פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל
פרסם תגובה

Re: כדורסל ישראלי 23/24

07 מאי 2024, 12:02

אין בעיה שיש דיליי, וזה אפילו מצוין. רוב הזרים בליגה הם לא ברמת יורוליג, עם כל הכבוד למספרים שהם מעמידים בליגה שלנו.

אם מכבי הייתה מורכבת מ-100% זרים יוצאי יורוליג, לא היה לך פה את בולדווין, קולסון ובראון והיית מסיים סביר להניח בתחתית היורוליג. אפשר לקחת זרים מהליגה, אבל חייבים לשלב את זה עם זרים איכותיים ומוכחים.

כמובן שאם המלחמה תימשך לעונה הבאה, אני משער שכל הקבוצה תורכב מזרים זולים ואז זה כנראה ייראה עצוב.
נערך לאחרונה על ידי עידן בתאריך 07 מאי 2024, 13:02, נערך 2 פעמים בסך הכל.

07 מאי 2024, 12:54

עידן כתב:
docariel כתב:
BIG sofo כתב:מרכוס בינגהאם עם 22 נקודות + 26 ריבאונדים ( מתוכם 11 בהתקפה) במשחק של הפועל חיפה נגד באר שבע.
עד עכשיו יש לו ממוצעים מרשימים של 14.2 נקודות, 9.6 ריבאונדים, 2.3 חסימות.
הוא בסך הכל בן 24 עם גובה של 2.13 ומניח שיגיע בעונה הבאה לקבוצה כמו הפועל ירושלים או הפועל תל אביב או לקבוצת יורוקאפ.
אם ישפר את הפיזיות והאגרסיביות, אז יכול גם להגיע לקבוצת יורוליג.
יש לו פוטנציאל טוב.

כבר שנים אני חושב שמכבי כן צריכה ללכת על כוכבי הליגה המקומית, סטטיסטית זה יהיה יותר טוב מלנסות לחפש מציאות בקבוצות דרג ג באירופה.

אבל מכבי עושה את זה. ראה ערך קליבלנד, ניבו, תומאסון..כולם עם עבר בליגה.

בריימו, אדאמס...

באופן כללי זה משהו שמכבי אוהבת לעשות, ובפרט בתקופה של קטש זה אפילו יותר.

24 מאי 2024, 00:38

ערוץ הספורט
מכבי ת"א (1) - נס ציונה (8)
מאזן בעונה הסדירה: 0:2 למכבי ת"א
משחק 1: 28.5, 17:00
משחק 2: 31.5, 15:45
משחק 3: 2.6, שעה תפורסם בהמשך
משחק 4*: 4.6, שעה תפורסם בהמשך
משחק 5*: 6.6, שעה תפורסם בהמשך

הפועל ת"א (2) - הפועל חיפה (7)
מאזן בעונה הסדירה: 1:1 (הפועל חיפה ניצחה במשחק האחרון).
משחק 1: 28.5, 19:05
משחק 2: 30.5, 21:05
משחק 3: 2.6, שעה תפורסם בהמשך
משחק 4*: 4.6, שעה תפורסם בהמשך
משחק 5: 6.6, שעה תפורסם בהמשך

ר"ג (3) - קריית אתא (6)
מאזן בעונה הסדירה: 1:2 לר"ג (קריית אתא ניצחה במשחק האחרון)
משחק 1: 28.5, 21:00
משחק 2: 30.5, 19:00
משחק 3: 2.6
משחק 4*: 4.6
משחק 5*: 6.6

הפועל י-ם (4) - הפועל חולון (5)
מאזן בעונה הסדירה: 1:2 לירושלים (ניצחה בשני המשחקים האחרונים)
משחק 1: 28.5 21:10
משחק 2: 31.5, 13:45
משחק 3: 2.6
משחק 4*: 4.6
משחק 5*: 6.6

מביש שאלו השעות ששמים אותנו, ב17 ובפאקינג שישי ב15:45 (לא ידעתי שיש תחבצ במדינה הזאת בסופשים שאלו השעות של המשחקים...)
הקבוצה היחידה שמכניסה לליגה הזאת כסף

26 מאי 2024, 17:16

קורא בכל מיני מקומות שהפועל תא הולכים להציע לסורקין עונה הבאה סכום גדול.. לפי מה שהבנתי מרוויח אצלנו 370 אלף, אם ינאי ישתולל ויתן לו פי 2 כסף. בהתחשב בעבודה שהוא לא ילד לא אתפלא אם ילך על זה..

26 מאי 2024, 18:41

gamer777 כתב:קורא בכל מיני מקומות שהפועל תא הולכים להציע לסורקין עונה הבאה סכום גדול.. לפי מה שהבנתי מרוויח אצלנו 370 אלף, אם ינאי ישתולל ויתן לו פי 2 כסף. בהתחשב בעבודה שהוא לא ילד לא אתפלא אם ילך על זה..

לרומן יש חוזה לעונה הבאה במכבי, ואני לא הייתי מציע לאף אחד להקשיב לליצן הזה עופר ינאי, האיש התחיל נורמלי וככול שהוא מסתובב יותר ויותר עם רמי כהן ואנשי הפועל ת"א הוא פשוט נעשה יותר ויותר דפקט, מה הצעד הבא שלו להציע חוזה לוויד בולדווין ?

26 מאי 2024, 18:48

מרסר כתב:
gamer777 כתב:קורא בכל מיני מקומות שהפועל תא הולכים להציע לסורקין עונה הבאה סכום גדול.. לפי מה שהבנתי מרוויח אצלנו 370 אלף, אם ינאי ישתולל ויתן לו פי 2 כסף. בהתחשב בעבודה שהוא לא ילד לא אתפלא אם ילך על זה..

לרומן יש חוזה לעונה הבאה במכבי, ואני לא הייתי מציע לאף אחד להקשיב לליצן הזה עופר ינאי, האיש התחיל נורמלי וככול שהוא מסתובב יותר ויותר עם רמי כהן ואנשי הפועל ת"א הוא פשוט נעשה יותר ויותר דפקט, מה הצעד הבא שלו להציע חוזה לוויד בולדווין ?

אל תדאג עם הלוזרים שיש לנו בהנעלה הם יאבדו את סורקין גם לדפקט הזה

26 מאי 2024, 18:48

מרסר כתב:

אל תדאג עם הלוזרים שיש לנו בהנעלה (טעות במכוון) הם יאבדו את סורקין גם לדפקט הזה

26 מאי 2024, 18:52

Shay_uzan כתב:
מרסר כתב:

עזוב את ההנהלה של מכבי, למה שרומן ילך אליהם בכלל איזה אינטרס יש לו לשחק שם ?

26 מאי 2024, 18:55

מרסר כתב:
Shay_uzan כתב:
מרסר כתב:

פדרמן כבר ימצא משהו, אולי בשביל מנת ילדים במקדולנדס לדני פדרמן, הוא חולה על הצעצועים שלהם. מה שכן הוא לא ישבור את הדיל על מנת ילדים בבורגרנאץ בהיכל

26 מאי 2024, 18:57

Shay_uzan כתב:
מרסר כתב:
Shay_uzan כתב:
מרסר כתב:

פדרמן כבר ימצא משהו, אולי בשביל מנת ילדים במקדולנדס לדני פדרמן, הוא חולה על הצעצועים שלהם. מה שכן הוא לא ישבור את הדיל על מנת ילדים בבורגרנאץ בהיכל

אם רומן יעזוב את מכבי זה רק לקבוצת יורוליג אחרת, אני לא רואה אותו עובר להפועל ת"א או ירושלים כול עוד הם לא משתתפים ביורוליג.

26 מאי 2024, 19:24

מרסר כתב:
Shay_uzan כתב:
מרסר כתב:
Shay_uzan כתב:
מרסר כתב:

אם רומן יעזוב את מכבי זה רק לקבוצת יורוליג אחרת, אני לא רואה אותו עובר להפועל ת"א או ירושלים כול עוד הם לא משתתפים ביורוליג.

שיהיה ברור, אני לא באמת חושב שיעזוב את החוזה שלו במכבי.

מה שכן אני לא בטוח שיש לו מקום בקבוצת יורוליג אחרת

26 מאי 2024, 19:53

אם ינאי או אדלסון עכשיו מציעים לו 700 אלף לעונה לשלוש שנים וביי אאוט באמת נראה לכם שרומן ישאר פה? הוא לא בן 20 בשלב הזה של הקריירה הכסף מדבר..

26 מאי 2024, 20:02

gamer777 כתב:אם ינאי או אדלסון עכשיו מציעים לו 700 אלף לעונה לשלוש שנים וביי אאוט באמת נראה לכם שרומן ישאר פה? הוא לא בן 20 בשלב הזה של הקריירה הכסף מדבר..

קודם כול יש לו חוזה בלי הסכם יציאה אלא רק ל NBA, שנית כול מכבי לא תוותר עליו, לדעתי בקיץ יציעו לו הארכת חוזה עם שכר שהוא יוכל לחיות איתו.

26 מאי 2024, 21:01

הפועל אילת תרד לליגה השניה (כל עוד לא יהיה משהו מסריח של המנהלת, מה שבמדענה שלנו כנראה יקרה), ניצחון מול עפולה לא עזר לה אחרי הניצחון של באר שבע מול הרצליה

26 מאי 2024, 21:08

Shay_uzan כתב:הפועל אילת תרד לליגה השניה (כל עוד לא יהיה משהו מסריח של המנהלת, מה שבמדענה שלנו כנראה יקרה), ניצחון מול עפולה לא עזר לה אחרי הניצחון של באר שבע מול הרצליה

הכדורסל פה שכונה, למה שיחקו עונה שלמה אם אין יורדות, מזה נותנים פרס על זה שהם היו גרועים ?

26 מאי 2024, 21:14

מצד אחד זה מבאס, הפועל אילת קבוצה מאוד טובה לאורך שנים שהוציאה שחקנים ברמה מאוד גבוהה (שנתיים אחרונות הם באמת זוועה אז להאשים את המלחמה זה תירוץ עלוב). מצד שני להקפיא את היורדות זה פתרון נוראי, למה בכדורסל מקפיאים ובכדורגל לא?
אגב גם באר שבע זאת קבוצה שאני מעדיף שתהיה בליגה עד כמה שגם היא הייתה נוראית בעונה האחרונה

27 מאי 2024, 13:14

הכדורסל הישראלי הוא גם ככה בדיחה, אבל רוצים לעשות ממנו כנראה גם קרקס, אם אחרי שנגמרה העונה יחליטו שאין יורדת. שמח שמכבי לא חתמה על המסמך הזה.

https://www.one.co.il/Article/23-24/2,6 ... 63863.html

27 מאי 2024, 16:25

מי שמנהל את לוח המשחקים במינהלת צריך להיות מפוטר בהקדם האפשרי
לא הגיוני שמכבי משחקת השבוע שתי משחק פלייאוף, אחד מהם בשלישי ב17:00 והשני בשישי ב16:15
גמרו אותנו עם זה כל העונה לפחות בפלייאוף שיקבעו שעות נורמליות

27 מאי 2024, 16:36

Avi1508 כתב:מי שמנהל את לוח המשחקים במינהלת צריך להיות מפוטר בהקדם האפשרי
לא הגיוני שמכבי משחקת השבוע שתי משחק פלייאוף, אחד מהם בשלישי ב17:00 והשני בשישי ב16:15

דחו אותו מ15:45??? אנשים יצטרכו לחזור ברגל הביתה

27 מאי 2024, 16:56

Shay_uzan כתב:
Avi1508 כתב:מי שמנהל את לוח המשחקים במינהלת צריך להיות מפוטר בהקדם האפשרי

דחו אותו מ15:45??? אנשים יצטרכו לחזור ברגל הביתה

גם בכדורגל משחקים בשבת ובלי תחבורה ציבורית, זה לא העניין. העניין הוא שזה משחק פלייאוף שמשחקים אותו בשעה של משחק בליגה הלאומית בכדורגל. למה שמישהו יצפה במשחק כדורסל ב-4 אחה"צ?
פרסם תגובה