראשון עודד שוב פתח עם כהן. ביצע חילופים לא במקום. לא הכין את השחקנים מנטלית ולא כפה שום דבר על מונאקו. שחקנים היו נרפים בשני צידי המגרש. בלי תנועה וחסימות טובות בהתקפה. לורנזו היה באאוט מוחלט. מרטין פשוט נורא. סורקין היה מביך. בולדווין למרות משחק סביר הוכרע לא מעט על ידי האינטנסיביות של מונאקו
. ככה לא מנצחים.
.
Jazzman

הודעהעל ידי מילוס » 03 מאי 2023, 20:12

שורה תחתונה, השופטים הם רק תירוץ, וגם איכות היריבה היא תירוץ (קבוצה טובה, לא עפתי).
זה היה בידיים של מכבי, והיא פשוט לא היתה מספיק מוכנה בשני המשחקים האחרונים - לא מנטלית ולא טקטית.
גם לי זה היה ברור כבר אחרי כמה דקות אתמול.
ביכולת הזו פיינל פור זה לא המקום שלה.
מילוס

הודעהעל ידי JarJarBinx » 03 מאי 2023, 20:38

ankram כתב:

צודק ב 100%

כל מה שהיה מסביב למשחק , הקללות בנתב"ג , הזיקוקים ב 3 לפנות בוקר , עצירת האוטובוס , רק הכניסו להם מוטיבציה , הרגיעו אותם , פיקסו אותם , ונתנו להם כח.
מלבד עצם העובדה שזה היה מהלך טקטי מטומטם להפליא של כמה דבילים מהגייט , שאין להם מושג שדברים כאלה רק מתדל'קים את ג'יימס , בראון שלהם ולויד
זה גם מביש אותי כאוהד מכבי לראות את ההתנהגות הבזוייה הלא ספורטיבית הזאת והילדותית עד כאב של הגייט. התנהגות של מועדון קטן , פצפון , ובכיין.
והסרטים שעצרו שוב ושוב את המשחק? לא פחות מביש מזריקת כוס מיץ בדרבי על ידי אוהדי הגועל , שנים לא הרגשתי כל כך בושה.

לגמרי איתך בדעה שזה מיותר. כל העניינים הלא ספורטיביים האלה, זה פשוט לא מתאים.
סמל אישי של המשתמש
JarJarBinx

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־183 אורחים