המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד פנאתינייקוס, 30 באפריל, שלישי, 20:00

כדורסל ישראלי 23/24

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: כדורסל ישראלי 23/24

הודעהעל ידי Shay_uzan » 11 מרץ 2024, 15:04

לא יודע איפה לרשום את זה אבל שאלה אמיתית
מדר במקום בראון? לוקחים או לא?
בראון יקר, זר ומבוגר ובכללי בירידה חדה ברמה שלו, מדר צעיר, מבטיח וישראלי.
"להתפשר" על עמדה 1 של בלאט מדר תמורת פוורוורד או סנטר ברמה גבוהה ולהיות עם סגל ישראלי של בלאט, מדר, סורקין, ג'ונדי ואחד נוסף. בנוסף מדר ובלאט משלימים טוב אחד את השני, כן זאת חולשה בעמדה מסויימת אבל אפשר להמיר את זה ליתרונות אחרים בסגל
לא יודע שניהם צעירים יחסית, אחד קלעי מאוד טוב ושחקן פיק אנדרול נהדר, השני שומר ופיזי וסטרילי וחודר טוב, ידוע שמכבי מנסה למכור את בראון בעונה הבאה, מבין האופציות שיש, מדר יכול להיות התאמה טובה לסגל ובטח שלליגה

אגב תוך כדי שאני רושם את זה מפורסם שירושלים פנו בשביל להחתים אותו עוד העונה, מקווה בשבילו שלא יעשה את הטעות הזאת, לא רואה שום סיבה למה שלא יצליח ביורוליג
נערך לאחרונה על ידי Shay_uzan בתאריך 11 מרץ 2024, 15:15, נערך פעם אחת בסך הכל.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי Shay_uzan » 11 מרץ 2024, 15:14

ואגב עכשיו כל פעם שהם יפסידו למכבי אדלסון ינסה להחתים ישראלי? הם פנו גם להיידיגר, אני בכלל חשבתי שפרש
הפסד הבא הם יפנו לאבדיה ויגידו לו שזאת ירידה לצורך עליה בפרויקט של אלדסון
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי עידן » 11 מרץ 2024, 15:30

Shay_uzan כתב:ואגב עכשיו כל פעם שהם יפסידו למכבי אדלסון ינסה להחתים ישראלי? הם פנו גם להיידיגר, אני בכלל חשבתי שפרש

כן, הזוי.

ולא, לא הייתי לוקח את מדר במקום בראון, הם לא אותו סוג שחקן בכלל. אם בראון הולך צריך זר ברמה גבוהה שהוא רכז שחושב קודם כל על מסירה. ממדר אני הרבה פחות מתרשם באספקט הזה.
עידן

הודעהעל ידי Shay_uzan » 11 מרץ 2024, 17:00

עידן כתב:
Shay_uzan כתב:ואגב עכשיו כל פעם שהם יפסידו למכבי אדלסון ינסה להחתים ישראלי? הם פנו גם להיידיגר, אני בכלל חשבתי שפרש

כן, הזוי.

ולא, לא הייתי לוקח את מדר במקום בראון, הם לא אותו סוג שחקן בכלל. אם בראון הולך צריך זר ברמה גבוהה שהוא רכז שחושב קודם כל על מסירה. ממדר אני הרבה פחות מתרשם באספקט הזה.

אז זהו, בלאט יכול לתת את הפן הזה בהתקפה של ההתקפה המסודרת בזמן שמדר יכול לתת את המשחק הפתוח והאתלטי, מרגיש לי שבלאט עושה את זה יותר טוב מבראון העונה
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי עידן » 11 מרץ 2024, 17:21

Shay_uzan כתב:
עידן כתב:

כן, הזוי.

אז זהו, בלאט יכול לתת את הפן הזה בהתקפה של ההתקפה המסודרת בזמן שמדר יכול לתת את המשחק הפתוח והאתלטי, מרגיש לי שבלאט עושה את זה יותר טוב מבראון העונה

בלאט יודע למסור ולקלוע שלשות, ופה זה מסתכם. הוא גם ממש לא שחקן שמסוגל לעשות ממוצע של אזור ה-15 נקודות למשחק כמו בראון.

בסופו של יום בלאט שחקן די מוגבל, ואם תבנה על קבוצה שמורכבת מבלאט+מדר כרכזים המובילים שלך, אני לא רואה איך תגיע גבוה יותר מאזור מקום 8, גם אם יהיה לך פורוורד/סנטר ברמה גבוהה.
עידן

הודעהעל ידי omerk » 11 מרץ 2024, 18:57

יש פה קצת הרגשה שעושים ממדר איזה סופרסטאר אירופאי. אולי בעתיד יהיה כזה, אבל היום ממש ממש לא. איפה הוא ואיפה בראון? זה בכלל לא אותו איזור חיוג. למה שמכבי, קבוצה שמתיימרת להגיע לפלייאוף, תשים את המפתחות בלעדית אצל מדר? עם כל הכבוד לכישרון ולתקרה הגבוהה.

שיבוא קודם כל לשנת חפיפה ביחד עם בראון ואחרי שיגמר החוזה לבראון אפשר לעשות חושבים, וגם אז אני לא בטוח שהייתי שם אותו רכז ראשון אלא המקסימום מביא שחקן זול וצעיר יותר מבראון.

כל עוד בראון בחוזה פה, הוא צריך להשאר פה גם בגילו וגם בירידה כביכול ביכולת. אין שום רכז ברמה שלו שיגיע בכסף שהוא מקבל. כבר ראיתי בכתבה בספורט 5 איך כבר בונים על כל מני רוקיז ביורוליג בזול במקומו. אם משחררים אותו 0% סיכוי שיביאו רכז בכיר אירופאי.
omerk

הודעהעל ידי felix_r » 11 מרץ 2024, 19:18

omerk כתב:יש פה קצת הרגשה שעושים ממדר איזה סופרסטאר אירופאי. אולי בעתיד יהיה כזה, אבל היום ממש ממש לא. איפה הוא ואיפה בראון? זה בכלל לא אותו איזור חיוג. למה שמכבי, קבוצה שמתיימרת להגיע לפלייאוף, תשים את המפתחות בלעדית אצל מדר? עם כל הכבוד לכישרון ולתקרה הגבוהה.

שיבוא קודם כל לשנת חפיפה ביחד עם בראון ואחרי שיגמר החוזה לבראון אפשר לעשות חושבים, וגם אז אני לא בטוח שהייתי שם אותו רכז ראשון אלא המקסימום מביא שחקן זול וצעיר יותר מבראון.

כל עוד בראון בחוזה פה, הוא צריך להשאר פה גם בגילו וגם בירידה כביכול ביכולת. אין שום רכז ברמה שלו שיגיע בכסף שהוא מקבל. כבר ראיתי בכתבה בספורט 5 איך כבר בונים על כל מני רוקיז ביורוליג בזול במקומו. אם משחררים אותו 0% סיכוי שיביאו רכז בכיר אירופאי.

לדעתי, נעם יעקוב יהפוך להיות רכז מוביל לפני מדר.

מדר הוא יותר קומבו. אנחנו רואים את זה בנבחרת. מדר יכול להפוך למחליפו של ג'ונדי, שהולך להזדקן
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי עידן » 11 מרץ 2024, 19:29

omerk כתב:יש פה קצת הרגשה שעושים ממדר איזה סופרסטאר אירופאי. אולי בעתיד יהיה כזה, אבל היום ממש ממש לא. איפה הוא ואיפה בראון? זה בכלל לא אותו איזור חיוג. למה שמכבי, קבוצה שמתיימרת להגיע לפלייאוף, תשים את המפתחות בלעדית אצל מדר? עם כל הכבוד לכישרון ולתקרה הגבוהה.

בול. רק שבמקום בראון בתום החוזה הייתי מביא רכז בכיר, לא זול וחסר ניסיון. לא הייתי חוסך על העמדה הזו.
עידן

הודעהעל ידי Shay_uzan » 12 מרץ 2024, 04:39

לא אמרתי שהוא ובראון אותו מעמד אבל בוא... בראון אכזבה ענקית ואין שום סיבה שהוא יקבל 1.3M, לא מאמין שיבוא מחליף עם מוניטין שלו ולדעתי מדר עונה על הרבה צרכים של מכבי ודרכון כחול זה בונוס ענק.
לא חושב בכלל שמדר שחקן שלם ומוכן בשלב הזה של הקריירה אבל מוכן לשלם את המחיר הזה תמורת קבלת שחקנים בכירים יותר בעמדות אחרות
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי אדם » 14 מרץ 2024, 14:57

אני כל פעם בהזיה מזה שפרנקו מאמן כמות השטויות וההזיות שהוא מוציא מעליבה כל מי שיש לו הכנה למוח.
מצב רוח?,כושר ירוד,אתה המאמן מה אתם עושים באימונים .
עלה לנו בגלל הכסף?, לא שמעתי שטויות כאלה בחיים .
אתה מאכיל את כולם כל הקרירה שלך לוקשים ודיבורי סרק ,היה צריך להיות מאמן בחוג במתנס ונהיה מאמן בקבוצה מקצוענית ,אין בו כלום ושום דבר חוץ מיחצ ובלבולי ביצים .
אוי ואבוי שמאמן רציני היה מתבטא ככה היו נכנסים בו אצלו זה עובר נקי .
אין לו שום שליטה שנה אחרי שנה ,שחקנים מנהלים את הקבוצה והסגנון והוא רק נוכח ,לפעמים מרשים לו קצת לנבוח וכמו פינצ׳ר עושה אבו עלי .
אדם

הודעהעל ידי felix_r » 17 מרץ 2024, 00:09

חחח... ואני זוכר פה אנשים שנכנסו להיסטריה, והתחילו לתלוש שיערות מהראש ברגע שאדלסון קנה את הפועל ירושלים :laugh2 :laugh2 :laugh2
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי עידן » 17 מרץ 2024, 01:23

felix_r כתב:חחח... ואני זוכר פה אנשים שנכנסו להיסטריה, והתחילו לתלוש שיערות מהראש ברגע שאדלסון קנה את הפועל ירושלים :laugh2 :laugh2 :laugh2

הפועל ירושלים קבוצה מביכה העונה, למרות שחלק גדול מזה כנראה בגלל הסיפור שהיה להם עם המאמן.

לגבי אדלסון - אם הוא יישאר שם כמה שנים (מה שאני בספק גדול שיקרה), אז אפשר יהיה אולי לחשוש. כרגע באמת שאין ממה.
עידן

הודעהעל ידי מרסר » 17 מרץ 2024, 08:53

felix_r כתב:חחח... ואני זוכר פה אנשים שנכנסו להיסטריה, והתחילו לתלוש שיערות מהראש ברגע שאדלסון קנה את הפועל ירושלים :laugh2 :laugh2 :laugh2

לדעתי בעונה הבאה הוא יתחיל להשתולל עם כסף בגלל האיחוד של פיב"א עם יול"ב והכרטיס ליורוליג, העונה הזאת הוא קיבל קבוצה מכונה פחות או יותר מהבעלים הקודמים שכנראה התאימה רק לדיזיקיץ'.
מרסר

הודעהעל ידי שמואל1 » 17 מרץ 2024, 15:14

השאלה מה הוא יעשה בטווח הארוך
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי Shay_uzan » 17 מרץ 2024, 16:19

העונש של ירושלים על אי רישום זרים הומר לעונש על תנאי עד סוף העונה. עכשיו בואו נראה אם זה יקרה גם למכבי או כצפוי הליגה תבחר לא לעשות את זה כי למה לה לתת חוק שווה לכולם
----------------------------------
גייקובן בראון, ההוא שרוקד בהימנונים, גמר את העונה
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי מרסר » 19 מרץ 2024, 21:50

אלי סהר טוען שג'ו רגלנד סיכם במכבי לפני ה 7/10.
מרסר

הודעהעל ידי מרסר » 20 מרץ 2024, 18:40

איליאס קאנצוריס פוטר מהפועל ירושלים
מרסר

הודעהעל ידי felix_r » 20 מרץ 2024, 20:07

מרסר כתב:איליאס קאנצוריס פוטר מהפועל ירושלים

חבל. מאמן חלש, שהיה מביא להם רק כישלונות. עכשיו לך תדע, אולי יביאו מישהו טוב, כי כסף יש להם.

הבעלים אדלסון בטח חשב עד עכשיו שזה כמו ב-NBA ולא באמת משנה מי הוא המאמן, העיקר הכוכבים. אבל באירופה זה שונה.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי מרסר » 20 מרץ 2024, 20:37

felix_r כתב:
מרסר כתב:איליאס קאנצוריס פוטר מהפועל ירושלים

חבל. מאמן חלש, שהיה מביא להם רק כישלונות. עכשיו לך תדע, אולי יביאו מישהו טוב, כי כסף יש להם.

הבעלים אדלסון בטח חשב עד עכשיו שזה כמו ב-NBA ולא באמת משנה מי הוא המאמן, העיקר הכוכבים. אבל באירופה זה שונה.

עשה טעות שקנה אותם, ירושלים מועדון פח לוזרי שיכול מקסימום לקחת אליפות או גביע פעם ב 5 שנים, אורי אלון הבין את זה מהר וברח.
מרסר

הודעהעל ידי מרסר » 21 מרץ 2024, 14:39

תוצאות הגרלת רבע הגמר:

המנצחת בין הפועל חולון להפועל חיפה - המנצחת בין בני
הרצליה להפועל ב"ש\דימונה

המנצחת בין אליצור קרית אתא להפועל אילת - המנצחת בין עירוני נס ציונה להפועל עפולה

המנצחת בין הפועל ירושלים להפועל גליל עליון - הפועל תל אביב

מכבי תל אביב - מכבי רמת גן

משחקי שמינית הגמר יערכו ב-27.3 ומשחקי רבע הגמר יתקיימו ב-31.3. ייתכן שמשחקים יוקדמו או יאוחרו ביום
מרסר

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־167 אורחים